یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۱۷Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سد طالقان»

تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف سبب سفید پوش شدن بسیاری از مناطق استان البرز از جمله دریاچه سد طالقان شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رویداد24: همین یک سال پیش بود که وقتی درباره کلاک و قطعه بندی زمین های کشاورزی در جوار سد لتیان حرف می زدند به صحبت های رهبری درباره آلودگی سدها و ساخت و ساز در حریم رودخانه و سد لتیان اشاره می کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر مطالعات شرکت آب منطقه ای البرز گفت: در حال حاضر حدود 29 درصد ظرفیت سد کرج و 43 درصد ظرفیت سد طالقان پر است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قابی زیبا از نمای برفی دریاچه ی پشت سد طالقان در استان البرز که یکی از جاذبه های گردشگری در ایران است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۶    
قابی زیبا از نمای برفی دریاچه ی پشت سد طالقان در استان البرز را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
قابی زیبا از نمای برفی دریاچه ی پشت سد طالقان در استان البرز که یکی از جاذبه های گردشگری در ایران است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
حجم آب سد طالقان هم اکنون 183 میلیون متر مکعب است که در سال گذشته 258 میلیون متر مکعب بوده و حجم آب سد ماملو از 161 میلیون مترمکعب به 75 میلیون مترمکعب رسیده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
حجم آب سد طالقان هم اکنون 183 میلیون متر مکعب است که در سال گذشته 258 میلیون متر مکعب بوده و حجم آب سد ماملو از 161 میلیون مترمکعب به 75 میلیون مترمکعب رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نمایندۀ قزوین در مجلس شورای اسلامی در حاشیۀ نظارت میدانی در شهرستان آبیک، از پیگیری و مطالبۀ تسریع انتقال آب سدطالقان به آبیک و پیشنهاد انتقال فرودگاه مهرآباد به الله آباد آبیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع حق آبه استان ها از سد طالقان به یک مناقشه بین استانی تبدیل شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰    
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای تهران از دریافت برخط پارامترهای آب و هواشناسی سد طالقان با تکنولوژی شرکت های دانش بنیان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در صورت تأمین نقدینگی پروژه انتقال آب سد طالقان به آبیک، در عرض دو ماه عملیات انتقال آب به پایان می رسد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با بهره برداری از تصفیه خانه رجایی شهر کرج 500 لیتر بر ثانیه دیگر هم از آب سد طالقان به سهم استان البرز افزوده خواهد شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
با افزایش دوبرابری تخصیص آب شرب استان، 250هزار نفر از مردم استان البرز تا بهار سال آینده از آب تصفیه شده سد طالقان بهره مند می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: امسال برای انتقال آب سد طالقان به قزوین با بخش خصوصی قرارداد منعقد کردیم؛ اگر می خواستیم به انتظار بودجه دولتی بمانیم باید 30 سال منتظر می ماندیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۰    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار جدید انتظار داریم راه اندازی فرودگاه، ایحاد بندرخشک، ادامه مترو هشتگرد به قزوین و تسریع در انتقال آب از سد طالقان به قزوین را با جدیت پیگیری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: طرح آبرسانی به قزوین از سد طالقان توسط بخش خصوصی تا سه سال آینده قزوین را سیراب کرده و تا افق سال 1425 نیاز آبی استان را تامین خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین_ایرنا_مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: اجرای پروژه انتقال آب از سد طالقان به شهرها و روستاهای این استان به بخش خصوصی واگذار شده است و نیاز آبی تا 3 سال آینده مرتفع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس از اجرای طرح انتقال آب از سد طالقان به قزوین خبر داد و گفت: قرارداد اجرای پروژه با یک بانک خصوصی منعقد شد .
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۱    
برچسب ها تراز منفی آب سدهای البرز سفره های زیرزمینی آب استان البرز صرفه جویی مردم در مصرف آب ظرفیت سد کرج برچسب ها
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استان البرز با تاکید بر صرفه جویی مردم در مصرف آب گفت : طبق بررسی ها اکنون تراز آب سدهای این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته منفی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندۀ قزروین در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر نیرو با تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار تا سه ماه آینده برای اتمام پروژۀ انتقال آب سد طالقان به آبیک و تأمین آب شرب این منطقه خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون امداد و نجات هلال البرز گفت: فرد 58 ساله ای که در باتلاق اطراف سد طالقان گیر افتاده بود توسط نیروهای امدادی و آتش نشانی طالقان نجات یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۶    
گروه استان ها- نماینده مردم ساوجبلاغ ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ با بیان اینکه سد طالقان سبب ایجاد مشکلات و زحمت هایی برای مردم در این شهرستان شده است ، گفت: تبعیض در صدور مجوز ساخت و ساز در طالقان برچیده شود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دادگستری البرز، حسین فاضلی هریکندی در بازدید از واحد قضایی شهرستان طالقان با اشاره به ویژگی های طبیعی و جمعیتی منحصر به فرد شهرستان طالقان افزود: عمده موجود در این حوزه قضایی،در حوزه تغییر کاربری ها و ساخت و سازهای غیرمجاز و اراضی موجود در محدوده سد طالقان است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۶    
مرحله یک پروژه انتقال آب سد طالقان به استان قزوین (آبرسانی از سد طالقان به آبیک) 85 درصد پیشرفت دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۵۳    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت وزیر نیرو 100 میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در تکمیل آبرسانی از سد طالقان به شهر آبیک اختصاص می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدتی است اهالی روستای هرنج از توابع شهرستان طالقان در استان البرز سروصدای لودرهایی را می شنوند که در حال گودبرداری در منطقه هستند. به گواه شاهدان گروهی معدنکار با استخراج شن و ماسه از این روستا آرامش آنها را برهم زده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین_ایرنا_مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: اجرای پروژه انتقال آب از سد طالقان به شهرها و روستاهای این استان به بخش خصوصی واگذار شده است و نیاز آبی تا 3 سال آینده مرتفع می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
انتقال آب از سد طالقان، یکی از مهم ترین طرح های نیمه تمام استان است که به دلیل مشکلات اعتباری تا به امروز آن طور که باید از سرعت لازم و مناسب برخوردار نبوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار قزوین گفت: پروژه انتقال آب از سد طالقان به شهرستان آبیک 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با توجه به روند موجود آب طالقان در دهه فجر به آبیک خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:تکمیل و بهره برداری از طرح انتقال آب سد طالقان به قزوین و آبیک نیازمند بیش از 2 هزار میلیارد تومان اعتبار است که با اکتفا به بودجه دولتی به سرانجام نمی رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین در واکنش به نامه منتشر شده مبنی بر خالی بودن خزانه کشور در دولت دوازدهم گفت: با تأمین بودجه ملی، طرح آبرسانی آبیک تا یک ماه آینده بهره برداری می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۸    
قزوین- رحمانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تامین حق آبه قزوین از سد طالقان در آینده نزدیک کشاورزی استان را نابود می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۰    
بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با اشاره به وضعیت نامناسب بارندگی ها در مهر امسال، گفت: موجودی سد لار 53، سد لتیان 30، سد ماملو 94 و سد طالقان حدود 83 میلیون مترمکعب کمتر از پارسال است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۵۸ سایت دیگر  
درحال حاضر سد امیرکبیر 88 میلیون متر مکعب موجودی مخزن دارد که سال گذشته این حجم 128 میلیون متر مکعب بود و سد طالقان در حال حاضر 197 میلیون متر مکعب ذخیره مخزن دارد که در سال گذشته این عدد در چنین روزی 280 میلیون متر مکعب آب ثبت شده بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۷    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مدل اجرای طرح انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین به عنوان یک الگوی موفق سرمایه گذاری بخش خصوصی می تواند در سایر بخش ها مورد استفاده قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: افزایش اسهم استان تهران از سد طالقان تا 150 میلیون متر مکعب در سال های آینده از نگرانی های ما است؛ چرا که کاهش سهم استان را در پی خواهد داشت؛ از این رو برای عبور از چالش های موجود باید ظرفیت های آبی استان در مناطق مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - 15 شهر و 194 روستای استان قزوین منتظر هستند تا کام تشنه خود را از آب شیرین و گوارای سد طالقان شیرین کنند، آرزویی که به زودی در دولت سیزدهم محقق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۳۴    
نمایندهٔ قزوین در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت 90درصدی فاز یک انتقال آب سدطالقان به آبیک و انعقاد قرارداد انتقال آب با بخش خصوصی خبرداد و گفت: امیدواریم تا دهه فجر و یا قبل از آن، این پروژه حیاتی به بهره برداری برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: ّبا آغاز سرمایه گذاری 2600 میلیارد تومانی بخش خصوصی در اجرای طرح انتقال آب سد طالقان به 15 شهر و 194 روستا، آرزوی دیرین مردم استان قزوین در تامین آب شرب گوارا تا 25 سال آینده محقق می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: با نهایی شدن عقد قرارداد با بخش خصوصی (کنسرسیوم سرمایه گذاری ) بزرگترین پروژه عمرانی و استراتژیک استان برای انتقال آب از سد طالقان به 15 شهر و 194 روستا کلید خورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: با انعقاد قرارداد با بخش خصوصی پروژه عظیم انتقال آب آشامیدنی سد طالقان به استان قزوین برای تامین نیاز آبی 15 شهر و 194 روستا کلید خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زنگ خطر برای ایران زمین! رد پای خشکسالی در سد امیرکبیر زنگ خطر برای ایران زمین! آخرین وضعیت ذخیره آبی سد طالقان زنگ خطر برای ایران زمین! سد لتیان ؛ خالی تر از همیشه
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل آب منطقه ای استان البرز از کاهش 30درصدی باران های پاییزی در البرز و کشور نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: میزان ذخیره آب سد طالقان افت محسوسی داشته است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: به دلیل کاهش بارندگی ها و تداوم خشکسالی و کاهش حجم ذخیره سد طالقان در فصل جاری قادریم فقط 30 درصد از آب مورد نیاز کشت پاییزه استان را تامین کنیم.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سعید نقدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون 49 درصد ظرفیت سد کرج خالی است در حالی مهرماه سال گذشته 71 درصد ظرفیت این سد پر از آب بود. وی ادامه داد : همچنین اکنون 52 درصد ظرفیت سد طالقان خالی است در حالیکه پارسال در این همین زمان 67 درصد ظرفیت این سد پر از آب بود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۱    
قزوین- ملکی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: تکمیل طرح انتقال آب از سد طالقان نیاز 194 روستا و 14 شهر قزوین را برای 20 سال آینده تامین می کند
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۵    
زنگ خطر برای ایران زمین! آخرین وضعیت ذخیره آبی سد طالقان زنگ خطر برای ایران زمین! سد لتیان ؛ خالی تر از همیشه زنگ خطر برای ایران زمین! خشکی رودهای بالادست تالاب بختگان