پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۸Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

میلاد لارستان   ۳۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گراش گفت: توزیع نهادهای دامی در این شهرستان در فروردین ماه 1400 نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 220 درصد رشد داشته است. به گزارش میلاد...
رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی گندم بهترین مشوق برای گندم کاران بوده و ضمن اثرگذاری در افزایش بهره وری، پشتیبانی عملی از تولید است.
خوزپرس   ۴۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
گودرز بهرامیان در گفت وگو با خوزپرس اظهار کرد: 12 هزار هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان شوش به زیر کشت چغندرقند رفته است. وی گفت: عملیات برداشت این محصول تا 10 تیرماه ادامه دارد و پیش بینی می شود بیش از720 هزار تن برداشت شود. ...
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان می گوید: تأمین جوجه یک روزه در داخل استان به عنوان یکی از اصلی ترین نهاده های تولید گوشت مرغ، مهمترین اولویت توسعه صنعت پرورش مرغ گوشتی است.
اقتصاد ایران: سنندج- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: افت شدید دما در فروردین ماه سال جاری بیش از پنج هزار و 600 میلیارد ریال خسارت به باغات و مزارع استان وارد کرده است.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
بر اساس حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، "ایرج دهقانی" به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه معرفی شد.
در آغاز اردیبهشت سالجاری، با حضور استاندار بوشهر، رییس سازمان شیلات ایران و حضور مجازی رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی، مجتمع پرورش میگوی شیف به طور رسمی افتتاح شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: خشکسالی یک تهدید جدی در این استان است و ما باید این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان این که در سال زراعی جاری 2330 هکتار از اراضی استان زیر کشت کلزا رفته است، گفت: اگر محصول موجود براثر عوامل سرمازدگی ، تگرگ و آفات آسیب نبیند با احتساب تولید میانگین 1 ...
دیار میرزا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: مجلس به دنبال بازگشت وظایف وزارت جهاد کشاورزی از وزارت صمت و ایجاد ثبات در بازار است.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها- عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: با توجه به درخواست ما و موافقت وزیر جهاد کشاورزی اعتبارات حوزه آب و خاک کشاورزی در استان قزوین 2 برابر می شود.
خرداد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: زدیک به یک سال از آغاز فعالیت کاظم خاوازی در وزارت جهاد کشاورزی می گذرد و دومین وزیر کشاورزی دولت روحانی بنا بر روایت آمار و ارقام، یکی از بدترین عملکردها را در بخش کشاورزی و دام کشور از خود به جای گذاشته است. ...
سرپرست مدیریت باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به وجود 78 هکتار سطح زیر کشت قارچ در استان گفت: سالانه 12 هزار و 518 تن قارچ خوراکی در 257 واحد پرورش قارچ در خراسان رضوی تولید می شود.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی کردستان با بیان اینکه کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی در حال ارزیابی خسارت وارده ناشی از وقوع سرمازدگی در باغات و مزارع استان هستند اعلام کرد که در اثر وقوع سرمازدگی بالغ بر 5 هزار و 600 میلیارد ریال به باغات و مزارع استان خسارت وارد ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
استان ها - ایرنا - امروز دوم اردیبهشت ماه در شصت و چهارمین برنامه افتتاح طرح ها، نوبت بهره برداری از طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی بود که چهار هزار و 635 طرح کشاورزی در حوزه آب، شیلات و دام و طیور با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی گفت: تاکنون با هدف جلوگیری از زیان کشاورزان بیش از 50 هزار تن پیاز از آن ها خریداری شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در شصت و چهارمین برنامه پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی درحوزه آبیاری، شیلات و دام و طیور با ارزش سرمایه گذاری هشت هزار و 127 میلیارد تومان و اشتغال زایی برای 42 هزار و 300 نفر با دستور رییس جمهوری و به صورت ویدیوکنفرانس به بهره برداری رسید.
خبر روز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از توسعه 100 هکتاری گلخانه های شهرستان هریس در پایاب سد آرباتان خبر داد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از صدور 150 هزار اصله نهال دانه دار و هسته دار از استان به خارج از کشور طی سال گذشته خبر داد.
پول نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در مراسم افتتاح 4635 طرح کشاورزی با حضور رئیس جمهور، از دستیبابی به خودکفایی تولید کره خبر داد.
مرآت   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسوول حفظ نباتات اداره جهاد کشاورزی دامغان گفت: مبارزه با سِن مادری در بیش از 2 هزار و 500 هکتار از مزارع گندم و جو شهرستان از 21 فروردین امسال آغاز شده است.
مرآت   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میامی گفت: بارش تگرگ و وزش باد در روزهای گذشته 51 میلیارد ریال به بخش های مختلف کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: امروز 571 پروژه در حوزه دام و طیور و با سرمایه گذاری 5 هزار و 570 میلیارد تومان و اشتغال مستقیم 6 هزار و 580 نفر به بهره برداری رسید.
سبلان ما   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم بهره برداری از 4 هزار و 635 طرح وزارت جهاد کشاورزی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از اجرای طرح پایلوت سایه بان باغی (پوشش باغی) برای خشکسالی پیش رو در استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری از ارائه آموزش مجازی پیشگیری از کرونا به همکاران و فعالان عرصه کشاورزی خبر داد.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
آبادان- دشتی نژاد، مدیر جهاد کشاورزی آبادان گفت: حمله ملخ صحرایی با کمک رسانی جهاد کشاورزی آبادان به خرمشهر ناکام ماند.
گروه استان ها- معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی از اجرا طرح های توسعه ای در حوزه صنعت مرغداری خبر داد و گفت: تولید گوشت مرغ با افزایش یک میلیون تنی از 1.6 میلیون تن به بیش از 2.6 میلیون تن در سال رسید.
ایانا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد گفت: تا کنون 950 هکتار از مزارع گندم و جو در این شهرستان علیه سن غلات توسط پهپاد سمپاشی شده است.
ایانا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: مبارزه با عوامل خسارتزا در مزارع کلزا همچنان ادامه دارد.
موج   ۶ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه گفت: لایروبی و مرمت زهکشی 15 کیلومتر از کانال های سنتی اراضی کشاورزی این شهرستان در حال اجرا است.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل از آغاز برداشت گل محمدی از 180 هکتار از مزارع و گلستان های گل محمدی این شهرستان خبر داد.
موج   ۶ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد گفت: در سال زراعی جاری 3 هزار و 60 تن کود شیمیایی میان کشاورزان این شهرستان توزیع شد.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در حالی که تا پیش از این واردکننده کره بودیم، اما در حال حاضر در تولید این محصول به خودکفایی دست یافته ایم.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: اتفاق مهمی که در سال 99 افتاد این بود که از وارد کننده بیش از 45 هزار تن کره به خودکفایی در تولید آن رسیده ایم.
شیرازه   ۷ ساعت پیش    
کاووس همتی در حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت منصوب شد.
ایانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاتم از شروع مبارزه با آفت سن گندم در سطح 3600 هکتار از مزارع گندم این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از افزایش 100 درصدی قیمت خرید تضمینی گندم در سالزراعی جاری خبر داد.
کبنا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان گچساران با بیان اینکه در سال جدید 18 هزار هکتار گندم و 812 هکتار کلزا کشت شده گفت: پیش بینی می شود از این میزان، 20 هزار تن گندم و 1500 تن کلزا برداشت شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: بوشهر- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: سالانه 38 هزار تن گوشت مرغ در استان بوشهر تولید و روانه بازار می شود.
مهر: گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی کشور، رفع ممنوعیت شتر نر مولد با مجوز وزارت جهاد کشاورزی را ابلاغ کرد. علی اکبر شامانی مدیر کل دفتر صادرات گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی کشور با اشاره به بخشنامه 8 خرداد 97 مبنی بر ممنوعیت صادرات هر گونه دام زنده و گوشت گرم و همچنین ...
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی گفت: در هشت سال گذشته تولید دام و طیور در کشور 36 و شش دهم درصد افزایش داشته است.
تازه ترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فارس: امروز کاظم خاوازی در آئین بهره برداری در طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهور برگزار شد، گفت: طرح آبیاری 46 هزار هکتاری سیستان امروز کاملا نهایی شده و آب به سر قطعات 5 هکتاری زمین های کشاورزی این استان آمده است ...
ایانا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نور از پیش بینی تولید 280 تنی گندم در مزارع این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۷ ساعت پیش    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی میزان نهایی ضدعفونی بذور گندم و جو در این استان را ارائه کرد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آیین بهره برادری از طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی گفت : کمبود مرغ بخاطر تحریم آمریکا بود. او در ادامه صحبت های خود گفت : اگر عادت مردم از مصرف گوشت قرمز و گوشت مرغ به سمت آبزیان حرکت کند، تحول بزرگی است./خبرفوری