دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۱۹Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

مدیرکل نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی از آغاز توزیع گوشت گرم گوساله و گوسفندی وارداتی برای تنظیم بازار در شهر تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۹ دقیقه پیش    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی بابل از انتقال دانش و یافته های تحقیقاتی به سه هزار و 610 بهره بردار بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلگان اظهار کرد: با توجه به سیاست های حمایتی دولت،در سال زراعی جاری گندمکاران دلگانی 7 هزار و 717 هکتار از اراضی کشاورزی خود را به کشت محصول استراتژیک گندم اختصاص داده اند که 1500 هکتار از این مزارع با سیستم نواری تیپ آبیاری می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سروآباد گفت: با اجرای پروژه رفع تداخلات اراضی ملی و کشاورزی مشکل 70 ساله اثبات مالکیت اراضی کشاورزان هورامان و دهستان شالیار سروآباد حل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین از تخریب 18 بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بار گوشت قرمز وارد کشور شده و پس از بسته بندی از دیروز در میادین اصلی شهرداری شهر تهران توزیع شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: دهه فجر امسال 56 پروژه کشاورزی با اعتبار 186 میلیارد تومان در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از کاهش 11 درصدی جمعیت مولد دامی این استان خبر داد.
در حال حاضر بیش از 35 گونه از انواع ماهی در بازار آبزیان عرضه می شود به گزارش روابط عمومی سازمان، سالانه بیش از 8 هزار تن ماهی خوراکی در استان اصفهان تولید می شود مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان ...
رهبر معظم انقلاب اسلامی از غرفه وزارت جهاد کشاورزی در نمایشگاهی که به مناسبت شعار سال برپا شده بود به مدت 45 دقیقه بازدید فرمودند. در این نمایشگاه دکتر سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی توضیحاتی پیرامون هر بخش خدمت معظم له ارائه کرد. استفاده از این خبر بدون ذکر منبع ممنوع است
در این جلسه، 77 مورد پرونده مورد بررسی قرار گرفته به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه کمیسیون تبصره یک ماده یک با حضور رئیس سازمان، مدیر امور اراضی و سایر اعضای کمیسیون برگزار شد. در این جلسه، 77 مورد پرونده مورد بررسی قرار گرفته و تعیین تکلیف شدند و 7 مورد نیز طرح موضوع انجام شد. ...
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان افزود: امروز کودکان و نوجوانان ما الگوی مهمی همچون شهید سلیمانی دارند، شهید سلیمانی شخصیتی والا داشتند و امروز باید نسل جوان را با چنین شهدایی آشنا کرد. ...
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، معاون وزیر نیرو، استاندار اصفهان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ومدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، و سایر مسئولین و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان ...
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تغییر کاربری اراضی کشاورزی جز در مواقع خاص ممنوع است و شهروندان از سوداگران زمین فریب نخورند.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
رئیس جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، گفت: در ده ماه گذشته امسال، تاکنون 213 هکتار از اراضی ملی برای اجرای طرح های کشاورزی و غیرکشاورزی به متقاضیان در استان واگذارشده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بار گوشت قرمز وارد کشور شده و پس از بسته بندی از دیروز در میادین اصلی شهرداری شهر تهران توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۰    
معاون سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در حال حاضر قیمت هر شانه تخم مرغ در استان قزوین به 83 هزار تومان رسیده که در مقایسه با ماه گذشته 8 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: این استان در اجرا و عملکرد سامانه های نظارت هوشمند بر نانوایی ها (نانینو) و تامین و توزیع مرغ (ستکاوا) از استان های رتبه دار کشوری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 62 درصد از اراضی گندم آبی استان تحت پوشش طرح کشت قراردادی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۲۲    
گرگان- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گفت: 480 الی 530 هزار هکتار کشت پاییزه در گلستان انجام می شود که 70 هزار هکتار آن از خشکسالی تا 100 درصد خسارت دیده اند.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۷    
نصر: رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به مشکل کم آبی در استان، گفت: در چنین شرایطی سوق دادن سطح زیرکشت آبی در مناطق مستعد به کشت دیم اجتناب ناپذیر است و باید از ظرفیت بخش دیم استان برای ارتقای امنیت غذایی مردم استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی فارس گفت:براساس قانون، اتاق اصناف و اتحادیه صنف فروشندگان باید نسبت به تعیین قیمت گوشت قرمز مبادرت کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی افزایش قیمت گوشت قرمز به 350 هزار تومان در هفته های اخیر، از روز گذشته توزیع گوشت قرمز منجمد و گرم به قیمت های 155 و 220 هزار تومان در تهران و استان البرز آغاز شد. قرار است عرضه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: حدود 13 هزار هکتار از اراضی ملی استان برگردانده و به کشاورزان تحویل داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از شناسایی دو هزار و 34 مورد تغییر کاربری اراضی کشاورزی در این استان طی امسال خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پردیس از اجرای مرحله دوم تخریب ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی اراضی کشاورزی در دیار تماشا خبر داد و گفت: در مرحله دوم اجرای این طرح 180 هکتار از اراضی آزادسازی شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با ارسال یک پیام درگذشت پدر احمد علی افکاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان را تسلیت گفت.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از عرضه گوشت های بسته بندی وارداتی در بازار خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از توزیع گوشت گرم وارداتی از امروز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۹    
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: قاچاق و صادرات در حوزه گوشت قرمز صورت می گیرد که هر یک از این عوامل در تعیین قیمت آن تاثیر بسزایی دارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بردسکن در استان خراسان رضوی، خسارت ناشی از سرما و یخبندان 2 هفته گذشته به بخش کشاورزی این شهرستان را بیش از 400 میلیارد تومان اعلام کرد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در سال جاری و تا کنون 751 کیلوگرم پودر ریز جلبک اسپیرولینا در این استان تولید و به مرحله عرضه رسیده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
️ر وز یکشنبه، نشست بررسی مشکلات ورزشی روستاهای بخش مرکزی دماوند به ریاست فرشاد عابدین، بخشدار مرکزی دماوند، چگینی، رئیس اداره ورزش و جوانان، مجاوری، رئیس شورای بخش مرکزی، یزدانی، معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی دماوند برگزار شد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضوکمیسیون کشاورزی،آب،منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در توئیتی به ناکارآمدی وزارتخانه جهادکشاورزی در تنظیم بازار،اشاره کرد.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: باشگاه های تفریحی بانک ها در مناطق یک تا 4 تهران 200 هزارمتر زمین دارند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ، دکتر آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مازندران در اولین روز کاری خود بعد از عهده دار شدن مسئولیت با حضور در سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران با حجت الاسلام والمسلمین رضاپور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان دیدار و گفتگو کرد. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: به منظور تسریع و تسهیل در صدور مجوز بسته بندی گیاهان دارویی از این پس استعلام از اداره امور فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی حذف شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: گوشت گوسفندی در حال توزیع مربوط به گوشت بره بوده که از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از ایجاد 3000 فرصت جدید شغلی با اجرای 800 طرح در حوزه کشاورزی استان با اعطای 6000 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افزایش عرضه گوشت قرمز گرم از محل تولید داخل و واردات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۲    
قزوین- سرپرست جهاد کشاورزی قزوین گفت: قرار بود قیمت گوشت قرمز در استان بر اساس قیمت گوشت در میدان های تهران اعمال شود اما قاچاق و صادرات دام زنده بر افزایش قیمت تاثیرگذار است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از حفظ خاک و زمین به عنوان زمینه ساز امنیت غذایی و حفظ تولیدات در بخش کشاورزی نام برد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به دامدارانی که دام خود را به منظور افزایش قیمت و فروختن با سود بالاتر نگه داشته اند توصیه می کنیم هر چه سریعتر دام خود را به بازار عرضه کنند تا با کاهش قیمت گوشت دچار ضرر و زیان مالی نشوند چرا که وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی ضرر و زیان آن ها نخواهد بود.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از توزیع گوشت گرم وارداتی از امروز خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۳    
سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران به همراه شاه پری، بازرس و مسئول پیگیری های ویژه استاندار، ذکریایی، فرماندار شهرستان سیمرغ و جعفری و نگهدار، معاونین اداره کل جهاد کشاورزی مازندران از اداره جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ بازدید کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران گفت: با همکاری وزارت جهاد کشاورزی تولید گوشت داخل را در 7 هزار فروشگاه تعاونی مصرف بدون محدودیت بین مردم توزیع می کنیم و پیش بینی می شود قیمت بازار به زیر 200 هزار تومان در هر کیلو کاهش یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: باغات میوه در حال تخریب و تبدیل به باغات تفریحی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: توزیع یکهزار و 300 تن برنج خارجی با قیمت مصوب و به منظور تنظیم بازار در استان آغاز شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، سید عماد شاهرخی امروز یکشنبه در جلسه شورای معاونین ستادی و مدیران جهاد کشاورزی شهرستانهای لرستان، اظهار داشت: مدیران شهرستان ها برای توسعه بیشتر در روند کار و افزایش بهروری در تولید بیشتر فعالیت کنند ...