چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۱۱May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

ایانا   ۹ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان جلفا گفت: تعطیلی خودسرانه نانوایی ها در سطح شهرستان جلفا تخلف است .
ایانا   ۹ دقیقه پیش    
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مراغه گفت: مبارزه با علف های هرز در مزارع گندم و جو ضروری است .
ایانا   ۹ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان ورزقان از تامین و توزیع 357 تن شکر بین زنبورداران این شهرستان خبرداد.
ایانا   ۹ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان ورزقان از اجرای گشت های نظارت بر اماکن توزیع نهال در شهرستان ورزقان خبر داد.
مازند اصناف   ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عنایتی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تعیین نرخ مصوب مرغ گفت: قیمت مرغ در فروشگاه های استان کمتر از نرخ مصوب است.
ایانا   ۱۹ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار از خرید تضمینی 50 تن کلزا از کشاورزان این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: بیش از 76 هزار تن کلزا از کشاورزان این استان خریداری شد.
ایسنا   ۲۷ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد از پیش بینی تولید و برداشت 270 تن کلزا از مزارع این شهرستان خبر داد.
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج جهاد کشاورزی گفت: استقلال واقعی کشور در گروی استقلال اقتصادی به ویژه در حوزه امنیت غذایی است و بعد از جنگ روسیه و اوکراین دنیا در حوزه امنیت غذایی دچار چالش شده است.
رجا نیوز   ۳۴ دقیقه پیش    
وزارت جهادکشاورزی با همکاری دیگر نهادها و از جمله مراکز علمی و دانش بنیان برنامه ریزی کند تا کشور در کوتاه ترین زمان ممکن در تولید کالاهای اساسی به خودکفایی برسد و دیگر نیازمند دیگر کشورها نباشیم.
ایانا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزآباد با اشاره به آغاز کشت ذرت در این شهرستان گفت: کشاورزان در صورت وجود و تامین آب پایدار نسبت به کشت ذرت در اراضی خود اقدام کنند.
ایانا   ۳۹ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرقان از رکورد داری یک گله گوسفند نژاد رومانف در چند قلوزایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این گله رکورد پنج قلوزایی را ثبت کرده است.
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در نظارت بر بازار کالا های اساسی ملاک قیمت هایی است که به تأیید سازمان حمایت رسیده و با گرانفروشان برخورد می شود.
دانا   ۴۶ دقیقه پیش    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از کشت گیاه سورگوم دانه ای و علوفه ای در قم خبرداد و گفت: با توجه به شرایط جهانی و کمبود کشت ذرت کشت سورگوم دانه ای و علوفه ای در قم با توجه به سازگاری این محصول با آب و هوای قم در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی سمیرم گفت: با حمایت از بخش کشاورزی در سال زراعی جاری سطح زیر کشت گندم در سمیرم افزایش 35 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - دومین رویداد استارتاپی در زمینه کشاورزی با همکاری پارک علم و فناوری و سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام برگزار می شود.
پیام خاوران   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه گفت: این شهرستان با تولید سالانه بیش از 800 تن بذر پنبه، تنها تولید کننده رقم خرداد در کشور است.
به منظور بررسی طرح های سازمان جهاد کشاورزی استان درخصوص تسهیلات موضوع بند (الف) تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 کل کشور، اولین جلسه کارشناسی در سالجاری با حضور سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی ...
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از فعالیت 600 واحد مرغداری در استان خبرداد و گفت: نیاز روزانه قم به تخم مرغ 50 تن است اما به همت تولیدکنندگان در روز حدود 250 تن تخم مرغ تولید می شود و روزانه حدود 200 تن تخم مرغ به استان های دیگر صادر می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در خصوص شایعات افزایش قیمت برنج و گوشت قرمز، اظهار کرد: مردم نگران نباشند؛ این اقلام افزایش قیمت نخواهد داشت و برای رفع نگرانی مردم از امروز 950 تن برنج تنظیم بازار کم کم به بازار تزریق خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس جهاد کشاورزی باغملک پیش بینی کرد 600 تن دانه روغنی کلزا از مزارع این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/سمنان سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تسهیلات 2 میلیاردی ارزان قیمت برای حمایت از دامداران این استان خبر داد و گفت: دامداران استان سمنان برای دریافت تسهیلات حمایتی ویژه اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها باید در سامانه سیتا ثبت نام کنند.
وزارت صنایع و معادن   ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: هم زمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی نیز مانور تشدید بازرسی از سطح عرضه و تولید با همکاری اداره کل صمت و سازمان های تعزیرات حکومتی، اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تعزیرات حکومتی، پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قشم از برداشت 9 تُن توت فرنگی مرغوب در نگین خلیج فارس خبر داد و گفت: تمامی این محصول برای مصرف قشموندان و سایر شهروندان هرمزگانی به بازار عرضه شده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: خرید تضمینی گوشت مرغ در راستای حمایت از مرغداران استان با قیمت 52 هزار تومان آغاز شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از خرید مرغ های مازاد در این استان از سوی شرکت پشتیبانی برای جلوگیری از متضرر شدن مرغدارها خبر داد.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کواز از کشت 1100 هکتاری پیاز در این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بیش از 60 هزار تن محصول از این مزارع برداشت و روانه بازار شود.
سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان اصفهان گفت: بازارگاه جهاد کشاورزی در حال حاضر با نرخ ارز ترجیحی به دامداران و کشاورزان خدمات ارائه می کند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی وزارت جهاد کشاورزی در شورای عالی زکات گفت: کشاورزان، دامداران و بازاریان کشور از ابتدای امسال تاکنون سه هزار میلیارد ریال زکات پرداخت کردند که بخش اعظم آن زکات فطره بود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ در مقایسه با روزهای گذشته در استان خبر داد و گفت: مرغ گرم در بازار مازندران هم اکنون به ازای هر کیلوگرم از 41 هزار تا 44 هزار تومان است و تخم مرغ نیز هر شانه بین 71 هزار تا 73 هزار تومان به فروش می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
کارشناس بازرسی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: حدود 31 تن کالای احتکار شده در حاشیه شهر مشهد کشف و ضبط شد.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سعید خسروی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل گفت: 40 هکتار پیاز در روستای آلیکوه شهرستان اردل کشت می شود.
سلام مرودشت   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از جوجه ریزی یک میلیون 325 هزار و 197 قطعه ای مرغ گوشتی در این شهرستان خبر د اد. به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، منصور امیریان اظهار کرد: جوجه ریزی ها از ابتدای فروردین ماه در 36 واحد مرغداری صورت [...]
نبض بازار   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی از بارگذاری چندین هزار تن نهاده های دامی در سامانه بازارگاه از امروز در سطح کشور خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از آغاز عملیات مبارزه با پوره سن غلات در مزارع غلات این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام رئیسی به وزارت جهاد دستور داد با همکاری دیگر نهادها برنامه ریزی کند تا کشور در تولید کالاهای اساسی به خودکفایی برسد.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
مجری طرح گیاهان قندی وزارت جهاد کشاورزی از افزایش 60 درصدی قیمت خرید تضمینی چغندرقند نسبت به سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهبندان گفت: مرمت و بازسازی 22 رشته قنات از محل اعتبارات سال مالی گذشته آغاز شد که از این تعداد مرمت 12 رشته قنات با اعتبار 2 میلیارد و 700 میلیون تومان به اتمام رسیده است.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: در دو ماهه فروردین و اردیبهشت بیش از 4 و نیم میلیون تن غلات و کالای اساسی به کشور وارد و توزیع شده است.
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت جهاد کشاورزی، سید جواد ساداتی نژاد در این پیام آمده است؛ توسعه، استقلال و اقتدار کشور در حوزه کشاورزی و تامین امنیت غذایی مرهون مجاهدت کشاورزان ...
ایرسا آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- مدیر صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از اختصاص 350 میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل و راه اندازی 67 طرح صنایع تبدیلی در استان خبر داد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تا پایان سال جاری برای اشتغالزایی برای پنج هزار نفر در بخش کشاورزی این استان پیش بینی و هدفگذاری شده است.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: 90مرکز خرید گندم در گلستان به مرور و متناسب با برداشت گندم و با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان بازگشایی میگردد وگندم استان از نظر کیفت رتبه یک کشوری را دارد.
لنگه نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه با مهرداد پاکار فرمانده بسیج وزارت جهاد کشاورزی و دکتر رضازاده رئیس مرکز روابط عمومی وزارتخانه و دبیر کارگروه جهاد تبیین وزارتخانه دیدار و گفتگو کرد.
تیک   ۲ ساعت پیش   + ۱۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور خودکفایی در کالاهای اساسی را موضوعی راهبردی دانست و تأکید کرد: وزارت جهادکشاورزی با همکاری دیگر نهادها و از جمله مراکز علمی و دانش بنیان برنامه ریزی کند تا کشور در کوتاه ترین زمان ممکن در تولید کالاهای اساسی به خودکفایی برسد و دیگر نیازمند دیگر کشورها نباشیم. ...
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از پیش بینی برداشت 350 تن توت فرنگی از مزارع و گلخانه های استان کرمانشاه تا اواخر خرداد ماه خبر داد.
اقتصاد ایران: معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.
اقتصاد ایران: طبق نامه معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در تاریخ 24 اردیبهشت ماه باید اصلاح اولویت کالاهای اساسی به اولویت نیمایی در سامانه توسط وزارت صمت صورت می گرفت اما این مهم همچنان تا دو روز قبل اجرایی نشده است.