دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۵۱Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اتاق»

ایمنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: همایش کرمان آیدکس فرصت های سرمایه گذاری، مزایا و امکانات کرمان برای سرمایه گذاری را معرفی می کند.
آوای رشت   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: اصناف گیلان موافق بی بند و باری در حوزه عفاف و حجاب نیستند. به گزارش خبرنگار مهر ، تیمور پورحیدری عصر دوشنبه طی نشستی که با حضور رؤسای اتاق سراسر استان، مدیران فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و برخی از اتحادیه های صنفی و همچنین اداره اماکن ...
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی فارس با اشاره به ابلاغ دستورالعمل هایی در خصوص ممنوعیت فروش محصولات گیاهی دارویی در عطاری ها، گفت: سطح علمی عطاران به نسبت قبل افزایش یافته است لذا انتظار می رود این محصولات کمافی سابق در عطاری ها به فروش برسد.
رویداد ایران   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: از زمانی که نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس، لایحه دولت در مورد تعطیلات آخر هفته را تصویب کرد؛ بخش خصوصی درحال رایزنی برای توقف این لایحه است ...
تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشهد با تأکید بر اینکه لازمه تحقق جهش تولید با مشارکت مردم توجه به نظرات بخش خصوصی است، تعیین روز پنج شنبه به عنوان تعطیلی پایان هفته برخلاف نظر بخش خصوصی را اقدامی منفی برای تجارت عنوان کرد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت:پارسال 3هزار محموله صادراتی داشتیم اما خبری از این شرکت ها نبود. درباره آنها استعلام گرفتیم. تا امروز در گمرکات مازندران یک ماشین کاپوتاژ هم نداشته ایم و این شرکت ها روی کاغذ هستند.
در حاشیه نشست هم اندیشی رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، روسای اتاق های اصناف مراکز استان ها با حضور علیرضا شاهمیرزایی، معاون تجارت و خدمات وزارت صنعت ...
رئیس اتاق بازرگانی بوشهر، شاخص های فضای کسب وکار در استان را نامناسب دانست و گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی استان بوشهر و نقش آن در کشور، رتبه بیست و چهارم کسب وکار جایگاه استان بوشهر مناسب نیست.
اگرو فود نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امیر یوسفی تعیین روزهای پنجشنبه و جمعه به عنوان تعطیلات هفتگی را ناهماهنگ با بازارهای جهانی و مانعی در برابر سرمایه گذاری داخلی و خارجی دانست. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از اتاق بازرگانی ایران؛ مدتی است که اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس ...
هیات رییسه اتاق ایران در جلسه با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، موضوع تعطیلات پایان هفته را بررسی کردند و قرار شد منتظر پاسخ استعلامات اتاق ایران از دفتر رهبری، رییس جمهور و رییس مجلس باشند.
رئیس اتاق بازرگانی کرمان گفت: در همایش سرمایه گذاری و توسعه (کرمان آیدکس) باید از همه ظرفیت ها برای تبدیل تهدید های استان از جمله کمبود آب، هوای خشک، عدم توسعه انرژی های تجدیدپذیر، کشاورزی و معدنکاری سنتی به فرصت استفاده کرد.
کاماپرس   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق ایران، انتخاب روز پنجشنبه به عنوان دومین روز تعطیل هفته را اقدامی بازدارنده و عامل اختلال در روند تولید و تجارت دانست. به گزارش کاماپرس، علیرضا خامه زر، رئیس اتاق بیرجند با بیان اینکه بهترین اقدام در این راستا تعطیلی روزهای جمعه و شنبه است ...
بازار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و عراق با تاکید بر این که نوسانات بازار غیررسمی ارز متاثر از تنش های سیاسی منطقه است. گفت:در این بازار فقط نیاز ارزی کالای قاچاق و یا فرار سرمایه تامین می شود. با کاهش تنش ها میان ایران و رژیم صهیونیستی جو سازی در آن متوقف شده و به زودی آرام خواهد شد.
کاشف اسرار   ۹ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی گیلان : تمام بدبختی های که در تجارت ایران وارد شده بانک مرکزی است / رئیس کمیسیون صادرات غیر نفتی گیلان : هم دلی ، هم فکری و تجربیات مرهمی بر اقتصاد بیمار ایران است ...
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی هرمزگان در نشست خبری با خبرنگاران در خصوص مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد: وظیفه ما خدمت به مردم هرمزگان است و امسال قرارداد ساخت 6 مدرسه را منعقد کرده ایم.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اتاق بازرگانی فارس با اشاره به ابلاغ دستورالعمل هایی در خصوص ممنوعیت فروش محصولات گیاهی دارویی در عطاری ها، گفت: سطح علمی عطاران به نسبت قبل افزایش یافته است لذا انتظار می رود این محصولات کمافی سابق در عطاری ها به فروش برسد.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: دومین اجلاس اتاق های بازرگانی کشورهای آسیایی با موضوع افزایش تعاملات اقتصادی و تجاری بین اعضا به میزبانی اصفهان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی گیلان گفت: فروردین ماه امسال پنج هزار و 112 مورد گواهی از مبدا از گمرکات گیلان به بازراهای هدف حوزه اوراسیا، اوکراین، آذربایجان و گرجستان صادر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: اتاق بازرگانی زنجان در ششمین نمایشگاه ایران اکسپو (2024 IRAN EXPO ) شرکت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۰    
ایسنا/کردستان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج، مشارکت مردم را اساس توسعه اجتماعی و اقتصادی ذکر کرد و گفت: مردم پایه های اصلی تحکیم و تثبیت اقتصادی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون خراسان رضوی گفت: مشارکت های مردمی از مولفه های اساسی توسعه پایدار و رونق تولید است و در جهت افزایش بهره وری و تولید ثروت نقش مهمی ایفا می کنند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۳۹    
محمدرضا صفا رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان در صبحانه کاری با خبرنگاران در خصوص برخی فشارها و قهر دولتی ها با بخش خصوصی در هرمزگان گفت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان در نشست امروز با اصحاب رسانه و خبرنگاران از کسب رتبه ی نخست اتاق بازرگانی هرمزگان در حوزه مسئولیت های اجتماعی در کشور خبر داد و گفت: در سال گذشته موفق به احداث 14 مدرسه در استان شدیم . ...
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، خسرو ابراهیمی نیا؛ نایب رئیس اتاق اصناف در گفت وگو با خبرنگار ایبِنا در خصوص عدم افزایش نرخ اقلام اساسی و تخصیص ارز دولتی به واردات کالای اساسی گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق با تاکید بر اینکه مرحوم پرویز داوودی انسانی اخلاق مدار، دلسوز و مطلع در مسائل اقتصادی بود، گفت: ایشان منشأ کارهای بزرگی در کشور بود.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اتاق یاسوج، انتخاب روز پنجشنبه به عنوان دومین روز تعطیل هفته را برای بخش های مختلف از جمله فعالیت های اقتصادی، آموزشی، علمی و تحقیقاتی کشور، آسیب زا ارزیابی کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۵    
اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۲    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان خواستار تعطیلی شنبه ها در کشور شد و گفت: تعطیلی پنجشنبه ها مراوده با دنیا در ایام هفته را کاهش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اتاق اصناف اسدآباد اعلام کرد: فعالان اقتصادی این شهرستان برای الکترونیک کردن مجوزهای کاغذی خود هر چه سریع تر اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق تجارت و صنایع لاهور از کاهش چشم گیر حجم مبادلات تجاری میان اسلام آباد و کابل خبر داده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، صدمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران با حضورعلیرضا فخاری استاندار تهران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، رئیس اتاق تهران و رئیس کل دادگستری استان در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان در نخستین جلسه هیات نمایندگان در سال 1403 بیان کرد: می بایست با توجه به شعار سال کارهایی را الویت قرار دهیم که در توسعه و رشد اقتصاد استان موثر باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۷:۲۷    
بیرجند - ایرنا - رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی گفت: دولت سیزدهم مردمی سازی اقتصاد را هدف گذاری کرده و در 2 سال اخیر اقداماتی در این زمینه انجام شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس اتاق سمنان می گوید: بخش خصوصی قدرت زیادی برای اجرای وظایف اقتصادی دارد؛ اما به واسطه اعمال محدودیت های شدید، مانند عقابی در قفس است که نمی تواند از قدرت بال هایش استفاده کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : محمد خاکی، رئیس اتاق خرم آباد با اشاره به مشکلات تامین مالی از نظام بانکی و نیاز واحدهای تولیدی و بنگاه ها به نقدینگی، استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه برای تامین مالی پروژه های استان لرستان را ضروری عنوان کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بعد از رئیس اتاق ایران که با حرف و حدیث بسیار و به اعتقاد برخی از ناظران با فشار دولتی کناره گیری کرد، اکنون مشکلات دیگری از ناحیه دولت برای اتاق بازرگانی به وجود آمده است؛ مشکلاتی که به آخرین دستور جلسه شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی مربوط است ...
می متالز - نایب رئیس اتاق ایران معتقد است: برای تحقق شعار امسال دولت باید چند اقدام اساسی از جمله پرهیز از قیمت گذاری دستوری، تک نرخی کردن ارز، کاهش مالیات تولید، ترمیم روابط بین الملل و .. را در دستور کار خود قرار دهد.
وقت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - صمد حسن زاده، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، در نامه ای به رهبر معظم انقلاب خواستار ورود معظم له برای تعطیلی شنبه به جای پنجشنبه شده است .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست ، محمود نجفی عرب رئیس اتاق بازرگانی تهران و دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران با بیان اینکه در بخش خصوصی حتی یک نفر را نمی توانید پیدا کنید که آماده پذیرش تعطیلات پنجشنبه و جمعه باشد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان تهران با شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران، علیرضا فخاری استاندار تهران، محمود نجفی عرب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی و 33 نفر معاونان قضایی دادگستری کل استان تهران ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۰    
نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان تهران با شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور علی القاصی رئیس کل دادگستری، علیرضا فخاری استاندار، محمود نجفی عرب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی و جمعی از معاونان دادگستری ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به ضرورت رعایت برخی الزامات برای آنکه شعار سال به شعور تبدیل شود، گفت: انتظار ما از مجلس این است که در تعیین تعطیلات پایان هفته نظرات بخش خصوصی را مورد توجه قرار دهد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق شهرکرد گفت: یکی از اقدامات مهم این است که تعطیلی هر هفته خود را به گونه ای انتخاب کنیم که میزان قطعی ارتباط خود را با دنیا کاهش دهیم.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۳    
شاهین اصغری رئیس اتاق بازرگانی ایران و آلمان با علی عسکری مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر دیدار و گفت وگو کرد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف تهران پیرامون تبدیل مجوزهای کاغذی به الکترونیک و نگرانی برخی از کسبه مبنی بر افزایش مالیات گفت: با اینکه همیشه با راه اندازی سامانه ها مخالف بوده و آنها را تنها سنگ اندازی در مسیر فعالیت های اقتصادی می دانستم، طرح شناسه یکتا را برای بهبود فعالیت افرادی که کسب وکار قانونی دارند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و گرجستان توضیح داد: در موضوع فروش نفت با توجه به سیاست ایران در بازسازی پالایشگاه های مستهلک شده و سهامداری در پالایشگاه های فراسرزمینی و فروش نفت به پالایشگاه های کوچک در شرق آسیا توانستیم در زمینه فروش نفت با یک جهش مواجه شویم.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۲    
اولین نشست نمایندگان اتاق تعاون در شهرستان های تابعه استان در سال جدید، با هدف تشریح وظایف و اختیارات اتاق تعاون درسطح استان و همچنین رسیدن به اهداف سند توسعه بخش تعاون با محوریت شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" و با حضور محمد امین بابایی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس اتاق ایران در نامه های جداگانه به دفتر مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و رئیس مجلس، برنامه ریزی و همراهی برای مطابق سازی تعطیلات آخر هفته با تعطیلات جهانی را خواستار شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار مدیرکل فرودگاه های استان مازندارن با رئیس اتاق بازرگانی استان پیرامون توسعه پروازها و انجام پروازهای کارگو بحث و گفتگو شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های مازندران ...