شنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۵۱May 2022 28
جستجوی پیشرفته

شیوا بیان (shivabayan.ir)

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۷    
اوضاع آشفته ی اقتصادی کشور و افزایش سرسام آور قیمت های خودروهای سنگین و تحریم های سخت مانع از تامین ماشین آلات جدید برای شرکت های پیمانکاری و دولتی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۲    
انتخاب مجدد نیکزاد از سه نگاه قابل بحث است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۲    
این استخر ها به شکل اختصاصی جهت تولید و تکثیر ابزیانکاربرد دارند و معمولا آب خروجی از سیستم با عمل تصفیه مجددا وارد سیستم می شود و در اشکال مختلف از نظر هندسی ساخته می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تقاطع غیر همسطح جام جم در محور اصلی ورودی اردبیل از سمت نمین در محل تلاقی بلوار جام جم قرار گرفته است،این پل 3دهانه دارد طول کل پل به همراه رومپ ها:530متر و طول کل دهانه پل:80متر میباشد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان اردبیل از آغاز عملیات اجرایی یک هزار و 270 واحد مسکونی در قالب طرح های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل گفت: فردا(دوشنبه 2 خرداد) با تشکیل هسته گردوخاک در کشور عراق و وزش بادهای جنوبی، در استان اردبیل نیز غلظت گردوخاک افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: خوشبختانه با پیگیری ها انجام شده، شاهد رشد بیش از چهار برابری تخصیص اعتبارات ملی در سال 1400 بودیم که این موضوع نشان از توجه ویژه مسئولان استان به امر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی جمشیدی دبیر سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان اردبیل در مراسم اختتامیه این جشنواره با بیان اینکه طی 2 ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل برآمده از بطن مردم بوده و هم در برنامه ریزی و هم در اجرا منافع و مطالبات مردم را در اولویت قرار می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
در سه سال گذشته در حدود 200 هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شد که این حجم از واگذاری ها یک رویداد اقتصادی مهم در جذب سرمایه گذاری در استان اردبیل محسوب می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۰    
باید گفت که ارز ترجیحی 4200تومانی، درخت بدنهادی در اقتصاد کشور بود که با اتلاف ده ها میلیارد دلار ارز کشور در طول این چند سال گذشته ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بازاردکتر پرهیزگار از نخبگان جوان انقلابی هستند که اقدامات زیادی در دوران تحریم و فشارهای اقتصادی علیه معیشت مردم برای عبور کشور از بحران انجام داده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: با مراجعه فردی به پلیس فتا و طرح شکایت در خصوص اینکه شخصی با استفاده از شماره تلفن بنده در برنامه روبیکا اقدام به ایجاد صفحه نموده و تصاویر مبتذل ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث تونل دوم اردبیل- حیران با پیشرفت مناسب در حال اجرا است و عملیات حفاری این تونل تا آخر خردادماه به پایان می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۷    
افت 13 درجه ای دما و افزایش 70 درصدی رطوبت هوا در عرض 2 ساعت در شهرستان اردبیل
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بیش از 10 تن روغن مایع و کالای اساسی احتکار شده کشف و ضبط شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال 2023 شهر زیبای اردبیل از ایران خواهد بود
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با توجه به گرم شدن هوا احتمال حریق در مراتع و جنگل ها، نیروهای حفاظت منابع طبیعی استان با تجهیزات و امکانات لازم آماده باش هستند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل با بیان اینکه حمایت های دولت به تناسب سیاست های اصلاح یارانه ای کشور ادامه خواهد داشت اظهار کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بارندگی سطح استان در مقایسه آماری نسبت به مدت مشابه سال گذشته تغییری نکرده، اما در مقایسه با دوره بلند مدت کاهش هشت درصدی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: براساس سرشماری انجام شده در سال گذشته حضور بیش از 35 هزار پرنده مهاجر در تالاب های استان به ثبت رسیده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: ساخت و سازهای ناموزون، یکپارچگی دشت اردبیل را در حفظ اراضی حاصلخیز کشاورزی به هم زده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رامین صادقی رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل از عرضه خارج از شبکه 287347 کیلوگرم شکر در اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نوجوان مارگزیده اهل خروسلو شهرستان بیله سوارمغان با تلاش نجاتگران پایگاه جاده ای شهید خانزاده خروسلو از مرگ حتمی نجات یافت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۵    
رضا محمد اوغلو با سه رای موافق شورا بعنوان شهردار رضی انتخاب و معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فهرست نانوایی های شبانه روزی در سطح شهر اردبیل
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
جابر جهانبین فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهرستان از افزایش سهمیه آرد 20 نانوایی و فعالیت شبانه روزی دو نانوایی در روز های اخیر خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تلاش های رئیس کل دادگستری و مجموعه قضایی استان اردبیل به جهت حمایت هایی که از روند تولید و سرمایه گذاری در استان انجام می دهند، شایسته تقدیر و قدردانی است
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از احداث و تکمیل مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی اردبیل2 با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در نیمه اول سال جاری خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شبکه ملی رویش جوانان انقلاب با بیان اینکه جراحی اقتصادی آغاز نشده موفقیت آمیز است، گفت: این طرح علاوه بر ریشه کن کردن رانت و کاهش زمینه های فساد اقتصادی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۷    
نرخ باروری جمعیت در استان اردبیل با بیش از نیم درصد کاهش طی پنج سال اخیر از 2.2 درصد رشد به کمتر از 1.68 درصد رسیده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۷    
در این انتخابات جواد جوان مجیدی، یوسف ساجد و افشین ناصری از استان منتخب کشور شدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری نمایشگاه توانمندی های هلال احمر استان اردبیل به مناسبت هفته هلال احمر و صدمین سال تاسیس جمعیت هلال احمر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال گزارش مردمی مبنی بر قاچاق داروی غیرمجاز توسط رانندگان خودروهای ترانزیتی در گمرک بیله سوار بررسی موضوع در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۷    
یادداشت_شیوابیان،دکتر بهنام صحرانورد؛ تحلیل گر مسائل سیاسی و اجتماعی 1- انگیزه نگارش این تحلیل، سخنرانی برای دانش آموزان تیزهوشان مقطع متوسطه ناحیه 1اردبیل می باشد که به بهانه هفته مشاغل و ضرورت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تنش های اجتماعی و فشارهای اقتصادی شرایط سختی برای خانواده ها پدید آورده است که افزایش میزان طلاق و نزاع در اردبیل نشان از فقر اجتماعی، کمبود فضاهای شهری و کمرنگ بودن آموزه های شهرنشینی است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۷    
سجاد محمد حسنپور، عضو شورای شهر گفت: سعی داریم قشر کارگران از بیشترین تخفیفات و تسهیلاتی که در شورای شهر مصوب می شود، برخوردار شوند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارائه خدمات رایگان پزشکی به 695 نفر از اهالی روستای کوهساره خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
علی مهری، مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل درباره یارانه های پرداختی به مردم در طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه ها و اعتراض های موجود نسبت به نحوه واریز یارانه ها ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجری احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل از انسداد 5 حلقه چاه غیرمجاز در استان اردبیل ازابتدای سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مجمع انتخابات هیات فوتبال در اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۷    
نشست بررسی نقش رسالت رسانه جهاد تبیین در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی از مهمترین رسالت های شرکت شهرک های صنعتی برای حمایت از واحدهای تولیدی است که تلاش می شود با تامین این زیرساخت ها، زمینه حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
بارندگی در اردبیل تداوم خواهد داشت،هشدار هواشناسی نسبت به سیلابی شدن مسیل ها.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
در بخش عنبران از توابع شهرستان نمین استان اردبیل،350 خانوار با جمعیتی نزدیک به 950 نفر در دل کوه های بلند زندگی می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارش تصویری از نشست خبری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بمناسبت هفته سلامت
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
میانگین کم تحرکی در کشور 56 درصد و در اردبیل 64 درصد است و در میانگین چاقی خصوصا بانوان نیز اردبیل در رتبه اول قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۴    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خبر داد: افتتاح چهار واحد خدمات درمانی در بیمارستان امام خمینی شامل واحد تصویر برداری مداخله ای، توسعه ی اورژانس ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
در راستای خدمات رسانی مناسب به مردم و برطرف کردن دغدغه هایشان در مورد تهیه نان فعالیت 12 نانوایی درشهر اردبیل شبانه روزی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت در طول دو ماه اجرای طرح نظارت بهداشتی دامپزشکی که از 14 اسفندماه سال گذشته شروع و تا عید سعید فطر ادامه داشت نزدیک به 20 هزار کیلوگرم فراورده های خام دامی غیر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان خلخال از کشف انبار احتکار روغن نباتی با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در روستای خوجین شهرستان خلخال به ارزش 35 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اردبیل همزمان با حضور در محل تمرینات تیم فوتبال امید شهرداری گفت: برای بازگرداندن نشاط اجتماعی به شهر، چشم امید شهروندان به ویژه جوانان ورزش دوست اردبیل به فعالیت های این تیم است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل از اختصاص 4 میلیارد تومان اعتبار برای احیای تیم فوتبال شهرداری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 24 تُن عسل تقلبی در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان نمین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۷    
درعین حال ساخت وسازهای جدید نیز مغایر با بافت سنتی روستا نیست و معماری پله کانی، سبک ساخت وساز روستای هدف گردشگری ماسوله را تداعی می کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۷    
در جریان گشت مشترک تعزیرات حکومتی، معاونت اطلاعات هنگ مرزی، ادارات صمت و شبکه بهداشت و همچنین پاسگاه مرزی پیریواتلو از یکی از انبارهای شهرستان 3 تن ماکارونی احتکار شده کشف و ضبط شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور و اعضای قرارگاه استانی با رئیس کل دادگستری استان اردبیل
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
زنده یاد رباب فلاحی،39 ساله، اهل و ساکن شهرستان پارس آباد، برادرزاده سردار پاسدار شهید اسد فلاحی، که با تشخیص سکته مغزی در بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد بستری و پس از اقدامات اولیه برای ادامه ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات والیبال استان اردبیل از تجهیز هیات های شهرستانی والیبال و تداوم این امر در طول سال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قوزلو در شمال غربی کشور ایران، غرب دریای خزر، شمال شرقی آذربایجان، شمال استان اردبیل و جنوب شرقی شهر گرمی مغان، در دهستان اینی از بخش مرکزی شهرستان مغان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: جاری شدن سیل در روزهای اخیر به پنج شهر و روستاهای استان اردبیل خسارت وارد کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از اعمال محدودیت های ترافیکی در شهر اردبیل به مناسبت برگزاری نماز عید فطر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
انتخاب اعضای هیات امنای کلینیک کسب و کار استان اردبیل با مشارکت فعال مشاورین این کلینیک در محل شرکت شهرک های صنعتی برگزار و اعضای هیات امنای آن برای دو سال آتی تعیین و انتخاب شدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مصمم به شفاف سازی هستیم، اردبیل برای رسیدن به شهر آسایش و آرامش قدم برمی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به یخبندان شدید و طولانی مدت تالاب نئور در زمستان که از نیمه دوم آبان ماه تا اواخر فروردین ماه به طول انجامیده و یخ بستن سطح تالاب به ضخامت حدود 60 سانتی متر و ایجاد شرایط بی اکسیژنی در زیر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۴    
راهپیمایی روز در اردبیل برگزار شد
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ سید حجت فتاحی، پلیس راهنمایی و رانندگی استان در جهت اجرای هر چه بهتر و باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس تمهیدات ومحدودیت ترافیکی در محل اجرای مراسم اعمال خواهد نمود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انصاری گفت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، با توجه به آموزه ها و تعالیم ادیان الهی، وظیفه هر فرد موحد و نماد غیرت دینی است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۲    
سلسله نشست های موضوعی روزنامه نگاری اجتماعی در خانه مطبوعات اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۰:۵۴    
با روی کار آمدن دولت اصولگرا، مشخص بود که تعداد زیادی از مدیران دولت 8 ساله ی روحانی تغییر می یابد. این پوست اندازی دولت همراه با عطش نمایندگان اصولگرایی بود که سال اول حضورشان در مجلس با دولتی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
هیأت دارالمصلحین حسینیان اردبیل در ابتدای کار یک پرونده مهم را مختومه کردند
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
حسب دستور ویژه رئیس کل دادگستری و رئیس هیات مدیره ستاد دیه استان دال بر اهتمام ویژه بر برگزاری جشن گلریزان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان نمین دارای جاذبه های گردشگری زیادی است،یکی از این مناطق گردشگری دریاچه سوها است،که در35کیلومتری شرق اردبیل قرار دارد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: تلاش برای حل مشکلات حوزه اشتغال و صنعت و احیای واحدهای راکد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
جواد انصاری، رئیس شورای شهر اردبیل گفت: با اکثریت آرای شورای حکمیت و پس از سال ها بلاتکلیفی، قرارداد شرکت تیراژه در اردبیل فسخ شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی خانمی که در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به توهین، اهانت و تخریب علیه دکتر متخصص جراح می کرد، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۹    
به همت شهرداری سرعین و با حضور امام جمعه ، فرماندار ،فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ، اعضای شورای اسلامی شهر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۹    
سومین شب مراسم شبهای قدر در مصلی اردبیل برگزار شد
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل از اجرای مرحله اول طرح جهاد تربیتی در مدارس استان خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
یک قلاده خرس قهوه ای به علت رفتارهای نامناسب و غیراصولی اهالی یکی از روستاهای شهرستان نمین تلف شد!
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۸    
کره زمین فقط زیست گاه آدمی نیست؛ گیاهان سبز، درختان و حیوانات نیز از صاحبان آن به شمار می آیند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با برگزاری جلسه ی انتخاب رئیس برای مدت با قیمانده از سال اول و با 8 رای ،شهریار گل محمدی،به عنوان رئیس سازمان نظام منهندسی انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل در خصوص ساعت شروع فعالیتهای آموزشی و پرورشی مدارس در روز دوشنبه 5 اردیبهشت ماه 1401
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
اختصاص 3 هزار میلیارد تومان برای بیمه روستائیان و عشایر
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرکار خانم زهرا فتحی اصل نخبه اردبیلی در جشنواره 2022 تکنولوژی و اختراعات شانگهای چین و جایزه ویژه INNOPA special award کشور اندونزی را به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه استان اردبیل گفت: با همت محسن چاووشی خواننده مطرح کشورمان و کمک هواداران 59 زندانی جرایم غیرعمد در استان اردبیل آزاد شد
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عکاس:بابک حقی عکاس:بابک حقی
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست احزاب و نیروی انقلاب اسلامی استان اردبیل با حضور مهندس بدری نماینده مردم شریف اردبیل،نیر،نمین،سرعین در مجلس شورای اسلامی
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در نوزدهمین روز اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ماه مبارک رمضان که در راستای تامین امنیت غذایی و تضمین سلامت و بهداشت عمومی جامعه همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل با ساماندهی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، نادر تقی زاده بعنوان رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر منطقه نمونه گردشگری دریاچه شورابیل اردبیل گفت: سایت باغ آلبالو در مساحت پنج هزار متر مربع در این منطقه راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۵    
حکم فرماندار شهرستان نیر صادر شد،سردار احمد وحیدی، وزیر کشور در حکمی شهرام محمدی را به عنوان فرماندار شهرستان نیر منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سامان دهی مناسب منطقه سد پیله سحران، علاوه بر بهره مندی از ظرفیت گردشگری آن، در زیبایی ورودی اردبیل نیز موثر خواهد بود
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تاکنون بیش از 2 هزار و 500 دستگاه استخراج بیت کوین در استان اردبیل کشف شده است
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
محموله 126 کیلوگرمی تریاک در جاده اردبیل - سرچم کشف شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
توزیع روزانه 2 تن گوشت قرمز منجمد در نمایشگاه ضیافت اردبیل،مردم توان خرید برنج ایرانی را ندارن
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد اردبیل گفت: در سال گذشته 190 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای تولیدی و خدماتی استان صادر و تمدید شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...