شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۶May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناوگان»

شبستان   ۱ ساعت پیش    
میقانی گفت: 11 اتوبوس هفتگی از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی گلستان به مقصد سیستان و بلوچستان در تردد است.
جام جم   ۱ ساعت پیش    
امروزه اینترنت اشیا (یا IoT برگرفته از سرواژه های Internet of Things) مرزهای دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات را هر روز بیشتر جابه جا می کند.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
حق شناس از محدودیت های تردد برای ایام عید سعید فطر و ورود مسافران هوایی و ناوگان حمل و نقل عمومی از استان سیستان بلوچستان به گلستان خبر داد.
خبر خودرو   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت مدیره کانون حمل و نقل کالای کشوری ضمن انتقاد از وضعیت ناوگان حمل و نقل کالا بر نوسازی ناوگان در جهت کاهش مصرف سوخت و افزایش ایمنی جاده ها تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
زنجان- علی اکبری، مدیرکل راهداری زنجان با بیان اینکه عمر متوسط ماشین آلات راهداری استان بالای 24 سال است، گفت: 12 درصد از ناوگان برون شهری استان فرسوده است.
دیار آفتاب   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیاتیان اظهار کرد: از آنجا که 80 درصد از ناوگان اتوبوسرانی شهر اراک فرسوده هستند لذا، شهرداری اراک بر اساس بودجه مصوب شورای اسلامی شهر در سال 1400، در نظر دارد تا هر ماه یارانه این بخش را در اولویت پرداخت قرار دهد.
قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به برنامه های توسعه صنعت سی ان جی گفت: ناوگان ریلی کشور به دوگانه سوز سی ان جی تبدیل می شوند، همچنین برای خودروهای سنگین مانند کامیون ها نیز تحقیقات و امورات آزمایشی تجهیزات سوخت رسانی در حال انجام است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه اولین اتوبوس برقی که اکنون با مشارکت شهرداری مشهد و یک شرکت داخلی در حال ساخت است، خرداد به صورت آزمایشی در ناوگان اتوبوسرانی مشهد فعال خواهد شد، وی گفت: برنامه ریزی ما برای افق طرح ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-پیش بینی12مرکز خرید تضمینی گندم،اختصاص هزینه حج خیر اهل بن به درمان معلولان،برگزاری گفتمان برتر فرهنگی با موضوع بررسی راهکارهای افزایش مشارکت عمومی در انتخابات و تعدیل کرایه ناوگان حمل و نقل جاده ای درصورت بهبود شرایط کرونا از مهمترین رویدادهای خبری چهارمحال و بختیاری در هفته گذشته بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، طرح ترافیک تهران از پنجم اردیبهشت بنا بر تصمیم ستاد ملی کرونا به مدت یک هفته لغو شد تا شهروندان با استفاده از خودروهای شخصی در شهر تردد کنند تا به این ترتیب تعداد مسافران مترو و سایر ناوگان حمل و نقل عمومی کاهش یابد و امکان شیوع [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بندرعباس: 60 دستگاه کشنده (ترمینال تراکتور) مدرن و به روز دنیا به ناوگان حمل ونقل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء در ترمینال یک و یال شرقی ترمینال 2 بندر شهید رجایی افزوده می شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا : ترافیک تهران از پنج اردیبهشت بنا بر تصمیم ستاد ملی کرونا به مدت یک هفته لغو شد تا شهروندان با استفاده از خودروهای شخصی در شهر تردد کنند و این تمدید تا پایان این هفته ادامه یافت تا به این ترتیب تعداد مسافران مترو و سایر ناوگان حمل و نقل عمومی کاهش یابد اما با اتمام این هفته ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در پی پیشرفت مذاکرات وین بین ایران و کشورهای 1+4 و اظهارات وزیر راه و شهرسازی درباره نوسازی ناوگان هوانوردی و تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایرلاین ها ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی پیشرفت مذاکرات وین بین ایران و کشورهای 1+4 و اظهارات وزیر راه و شهرسازی درباره نوسازی ناوگان هوانوردی و تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایرلاین ها، شرکت های هواپیمایی منتظر به نتیجه رسیدن مذاکرات و برداشته شدن تحریم ها هستند تا بتوانند هواپیماهای نو خریداری کرده و ناوگان خود را نوسازی کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- در پی پیشرفت مذاکرات وین بین ایران و کشورهای 1+4 و اظهارات وزیر راه و شهرسازی درباره نوسازی ناوگان هوانوردی و تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایرلاین ها ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
در پی پیشرفت مذاکرات وین بین ایران و کشورهای 1+4 و اظهارات وزیر راه و شهرسازی درباره نوسازی ناوگان هوانوردی و تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایرلاین ها، شرکت های هواپیمایی منتظر به نتیجه رسیدن مذاکرات و برداشته شدن تحریم ها هستند تا بتوانند هواپیماهای نو خریداری کرده و ناوگان خود را نوسازی کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به برنامه مجلس در زمینه اسقاط خودروهای فرسوده بر نوسازی ناوگان تجاری تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آغاز مراحل تامین مالی و احداث ترمینال جدید فرودگاه امام خمینی (ره) و آغاز بهسازی باند 29 چپ مهرآباد در نیمه دوم اردیبهشت از اهم اخبار در حوزه حمل و نقل هوایی در هفته گذشته هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشوری گفت: در ادامه روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی برای سال 1400 تاکنون یک هزار راننده تاکسی برای نوسازی خودروی خود اعلام آمادگی کرده اند.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۱    
فولکس واگن از برنامه های خود برای کاهش تولید و انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 می گوید. یکی از هدف های اصلی این غول خودروسازی کاهش تولید گازهای گلخانه ای ناوگان محصولات خود تا میزان 40 درصد در پایان دهه جاری میلادی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۲    
طبق اطلاعات مرکز ملی مدیریت دفاعی روسیه، صبح امروز یک فروند جنگنده میگ نیروهای پدافند هوایی ناوگان اقیانوس آرام برای دور کردن هواپیمای شناسایی آمریکایی در منطقه دریای چوکوتسکی (در شرق دور روسیه) به هوا برخاست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۸    
استارا زاگورا، ششمین شهر بزرگ بلغارستان، به زودی میزبان ناوگان حمل و نقل عمومی پایدار و مدرن خواهد بود. در این راستا، مقامات شهر بودجه ای حدود هفت میلیون و 500 هزار یورو را در نظر گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به اینکه تا پایان امسال افزایشی در کرایه های بخش ناوگان مسافربری اعمال نخواهد شد، گفت: در صورت بهبود وضعیت کرونا و عادی شدن شرایط برای استفاده 100درصدی از ظرفیت ناوگان، کرایه ها تعدیل خواهد شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۵    
ناو هواپیمابر یو اس اس جرالد آر فورد به عنوان بزرگترین ناو هواپیمابر جهان در ناوگان دریایی نیروهای مسلح ایالات متحده خدمت می کند. ساخت این ناو هواپیمابر هشت سال به طول انجامید و چندین سال مورد تست و آزمایش های گوناگون قرار گرفت ...
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وقتی شیوع جهانی ویروس کرونا باعث بحران در کرایه دادن خودروهای سواری شد، آنها را وادار به فروش ناوگان خودروهای کرایه ای کرد، حالا مردم از بالا رفتن شدید هزینه های کرایه خودرو به خشم آمده اند و تا سال 2022 دستِ اکثر شرکت های فعال در حوزه کرایه خودروهای سواری خالی خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از ورود 30 دستگاه اتوبوس بازسازی شده به ناوگان حمل و نقل عمومی تا دو هفته آینده خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از اضافه شدن هشت دستگاه موتور سیکلت باربر و معمولی به منظور خدمات رسانی بهتر و سریعتر به شهروندان در آرامستان بندرعباس خبر داد.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۹    
فراتر از اضافه شدن مشکلات زیست محیطی مرتبط با اسیدی شدن،گرمایش و آلودگی اقیانوس ها در صورتی که جامعه جهانی موفق به مهار سوءاستفاده ناوگان های ماهیگیری چینی با صید بی رویه و غارت ذخایر آبزیان جهان نشود، احتمال وقوع جنگ های دریایی و سراسری ناشی از قحطی و گرسنگی دور از انتظار نیست.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رنو اکسپرس محصول تجاری جدیدی است که ظاهری شبیه به رنو لوگان پیکاپ دارد و به تازگی وارد بازار هلند شده است. در حقیقت نیز رنو اکسپرس نسخه اصلاح شده ای از پیکاپ داچیا داکر است که با جلوپنجره جدید و فضای داخلی بهتر به دست مشتریان هلندی خواهد رسید ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، برنامه های جمعیت را در هفته هلال احمر تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرهادی گفت: ناوگان درون شهری، پاساژ ها و نانوایی ها رتبه پایینی را در رعایت شیوه نامه های بهداشتی کسب کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
خدمات ناوگان اتوبوسرانی تبریز و حومه در تمامی خطوط شهری و حومه تعطیل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت دولت در خصوص نوسازی ناوگان سنتی دریایی را به دستگاه های ذی ربط ابلاغ کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حمل و نقل عمومی تهران شرایط جالبی ندارد و مدیریت جزیره ای و غیرجهادی مدیران شهری نتوانسته این معضل را حتی در شرایط کرونایی بهبود ببخشد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۲    
یک هفته از وقوع تصادف سه دستگاه ناوگان سنگین در محور حاجی آباد به بندرعباس گذشته است. حادثه ای که گفته می شود طی آن سرنشینان این خودروها در آتش سوختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: افزایش قیمت ها سبب شده است تا شمار ناوگان فرسوده در بخش حمل و نقل عمومی بار استان به 17 درصد برسد.
برترین ها / سایپا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۵۴ سایت دیگر  
سایپانیوز: شرکت امداد خودرو سایپا که وظیفه امداد رسانی به محصولات گروه خودروسازی سایپا را بر عهده دارد با سرمایه گذاری و گسترش ناوگان خودرویی و در راستای تشویق مالکان خودرو برای در خانه ماندن، دور جدید از همیاری ها با ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرایی کرد. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۴    
مدیریت محترم حمل و نقل منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران ، در خصوص تجربه استفاده موفق با سامانه کنترل ناوگان حمل و نقل اورنگ و سفارش سازی سامانه درخواست خودرو سازمانی و اعزام آنلاین یاور جهت استفاده گسترده در سازمان توضیحاتی را ارائه کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۲    
به نظر می رسد عبور از راننده همراه با ناوگان از داخل دستگاه های ایکس ری به یکی از نگرانی های رانندگان تبدیل شده است تا جایی که برخی از آنها سعی می کنند از مسیرهایی که مجبور به عبور از این دستگاه هستند تردد نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی اتوبوسرانی یزد اعلام کرد: ناوگان حمل و نقل اتوبوس درون شهری یزد در روز سه شنبه 14 اردیبهشت ماه تعطیل است.
فرآیند پایش و بررسی 24 ساعته عملکرد رانندگان، ناوگان و شرکت های حمل و نقل عمومی مسافری، باری و بین المللی با استفاده از اطلاعات سامانه های هوشمند مرکز مدیریت راه های کشور و حوزه معاونت حمل و نقل انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، افزایش حملات بی سابقه پهپادی به بزرگترین پایگاه هوایی در منطقه جنوب عربستان سعودی، همزمان با افزایش تجاوز های دشمن صورت گرفته است. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی اراک گفت: در راستای استانداردسازی و بروز رسانی تجهیزات ایمنی و آتش نشانی هر آتش نشان اراکی به یک چراغ قوه ضد انفجار مجهز شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
گزارش روزهای گذشته حاکی از آن است که ارتش آمریکا مدعی شده کشتی های این کشور پس از آنکه سه قایق تندروی سپاه پاسداران ایران در خلیج فارس به آن نزدیک شدند، تیرهای هشدار شلیک کرده اند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۰    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان اظهار داشت: طی سال گذشته در مراکز معاینه فنی ناوگان حمل و نقل عمومی باربری و مسافربری حوزه شمال استان کرمان 66 هزارو 902 برگ معاینه فنی ناوگان سنگین صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۵    
از بهمن ماه سال 99 برای دومین بار ناوگان اتوبوسرانی و حمل و نقل درون شهری کلانشهر اهواز تعطیل شد و اتوبوس ها دوباره خانه نشین شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
60درصد ناوگان اتوبوسرانی مشهد نیازمند بازسازی و نوسازی است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 40 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان در سال 99 در قالب 141 مانور از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند. ...