سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۹:۰۹Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتوبوسرانی»

نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نصر: در راستای افزایش ایمنی تردد اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی درونشهری در سال جدید کارشناس پلیس راهور از وضعیت فنی اتوبوس های شرکت واحد بازدید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از آغاز خدمات دهی اتوبوس دو طبقه گردشگری در کوه پارک خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مهدی علیزاده در گفت وگو با ایران اکونومیست، در مورد اتوبوس های گردشگری شهر تهران در نوروز گفت: با همکاری ستاد گردشگری شهر تهران اقدام به راه اندازی خطوط ویژه گردشگری در مسیرهای مختلف تاریخی شهر تهران جهت خدمت رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی کردیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان به آرامستان باغ رضوان سرویس دهی ویژه می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴    
در ایام نوروز 1402 با توجه به حضور مسافران نوروزی در نصف جهان، مسیرهای ویژه اتوبوسرانی برای آنها در قالب اتوبوس های گردشگری در سه مسیر ویژه در نظر گرفته شده است. در این اینفوگرافیک مسافران نوروزی می توانند از مسیرهای اتوبوس های گردشگری در اصفهان در ایام نوروز مطلع شوند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با اشاره به مسیرهای ویژه اتوبوسرانی برای گردشگران در قالب اتوبوس های گردشگری گفت: سه مسیر ویژه برای این اتوبوس ها در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۰۲    
معاون بهره برداری شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: در حال حاضر تعداد ناوگان فعال به حداکثر رسیده و در این خصوص از تمام ظرفیتی که داشتیم استفاده کردیم تا بتوانیم پاسخگوی نیازها باشیم و خوشبختانه سرویس دهی در سطح شهر به خوبی در حال انجام است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از سرویس دهی ویژه تحویل سال با 400 دستگاه اتوبوس خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در آستانه سال نو با برنامه ریزی صورت گرفته 30 دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات حمل و نقلی به شهروندان برای بازدید از اماکن فرهنگی و تاریخی پایتخت در نظر گرفته شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به حضور دست فروشان در خیابان شهید مطهری ملک شهر، خط 91 از این خیابان عبور نخواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پایانه اتوبوسرانی شهید سروری در آستانه بهار طبیعت و به منظور مشارکت در کمپین ایران ما مزین به استیکر های مرتبط با این پویش شد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، در پی انعقاد قرارداد با بخش خصوصی در رابطه با راه اندازی 103 ایستگاه اتوبوس در خطوط ناوگان اتوبوسرانی مناطق رشت، امروز 24 اسفند اولین ایستگاه در خیابان شهید چمران، روبروی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت انجام گرفت. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از برگزاری همایش آموزشی استقبال از بهار 1402 ویژه راهبران ناوگان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری مشهد در جلسه قرارگاه عملیاتی خدمات سفر گفت: در روز اول فروردین و همچنین در روز سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی، سرویس دهی اتوبوس و مترو رایگان انجام خواهد شد. ضمن اینکه سرفاصله رسیدن مترو در خطوط یک و دو نیز کاهش معناداری پیدا خواهد کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
احمد وحیدی گفت: طبق هماهنگی ها، 84 رام قطار فعلی به 90 رام افزایش خواهد یافت، در حمل ونقل برون استانی از ناوگان اتوبوسی استان های مجاور هم استفاده خواهد شد و در حوزه اسکان هم همه اقامتگاه های رسمی، موقت و اضطراری در مشهد در حالت آماده باش بسر می برند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد که خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت برای بازگشت از بهشت زهرا (س) رایگان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از سرویس دهی ویژه اتوبوسرانی به بهشت رضا (ع) در روز های 25 و 26 اسفند و همچنین به خانواده شهدا و سالمندان درایام نوروز خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه ای، از خدمات رسانی ناوگان این شرکت در پنجشنبه و جمعه آخر سال برای زیارت اهل قبور خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای شهر تهران با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۱    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه ای از تمهیدات ویژه این شرکت برای افزایش ایمنی و آمادگی کامل ناوگان در آخرین سه شنبه سال خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۰    
پیش از هر چیزی باید هدفتان از سفر به اصفهان را مشخص کنید. اگر سفر کاری به این شهر دارید، باید به دسترسی هتل به فرودگاه، راه آهن، پایانه اتوبوسرانی و وسایل حمل ونقل درون شهری توجه داشته باشید ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تامین 3هزار دستگاه اتوبوس داخلی و خارجی برای اتوبوسرانی تهران تا پایان سال آینده خبرداد و از بهسازی و بازسازی 500 دستگاه اتوبوس فرسوده پایتخت در سال 1402گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد با بیان اینکه سرویس دهی در روز اول فروردین و به مدت 24 ساعت به صورت رایگان انجام می شود، گفت: با توجه به زمان تحویل سال، سرویس دهی از ساعت 12 شب 29 اسفند آغاز و به صورت پیوسته و بدون وقفه به مدت 24ساعت تا پایان روز اول فروردین ادامه پیدا می کند.
شوشان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۷    
شوشان غلامرضا جعفری: یکی از دوستان دور و دیرم بعد چندی همت کرد و تماس گرفت و پس از حال و احوال و اطراف کلام به موضوع توسعه اهواز رسید و با تبختری سپاهانی فرمود حال می کنید برای تان جمعی معاون و مدیر فرستاده ایم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۲    
اتوبوسرانی اراک پنج شنبه آخر سال در مسیر بهشت زهرا سرویس دهی رایگان انجام می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با تکذیب واگذاری ناوگان اتوبوسرانی به برخی دستگاه ها گفت: به اندازه تقاضا اتوبوس برای جابه جایی مردم تأمین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۱    
شهردار شهرکرد از خرید 10 دستگاه اتوبوس جدید از شرکت عقاب افشان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۳۳    
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از اعزام 50 دستگاه اتوبوس برای خدمت رسانی به دانش آموزان کم بضاعت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز با اشاره به طرح نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز گفت:از ابتدای امسال تاکنون 174 دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برای بازی تیم های تراکتور -مس رفسنجان نقاط مختلفی در سطح شهر به عنوان مبادی انتقال تماشاگران در نظر گرفته است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور شعب بانک ملی قم از روند خدمات رسانی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم بازدید و مقرر شد تا پایان سال دستگاه های موردنیاز برای پرداخت الکترونیکی ناوگان تأمین شود.
استاندار کرمانشاه ایجاد منطقه آزاد مشترک میان دیالی عراق و کرمانشاه را یک طرح توسعه آفرین توصیف کرد و گفت: در صورت تمایل طرف عراقی، پیگیریهای لازم برای ایجاد منطقه آزاد مشترک میان دو استان و بهره مند شدن مردم از مزایایی مانند تردد بدون ویزا در این منطقه با جدیت انجام می شود.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، پایگاه اطلاع رسانی ماهنامه میدان آزادی در گفتگو با محسن هاشمی رفسنجانی به موضوع حمل و نقل عمومی تهران و چالشهای آن پرداخت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۷    
سازمان اتوبوسرانی قم در اطلاعیه ای مسیر های فوق العاده سرویس دهی به همشهریان و مسافران مسجد مقدس جمکران را اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۶    
شورای شهر بیلبائو تعهد خود را به برقی سازی شبکه حمل ونقل عمومی محلی با اعلام ابتکار جدیدی که شامل اعمال شارژ هوشمند برای اتوبوس های شهری خواهد بود، تأیید کرده است. این امر با ایجاد زیرساختی امکان پذیر می شود که برق بلااستفاده را از شبکه مترو محلی به انبار شارژ اتوبوس ها منتقل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان اتوبوسرانی قم در اطلاعیه ای مسیر های فوق العاده سرویس دهی به همشهریان و زائران مسجد مقدس جمکران را اعلام کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۷    
وقتی طهران قدیم هنوز تهران نشده بود و جمعیتش یک دهم جمعیت فعلی هم نبود، ترددها آنقدر راحت بود که نیازی به ساخت بزرگراه و پل روگذر و زیرگذر نباشد اما در گذر زمان با فعالیت اتوبوسرانی و تاکسیرانی و تولید خودروها پل ها هم شکل و شمایل تهران را عوض کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۲    
شهرداری تهران برای بهبود وضعیت ناوگان اتوبوسرانی پایتخت نیز برنامه دارد. مطابق آمارها 70درصد از شهروندانی که از اتوبوس استفاده می کنند، تنها به وسیله 34درصد از خطوط فعال اتوبوسرانی جابه جا می شوند. اما برای بهبود وضعیت اتوبوسرانی در آینده 7هزار اتوبوس به ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت افزوده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شورای شهر تهران به شهرداری مجوز داد 3 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو و اتوبوسرانی منتشر کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با نیمه شعبان برخی خطوط اتوبوسرانی و همچنین مترو در مشهد به صورت رایگان سرویس دهی خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در مورد افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل گفت:با توجه به اینکه حقوق کارکنان اتوبوسرانی افزایش پیدا کرده است باید این کمبود با افزایش کرایه جبران شود.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن هاشمی در اعتماد نوشت: ظرفیت جابه جایی مترو و اتوبوسرانی امروز پس از گذشت 10 سال با وجود اضافه شدن خطوط جدید در حد 2 میلیون سفر در ابتدای سال 1390 کاهش یافته است، در صورتی که در سال 97 قبل از کرونا نزدیک به سه میلیون سفر هم رسید و ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
محسن هاشمی رفسنجانی نوشت: قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت سوخت در زمستان 1386 ابلاغ شد. ولی متاسفانه به این قانون عمل نشد و از ظرفیت و توانمندی شرکت مترو و اتوبوسرانی برای حل معضلات اصلی شهر تهران یعنی آلودگی هوا و ترافیک، استفاده کافی نمی شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۲    
ماجرای قتل ماژور رابرت ایمبری ، نایب کنسول سفارت آمریکا، یکی از اتفاقات مهمی است که در گذر تقی خان قدیم، نقطه ای که اکنون پایانه اتوبوسرانی شهید فیاض بخش است، رخ داده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
علی اصغر قائمی، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر، درباره احتمال گران شدن بلیت مترو و کرایه تاکسی و اتوبوس گفت: پیشنهاد مترو افزایش حدود 35 تا 40 درصدی بهای بلیط است و برای اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز به صورت پیمایشی بررسی خواهد شد.