پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتوبوسرانی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: شرکت های مترو و اتوبوسرانی در دوران کرونا به طور متوسط 100 میلیارد تومان متضرر شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر معاونت اتوبوسرانی سازمان شهرداری همدان با تأکید بر لزوم توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: از ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس های شهر ممانعت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مجوز انتشار 29 هزار میلیارد ریال اوراق اسلامی برای پروژه های قطار شهری، نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی، با موافقت شورای اسلامی شهر مشهد، به شهرداری این کلانشهر داده شد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به شروع فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در مسیرها و خطوط، ساعات فعالیت ناوگان در روزهای عادی از ساعت 6.15 صبح الی 20.30 خواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بهره برداری از سامانه هوشمند ناوگان اتوبوسرانی و ارتقاء سیستم پرداخت الکترونیکی، اجرای یکی از بزرگترین پروژه های هوشمندسازی ایران و آسیا در شهرداری اصفهان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه خط یک سامانه تندرو (BRT) به ناوگان برقی مجهز می شود، گفت: این خط روزانه حدود 100 هزار مسافر را جابه جا خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت:خدمات اتوبوس های شرکت واحد در مسیر BRT تبریز از روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه مجددا از سر گرفته شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بیاتیان اظهار کرد: از آنجا که 80 درصد از ناوگان اتوبوسرانی شهر اراک فرسوده هستند لذا، شهرداری اراک بر اساس بودجه مصوب شورای اسلامی شهر در سال 1400، در نظر دارد تا هر ماه یارانه این بخش را در اولویت پرداخت قرار دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه اولین اتوبوس برقی که اکنون با مشارکت شهرداری مشهد و یک شرکت داخلی در حال ساخت است، خرداد به صورت آزمایشی در ناوگان اتوبوسرانی مشهد فعال خواهد شد، وی گفت: برنامه ریزی ما برای افق طرح ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری شهرکرد گفت: از چند سال گذشته سازمان تامین اجتماعی سامانه مربوط به بحث بیمه رانندگان تاکسی را محدود کرده است و امکان تغییر و تحول در این سامانه وجود ندارد، حل این مشکل در حیطه اختیارات سازمان های استانی نیست.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۹    
با توجه به اینکه 6 ماه از اعتراض های رانندگان اتوبوس بخش خصوصی شهرداری ارومیه می گذرد اما هنوز مطالبات این قشر پرداخت نشده است به همین منظور ضرورت ورود دستگاه های نظارتی برای رفع مشکلات اتوبوسرانی شهرداری ارومیه به شدت احساس می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
خدمات ناوگان اتوبوسرانی تبریز و حومه در تمامی خطوط شهری و حومه تعطیل است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با تصویب لایحه پیشنهادی افزایش کرایه اتوبوس های خطوط مختلف این شرکت برای سال جاری توسط شورای شهر و تایید فرمانداری، از روز چهارشنبه _ 15 اردیبهشت ماه 1400_ به طور میانگین نرخ بلیت تمام خطوط اتوبوسرانی تا 30 درصد افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی اتوبوسرانی یزد اعلام کرد: ناوگان حمل و نقل اتوبوس درون شهری یزد در روز سه شنبه 14 اردیبهشت ماه تعطیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۵    
از بهمن ماه سال 99 برای دومین بار ناوگان اتوبوسرانی و حمل و نقل درون شهری کلانشهر اهواز تعطیل شد و اتوبوس ها دوباره خانه نشین شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: 30 درصد ناوگان اتوبوسرانی مشهد فرسوده و نیازمند بازسازی و 30 درصد دیگر آن نیز نیازمند به نوسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اعتراض های بهره برداران بخش خصوصی اتوبوسرانی شهر ارومیه به 6 ماه رسید ،با وجود وعده های شورای شهر، شهرداری ارومیه، استانداری آذربایجان غربی و نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی این مشکل هنوز ادامه دارد ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با بهره برداری از سامانه جامع پرداخت الکترونیک، کارت هوشمند شهروندی و سامانه جامع مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان، مدیریت و بهره وری بهینه این ناوگان محقق شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: اولین اتوبوس برقی ساخت داخل تا اواخر اردیبهشت یا اوایل خردادماه سال جاری برای رونمایی به مشهد اعزام می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با اعلام خبر فوق افزود: با توجه به اهمیت برگزاری مراسم شبهای قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با هماهنگی تولیت آستان مقدس صالح ابن موسی الکاظم ( ع) ، طی عملیات شبانه روزی همه معاونت ها و حوزه های اجرایی شهرداری منطقه ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مبادی و مقاصد خطوط مختلف اتوبوسرانی همزمان با جمع آوری پایانه اتوبوسرانی تجریش که با هدف ساماندهی ترافیکی و ارتقای خدمت رسانی به شهروندان شمال تهران انجام می شود به محل های جدید انتقال یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه در سال 99، بیش از 800 نفر از پرسنل این شرکت بازنشسته شدند که این تعداد بازنشسته در یک سال، در تاریخ شرکت واحد کم سابقه است، گفت: خوشبختانه، فرآیند پرداخت حق بیمه 4 درصدی این عزیزان به سازمان تأمین اجتماعی، با همراهی آن سازمان ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۱    
سخنگوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: بر اساس تصمیم ستاد کرونای خراسان رضوی ، حمل و نقل عمومی مشهد در شب های قدر سرویس دهی ویژه ای ندارد و خدمات رسانی اتوبوسرانی و قطار شهری به شهروندان و زائران همانند روزهای عادی خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۲    
رئیس سازمان اتوبوسرانی تهران درباره سرانجام مکاتبات با ستاد کرونا و دانشگاه علوم پزشکی برای واکسیناسیون رانندگان اتوبوس توضیح داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی از بازنشستگی 800 نفر از پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به همراه پرداخت 4 درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور آنها خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر، مهندس محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طی پیامی این روز را به همکارانش در اتوبوسرانی پایتخت تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج از الکترونیکی شدن پرداخت ناوگان اتوبوسرانی خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۴۸ سایت دیگر  
در اتوبوسرانی هم وضعیت مشابه تاکسیرانی است و این دو سازمان بیشترین فوتی ها و مبتلایان به کرونا را داشته اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی و آتش نشانان قمی دو گروه دیگر از کارکنان شهرداری هستند که به شدت در معرض درگیری با کرونا هستند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: اتوبوس های دوطبقه بزرگ و پرهیبت بودند و در چندین رنگ، اتوبوس هایی که ساخت شرکت لیلاند انگلیس بودند و مونتاژ شرکت لیلاند موتور ایران که اوایل دهه پنجاه وارد خطوط اتوبوسرانی ایران شدند و بعد از اتوبوس های بنز دماغ دار عضوی از خیابان های تهران شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در گفت وگو با میزان از صدور حکم پرونده تخلف مالی در سازمان اتوبوسرانی اردبیل خبر داد و گفت: این پرونده با همکاری دستگاه قضایی استان، بازرسی کل استان و سازمان اطلاعات سپاه استان تشکیل و اقدامات کامل در این خصوص انجام گرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تبریز از آغاز مذاکره برای خرید و الحاق 10 دستگاه اتوبوس هیبریدی به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور حمل و نقل سازمان مسافربری شهرداری شیراز گفت: پیرو دستور و ابلاغ مدیریت ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا خطوطی که در مراکز شهر تردد دارند تا اطلاع ثانوی غیر فعال و تعطیل هستند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: لغو اجرای طرح ترافیک در تهران مسافران شبکه اتوبوسرانی را تنها 10 هزار نفر کاهش داده است. به گزارش شوراآنلاین، سید مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با حضور در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه صدا و سیما ملی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۹    
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران طی نامه ای به شهردار تهران خواستار بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۰    
نشست پیگیری مشکلات رانندگان تاکسی پایتخت و اتوبوسرانی سه شنبه 7 اردیبهشت ماه 1400 با حضور علی نیکزاد ثمری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان بخش خصوصی اتوبوسرانی شهرداری ارومیه در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات معوقه خود، مقابل استانداری آذربایجان غربی تجمع کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با استقبال از همکاری بخش خصوصی در تأمین ناوگان مورد نیاز گفت: شرکت واحد برای ورود بخش خصوصی در تأمین بخشی از نیاز ناوگان به اتوبوس های جدید آمادگی دارد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
میرخاقانی از تعطیلی 13 خط اتوبوس رانی که در مرکز شهر شیراز فعالیت دارند، در شرایط کرونایی خبر داد و گفت: پیرو دستور و ابلاغ مدیریت ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا خطوطی که در مراکز شهر تردد دارند تا اطلاع ثانوی غیر فعال و تعطیل هستند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تاکید کرد: خدمات رسانی به شهروندان با جمع آوری پایانه تجریش حذف نشده و سرویس دهی به آنها با همان کیفیت قبل در نقاط جایگزین ادامه دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: طی یک ماه گذشته 16میلیون مسافر از طریق ناوگان اتوبوسرانی جابجا شده ند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به تزریق واکسن برای کارکنان بهشت زهرا و سازمان پسماند و آغاز واکسیناسیون کادر درمان شرکت شهر سالم، گفت: در شهرداری تهران، سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی بیشترین شمار مبتلایان و متوفیان کرونا را داشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به تزریق واکسن برای کارکنان بهشت زهرا و سازمان پسماند و آغاز واکسیناسیون کادر درمان شرکت شهر سالم، گفت: در شهرداری تهران، سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی بیشترین شمار مبتلایان و متوفیان کرونا را داشته اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان می گویند، طرح جمع آوری پایانه تجریش در راستای افزایش فضاهای عمومی شهر با رویکرد شهر انسان محور طراحی و اجرا می شود و سوال این است که آیا پایانه حمل و نقل عمومی فضای خصوصی با فضای غیرانسان محور بوده است که می خواهند آن را انسان محور کنند؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرج گفت: تا پایان هفته 15 دستگاه اتوبوس نو وارد خطوط اتوبوسرانی این کلانشهر می شود.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: امیدواریم تا قبل از پایان شهریورماه، حدود 25 دستگاه اتوبوس برقی وارد کشور شود.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: با توجه به آرام سازی و تبدیل برخی از خیابان های اطراف حرم مطهر به پیاده راه، رینگ طلایی به منظور کاهش زمان سفر، کاهش ترافیک و خدمت رسانی بهتر راه اندازی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از استقرار ناظران ویژه ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک در پایانه های اتوبوسرانی مشهد خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۸    
اصفهان-راعی : رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: اگر با ویروس کرونا مواجه نشده بودیم برنامه های بسیار خوبی در سطح شهر برای شادی و نشاط مردم و همچنین افتتاحیه های متعدد برگزار می شد. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران ضمن اعلام خبر لغو اجرای طرح ترافیک از فردا (یکشنبه 5 اردیبهشت 1400) گفت: لغو اجرای طرح ترافیک تأثیری بر کاهش مسافران مترو و اتوبوسرانی نخواهد داشت بلکه باعث جذب سفرهای غیرضروری به ناحیه مرکزی شهر تهران می شود.