چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۰۵Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتوبوسرانی»

قدس آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: 10 دستگاه اتوبوس برای انجام واکسیناسیون سیارتوسط این سازمان تجهیز و آماده سازی شد.
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از اجرای برنامه های این شرکت به منظور گرامیداشت حماسه دفاع مقدس خبر داد.
دنیای خودرو   ۷ ساعت پیش    
بریتانیا اتوبوس شرکت مستقر در نورت همپتون در پنج مسیر سرویس های اتوبوسرانی محلی ارائه می دهد. حال ناوگان شش هزار دستگاهی این شرکت پس از اعمال تغییرات در سیاست کیفی تایرهای میشلن از دو سال پیش تا امروز مورد پنچری را گزارش نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت مترو، اتوبوس، برخی پروژه های نیمه تمام و ...توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر تهران و پیشنهاد کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا سید مهدی حسینی پویا به عنوان نماینده شورا در کمیته انضباطی رسیدگی به تخلفات موضوع تبصره ذیل ماده 17 دستورالعمل مشارکت بخش خصوصی در بهره برداری از خطوط اتوبوسرانی، مینی بوس رانی، میدل باس و ون شهر تهران انتخاب شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران توضیحاتی درباره ماجرای کشف جسد روی صندلی اتوبوس شرکت واحد ارائه داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران توضیحاتی درباره ماجرای کشف جسد روی صندلی اتوبوس شرکت واحد ارائه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: با خرید 52 دستگاه اتوبوس جدید، عمر ناوگان اتوبوسرانی شهر قم به زیر دو سال کاهش پیدا کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۵    
شهردار لندن صادق خان اعلام کرد که 10 درصد از شبکه اتوبوسرانی پایتخت بریتانیا تا پایان سال 2022 "آلاینده صفر" خواهد شد و با تأمین بودجه دولت، کل ناوگان اتوبوسرانی تا سال 2030 بدون آلاینده خواهد بود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۷۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران توضیحاتی درباره ماجرای کشف جسد روی صندلی اتوبوس شرکت واحد ارائه کرد. خبر کشف جسد در اتوبوس شرکت واحد تهران در فضای مجازی امروز/ یکشنبه در حالی دست به دست شد که مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی این خبر را تایید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از آمادگی ناوگان موجود اتوبوسرانی در صورت بازگشایی مدارس خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
داریوش باقرجوان در گفت وگو با میزان، در خصوص امکان بازگشت مسافران اربعین حسینی از طریق ناوگان اتوبوسرانی گفت: هنوز به طور قطعی امکان بازگشت زائران با اتوبوس اعلام و ابلاغ نشده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با تغییر ساعت رسمی کشور از آغاز نیمه دوم سال، ساعت فعالیت ناوگان اتوبوسرانی مشهد نیز تغییر خواهد کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن صنفی حمل و نقل مسافر اصفهان گفت: کرونا و کاهش مسافر موجب تغییر شغل 30 درصد رانندگان حمل و نقل عمومی این استان شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
شهردار قم از خرید 52 دستگاه اتوبوس جدید با اعتباری بالغ بر 215 میلیارد تومان خبر داد و گفت : اتوبوس های جدید در آینده نزدیک وارد چرخه حمل ونقل عمومی شهر قم می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۸    
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از مشارکت نیروهای دوام ثامن شهرداری در طرح ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک و نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
با پیگیری های مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، فرآیند واکسیناسیون اعضای خانواده کارکنان شرکت واحد از صبح امروز آغاز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس بر ضرورت برنامه ریزی برای جلوگیری از ازدحام در مترو و اتوبوس، گفت: با تنظیم دقیق تر زمان بندی حرکت اتوبوس ها در خطوط اتوبوسرانی پایتخت اغلب اوقات می توان شاهد کاهش تعداد مسافران در یک اتوبوس باشیم و حتما لازم نیست خطوط را با مازاد خودرو پر کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: دُز اول واکسن کرونا به 2 هزار و 600 اتوبوسران در این کلانشهر تزریق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۲    
ایسنا/همدان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی همدان گفت: رعایت فاصله های اجتماعی در اتوبوس ها الزامی بوده و مردم با جدیت فاصله را رعایت کرده و تخلف رانندگان را گزارش دهند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: در راستای پیشگیری از ابتلای راهبران پرتلاش اتوبوس و مینی بوس بخش سازمانی و خصوصی در حال حاضر دو هزار و 600 نفر دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تبریز و حومه از کاهش 50 درصدی مسافران اتوبوس های شهری در ایام کرونایی خبر داد که موجب کاهش درآمدهای این شرکت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا-در هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که روز دوشنبه با حضور شهردار قم و اعضای شورای شهر ترتیب یافت، لایحه انتشار اوراق مالی اسلامی توسط شهرداری ها به مبلغ 100میلیارد تومان بودجه 1400 کشور جهت تکمیل و نوسازی سامانه اتوبوسرانی قم تصویب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود 500 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد و گفت: با بازگشایی حضوری مدارس فعالیت مجدد خطوط سرویس مدرسه از سر می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از فرسودگی 72 درصد از اتوبوس های ناوگان اتوبوسرانی تهران خبر داد و این در حالی است که تهران با کمبود 6 تا 9 هزار دستگاه اتوبوس نیز روبه رو است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
چین از افزایش موارد جدید ابتلا به کروناویروس و تعطیلی بخشی از ناوگان اتوبوسرانی در این کشور خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری- محمودی، فعال حوزه حمل و نقل و اتوبوسرانی ساری با اشاره به اینکه رانندگان اتوبوس در دوران کرونا فراموش شدند، خواهان حمایت دولت از این قشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: در هفته گذشته (13 تا 19 شهریورماه 1400) ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر بیش از 41 هزار مرتبه ضدعفونی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۳    
مشکلات بازار خودروی کیانمهر وعدم نظارت کافی سال هاست مردم را آزار می دهد و کمبود اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی شهرداری کرج موجب اعتراض شهروندان است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
منوچهر خسروزاده در گفت وگو با ایسنا با اشاره به گلایه برخی از شهروندان در خصوص تعداد کم اتوبوس در برخی خطوط اظهار کرد: طی دو سه سال گذشته حدود 150 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی به خطوط اتوبوسرانی کرج اضافه شده ولی با توجه به جمعیت این کلانشهر، هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم. ...
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار شهردار و رئیس شورای شهر اردبیل صورت گرفت؛ موافقت رئیس بانک ملی با انتشار 600 میلیارد اوراق مشارکت برای اتوبوسرانی اردبیل.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده ستاد عملیاتی مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران از تزریق 5 میلیون و 800 هزار دز واکسن در استان تهران خبر داد. به گزارش ایلنا، علیرضا زالی ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار کرد:این هفتمین مرکز واکسیناسیون است که برای حمل و نقل شهری مورد استفاده قرار می گیرد که عمدتا از دوستان اتوبوسرانی هستند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا: مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره افزایش سرقت دستگاه های کارت خوان در ایستگاه های بی. آر. تی توضیح داد. محمود ترفع: * (در پاسخ به سوالی درباره افزایش سرقت دستگاه های کارت خوان در ایستگاه های بی. آر ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی توضیحاتی درباره فرایند واکسیناسیون در مرکز شرکت واحد اتوبوسرانی ارائه کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایلنا: مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره افزایش سرقت دستگاه های کارت خوان در ایستگاه های بی. آر. تی توضیح داد. محمود ترفع: * (در پاسخ به سوالی درباره افزایش سرقت دستگاه های کارت خوان در ایستگاه های بی. آر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: شرایط کرونایی در یک و نیم سال گذشته باعث کاهش مسافر و به تبع آن کاهش شدید درآمد شرکت واحد و بهره برداران و رانندگان بخش خصوصی شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۶    
زینب زینال زاده- خبر نگار شهردار تهران دستور تأمین اعتبار برای اورهال کردن 300دستگاه اتوبوس و خرید 200دستگاه اتوبوس و ون جدید را داد. با این حساب و در پی امضای قرارداد با شرکت ایران خودرو تا پایان شهریور 90دستگاه اتوبوس وارد شبکه اتوبوسرانی پایتخت می شود ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: اتوبوسرانی تهران تا سال 89 از دولت سهمیه اتوبوس دریافت کرده است. این سهمیه به تمام شهرداری های کشور پرداخت شده است. اما از سال 89 به بعد اتوبوسی از طرف دولت به اتوبوسرانی های سراسر کشور ارائه نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود 500 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تهران همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به تراکم ایجاد شده در وسایل حمل و نقل عمومی به دلیل اجرای محدودیت ترددهای شبانه، از درخواست تجدید نظر دراین باره خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از رانندگان و مالکان اتوبوس های حمل و نقل عمومی مسیر محمدیه، مهرگان و الوند نسبت به تبعیض در حمایت مسئولین از این قشر در اثر آسیب هایی که از کرونا دیده اند، اعتراض دارند و اذعان دارند که این حمایت ها در مرکز استان بیشتر از حومه است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، تأمین اتوبوس، نوسازی و بازسازی ناوگان را با لحاظ جمعیت میلیونی این شهر بیش از پیش ضروری دانست و گفت: حرکت به سمت هوشمندسازی و شفافیت، مدیریت هزینه ها، ارائه خدمات کیفی و راه اندازی سیستم تعرفه الکترونیکی جز اولویت های شهرداری است.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۷    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه می گوید دولت موظف به تامین سالانه 120 دستگاه اتوبوس نو به شهر تبریز بود ولی در مدت 6 سال گذشته نتوانست به تعهدات خود در این زمینه عمل کند!
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر مشهد با تخفیف 20 درصدی بهای خدمات ناوگان اتوبوسرانی و قطارشهری تا پایان سال موافقت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز به بیان موارد مهمی پیرامون حاشیه نشینی، سیستم حمل و نقل عمومی، ورزش و سرمایه گذاری پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی خرم آباد یکی از معضلات و چالش های است که بارها و بارها در مورد آن صحبت شده است، بیش از 90 درصد از ناوگان اتوبوسرانی و بالای پنجاه درصد تاکسی های شهر فرسوده هستند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کلانشهر تبریز نیازمند 1800 دستگاه اتوبوس جدید و تازه نفس است و کمبود ناوگان اتوبوسرانی این شهر با امکان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها معضلی است که توجه مسئولین را می طلبد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/زنجان رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری زنجان، از آغاز به کار ناوگان اتوبوسرانی پس از چند هفته وقفه در فعالیت به خاطر کرونا خبر داد.