شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۲۶Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتوبوسرانی»

خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان گفت: در روز 27 خردادماه مصادف با روز عرفه، شرکت واحد اتوبوسرانی نسبت به سرویس دهی به شهروندان برای حضور در مراسم روز عرفه که در عرصه پارک ناژوان و آرامستان باغ رضوان برگزار می شود، اقدام می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد از سرویس دهی رایگان ناوگان اتوبوس رانی در روزهای عرفه و عید قربان خبر داد.
کاوک نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش به مصوبه کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص اوراق مشارکت اشاره و تصریح کرد: شورای شهر به شهرداری اجازه داد تا مبلغ 3 هزار میلیارد تومان در حوزه قطار شهری و تا یک هزار میلیارد تومان در حوزه اتوبوسرانی از اعتبارات اوراق استفاده کند ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان جزئیات موارد مطرح شده در جلسه این هفته کمیسیون تلفیق شورای اسلامی این کلان شهر را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به اینکه اکنون سه هزار و 71 دستگاه اتوبوس فعال وظیفه جابجایی مسافران در پایتخت را بر عهده دارند، گفت: میانگین عمر ناوگان اتوبوسرانی 13.6 سال است.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 با اشاره به آغاز نوسازی ناوگان اتوبوسرانی منطقه، گفت: با توجه به رایزنی های انجام گرفته بین شهرداری منطقه 17 با شرکت واحد اتوبوسرانی، تعداد 7 دستگاه اتوبوس تک کابین جدید از نوع اسکانیا جهت سرویس دهی به شهروندان محترم منطقه اختصاص یافت.
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیریت شهری در راستای بهبود وضعیت این خطوط برای ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به شهروندان در سطح شهر تلاش می کند و علاوه بر راه اندازی دیگر خطوط مترو در اصفهان، مهم ترین دغدغه شورای ششم کاهش سرفاصله خطوط در شبکه حمل ونقل عمومی است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: روز بیست وهفتم خردادسال جاری ساعت 14:00 هم زمان با روز عرفه سرویس دهی به آرامستان باغ رضوان با 15 دستگاه اتوبوس انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 20 از اضافه شدن 22 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی این منطقه خبر داد و گفت: اتوبوس های جدید در مسیر مترو شهر ری به میدان راه آهن و نیز مترو جوانمردقصاب به شهرک شهید مفتح در خدمت شهروندان است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دولت سیزدهم در حوزه مدیریت شهری نسبت به سایر دولت های گذشته عملکرد بهتری داشت، به طوری که در موضوع حمل ونقل عمومی به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی همت ورزید.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
آئین رونمایی از 100 دستگاه اتوبوس جدید امروز چهارشنبه 23 خردادماه، با حضور هرمزی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، علیزاده مدیرعامل اتوبوسرانی و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه تعداد اراضی شناسایی شده بیش از متقاضیان در سطح استان است و در نتیجه از بابت زمین برای طرح های ساخت مسکن نهضت ملی، مسکن روستایی، صنعت شهرها، بافت فرسوده، طرح خودمالکی و مسکن نیروهای مسلح مشکلی نداریم. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اهواز از برنامه ریزی برای افزایش تعداد اتوبوس های ناوگان شهری اهواز به 600 دستگاه خبر داد. سیاوش محمودی در خصوص وضعیت ناوگان اتوبوسرانی اهواز اظهار کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۲    
اقتصاد ایران: عصر خودرو- صبح امروز از 100 دستگاه اتوبوس جدید در شهر تهران رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در حاشیه مراسم رونمایی از 100 دستگاه اتوبوس نو در تهران گفت: در تهران 2 هزارو 150 دستگاه اتوبوس فعال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: در این دوره مدیرت شهری، تعداد اتوبوس های فعال را به 3150 دستگاه اتوبوس رساندیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با رونمایی از اتوبوس های جدید، ناوگان اتوبوسرانی شرق و جنوب تهران از امروز نونوار شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت و اقدامات صورت گرفته در ناوگان ریلی، اتوبوسرانی و تاکسیرانی تهران تاکید کرد که به زودی قطار چینی وارد تهران می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ سه شنبه 22 خردادماه خبرنگاران با حضور در سازمان اتوبوسرانی با نحوه خدمات دهی در حوزه های مختلف فنی، IT و عمرانی در این سازمان آشنا شدند. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۲    
ناوگان اتوبوسرانی اهواز با چالش های جدی از جمله کمبود شدید تعداد اتوبوس ها، فرسودگی شدید خودروها و کمبود منابع مالی دست و پنجه نرم می کند که کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی این کلانشهر را تحت تاثیر قرار داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قروین گفت: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر قزوین و تایید فرمانداری، با تغییر نحوه پرداخت هزینه های کارکرد بهره برداران و رانندگان سازمان اتوبوسرانی، 20 درصد زمان انتظار مسافران قزوینی در ایستگاه های اتوبوس کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
از افت فشار آب تا توقف فعالیت ناوگان اتوبوسرانی را در شهروند خبرنگار این هفته ببینید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۵    
چون قراره 100 دستگاه اتوبوس جدید به خطوط اتوبوسرانی مناطق جنوب و جنوب شرق تهران اضافه بشه.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه 2 قرارداد در سال های 1401 و 1402 برای تامین اتوبوس ناوگان شهری اهواز منعقد شد گفت: در قرار داد 1401 تعداد 129 دستگاه اتوبوس تعیین شده که به دلیل بدقولی شرکت های تولیدکننده اتوبوس، تا کنون 65 دستگاه تحویل اهواز شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۵    
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه این سازمان علاوه بر تلاش برای توسعه ناوگان به دنبال هوشمندسازی آن است گفت: پنج شنبه پیش رو از 40 دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده، رونمایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم گفت: ناوگان اتوبوسرانی به عنوان شبکه حمل ونقل عمومی نقش مهمی در سطح شهر قم دارد و مجموعه مدیریت شهری در تلاش است تا پس از انجام مطالعه و بررسی محورهای شهر، خطوط فعال اتوبوس های تندرو را در سطح شهر قم افزایش دهد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکصد دستگاه اتوبوس برقی از 2 هزار و 500 دستگاه قرارداد با چین تا شهریورماه به ناوگان حمل و نقل عمومی تهران اضافه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۱۰    
فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است که این گزارش آخرین وضعیت حل مشکل ناوگان اتوبوسرانی در تهران را بررسی کردیم.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در سال 1400 65 دستگاه اتوبوس ، سال 1401 64 دستگاه اتوبوس و در سال 1402 100 دستگاه اتوبوس برای تقویت و ارتقا کیفیت ناوگان عمومی و استفاده شهروندان خریداری و هم اکنون در حال خدمات رسانی می باشند. 『••همدل و پر تلاش برای پیشرفت اهواز••』
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب به اتفاق سیدعباس حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت از ایستگاه اتوبوسرانی جمرات در شهر مکه بازدید کردند. نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در این بازدید از خادمان ضیوف الرحمان در حوزه حمل و نقل درون شهری که درگرمای طاقت فرسا این روزها به زائران خدمت رسانی می ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اعلام کرد: در حوزه اتوبوسرانی و مترو داستان متفاوت است و رانندگان موظف هستند تا سیستم های سرمایشی خود را برای مسافران روشن کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۵    
پاسخ عباس اتحادی، مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد به گلایه شهروند از تاخیر برخی از خطوط اتوبوسرانی.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، پرویز سروری اعلام کرد: 120 دستگاه اتوبوس داخلی در روزهای پیش رو به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می شود. وی اظهار کرد: بر اساس پیگیری های صورت گرفته اولین محموله اتوبوس های برقی از چین هم طی یک ماه آینده وارد کشور خواهد شد. ...
حج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خدمات تمامی اتوبوس های حمل و نقل درون شهری مکه مکرمه از ظهر روز چهارشنبه هفته جاری (پنجم ذی الحجه) به مدت 10 روز تعطیل می شود.
حج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خدمات حمل و نقل درون شهری در شهر مکه برای زائران ایرانی بیت الله الحرام از ظهر فردا سه شنبه (22 خردادماه) متوقف می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سلسله برنامه های بصیرت افزایی تجلی حضور امروز با حضور 150 نفر از ناوبران شرکت اتوبوسرانی اصفهان آغاز شد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود 100 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل پایتخت خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۶    
نصر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: عمر اتوبوس ها 9 ساله است، در حالی که در تبریز اتوبوس هایی داریم که بیش از 13 سال است کار می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان با اشاره به کاهش 3 دقیقه ای زمان انتظار در خطوط داخل شهر و کاهش 5 دقیقه ای زمان انتظار در خطوط حومه ای این کلان شهر گفت: از ابتدای مهر 1402 تعداد 40 دستگاه اتوبوس جدید و 14 دستگاه اتوبوس فرسوده، بازسازی و به مجموعه ناوگان فعال در خطوط اضافه شده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز: سیاوش محمودی عضو شورای اسلامی شهر، از سازمان اتوبوسرانی بازدید کرد. سیاوش محمودی عضو شورای اسلامی شهر اهواز در سازمان اتوبوسرانی حاضر شد و با آهن جان مدیرعامل سازمان در خصوص ورود اتوبوس های جدید به ناوگان گفتگو و تبادل نظر کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت:در شهر تهران 7 خط مترو وجود دارد و بناست که تا سال 1408 به 11 خط برسد. در بخش اتوبوسرانی نیز برنامه ریزی صورت گرفته است که به 6 هزار اتوبوس برسیم.
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد جزئیات بهره برداری آزمایشی از اتوبوس برقی در مشهد را تشریح کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کلام تازه | سرپرست شهرداری گلبهار گفت: ساعت آغاز سرویس دهی حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی درون شهری گلبهار تغییر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد جزئیات بهره برداری آزمایشی از اتوبوس برقی در مشهد را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم جداسازی آقایان و بانوان در اتوبوس ها را نیازمند فرهنگ سازی دانست.