پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۹:۳۶Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط اتوبوسرانی»

حج   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت خطوط اتوبوسرانی برای انتقال حجاج ایرانی در هتل های محل اسکان در شهر مکه به سمت مسجدالحرام از سرگرفته می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۴    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: در راستای کاهش سر فاصله ها به صورت آزمایشی، غیر از خطوط 92 و 49 حدفاصل چهار راه شریف تابلوی خانه اصفهان، سایر خطوط از زیر پل امام خمینی (ره) در خط ویژه تردد می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان با اشاره به تجهیز 5 ایستگاه فاز 3 تندرو به گیت های ثبت تراکنش و پرداخت کرایه گفت: بیش از 80 درصد تماس های مردمی با سامانه 137 درباره دریافت اطلاعات خطوط و مسیرها است که نشان از رضایت شهروندان از خدمات این شرکت در خطوط اتوبوسرانی دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۵    
پاسخ عباس اتحادی، مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد به درخواست یک شهروند مبنی بر افزایش تعداد صندلی بانوان در برخی از خطوط اتوبوسرانی.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۲    
اقتصاد ایران: عصر خودرو- صبح امروز از 100 دستگاه اتوبوس جدید در شهر تهران رونمایی شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۵    
چون قراره 100 دستگاه اتوبوس جدید به خطوط اتوبوسرانی مناطق جنوب و جنوب شرق تهران اضافه بشه.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۵    
پاسخ عباس اتحادی، مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد به گلایه شهروند از تاخیر برخی از خطوط اتوبوسرانی.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان با اشاره به کاهش 3 دقیقه ای زمان انتظار در خطوط داخل شهر و کاهش 5 دقیقه ای زمان انتظار در خطوط حومه ای این کلان شهر گفت: از ابتدای مهر 1402 تعداد 40 دستگاه اتوبوس جدید و 14 دستگاه اتوبوس فرسوده، بازسازی و به مجموعه ناوگان فعال در خطوط اضافه شده است.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اول فارس اتوبوس شیراز ناوگان اتوبوسرانی شهر شیراز از روز چهارشنبه 16 خردادماه 1403 از ساعت 5:30 تا 21 فعالیت و به شهروندان خدمات ارائه می دهد. به گزارش اول فارس از شیراز ، سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری شیراز با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به ابلاغ تغییر ساعات کار ادارات ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۱    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: خطوط یک و دو تندرو و خطوط شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان منتهی به گلستان شهدای این شهر تا ساعت 22 امشب فعال است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۱    
پاسخ مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد به گلایه برخی شهروندان از سرویس دهی خطوط اتوبوسرانی در محله رسالت مشهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد مقدس در خصوص خدمات رسانی خطوط اتوبوس رانی در دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) توضیحاتی ارائه کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
لایحه واگذاری اتوبوسرانی تهران در آبان 1305 به مجلس شورای ملی ارائه و با این لایحه به موسسه دانمارکا، متعلق به کشور دانمارک، اجازه دایر کردن خطوط اتوبوسرانی داده شد. اما اولین اتوبوس توسط معین التجار و سال 1290 به تهران آورده شد. او آن اتوبوس را از بازرگانی بلژیکی در رشت خریده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از راه اندازی خطوط اتوبوسرانی شمال به جنوب و شرق به غرب در کرمانشاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز از آمادگی این سازمان برای خدمات رسانی به نمازگزاران در عید سعید فطر خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سعید فردانی با اعلام این خبر گفت: مکان مند بودن خدمت رسانی خطوط و ایستگاه های اتوبوس به این معنا است که هم زمان با نمایش خطوط اتوبوسرانی ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: به تازگی بازسازی 13 دستگاه اتوبوس هرکدام به مبلغ 750 ملیون تومان انجام و وارد خطوط اتوبوسرانی این کلان شهر شده است.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: در خطوط تاریخی و گردشگری می توان از اتوبوس دو طبقه استفاده کرد که گزینه مناسبی است، اما در خطوط ویژه، اتوبوس های بی آرتی مناسبت تر است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: تا پایان سال 1403 در حوزه اتوبوسرانی به قدری اتوبوس نو خواهیم داشت که مردم بطور واضح تغییر در خدمات رسانی را درک خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی در پی عدم فعالیت رانندگان خطوط اتوبوسرانی در مسیر بی آرتی تبریز، این موضوع از طریق شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه پیگیری شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه6 تهران از نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در4 خط پرمسافر و شلوغ پهنه مرکزی تهران با ورود تعداد 22 دستگاه اتوبوس جدید با هدف بهبود خدمات رسانی به مردم و کاهش زمان انتظار مسافران درجایگاه ها و ایستگاه های اتوبوس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در جریان بازدید از خطوط اتوبوسرانی در سطح شهر تهران در مورد اقدامات این شرکت برای خدمات رسانی در ایام پایانی سال به منظور اجرای طرح استقبال از بهار را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز شورا به موضوعات مختلفی از جمله کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان و همچنین تردد خودروهای مسئولان در خطوط اتوبوسرانی و ویژه پرداختند.
اکو ایران:رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: این روزها شاهد حضور اتوبوس های جدید در خطوط اتوبوسرانی هستیم که امیدواریم روند ورود اتوبوس ها تسریع شود.
افق تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بیان کرد: قراردادهای بازسازی ناوگان رشد 3 برابری نسبت به سال های گذشته داشته است و از ابتدای امسال تاکنون نزدیک به 500 دستگاه اتوبوس برای بازسازی قرارداد بستیم و تاکنون 400 دستگاه آن بازسازی و برای تمایز آن ها با سایر اتوبوس ها با رنگ های جدید به خطوط اضافه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: شهرداری های مناطق در خصوص نگهداشت ایستگاه های اتوبوس در خطوط عادی، باید به تکالیف خود عمل کنند و در خطوط بی آر تی نیز سازمان حمل و نقل و ترافیک و سایر نهادها مسئولیت دارند که با همکاری همدیگر، نسبت به نگهداشت ایستگاه ها اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ساعت فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در روزهای پایانی سال افزایش می یابد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از اصفهان؛ سلمان قاضی عسگر در آئین افتتاحیه پروژه های منطقه 9 اظهارکرد: توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، از رویکردهای مدیریت شهری در این دوره بوده است ...
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: اولویت ما برای توسعه ناوگان و نوسازی خطوط اتوبوسرانی مناطق کم برخوردار از حمل و نقل عمومی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: اولویت ما برای توسعه ناوگان و نوسازی خطوط اتوبوسرانی مناطق کم برخوردار از حمل و نقل عمومی است.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه گفت: به منظور بهبود و ارتقاء سرویس دهی ناوگان حمل و نقل همگانی به شهروندان ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۶    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به افزایش تردد و عبور و مرور در سطح شهر و درخواست های مردمی در روزهای پایانی سال ساعت سرویس دهی تمام خطوط اتوبوسرانی تا ساعت 22:30 انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
تهران بزرگ - ایرنا - نوسازی و تقویت ناوگان اتوبوسرانی در شهری مثل تهران با این حجم از تردد و مسافرت های درون شهری بسیار مهم ضروری است به ویژه در منطقه غرب پایتخت که کمبود حمل و نقل عمومی در آنجا بیشتر از مناطق دیگر حس شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۷    
پاسخ مسئولان شهری به درخواست شهروند مبنی بر افزایش تعداد اتوبوس در برخی از خطوط اتوبوسرانی مشهد.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت 160 دستگاه جدید کارت خوان بلیت در اتوبوس ها و خطوط اتوبوس های تندرو نصب شده است. مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با رد خبر خرابی دستگاه های کارتخوان بلیت در برخی خطوط اتوبوسرانی گفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین اتوبوس چینی برقی فعالیت آزمایشی خود را در تهران آغاز کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، این اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی به صورت آزمایشی فعال شد که در صورت برآوردن توقعات نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت مربوطه اقدام می شود ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۸۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اولین اتوبوس چینی برقی فعالیت آزمایشی خود را در تهران آغاز کرد. روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص فعالیت آزمایشی یک دستگاه اتوبوس برقی در خطوط این شرکت اعلام کرد: این اتوبوس تولید کشور چین است که برای انجام تست های فنی و بررسی عملکرد و کارایی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از بروزرسانی و نصب نقشه راهنمای خطوط تندرو این شرکت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از به روزرسانی و نصب نقشه راهنمای خطوط تندروی این شرکت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از بروزرسانی و نصب نقشه راهنمای خطوط تندرو این شرکت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا-سرویس دهی مترو و خطوط اتوبوسرانی منتهی به مسیر حرم مطهر رضوی، فردا همزمان با روز ولادت حضرت علی (ع) رایگان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: از صبح امروز، فعالیت هفدهمین شرکت اتوبوسرانی پایتخت با نام خودرو سرویس شهر به طور رسمی در خطوط غربی تهران آغاز شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۷    
پاسخ رئیس اداره روابط عمومی سازمان اتوبوس رانی مشهد به درخواست شهروند مبنی بر افزایش خطوط اتوبوسرانی مشهد در مسیر منتهی به حرم مطهر امام رضا(ع).
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اداری مالی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به ضرورت جذب مداوم راننده در بخش خصوصی برای تکمیل راهبران ناوگان و جایگزینی بازنشستگان، همچنین با توجه به افزایش خطوط اتوبوسرانی برای ارائه خدمات و سرویس دهی هرچه بیشتر به شهروندان، جذب راننده در مناطق پانزده گانه شهرداری انجام می شود.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ مسئولان از مشکلاتی می گویند که عوامل ایجاد دردسر برای شهروندان است، در عین حال قول هم می دهند که مشکلات را چاره کنند. معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از اضافه شدن 50 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل این شهر تا پایان امسال اشاره کرد و گفت: [...] ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 7 شهرداری اصفهان به همراه مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از شهرک ولی عصر (عج) بازدید کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از نحوه برقی شدن خطوط اتوبوسرانی گفت.