چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۸:۲۶Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط اتوبوسرانی»

روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای شهر تهران با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۱    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
استاندار کرمانشاه ایجاد منطقه آزاد مشترک میان دیالی عراق و کرمانشاه را یک طرح توسعه آفرین توصیف کرد و گفت: در صورت تمایل طرف عراقی، پیگیریهای لازم برای ایجاد منطقه آزاد مشترک میان دو استان و بهره مند شدن مردم از مزایایی مانند تردد بدون ویزا در این منطقه با جدیت انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با نیمه شعبان برخی خطوط اتوبوسرانی و همچنین مترو در مشهد به صورت رایگان سرویس دهی خواهند کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۲    
همزمان با نیمه شعبان برخی خطوط اتوبوسرانی و همچنین مترو در شهر مشهد به صورت رایگان سرویس دهی خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: اتوبوس های جدید آتروس تولیدی شرکت ایرانخودرو دیزل ششم اسفند ماه به خطوط اتوبوسرانی اضافه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اداره فنی و اجرایی سازمان اتوبوسرانی شهرداری شهرکرد گفت: 11 دستگاه اتوبوس خریداری شده و به زودی به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اضافه خواهد شد، این اتوبوس ها با تصمیم شورای سازمان اتوبوسرانی در بین خطوط اتوبوسرانی شهرکرد توزیع خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با تشدید بحران گرانی ها در انگلیس، امروز رانندگان اتوبوس نیز در شماری از خطوط اتوبوسرانی لندن، در اعتراض به کمبود دستمزد ها و شرایط نامناسب شغلی، دست از کار کشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲    
وزارت حمل و نقل ازبکستان از بازگشایی خطوط اتوبوسرانی بین المللی با روسیه، قزاقستان و قرقیزستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تشکری هاشمی گفت:در نظر گرفتن خطوط ویژه برای بزرگراه های جدید، باعث جابه جایی تعداد بیشتری از مردم به وسیله ناوگان اتوبوسرانی می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، بهنام سعادت خانی با بیان اینکه در حال حاضر شرکت واحد اتوبوسرانی تهران دارای 4868 ایستگاه و 57 پایانه شهری است، اظهار کرد: تعداد خطوط اتوبوسرانی در پایتخت، 203 خط است که مجموع طول این خطوط 2666 کیلومتر است و در دسترس مردم قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی قطار شهری و ناوگان اتوبوسرانی مشهد در خطوط منتهی و عبوری از حرم مطهر در روز شهادت حضرت زهرا(س) به صورت رایگان سرویس دهی می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گزارشی از خدمات شبانه خطوط اتوبوسرانی از جمله بی آر تی به مردم از جمله افرادی که نیاز به سرپناه در هوای سرد دارند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
با اگاهی از برنامه زمان بندی خطوط اتوبوسرانی شهروندان می توانند زمان سفر خود را مدیریت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: خطوط اتوبوسرانی دانشگاه ها خطوط اختصاصی است و بنا بر درخواست دانشگاه از شهرداری طی قراردادی اتوبوس به خطوط مختلف اختصاص پیدا می کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران از ورود 200 دستگاه اتوبوس جدید به مدار بهره برداری حمل ونقل شهری این کلان شهر خبر داد و گفت: این اتوبوس ها روز بیست وسوم مهرماه وارد خطوط اتوبوسرانی تهران می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۶    
کریمی با اشاره به اینکه 36 دستگاه از اتوبوس های جدید خریداری شده به همراه 4 دستگاه اتوبوس که به صورت کامل بازسازی شده، به خطوط اتوبوسرانی سطح شهر ملحق شدند گفت: تاکنون 90 درصد ناوگان حمل ونقل عمومی اراک کیفی سازی و نوسازی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: تا پایان امسال خطوط اتوبوسرانی یکصد تومانی در مشهد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: از روز یکشنبه تا پایان پنجم مهرماه، خدمات دهی در برخی خطوط اتوبوسرانی مشهد رایگان است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۸    
ساسان اکبرزاده: 56 دستگاه اتوبوس بزرگ جدید، 53 دستگاه اتوبوس کوچک جدید، 240 دستگاه اتوبوس تعمیر و بازسازی شده با اعتبار 490 میلیارد تومان در آغاز به کار ستاد مهر به احترام مردم اصفهان با فرمان شهردار اصفهان و توکل به خدا و قدردانی از خدمات رانندگان و مردم به ویژه در منطقه 14 ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از سرویس دهی رایگان در خطوط عبوری و منتهی به حرم مطهر رضوی همزمان با اربعین حسینی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۳    
ویدئوی بهره برداری آزمایشی از اتوبوس های برقی و دیزلی شرکت سایپادیزل در خطوط اتوبوسرانی مشهد مقدس در شهریور 1401 را در ادامه ببینید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۶:۰۱    
برای خدمت رسانی بهتر حوزه اتوبوسرانی اصفهان به دانش آموزان و دانشجویان، تا پیش از بازگشایی مدارس، اضافه شدن بیش از 200 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی این کلان شهر، نوعی رکورد محسوب می شود که با توجه به اهمیت اقدامات در نظر گرفته شده، تمام شهر مدرسه است شعار امسال ستاد مهر در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران پیگیری راه اندازی پایانه جدید شرق را به عنوان یکی از اولویت های این کمیسیون دانست و گفت: باید هر چه زودتر، مترو را به این پایانه برسانیم و تا آن زمان و بعد از افتتاح مجموعه مذکور ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه فردا (یکشنبه) فعالیت اتوبوسرانی در تمام خطوط انجام می شود، گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، پس از پایان مراسم تشییع پیکر آیت الله ناصری، تعدادی اتوبوس برای بازگشت شرکت کنندگان، در محل گلستان شهدا مستقر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - 50 دستگاه اتوبوس جدید به مناسبت هفته دولت به خطوط اتوبوسرانی شیراز اضافه شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران درباره اینکه اتوبوس های دست دوم وارداتی برای فعالیت در خطوط اتوبوسرانی تهران از چه کشوری خریداری می شوند؟ گفت: این اتوبوس ها آلمانی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: براساس تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان 550 میلیارد تومان برای فاز پنج خط دو مترو و 200 میلیارد تومان برای توسعه خطوط اتوبوسرانی اختصاص یافت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۱    
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل ونقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی، گفت: جهت تقویت ناوگان اتوبوسرانی خرید 100 دستگاه میدل باس در دستور کار است که 50 دستگاه ابتدای مهرماه و 50 دستگاه دیگر نیز تا پایان سال به خطوط اتوبوسرانی اضافه می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به رغم لزوم افزایش خطوط اتوبوسرانی در راستای گسترش حمل ونقل عمومی شهرها، ایجاد مسیرهای ویژه اتوبوس های تندرو (BRT) در خیابان های کم عرض همچون مسجدسید، مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: شهردار مشهد گفت: در نظر داریم تعدادی از خطوط اتوبوسرانی حاشیه شهر را با نرخ نزدیک به رایگان در اختیار مردم قرار دهیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: در راستای رفاه حال داوطلبان کنکور سراسری، خطوط اتویوسرانی مشهد در محدوده های برگزاری آزمون تقویت شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مجتبی شفیعی فراهم کردن تجهیزات متحرک، توسعه خطوط مترو، نوسازی خطوط اتوبوسرانی و مترو، نوسازی سخت افزاری و بهبود نرم افزاری، برقی سازی حمل ونقل و توسعه دوچرخه و اسکوترهای برقی، برنامه های شهرداری تهران هستند که باید پیگیری شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه ساعات فعالیت خطوط اتوبوسرانی این کلان شهر را تشریح کرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۲    
به دنبال بروز اختلال در سامانه های "من کارت" شهرداری مشهد در بسیاری از خطوط اتوبوسرانی مشهد، رانندگان اتوبوس بجای دریافت 1000تومان وجه نقدی از مردم تا 2000تومان دریافت می کنند که این امر موجب نارضایتی و گله مندی شهروندان شده است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اتوبوس های برقی و دیزلی شرکت سایپادیزل جهت انجام بررسی های دقیق و کارشناسانه توسط کمیته فنی سازمان اتوبوسرانی تهران و دریافت بازخورد ازسوی شهروندان وارد ناوگان مسافری تهران شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اتوبوس های برقی و دیزلی شرکت سایپادیزل جهت انجام بررسی های دقیق و کارشناسانه توسط کمیته فنی سازمان اتوبوسرانی تهران و دریافت بازخورد از سوی شهروندان وارد ناوگان مسافری تهران شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار مسافر شهرداری یزد از افزایش 27 درصدی نرخ کرایه خطوط اتوبوسرانی در این شهر خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کریمدادی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد، از افزایش تسهیلات سفر رایگان خطوط اتوبوس رانی و قطارشهری برای خانواده شهدا، ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس برای اولین بار در مشهد خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کیهان نوشت: چند روز پیش لابه لای مجازی گردی های پشت سرهم و تماشای عکس و استوری های دوستان، چند پست و استوری از ناراحتی برخی دوستان به خاطر نبود اتوبوس در بعضی خطوط اتوبوسرانی پایتخت جلب توجه کرد ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گفته شهردار تهران نارضایتی های اخیر مربوط به 300 نفر از رانندگان خطوط اتوبوسرانی بود که از دیروز در حال ارائه خدمت هستند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به این موضوع که نارضایتی های اخیر مربوط به 300 نفر از رانندگان خطوط اتوبوسرانی بود در رابطه با دستگیری راننده ها افزود: این سوال را باید دستگاه های امنیتی پاسخ دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
شهردار تهران اعلام کرد که نارضایتی های اخیر مربوط به 300 نفر از رانندگان خطوط اتوبوسرانی بود که از دیروز در حال ارائه خدمت هستند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، رانندگان خطوط اتوبوسرانی بی آرتی تهران دست به اعتصاب و تجمع زدند. رانندگان خطوط اتوبوسرانی بی آرتی تهران روز دوشنبه 26 اردیبهشت دست به اعتصاب و تجمع زدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به شرکت کنندگان در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تشریح شد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
برنامه مسیریاب بومی نشان این امکان را به همشهریان قمی می دهد تا بتوانند به راحتی با تعیین مبدأ و مقصد در نقشه، در کمترین زمان و از بهترین خطوط اتوبوسرانی برای رسیدن به مقصد موردنظر خود استفاده کنند.