چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۱۰:۰۸May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار منطقه»

ایمنا   ۱۶ دقیقه پیش    
شهردار منطقه یک تبریز از آغاز توزیع آسفالت در مسیر دروازه تهران تا هتل مرمر به مساحت 17 هزار مترمربع خبر داد.
ایمنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 تبریز از تسریع اجرای طرح توسعه زیرساخت های مواصلاتی شهرک خاوران خبر داد و گفت: عملیات عمرانی بتن ریزی ضلع جنوب شرقی پل شبدری خلعت پوشان به پایان رسید.
ایسنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15 از تداوم برخورد با خانه های پلاک قرمز در این منطقه خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۳    
بعد از گذشت بیش از ده روز از سیل روستای کلاته سرهنگ، با پیگیری های قدس خراسان صبح امروز فرماندار مشهد، شهردار منطقه 8 و مسئولان ارزیاب از منطقه بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 شهر تهران از افتتاح فاز جدید شهرداری بسیج در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - شهردار منطقه 14 تهران از توافق میان نیروی هوایی ارتش و شهرداری تهران خبر داد و گفت: براساس این توافق حد جنوبی این محدوده به وسعت 2.5 هکتاری در اختیار شهرداری قرار می گیرد و بخش شمالی آن به نهاجا داده می شود. ...
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد شیری شهردار منطقه با همراهی معاونان و مدیران منطقه در بازدید صبحگاهی از محور خیابان شهید رضایی گفت: 3 محور خیابان شهید رضایی، خیابان 17 شهریور و خیابان شهیدان قاسمی در ناحیه یک، با اجرای طرح الگوی خدمت در حوزه های آراستگی محیطی و انضباط شهری تحول محسوس خواهند یافت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 تهران از احیای دروازه تاریخی دولاب و افتتاح فاز جدید شهربازی بسیج خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 3 تبریز گفت: عملیات کف سازی در مساحتی افزون بر 20 هزار مترمربع در فاز دوم پارک باغشمال تداوم دارد که در این راستا تاکنون بیش از 4000 متر کف سازی اجرا شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 تبریز از اجرای طرح خدمات شهری و لایروبی و پاکسازی 24 هزار مترمربع از بستر مهرانه رود با هدف کنترل سیلاب های شهری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 تبریز از اتصال جاده تبریز_آذرشهر به اتوبان شهید باکری خبر داد و گفت: یکی از مهم ترین گره های ترافیکی ورودی غرب تبریز است که با اجرای این پروژه مشکل رفع می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، به منظور تسریع در رسیدگی به مشکلات شهروندان؛ برنامه ملاقات هفتگی شهردار منطقه با حضور برخی معاونین و مسئولین منطقه در محل دفتر مدیریت این شهرداری برگزار شد و جمعی از شهروندان ضمن ملاقات حضوری با محمد علی چمن به طرح و بیان برخی از مشکلات و معضلات شهروندی پرداختند. ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای رسیدگی به مشکلات شهروندان و تکریم ارباب رجوع؛ سی و چهارمین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه 16 برگزار شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 تهران از تکمیل فاز نخست مسیر تندرستی در بوستان بانوان حدیدچی خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، امیر شهرابی شهردار منطقه 14 تهران همراه با تیم نظارتی مشترک شهرداری، آتش نشانی، دستگاه های قضائی و نیروی انتظامی، از وضعیت پیشرفت ایمنی بازار گل محلاتی تا اتخاذ تمهیدات ترافیکی و رفع سد معبر محدوده، بازدید کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۷    
شهردار منطقه 17 تهران گفت: طرح نوماند و هوشمند سازی جمع آوری پسماند های خشک در بستر سوپر اپلیکیشن شهرزاد که از سال قبل در منطقه آغاز شده، در حال اجرا است.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 با اشاره به اجرای طرح نوماند در منطقه 17، گفت: طرح نوماند و هوشمند سازی جمع آوری پسماندهای خشک در بستر سوپر اپلیکیشن شهرزاد که از سال قبل در منطقه آغاز شده، در حال اجرا است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 21 از اجرای بیش از 8 هزار متر مربع عملیات پیاده رو سازی در سطح معابر منطقه در سال 1402 خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 21؛ “محمدرضا پوریافر” در این باره گفت ...
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد شیری شهردار منطقه ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه ایشان، در راه خدمت به وطن گفت: مردم شریف ایران در جای جای کشور در مراسم تشییع شهدای خدمت سنگ تمام گذاشتند که چنین حضور پرشوری این داغ را به حماسه تبدیل کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 تبریز از تداوم اجرای نقاشی و طراحی های زیبا روی دیوارهای شهری در راستای ارتقای زیبایی های بصری سطح شهر خبر داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
طرح نهضت آسفالت در راستای بهسازی و مناسب سازی سرانه های عمومی از جمله مدارس و مراکز آموزشی و فرهنگی، از ابتدای سال 1403 در ده ها مدرسه منطقه اجرا شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
کمتر از 10 روز مصوبه سومین دور بازدید شهردار منطقه 15، از ناحیه یک، اجرایی و کارگاه مترو خیابان شهید رضایی تقاطع خیابان 17 شهریور پس از 8 سال جمع آوری و مسیر تردد برای شهروندان آزادسازی شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 تهران از آغاز طراحی نقشه های فاز دو احداث پروژه سوله ورزشی ادیب الممالک در محله قیام خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 تبریز از آغاز عملیات آسفالت ریزی رویه در جاده صنعت با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد ریال خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ محمد علی چمن مدیر منطقه به همراه سیاوش محمودی عضو شورای اسلامی شهر اهواز به همراه معاونین و مدیران این منطقه از کوی مشعلی بازدید به عمل آوردند. ...
صما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۷    
علی اصغر کمالی زاده شهردار منطقه 4 تهران با نگاهی به نقش سرمایه و سرمایه گذاری در منطقه 4 از ساخت بزرگ ترین شهربازی ایران به مساحت 35 هکتار با سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری، خبر داد. ...
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت، آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی دختر محلات قلب طهران با حضور شهردار منطقه 12 و جمعی از نونهالان و نوجوانان دختر قهرمان ورزشی منطقه برگزار شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 با اشاره به اجرای آسفالت در حیاط مدارس منطقه، گفت: از ابتدای سال تاکنون عوامل اجرایی معاونت فنی و عمرانی منطقه اقدام به اجرای هزار و 300 تن آسفالت در حیاط 12 مدرسه منطقه کرده است.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : شهردار منطقه 4 از اجرای طرح ساماندهی و جمع آوری زباله گردها و کتفی ها از سطح معابر منطقه خبر داد و گفت: طرح مبارزه با آسیب های اجتماعی از جمله زباله گردها و کتفی کولی ها در سال جدید ادامه دارد.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه گفت :یکی از اقداماتی که در بافت های فرسوده و تاریخی دنبال می شود، ارتقای کیفیت محیط عمومی است و در همین راستا، راه اندازی فضاهای شهری در مقیاس محله، منطقه و شهر برای تعامل اجتماعی ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 از تملک املاک رها شده در انتهای خیابان شهرداری و ایجاد رمپ برای دسترسی محلی هرندی از کوچه بوربور به خیابان مولوی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه12 ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 با اشاره به عملیات پیاده روسازی در سطح منطقه، گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 5 هزار و 350 متر مربع عملیات پیاده روسازی در معابر سطح منطقه اجرا شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15، از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پایانه مسافربری اتوبوسرانی و تاکسیرانی ثامن الحجج (ع) در محله مسعودیه این منطقه با هدف تسهیل تردد شهروندان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 6 تبریز از توزیع 265 تن آسفالت در سطح معابر و محلات این منطقه طی هفته گذشته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 کرمانشاه گفت: دیوان عدالت اداری مهر سال گذشته در شعبه بدوی حکم به نفع مالک برای ساخت وساز در ملک خود (بیمارستان مسیح کرمانشاه) صادر کرد و همین حکم دی سال گذشته به تأیید شعبه تجدیدنظر دیوان عدالت اداری رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 شهرداری شیراز گفت: پنج طرح شاخص شهری منطقه 10 شهرداری شیراز به مرحله نهایی جایزه معماری سال کشور راه پیدا کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 تبریز گفت: با توجه به بارش های چند روز اخیر و تداوم آن، برای جلوگیری از آب گرفتگی های احتمالی آبروها و معابر جنوب غرب تبریز با تلاش بی وقفه عوامل معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه 7 به صورت اساسی پاک سازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تهران گفت: مقدمات ساخت و ساز قانونی در محله گلابدره پس از تصویب و ابلاغ طرح موضعی این محله، فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه چهار قزوین گفت: پرونده الحاق 36 هکتار اراضی شهرک دانش (فاز سوم) به بافت مسکونی درحال رفع ایراد و تکمیل شدن است تا به شورای عالی معماری و شهرسازی ارسال شود.
شهردار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در نشست مشترک شهردار منطقه 12 با مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، تعمیق تعاملات فی مابین در راستای توسعه سرانه های ورزشی منطقه 12 در دستورکار قرار گرفت.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 از اجرای تمهیدات ویژه خدمات شهری، فرهنگی و ترافیکی برای اجرای آیین تشییع و بدرقه با پیکر شهید امیرعبداللهیان در میدان مشق وزارت خارجه خبر داد.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : شهردار منطقه 20 از سیاه پوشی معابر، میادین و ساختمان های اداری این منطقه به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 گفت: همزمان با برگزاری آیین تشییع شهدای خدمت در پایتخت دیوارنگاره رئیس جمهور شهید بر ساختمان مرکزی شهرداری منطقه نقش بست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 تاکید کرد: دیوارنگاره رئیس جمهور شهید بر ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 10 نقش بست.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15، گفت: 32 نقطه در نواحی هفتگانه و فضای سبز شهری و بوستان های منطقه، با نصب 144 برج نوری روشن شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 درباره اقدامات شهرداری برای آماده سازی مصلای تهران جهت برگزاری مراسم وداع با رئیس جمهور شهید توضیحاتی ارائه کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 با اشاره به سیاه پوش شدن سطح منطقه، گفت: به مناسبت شهادت رئیس جمهور مردمی، محبوب، انقلابی و هیئت همراه ایشان معابر، میادین اصلی و ساختمان های وابسته به شهرداری، سیاه پوش شد.
اقتصاد ایران: شهردار منطقه 12 تهران گفت: در راستای محدود کردن و انضباط بخشی به تردد موتورسیکلت ها در محدوده بازار، برنامه هوشمندسازی گیت های ورودی بازار را در دستور کار داریم.
شهردار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 گفت: محدودیت ساخت وساز و کاهش طبقات در خیابان هفده شهریور پس از 13 سال رفع می شود.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 گفت: در همین راستا انهار روباز معابری در سطح ناحیه جمع آوری و سپس 700 متر کانیو جانبی و کتابی احداث شده است.