دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۳:۱۵Oct 2020 26

جدیدترین‌های «شهردار منطقه»

شهردار منطقه 1 تبریز از پارک مدافعان سلامت به عنوان نقطه عطف توسعه محله پزشکان یاد کرد وگفت:به دنبال احداث این پارک، املاک خیابان 24متری مجاور آن نیز تملک شده و به خیابان اصلی دسترسی ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهردار منطقه 2 گفت: طرح تعریض مسیر جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) محدوده پل شهید حکیم اجرا می شود.
میهن نوین   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 از ادامه عملیات عمرانی مناسب سازی دو سرای محله در این منطقه به منظور سهولت بهره برداری افراد کم توان خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در راستای طراحی و اجرای قطب گردشگری شرق تهران، تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت توسعه فضاهای فرهنگی با شهرداری منطقه 13 منعقد می شود. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، در راستای طراحی و اجرای قطب گردشگری شرق تهران، جلسه مشترکی با حضور کسری حسنی ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۳    
شهر بیست/ شهردار منطقه هشت قم از احداث پیست دوچرخه سواری به طول چهار هزار و 200 متر در سطح بوستان های منطقه خبر داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۳    
شهر بیست/ شهردار منطقه پنج قم از اجرای عملیات خاکبرداری، زیرسازی و آسفالت، جهت احداث میدان و اصلاح هندسی در تقاطع رینگ دوم جمکران و بلوار انتظار به مساحت بیش از چهار هزار و 500 متر مربع خبر داد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرداری منطقه 22 صورت گرفت؛ قدردانی از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری شهردار منطقه 22، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری و پیام آوران نظم و امنیت تقدیر و تشکر کرد . ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۳    
معاون شهردار منطقه 6 تهران، به تشریح اقدامات مدیریت شهری در این منطقه همزمان با موج سوم شیوع کرونا پرداخت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲    
شهروندان هنرمند منطقه 9 برای طراحی و زیباسازی دیوار های خیابان اجتماعی و شرکت در جشنواره، فراخوانده شدند. شهردار منطقه 9 گفت: به مناسبت روز فرهنگ عمومی نخستین جشنواره دیوارنگاری در خیابان اجتماعی یا همان استادمعین جنوبی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی تدارک دیده شده است و در آن هنرمندان محلی می ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همراه سرا ی ویژه مراجعه کنندگان به بیمارستان روانپزشکی ایران در بزرگراه شهید فهمیده در صورت تأیید ساخته می شود. معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 21 گفت: با توجه به قرار داشتن بیمارستان روانپزشکی ایران در کیلومتر 7 جاده مخصوص کرج و دور بودن این مسیر برای همراهان بیماران مراجعه کننده ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲    
ده ها پروژه عمرانی و ترافیکی از ساخت مسیرهای دوچرخه سواری در نواحی مختلف و پهلوگاه مترو شهدای کن در کوهسار تا تعریض خیابان الغدیر و ساماندهی ترافیکی کوچه بهار در قالب طرح های مبتنی بر نیاز شهروندان محله های 20 گانه در منطقه 5 اجرایی می شود. ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تقدیر از پاکبانان ، پیام آوران نظافت و پاکیزگی در منطقه 16 پیمان پورنصر شهردار منطقه 16، اظهار داشت: پاکبانان زیبایی را برای شهر به ارمغان می آورند و در گرما و سرما تا صبحگاهان برای آسایش شهروندان فعالیت می کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ شهردار منطقه 19 تهران اعلام کرد: مقدمات راه اندازی کارگاه مهارت آموزی قالیبافی و ایجاد مشاغل ویژه بانوان سرپرست خانوار در شهربانوی بوستان ولایت فراهم شده و بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران؛ محمد سالاری در خصوص بازدیدی که به همراه شهردار منطقه 12 از پروژه های این منطقه و ساختمان بلدیه داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تهران گفت: 195 هزار متر مسیل های شمال پایتخت در آستانه بارش های پاییزی و جهت آمادگی برای فصل زمستان لایروبی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۶    
در آخرین روزهای بازسازی موزه هنرهای معاصر، شهردار منطقه 6 در بازدید از این موزه در جریان آخرین مراحل بازسازی این سرمایه مهم فرهنگی و هنری پایتخت قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 تهران گفت: مطالعات زیرگذر صدر-شریعتی با دستور شهردار منطقه از سر گرفته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار منطقه 10 اعلام کرد: طرح درنگ گاه فضای مکث و ایستگاه تاکسی با نمای آجری در خیابان آذربایجان تقاطع بزرگراه شهید نواب صفوی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال احداث شد.
جامع نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):آیین رونمایی از زیر سامانه سنا با حضور دکتر صادقی مشاور عالی شهردار تهران، سید مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و داود لطفی شهردار منطقه 17 تهران برگزار شد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در خصوص بازدیدی که به همراه شهردار منطقه 12 از پروژه های این منطقه داشت، گفت: یکی از بناهای تاریخی و ارزشمند منطقه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 از افتتاحیه ویژه برنامه های چهارشنبه های معلولان با هدف ایجاد نشاط و مشارکت اجتماعی افراد دارای معلولیت در این منطقه خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
دوره آموزشی مجازی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با نرم افزار BINJO به زودی در منطقه 13 آغاز می شود. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه ، مشارکت شهروندی را کلید ارتقای فرهنگ ترافیکی برشمرد و افزود : در حوزه آموزش شهروندی ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه2: **افزایش امنیت و نشاط در جامعه از اهداف مشترک ناجا ومدیریت شهری است** شهردار منطقه 2 گفت: ایجاد امید در بین شهروندان و افزایش ایمنی، امنیت انتظامی و اجتماعی مبحث بسیارقابل اهمیتی است که با تعامل و همکاری بین بخشی مدیریت شهری و نیروی انتظامی می توانیم درمسیر تحقق آن حرکت کنیم . ...
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 5 تبریز گفت: ساماندهی 4700 متر از اتوبان پاسداران با آسفالت ریزی اساسی در سال جاری انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سامانه سناء شهرداری تهران با حضور سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، مشاور شهردار تهران، شهردار منطقه 17 و تعدادی از مدیران شهری در سالن اجتماعات شهرداری منطقه 17 رونمایی شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه هفت قم از احداث سوله ورزشی بانوان در بوستان نجمه خبر داد و گفت: توسعه فضای ورزشی مخصوص بانوان از نیازهای این منطقه است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه دو قم از انجام مراحل پایانی فاز یک تونل جمهوری خبر داد و گفت: تونل جمهوری اسلامی به طول 800 متر بوده که بخش مهم آن در بلوار نور شرقی در حال احداث است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۳    
شهر بیست/ شهردار منطقه شش قم با اشاره به صرف 21 هزار تن آسفالت به منظور اصلاح و روکش آسفالت معابر و شوارع منطقه، از نیاز دوباره به حداقل 50 درصد از این مقدار برای رفع نیاز منطقه خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 3 تهران از پیشرفت 78 درصدی عملیات احداث مجموعه باغ شاعران خبر داد و گفت: این مجموعه در سال جاری برای استفاده فرهنگ دوستان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی شهردار منطقه 12 تهران با اشاره به افتتاح جمعه بازار تمبر در تهران گفت: 24 موزه در بافت تاریخی پایتخت وجود دارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۴۰    
خراسان رضوی - نعمتی شهردار منطقه ثامن با حضور در مرکز تحقیقات اسلامی با آیت الله اشرفی شاهرودی دیدار و ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها، با وی گفت و گو کرد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 از آموزش های مجازی معاونت ترافیک این منطقه در دوران شیوع کرونا و بهره مندی روزانه بیش از 200 شهروند منطقه خبر داد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز طیبه بینا به مناسبت هفته دفاع مقدس با روسای نیروی انتظامی و پلیس راهور مناطق دو و سه به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۳    
مرصاد نیوز: شهردار منطقه هفت کرمانشاه گفت: پروژه آسفالت شهرک حاشیه ای آناهیتا پس از 40 سال و با تلاش های جهادی شهردار کرمانشاه انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 8 تهران با اشاره به پروژه پیوند پهنه های مجاور بزرگراه امام علی(ع) موسوم به پل خیالستان زندگی ، گفت: بزودی ساخت این پل در پایتخت آغاز می شود.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه چهار کرمانشاه گفت: حدود 60 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه پیاده راه "پزشکان" هزینه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 5 تبریز گفت: با مجوز اخذ شده از کمیسیون حفظ و گسترش فضای سبز شهرداری تبریز درختان واقع در مسیر پروژه اصلاحات هندسی میدان شهید فهمیده جابجا می شوند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷    
صبح امروز با حضور "محمد محمد دوست " شهردار منطقه 4 و جمعی از مدیران شهری این منطقه پیکر پاک شهید امر به معروف و نهی از منکر بسیجی پاسدار" محمد محمدی" در محله کوهسار تشییع شد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - شهردار منطقه 7 در ارتباط مستقیم از طریق سامانه نظارت همگانی به درخواست های شهروندان پاسخ و رسیدگی به آن ها را در دستور کار قرار داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 گفت: با پیوستن نانوایی های منطقه13 به طرح دوستدار محیط زیست و در فاز دوم این طرح ، 2000 کیسه پارچه ای بین شهروندان توزیع می شود.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 درباره آینده پیش روی تهران می گوید؛ هویت تازه در انتظار تهران علی نوذر پور در گفتگو با خبرنگار همشهری درباره هویت شهر تهران و آینده پیش روی این شهر می گوید . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور حل گوشه ای مشکلات کودکان و نوجوانان محروم و کم برخوردار که مخاطبان اصلی جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان محسوب می شوند، جلسه ای با حضور فعالان فرهنگی و برخی از مدیران شهری اصفهان برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۵    
رضا نیک نام قطعه شانزدهم پایتخت با هزار و 650 هکتار وسعت، 6 ناحیه و 9 محله از مناطقی است که در دروازه جنوبی شهر قرار دارد. به گفته معاون فنی و عمران شهردار منطقه 16 حدود 40 درصد از بافت شهری این منطقه جزو بافت فرسوده است که به تبع آن کار و فعالیت های عمرانی را برای این معاونت سخت کرده است ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۱    
به گزارش شوشان پس از بسته شدن قسمتی از اتوبان آیت الله بهبهانی اهواز و ایجاد ترافیک و شکایت اهالی از این موضوع، کاوه پور شهردار منطقه یک اهواز گفت: مجوز این کار توسط فرمانداری اهواز و بدلیل ایجاد شبکه فاضلاب توسط شرکت آبفای اهواز صورت گرفته است. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شهردار منطقه 7 از آغاز فعالیت پلیس دوچرخه با حضور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و جمعی از معاونین این منطقه در زیر پل سیدخندان خبر داد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7 ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - در راستای فرهنگسازی دوچرخه سواری بین شهروندان و همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش ، طرح آموزشی ویژه 4000 نفر از سربازان و کادر نیروی هوایی توسط اداره آموزش های شهروندی منطقه13 در پادگان شهید قدس آغاز شد. ...
شبکه تصویر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۹    
پیروز حناچی شهردار تهران به همراه احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر و علی محمد سعادتی شهردار منطقه 12 و جمعی از خبرنگاران حوزه شهری از قهوه خانه حسین رمضان یخی در محله دروازه غار (محله هرندی) بازدید کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار منطقه 19 اعلام کرد: محورهای بزرگراهی جنوب شهر با نصب گاردریل و المان های ترافیکی ایمن سازی شد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران گفت: 38 پروژه توسعه محله ای بر اساس درخواست های شهروندان محله های مرکزی شهر تهران احصاء و مطالعات ارزیابی تأثیر اجتماعی و فرهنگی آن ها آغاز شد.