دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۵May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باغ موزه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- باغ موزه نگارستان میزبان 12 اثر کمتر دیده شده از آثار حسین محجوبی، نقاش صاحب نام طبیعت است که در میان اهالی هنر به نقاش بهشت شهرت دارد.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یک سالن در باغ موزه نگارستان به نمایش دائمی آثار حسین محجوبی اختصاص پیدا می کند. بر اساس اعلام محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران یک سالن در باغ موزه نگارستان به نمایش آثار حسین محجوبی نقاش کشورمان اختصاص پیدا می کند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۰    
اولین نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند گیلانی میترا سروری ، با عنوان به رسم خیال ، 16 اردیبهشت ماه جاری در سایت باغ موزه قصر افتتاح شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۹    
سومین نمایشگاه انفرادی سمیرا صفاری هنرمند گیلانی، با عنوان رنگ سفر در سایت باغ موزه قصر افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: علیرغم اینکه استان ایلام در طول هشت سال دوران دفاع مقدس به صورت مستقیم با دشمن متجاوز درگیر بود ، اما موزه متناسب با حماسه های دوران دفاع مقدس و در خور شان در این استان وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان شهردار رشت از افتتاح فاز نخست پروژه باغ موزه دفاع مقدس گیلان در شهریور امسال خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۶    
با حکم وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، جمشید معینی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس منصوب شد؛ انتصابی که می تواند پس از 8 سال وضعیت نامطلوب این مجموعه را در مسیر تازه و متفاوتی قرار دهد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان گفت: اختصاص اعتبارات قطره چکانی پیشرفت پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان زنجان را کند کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۰    
مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس استان ایلام که فاز اول آن در هفته دفاع مقدس سال گذشته به بهره برداری رسید، موزه ای برای آشنایی نسل جوان با رویدادها و فرهنگ دفاع مقدس در این این استان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۷    
فرمانده قرارگاه اجتماعی و فرهنگی بقیةالله (عج) در حاشیه بازدید از مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس یزد گفت: دفاع مقدس یک گنجینه بسیار پرارزشی است که ما هنوز نتوانستیم حتی بخش کوچکی از آن را کشف کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۳    
کاشان - ایرنا - قائم مقام باغ موزه دفاع مقدس کاشان و فرمانده پیشین پادگان شهید کبریایی آران و بیدگل گفت: شناخت، اعتماد و درایت امام خمینی (ره)، ارتش مقتدر و وفادار به نظام سیاسی انقلاب اسلامی را تثبیت کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه اجتماعی و فرهنگی بقیةالله (عج) به همراه فرمانده سپاه الغدیر یزد از مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس یزد بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۵    
فرمانده قرارگاه اجتماعی و فرهنگی بقیةالله (عج) به همراه فرمانده سپاه الغدیر یزد از مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس یزد بازدید کرد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از نیاز 16 میلیارد تومانی برای تکمیل فاز اول باغ موزه دفاع مقدس استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۰    
فلاحی با اشاره به پیگیری های انجام شده و مساعدت استاندار از آغاز کار اجرایی فاز اول مرکز فرهنگی هنری و موزه انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت خراسان جنوبی خبر داد و گفت: برای تکمیل فاز اول 16 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۲    
شهردار مشهد در آیین آغاز عملیات احداث باغ موزه دفاع مقدس گفت: امیدواریم فاز نخست پروژه باغ موزه دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس به اتمام برسد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۰    
شفقنارسانه- نخستین نشست آخرین روز هفته هنر انقلاب اسلامی با عنوان همگامان گرافیک انقلاب و سخنرانی دکتر محسن سلیمانی سرپرست باغ موزه قصر تهران به میزبانی سمیه رمضان ماهی مدیر گروه ارتباط تصویری و تصویرسازی دانشگاه سوره، به صورت مجازی در دانشگاه سوره برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۱    
گروه استان ها - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بابلسر از ایجاد اماکن متعدد گردشگری برای افزایش ماندگاری مسافر در این شهرستان خبر داد و گفت: : نخستین باغ موزه گیاه شناسی خاورمیانه در بابلسر ایجاد می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از تکمیل فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس این استان تا پایان امسال با همکاری مجموعه نیروهای مسلح، بخش خصوصی، سازمان برنامه و بودجه کشور و شهرداری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۹    
گروه استان ها- فاز نخست پروژه 12 ساله مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان زنجان با تامین اعتبار 3 میلیارد تومانی توسط وزیر دفاع تا شش ماه آینده همزمان با کنگره شهدا افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: زمینه آغاز عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس با مسئولیت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان طی 2 هفته آینده فراهم شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فلاحی گفت: پروژه ملی باغ موزه دفاع مقدس خراسان جنوبی که 10 سال از آغاز آن می گذرد به دلیل نبود اعتبار کافی و بی توجهی ها، بر زمین مانده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ملانوری گفت: شرایط برای آغاز عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس در مرکز استان ظرف 2 هفته آینده فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۶    
فاز نخست پروژه باغ موزه دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: گام نخست موزه دفاع مقدس خوزستان در اهواز، با استفاده از اعتبارات استانی و همکاری دیگر دستگاه ها، تا پایان امسال تکمیل می شود.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - علی اعطا عضو شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار و جمعی از معاونین و مدیران منطقه 7، از پروژه های شاخص این منطقه بازدید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان بر ضرورت تکمیل هر چه سریع تر باغ موزه دفاع مقدس استان تاکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۶    
عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس در بوستان کوهسنگی با حضور شهردار مشهد، رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و جمعی از مدیران شهری آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶    
طرح احداث باغ موزه هنردر شیراز گامی مهم برای توسعه فضای فرهنگی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در طراحی این باغ موزه تلاش کردیم تا با حفظ هویت باغ که مبتنی بر موضوع دفاع مقدس است، بر اساس معماری ایرانی نقشه کشی و طراحی های لازم را انجام دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۴    
ایسنا/خراسان رضوی عملیات احداث فاز اول باغ موزه دفاع مقدس مشهد با حضور مدیران شهری، جانبازان و خانواده ایثارگران در محل ضلع شرقی بوستان کوهسنگی مشهد آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی از بهره برداری فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس مشهد هم زمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی گفت:این فضای 13.5 هکتاری در غالب مجموعه هفت باغ کوهسنگی در نظر گرفته شده است که این باغ ها شامل باغ پذیرایی، سنگی، آرامگاه، فرهنگی، طبیعی، ورزشی و موزه دفاع مقدس است که طراحی این باغها بر اساس طراحی باغ های ایرانی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- طرح محوطه سازی و ایجاد فضای سبز مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان رضوی، روز دوشنبه در گستره 13.5 هکتار از پهنه این مجموعه در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس مشهد با اعتبار 30میلیارد تومان احداث می شود و سپس برای فازهای بعدی آن برنامه ریزی خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: با توجه به کمبود جای پارک در مناطق پیرامونی بوستان تفریحی کوهسنگی و مراکز عمومی و تجاری در این منطقه، پروژه احداث پارکینگ کوهسنگی با ظرفیت 650 جای پارک در مجاورت باغ موزه دفاع مقدس واقع در خیابان کوهسنگی ( انتهای خیابان بهشتی 46) در حال احداث است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار مرکزی گفت: تلاش های سال های اخیر منجر شد باغ موزه دفاع مقدس استان در اراک به جای خوبی برسد، یک مقدار نواقص هست که برعهده شهرداری است و با اعتباری که امسال بودجه مصوب شهرداری دارد تا تیرماه این نواقص ان شاءالله برطرف می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: امسال بر روی تکمیل ساختمان گالری باغ موزه دفاع مقدس استان تمرکز شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: تعهدات شهرداری اراک در باغ موزه دفاع مقدس این استان تا تیرماه جاری اجرایی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
برنامه بزرگداشت بیست و هشتمین سالروز شهادت سید مرتضی آوینی با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت کاملاً محدود در باغ موزه دفاع مقدس با تقدیر از محمد صدری و تنی چند از خانواده های شهدای روایت فتح برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۱    
رشیدی گفت: تولید محتوای غنی و مناسب برای باغ موزه دفاع مقدس ضرورت دارد که لازم است دستگاه ها از بودجه فرهنگی برای محتواسازی استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ساخت سه ساله باغ موزه مشاهیر جهان در جوار آرامگاه حافظ به عنوان یکی از ارزشمندترین پروژه های فرهنگی کشور به 13 سال رسید تا چشم لسان الغیب به حضور همسایگانش هنوز روشن نباشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سردار کشکولی گفت: استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در برگزاری کنگره ملی شهدا لرستان ضروری است و باید این گروه ها توسط دستگاهای اجرایی شناسایی شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران از بناهای قدیمی تاریخی تهران است که در سال 1222 هجری قمری (1807 میلادی) به دستور فتحعلی شاه قاجار به عنوان اقامتگاه تابستانی ساخته شد. این بنا به سبک کلاه فرنگی ساخته شده و دارای دو عمارت عالی به نام های دلگشا و تالار قلمدان است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۴    
اقتصاد ایران: ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس، گفت: تمام سازمان های دولتی و غیردولتی باید امکانات خود را جهت تکمیل باغ موزه دفاع مقدس استان به کار بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۸    
باغ موزه دفاع مقدس 85 درصد پیشرفت کار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تمام سازمان های دولتی و غیردولتی لرستان باید جهت تکمیل باغ موزه دفاع مقدس استان امکانات خود را به کار گیرند و همچنین از ظرفیت خیران و نیکوکاران جهت تکمیل این پروژه مهم استفاده شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با اشاره به موانعی که برای تخصیص اعتبارات مورد نیاز موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس در سال 99 وجود داشت، عنوان کرد: امیدواریم با پیگیری و تلاش نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی موانع تخصیص اعتبارات در سال 1400 مرتفع شود.