جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۰۷Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان زیباسازی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون طراحی و هنر شهری سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از انتشار فراخوان ملی طراحی و ساخت آثار حجمی با موضوعات مربوط به ایثار و شهادت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران، آخرین تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط این سازمان در راستای برگزاری مراسم سی وچهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
تصویری از این دو زن، که در مراسم ارتحال امام خمینی حاضر شده بودند، مورد توجه قرار گرفته.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی از کارگاه طراحی گرافیک امام مردم در حسینیه جماران بازدید کرد. همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (س) کارگاه طراحی گرافیک امام مردم با موضوع جنبه های شخصیتی اجتماعی ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
پیرهادی با اشاره به تبلیغات به عنوان یکی از ماموریت های سازمان زیباسازی، اظهار داشت: تقویت آموزش، فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردم در تبلیغات باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از رونمایی دیوارنگاره محله دباغان با موضوع امام رضا (ع) به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از روشنایی بالغ بر 75 درصدی پله های برقی در تهران خبر داد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به منظور ایجاد شادابی و نشاط شهری و زیباسازی بصری نماهای شهر، رئیس اداره زیباسازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 به همراه مدیران سازمان زیباسازی شهر تهران از سطح این منطقه بازدید کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تحقق اهداف و مأموریت های سازمانی خود با همکاری معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اقدام به برگزاری کارگاه ایده پردازی کاربرد خلاقانه صنایع دستی در فضاهای عمومی شهر تهران کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهرتهران با اکران های فرهنگی، اهتزاز هزاران پرچم، نصب 3 اثر حجمی و اجرای 2 دیوارنگاره پایتخت را آماده دهه کرامت کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
با همکاری سازمان انرژی اتمی ایران و سازمان زیباسازی شهرداری تهران، در قالب نصب بنرهای معرفی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور، خیابان های پایتخت کشور رنگ و بوی هسته ای به خود گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بزرگترین رویداد طراحی مبلمان شهری کشور با مشارکت 5 دانشگاه مطرح کشور توسط سازمان زیباسازی شهرتهران در خانه طهران برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از آذین بندی شهر اصفهان با 2 هزار پرچم به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
همزمان با سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، دیوارنگاره میدان ونک با طرحی از تمبر شهید محمد جهان آرا و جملاتی از روایت فتح شهید آوینی درباره خرمشهر توسط سازمان زیباسازی شهر تهران رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر طی مراسمی توسط سازمان زیباسازی شهر تهران از سردیس جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان با حضور خانواه های شهداء، جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و مدیران شهری رونمایی شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: دیوارنگاره میدان امام حسین (ع)، طراحی و اجرای حدود دو هزار پرچم شهری، ریسه بندی و آذین بندی شهر با 400 ریسه به طول سه هزار متر از جمله برنامه های دهه کرامت است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر طرح های فرهنگی شهری در آسمان در فضاهای تبلیغاتی پایتخت توسط سازمان زیباسازی شهر تهران اکران شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: به زودی باغ نوری در ناژوان ایجاد خواهد شد که شامل المان های نوری از جمله گل های رز نوری و کارت های نوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ویدئومپینگ با موضوع "اهدا عضو، ادامه زندگی" بر روی برج آزادی توسط سازمان زیباسازی شهر تهران انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی طراحی مبلمان شهری با موضوع "طراحی مبلمان شهری تعاملی با رویکرد بازی گونه" توسط سازمان زیباسازی شهرتهران در روز های 4 و 5 خرداد ماه برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران فراخوان تامین طرح دیوارنگاری پایتخت را به منظور فراهم کردن طرح های مورد نیاز اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان دومین رویداد نقاشی خط (کالیگرافی) به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: دیوارنگاره میدان امام حسین(ع)، طراحی و اجرای حدود دو هزار پرچم شهری با طرح ویژه دهه کرامت، ریسه بندی و آذین بندی شهر توسط این سازمان انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
علی دارابی قائم مقام وزیر و معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از عملکرد سازمان زیباسازی شهر تهران در حمایت از خانه موزه خیابان ولیعصر (عج) تقدیر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با روز بزرگداشت حکیم عمر خیام آیین رونمایی از کتاب های گزیده هایی از هنر خوشنویسی ترکی و سازشناسی ایران و آناتولی در آثار نگارگری صفوی و عثمانی در خانه موزه خوشنویسی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی در سی چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، حمایت مستمر سازمان از حوزه کتاب و کتابخوانی را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اکران های گسترده، رونمایی از سه مجسمه و نصب هشت نشان گل و اجرای دیوارنگاره ها ازجمله برنامه های سازمان زیباسازی برای دهه کرامت است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از پایان ساخت 70 چشمه سرویس بهداشتی عمومی در چندین نقطه پایتخت تا آخر خرداد امسال خبر داد و گفت: عملیات احداث 100 چشمه سرویس بهداشتی دیگر نیز در برنامه سازمان است که به نظر می رسد تا پایان سال به بهره برداری برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
اکران فرهنگی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) با انتخاب احادیثی از احیاء کننده مذهب شیعه در سازه های تبلیغاتی و فضای شهری پایتخت توسط سازمان زیباسازی شهرتهران انجام شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی از اجرای دو دیوارنگاره داستان های شاهنامه همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابولقاسم فردوسی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
هم زمان با برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران، جدیدترین دیوارنگاره میدان انقلاب اسلامی با شعار آینده خواندنی ست رونمایی شد. در این دیوارنگاره تصویری پرنشاط از حضور مردم در مصلی بزرگ تهران روی آن نقش بسته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهرتهران با حضور در نمایشگاه کتاب در قالب انتشارات کتاب های تخصصی حوزه هنر های شهری و زیباسازی، با اکران های فرهنگی تبلیغات نمایشگاه و فضاسازی محیطی از بزرگترین رویداد کتاب کشور حمایت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران ایجاد دفتر نقاشی به وسعت پایتخت را نتیجه تعامل سازنده میان هنرمندان و مدیریت شهری دانست.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: اولویت در اورهال پله های برقی پل های مکانیزه بر اساس میزان تماس های شهروندان با سامانه 137 مشخص خواهد شد. به طوری که براساس تماس های دریافتی از هر منطقه ای که پیام های بیشتری دریافت شده باشد، سریع تر اقدام خواهیم کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، در حکمی سید شهاب الدین شکیبا را به سمت مدیر موزه خوشنویسی منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر تهران در خصوص وضعیت پله برقی ها و پل های عابر پیاده در تهران گزارشی ارائه کرد و گفت: نگهداری پل ها برعهده سازمان زیباسازی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۹    
همزمان با کسب نایب قهرمانی تیم هاکی بانوان ایران در آسیا اکران فرهنگی بچه ها مچکریم توسط سازمان زیباسازی در فضای تبلیغاتی پایتخت انجام شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جای تعجب این جا است که سریالی فاقد مجوز و مروج فرهنگ بی بند و باری هنوز در تابلوهای تبلیغات شهری تهران خودنمایی می کند و نه سازمان زیباسازی تهران مسئولیت آن را می پذیرد و نه دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی!
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کیهان نوشت:در پی انتشار خبری با عنوان دردسر تازه یک سریال برای شهرداری تهران در تاریخ یکشنبه هفدهم اردیبهشت در بخش اخبار ادبی و هنری صفحه 3 روزنامه کیهان، اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، جوابیه ای را ارسال کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۱    
رضا صیادی گفت: قرار بر این است که در هفته کتاب، در آبان ماه به معرفی کتاب از طریق اکران های سطح شهر بپردازیم و در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، مردم را به محل برگزاری این نمایشگاه دعوت کنیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۰    
همزمان با سالروز ولادت محمد معین از سردیس و دیوارنگاره این استاد توسط سازمان زیباسازی شهر تهران در خانه موزه معین واقع در منطقه 14 رونمایی شد.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تبلیغات محیطی سریال رهایم کن در فضاهای تبلیغاتی شهر تهران با مجوز وزارت ارشاد اسلامی اکران شده است و سازمان زیباسازی تهران بر اساس قانون، دخالتی در محتوای تبلیغات محیطی ندارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: ساخت چند تندیس را در دستور کار داریم که تا پایان سال به نتیجه می رسد که از آن جمله می توان به تندیس های علامه امینی(ره)، خیام و نظامی گنجوی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران خرید یونیت پل های مکانیزه و تعویض آنها را آغاز کرده است.