چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۶:۴۶May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان زیباسازی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داد: یکی از معابر اطراف محل سکونت شهید صیاد خدایی به نام ایشان نامگذاری شود و ساخت یادمان مناسبی در محل شهادت وی از سوی سازمان زیباسازی پیگیری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تصویر ماندگار مربوط به آزادسازی خرمشهر، به همت سازمان زیباسازی شهر تهران بازسازی شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: فضاسازی ویژه سوم خرداد (روز حماسه خرمشهر) با عنوان شهر خرم از لاله هاست انجام شده است. حمید قنادنیا با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در خرداد 1361، اظهار کرد: یکی از یادگاری های به جا مانده از دوران هشت سال دفاع مقدس ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در نشست با مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری پایتخت در ترویج زبان و ادب فارسی، از تبلیغات شهری و المان های محیطی به عنوان ابزاری قدرتمند در جهت ترویج فرهنگ نام برد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از مذاکره با فروشگاه های زنجیره ای (با اولویت فروشگاه شهروند) در قالب طرح مترو مارکت خبر داد. به گزارش ایسنا، مهدی شایسته اصل ضمن اشاره به رویکرد مدیریت شهری ششم در زمینه یکپارچگی، انسجام و هم افزایی زیرمجموعه های شهرداری تهران با یکدیگر و سایر نهادها ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ایمن سازی و روشن کردن همه پله های برقی پل های عابر پیاده تهران تا پایان خرداد خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران از روشن شدن تمام پله برقی ها تا پایان خرداد خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ساخت پیاده راه قدمگاه صالحیه حد فاصل میدان تجریش تا قدس خبر داد و گفت: در چند خیابان شهری دیگر که اغلب در جنوب و مرکز شهر واقع شده اند، برای پیاده راه سازی برنامه داریم.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: پیام جوادیان سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس شهید فراشاهی در نخستین یادواره 565 شهید ارتش در استان قم اظهار داشت ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهرداری تهران مجسمه های سیمین و جلال و سردیس های گل آقا و دهخدا را برای نمایش عمومی به نمایشگاه کتاب تهران آورده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهرداری تهران مجسمه های سیمین و جلال و سردیس های گل آقا و دهخدا را برای نمایش عمومی به نمایشگاه کتاب تهران آورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶    
مدیر منطقه 6 شهرداری کرج گفت: نصب هرگونه پلاکارد، داربست و تابلوهای تبلیغاتی باید با مجوز سازمان زیباسازی شهرداری انجام شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی و ایمن سازی 60 درصد از پل های مکانیزه شهر تهران در سال جدید خبر دارد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۶    
معاون فرهنگی و هنری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از نصب 45 سازه پرتابل و عرشه اطلاعرسانی در نقاط مختلف شهر تهران مرتبط با سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهرداری تهران با مجموعه 40 جلدی مصور داستان یک شهر زیبا ویژه کودکان و نوجوان است و رویکرد اصلی آن آموزش شهروندی با محور زیباسازی در نمایشگاه کتاب تهران 1401 حضور خواهد داشت.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
با همکاری سازمان زیباسازی تهران، تبلیغات محیطی سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از اجرای فضاسازی شهری به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اجرای پویش عید امید و لبخند در راستای استقبال از عید سعید فطر خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از اجرای اِلِمان تمثال حضرت امام خمینی(ره) با اعتباری بالغ بر 350 میلیون تومان در میدان مرجعیت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۵    
سخنگوی شورای شهر تهران از بهسازی تئاتر شهر با محوریت سازمان زیباسازی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور گرامیداشت دهم اردیبهشت روز ملی خلیج فارس از دیوار نگاره خلیج فارس در محدوده دریاچه خلیج فارس واقع در منطقه 22 رونمایی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران از در دستور کار قرار گرفتن بهسازی تئاتر شهر با محوریت سازمان زیباسازی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز ملی خلیج فارس، جشن بزرگی به میزبانی مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس و به همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ساخت تندیس سعدی، شاعر بزرگ ایران و نصب آن در تقاطع خیابان انقلاب اسلامی و سعدی خبر داد و گفت: قرار است به زودی فضای شهری مجاور ایستگاه مترو دروازه دولت ساماندهی و زیباسازی شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۳    
معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ساخت تندیس سعدی، شاعر بزرگ ایران و نصب آن در تقاطع خیابان انقلاب اسلامی و سعدی خبر داد و گفت: قرار است به زودی فضای شهری مجاور ایستگاه مترو دروازه دولت ساماندهی و زیباسازی شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدی اسماعیل پور - روزنامه نگار با هدف گرامیداشت روز ملی خلیج فارس، شب گذشته مراسم جشنی در استیج شرقی (آمفی تئاتر شرقی) مجموعه فرهنگی و گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ساخت تندیس سعدی، شاعر بزرگ ایران و نصب آن در تقاطع خیابان انقلاب اسلامی و سعدی خبر داد و گفت: قرار است به زودی فضای شهری مجاور ایستگاه مترو دروازه دولت ساماندهی و زیباسازی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران سراسری سازه های پایتخت با مضامین مرتبط با روز جهانی قدس، در آستانه این روز خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: المان جدید تمثال مبارک امام خمینی (ره) در ابعاد 11 متر طول و با 6 متر عرض، بعد از حادثه آتش سوزی توسط اغتشاشگران کوردل، با همت سازمان زیباسازی شهرداری قم مجدد آماده سازی و همزمان با روز جهانی قدس رونمایی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از فضاسازی میدان امام(ره) برای برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران سراسری سازه های شهر تهران در آستانه روز جهانی قدس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه امسال سالی نورانی برای شهرداری قم خواهد بود، گفت: تعداد پروژه های نورپردازی تا پایان سال در شهر به 100 پروژه خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تمثال جدید حضرت امام خمینی(ره) به همت سازمان زیباسازی شهرداری قم به زودی در میدان مرجعیت نصب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از آماده سازی شهر تهران برای سالروز شهادت حضرت علی (ع) خبر داد و گفت: 200 هزار متر ریسه پارچه ای سیاه و 20 ابر پرچم منقش به نام امیرالمومنین نصب شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از فضاسازی شهر اصفهان به مناسبت شبهای بزرگ قدر و شهادت حضرت امیرالمومنین(ع) با نصب 2 هزار پرچم در مناطق 15 گانه اصفهان خبر داد .
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پیام فوری،اکثر پل های مکانیزه در سطح شهر غیر فعال و آسیب دیده هستند و این موضوع برای افراد مسن یا دچار معلولیت آزار دهنده است. چندین بار هم در برنامه های تلویزیونی به این موضوع پرداخته شده و مطالبه ای از سوی مردم شکل گرفته است اما کسی پاسخگو نبوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور فضاسازی و آماده کردن فضاهای شهری برای گرامیداشت ایام شهادت مولی الموحدین علی (ع) و لیالی پر فیض قدر، پویش " ماه من علی" را در قالب طرح های فرهنگی، روی سازه های تبلیغات فرهنگی و تجاری اکران کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور فضاسازی و آماده کردن فضاهای شهری برای گرامیداشت ایام شهادت مولی الموحدین علی(ع) و لیالی پر فیض قدر، پویش " ماه من علی" را در قالب طرح های فرهنگی، روی سازه های تبلیغات فرهنگی و تجاری اکران کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بابایی گفت: در حال حاضر 350 یونیت از 502 یونیت به چرخه خدمات رسانی بازگشتند و با توجه به پیگیری های انجام شده سازمان زیباسازی تعهد داده تا 100 درصد پل های مکانیزه تا پایان بهار به چرخه فعالیت باز گردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر با اشاره به پیشرفت قابل توجه رفع نقایص فنی پل های مکانیزه عابر پیاده تهران گفت: از سازمان زیباسازی قول گرفتیم تا پایان بهار صد در صد پل های مکانیزه به چرخه خدمات رسانی بازگردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران از کمیته نام گذاری و سازمان زیباسازی خواست که شهر را به تصاویر شهدای ارتش بیشتر مزین کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۹    
موزه مشاهیر با مجسمه های هایپررئال (فرا واقعگرا) خانه اتحادیه که با چندین عمارت در دل خیابان لاله زار قرار دارد، تابستان امسال بهره برداری و درهای آن به روی مردم بازگشایی می شود ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۹    
زینب زینال زاده- روزنامه نگار خانه اتحادیه با چندین عمارت در دل خیابان لاله زار قرار دارد و تابستان امسال به همت سازمان زیباسازی موزه مشاهیر با مجسمه های هایپررئال (فرا واقعگرا) بهره برداری و درهای آن به روی مردم بازگشایی می شود. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۴    
با مشارکت سازمان زیباسازی شهر تهران و اداره زیباسازی شهرداری منطقه یک، بازپیرایی و زیباسازی بزرگراه امام علی(ع) اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از فضاسازی شهری ویژه ولادت امام حسن مجتبی (ع) خبر داد و گفت: این فضاسازی با نصب 75 المان پرچم در 25 نقطه شهر انجام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران در رابطه با رفع مشکل پله های برقی پل های مکانیره عابر پیاده پایتخت گفت: از زمان تحویل پل ها تاکنون که حدود 3 هفته از آن می گذرد، سازمان زیباسازی شهر تهران 71 یونیت از 239 پله برقی را که دچار نقص فنی بودند بعد از رفع عیب، روشن کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
درحالیکه مدیریت شهری گذشته روشن شدن پل های عابر پیاده سطح شهر را هم منوط به برداشته شدن تحریم ها کردند، سازمان زیباسازی اعلام کرد: طی یک برنامه 4 ماهه برای ایمن سازی و راه اندازی پله های برقی پل های هوایی پایتخت اقدام می کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
قربانی گفت: از زمان تحویل پل ها تاکنون که حدود 3 هفته از آن می گذرد، سازمان زیباسازی شهر تهران 71 یونیت از 239 پله برقی را که دچار نقص فنی بودند بعد از رفع عیب، روشن کرده است.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام اینکه از 501 دستگاه پله برقی پل های هوایی تهران فقط 10 درصد یعنی حدود 50 پل، سالم و در دسترس شهروندان هستند، از برنامه 4 ماهه سازمان زیباسازی برای ایمن سازی و راه اندازی پل های عابر پایتخت خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران از اجرای طرح پیرایش، رنگ آمیزی و شست وشوی جداره ها و المان های شهری خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 115 هزار مترمربع رنگ آمیزی در هفت منطقه تهران انجام شده است.