سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۷:۴۶Oct 2020 27

جدیدترین‌های «سازمان زیباسازی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه ممیز، هنر به مثابه حرفه با حضور مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران و جمعی از مدیران فرهنگی و هنرمندان در موزه گرافیک افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد: همزمان با دور جدید اعمال محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، مضامین مربوط به پویش ماسک می زنم بر بیلبوردهای شهری پایتخت اکران شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۰    
ایسنا/اصفهان روز گذشته عکس هایی در فضای مجازی منتشر شد که در آن، نسبت به چرایی مفقود شدن سردیس مشتاق در منطقه سه اصفهان، ابراز نگرانی شده بود. مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان دراین باره توضیح داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۹    
بنا بر گزارش حسابرس مستقل از سال مالی93 سازمان املاک و مستغلات،بسیاری از ارقام بیشتر یا کم تر گزارش شده اند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از آنچه کم کاری سازمان زیباسازی در بزرگداشت و اکران تصاویر محمدرضا شجریان در سطح شهر بیان کردند، به این سازمان تذکر دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران از سازمان زیباسازی شهرداری تهران، درخواست کرد که تصاویر استاد آواز ایران در فضاهای شهری اکران شود.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از اکران تصاویر استاد محمدرضا شجریان در فضاهای شهری پایتخت خبر داد. حجت نظری دراین باره گفت: باید به مردم ایران برای این غم بزرگ تسلیت گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: بزرگداشت اربعین در یکهزار و 500 سازه تبلیغاتی، فرهنگی و تجاری شهر تهران اکران شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۴    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی فضای شهر با پرچم و ریسه های عزاداری سیاه پوش شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۸    
به گزارش عصر همدان ؛ چهره شهرمان علاوه بر شیوع ویروس منحوس کرونا و عدم مسافر پذیری مثال سالهای قبل تغییرات محسوسی داشته است. شهرداری و سازمان زیباسازی همدان دست از تلاش نکشیده و پیشرفت فیزیکی مناسبی را از لحاظ ایمن سازی و کف سازی پیاده راه ها در سطح شهر ایجاد کرده اند. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خانه - باغ اتحادیه ی امروزی را امین السلطان در دوره قاجار ساخت. خانه ای که امروز یکی از تنها بازماندگان لاله زار قدیم با معماری خاص خود در تهران شناخته می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مشارکت شهروندان در فرایند برنامه ریزی و اجرا، یکی از نیروهای محرک در برنامه ریزی برای تغییر است و هیچ عملی برای شهروندان بدون مشارکت آنها نباید صورت پذیرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پروژه احداث المان های باغ موزه سنگ با هدف معرفی بنا های شاخص استان فارس و با همت سازمان زیباسازی شهرداری شیراز در حال آماده سازی است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۴    
پروژه احداث المان های باغ موزه سنگ با هدف معرفی بنا های شاخص استان فارس و با همت سازمان زیباسازی شهرداری شیراز در حال آماده سازی است. المان های که در این مجموعه معماری به کار رفته است 17 اثر می باشد ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ؛ سه شنبه هشتم مهرماه در برنامه هفت اقلیم دکتر مهدی فلاح، طراح صنعتی و استاد دانشگاه به طور ویژه به طراحی مبلمان شهری می پردازدو ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: تا پایان سال تابلوهای هنری مزین به عکس شهدا همراه با اطلاعات کامل از آنها در سطح شهر تهران نصب می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۸    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: این سازمان در سال جاری علاوه بر نقاشی تصاویر شهدا، ساخت سردیس شهدا را در دست اقدام دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سازمان زیباسازی می خواهم بار دیگر با نصب بیلبوردها و بنرهای مختلف در سراسر شهر، خطر کرونا را در جامعه گوشزد کرده و از عادی انگاری این بیماری جلوگیری کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تابلو شهدای فاجعه منا اثر استاد رضا بدرالسماء به پیشنهاد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری سازمان زیباسازی بر روی یکی از دیوارهای نزدیک سازمان حج و زیارت به شکل دیوارنگاره نقاشی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۸    
اصفهان- ایرنا- آیین تجلیل از خانواده شهدا و رونمایی از تمثال آنان بر دیوارنگاره های شهر اصفهان صبح شنبه در ساختمان شهرداری منطقه سه و با همکاری این شهرداری و سازمان زیباسازی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با حضور مسوولان نظامی و انتظامی، سپاه، شورای اسلامی شهر برگزار شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: در مورد دیوارنگاری، بالغ بر 20 هزار مترمربع دیوارنگاری در قم توسط طراحان فاخر انجام شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۱    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با پیشنهاد شهردار، فراخوانی خطاب به هنرمندان داده شده تا طرح های خود را برای ساماندهی بصری زیرگذرهای شهر ارائه دهند و پس از تکمیل فرایند دریافت طرح های هنرمندان، براساس بهترین آنها برای زیباسازی زیرگذرها اقدام می کنیم. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سیدمجتبی موسوی، هنرمند مجسمه ساز و معاون سابق فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، از درگذشت ناهید سالیانی، هنرمند پیشکسوت مجسمه ساز خبر داد و بیان کرد: ناهید سالیانی، هنرمند باسابقه مجسمه ساز، ظهر امروز 30 شهریور در بیمارستان آراد دارفانی را وداع گفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با پیشنهاد شهردار فراخوانی خطاب به هنرمندان داده شده تا طرح های خود را برای ساماندهی بصری زیرگذرهای شهر ارائه دهند و پس از تکمیل فرآیند دریافت طرح های هنرمندان، براساس بهترین آنها برای زیباسازی زیرگذرها اقدام می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - شهردار منطقه 20 تهران - شهرری گفت: قبرهای تاریخی مشاهیر آرامگاه ابن بأبویه در صورت آمادگی سازمان زیباسازی شهرداری تهران و اوقاف شهرستان ری توسط مدیریت شهری منطقه 20 تهران بهسازی و ساماندهی می شود.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۳    
شهر بیست/ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از پیش بینی 15 طرح ویژه نورپردازی در سطح شهر قم خبر داد، گفت: تاکنون 74 پروژه نورپردازی در سه سال گذشته در سطح شهر عملیاتی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی خبر داد: همزمان با هفته دفاع مقدس در سطح شهر تهران 35 عکس در 16 هزار متر از فضاهای در اختیار سازمان زیباسازی با موضوع دفاع مقدس در فضاهای شهری تهران اکران خواهند شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از نصب المان های ویژه بعد از پایان عملیات عمرانی باغ پرندگان خبر داد و گفت: در این پروژه در حوزه مبلمان، آلاچیق، نورپردازی، نیمکت، تابلوهای هدایت مسیر و المان ها تلاش شد تعدادی طرح متناسب با فضای باغ پرندگان کار شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۳    
قاسمی گفت: اجرای نقاشی دیواری بر روی دیوارهای مدارس سطح شهر با هدف زیباسازی فضای تحصیل دانش آموزان در رأس برنامه های سازمان زیباسازی شهرداری قزوین قرار دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۷    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: زیباسازی و افزایش زیبایی بصری فضای شهری ناحیه منفصل چوبیندر در دستور کار سازمان زیباسازی شهرداری قزوین قرار گرفته است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران درباره ساماندهی تابلوهای تجاری و صنفی سازمان زیباسازی تذکر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۳    
قاسمی گفت: در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی جدید سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نسبت به زیباسازی مدارس اقدام کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: در شش ماه نخست سال جاری بیش از هفت هزار و 200 تابلو و بنر زوائد بصری از سطح شهر جمع آوری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۲۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: پایتخت با برنامه ریزی و شیوه نامه تدوین شده به شهرداران، بر اساس مبانی فرهنگی و اقلیم شهر، رنگی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اهمیت موضوع رنگ در زیبایی شهر اعلام کرد که تا پایان امسال سه بزرگراه امام علی(ع)، شهید صیاد شیرازی و نواب به لحاظ بصری و گرافیکی ساماندهی می شود.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: سازمان زیباسازی سوگواره بیرق را ویژه فضاسازی ایام محرم و صفر در شهر قم برگزار می کند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: تابلوی میدان جمهوری اسلامی پس از حواشی اخیر اصلاح شد. تابلوی میدان جمهوری اسلامی که چندی پیش حاشیه ساز و کلمه "اسلامی" از این تابلو حذف شده بود صبح امروز از سوی مسئولان شهری مورد اصلاح قرار گفت. تابلوی خبرسازِ میدان جمهوری اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران از تشکیل کمیته حقوق شهروندی در شورای شهر خبر داد و گفت: بزودی آموزش به شهروندان با همکاری سازمان زیباسازی در این راستا آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان: محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران با اشاره به ماجرای نصب تابلویی در میدان جمهوری اسلامی که پسوند اسلامی آن حذف شده است، گفت: جمهوری اسلامی نتیجه رای 98 درصد مردم ایران برای تعیین حاکمیت و نتیجه انقلاب اسلامی است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: اعتباری معادل یک میلیارد تومان برای طراحی نورپردازی و مبلمان چهارباغ بالا در نظر گرفته شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از نصب 40 المان عاشورایی در شهر قم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: در قضیه اشتباه تابلوی میدان جمهوری اسلامی براساس بررسی های صورت گرفته تا این لحظه عمدی در کار نبوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری محرم اعلام کرد که برای جبران محدودیت های ایجاد شده به دلیل شیوع کرونا در فعالیت هیات های مذهبی، سازمان زیباسازی طرح هایی را با شعار با یاد تو شهر جان گرفته در سازه های تبلیغاتی اکران می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان زیباسازی شهرداری تهران در نظر دارد با انتشار فراخوانی، آثار حجمی تلاشگران سلامت در روزهای بحرانی کرونا را مورد تجلیل قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان زیباسازی شهرداری تهران اسامی 21 منتخب سومین سمپوزیم مجسمه سازی تهران را اعلام کرد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید محمد موسوی منش با اشاره به اهمیت توجه به سیما و منظر شهری و ارتباط مستقیم آن با زندگی مردم، اظهار داشت: در شهر قم در حوزه گرافیک و تصویرسازی، توانایی زیادی داریم هرچند در مورد المان ها تا رسیدن به نقطه مطلوب، فاصله وجود دارد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: در آستانه فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) المان های اشک و شمع در نقاط مختلف شهر نصب می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
توافق نامه بهسازی و زیباسازی طرح های موجود و طراحی و اجرای دیوارنگاری یادمانی شهدا در تهران میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان زیباسازی شهرداری تهران به امضا رسید.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به اهمیت توزیع عادلانه المان ها و فضاهای مناسب سازی شده شهری، گفت: هدف ما این است که هر شهروند با چند دقیقه پیاده روی به یکی از پروژه های ما دسترسی داشته باشد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای ارتقاء سیما و منظر شهری اقدام به انتشار فراخوان طراحی دیوارنگاری پایه های پل های سواره رو کرده و هنرمندان می توانند در ارسال آثار در این فراخوان شرکت کنند. ...