چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۱۸Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان زیباسازی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران 997 طرح تبلیغاتی برای رمضان 1400 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: اکران تبلیغات فرهنگی در سطح شهر تهران ویژه ماه مبارک رمضان با محوریت همدلی و کمک به تنگ دستان آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: جشنواره نقاشی دیواری که به مناسبت نوروز 1400 در قزوین برگزار شده بود پایان یافت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۴۵    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: در اردیبهشت ماه همزمان با هفته فرهنگی در خصوص موضوعات مختلف شهر، دیوارنگاره ها را اجرا خواهیم کرد تا جلوه خاصی به این کلانشهر ببخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: سالانه هنرهای شهری بهارستان 1400 با استقبال شهروندان تهرانی روبرو شد و پیشنهادات و نقدهایی که به این رویداد هنری شده است را بررسی می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
فراخوان مسابقه عکاسی کوچه به کوچه که توسط ستاد گردشگری شهرداری تهران با همکاری سازمان زیباسازی و مؤسسه دارالفنون برگزار می شود، منتشر شد.
15 پوستر برگزیده از شهدای ارتش جمهوری اسلامی و عملکرد ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی، ایام دفاع مقدس و پس از آن، در تمامی شهرهای کشور به نمایش در می آید . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۵    
گزارش حسابرسی سازمان زیباسازی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خزانه دار شورای شهر تهران گفت: دربند 16 گزارش حسابرسی سازمان زیباسازی در سال 94 حدود 141 میلیارد ریال از قراردادهای منعقده سال مالی مورد نظر به صورت ترک تشریفات بوده که ما باید بدانیم دلایل این ترک تشریفات چیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گزارش حسابرسی سازمان زیباسازی شهر تهران برای سال مالی 1394 در جلسه امروز شورای شهر بررسی و بر عدم رعایت شفافیت در صورت های مالی و قرارداد ها و تخلفات مالیاتی تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره مجسمه و نمادهای سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان، اعلام کرد که شناسنامه سردیس های بوستان مشاهیر بارها به سرقت رفته و حتی وقتی از جنسی فاقد ارزش ضایعاتی برای درج جزئیات آثار استفاده کردیم، آن را هم به طریقی از بین بردند، بنابراین توجه به فرهنگ سازی در این رابطه ...
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران جزئیات اخذ عوارض از مغازه داران و اصناف بابت تابلوهای تبلیغاتی را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حسن خلیل آبادی گفت: پس از خرید خانه نیما یوشیج این مکان برای مرمت و بازسازی به سازمان زیباسازی شهرداری تحویل داده شد اما درحال حاضر از این سازمان گله مند هستیم چراکه مراحل بازسازی این خانه بسیار طولانی و دیرتر از موعد مقرر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فضاسازی و زیباسازی دیار نصف جهان توسط سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان ویژه نوروز 1400 در مناطق پانزده گانه این شهر اجرا شد. عکس از: فرزانه سادات مدنیون
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۷    
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از تلاش برای زیباسازی بصری شهر در میلاد امام زمان(عج) خبر داد و گفت: به مناسبت نیمه شعبان، نقاشی دیواری جداره های پیرامون مسجد مقدس جمکران و محورهای منتهی به مسجد مقدس جمکران به متراژ یک هزار مترمربع انجام شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۹    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از نصب دو هزار پرچم ویژه نیمه شعبان در شهر خبر داد و گفت: یک هزار المان ویژه اعیاد شعبانیه با مشارکت هیئت های مذهبی نیز در مناطق 15 گانه شهر نصب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: رویداد " ساعت زمین" همزمان با هفتم فروردین ماه هر سال با خاموش کردن تمام چراغ های سطح شهر و با هدف کاهش چالش های زیست محیطی رخ می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی قم از اجرای بیش از پنج هزار مربع دیوارنگاره در سطح شهر با موضوع نوروز مهدوی خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: نادر بیت سیاح مدیر عامل سازمان زیباسازی دراین خصوص اظهار داشت: ارتقاء کیفیت فضاهای شهری و عناصر متنوع سازنده محیط از مهمترین وظایف شهرداری است که این سازمان در راستای آماده سازی شهر اهواز در استقبال از بهار 1400 اقدام به نور پردازی جدید آبشار ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: برای زیباسازی شهر در ایام نوروز، نورپردازی پل آذر، دهانه های فوقانی پل خواجو، تکیه تویسرکانی، خانه حکمت، تکیه بروجردی، آرامگاه دهش، خیابان جابر انصاری، درختان شاخص منطقه هشت و درختان میدان شهرداری در منطقه 11 انجام می شود.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۸    
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با تأکید بر اهتمام شهرداری در ایجاد نشاط و سرزندگی اجتماعی گفت: سومین جشنواره گنجشک بهاری در قم با حضور هنرمندان بومی و غیربومی در حال برگزاری است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز خبری مبنی بر تخریب پایه تندیس کاوه آهنگر در شبکه های اجتماعی منتشر شد، اما به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان تخریبی در کار نبوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: سال آینده نماد اصلی و ماندگار سلامت با همکاری سازمان نظام پزشکی و اصحاب فرهنگ و هنر ثبت و این نماد به عنوان یک نماد تاریخی در سطح شهر تهران اجرایی می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۵    
نماد چوگان با همکاری هیات چوگان استان اصفهان و سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان در ورودی شمالی خیابان چهارباغ عباسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ...
ربیع   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید محمد موسوی منش با اشاره به هم زمانی ایام نوروز با نیمه شعبان و اقدامات نوروزی شهرداری با موضوع مهدویت، اظهار داشت: در راستای برنامه ها و اقدامات شهرداری در استقبال از بهار جشنواره دیوارنگاره در دستور کار قرارگرفته است. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه نورپردازی لیزری شامگاه چهارشنبه و پنج شنبه 26و27 اسفند ماه از ساعت 19:00 لغایت 21:30 در میدان انقلاب اسلامی اجرا می شود. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۹    
حضورپذیری و ایجاد سرزندگی در فضای شهرها مستلزم توجه کافی به طراحی دیوارنگاره های شهری است. در چند سال اخیر سازمان زیباسازی با برگزاری جشنواره های بهاره گام مثبتی در راستای توجه به دیوارنگاره ها و هویت شهرها برداشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: در آستانه نوروز 1400 سردیس 11 هنرمند اصفهانی در خیابان چهارباغ بالا اصفهان نصب شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از اجرای سومین سمپوزیوم تندیس شهدا در سال 1400 خبر داد و گفت: از هرکدام از تندیس شهدا در دومین سمپوزیوم دو نمونه تهیه شده که نمونه اول در قم و نمونه دوم در عراق نصب می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سازمان زیباسازی شهر تهران روز دوشنبه در این باره اعلام کرد: این رویداد به همت این سازمان و همکاری انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران و منطقه 9 شهرداری تحت عنوان هفته مجسمه؛ رویداد تهران-آزادی برگزار می شود ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر در تذکری به مدیران شهرداری درباره ساماندهی محور ولی عصر اظهار داشت: طرح ساماندهی این محور طی چند سال اخیر توسط شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفته و سازمان زیباسازی اقداماتی انجام داده است. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با اشاره به نصب نماد چوگان در ابتدای پیاده راه چهارباغ عباسی گفت: در آینده نزدیک، احتمال نصب نماد در میدان نقش جهان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: طرح ساماندهی محور ولیعصر در چند سال اخیر توسط شهرداری تهران و سازمان زیباسازی شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: سازمان زیباسازی شهرداری قزوین با اعمال برنامه ریزی های دقیق اقدام به آماده سازی فضاهای شهری قزوین برای استقبال از نوروز 1400 کرده است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از نصب 12 المان مناسبتی در ایام نوروز در شهر قم خبر داد و گفت: 35 المان ثابت و موقت شهری تا ایام نوروز بازسازی و نصب می شود.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۲    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در آئین بهره برداری از فلکه دوم نیروهوایی گفت: با صرف حدود یک سال و نیم زمان، فلکه دوم نیروهوایی بهسازی و نوسازی شد و در اختیار مردم قرار گرفت. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۲    
نماد چوگان در محور چهارباغ اصفهان نصب شد.این مجسمه به سفارش سازمان زیباسازی شهرداری توسط حسن ملا نوروزی ساخته شده که جنس آن از فلز است. نماد چوگان به عنوان قدیمی ترین ورزش در اصفهان اولین مجسمه غیر از مجسمه شیخ بهایی است که در چهارباغ جانمایی و نصب شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان روز گذشته، نماد چوگان ساخته حسن ملانوروزی در چهارباغ عباسی نصب شد و به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان، اگر از نظر اداره کل میراث فرهنگی استان مشکلی وجود نداشته باشد، این نماد در آینده ای نزدیک به میدان نقش جهان منتقل می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از پروژه بهسازی و ارتقای کیفی فلکه دوم نیروی هوایی و کلنگ زنی پایگاه مدیریت بحران با حضور دکتر سالاری عضو شورای اسلامی شهر تهران ، مجتبی شکری شهردار منطقه ، ضرغامی رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تهران و غمخوار ، مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق ، امروز چهارشنبه ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر پروژه چهارباغ عباسی از نصب نماد چوگان خبر داد. سعید سهرابی درباره نصب نماد چوگان در محور چهارباغ گفت: این مجسمه را سازمان زیباسازی شهرداری به ملا نوروزی سفارش داد. جنس این اثر از فلز است و دیشب در چهارباغ نصب شده است. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۷:۱۳    
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: از سازمان زیباسازی شهر تهران، سازمان حج و زیارت و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران بسیار ممنونم که دیوارنگاری یادبود شهدای منا را روی دیوارهای شهر تهران به نمایش گذاشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد: بهره برداری از پروژه ساماندهی و بهسازی میدان دوم نیروی هوایی فردا انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: این سازمان در تلاش است تا فعالیت های خود را در سطح شهر تهران در حوزه دیوارنگاری گسترش دهد و به وظایف خود در خصوص گرامیداشت شهدا عمل کند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مراسم گشایش نمایشگاه بخش ویژه چهل سال، تهران و معرفی برگزیدگان این بخش عصر روز 14 اسفند در سینما تک خانه تهران (خانه اتحادیه) برگزار شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دبیرخانه تصویر سال ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۰    
علاوه بر 27 طرح برای اجرا در بخش دیوارنگاری ششمین سالانه هنرهای شهری تهران- بهارستان 1400، هیات داوران این رویداد هنری 23 طرح دیگر را برای اجرا در بخش “طرح های ذخیره” انتخاب کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با توجه به تقارن ایام نوروز و اعیاد شعبانیه، طرح ها و المان های مربوط به زیباسازی شهر با محوریت این اعیاد نیز اجرا خواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: طرح نقش برجسته ابومهدی المهندس در قم اجرا می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از اجرای طرح های مختلف زیباسازی شهری برای نوروز 1400 در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: به منظور افزایش سلامت، شادی و نشاط در جامعه و ایجاد انگیزه برای حضور بیشتر شهروندان معلول و کم توان در فضاهای شهری تعدادی ست مبلمان و ورزشی به مناطق مختلف شهرداری تهران به منظور نصب در بوستان ها تحویل داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: در آستانه فرارسیدن بهار سال 1400 جشنواره نقاشی" شهر از نگاه کودک" برگزار می شود.