سه شنبه ۰۸ خردادساعت ۲۱:۰۲May 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیوارنگاری»

روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 12 تهران، از اجرای نقاشی و دیوارنگاری های برگرفته از آیات و احادیث قرآنی باهدف آراستگی سیمای شهری و تکیه بر ترویج شعائر مذهبی و دینی درمحدوده معابر نواحی شش گانه خبر داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از باز طراحی و اجرای دیوارنگاری با مضامین شعر و ادب فارسی و نقوش ایرانی بر روی دیوارهای شهر خبر داد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت، دیوارنگاری مزار ایشان در چله خانه رشت انجام گرفت. به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت و در آستانه سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت، دیوارنگاری مزار ایشان در چله خانه رشت انجام گرفت.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز وی اضافه کرد: 16 هزار مترمربع از نازیبایی های شهر نیز امحاء و رنگ آمیزی شده است. رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اجرای دیوارنگاری جداره ساختمان برج سپید واقع در خیابان مطهری و تصویر حاج قاسم سلیمانی درمجاورت پل آزادگان ...
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۲    
مسئول زیباسازی معاونت خدمات شهر از اجرای طرح زیباسازی و دیوارنگاری دیوارهای سطح شهر خبر داد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۷    
نقاشان هنرمند تصویر بزرگی از کلوپ را روی یکی از ساختمان های شهر لیورپول دیوارنگاری کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان از انجام دیوارنگاری و نقاشی برجسته در مدارس غرضی و صارمیه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 گفت: در راستای طرح استقبال از بهار و افزایش زیبایی های بصری، 4 طرح نقاشی دیواری در معابر منطقه 12به همت اداره زیباسازی طراحی و اجرا شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۰    
معاون فرهنگی شهردار مشهد گفت: در نوروز پیش رو، 600 هزار دیوارنگاری و حدود 700 المان فرهنگی در 350 محله مشهد جانمایی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از جانمایی 700 المان شهری و بیش از 6000 متر دیوارنگاری برای 1403 خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۶    
گفتگو با 3 هنرمند راه یافته به بخش دیوارنگاری جشنواره هنر های شهری مشهد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه زیباسازی مشهدالرضا در بهار 1403 هدیه خادمان شهر به مجاوران و زائران است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- اثر برگزیده و شاخص آرش نیک نژاد منتخب شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بر دیواری در تهران اجرا می شود.
حوزه هنری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدصادق رشیدی، استاد دانشگاه و نشانه شناس، در نشست تحلیل ساز و کارهای بازنمایی طوفان الاقصی و گفتمان مقاومت در نظام های نشانه ای بصری از سری نشست های همایش شناخت و تحلیل نظام نشانگانی طوفان الاقصی، که به همت دفتر پاسداشت زبان فارسی حوزه هنری برگزارشد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی در آستانه نوروز، با اجرای دیوارنگاری های متنوع الهام گرفته شده از تاریخ و فرهنگ خطه آذربایجان در قالب "جشنواره نقاشی دیواری" توسط شرکت عمران شهر جدید سهند دیوارهای شهر جدید سهند نقش و رنگی تازه به خود می گیرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۱    
به گزارش جام جم آنلاین ، محمد خاجی درباره تغییرات ایجاد شده در ساختار شانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر افزود: شانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر امسال یکسری تغییرات داشته و با رویکرد تازه برگذار خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
شهاب الدین شکیبا دبیر بخش دیوارنگاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر ملاک انتخاب آثار را انتقال مفهوم و پیام اثر در کوتاه ترین زمان ممکن برای مخاطب دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از برگزاری نخستین جشنواره دیوارنگاری در موضوعات مختلف و در راستای زیباسازی و هویت بخشی شهری در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: سه اثر منتخب بخش دیوارنگاری شهری این جشنواره در سطح پایتخت اجرا می شود.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، علیرضا عاقلی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: بزرگترین دیوارنگاری حاج قاسم سلیمانی در کرج همزمان با چهارمین سالگرد شهادت این شهید اسوه ایثار و مقاومت در کرج رونمایی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرمان از اجرای دیوارنگاری شهدای مقاومت و تصویرسازی از کعبه تا ظهور در میدان ابومهدی المهندس آرامستان صاحب الزمان(عج) خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد کلهر در توئیتر خود عکسی از یک دیوارنگاری شهری در نجف اشرف در عراق منتشر کرد:
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: فراخوان هنری استقبال از نوروز 1403 با محوریت هنر محیطی، مجسمه و دیوارنگاری منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، حسین کارگر در گفت وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: دیوارنگاره یکی از کاربردی ترین ابزار ارتباطی است که کمک می کند از طریق آن پیام، مفهوم، شعار و فرهنگ به شکل قابل قبولی به مخاطب منتقل شود. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۹    
دیوارنگاری یادمان #سهروردی تکمیل ش.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قرچک گفت: به همت واحد زیباسازی مدیریت شهری، دیوارنگاری با طرح صاحب الزمان (عج) بر روی دیواری در بلوار امام خمینی (ره) شهر قرچک اجرا شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۲    
نهمین رویداد فرهنگی هنری سالانه هنرهای شهری تهران، بهارستان 1403 در بخش دیوارنگاری به زودی برگزار می شود تا با همراهی خالقان هنر، شهر برای استقبال از فصل نو مهیا شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۵    
داوران بخش دیوارنگاری جشنواره هنر های شهری مشهد 1403 از آثار رسیده به این رویداد راضی نیستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۵    
نهمین رویداد فرهنگی هنری سالانه هنر های شهری تهران، بهارستان 1403 در بخش دیوارنگاری برگزار خواهد شد تا با همراهی خالقان هنر، شهر را برای استقبال از فصل نو مهیا سازد.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : اولین تصویر از نازنین بیاتی در فیلم سینمایی "لاک پشت" به کارگردانی بهمن کامیار در حالی منتشر شد که این روزها ساخت موسیقی آن توسط حامد ثابت به پایان رسیده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
امیر عبدالحسینی، دبیرکل شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با صدور احکامی مجزا دبیران بخش های تجسم هنر ، طراحی فرهنگ محور و دیوارنگاری شهری این رویداد هنری را معرفی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان گفت: در پنج نقطه محلات منطقه دو دیوارنگاری آغاز شده است و در حال حاضر 350 متر مربع دیوارنگاری محله بابوکان به پایان رسیده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری رشت اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز و به جهت حمایت از دانش آموزان بی دفاع و کودکان مظلوم فلسطین، دیوارنگاری در محدوده شهرداری منطقه یک رشت اجرایی شده است. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ;سجاد حیدری مدیر عامل این سازمان ازتمدید فراخوان طراحی دیوارنگاری شهری سال 1402 اهواز تا تاریخ 23 مهرماه در و بسایت http://urbandesign.ahvaz.ir خبر داد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان زیباسازی و مدیران شهری آیین دیوار نگاری با طرح حجاب بر روی دیوار مدرسه کوثر اجرا شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
منقش شدن پنج دیوارنگاری با موضوع امام رئوف و نصب و جانمایی 8 ابر المان حجمی در سطح منطقه 8 انجام شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; سجاد حیدری مدیر عامل این سازمان از انتشار فراخوان طراحی دیوارنگاری شهری سال 1402 در وبسایت سازمان زیباسازی شهرداری اهواز خبر داد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 از رنگ آمیزی و دیوارنگاری مدارس منتخب نواحی ششگانه این منطقه در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
شهرداری لاهیجان به منظور سر زندگی در فضای شهری در ادامه نقاشی دیوارها و کافوها این بار به منظور نشان دادن هویت شهری به دیوارنگاری لاهیجان قدیم تا امروز پرداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
با آغاز اجرای پنجمین طرح دیوارنگاری با موضوع امام مهربانی ها در منطقه8 تهران، متراژ نقوش موضوعی امام مهربانی ها، به 740 متر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان از فراخوان ملی دیوارنگاری در همدان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد_سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد گفت: در راستای احیای مشاغل قدیم و هنرهای بومی، بخشی از دیوارنگاری های شهر به این موضوع اختصاص یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شهردار دهاقان اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده در واحد فضای سبز شهرداری و در راستای مقابله با آفات و بیماری های درختان سطح شهر، عملیات سم پاشی درختان از روز چهارشنبه 13 خرداد آغاز و به مدت پنج شب انجام شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه گفت: استفاده از ظرفیت هنر نقاشی و دیوارنگاری در راستای ارتقای سطح فرهنگ شهروندی جامعه لازم است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، رضا صیادی با اشاره به ایام دهه کرامت، اظهار کرد: همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) با اهتزاز 3 هزار پرچم، 45 نما پرچم، 10 ابر پرچم، اکران طرح های فرهنگی ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران فراخوان تامین طرح دیوارنگاری پایتخت را به منظور فراهم کردن طرح های مورد نیاز اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۲    
نخستین جشنواره دیوارنگاری رفسنجان با معرفی برگزیدگان اول تا سوم به کار خود پایان داد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/کرمان با برگزاری مراسم اختتامیه، برگزیدگان نخستین جشنواره دیوارنگاری رفسنجان معرفی شدند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
با طراحی و اجرای سومین دیوارنگاری با موضوع امام مهربانی ها در منطقه8 تهران، نام مبارک علی ابن موسی الرضا(ع) بر 500 متر از دیوارهای شرقی پایتخت نقش بست.