سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۵:۲۶Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیوارنگاری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دیوارنگاری از تصاویر شهدای مدافع حرم کشور با حضور مسئولان استانی روز یکشنبه در باغ موزه همدان رونمایی شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با پایان ارزیابی آثار 332 هنرمند، 27 طرح برای اجرا در بخش دیوارنگاری ششمین سالانه هنرهای شهری تهران- بهارستان 1400 انتخاب شدند. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران ...
کارگاه آموزشی دیوارنگاری و نقاشی دیواری برای نخستین بار از 28 بهمن ماه به مدت 3 روز در بهبهان برگزار شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه 10 شهرداری کرج از اجرای نقاشی های دیواری در ابتدای خیابان مدرس خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با پایان مهلت ارسال آثار سه بخش دیوارنگاری ، هنرهای محیطی- آذین بندی خلاق و نوگرا و تخم مرغ های نوروزی ، بهارستان 1400 مرحله انتخاب آثار این رویداد از امروز 25 بهمن ماه در خانه اتحادیه آغاز شد. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۵    
شاپور دیوسالار سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران نحوه حضور هنرمندان در بخش های دیوارنگاری ، هنرهای محیطی- آذین بندی خلاق و نوگرا و تخم مرغ های نوروزی را تشریح کرد. ...
روزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اوج هنر مردمی در ایران را در دیوارنگاره های سال های منتهی به پیروزی انقلاب می توان دید. دیوارنگاری در این دوره، هنری مردمی به حساب می آمد که رسالتی اجتماعی و سیاسی بر عهده دارد؛ هنری که در سال های بعد به شکل جدی تری ادامه پیدا کرد و اغلب آن را در سه مقطع زمانی انقلاب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۲۱    
فراخوان نخستین کارگاه 3 روزه استانی طراحی و ایده پردازی با محوریت زیباسازی، بهسازی و دیوارنگاری پارک لاله استان کرمانشاه تحت عنوان ""از ایده تا اجرا"" منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس، گفت: جشنواره دیوارنگاری انقلاب و آرمان های آن با همکاری مناطق سه گانه و سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس توسط سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری بندرعباس برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۲    
یک فرد ناشناس بر دیوارهای مسجدی در شرق آلمان عبارت هایی اهانت آمیز را به شکل گرافیتی کشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۸    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۲    
شاید تاکنون درباره هنر نقاشی دکوراتیو چیز هایی شنیده باشید، هنری که برای ساخت اشیا و تابلو های تزیینی و دیوارنگاری مکان های های خاص بسیار کاربرد دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۹    
معاون خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر از هنرمندان هنرهای تجسمی و سایر گرایش های هنری مرتبط دعوت کرد تا در فراخوان عمومی تأمین طرح دیوارنگاری شرکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مسعود نجابتی داور مسابقه طراحی نشان سرباز که مهلت شرکت در آن تا تا 22 بهمن اعلام شده، معتقد است: زبان هنر مقاومت از خشونت عاری است اما برای بسیاری تلخ و گزنده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان طراحی نقاشی دیواری شهرداری اهواز با هدف زیباسازی شهر، منتشر شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۴    
شهردار کاتوویتس با در نظر گرفتن اینکه تحقق پایداری شهری بدون تغییر نگرش شهروندان در مورد محیط اطراف خود امکانپذیر نیست، تصمیم گرفت از طریق دیوارنگاری کاهش آلودگی هوا را در ذهن مردم یادآوری کند؛ هنرمندان برای این کار از رنگ های فوتوکاتالیستی بهره گرفتند که در جذب مواد آلاینده کمک زیادی می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس از نصب المان مهدویت و پاکسازی آلودگی های بصری با اجرای دیوار نگاره با موضوع مهدویت در جداره های سطح شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دیوارنگاری شهید سجاد زبرجدی از شهدای مدافع حرم در منطقه 19 تهران رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با عدم تصویب لایحه مربوط به افزایش مبلغ چک های حمایتی برای شهروندان آمریکا به منظور سبک کردن تبعات اقتصادی همه گیری کرونا، خانه های رئیس مجلس نمایندگان و رهبر اکثریت سنا در تعطیلات سال نو هدف دیوارنگاری های اعتراضی (گرافیتی) قرار گرفت.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - شهردار منطقه21 در آئین رونمایی از دیوارنگاری شهید لشگری: دهمین روز دی ماه99، مصادف شد با رونمایی از دیوارنگاری مزین به تمثال مبارک امیر سرلشگر شهید خلبان حسین لشگری که در مجاورت بزرگراهی به همین نام نیز می باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اکران 48 سازه قاب مزین به چهره شهید سلیمانی و دیگر سرداران شهید سپاه اسلام در مناطق مختلف مشهد، بزرگترین دیوارنگاری مرتبط در بلوار جانباز و المانهای گل همزمان با سالروز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، رنگ و بوی متبوع شهادت و سردار دلها را در جای جای این کلانشهر آکنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۹    
مشهد- ایرنا- اکران 48 سازه قاب مزین به چهره شهید سلیمانی و دیگر سرداران شهید سپاه اسلام در مناطق مختلف مشهد، بزرگترین دیوارنگاری مرتبط در بلوار جانباز و المانهای گل همزمان با سالروز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، رنگ و بوی متبوع شهادت و سردار دلها را در جای جای این کلانشهر آکنده است.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران، شهردار منطقه21 و یادگار گرانقدر شهید امیر سرلشگر خلبان حسین لشگری؛ آئین رونمایی از دیوارنگاری یادمان شهید لشگری فردا مصادف با چهارشنبه دهم دی ماه99 برگزار خواهد شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۵    
مقامات رسمی آتن، پایتخت یونان، در جنبشی همه گیر به پاکسازی بسیاری از دیوارنگاری های جاذبه های معروف شهر پرداختند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس تمثال این دو شهید مقاومت توسط سیدعلی قاسمیان بر روی دیوار سپاه شهرستان گناوه نقاشی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان زیباسازی شهر تهران از هنرمندان هنرهای تجسمی و سایر گرایش های هنری مرتبط دعوت کرد تا در فراخوان عمومی تأمین طرح دیوارنگاری شرکت کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دیوارنگاری از جمله هنرهای شهری است که از ظرفیت ها و کارکردهای شهری و ساختار فرهنگی و تاریخی قابل توجهی برخوردار است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: معاونت میراث فرهنگی و پایگاه بافت تاریخی گرگان در راستای ارتقا سیمای محدوده تاریخی شهر گرگان، دیوارنگاری برخی نماهای آسیب زننده به منظر این بافت تاریخی را در قالب پیشنهادی به مدیریت شهری گرگان ارائه کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیم " دیوارنگاری از جمله هنرهای شهری است که از ظرفیت ها و کارکردهای شهری و ساختار فرهنگی و تاریخی قابل توجهی برخوردار است. حضور این هنر در فضای شهری و کارآیی های آن در فرهنگ، هویت ملی، حیات جمعی شهری، امورتجاری، تبلیغات و آموزش های شهروندی امری انکارناپذیر است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سردیس سرداران شهید محمود کاوه و موسی نامجو و دیوارنگاری سردار شهید قاسم سلیمانی روز پنجشنبه طی مراسمی در مشهد رونمایی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
امروز 15 آبان، از سردیس و دیوارنگاری سرداران شهید، محمود کاوه ، سیدموسی نامجو و حاج قاسم سلیمانی با حضور محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد و جمعی از مسئولان شهری رونمایی شد.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان ملی دیوارنگاری پیامبر اعظم (ص) در پی اهانت به این شخصیت والامقام جهان اسلام خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۵۰    
گرگان - ایرنا - پلمب انبار تخم مرغ احتکارشده در گالیکش، برگزاری نخستین جشنواره دیوارنگاری پاییز هزار رنگ در گرگان و پیش بینی کاهش دمای استان از جمله خبرهای کوتاه امروز سه شنبه گلستان است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲    
شهروندان هنرمند منطقه 9 برای طراحی و زیباسازی دیوار های خیابان اجتماعی و شرکت در جشنواره، فراخوانده شدند. شهردار منطقه 9 گفت: به مناسبت روز فرهنگ عمومی نخستین جشنواره دیوارنگاری در خیابان اجتماعی یا همان استادمعین جنوبی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی تدارک دیده شده است و در آن هنرمندان محلی می ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نخستین جشنواره دیوارنگاری در خیابان اجتماعی از سوی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 9 شهرداری تهران برگزار می شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، از تمدید فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی دیوارنگاری تا پایان مهر ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دیوارنگاری شهید آوینی اثر حبیب الله صادقی که بر اثر عوامل طبیعی دچار آسیب شده است، به زودی ترمیم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سه اثر دیوارنگاری شهدا و سردیس شهید فرامرز عباسی همزمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس در مشهد رونمایی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : یک هنرمند انگلیسی قطعه شعری منسوب به حافظ شاعر پرآوازه ایرانی را روی یکی از دیوارهای شهر لندن به خط تحریری ثبت کرد. سباستین لستر معروف به سب لستر (Seb Lester) هنرمند و خوشنویس انگلیسی که مهارتش در نوشتن کلمات و عبارات به سبک های مختلف و مسحورکننده شهرت جهانی دارد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: در مورد دیوارنگاری، بالغ بر 20 هزار مترمربع دیوارنگاری در قم توسط طراحان فاخر انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جایزه تصویرگری سهراب سپهری از استفاده از آثار برگزیده این رویداد هنری در دیوارنگاری و منظر شهری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نخستین جایزه سال تصویرسازی اشعار منتخب سهراب سپهری برگزار می شود. آثار منتخب در قالب نمایشگاه، کتاب و دیوارنگاری شهری عرضه خواهد شد.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۸    
معین الدینی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل با بیان اینکه محیط و فضاسازی برای آموزش بهتر، تاثیرگذاری بیشتری دارد تاکید نمود شهرداریها با استفاده از امکانات شهری و با توجه به محیط کتابخانه ها نسبت به دیوارنگاری و قراردادن تندیس در کنار کتابخانه ها اقدام نمایندضمن ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۹    
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از اکران تصویر سردار سرلشکر پاسدار شهید محمود کاوه فرمانده لشکر ویژه شهدا خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری از اکران تصویر شهید کاوه به مناسبت سالروز شهادت و پاسداشت مقام این شهید انقلاب اسلامی ایران خبر داد.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۱    
محمد باقر بشردانش از اجرای دیوارنگاری با موضوعات " زیست محیطی ، نظافت شهری ، بازیافت و تفکیک از مبدا " در محلات رشت خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
توافق نامه بهسازی و زیباسازی طرح های موجود و طراحی و اجرای دیوارنگاری یادمانی شهدا در تهران میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان زیباسازی شهرداری تهران به امضا رسید.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای ارتقاء سیما و منظر شهری اقدام به انتشار فراخوان طراحی دیوارنگاری پایه های پل های سواره رو کرده و هنرمندان می توانند در ارسال آثار در این فراخوان شرکت کنند. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سازمان فرهنگی شهرداری مشهد فراخوان طراحی دیوارنگاری ویژه شهدا را منتشر کرد.