دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۵:۱۱May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تجسمی فجر»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آرزوهای هنرمندانی که به مقام استادی رسیده اند اغلب یک ویژگی خارق العاده دارد؛ آن ها با بیان آرزوهایشان برای جوانانی که در ابتدای مسیرند، راه را هموار می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرخانه پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، کتاب این دوره از جشنواره همراه با گواهی های شرکت هنرمندان را برای آن ها ارسال می کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مینا صدری دبیر رشته نگارگری پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر درباره رشته نگارگری و لزوم برنامه ریزی برای جشنواره فجر در سال آینده توضیحاتی ارائه کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: آثار یک هزار و 270 نفر از هنرمندان تجسمی این استان در پانزدهمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی فجر به ثبت رسیده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با کسب مقام برتر در جشنواره هنرهای تجسمی فجر در کشور خوش درخشید.
برترین ها / خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سکوت در تالار سوت می کشد. دیوارها پیراهنِ نقاشی های مختلفی را به تن کرده اند و از هر کنجِ تالار فرهنگستان هنر، قاب های مربعی و مستطیلی آویزان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر، با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف پایان یافت.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
آخرین جشنواره فجر 1401، عصر جمعه به نام هنرمندان تجسمی در تالار وحدت برگزار شد؛ در این مراسم از هفت هنرمند پیشکسوت عرصه تجسمی تجلیل شد و یاد و خاطره پنج هنرمند تازه درگذشته را گرامی داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
آخرین جشنواره فجر 1401، عصر جمعه به نام هنرمندان تجسمی در تالار وحدت برگزار شد؛ در این مراسم از هفت هنرمند پیشکسوت عرصه تجسمی تجلیل شد و یاد و خاطره پنج هنرمند تازه درگذشته را گرامی داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه تجسمی فجر چند روزی است که به پایان رسیده و مراسم اختتامیه امروز جمعه 5 اسفند ماه در تالار وحدت برگزار می شود. ضمن اینکه برگزاری نمایشگاه های آینه در آینه 2 و ایران عزیز ما از مجموعه جشنواره تجسمی فجر همچنان ادامه دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، روز جمعه 5 اسفندماه با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف به کار خود پایان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۷    
جشنواره تجسمی فجر جمعه 28 بهمن ماه به کار خود پایان داد. جشنواره ای نوپاتر از دیگر جشنواره های فجر، که به همان آرامی روشن شدن چراغش، به دور از جنجال و هیاهو به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بخش به افق امید پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر سلسله مسائلی را مورد نظر قرار داده که فارغ از دارا بودن فرم، پیامی برای مردم و خدمتگزاران مردم و حتی دشمنان این مردم دارند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۴    
با حضور جمعی از مسئولان، از هنرمندان حاضر در نمایشگاه خوشنویسی فجر و نیز هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر در استان گلستان با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
این موضوع در حالی رقم خورده که برخی تلاش کردند تا جشنواره هنری فجر را به حاشیه بکشانند اما حضور بهترین کاریکاتوریست جهان و بهترین کارتونیست اروپا در جشنواره پانزدهم نشان از آن دارد که این جشنواره به بهترین شکل ممکن برگزار شده است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۵    
دبیرکل پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر از جزئیات پایان کار نمایشگاه ها تا اختتامیه این جشنواره توضیح داد و گفت: مراسم جمع آوری آثار نمایشگاه بیست و هشتم بهمن ماه و آیین اختتامیه پنجم اسفند در تالار وحدت برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
داور بخش قله ها و کیوریتور بخش کارتون و کاریکاتور پانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر گفت: در کتاب سال کارتون و کاریکاتور که احتمال زیاد در اختتامیه جشنواره رونمایی خواهد شد، آثار بهترین بهترین های این حوزه را که همگی در قید حیات هستند و ما سالیان سال با آن ها در تعامل بودیم، گردآوری کردیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۵    
دبیر تخصصی جشنواره تجسمی فجر جنوب کرمان گفت: هنرمندان جنوب کرمان در حوزه تجسمی جزو برترین های استان و کشور هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۳    
اختتامیه پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر روز یکشنبه در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: داور بخش حجم پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: این رویداد متاسفانه همیشه به صورت نمایشگاهی است و هیچ وقت با رویکرد آموزشی به آن توجه نشده است، در صورت تحقق رویکرد آموزشی و برگزاری کارگاه های آموزشی دانش و مهارت هنرجویان و شرکت کنندگان جشنواره ارتقا پیدا می کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه بازدید از جشنواره تجسمی فجر از تصویب خرید آثار تجسمی در کمیسیون فرهنگی دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در بازدید از نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصویب بحث خرید آثار تجسمی در کمیسیون فرهنگی دولت خبر داد و این اقدام را گامی موثر در جهت رونق بیشتر فضای تجسمی کشور عنوان کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در کنار نمایشگاه جشنواره تجسمی فجر و نمایشگاه آینه در آینه 2 ، گالری ها و فرهنگسراها نیز برنامه های خود را برای ارائه آثار تجسمی ادامه خواهند داد.
آیین گشایش نمایشگاه پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر در استان گلستان، فردا پنج شنبه 20 بهمن ماه در گرگان برگزار می شود.
سه هنرمند هرمزگانی در بخش گرافیک پانردهمین جشنواره تجسمی فجر با هنرمندان سراسر کشور به رقابت خواهند پرداخت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۳۳    
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، از آیین گشایش نمایشگاه پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر در استان گلستان خبر داد.
راه یابی دو اثر از استاد علی شعبانی به پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حدود یک هفته از برپایی نمایشگاهِ پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر می گذرد و یکی از پیشنهادهای جدی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته، می تواند بازدید از آثاری باشد که در قالب این جشنواره این روزها بر دیوارهای موسسه فرهنگی هنری صبا رخ می نمایاند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر پیامی منتشر کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت آغاز پانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر، پیامی را صادر کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اکنون نزدیک به 500 اثر هنری بخش هنرهای تجسمی در نمایشگاه فرهنگستان هنر در معرض دید هنردوستان قرار دارد که بنا به باور کارشناسان آثار رشته نگار گری از پدیده های این رویداد فرهنگی به شمار می اید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
محمدکاظم حسنوند داور بخش نقاشی جشنواره هنرهای تجسمی فجر 1401 معتقد است: باید با بهره گیری از برنامه ریزی و تدبیر، تبلیغات و فراخوان مناسب، نظر حرفه ای ها را به جشنواره تجسمی فجر جلب کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور مدیران هنری و جمع کثیری از هنرمندان در موسسه صبای فرهنگستان هنر افتتاح شد. در مراسم افتتاح پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت ارشاد؛ عبدالرضا سهرابی، مدیرکل هنرهای تجسمی؛ محمدحسین نیرومند ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۱    
تهران (پانا) - داور بخش تصویرسازی پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معتقد است که این رخداد هنری در هر دوره یک گام رو به جلو حرکت می کند و آثار متنوع تری را در مقایسه با دوره های پیشین به نمایش می گذارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
عبدالرضا سهرابی مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت آغاز جشنواره پانزدهم پیامی را صادر کرد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۲    
آغاز به کار پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر / دعوت به ضیافت رنگ و نقش این مطالب و دیگر گزارشات در حوزه فرهنگ و ادب را در روزنامه جام جم بخوانید و برای مشاهده جلد دوم اینجا کلیک کنید. ویژه نامه فرهنگ هنر، جامعه و رسانه روزنامه جام جم هر روز در 8 صفحه منتشر می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
عبدالحمید قدیریان بیان کرد هرگونه اجتماع بین مؤمنان همچون برگزاری جشنواره تجسمی فجر برکت دارد و خدا دوست دارد مؤمنان دورهم جمع شوند و در مورد ارزش هایشان صحبت کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
آیین افتتاح پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر با حضور مسئولان فرهنگی و هنری کشور در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر 1401، جمعه هفتم بهمن ماه با نمایش آثار منتخب هنرمندان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز و درهای نمایشگاه را به روی عموم مردم باز کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۰    
مدیرکل دفتر هنر های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سیاست ما مبنی بر تمرکز زدایی و حمایت از همه هنرمندان کشور است چرا که همه هنرمندان نیاز به دیده شدن و حمایت مادی و معنوی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره هنرهای تجسمی فجر 1401 امروز با نمایش آثار منتخب هنرمندان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از ارسال 70 اثر به دبیرخانه جشنواره فجر جنوب کرمان خبر داد و گفت: همزمان با پانزدهمین جشنواره تجسمی فجر کشور،دومین جشنواره تجسمی فجر جنوب کرمان 8 بهمن ماه سال جاری در جیرفت افتتاح می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
در آستانه برپایی نمایشگاه جشنواره تجسمی فجر گالری ها و فرهنگسراها برنامه های خود را برای ارائه آثار تجسمی در پایتخت ادامه خواهند داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست رسانه ای پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور مسولان برگزاری و اهالی رسانه برگزار شد.