دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۶:۵۹Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تجسمی فجر»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
همزمان با پایان شانزدهمین دوره از جشنواره تجسمی فجر، رئیس شورای سیاست گذاری هفدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تیتربرتر، عصر امروز مدیر موزه ملی فرش ایران ضمن ارائه شرحی از رویدادهای به اجرا درآمده در هشت ماه گذشته و تحولات این موزه، مخالفت خود را با آنچه نمایش جسدوار آثار خواند، اعلام کرد. آثار برگزیدگان تجسمی فجر هنوز تماشایی است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر با برگزاری مراسم اختتامیه برگزیدگان خود را شناخت؛ برای بازدید از بخش نمایشگاهی این جشنواره که آثار برگزیدگان در آن به نمایش درآمده است اما تا پایان فردا وقت باقی است و برای بازدید از آثار باید به موسسه فرهنگی و هنری صبا مراجعه کرد.
جایزه بهترین اثر از نگاه مخاطب به امیر حسین میرابی هنرمند گرافیست استان در شانزدهمین جشنواره بین المللی تجسمی فجر رسید.
"حامد مرتضوی" کارتونیست بجنوردی در شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر خوش درخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۵    
شانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تجلیل از برگزیدگان این رویداد فرهنگی به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تجلیل از مفاخر و برگزیدگان این رویداد پایان یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شامگاه پنج شنبه با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون هنری وزیر ارشاد، محمد خراسانی زاده مدیرکل هنرهای تجسمی، مدیران هنری و هنرمندان تجسمی با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر شامگاه سه اسفند با حضور وزیر فرهنگ، مدیران هنری و هنرمندان تجسمی در تالار وحدت به پایان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر شامگاه سه اسفند با حضور وزیر فرهنگ، مدیران هنری و هنرمندان تجسمی در تالار وحدت به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شامگاه پنج شنبه 3 اسفند ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران هنری و هنرمندان تجسمی در تالار وحدت به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر با تجلیل از مفاخر هنرهای تجسمی و تقدیر از برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره به کار خود پایان داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خزعلی از اضافه شدن دو جایزه به جشنواره هنرهای تجسمی فجر خبرداد و گفت: مسئله اعتلای زنان و فکر بالایی که از مسایل جزیی فراتر رفته و کلان نگر است و همچنین مسئله خانواده و محوریت خانواده از مسائلی است که برای اعتلای فرهنگ و احیای جامعه کمک کننده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
در آخرین روزهای بهمن ماه و برپایی نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از شانزدهمین جشنواره بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
با اعلام دبیرخانه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، مهلت بازدید از مجموعه نمایشگاه های این رویداد هنری تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر پنجشنبه سوم اسفند با تجلیل از مفاخر هنر های تجسمی و معرفی برگزیدگان بخش های مختلف پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه جشنواره تجسمی فجر سوم اسفندماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد؛ زمان بازدید از دو بخش نمایشگاهی شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر قرار است تمدید شود و به این ترتیب زمان بیشتری به نمایش آثار در فرهنگستان هنر و موزه هنرهای معاصر تهران اختصاص پیدا کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
الماسی هنرهای تجسمی را بخشی از هویت ایرانی اسلامی ایرانیان دانست و به بخش قله های جشنواره پرداخت و گفت: روایت پیشرفت های کشور نقطه قوت جشنواره تجسمی فجر امسال است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
برنامه اکران آثار حاضر در بخش رقابتی فیلم های مستند هنرهای تجسمی فجر شانزدهم از سوی دبیرخانه این رویداد هنری منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در شانزدهمین دوره از جشنواره تجسمی فجر هر کدام با امیدی در این جشنواره حضور پیدا کردند؛ بعضی دیگر هم البته با این انگیزه که سقف آرزوهای خود را بلندتر می دانند اثری به جشنواره ارسال نکردند. با این حال جشنواره تجسمی فجر از راه های حضور هنرمندان این عرصه و شناخت آن ها میان جامعه هنری است ...
حوزه هنری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی دادمان، از نمایشگاه و بازار هنر شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ، در این بازدید دوساعته امیر عبدالحسینی دبیرکل این جشنواره ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
اسامی آثار راه یافته به بخش رقابتی فیلم های مستند جشنواره هنرهای تجسمی فجر شانزدهم، از سوی دبیرخانه این رویداد هنری اعلام شد.
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۳    
ویژه برنامه طوبی زرین به منظور اطلاع رسانی از اخبار و رویدادهای جشنواره و گفتگو با هنرمندان و مسئولان و هنرمندان ساعت 16 از رادیو فرهنگ پخش می شود. در برنامه سه شنبه 24 بهمن با امیر عبدالحسینی ، دبیر کل شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر گفتگو می شود ، همچنین مسعود زنده روح کرمانی ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید امسال در جشنواره موسیقی فجر بخشی به عنوان موسیقی کودک خواهد بود، همچنین گروه های هنرستان های زیبا در این رویداد هنری حضور خواهند داشت که دو اتفاق مهم در جشنواره موسیقی فجر است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۷:۲۲    
زنده روح کرمانی گفت: جذابیت هنر های تجسمی به این است که بتوانیم فضا را برای شرکت کنندگان جشنواره مساعد کنیم و فضا های مختلف را در کنار هم داشته باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با صدور احکامی مجزا داوران بخش قله ها را معرفی کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۲    
نمایشگاه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در شهرستان رشتخوار با حضور علاقه مندان به این هنر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
آنچه در این هفته گذشت: درگذشت 5 چهره، پاسخ های خزاعی درباره حذف سیمرغ مردمی، فیلم لیلا حاتمی و حامد بهداد برگزیده روتردام، حضور چند چهره بر صحنه، دومین دوره اعطای قلم مقدس، پخش یک سریال پس از چند سال، معرفی برگزیدگان جایزه کتاب سال و اعلام زمان برگزاری نمایشگاه کتاب، اهدای جایزه ابوالحسن نجفی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - آیین پایانی شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر تحت عنوان تجسم هنر برگزار شد و در این مراسم شرکت کنندگان در جشنواره مورد تجلیل قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۵    
رییس شورای سیاست گذاری شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر به تشریح نگاه شخصی خود به آثار پرداخت و گفت که نمی تواند بگوید کدام بخش از آثار بیشتر با علایق او مرتبط بودند، با این حال به نظر می رسد خلاقیت و نوآوری در نظر او چشم گیر است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۳:۲۸    
همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر، جشنواره تجسمی فجر نیز با نمایش آثار هرمزگانی راه یافته به این جشنواره در مجتمع ستاره شهر گشایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با نمایش فیلم های جشنواره فیلم فجر در بندرعباس، نمایشگاه آثار تجسمی راه یافته از هرمزگان به جشنواره تجسمی فجر نیز در مجتمع ستاره شهر به نمایش عموم درآمد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر اعلام کرده است که برای نخستین بار در این جشنواره بر اساس نگاه مخاطبان و انتخاب آنان در کنار سایر جوایز نیز طوبای زرین اهدا خواهد شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آثار سید محمد میرنوراللهی در بخش هنرهای جدید جشنواره تجسمی فجر به مرحله رقابت راه یافت. پس از پایان داوری نهایی آثار هنرمندان متقاضی حضور در فجر شانزدهم، ترکیب نهایی راه یافتگان به نمایشگاه این رویداد هنری در رشته های طراحی و نقاشی، طراحی گرافیک، تصویرسازی، عکاسی، خوشنویسی، نگارگری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حجم بخش های جشنواره هنرهای تجسمی فجر نسبت به دوره های قبل 3 برابر شده است. همچنین حجم آثار هنری رسیده به دبیرخانه تقریبا 2 برابر دوره قبل بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آغاز بلیت فروشی جشنواره موسیقی فجر، افتتاح جشنواره تجسمی فجر استان تهران، پاسخ های خزاعی درباره حذف سیمرغ مردمی و مجوز اکران فیلم های جشنواره، درگذشت کارگردان پینوکیو ، آغاز برنامه حامد آهنگی با عمو پورنگ، انصراف رضا رشیدپور از تلویزیون، آغاز نمایشگاه رسانه های ایران تا 2 هفته دیگر ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۴    
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و فعالان عرصه هنرهای تجسمی، نمایشگاه شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر در استان گلستان در پردیس سینمایی کاپری گرگان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر استان تهران با نمایش آثار هنرمندان در نگارخانه رسول مهر تهران افتتاح شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شانزدهمین دوره از جشنواره تجسمی فجر امسال در حالی افتتاح شد که بیش از هزار اثر در بخش رقابتی در معرض دید قرار گرفته است. متولیان برگزاری این جشنواره معتقدند که جریان سازی از رسالت های یک جشنواره است و باید اثر جشنواره را میان جریانات هنری جست وجو کرد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۲    
پیمان حمیدی پور هنرمند عکاس راه یافته به بخش نمایشگاهی تجسم هنر شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر آشنایی با ظرفیت های هنری استان را دستاورد رویدادهای هنری برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جمعی از دانشجویان ناشنوای رشته های هنر از آثار هنرمندان در بخش های رقابتی (طوبای زرین) و بازار هنر شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر دیدن کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۲    
مریم دوست محمدی هنرمند راه یافته از خراسان شمالی به بخش طوبی زرین شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر از ضرورت حمایت بخش های دولتی و خصوصی از هنر گفت و لازمه شکوفایی هنر را حمایت از اهالی هنر بیان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
گرمای نمایشگاه بخش های رقابتی (طوبای زرین) و بازار هنر شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در سرمای هوای تهران به واسطه حضور هنرمندان استان های مختلف رقم خورد
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت هنر تجسمی، روزهای پرکاری را پشت سر گذاشت. در کنار برپایی نمایشگاه های هفتگی، هنرمندان و علاقمندان به هنر تجسمی، این هفته با افتتاحیه شانزدهمین دوره از جشنواره تجسمی فجر همراه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- 60 اثر از هنرمندان شاخص چهارمحال و بختیاری در بخش هنرهای تجسمی در قالب شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر روز شنبه در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد به نمایش گذاشته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در خوزستان گفت: جشنواره هنرهای تجسمی امسال تحت عنوان تجسم هنر همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۱    
سید عباس میرهاشمی، هنرمند و دبیر ادوار گذشته جشنواره تجسمی فجر گفت: به نظرم عرصه تجسمی نیاز به توجه بیشتر در زمینه پژوهش و آموزش دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تعداد آثاری که به نمایشگاه تجسمی فجر امسال ارسال شده نسبت به سال قبل بیش از 2 برابر افزایش یافته است و هنرمندان برجسته در بخش های رقابتی این رویداد هنری شرکت کردند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ساعتی پیش، سیزدهم بهمن ماه از گالری صبا، محل نمایش آثار رقابتی جشنواره تجسمی فجر بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اسماعیلی با بیان اینکه ویژگی جشنواره تجسمی فجر پرداختن به غزه و جوانی جمعیت، گفت: موضوع افزایش جوایز جشنواره تجسمی فجر در دست بررسی قرار می گیرد.