چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۱۹Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره هنرهای تجسمی فجر»

روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران در فرهنگسرای نیاوران برپاست. رنه صاحب قدم برگزیده یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در بخش نقاشی است که با اثری با عنوان معرفت (وادی سوم) در این دوسالانه حضور دارد ...
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از همه هنرمندان تجسمی، پژوهشگران و دانشگاهیان، انجمن های هنری، تشکّل ها، مراکز هنری، نگارخانه ها و فعالان عرصه هنرهای تجسمی استان برای حضور در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر "طوبای زرین" دعوت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به انتشار فراخوان برگزاری سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، گفت: این جشنواره میدانی برای رقابت بیش از 300 هنرمند تجسمی گیلان است.
فراخوان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر(طوبای زرین) از سوی ستاد برگزاری جشنواره اعلام شد .
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فراخوان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر طوبای زرین از سوی ستاد برگزاری جشنواره اعلام و منتشر شد . ‬به نقل از‬ روابط عمومی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، انتخاب اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر در شهریور ماه و معرفی دبیر و دبیر هنری این جشنواره، حاکی از این است که متولیان امر، برای برگزاری جشنواره فجر امسال مصر هستند؛ هرچند تاکنون توضیحی مشخص درباره جزییات چگونگی برگزاری جشنواره پیش رو ارایه نشده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر اساسی ترین برنامه این دوره را ارتقای سطح آثار هنرهای تجسمی عنوان کرد و گفت: ارزش گذاری ما تعالی هنر و تقویت خلاقیت هاست تا آثار حرفی برای گفتن داشته باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱    
دبیران سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از سوی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند. باتوجه به آنکه در آخرین سال حضور سیدمجتبی حسینی در این سمت ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
طی احکامی جداگانه دبیر و دبیر هنری سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از سوی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل هنرهای تجسمی منصوب شدند. به گزارش روابط عمومی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
طی احکامی جداگانه دبیر و دبیر هنری سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از سوی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل هنرهای تجسمی منصوب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اعضای شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حکم سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شدند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۲:۰۰    
دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر عصر سه شنبه 29 بهمن ماه با نمایش 900 اثر تجسمی در موسسه صبا گشایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
انتشار فراخوان جشنواره عکس با موضوع امام علی (ع)، تمدید مهلت ارسال اثر به دوسالانه دستان و ارسال پستی کتاب دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برای هنرمندان، تیترهای اخبار امروز است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
هنرمندان و شرکت کنندگان در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر کتاب جشنواره، لوح سپاس و تندیس طوبای زرین خود را از طریق پست پیشتاز دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سردیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور خانواده شهید و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح یکشنبه 15 تیر 1399 در معاونت هنری وزارت ارشاد رونمایی شد. این مجسمه توسط صبرعلی لوایی در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ساخته و توسط حمید شانس قالب گیری شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: افرادی که اخیراً به محوطه معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجاورت تالار وحدت مراجعه کرده اند، با مجسمه ای مواجه می شوند که روی آن پوشانده شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برگزیدگان دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر که به دلیل تمهیدات پیشگیرانه همه گیری ویروس کرونا، اختتامیه اش حتی به صورت مجازی برگزار نشد، از حس و حال بعد از پیروزی شان در قرنطینه و ناگفته هایشان می گویند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۴:۴۷    
برگزیده دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در بخش سرامیک در خصوص این هنر می گوید: هنر سرامیک قدمت تاریخی دارد، سرامیک امروز به تمام صنایعی گفته می شود که به نحوی از روش هایی با مواد اولیه سیلیکاتی ساخته شده، سپس در درجات حرارت معین پخته و محکم شده باشد و معنی عام دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۷    
با توجه به شرایط پیش آمده در پی شیوع ویروس کرونا برگزاری اختتامیه و معرفی برترین های دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از طریق فضای مجازی صورت گرفت که پژمان مولایی عکاس اندیمشکی موفق به کسب عنوان برترین عکاس این جشنواره شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۷    
هنرهای جدید عنوان رشته ای است که در چند سال اخیر به عنوان یکی از بخش های مورد توجه در جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار می شود. دوازدهمین دوره این جشنواره نیز در حالی برگزیدگان خود را اعلام کرد که در رشته هنرهای جدید سجاد دادپور به عنوان هنرمند برگزیده معرفی شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۰    
دوازدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی فجر در سال 98 با شیوع بیماری کرونا دستخوش تغییراتی شد، به طوری که در ابتدا مراسم اختتامیه آن کنسل و سپس در هفته گذشته اسامی برگزیدگان از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۴    
کرمان - ایرنا - یک تصویرگر کودک و نوجوان متولد 1371 دانش آموخته رشته نقاشی از دانشگاه باهنر کرمان رتبه دوم تصویرگری این حوزه جشنواره هنرهای تجسمی فجر را از آن خود کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری مجازی اختتامیه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی، در یادداشتی روایت دوازده سالگی این جشنواره را از نگاه خود مرور کرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم حقیقی، دبیر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، ضمن اعلام این خبر گفت: به دلیل شرایط پیش آمده و اپیدمی بیماری کرونا در جامعه و اصول فاصله گذاری اجتماعی ما در جشنواره دوازدهم فجر تصمیم گرفتیم برترین های این رویداد را از طریق فضای مجازی به سمع و نظر علاقمندان و جامعه تجسمی برسانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ابراهیم حقیقی دبیر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از معرفی برترین های جشنواره دوازدهم به صورت مجازی خبر داد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : نمایشگاه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر 98، سال عجیبی بود؛ سالی که با سیل آغاز شد، آبستن اتفاقات مهم و اغلب تلخی بود و در نهایت هم با شیوع روزافزون ویروس کرونا در جهان به پایان رسید ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۳    
سه شنبه 98/12/20 ، تهران , (اخبار رسمی) : گروه هنری ژینا با هدف اشاعه هنر در جامعه و معرفی هنرمندان و آثار ایشان اقدام به بازدید از نمایشگاه های برگزار شده هنری در دو زمینه نقاشی و خوشنویسی کرده است.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۶    
دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از 29 بهمن ماه الی 5 اسفندماه در حالی برگزار شد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور اختتامیه آن به زمان دیگری موکول و همین امر باعث شد که دفتر این دوره از جشنواره فعلا باز بماند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۷    
عضو شورای سیاستگذاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر با اشاره به اهمیت حضور گالری ها در جشنواره ابراز امیدواری کرد سیاستگذاری سال های آینده مبتنی بر تداوم حضور نگارخانه ها در جشنواره باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
غلامعلی طاهری دبیر اولین دوره جشنواره تجسمی فجر، به بازخوانی سیاست ها و اهداف جشنواره هنرهای تجسمی فجر که گام دوازدهم را به تازگی پشت سر گذاشته است، پرداخت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در بخش های نگارگری، خوشنویسی و تصویرسازی پذیرای آثارمتنوعی است. به گزارش سرویس تجسمی هنرآنلاین، طوبای زرین نام بخش اصلی جشنواره هنرهای تجسمی فجر است که به شکل رقابتی برگزار می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۶    
اردبیل - ایرنا - هنرمندان اردبیلی به نخستین دور انتخاب آثار دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر راه یافتند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۱    
گروه فرهنگ و هنر - دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر در حالی به اتمام رسید که همچنان پرونده اش تا اطلاع ثانوی باز خواهد ماند. به طور کلی به نظر می رسد این دوره از جشنواره تجسمی از فجر، پرفراز و نشیب ترین در بین دوازده سال برگزاری بود و اتفاقات بسیاری، برای اسن جشنواره حاشیه ساز شدند ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : مدیر هنری مؤسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا معتقد است بخش چارسوی هنر موقعیت بسیار خوبی را در اختیار گالری داران قرار می دهد تا در کنار هم فعالیت های یکدیگر را رصد کنند و تعامل داشته باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۹    
یک هنرمند مجسمه ساز که با اثر نردبان ترقی یک گاو در بخش طوبی زرین دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر حضور دارد، درباره نامگذاری اثرش گفت: این نام استعاره از کسانی است که بدون تلاش و با پارتی به جایگاهی می رسند اما موفقیت آنها دائمی نیست.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۶    
صبرعلی لوایی که کار ساخت سردیس سردار شهید قاسم سلیمانی را در جریان برگزاری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برعهده دارد، درباره انتخاب چهره و نحوه کارش توضیح داد .
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۱    
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : آخرین نشست پژوهشی دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با عنوان بازخوانی نشانه ها در هنر معاصر در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار می شود. ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
جلسه نقاشی معاصر و تعاملات جهانی با حضور دکتر منصور حسامی در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار شد. به گزارش رسیده، جلسه نقاشی معاصر و تعاملات جهانی از سلسله نشست های گفتگوی هنرها در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر عصر یکشنبه 4 اسفند با حضور دکتر منصور حسامی و دکتر مریم کشمیری در ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۷    
عضو شورای سیاستگذاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: سال گذشته آثار ارسالی به جشنواره متنوع تر بود و در بین آن ها آثار برجسته بیشتری بود اما امسال هم آثار شاخصی در بخش هنرهای نو حضور دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی از گالری های حاضر در بخش چارسوی هنر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با ارائه آثار بزرگان هنر ایران نشاط و حال و هوای خاصی را به این جشنواره آورده اند .
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۷    
غرفه سردار شهید قاسم سلیمانی در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از همان روز 30 بهمن برپا شده و در آن عباس برزگر گنجی و علی لوایی پرتره و سردیس این شهید را به صورت زنده برای مخاطبان طراحی می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گالری هونره اصفهان اظهار امیدواری کرد مسئولان هنری کشور و برگزارکنندگان جشنواره هنرهای تجسمی فجر نسبت به حمایت از هنر و چرخه اقتصادی هنر در شهرستان ها هم حساس باشند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مجموعه ای از آثار و لوازم شخصی رضا مافی در جشنواره هنرهای تجسمی فجر به نمایش درآمد. به گزارش هنرآنلاین، خلق موزه هفت روزه رضا مافی در دل دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر توجهات بسیاری به خود جلب کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی نمایشگاه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر عصر روز دوشنبه (پنجم اسفند ماه) به پایان می رسد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور اختتامیه آن به زمان دیگری موکول و همین امر باعث شده که دفتر جشنواره دوازدهم فجر فعلا باز بماند.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : چهارمین نشست از نشست های پژوهشی دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر امروز با برپایی نشست نقاشی معاصر ایران و تعاملات جهانی برگزار می شود. ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : سومین نشست پژوهشی دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با عنوان همنشینی هنرها در معماری و با تاکید بر جایگاه هنرهای تجسمی در معماری ایران برگزار شد. ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : بخش چارسوی هنر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر میزبان آثار هنرمندان پیشکسوت و جوان برای فروش آثار از جانب گالری ها است. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بخش چارسوی هنر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر میزبان آثار هنرمندان پیشکسوت و جوان برای فروش آثار از جانب گالری ها است که برای فروش عرضه شده است.