یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۲۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجسمه سازی»

یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۷:۴۷    
مجسمه سازی از دیرباز به عنوان هنری پویا جهت ارتباط هنر با فرهنگ، همواره مورد استقبال عموم مردم بوده و هست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۵    
سرپرست انجمن سفال و سرامیک شهرستان مهدیشهر از راه اندازی مجدد کارگاه تجسمی و تحقیق و تولید گِل های "تراکوتا" معروف به "گِل حنایی سنگسر " برای مجسمه سازی و سفالگری در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : مجسمه سازی هنر بسیار زیبایی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۶    
سلمان متحدین گفت: این طرح به عنوان پروژه گردشگری تعریف شده و درون پروژه یک پل روگذری از محوطه میدان شورا تا پارک مشاهیر تعریف شده است و در این قسمت مجموعه گالری شهری خواهد شد و آثار و المان هایی که در سمپوزیون مجسمه سازی شهرداری تولید شد در همین محدوده پیاده راهی بارگذاری خواهند شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هنرآنلاین: گالری Grosvenor مجموعه ای از آثار دهه هفتاد پرویز تناولی را به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه به آثار چاپی دهه 1970 این هنرمند اختصاص دارد. اگرچه تناولی به دلیل کارهای مجسمه سازی در سطح بین المللی شناخته شده است و اغلب آثار مجسمه او در نمایشگاه های مختلف عرضه می شود ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: آثار چاپی پرویز تناولی ، هنرمند پرآوازه ایرانی، در گالری گروسونر لندن به نمایش گذاشته شد. پرویز تناولی یکی از مهمترین و مورد احترام ترین هنرمندان مدرنیست در ایران است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۱    
عجایب هفت گانه جهان، هفت اثر برتر معماری و مجسمه سازی دوران یونان باستان هستند که توسط فردی به نام انتیپاتر صیدایی در قرن دوم پیش از میلاد ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۷:۲۷    
پنجم اردیبهشت ماه سال 1299 در شمال ایران زمین پسری متولد شد که ساعت ها در کنار مرداب انزلی می نشست و مجسمه سازی می کرد. آن زمان کسی تصور نمی کرد که مجسمه ساز مرداب، پدر نقاشی مدرن ایران شود.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عطاران نقاش و خطاط بسیاری ماهری است و گهگاهی هم مجسمه سازی می کند،به فوتبال علاقه عجیبی دارد و جزو افرادی بود که فوتبال هنرمندان را پایه گذاری کرد.این بازیگر مشهدی سه بار دیگر نیز موفق به نامزدی دریافت سیمرغ شد و از این نظر در کنار داریوش ارجمند،رضا کیانیان،شهاب حسینی،نوید محمد زاده و چند [...] ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۴    
مراسم اختتامیه و رونمایی از آثار خلق شده چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان با حضور استاندار ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، شهردار کرمان و جمعی از مسئولان استان برگزار شد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۴    
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای چهارمین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی کرمان، پیامی صادر کرد. متن این پیام توسط محمد رضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در مراسم اختتامیه این سمپوزیوم خوانده شد.
طلوع کرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۲    
استاندار کرمان در آیین اختتامیۀ این سمپوزیوم، با بیان اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمان، کار زیبا و ماندگاری برای شهر کرمان رقم زدند، ضمن تشکر از هنرمندان شرکت کننده و حاضر در این سمپوزیوم و کار مدام و 20 روزه آن ها در کرمان برای خلق آثاری زیبا گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - در سمپوزیوم کرمان مجسمه های مفهومی ساخته شد که در میان آنها یک مجسمه علاوه بر همه ویژگی های خاص درونش روی پلاک های برنزی نوشته هایی دارد که هر زمان مجسمه از بین رود، نمایان خواهد شد و به تعبیر خالق این هنر روح مجسمه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سمپوزیوم ملی مجسمه سازی کرمان پس از تلاش 20 روزه هنرمندانی از سراسر کشور به کار خود پایان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۲    
در آیین پایانی چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان ، از آثار خلق شده رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۶    
گروه استان ها- شهردار کرمان گفت: چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی استان کرمان به صورت ملی برگزار شد و تلاش می کنیم این سمپوزیوم هر ساله در کرمان برگزار شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مراسم اختتامیه چهارمین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی کرمان با حضور استاندار کرمان، شهردار، اعضای شورای شهر، مدیرکل ارشاد و جمعی از هنرمندان و مسئولان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: آثار خلق شده در سمپوزیوم ملی مجسمه سازی سال ها روایتگر تاریخ و هنر کهن ایران اسلامی خواهد بود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مسئول زیباسازی و فضای سبز شهرداری بیجار از ساخت سردیس مشاهیر بیجار گروس در صورت فراهم شدن شرایط با همکاری شهرداربیجار در بلوار امام (ره) خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۲    
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: ریشۀ تاریخی و پتانسیل های فراوان استان کرمان در مجسمه سازی، می تواند این شهر را به پایگاه اصلی مجسمه سازی در کشور تبدیل کند و باید این سمپوزیم تداوم داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان در حال سپری کردن آخرین مراحل است و تعداد آثار این رویداد به 12 مورد می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۳    
یک مجسمه ساز در خلق آخرین اثر خود از اکتشافات باستان شناسی لرستان الهام گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان، در بازدید از سایت مراحل ساخت آثار مجسمه سازی، اقدام مؤثر شهرداری کرمان در اجرای چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان را قابل تحسین دانست و گفت: این ایده باید برای سایر شهرداری های استان الگو باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
علیخان عبدالهی هنرمند مجسمه ساز افغانستانی که سال ها در تهران زندگی می کند، روز گذشته با حضور در برنامه محاکات شبکه دوم سیما روایتی جالب از حضور نوید محمدزاده و فرشته حسینی در کارگاه مجسمه سازی اش را تعریف کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک هنرمند افغانستانی که به مجسمه سازی می پردازد در برنامه محاکات به روایت زندگی خود و همچنین خرید مجسمه هایش توسط نوید محمدزاده پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک هنرمند افغانستانی که به مجسمه سازی می پردازد در برنامه محاکات به روایت زندگی خود و همچنین خرید مجسمه هایش توسط نوید محمدزاده پرداخت. منبع: صدا و سیما
نوید محمدزاده بازیگر نام آشنای سینمای ایران به همراه فرشته حسینی همه مجسمه های یک هنرمند افغانی را خرید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۴۸    
شهردار سردشت گفت: لازم به ذکر است آبشار صخره ای با استفاده از مصالح و سنگ های بومی و محلی (شاخی جو) توسط یکی از هنرمندان رشته مجسمه سازی و پیکر تراش سردشت طراحی و اجرا گردیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
چهارمین دورۀ سمپوزیوم ملی مجسمه سازی کرمان که تاکنون یک دورۀ ملی و دو دورۀ استانی آن برگزار شده، پس از 10 سال وقفه، از دهم فروردین ماه سال جاری آغاز به کار کرده است. این رویداد در سایتی روباز در دامنۀ کوه های جنگل قائم و مجاور دریاچۀ مصنوعی در حال برگزاری است و تا دوم اردیبهشت ماه ادامه دارد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵    
آذر سال 1398 بود که نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی شهدا و مفاخر مشهد به همت شهرداری مشهد با هدف بهبود سیما و منظر شهری با جانمایی آثار دائمی و همچنین تجلیل از مقام والای شهدا و مفاخر فرهنگی و علمی برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
کرمان – سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان بار دیگر فرصتی برای هنرمندان مجسمه ساز فراهم کرد تا در اوج شیوع کرونا آرامش و هنر را بهانه ای برای جلای روح مردم قرار دهند.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی کشوری در کرمان به مدت 22 روز با حضور 12 هنرمند واقع در پردیسان قائم برگزار شد. در این سمپوزیوم هنرمندان از سنگ و مس در ساخت مجسمه استفاده می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین گردهمایی مجسمه سازی ملی در کرمان در حال برگزاریست وهنرمندان اثار هنری زیبایی خلق کرده اند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:بر هیچ کس پوشیده نیست که سلبریتی ها در زمان ما دارای تعداد زیادی شبیه و تقلید کننده هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا مثل آن ها باشند. اما این همه ماجرا نیست، زیرا همزاد بسیاری از این سلبریتی ها، همانطور که مشخص شده ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه هنرهای تجسمی، نقاشی، مجسمه سازی و شمایل نگاری های کلیسایی در دوره های مختلف تاریخی، نقش مهمی در ارائه شمایلی کلیشه ای از حضرت عیسی(ع) داشت، اما این نفوذ و قدرت سینما و برخی فیلم های مهم بود که آن تصور مرسوم از مسیح را تثبیت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - این روزها برترین مجسمه سازان کشور در پردیسان شهر کرمان دور هم جمع شده اند و به خلق آثار هنری مشغول هستند.
طلوع کرمان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مهندس رامین امیر مداح، معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: در حال حاضر، کار مجسمه سازان حرفه ای کشور در چهارمین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی شهرداری کرمان، تقریباً 50 درصد پیشرفت داشته است ...
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۱    
دبیر هنری ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی کیش با بیان اینکه این جزیره فضاهای احیاءنشده زیادی در درون خود دارد گفت: به راحتی با برگزاری سمپوزیوم و ساخت مجسمه در حوزه شهرسازی و مدیریت شهری به شهری ایده آل نزدیک می شویم که می توانیم روی آن حساب ویژه ای باز کنیم.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی استان کرمان به صورت ملی در جنگل پردیسان قائم کرمان در حال برگزاریست.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کرمان گفت: آثار هنری تولیدی در کرمان در هر دوره هویت و اصالت شهر در آینده خواهند بود و شهر کرمان به مکانی برای نمایش مجسمه ها تبدیل می شود. سیدمهران عالم زاده در آئین افتتاح سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان ک گفت: طی دوره برگزاری این سمپوزیوم، از بین آثار ارسالی، 12 اثر منتخب اجرا خواهد شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، خواستار نصب آثار خلق شده در سمپوزیوم مجسمه سازی در سطح شهر کرمان شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۶:۰۶    
چقدر احتمال دارد که مخاطب و اجتماع از دیدن آثار هنری و یگانه بودن آثار در فرم و محتوا لذت ببرد؟! چقدر احتمال دارد که مخاطب و اجتماع از دیدن آثار هنری و یگانه نبودن آثار در فرم و محتوا لذت نبرد؟!
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فضای منفی در عکاسی و طراحی و مجسمه سازی به اندازه فضای مثبت در ترکیب بندی کلی اهمیت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - چهارمین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی شهرداری کرمان با حضور استاندار، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سایر مسئولان در جنگل پردیسان قائم کرمان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عصر امروز 15 فروردین ماه چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان با حضور استاندار، شهردار، رییس و اعضای شورای شهر و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسامی استان کرمان و جمعی از هنرمندان در محل پردیسان قائم(عج) افتتاح شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۵    
عصر امروز آیین رسمی سمپوزیم ملی مجسمه سازی کرمان با حضور استاندار و شهردار و جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۴    
ایسنا/کرمان شهردار کرمان گفت: سمپوزیوم مجسمه سازی آثار ارزشمندی برای شهر کرمان به جا خواهد گذاشت و در آینده می توانیم از شهر کرمان به عنوان یک گالری یاد کنیم که گردشگران در کنار آثار هنری حضور پیدا کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عصر امروز 15 فروردین ماه چهارمین سمپوزیوم مجسمه سازی کرمان با حضور استاندار، شهردار، رییس و اعضای شورای شهر و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسامی استان کرمان و جمعی از هنرمندان در محل پردیسان قائم(عج) افتتاح شد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
از مجیدی سوال کردیم که تأثیرات فضای سال 99 روی حوزه مجسمه سازی به چه صورت بود؟ پاسخ داد: شیوع کرونا روی کلیه جنبه های زندگی تأثیرگذار بود ولی برای هنرمندان دستمایه ای برای خلق آثار بود. بسیاری از آثاری که نتیجه و محصول این فضا بود را در نمایشگاه ها داشتیم و هنرمندان به صورت مستقل اقداماتی داشتند ...