جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۵۴Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امیر قطر»

پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
نشریه لیبراسیون فرانسه مدعی شد که ناصر الخلیفی رئیس قطری باشگاه پاری سن ژرمن به دستور امیر این کشور اقدام به حبس یک تاجر فرانسوی – الجزایری کرده است. گویا این فرد 41 ساله به طیب ب ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم اقامه نماز بر پیکر شیخ یوسف القرضاوی بنیانگذار اتحادیه جهانی علمای مسلمان عصر روز گذشته در یکی از مساجد دوحه پایتخت قطر برگزار شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المدینه ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ده ها نفر از مقامات و شخصیت های مهم کشورهای جهان امروز در مراسم تشییع خاکستر شینزو آبه نخست وزیر ترور شده ژاپن شرکت کردند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امیر قطر: رسیدن به توافق هسته ای با ایران در تحقق امنیت و ثبات در منطقه تاثیرگذار خواهد بود. امیر قطر و صدر اعظم آلمان بر اهمیت رسیدن به توافق هسته ای با ایران تاکید کردند. کانال عصر ایران در تلگرام ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۷    
امیر قطر و صدراعظم آلمان بر سر حمایت از تلاش ها برای احیای توافق هسته ای ایران توافق کردند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان که در سفری به قطر رفته است در کنفرانس مطبوعاتی با امیر این کشور بر اهمیت حصول توافق در مذاکرات با ایران تاکید کردند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر با اولاف شولتس صدراعظم آلمان دیدار و گفت و گو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع از دیدار و گفت وگوی امیر قطر و صدراعظم آلمان در دوحه و تاکید آنها بر توسعه همکاری در زمینه های اقتصادی و انرژی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امیر قطر و صدر اعظم آلمان بر اهمیت حمایت از تلاش ها برای دستیابی به توافقی با جمهوری اسلامی ایران در چارچوب مذاکرات رفع تحریم ها در وین تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
منابع قطری از رایزنی امیر این کشور با صدراعظم آلمان خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امیر قطر با اشاره موارد توافق دوحه میان آمریکا و طالبان، گفت: افغانستان نباید به پناهگاه تروریست ها تبدیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
هران – ایرنا – محمد بن عبدالعزیز الخلیفی معاون وزیر خارجه در امور منطقه قطر گفت: شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در سخنرانی خود در هفتاد و هفتمین دوره مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک بر لزوم دستیابی به توافق عادلانه در خصوص برنامه هسته ای ایران تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امیر قطر با اشاره به شرایط کنونی افغانستان اظهارداشت دولت موقت طالبان و آمریکا به توافقنامه دوحه پایبند باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- توافق کره جنوبی و آمریکا برای تقویت روابط امنیتی، آمریکا از امیر قطر برای آزادی یک تبعه این کشور از اسارت طالبان قدردانی کرد و کاهش نفوذ ترامپ در حزب جمهوری خواه توسط تصاویر ماهواره ای از جمله عناوین نخست روزنامه های مطرح جهان در روز سه شنبه 29 شهریور (20 سپتامبر) است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
امیر قطر در سخنرانی خود در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل گفت که پیچیدگی های درگیری میان روسیه و اوکراین را درک می کنیم و خواستار توقف این درگیری و تلاش برای راه حل مسالمت آمیز هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تحولات احیای برجام با چند دیدار رئیسی در نیویورک، ناامیدی دبیرکل سازمان ملل از انجام توافق، دفاع رئیس جمهور ترکیه و امیر قطر از توافق همراه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر سه شنبه شب در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به دستیابی توافق عادلانه در زمینه برجام ابراز امیدواری کرد و گفت: شورای امنیت باید در قبال ملزم کردن اسرائیل برای پایان دادن به اشغالگری و تشکیل دولت [مستقل] فلسطینی مسؤولیت پذیر باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امیر قطر امروز در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل خواستار برقراری آتش بس میان روسیه و اوکراین و تلاش برای ایجاد یک راه حل جهت پایان دادن جنگ میان این دو کشور شد.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر سه شنبه شب در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: شورای امنیت باید در قبال ملزم کردن اسرائیل برای پایان دادن به اشغالگری و تشکیل دولت [مستقل] فلسطینی مسؤولیت پذیر باشد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۵    
در این مطلب شاهد تصویری از حضور امیر قطر و همسرش در مراسم ملکه الیزابت دوم پادشاه سابق انگلیس خواهید بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. شغل عجیب یک زن در سینمای هالیوود واقعا شادی واقعی چیست؟ در یک سال چقدر زباله در جهان تولید می شود؟ کدام خانوارها از دولت زمین و خانه می گیرند؟ زندگی اولین خاخام یهودی در امارات ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر گفت: با آنکه قطر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گاز در جهان به شمار می آید و به اروپا در سال های آینده گاز صادر خواهد کرد؛ اما این گاز نمی تواند جایگزینی برای گاز روسیه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – شیخ تمیم بن حمد آل ثانی در گفت وگو با مجله فرانسوی" لوپوئن" که امروز پنجشنبه منتشر می شود، گفت: ایران برای ما کشور مهمی است و سپس کشورهای عربی خلیج فارس را به گفت و گو با ایران توصیه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
امیر قطر با تکذیب این مساله که کشورش ارتباطی با اخوان المسلمین داشته باشد، تاکید کرد که دوحه با کشورها و دولت ها و نه با احزاب سیاسی تعامل دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۳:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
امیر قطر با بیان اینکه پیوندی میان جماعت اخوان المسلمین و دوحه وجود ندارد، گفت که کشور ایران برای قطر مهم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر چهارشنبه شب گفت: دوحه متحد مهم واشنگتن است اما پکن بزرگترین واردکننده گاز از قطر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۰    
امیر قطر در مصاحبه با مجله لوپوئن فرانسه گفت سیاست خارجی ما بر مبنای نزدیک کردن دیدگاه ها و تسهیل کننده امور بنا شده است ، ایران کشور مهمی است و با آن روابط تاریخی داریم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۲    
شفقنا- امیر قطر ضمن تاکید بر این که ایران را کشور مهمی می دانند، کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و تهران را به انجام گفت و گو تشویق کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری الجزیره قطر، شیخ تمیم بن حمد آل ثانی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
امیر قطر امروز (چهارشنبه) از رئیس جمهوری مصر به خاطر تلاش هایش در راستای حمایت از امور مربوط به کشورهای عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس در تمامی زمینه ها تشکر و قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر در اولین سفر رسمی خود پس از قطع مناسبات با قطر، وارد دوحه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهوری مصر که سه شنبه وارد دوحه شده بود، امروز (چهارشنبه) با امیر این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع قطری از دیدار امیر این کشور با رئیس جمهور مصر که در دوحه به سر می برد، خبر دادند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۰:۵۹    
رئیس جمهور مصر امروز سه شنبه به دعوت شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر به دوحه سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور مصر پس از هفت سال وارد دوحه شد و با امیر قطر دیدار و گفت وگو کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۳    
روزنامه پنینسولا به اظهارات امیر قطر پرداخته است که بر حمایت از ثبات و وحدت لیبی تأکید کرده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در این دیدار که دو روز طول می کشد السیسی با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر دیدار می کند و درباره مسائل منطقه ای، بین المللی و تقویت روابط دوجانبه رایزنی می کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور مصر روز سه شنبه در سفری رسمی و برای اولین بار پس از تصدی سمت ریاست جمهوری، به قطر خواهد رفت. به گزارش ایسنا به نقل از العربی الجدید، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر روز سه شنبه هفته جاری در سفری رسمی به دوحه خواهد رفت و با امیر قطر دیدار و گفت وگو خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی امروز (پنجشنبه) با امیر قطر در دوحه دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری در کشورهای حوزه خلیج فارس از پیامی خبر دادند که امیر کویت برای همتای قطری خود ارسال کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۰:۱۰    
خاطرات هاشمی رفسنجانی: [آقای حسین علی الدوسری]، سفیر جدید قطر آمد. مذاکرات تشریفاتی و دوستانه بود. یک بار دیگر، پیغام نصیحت به امیر قطر دادم؛ برای خوش رفتاری با پدر معزولش. آقای [حسین] فریدون روحانی، سفیرمان در مالزی آمد ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت:برگزاری نمایشگاه های تخصصی ایران در دوحه می تواند منجر به عقد قرارداد برای جام جهانی شود و سفر رئیس جمهور به قطر و همچنین سفر امیر قطر به ایران را می توان فرصت مناسبی برای جذب منابع مالی و مشارکت های تجاری با این کشور برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امیر قطر از ورود اولین دسته از جنگنده های یوروفایتر تایفون به این کشور خبر داد و بر تلاش مداوم دوحه برای توسعه نیروی هوایی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر اعلام کرد که این کشور نخستین محموله از جنگنده های یوروفایتر تایفون را تحویل گرفته است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۵    
سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دوم اسفند سال گذشته در حالی به دعوت امیر قطر و برای شرکت در ششمین اجلاس سران اوپک گازی راهی دوحه شد که سفر او از دو منظر حائز اهمیت بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
داماد دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در خاطرات خود جزئیاتی از روند ازسرگیری روابط میان قطر و اعضای شورای همکاری خلیج فارس و در رأس آنها عربستان سعودی را فاش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
امیر قطر و نخست وزیر پاکستان ضمن دیدار با یکدیگر در دوحه، درباره تقویت روابط و مشارکت اقتصادی دوجانبه و همچنین تحولات منطقه به بحث و تبادل نظر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر به جزئیات دیدار امروز خود با شهباز شریف نخست وزیر پاکستان در دوحه پرداخت.