سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۰۵Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهور روسیه»

رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر انگلیس در گفت وگو باهم حفظ برجام را عامل ثبات منطقه برشمردند.
نخست وزیر انگلیس و رییس جمهور روسیه در مکالمه ای تلفنی درباره توافق هسته ای ایران، تحولات افغانستان و مسائل دو جانبه رایزنی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه دستورات تازه ای برای مهار شیوع کرونا صادر کرده که از جمله ممنوعیت برگزاری سرگرمی و رویدادها و ارائه خدمات در رستوران ها و کلوپ های شبانه در عصر و شب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین خبر داد که انتظار می رود رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از دیدار در سوچی، بار دیگر در سن پترزبورگ نشستی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۰    
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور افغانستان اعلام کرد که نشست بعدی تروئیکای توسعه یافته در نیمه دوم ماه نوامبر در پاکستان برگزار می شود.
وزیران خارجه 6کشور همسایه افغانستان چهارشنبه این هفته برای بررسی راهکارهای تحقق صلح و ثبات در افغانستان در تهران حضور می یابند. این نشست به دلایل مختلف می تواند از سایر سازوکارها برای حل و فصل بحران افغانستان موثرتر و نتیجه بخش تر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در امور افغانستان، مشارکت مسکو در نشست تهران درباره افغانستان را تأیید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۸    
سخنگوی وزارت خارجه طالبان ضمن استقبال از مواضع رئیس جمهور روسیه گفت که جهان در تعامل با دولت افغانستان تجدید نظر کند.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
برترین ها: محمد مهاجری؛ فعال سیاسی اصولگرا به درخواست پوتین از نخست وزیر اسرائیل واکنش تندی نشان داد. مهاجری در توئیتر خود نوشت: پوتین به بنت: مراقب سربازان روس باشید ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۷    
سخنگوی وزارت خارجه دولت موقت طالبان با انتشار پیامی از اظهارات رئیس جمهور روسیه مبنی بر احتمال خروج این گروه از فهرست سازمان های تروریستی، استقبال کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۴    
سخنگوی وزارت خارجه دولت موقت طالبان (ممنوعه در روسیه) از اظهارات رئیس جمهور روسیه مبنی بر احتمال خروج این گروه از فهرست سازمان های تروریستی، استقبال کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مهر به نقل از تاس: عبدالقهار بلخی سخنگوی وزارت خارجه دولت موقت طالبان اعلام کرد که این گروه از اظهارات ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد امکان حذف این گروه از فهرست سازمان های تروریستی استقبال می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه دولت موقت طالبان از استقبال سران این گروه از تصمیم رئیس جمهور روسیه برای حذف اسامی آنها از لیست سیاه تروریستی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : روز جمعه 30 مهرماه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه میزبان نفتالی بنت، نخست وزیر جدید اسرائیل بود. الجزیره در گزارش 22 اکتبر نوشت که این اولین دیدار چهره به چهره این دو مقام بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن خرسندی از نتایج اولین دیدار خود با رئیس جمهور روسیه، گفت که رئیس جمهور روسیه گوش شنوایی برای نیازهای امنیتی اسرائیل دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست امروز کابینه این رژیم ادعا کرد که درباره برنامه هسته ای ایران و سوریه با رئیس جمهور روسیه گفتگو کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد در دیدار با رئیس جمهور روسیه درباره نیاز های امنیتی خود و برنامه هسته ای ایران گفتگو کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با رئیس جمهور روسیه درخصوص مسئله ایران و سوریه گفت وگو کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دفتر نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تماس تلفنی رئیس جمهور روسیه با بنت و دعوت از او برای سفر به شهر سن پترزبورگ خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به نوشته یک رسانه عبری، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواسته های نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به تمسخر گرفته و ترجیح داد فقط درباره اوضاع سوریه با او صحبت کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که محدودیت سرمایه گذاری در طرح های توسعه ای صنعت نفت می تواند سبب کمبود عرضه نفت جهان در سال های آینده شود.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۹    
رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر اسرائیل در دیداری در شهر سوچی، در خصوص موضوعات مختلف از جمله پرونده هسته ای ایران و تحولات سوریه رایزنی های مفصلی داشته اند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک مقام ارشد اسرائیلی گفت، نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در دیدار روز جمعه خود در سوچی توافق کردند که دو کشور به اجرای مکانیسم جلوگیری از منازعه که برای جلوگیری از درگیری نیروهای اسرائیلی و روسیه در سوریه کار می کند، ادامه دهند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای از گفت وگوی وزیر امور خارجه این کشو با وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی درباره موضوعات مختلفی از جمله توافق هسته ای خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که فعالیت خط لوله انتقال گاز نورد استریم - 2 بلافاصله پس از صدور مجوز این خط لوله آغاز می شود.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۴    
پایگاه خبری فولاد ایران - ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت، این کشور آماده است تا به محض دریافت مجوز از آلمان، گاز رسانی به اروپا را از طریق خط لوله نورد استریم 2 آغاز کند. وی در سخنرانی روز پنجشنبه خود گفت که کارهای فنی برای پر کردن این خط لوله از گاز تا اواسط ماه دسامبر به پایان می رسد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۰    
رئیس جمهور روسیه با تاکید بر اینکه باید تعادل قومیتی در کابینه طالبان رعایت شود، گفت که پشتون ها در افغانستان اکثریت نیستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت افزایش تولید نفت یک فرایند طولانی مدت است و تمام اعضای این ائتلاف قادر به افزایش سریع تولید خود نیستند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حسن هانی زاده؛ تحلیلگر مسائل بین الملل در روزنامه آرمان ملی نوشت: دیدار نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در مسکو دربرگیرنده یک سلسله مسائل مربوط به مسکو و تل آویو است. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه از درخواست طالبان برای آزادسازی دارایی های افغانستان در خارج از کشور حمایت کرد. به گزارش نبأخبر به نقل از آناتولی، ولادیمیر پوتین ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
روسیه درباره پیوستن اوکراین به ناتو هشدار داد. روسیه اعلام کرد اگر به اوکراین اجازه عضویت در ائتلاف ناتو داده شود، روسیه این اقدام را تلافی خواهد کرد چراکه عضویت اوکراین در ناتو به شدت خطرناک است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۱:۲۳    
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه گفت که حمله تروریستی اخیر دمشق موجب ایجاد نگرانی طرفین در نشست کمیته قانون اساسی سوریه در ژنو شد، اما اکنون موانع برطرف شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل گفت که آنها موضوعات زیادی از جمله مبارزه با تروریسم را برای گفتگو دارند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرمهم: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه یک روز پس از نشست مسکو با نمایندگان طالبان و نمایندگان ده کشور منطقه، گفته روسیه قرار است در آینده نزدیک گروه طالبان را از فهرست "گروه های تروریستی" خود خارج کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نفتالی بنت امروز جمعه در شهر سوچی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگیری سران اتحادیه اروپا بر سر راه حل بحران انرژی در بروکسل، رئیس جمهور روسیه یک ضرب الاجل شدید علیه آلمان برای صدور مجوز گاز صادر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به روسیه سفر کرده است تاکید کرد که درخصوص سوریه و "توقف فعالیت های هسته ای ایران" با مسئولان این کشور از جمله پوتین رایزنی خواهد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در شهر سوچی با وزیر خارجه رژیم صهیونیستی دیدار و درباره مسائل مشترک و منطقه ای گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه پس از نشست مشورتی ترکیب مسکو برای افغانستان گفت که به حذف طالبان از فهرست سازمان های تروریستی نزدیک می شویم.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به نفتالی بنت ، نخست وزیر اسرائیل گفت که آنها موضوعات زیادی از جمله مبارزه با تروریسم را برای گفتگو دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در دیدار امروز خود با نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مسکو در تلاش است تا حاکمیت را به سوریه بازگرداند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نفتالی بنت به منظور دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه وارد شهر سوچی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی دیدار با رئیس جمهور روسیه در سوچی، گفت در مورد وضعیت سوریه و توقف فعالیت های هسته ای ایران بحث می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه از حزب الله لبنان به عنوان یک گروه سیاسی مهم در این کشور یاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: تولید نفت اوپک پلاس اندکی بیش از میزانی که توافق شده بود، افزایش پیدا می کند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت، دیدارش با همتای آمریکایی ثمربخش بوده و با وجود برخی عقب گردها، هردو کشور در مسیر درست مورد توافق در حال حرکت هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه روز پنجشنبه تصریح کرد مسکو حزب الله را یک جریان سیاسی مهم در لبنان می داند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: رئیس جمهور روسیه تصریح کرد که مسکو در حال حرکت به سوی به رسمیت شناختن طالبان است اما انجام این کار مستلزم طی شدن همان روال هایی است که این گروه را در روسیه در فهرست سازمان های تروریستی قرار داده است.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس: ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در گردهمایی باشگاه والادای تصریح کرد که مسکو در حال حرکت به سمت به رسمیت شناختن گروه طالبان است. به نوشته خبرگزاری ایتارتاس ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۰    
دمیتری پسکوف، سخنگوی رئیس جمهور روسیه اعلام کرد سخنرانی ولادیمیر پوتین در همایش والدای نباید بر روابط با کشورهای غربی تأثیر بگذارد.