جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۲۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اسبق»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دیوید کامرون، نخست وزیر اسبق بریتانیا امروز در یک کمیسیون پارلمانی درباره لابی گری در ارتباط با یک شرکت مالی که در ماه مارس گذشته ورشکسته شد توضیح می دهد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۵:۱۱    
همسر ایت الله فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات به علت کرونا در گذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق قطر از کشورهای عربی خواست به جای اینکه در ظاهر برای فلسطینی ها اشک بریزند و از پشت به آن خنجر بزنند، حرکتی سیاسی برای بازپس گیری حقوق فلسطینیان داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اسبق تعاون و ورزش و جوانان با حضور در وزارت کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اسبق تعاون و ورزش و جوانان در دولت نهم و دهم در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر یحیی آل اسحاق وزیر اسبق بازرگانی درمورد دعوای سیاست های مالی و پولی بین مسئولان در ماه های پایانی دولت با برنامه رویداد گفتگوی تلفنی کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اسبق نفت و داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: موضوع اقتصادی و در صدر آن رسیدگی به وضع معیشت مردم در صدر اولویت های دولت بنده خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان که داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شده است، گفت: نظام اجرایی جای آزمون و تجربه نیست و کسانی که تجربه ندارند وارد نشوند هرچند مردم در این روند تصمیم گیری می کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد. همچنین صادق خلیلیان داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اسبق نفت اعلام کرد: بازار سرمایه آیینه منعکس کننده بخش واقعی اقتصاد است و باید از ظرفیت های آن برای اصلاح ساختارها و نهادهای اقتصادی با هدف دستیابی به رشد اقتصادی 8 درصدی استفاده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان که داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شده است، گفت: نظام اجرایی جای آزمون و تجربه نیست و کسانی که تجربه ندارند وارد نشوند هرچند مردم در این روند تصمیم گیری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر اسبق تعاون و ورزش و جوانان در دولت نهم و دهم در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: ثبت نام سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در انتخابات 1400
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۹    
محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان و حسن سبحانی نماینده سابق مجلس در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دومین روز ثبت نام نامزد های سیزدهمین دوره ریاست جمهوری راس ساعت 8 صبح در محل ستاد انتخابات کشور واقع در میدان فاطمی آغاز شد.
دومین روز نام نویسی از متقاضیان حضور در رقابت های انتخاباتی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، صبح امروز در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دومین روز ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری 1400 از ساعت 8 صبح آغاز شده است و وزیر اسبق کشاورزی در محل ثبت نام انتخابات ثبت نام کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۵    
همسر ایت الله فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات به علت کرونا در گذشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مهدی غضنفری وزیر اسبق صمت رئیس ستاد رستم قاسمی داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۱    
وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح گفت: اکنون ضرورتی برای اعلام کابینه ندارم و کابینه من از افرادی با تجربه تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح گفت: برای حل مشکلات کشور پا به عرصه انتخابات گذاشته ام و دولت من، دولت شهروندان قدرتمند ایرانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
آقای حسین دهقان وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ ثبت نام از داوطلبان این انتخابات از ساعت 8 امروز در محل وزارت کشور آغاز شد. داوطلبان از ساعت 8 تا 18 روزهای 21 تا 25 اردیبهشت فرصت دارند تا با حضور در وزارت کشور، ثبت نام خود را انجام دهند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو؛ سید محمد حسینی وزیر اسبق ارشاد و دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در نشست نقش احزاب و جریان ها در انتخابات 1400 برگزار شد با اشاره به لزوم تشکیل دولت اسلامی در گام دوم انقلاب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مناظره محمود صادقی، نماینده سابق مجلس با سید محمد حسینی، وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع ابلاغیه شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ICTna.ir -یکی از وزرای ارتباطات دولت احمدی نژاد، صبح امروز و در اولین ساعات آغاز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری 1400 با حضور در وزارت کشور، برای کاندیداتوری در این انتخابات ثبت نام کرد. ...
برنا: حضور کاندیدای کفن پوش در ستاد انتخابات کشور برای ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری را ببینید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: محمدحسن نامی وزیر اسبق ارتباطات و وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی با حضور در وزارت کشور برای داوطلبی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز (سه شنبه) رسماً با دستور وزیر کشور و با آغاز فرآیند ثبت نام داوطلبان، به مدت 5 روز، در محل ستاد انتخابات کشور در خیابان فاطمی تهران کلید خورد. 8:40 محمدحسین نامی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم ثبت نام کرد ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۲    
محمد حسن نامی، وزیر اسبق ارتباطات در انتخابات 1400 ثبت نام کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ایرنا: وهاب عزیزی دبیرکل جهادگران ایران اسلامی به عنوان داوطلب جریان سوم برای نام نویسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد. ...
با دستور رسمی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت 8 صبح امروز (سه شنبه) آغاز شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
امیر سرتیپ محمدحسن نامی با حضور در ستاد انتخابات کشور به عنوان کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدحسن نامی وزیر اسبق ارتباطات و وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۷   + ۸۰ سایت دیگر  
محمدحسین نامی وزیر اسبق ارتباطات با حضور در محل ستاد انتخابات کشور برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مهدی غضنفری وزیر اسبق صمت درمورد ابزارهای اقتصادی کنترل تورم با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. غضنفری گفت: ما با یک سیستم دینامیکی مواجهیم یعنی تورم بر قیمت ارز و قیمت ارز هم بر تورم اثر می گذارد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، یحیی آل اسحاق وزیر اسبق بازرگانی و عضو اتاق بازرگانی درمورد ابزارهای اقتصادی کنترل تورم با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بولتن نیوز ، اغلب مردم ایران"کسب و کارهای به خطر افتاده و اقتصاد پریشان"را مهمترین مساله کشور میدانند و به همین دلیل تمایل دارند در انتخابات آتی به کاندیداهای اقتصاددان رای بدهند ...
اقتصاد آنلاین / ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اسبق صمت گفت: گرانی های بازار به دلیل تحریم ها نیست ناشی از سوء مدیریت است.
نشست مجازی راهبرد ها و چالش های دولت آینده بررسی عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علی اکبر محرابیان، وزیر اسبق صمت درمورد راهکارهای افزایش قدرت خرید مردم در بخش مسکن با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. محرابیان گفت: تولید مسکن در سال های 1389 و 1390 بر اساس پروانه های صادره سالانه حدود 800 هزار واحد مسکونی بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین قطر با درخواست برای تحرک جدی عربی در سایه رویدادهای قدس اشغالی اعلام کرد، صلح نیاز به چنگ و دندان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید با داشتن برنامه عملی از دادن وعده های واهی پرهیز کنند، گفت: اجرای نادرست سیاست های اقتصادی باعث بروز مشکلات اقتصادی و تعطیلی بسیاری از کارخانه ها شده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اسبق امورخارجه گفت: بعضی به این واقعیت توجه ندارند که سیاست بدون قدرت، امکان توفیق ندارد، وگرنه کشورهای کوچک و حتی ذره بینی، این امکان را داشتند که سرنوشت دنیا را در دست بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۶    
وزیر اسبق نفت با بیان اینکه نتیجه کنونی وضعیت کشور حاصل همان فضایی است که عنوان شد حقوق دان هستند گفت: بنده حقوق دان نیستم و البته از ظرفیت تمام عزیزانم در این حوزه استفاده می کنم ولیکن یک اقتصاددان هستم.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم: وزیر اسبق امور خارجه گفت: بعضی به این واقعیت توجه ندارند که سیاست بدون قدرت، امکان توفیق ندارد؛ وگرنه کشورهای کوچک و حتی ذره بینی، این امکان را داشتند که سرنوشت دنیا را در دست بگیرند. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اسبق صمت: کشور ما با توجه به این که از سال 97 به طور جدی با تحریم ها رو به رو شد در رکود اقتصادی فرو رفت و با مشکلات فراوان اقتصادی مواجه شد. ...