چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۳:۵۹Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه و ترابری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه و ترابری به جدیت به موضوع فروش بلیط هواپیمای اربعین ورود کند و نظارت کافی داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: به منظور مدیریت ترافیک در شهرها باید برنامه ریزی دقیق و جامعی انجام شود و در صورتی که ساماندهی نظام حمل و نقل شهری مورد بی توجهی قرار بگیرد، معضل ترافیک هر روز بیشتر و بیشتر می شود و هزینه های زیادی را به مدیریت شهری تحمیل می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه از سال 92 پروژه تعاونی مسکن کارکنان راه و ترابری کلید خورد اما پروژه هنوز تکمیل نشده و اعضا خانه دار نشده اند در حالی که مدیر تعاونی می گوید: واحدها تکمیل و آماده تحویل است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تونل تاریخی روستای گلسرک با 16برج نگهبانی و یک رشته تونل زیرزمینی ثبت ملی شد. ولی اداره راه و ترابری گیلان بر تعریض پیچ خطرناک جاده اصرار دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۵    
مسئولیت اجرای بخشنامه ابعاد و اوزان ابلاغی وزیر راه با کدام ارگان یا سازمان است؟ مسئولیت تخریب زیر ساخت ها، راه ها، جاده ها و پل ها با کیست؟ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان متولی خاص حمل و نقل ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳    
ماجرای امتیاز منطقه آزاد مازندران برای هر میانجی بی طرفی مایه خنده است به این دلیل که اگر در تمام ایران، سه نقطه زیرساخت های لازم را برای چنین امتیازی داشته باشد، قطعاً یکی از این سه نقطه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۶    
امام جمعه پردیس گفت: مگر می شود مسائل شهرک راه و ترابری به هیچ مسؤولی ارتباط نداشته باشد، امیدواریم با پیگیری اهالی، مسؤول ذی ربط آن پیدا شود و اگر پیدا نشدند پیدایشان می کنیم و باید قوه قضائیه بعنوان ترک فعل آن را مجازات کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۱    
رئیس انجمن علمی تحقیقات راه و ترابری در کربلای معلی از برگزاری نخستین نشست مهندسی مدیریت و ایجاد امنیت برای زایران با نزدیک شدن به مراسم اربعین خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: هدف برنامه 1405 تبدیل شدن اصفهان به شهری زیست پذیر است و انتظار می رود شهردار آینده اصفهان به این برنامه پایبند باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: هر نوع الگوی توسعه ای که برای شهرها در نظر گرفته می شود باید به تبع آن برنامه ریزی دقیقی نیز برای تامین زیرساخت ها و ارائه خدمات با کیفیت شهری در نظر گرفته شود و در غیر اینصورت مدیریت شهری با مشکل مواجه خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در سال های اخیر بهارستانی ها گاهی ادغام دو وزارتخانه راه و شهرسازی را فریاد زده اند یا تفکیک آن ها را. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رسیدگی به طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی قرار داشت و وکلای ملت درنهایت با کلیات طرح ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
خبرفوری: اداره راه و ترابری (RTA) امارات، اولین تاکسی هوایی منطقه را در راستای پیشرفت دبی برای تبدیل شدن به هوشمندترین شهر جهان به نمایش گذاشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۲    
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: اصلاح نظام حمل و نقل شهری در گرو هوشمندسازی شهر و اصلاح نظام طراحی شهری است و در کنار ارتقای کیفیت، خدمات رسانی باید مورد توجه قرار بگیرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۳    
میامی_ به مناسبت هفته دولت 6 طرح عمرانی در شهرستان میامی با حضور فرماندار، دستگاه های اجرایی شهرستان و مهندس امیر عمیدی مدیرکل اداره راه و ترابری شرق استان سمنان افتتاح شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر پیشین راه در دولت های نهم و دهم پیشنهاداتی به وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم ارائه کرد که از آن جمله می توان به توسعه راه آهن، جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی و خرید هواپیماهای نو با برداشته شدن تحریم یا از طریق دور زدن آن اشاره کرد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد شاهجویی کارشناس اقتصاد حمل و نقل گفت: حتی اگر مطمئن باشیم که تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی به دو وزارتخانه راه و ترابری و وزراتخانه مسکن و شهرسازی، می تواند به بهبود شرایط این دو حوزه مهم اقتصادی در کشور کمک کند ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل دفاع پرس : سیدعلی حسین کرجی قریب به پانزده سال است که در کشور یونان و شهر آتن زندگی می کند؛ وی در رشته کارشناسی مهندسی عمران گرایش راه و ترابری در دانشگاه پلی تکنیک آتن تحصیل کرده که همواره معرفی فرهنگ و هنر ایران یکی از دغدغه های ذهنی او بوده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس اظهار داشت: از طرف دیگر با سوئیس مشکلاتی مانند راه و ترابری و بانکی وجود دارند اما به قدری نیستند که به واسطه آنها نتوان تجارت دارو را انجام داد، در اصل باید دید برای این کار چه میزان ارز تخصیص داده می شود. مشکل اساسی در مورد واردات دارو از سوئیس کمبود ارز است.
صبح فومن   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خلیل بهروزی فر:حوزه راه و شهرسازی بسیار گسترده است ، مدیران تمام بخش ها اشرافیت ندارند به گزارش صبح فومن خلیل بهروزی فر نماینده فومن در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در موافقت با طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه گفت: اهداف مربوط به مسکن در مقوله راه و حمل و نقل نمی گنجد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۴    
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: دستیابی به حمل و نقل پایدار و هوشمند نیازمند داشتن برنامه ای جامع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
باوجود گذشت حدود 10 سال از ادغام 2 وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی با هدف کوچک شدن دولت و چابک سازی فعالیت ها، کارشناسان معتقدند نه تنها ساخت مسکن در این مدت مناسب نبود، بلکه حمل و نقل هم مورد کم توجهی قرار گرفت و اهداف ادغام محقق نشد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون عمران مجلس در توئیتی از تصویب طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه مسکن و راه و ترابری خبر داد. اقبال شاکری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و رییس فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس در توئیتی به تصویب تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه وزارت مسکن و وزارت راه و ترابری اشاره کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱    
متلاشی کردن وزارت راه و ترابری قبلی، محصول همین تصمیمات ناپخته و عجولانه و کارِ گروه خود شیفته قبلی بود که در اجرای یک اصل معتبر واساسی یعنی کوچک سازی دستگاه های دولتی انجام شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۴۱    
بیش از 10 سال از ادغام وزارت راه وترابری و وزارت مسکن و شهرسازی می گذرد و در این 10 سال بار ها گناه بی سروسامانی حوزه مسکن به گردن این ادغام افتاده است؛
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت 10 سال از عمر وزارت راه و شهرسازی، زمزمه هایی مبنی بر انتزاع این وزارتخانه شنیده می شود و ظاهرا قرار است دوباره وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی تفکیک شوند.
در حالی طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی امروز در دستور کار مجلس قرار می گیرد که مخالفت هایی با این طرح مطرح می شود اما موافقان می گویند که این تفکیک به سود مسکن خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عبداللهی گفت: طی تفکیک وزارت راه و شهرسازی به وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی نیرو های مناسب باید سرکار بیایند، وظایف تفکیک شود، این کار ها زمان زیادی خواهد برد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: رویکرد یک شهردار خوب باید در حوزه شهر باشد و باید سیاست های خود را بر ارتقای کیفیت زندگی شهری، زیست پذیری شهر و رضایت شهروندان متمرکز کند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۹    
با توجه به این که طرح تفکیک “وزارت راه و شهرسازی” به دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی در صحن علنی مجلس به تصویب رسیده است این انتظار می رود با روی کار آمدن دولت جدید مشکلات این حوزه ها و به ویزه رکود حاکم در بخش ساخت و ساز برطرف شود تا سرمایه گذاری در این حوزه به روال قبل باز گردد و مردم ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران گفت در صورتی که طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به قانون تبدیل شود دولت سیزدهم باید برای وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی دو وزیر به مجلس معرفی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس در توئیتی به تصویب تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه وزارت مسکن و وزارت راه و ترابری اشاره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران گفت در صورتی که طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به قانون تبدیل شود دولت سیزدهم باید برای وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی دو وزیر به مجلس معرفی کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عبدالجلال ایری، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در رابطه با طرح انتزاع بخش ساختمان و شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی گفت: اولویت بررسی طرح تفکیک “وزارت راه و شهرسازی” به دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی امروز در صحن علنی مجلس به تصویب رسید ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
بخشی پور، عضو کمیسیون عمران مجلس، عقب افتادن از اهداف خانه دار کردن قشر کم درآمد، جهش چندباره و سرسام آور قیمت های زمین و مسکن را از جمله مشکلات ناشی از ادغام وزارت خانه راه و شهرسازی دانست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز با طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی موافقت کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وکلای ملت طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی را بررسی و با 120 رای از 197 رای ماخوذه با کلیات این طرح موافقت کردند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تصویب تقسیم وزارت راه و شهرسازی به دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی در جلسه اخیر این کمیسیون خبر داد. *** تصویب تقسیم وزارت راه و شهرسازی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای کمیسیون با طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه وزارت خانه لجستیک و راه و ترابری در همه دنیا یک وزارت خانه کلیدی و حیاتی محسوب می شود، گفت: اقتصاد یک کشور وابستگی بسیار زیادی به این وزارت خانه دارد به خصوص در حوزه جابه جایی کالا و مسافر اهمیت آن بیشتر نمایان می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تشکیل وزارت حمل و نقل، لجستیک و ارتباطات با علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون عمران در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر در خصوص طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی گفت: این طرح از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس تهیه شده و هنوز در کمیسیون عمران مورد بررسی قرار نگرفته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۷    
وزیر راه و شهرسازی با طرح تفکیک این وزارتخانه در قالب تبدیل آن به وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت راه و ترابری مخالفت کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۶    
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: سیستم های هوشمند در حوزه حمل و نقل شهری می تواند با نظارت بر سرعت، کاهش زمان تلف شده، افزایش ایمنی، اعمال جریمه برای افراد خاطی و مدیریت ترافیک، زندگی بهتری برای شهروندان رقم بزند و از زیرساخت های شهری محافظت کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۴    
مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره راه و ترابری شهرستان میامی با حضور سرهنگ کشاورزیان فرمانده سپاه ناحیه میامی ، امیر عمیدی مدیرکل راه و ترابری شرق استان سمنان، امام جمعه و دستگاه های اجرایی برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی در مجلس کلید خورد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۷    
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: استفاده از وسایل و تجهیزات هوشمند در حمل و نقل عمومی یکی از اولین و شاید اصلی ترین نشانه های هوشمند کردن شهرها باشد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۴    
اولین نشست صمیمی هم اندیشی معاونین سابق حمل ونقل جاده ای وزارت راه و ترابری و روسای پبشین سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای با رویکرد مروری بر چهاردهه خدمات حمل و نقل در بخش حمل نقل جاده ای و راهداری و راه های برون رفت از مشکلات این بخش برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد راه و ترابری گفت: بسیاری از استارتاپ ها در زمینه برنامه نویسی، برنامه ریزی و اعمال تنظیمات بر روی سیستم های حمل و نقلی، بنا به درخواست بهره بردار، کمک کننده هستند. این تنظیمات هم برای مسافر و هم برای بهره بردار قابل استفاده است.