سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۰۴Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر تهران»

آقای خبر   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت زنده یاد استاد علینقی وزیری پدر موسیقی نوین ایران قرار بود به مناسبت یکصد و سی و ششمین زادروز این استاد برجسته موسیقی با حضور جمعی از اساتید و هنرمندان روز پنجشنبه (14 مهرماه) ساعت 17 در فرهنگسرای اندیشه برگزار شود که به دلیل شرایط موجود و وجود ناآرامی ها در کشور و شهر تهران لغو شد ...
تهران پرس   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مصوبه تعیین بهای خدمات استفاده از سامانه پایش هوشمند اعلام حریق ساختمان در صحن شورای شهر تهران تصویب شد.
تهران پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری گفت: با هرگونه فتنه و اغتشاش مقابله می کنیم اما خواسته های به حق جوانان را می شنویم.
تهران پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران از همکاری بانک ها جهت خرید واگن برای مترو خبر داد.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران گفت: هزینه سرویس مدارس باید از طریق درگاه الکترونیک به حساب متمرکز مدرسه واریز شود و هیچگونه وجه دستی نباید از والدین دریافت شود.
فرهنگ وهنر   ۵ ساعت پیش    
همزمان با هفته سالمند، دبیران کانونهای جهاندیدگان از مناطق 22 گانه شهر تهران گردهم آمده و درباره برنامه های حوزه سالمندی صحبت میکنند.
ایران اکونومیست   ۵ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست، مدیریت روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران روز سه شنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: باتوجه به آغاز سال تحصیلی جدید و اهمیت انجام معاینه فنی سرویس مدارس و همچنین تسهیل در دسترسی شهروندان به خدمات معاینه فنی شهر تهران در روز چهارشنبه -13 مهر 1401- مراکز معاینه فنی بیهقی ...
پانا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 17 رای موافق لایحه اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات استفاده از سامانه پایش هوشمند اعلام حریق ساختمان بر اساس ماده هفتم مصوبه تامین منابع مالی پایدار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی را به تصویب رساندند. ...
پانا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از استماع سخنان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به بیان مباحث خود در خصوص تجمیع اماکن گردشگری زیر نظر مدیریت شهری، بازبینی حریم برج طغرل، برندسازی گردشگری و حمایت شورا از طرح های گردشگری پرداختند. ...
پانا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که مجموعه مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری آمادگی کامل در زمینه همکاری های مختلف با مجموعه وزارت میراث فرهنگی و گردشگری را دارد چرا که این همکاری به نفع خود شهر و مجموعه مدیریت شهری است. ...
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از مسائل و معضلات در شهر تهران کمبود پیاده روهای مناسب سازی شده جهت استفاده خانواده ها و شهروندان تهرانی است.
پانا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در تبصره 15 قانون بودجه 1401 شهرداری مکلف شده است در 4 ماه سند جامع هوشمند سازی را برای تصویب به شورا ارائه دهد ...
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: "ارتباط برخط بین شهرداری تهران و میراث فرهنگی" به صورت فوری اجرایی شود تا تحول ارزشمندی در راستای خدمت رسانی سریع و بی منت به شهروندان تهران میسر شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نامناسب بودن فضای پیاده روها به ویژه در مسیر هایی که منتهی به مدارس می شود، خواستار در اولویت قراردادن این موضوع از سوی شهرداری تهران شد.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تصویب لایحه اصلاحیه تعیین بهای خدمات استفاده از سامانه پایش هوشمند اعلام حریق، گفت: ساختمان ها با کاربری آموزشی و مسکونی 25 درصد و مابقی ساختمان های شهر 50 درصد افزایش بهای خدمات خواهند داشت.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخی از معاونان شهرداری مصوبه های قبلی شورای اسلامی شهر تهران را اجرا نمی کنند و می گویند که قصد دارند دوباره نظر شورای اسلامی شهر در این خصوص را جویا شوند، اما لازم است بدانیم مصوبه شورای اسلامی شهر در هر دوره ای لازم الاجرا است.
پانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بانک مرکزی چند روز قبل اعلام کرد که منطقه 19 تهران ارزان ترین خانه ها را دارد و با وجود این برای خرید یک خانه 80 متری در این منطقه حداقل باید 1 میلیارد و نیم سرمایه داشت ...
آنا / ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داد: پروژه هایی که در معاونت های فرهنگی و اجتماعی، خدمات شهری و حمل و نقل ترافیک هست بر اساس اولویتی که خود معاونت ها مشخص می کنند به معاونت عمرانی واگذار شود و ردیف بودجه هم در آنجا دیده شود.
براساس گزارش مرکز ملی آمار ایران در شهریور ماه 1401 تورم ماهانه قیمت آپارتمان های مسکونی شهر تهران 3,3 درصد بوده است. تورم ماهانه شهریور ماه در مقایسه با همین اطلاع در ماه قبل (1.8 درصد)، 1.5 واحد درصد افزایش داشته است.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: نرخ سرویس مدارس تهران که از سوی آموزش و پرورش اعمال شده، مغایر با مصوبه شورای شهر تهران است؛ نرخ مصوب شورای شهر بسیار پایین تر از مبالغ اعمالی آموزش و پرورش است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: کرایه سرویس مدارس بسیار بیشتر از آن چیزی است که توسط شورای شهر به تصویب رسیده است.
شهردار منطقه8 در بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، بازگشایی مجموعه ورزشی منطقه را پس از پنج سال خواستار شد .
افق تهران   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلاتی که به واسطه فعالیت کارخانه سیمان در کوه بی بی شهربانو ایجاد شده است گفت: وزارت میراث فرهنگی تعارف را کنار بگذارد و به فکر تمدن چند هزار ساله ری باشد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران خواستار پاسخگویی شهردار تهران به ابهامات ایجاد شده در خصوص برخی از جابجایی ها و انتصاب اخیر در شهرداری تهران شد.
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سومین فصل از مسابقه تلویزیونی آب و آتش در مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس شهر تهران مقابل دوربین رفت.
خبر خودرو   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: حوزه گردشگری کشور در طول سال های گذشته به دلایلی حال و روز خوشی نداشت و اکنون مانند یک بیمار است که همه باید برای بهبود شرایط این عرصه مهم کوشش کنیم زیرا حالِ خوب گردشگری به سایر بخش های جامعه هم سرایت می کند. ...
اقتصادگردان   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز ملی آمار ایران در شهریور ماه 1401 تورم ماهانه قیمت آپارتمان های مسکونی شهر تهران 3,3 درصد بوده است. تورم ماهانه شهریور ماه در مقایسه با همین اطلاع در ماه قبل (1.8 درصد)، 1.5 واحد درصد افزایش داشته است.
اقتصاد تهران   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تهران که مسئولیتی را عهده دار هستند هیچ تکلیفی بالاتر از دغدغه مردم ندارند و با تمام توان در مسیر خدمت به مردم و تامین رضایت آنها گام بر می دارد. ...
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیته هوشمندسازی شورای شهر تهران از عدم ارائه لایحه سند جامع هوشندسازی توسط شهرداری گلایه کرد.
روند بازار   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نود و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به هفته گردشگری گفت: جایگاه فعلی گردشگری در تهران شایسته نیست. ...
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از لزوم تعیین تکلیف پروژه های عمرانی معاونت های شهرداری تهران خبر داد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که مدیریت شهری آمادگی همکاری با وزارت گردشگری را دارد.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: رئیس شورای اسلامی شهر تهران از عملکرد موثر و ارزشمند نیروی انتظامی در حوادث اخیر قدردانی کرد.
برترین ها / ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران درباره فروش متری مسکن در بورس کالا توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: نبود پیاده راه های مناسب برای خانواده ها و شهروندان یکی از مشکلات است و پیاده راه های تهران مخصوصاً در کوچه های مدارس ابتدایی باید تعریض شود.
فعالیت مراکز معاینه فنی خودروهای شهر تهران در روز چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه اعلام شد.
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران به منظور راه اندازی سامانه پایش هوشمند اعلام حریق ساختمانها پیشنهاد داد: بهای خدمات برای کاربری مسکونی و مدارس 25 درصد افزایش پیدا کند.
ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: سعه صدر در شهرداری تهران پایین است و شهردار تهران معاونی که دستاوردهای بسیاری داشته را عزل کرده است.
آنا   ۹ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: اینکه شهردار انتخاب کند که از چه کسی در چه بخشی استفاده کند، حق اوست، اما این ابهام وجود دارد که چرا با وجود موفقیت معاونت مالی، تغییر در این بخش صورت گرفت.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نقد جایگاه گردشگری تهران گفت: جایگاه گردشگری در تهران به هیچ وجه جایگاه شایسته نیست، متاسفانه در سطح شهر تهران یک بیلبورد و یا تابلو معرفی منطقه گردشگری وجود ندارد.
طلا   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز ملی آمار ایران در شهریور ماه 1401 تورم ماهانه قیمت آپارتمان های مسکونی شهر تهران 3,3 درصد بوده است. تورم ماهانه شهریور ماه در مقایسه با همین اطلاع در ماه قبل (1.8 درصد)، 1.5 واحد درصد افزایش داشته است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از سخنان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به بیان مباحث خود در خصوص تجمیع اماکن گردشگری زیر نظر مدیریت شهری، بازبینی حریم برج طغرل، برندسازی گردشگری و حمایت شورا از طرح های گردشگری پرداختند.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: همان گونه که روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند؛ "نیروی انتظامی مظلوم واقع شده و از هر طرف به آن تاخته شده است"، اما با رعایت کامل شرایط انسانی، دوستی و محبت وظیفه خود را به درستی انجام دادند.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بافت های فرسوده و ارزشمند تاریخی، ارتباط نزدیکی با میراث فرهنگی دارد، گفت: بازار تهران یکی از میراث های فرهنگی است و باید مسئولان پای کار بیایند تا امنیت و ایمنی بازار حفظ شود.
موج   ۱۰ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلاتی که به واسطه فعالیت کارخانه سیمان در کوه بی بی شهربانو ایجاد شده است گفت: وزارت میراث فرهنگی تعارف را کنار بگذارد و به فکر تمدن چند هزار ساله ری باشد.