چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۳۸Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیفیت هوا»

خبرگزاری مهر   ۲ دقیقه پیش    
بیرجند-رئیس اداره پایش محیط زیست خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مسائل اعتباری سد راه افزایش ایستگاه های سنجش کیفی هوا است، گفت: نهبندانی ها 38 روز ناسالم در نیمه نخست سال جاری داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بعد از تجربه یک روز با کیفیت هوای ناسالم برای گروههای حساس جامعه در تهران، امروز از غلظت آلاینده های هوا کاسته شده اما پیش بینی می شود این شرایط ثابت نماند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۱    
لندن منطقه بسیار کم انتشار خود (Ulez) موسوم به لندن داخلی را 18 برابر افزایش داد. در واقع 380 کیلومتر مربع لندن با جمعیتی برابر 3.8 میلیون نفر تحت پوشش (Ulez) قرار گرفته است؛ منطقه بسیار کم انتشار به نقاطی اطلاق می شود که تردد خودروهایی با آلایندگی بالا در آن ها برای بهبود کیفیت هوا محدود می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۹    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ سه شنبه چهارم آبان ماه _ در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 139 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۷    
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز (4 آبان ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد موثر، در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز (4 آبان ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد موثر، در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۵:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
کلانشهر تهران بیش از دو دهه است که درگیر معضل آلودگی هوا است و طی این مدت طرح ها، قوانین و راهکارهای متعددی برای کاهش و رفع این معضل ارائه، تصویب و حتی اجرایی شده اند اما از سال 97 شاهد کاهش کیفیت هوا در پایتخت بوده ایم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۷    
اقتصادنیوز : کیفیت هوای تهران از ابتدای سال 1400 تاکنون تنها دو روز در وضعیت پاک بوده است. داده های شرکت کنترل کیفیت هوا در روزهای اخیر نشان می داد که پایتخت نشینان در مهری که گذشت تنها 22 روز هوای قابل قبول تنفس کردند و در این یک ماهه اخیر هوا، 8 روز برای گروه های حساس ناسالم بوده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روزنامه استریت تایمز سنگاپور، براساس اطلاعات رسیده تجمع ذرات معلق خطرناک به عدد 151 رسیده است. در همین حال طبق گفته مقامات رسمی چین کیفیت هوا روی عدد 182 ایستاده که گستره ” آلودگی متوسط ” را نشان می دهد. چالش هایی که پکن برای به تعادل [...]
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز سوم آبان ماه با قرار گرفتن روی شاخص 107 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ دوشنبه سوم آبان ماه در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 100 در وضعیت سالم ثبت شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، وضعیت هوای تهران در حالت قابل قبول قرار دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، براساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، میانگین 24 ساعت گذشته کیفیت هوای تهران تا ساعت 9 صبح ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - میانگین کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون (3 آبان ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است اما جو نسبتا آرام موجب برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۲۲    
دنیای اقتصاد: تهرانی ها در نخستین ماه پاییز به طور میانگین از هر سه روز، یک روز هوای ناسالم تنفس کردند. به گزارش دنیای اقتصاد ، مهرماه 1400 در حالی به پایان رسید که شهروندان تهرانی طی این ماه هشت روز هوای ناسالم تنفس کردند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۲    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه دوم آبان ماه در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 131 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون (2 آبان ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و درپی افزایش تندی باد طی روز، تداوم وضعیت مطلوب هوا پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس داده های جمع آوری شده از ایستگاه های سطح شهر وضعیت کیفیت هوا شهر مشهد در 24 ساعت گذشته با عدد شاخص کلی 75 در شرایط قابل قبول قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ شنبه یکم آبان ماه منتهی به ساعت 10:40 با قرار گرفتن روی شاخص 137 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در صبح امروز(اول آبان ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است اما حاکمیت جو نسبتاً پایدار در طول روز تجمع آلاینده ها در مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای مشهد تنها در 2 ایستگاه در وضعیت پاک قرار دارد به طوری که شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 64 و شاخص فعلی بر روی عدد 82 قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معمولا پیاز را با گریه کردن یا پخت یک غذای خوب همراه می کنیم که منطقی است، اما درحقیقت پیاز کاربردهای دیگری هم دارد؛ به طوری که می تواند در مبارزه با انواع بیماری های روزمره بسیار موثر باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهانن امروز _ جمعه 30 مهرماه _ در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص در وضعیت سالم 80 ثبت شده است.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستگاه خیام جنوبی با بیشترین بار آلودگی و عدد شاخص 109 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. ایستگاه خیام جنوبی با بیشترین بار آلودگی و عدد شاخص 109 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران صبح امروز (30 مهرماه) در بیشتر مناطق برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا مورد انتظار است که ناشی از کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و پراکندگی آلاینده ها است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان صبح امروز _ پنجشنبه 29 مهرماه_ در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 76 در وضعیت سالم ثبت شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: قرار گرفتن شاخص کلی کیفیت هوا بین اعداد 101 تا 150 ای.کیو.آی به معنای آلودگی هوا برای افراد حساس و کودکان محسوب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز با افزایش ناپایداری جوی و وزش باد و احتمال بارش، در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای مشهد در 12 ایستگاه در وضعیت نارنجی قرار گرفت به طوری که شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 104 قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۹    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ چهارشنبه 28 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 92 در وضعیت سالم ثبت شده است
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز در 8 منطقه وضعیت ناسالم را نشان می دهد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۷    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: قرار گرفتن شاخص کلی کیفیت هوا بین اعداد 101 تا 150 ای.کیو.آی به معنای آلودگی هوا برای افراد حساس و کودکان می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز (28 مهرماه) بر تندی وزش باد افزوده می شود که پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد، اگرچه با وزش باد نسبتاً شدید احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت صبح و اواخر وقت امروز (27 مهرماه) در برخی مناطق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای ساعات بعدازظهر امروز و فردا همچنان افزایش سرعت وزش باد، خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به هشت صبح امروز _سه شنبه 27 مهرماه_ با قرار گرفتن روی شاخص 96 در وضعیت سالم ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در شهرهای شازند و اراک امروز هم کیفیت هوا ناسالم و آلوده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از کاهش دما در استان خبر داد و گفت: کاهش دید افق و کیفیت هوا در برخی از نقاط دور از انتظار نیست. به گزارش فکرشهر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در پی وزش باد موثر طی امروز (26 مهرماه) کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول پیش بینی می شود. به گزارش ایسنا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 93 قرار گرفته و هوای تهران در مرز آلودگی است و در برخی ساعات هوای تهران برای همه گروه های حساس آلوده خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی نسبتاً پایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است، دمای هوا از روز سه شنبه تا شنبه هفته آینده چهار تا شش درجه کاهش می یابد، غبار صبحگاهی در کلانشهر اصفهان در ساعات اولیه روز باعث کاهش کیفیت هوا می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ثبت نود و ششمین روز ناسالم برای هوای اراک در سال جاری، کیفیت هوا در شهرهای شازند و ساوه نیز به علت افزایش بیش از حد مجاز غلظت آلاینده ها در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، عدم وزش باد موثر طی امروز (25 مهرماه) باعث انباشت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 134 AQI در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فردین حکیمی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس آخرین اعلام ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان البرز، شاخص بر خط کیفیت هوا (ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون) در کلانشهر کرج 154 می باشد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ یکشنبه 25 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 134 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه شاخص کیفیت هوای مشهد طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 89 و شاخص فعلی بر روی عدد 95 در شرایط قابل قبول قرار دارد اما رنگ کیفیت هوا در چهار منطقه نارنجی گزارش شده است.
عدم وزش باد مؤثر باد همراه با افزایش ترافیک شامگاهی تا اواخر وقت شنبه سبب افزایش غلظت ذرات معلق و به تبع آن کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۷    
سلامت نیوز :براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون ( 24 مهر ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است اما عدم وزش باد موثر طی روز شرایط را برای انباشت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق فراهم می کند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی نسبتاً ناپایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است. شاخص کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان برای گروه های حساس ناسالم است. دمای هوا از روز سه شنبه کاهش محسوس دارد.