دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۳۹Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیفیت هوا»

روز نو   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
از روز سه شنبه (15 آذرماه) با خروج سامانه بارشی از استان، به تدریج از مقدار ابرها کاسته و در نقاط پرتردد شهری موجب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا می شود.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 14 ظهر با قرارگرفتن روی شاخص 74 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 12 ظهر با قرارگرفتن روی شاخص87 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد و بارش برف در ارتفاعات و همچنین کاهش دما از فردا (6 آذرماه) دپیش بینی می شود.
روز نو   ۹ ساعت پیش    
بر اساس شاخص کیفیت هوا (AQI)، زمانی که شاخص عددی بین 51 تا 100 را نشان دهد، کیفیت هوا در شرایط "قابل قبول" است.
کیفیت هوا در دهلیِ هند روز گذشته (یکشنبه) به سطح “شدید” رسید و در نتیجه محدودیت های ساخت و ساز با هدف کاهش سطح آلودگی هوا در این کلانشهر اعمال شد.
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (14 آذرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۱    
تهران (پانا) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (13 آذرماه) با توجه به بارش باران و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۷    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _یکشنبه سیزدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 58 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۷    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (13 آذرماه) با توجه به بارش باران و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۷    
بر اساس شاخص های اعلامی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در حال حاضر کیفیت هوا برای شهروندان قابل قبول است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته (شنبه) شاخص آلودگی هوای اراک در ساعت 11 صبح به عدد 153 رسید و کیفیت هوا برای همه گروه های سنی ناسالم اعلام شد. اراک یکی از 8کلانشهر آلوده کشور است که از ابتدای امسال تاکنون 92 روز ناسالم در کارنامه خود به ثبت رسانده است، اما در 6 ماهه دوم سال و مازوت سوزی نیروگاه شازند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۳    
بر اساس شاخص های اعلامی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در حال حاضر کیفیت هوا برای شهروندان قابل قبول است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت بر روی عدد 60 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار مهر ، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 60 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_شاخص کیفیت هوای استان البرز در وضعیت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است. به گزارش شفقنا، بر اساس آخرین داده های ایستگاه های سنجش کیفیت آلودگی هوای استان البرز، شاخص بر خط کیفیت هوا ذرات معلق کمتر از 2 ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۸    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _شنبه دوازدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11صبح با قرارگرفتن روی شاخص58 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با توجه به ناپایداری های جوی از میزان غلطت آلاینده ها امروز کاسته و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _شنبه دوازدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 10صبح با قرارگرفتن روی شاخص143 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اقبال حمیدی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کردستان ، معرفی مرکز سنندج به عنوان نخستین شهر آلوده کشور را تکذیب کرد و اظهار داشت: متأسفانه شامگاه جمعه ساعت 20 دستگاه کنترل کیفیت هوا مستقر در میدان آزادی سنندج دچار قطعی برق و اینترنت و نوسانات برق شد و برخی ها شیطنت رسانه ای کرده و در همان موقع عکسی از ...
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (12 آذرماه) با توجه به ناپایداری جوی از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 72 یعنی در بازه قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و وزش باد از شنبه شب تا دوشنبه خبر داد و گفت: به علت پایداری نسبی جوی و عدم وزش باد از امروز تا فردا شب غلظت آلاینده ها افزایش و کیفیت هوا کاهش میابد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۳    
کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز _جمعه یازدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 110 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _جمعه یازدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 10 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 80 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
شفقنا- کیفیت هوای شهر تهران، امروز (11 آذرماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. به گزارش شفقنا، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون (11آذرماه) شاخص آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون روی عدد 122 یعنی شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۴    
کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز _پنجشنبه دهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 96 در وضعیت هوای قابل قبول (زرد) ثبت شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا بر روی عدد 103 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _پنجشنبه دهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 138 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
برترین ها / راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (10 آذرماه) در شرایط مطلوب قرار دارد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۲    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (9 آذرماه) با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مرکز کنترل و پایش هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، شاخص آلودگی هوا (ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون) در شهرستان های فردیس، ساوجبلاغ، کرج و نظرآباد به ترتیب 160، 164، 164 و 152 است که نشان دهنده وضعیت اضطرار در این مناطق است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۷    
کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز _چهارشنبه نهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 16 عصر با قرار گرفتن روی شاخص 95 در وضعیت هوای قابل قبول (زرد) ثبت شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
امروز در شهر های تهران، کرج، اراک و اصفهان انباشت نسبی آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود. از امروز تا یکشنبه دریای خزر و از جمعه تا یکشنبه خلیج فارس مواج خواهد بود.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (9 آذرماه) با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (8 آذرماه) با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۷    
سنجش کیفیت هوا امروز _چهارشنبه نهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 177 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (آلوده) ثبت شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (9 آذرماه) با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (8 آذرماه) با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در 12 استان و افزایش آلودگی هوا در چهار استان خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۶۶ سایت دیگر  
هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا بر روی عدد 140 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
شفقنا- هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا بر روی عدد 140 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. به گزارش شفقنا، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 140 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (9 آذرماه) با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون شاخص کیفیت هوای پایتخت بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا بر روی عدد 140 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
زور باران هم به آلودگی نرسید و شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد که وضعیت هوای تهران همچنان ناسالم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
تسنیم : امروز در شهرهای تهران، کرج، اراک و اصفهان انباشت نسبی آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : هوای تهران در 24ساعت منتهی به صبح روز گذشته (سه شنبه) برای گروه های حساس ناسالم و مقدار شاخص کیفیت هوا 110 بود. هرچند ظهر دیروز به تدریج از غلظت آلاینده ها در هوا کاسته شد و مناطق سالم بر محدوده های ناسالم شهر غلبه پیدا کرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۱    
به گزارش ایران اکونومیست ، بر اساس آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی امروز (8 آذر) تا صبح پنج شنبه(10 آذر) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری همراه با پایداری جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه پیش بینی می شود که در نقاط پرتردد شهری باعث افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران درباره آخرین وضعیت جوی پایتخت و میزان آلاینده ها در شهر تهران گزارش داد.