شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۰۸Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیفیت هوا»

ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است و از شنبه وزش باد همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شاخص کیفیت هوا در سه شهر صنعتی اراک، شازند و ساوه از توابع استان مرکزی روز شنبه از استانداردهای زیست محیطی فراتر رفته و وضعیت این مناطق آلاینده و ناسالم است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با توجه به وزش باد به نسبت شدید تا شدید و وقوع گرد و خاک محلی، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در مناطق شمال و تا حدودی مرکز استان دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بر اساس نقشه های پیشیابی هوا، پدیده وزش باد شدید در راه است که این مهم باعث خیزش گرد و خاک و افت کیفیت هوا در نقاط مختلف این استان می شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی ایران از امروز 2 مرداد ماه تا اواسط هفته آینده در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد که در پاره ای از مناطق سبب گردوخاک با احتمال کاهش دید افقی و کیفیت هوا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که از امروز شنبه افزایش دما و افزایش آلاینده ها در استان پیش بینی می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 87 در وضعیت سالم قرار دارد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :هوای تهران هم اکنون در شرایط قابل قبول قرار دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده های هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 91 قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد تا اواسط هفته در شمال شرق و شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور پدیده غالب وزش باد شدید خواهد بود. در برخی نقاط به دلیل خیزش گرد و خاک باعث وقوع طوفان شن خواهد شد که کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با افزایش غلظت آلاینده ازن آلوده شده اما هم اکنون کیفیت هوا سالم است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و احتمال وقوع طوفان شن در 10 استان هشدار داد و از مردم خواست از تردد غیرضروری در این استان ها خودداری کنند ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و احتمال وقوع طوفان شن در 10 استان هشدار داد و از مردم خواست از تردد غیرضروری در این استان ها خودداری کنند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است و از شنبه وزش باد همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 80 در وضعیت سالم قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۱    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۰    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (31 تیر ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ی قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۹    
اپیدمی دائمی آلودگی هوا پس از شیوع بیماری کووید-19 از اهمیت بیشتری در میان مردم جهان برخوردار شد چرا که اثرات آن بر شدت یافتن بیماری به وضوح مشاهده می شد؛ همین امر، مقامات و مردم را به اتخاذ رویکردهایی برای بهبود هر چه بیشتر کیفیت هوا سوق داد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام وضعیت جوی کشور از خیزش گردوخاک و تداوم کاهش کیفیت هوا در سه روز آینده برای نیمه شرقی کشور خبر داد و دریای عمان را طی پنج روز آینده مواج و متلاطم پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ادامه دار بودن تغییرات آب وهوایی در سه روز آینده در اکثر نقاط کشور خبر داد. از بعدازظهر چهارشنبه (30 تیر) رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید در شهرهای مختلف و در برخی نقاط به خصوص در شهرهای جنوبی کشور ...
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام وضعیت جوی کشور از خیزش گردوخاک و تداوم کاهش کیفیت هوا در سه روز آینده برای نیمه شرقی کشور خبر داد و دریای عمان را طی پنج روز آینده مواج و متلاطم پیش بینی کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۵    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوا در صبحگاه سه شنبه (29 تیر 1400) ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد بود و اکنون در محدوده قابل قبول قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به تقویت فعالیت سامانه کم فشار تابستانه در بعدازظهر امروز، گفت: افزایش سرعت وزش باد در مناطق مختلف استان، موجب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت محلی هوا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوا در صبحگاه سه شنبه (29 تیر 1400) ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد بود و اکنون در محدوده قابل قبول قرار دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۹    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 85 در وضعیت سالم قرار دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۹    
کیفیت هوای اصفهان امروز 29 تیرماه با قرار گرفتن روی شاخص 113 برای گروه های حساس همچنان در شرایط ناسالم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۲    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به تقویت فعالیت سامانه کم فشار تابستانه جنوبی طی ساعات آینده گفت: افزایش مصرف حامل های انرژی و کاهش کیفیت هوا به ویژه در مناطق شمالی به دلیل گرد و غبار از جمله اثرات فعالیت این سامانه در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه از امروز (28تیرماه) تا پایان هفته جاری در مناطق شرقی این استان وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود گفت: کاهش کیفیت هوا در مناطقی همچون ریگان، فهرج و زهکلوت دور از انتظار نیست.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۳    
سلامت نیوز :بر اساس داده های مرکز کنترل کیفیت هوا شاخص هوای تهران در شرایط قابل قبول قرار دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، بر اساس داده های مرکز کنترل کیفیت هوا شاخص کیفیت هوای تهران امروز (دوشنبه 28 تیر) در حال حاضر بر روی عدد 78 قرار گرفته که قابل قبول را نشان می دهد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: کیفیت هوا مشهد سالم و تنها در 2 منطقه خیام شمالی و شهید آوینی در وضعیت هشدار و آلوده برای گروههای حساس است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس داده های مرکز کنترل کیفیت هوا شاخص هوای تهران در شرایط قابل قبول قرار دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بنابر گزارش ایستگاه های محیط زیست هرمزگان، شاخص کیفیت هوای بندرخمیر در وضعیت نارنجی یعنی ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۰    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن هشدار نسبت به وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در نیمه شرقی کشور از روند افزایش دما تا پایان هفته، خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس داده های مرکز کنترل کیفیت هوا شاخص هوای تهران در شرایط قابل قبول قرار دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، ازن باز هم هوای تهران را آلوده کرد. با افزایش غلظت ازن در هوای پایتخت کیفیت هوا برای گروه های حساس جامعه ناسالم شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا سه شنبه 29 تیر در سیستان و بلوچستان وقوع طوفان شن، خیزش گردوخاک، کاهش دید، تاخیر در پروازها، کاهش کیفیت هوا و اختلال در تردد جاده ای پیش بینی می شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران، از امروز 27 تیرماه تا پایان هفته برای نواحی شرقی کشور، به ویژه منطقه زابل، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی انتظار می رود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۹    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 74 در وضعیت سالم قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
روند افزایش دمای هوا در استان تهران و کاهش کیفیت هوای در مناطق پرتردد پایتخت و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس طی امروز (27 تیرماه) پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوا امروز در برخی مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و به تدریج در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۴    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بهبود کیفیت هوا، رگبار خفیف و رعد و برق پدیده غالب هواشناسی این استان تا 48 ساعت آتی است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب شرایط بارش را ایجاد می کند و احتمال جاری شدن رواناب در مسیل ها، احتمال برخورد صاعقه، احتمال بالاآمدن ناگهانی آب رودخانه ها، احتمال خسارت به محصولات کشاورزی و خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق اعلام شده وجود دارد
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۶    
طبق گزارش ایستگاه های محیط زیست هرمزگان، شاخص کیفیت هوا در بندرعباس و بندرخمیر به ترتیب در رده بندی سالم و قابل قبول قرار گرفته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۴    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 87 در وضعیت سالم قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت طی 9 روز گذشته در محدوده ناسالم برای گروه های حساس و همه گروه ها قرار داشته است. حال با اینکه هم اکنون میانگین کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد اما کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت امروز (26 تیر) پیش بینی می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۴    
بارش باران در نیمه شب گذشته غلظت آلاینده های جوی مشهد را در حدی کم کرده که هم اکنون مناطق امامیه، چمن، سرافرازان، خیام جنوبی، سمزقند و نخریسی با کمترین بار آلودگی در شرایط سبز و پاک قرار گرفته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نیمه نخست سال جاری برخلاف سال های گذشته ذرات معلق کیفیت هوا را تحت تاثیر قرار داده اند و بیش از 20 روز با کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل هفته پیش ِ رو در سواحل خزر دما افزایشی خواهد بود و از اواخر وقت یکشنبه 27 تیر سرعت وزش باد در نوار شرقی کشور افزایش می یابد.