شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۳:۳۸Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میزان آلودگی»

روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان مراسم ضمن قدردانی از مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس برای انجام فعالیت های متعدد زیست محیطی و دغدغه مند بودن نسبت به حفاظت از محیط زیست، عنوان کرد که رسالت اصلی هر واحد صنعتی باید کاهش میزان آلودگی های موجود در صنعت خود باشد که این امر تلاش ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش دقیق و جامعی از میزان آلودگی صنعت روی در زنجان تهیه و ارائه نشده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
چنانچه در شهری با کیفیت هوای پایین زندگی می کنید، باید یک برنامه منظم مراقبت از پوست ضدآلودگی تنظیم کنید یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر کیفیت پوست، کیفیت هوا و میزان آلودگی موجود در آن است. تحقیقات جدید شرکت لوازم آرایشی کلارینس بر سنجش تاثیرات آلودگی هوا بر سلامت پوست متمرکز بوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
یافته های محققان در تگزاس نشان می دهد که استفاده از یک پوشش گالوانیزه حاوی نانوذرات سیلیس می تواند خطر خوردگی را تا 70 درصد کاهش دهد. در کنار کاهش خوردگی ظروف و مخازن مواد غذایی، میزان آلودگی باکتریایی نیز کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با اشاره به فرایند انتشار لیست سیاهه انتشار آلاینده های این استان، گفت: از سال 1396 تاکنون تنها یک مطالعه برای لیست سیاهه انتشار از طریق مراجع دانشگاهی و سازمان حفاظت محیط زیست تهیه شده که مبنای این لیست محاسبه میزان آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی است ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره میزان آلودگی موجود در هوای تهران گفت: آخرین مطالعه مربوط به سال 1396 است و بر اساس آمار منتشره این سیاهه 83 درصد آلاینده های گازی مربوط به وسایل نقلیه و 61 درصد انتشار ذرات معلق ناشی از فعالیت و تردد وسایل نقلیه است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۱    
اقتصاد ایران: رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در حال پیگیری میزان آلودگی رود ارس هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۷    
تکذیب آلودگی ارس علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به برخی اخبار نسبت به میزان آلودگی رود ارس و مضرات آن، با بیان اینکه رود ارس را کاملا پایش می کنیم، تاکید کرد: آن آلودگی هایی که مطرح هست به هیچ عنوان واقعیت ندارد./ایسنا پرونده پتروشیمی میانکاله برای همیشه بسته شد ...
وانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به برخی اخبار نسبت به میزان آلودگی رود ارس و مضرات آن، با بیان اینکه رود ارس را کاملا پایش می کنیم، تاکید کرد: آن آلودگی هایی که مطرح هست به هیچ عنوان واقعیت ندارد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
انتظار می رود این پیشرفت های جدید در نهایت میزان آلودگی را کاهش دهد و جاده ها را ایمن تر کند
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به برخی اخبار نسبت به میزان آلودگی رود ارس و مضرات آن، با بیان اینکه رود ارس را کاملا پایش می کنیم، تاکید کرد: آن آلودگی هایی که مطرح هست به هیچ عنوان واقعیت ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۱    
متخصص اعصاب و روان با اشاره به تاثیر ذرات آلاینده بر کنترل هیجانات افراد گفت: افراد در روزهایی که میزان آلودگی هوای بیشتری دارد، علائمی از جمله افسردگی و اضطراب را بیشتر از سایر روزها تجربه خواهند کرد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
یک کاربر ایرانی با انتشار تصویری باورنکردنی از تخلیه زباله های بیمارستانی در ساحل خزر ابراز تاسف کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آژانس ملی علوم استرالیا(CSIRO) و دانشگاه تورنتو در یک پژوهش جدید دریافتند اقیانوس ها میلیون ها تن آلودگی پلاستیکی را در خود جای داده اند. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای شهر اهواز طی سومین روز متوالی ناسالم است و شاخص 20 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هیچ کدام از شهرها در وضعیت آلوده قرار ندارد و هوای 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هیچ کدام از شهرها در وضعیت آلوده قرار ندارد و هوای 21 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز اصفهان رکوردار هوای ناسالم است و هوای 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پیشوا - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا گفت: 21 مورد صدور اخطاریه زیست محیطی، چهار مورد پلمب و جمع آوری واحد آلاینده، 58 مورد اقدام حقوقی و 47 فقره نمونه برداری از خروجی فاضلاب واحدهای صنعتی و تولیدی برای تعیین میزان آلودگی از اقدامات این اداره در سال 1402 بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۱    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز شهر اهواز رکوردار هوای ناسالم است و 21 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز سنندج رکورددار هوای ناسالم در کشور است و هوای 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۹    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز دو شهر در وضعیت ناسالم و هوای 20 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هیچ کدام از کلان شهرها در وضعیت ناسالم قرار ندارد و هوای 23 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز مشهد رکورددار آلودگی در کشور است و هوای 21 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۲    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز بوشهر رکوردار آلودگی در کشور است و هوای 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز یزد رکوردار آلودگی در کشور است و هوای 20 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز مشهد رکوردار آلودگی در کشور است و هوای 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۹    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای سه شهر ناسالم و شاخص کیفی 23 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۲    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای دو شهر ناسالم و شاخص کیفی 22 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای شهر تبریز ناسالم و شاخص کیفی 22 شهر سالم و پاک است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: میزان آلودگی هوا از امروز سه شنبه تا پایان هفته جاری در این استان افزایش می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای شهر زاهدان در وضعیت خطرناک و شاخص کیفی 22 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای سه شهر بر مدار ناسالم و شاخص کیفی 19 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۵    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای شهر زاهدان دارای هوای ناسالم و 22 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای شهر اهواز برای سومین روز پیاپی آلوده است و سنندج پاک ترین هوا را دارد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر، جهان به سمت استفاده از خودروهای الکتریکی برای کاهش آلودگی هوا و گازهای گلخانه ای، به ویژه در شهرهای بزرگ، در حال پیشرفت است. برخی از کشورها که میزان آلودگی ناشی از خودروها در آنها بسیار کمتر است، ضرب الاجلی را برای حذف خودروهای سوخت فسیلی در کشور خود تعیین کرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روند افزایشی جمعیت جهان و چالش های محیط زیستی این اولتیماتوم را به شرکت های معدنی داده که تکنیک ها و راه های جدیدی را در دستور کار قرار دهند. استفاده از برخی تکنیک های جایگزین در معدن می تواند میزان آلودگی و مصرف منابع طبیعی را کاهش دهد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز اهواز رکوردار آلودگی در کشور است و هوای 21 شهر سالم و پاک ثبت شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۶:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: من از 15 سال پیش در دانشگاه موضوع خودورهای برقی را آغاز کردم و تا زمانی که هستیم از این طرح حمایت می کنیم؛ این یک نیاز ملی و بین المللی است، زیرا کره زمین پذیرش این میزان آلودگی را ندارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۹    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز اهواز رکوردار آلودگی در کشور است و هوای 23 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وزارت نفت متعهد شد تا شهریور ماه سال آینده به 50 درصد تعهدات خود برای کاهش آلودگی در منطقه پارس جنوبی عمل کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۰    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز کیفیت هوای هفت شهر ناسالم است و هوای 19 شهر در وضعیت سالم قرار دارد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
با افزایش میزان آلودگی هوا شاخص کیفیت هوای شهر تهران روز چهارشنبه در وضعیت قرمز (ناسالم برای همه افراد) قرار گرفت. به گزارش روند بازار ، شاخص لحظه ای کیفیت هوای شهر با قرار گرفتن روی عدد 152 برای همه افراد ناسالم اعلام شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۲    
تهران بزرگ - ایرنا - با افزایش میزان آلودگی هوا شاخص کیفیت هوای شهر تهران روز چهارشنبه در وضعیت قرمز (ناسالم برای همه افراد) قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۸    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز کیفیت هوای دو شهر در وضعیت قرمز قرار دارد و هوای 18 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز وضعیت هوای دو شهر در وضعیت قرمز قرار دارد و هوای 17 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۴    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز وضعیت هوای پنج شهر ناسالم و 21 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۳    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز وضعیت هوای یک شهر در شرایط خطرناک (قهوه ای) و 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم هیچ کدام از کلان شهرها بر مدار آلودگی و ناسالم قرار ندارد و 23 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز کرمان ناسالم ترین هوا و همدان و سنندج پاک ترین هوا را دارند.