جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۱:۲۵Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میزان آلودگی»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی گالیکش طرح پایش زنبورستان ها با هدف بررسی و شناسایی میزان آلودگی کندوها به بیماریهای انگلی و غیرانگلی در گالیکش آغاز شده است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: هوای استان امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار رقیق است که میزان آلودگی هوا به تدریج کاهش پیدا می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۸    
اگر تا پیش از این، مسئولان رأی به تعطیلی کارخانه های سیمان و فولاد در زمستان می دادند تا بلکه گاز مصرفی این کارخانه ها به طورموقت به نیروگاه های برق مازوت سوز اختصاص یابد و از میزان آلودگی هوای ناشی از این مازوت سوزی قدری کاسته شود، در سال های اخیر، گرمای هوا و مصرف بیش از ظرفیت تولید برق در کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۰    
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 688 میلیون و 668 هزار و 272 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 877 هزار و 81 نفر بر اثر آن فوت کرده اند. 661 میلیون و 9 هزار و 979 مبتلای به کرونا تا کنون در جهان بهبود یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 688 میلیون و 379 هزار و 964 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 874 هزار و 902 نفر جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: هم اکنون میزان آلودگی شهر های استان 3 تا چهار و نیم برابر حد مجاز و در شرایط ناسالم قرار دارد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت از محیط زیست لرستان گفت: هوای شهرهای کوهدشت، پلدختر و خرم آباد در وضعیت بسیار ناسالم قرار دارد و میزان آلودگی در این شهرستان ها به حدود چهار برابر حد مجاز رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: میزان آلودگی هوا در استان دو تا سه برابر استاندارد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۹    
نماینده مردم تهران گفت: در سال 1346 قانون شعاع 120 کیلومتر صنایع مطرح شد که باید تغییر کند، با استاندارد های آلودگی هوا می توان میزان آلودگی ها را مشخص کرد و در شهر تهران صنایع جدید احداث کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی گفت: میزان آلودگی صنعتی در خوزستان بالاست اما فقط به این استان محدود نمی شود و اینکه افراد حساس و بیمار برای بهبود بیماری از استان مهاجرت کنند توصیه درستی نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۰    
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 688 میلیون و 140 هزار و 132 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 673 هزار و 400 نفر جان خود را از دست داده اند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سوخت الکترونیکی چیست و آیا واقعاً می تواند کاری کند که تردد خودرو ها با کمترین میزان آلودگی همراه شود؟ غول خودروسازی چه می گویند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران گفت: بیشترین میزان آلودگی در مناطق مرکزی و کمترین میزان را در منطقه 22 داشته ایم اما به دلیل جمعیت شناور باید گزارش خود را دائماً بروزرسانی کنیم.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۱    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه تاکنون مبارزه با آفت ملخ مراکشی در 2 هزارو 260 هکتار از مراتع شهرستان طارم انجام شده است گفت: عملیاتی کنترلی در طول سال های گذشته سبب شده تا امسال میزان آلودگی مراتع طارم با این آفت کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۷:۴۰    
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا در جهان، تا به امروز 687 میلیون و 433 هزار و 837 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 868 هزار و 458 نفر جان خود را از دست داده اند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۰    
میزان آلودگی شرکت های فولادی چین در سه ماهه اول کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۵    
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 687 میلیون 108 هزار و 834 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 863 هزار و 787 نفر جان خود را از دست داده اند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۲    
ناتوانی مدیران به دلیل فقدان منابع لازم برای مدیریت ترافیک شهری موجب افزایش فاصله بین تقاضا و عرضه امکانات حمل و نقل خواهد شد و پیدایش ترافیک سنگین، افزایش قابل توجه زمان جابه جایی بار و مسافر، افزایش تصادفات درون شهری ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در روسیه روز گذشته 7 هزار و 30 مورد ابتلای جدید و 34 مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به 398 هزار و 41 مورد رسید. در ژاپن 10 هزار 660 مورد جدید ابتلا و 18 مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به 74 هزار و 356 نفر رسیده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 686 میلیون 346 هزار و 277 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 859 هزار و 235 نفر جان خود را از دست داده اند.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
امید آن می رود با این روش جدید بتوان به راهکار های مناسبی برای تجزیه پلاستیک و از جمله پلی پروپیلن دست پیدا کرد و میزان آلودگی های زیست محیطی را به حداقل رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل حفاظت محیط زیست قم در اطلاعیه ای با اشاره به قرار داشتن هوای قم در وضعیت ناسالم آورده است: براساس اعلام سازمان هواشناسی در ساعات عصر امروز از میزان آلودگی هوای استان کاسته خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۰    
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 685 میلیون 733 هزار و 272 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 842 هزار و 937 نفر جان خود را از دست داده اند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه جامعه: ژاپن با 44 فوتی در صدر آمار جان باختگان کرونایی جهان به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 6 میلیون و 813 هزار و 317 نفر جان خود را از دست داده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در سالهای اخیر، افزایش آلودگی های زیست محیطی و انتشار روزافزون گاز های گلخانه ای، منجر به تحول و دگرگونی صنعت برق در سراسر جهان در راستای بهره گیری از منابع نوری دوست دار محیط زیست با کمترین میزان آلودگی شده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، روشنک رضایی کلانتری گفت: بیس فنل A یک آلاینده نوظهور محیطی است که پساب صنایع رنگ و پلاستیک می تواند عامل انتشار آن در محیط زیست باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 681 میلیون و 477 هزار و 64 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 811 هزار و 681 نفر جان خود را از دست داده اند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی مه ولات؛ پیرو دستورالعمل اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی طرح ضربتی تعیین میزان آلودگی دامهای سبک شهرستان به بیماری بروسلوز در سطح شهرستان اجرا گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح پایش بروسلوز جهت بررسی میزان آلودگی دام سبک در 73 روستای شهرستان راز و جرگلان در حال اجرا است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 678 میلیون و 691 هزار و 949 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 791 هزار و 79 نفر جان خود را از دست داده اند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 679 میلیون و 482 هزار و 438 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 797 هزار و 161 نفر جان خود را از دست داده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 680 میلیون و 754 هزار و 545 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 805 هزار و 684 نفر جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 680 میلیون و 154 هزار و 762 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 801 هزار و 393 نفر جان خود را از دست داده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با رشد روزافزون صنعت و کشاورزی و دامداری صنعتی و همچنین رشد جمعیت در دهه های اخیر، میزان آلودگی های آب همواره افزایش یافته و این آلاینده ها در سیستم آب مصرفی کشورهای توسعه نیافته حتی بیشتر نیز می باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: میزان آلودگی هوای اصفهان در تابستان امسال 25 درصد افزایش داشت که علت آن تشدید گردوغبار و ذرات معلق بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 81 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 81 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر لزوم شناسایی منشاء و میزان آلودگی نفتی منابع آب زیرزمینی منطقه راه آهن تبریز تأکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شفقنا از صداوسیم ا ، طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 678 میلیون و 691 هزار و 949 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 791 هزار و 79 نفر جان خود را از دست داده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۷:۳۱    
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 678 میلیون و 83 هزار و 787 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 785 هزار و 895 نفر بر اثر آن فوت کرده اند. 650 میلیون و 658 هزار و 932 مبتلای به کرونا تا کنون در جهان بهبود یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 677 میلیون و 879 هزار و 594 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 784 هزار و 227 نفر جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۷:۱۹    
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 677 میلیون و 724 هزار و 407 نفر به این بیماری مبتلا شده و 6 میلیون و 783 هزار و 338 نفر جان خود را از دست داده اند.
نمودارهای سامانه پایش کیفی هوای کشور، شاخص آلودگی هوا را در شهرستان های فهرج و لامرد در سطح خطرناک نشان می دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مغز در حال رشد نوزادان به طور مشخص به آسیب های ناشی از مواد شیمیایی سمی حساس است و ثابت شده است که بسیاری از فرآیندهای رشدی بدن نسبت به سمیت شیمیایی بسیار آسیب پذیر هستند ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۱:۴۶    
هپاتیت بیماری است که کبد را درگیر کرده و برحسب زمان کشف ویروس به انواع A، B، C، D و E تقسیم بندی می شود که از این میان طبق آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، میزان آلودگی و ناقل بودن هپاتیت بی به ترتیب 1.7 و 1.2 درصد در جامعه است. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت با میانگین 100 در شرایط قابل قبول قرار دارد اما رفته رفته بر میزان آلودگی ها افزوده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی و مرگ ناشی از ابتلا به کرونا در ژاپن 55 هزار 537 مورد جدید ابتلا و 308 مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به 68 هزار و 399 نفر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سیمان سپاهان گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، منابع انسانی و نسل جوان و نخبه، سرمایه اصلی کشور هستند. با توجه به چشم انداز هلدینگ سیمان غدیر در 5 سال آینده، جذب و نگهداشت نیروهای نخبه اولویت اصلی شرکت سیمان سپاهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-19 در جهان، تا به امروز 675 میلیون و 13 هزار و 547 نفر به این بیماری مبتلا شده اند و 6 میلیون و 760 هزار و 663 نفر جان باخته اند.