دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۱:۳۱Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت قرمز»

روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز و نارنجی نیست، 65 شهر در وضعیت زرد و 383 شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 102 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه چهار بیمار نیز در این بازه زمانی جان خود را از دست دادند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاع رسانی رنگ بندی کرونایی مناطق کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تمامی مناطق استان مازندران همچنان خارج از وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی می باشند 18 شهرستان استان جزو مناطق با وضعیت آبی شدند و 4 شهرستان استان شامل گلوگاه ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سیدحسین حسینی در این فصل اصلا شرایط خوبی نداشته است و بارها با اشتباهات او دروازه آبی ها باز شده است، نمونه اش همین دربی روز گذشته در فینال جام حذفی که دروازه بان استقلال به جز چند خروج اشتباه در جریان بازی ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس اعلان وزارت بهداشت، هیچیک از شهرهای لرستان در وضعیت قرمز یا نارنجی کرونا قرار ندارد. وی گفت: در حال حاضر شهرهای پلدختر، خرم آباد، چگنی و دلفان در وضعیت زرد کرونا قرار دارند ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۶    
فرونشست زمین، زلزله خاموش یا سرطان زمین است و تهران طبق گفته معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان مدیریت بحران شهر سالانه 13 سانتی متر فرونشست دارد.اما این فقط تهران نیست که درگیر فرونشست در ایران است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت: بر اساس آخرین به روز رسانی ها، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز همانند هفته گذشته 0 شهر بوده اما تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از 1 به صفر شهر رسید. همچنین تعداد شهرهای با وضعیت زرد از 68 به 65 شهر کاهش و تعداد شهرهای با وضعیت آبی از 379 به 383 شهر افزایش یافت. قرمز: 0 شهر ...
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۷    
وزارت بهداشت آخرین وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور را اعلام کرد و بر اساس آن در حال حاضر هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی این بیماری نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی کرونا نیست، 65 شهر در وضعیت زرد و 383 شهر نیز در وضعیت آبی قرار دارند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۱    
وزارت بهداشت آخرین وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور را اعلام کرد و بر اساس آن در حال حاضر هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی این بیماری نیست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و بنابر اعلام وزارت بهداشت، بر اساس آخرین به روز رسانی ها، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز همانند هفته گذشته صفر بوده و تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی نیز از یک به صفر رسیده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وزارت بهداشت آخرین وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور را اعلام کرد و بر اساس آن در حال حاضر هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی این بیماری نیست.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: بر اساس آخرین به روز سانی، در حال حاضر هیچ شهری در وضعیت قرمز همانند هفته گذشته نیست تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از یک به هیچ شهر رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۳    
بر اساس اعلام سامانه پایش هوای کشور امروز هوای یک شهرستان خوزستان در وضعیت ناسالم قرمز و هوای 6 شهرستان ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین به روزرسانی سامانه پایش هوای کشور وضعیت شاخص هوای چهار شهرستان خوزستان ظهر یکشنبه در وضعیت قرمز قرار گرفت. بنا بر گزارش سامانه پایش کیفی هوای کشور در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 12 امروز شاخص کیفیت هوا براساس اندازه گیری ذرات معلق با اندازه 2 ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ بنا بر گزارش سامانه پایش کیفی هوای کشور در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 12 امروز شاخص کیفیت هوا براساس اندازه گیری ذرات معلق با اندازه 2 ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۵۵   + ۷۲ سایت دیگر  
در یک سال گذشته پس از افزایش افسارگسیخته قیمت ها در کالاهای اساسی مورد مصرف، میزان مصرف و استقبال مردم برای خرید و استفاده از مواد خوراکی به شدت کاهش یافته بطوریکه روسای اتحادیه های مختلف و بنکداران در گزارش های مختلف از رکود در بازار مواد غذایی طی یک سال گذشته خبر داده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با اصلاح 34716 واحدی به جایگاه 2 میلیون و 311 هزار واحدی رسید. تیتربرتر، شاخص کل بورس با اصلاح 34716 واحدی به جایگاه 2 میلیون و 311 هزار واحدی رسید. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
هر چند سهم هزینه های خوراک در سبد هزینه ای خانوار ایرانی افزایش یافته است اما بررسی ها نشان می دهد کالری دریافتی ایران ها روندی کاهشی را در یک دهه شاهد بوده است .
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با اصلاح 34716 واحدی به جایگاه 2 میلیون و 311 هزار واحدی رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شاخص کل بورس امروز با اصلاح 34716 واحدی به جایگاه 2 میلیون و 311 هزار واحدی رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، شاخص کل بورس با اصلاح 34716 واحدی به جایگاه 2 میلیون و 311 هزار واحدی رسید. برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از 222 میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با اصلاح 34716 واحدی به جایگاه 2 میلیون و 311 هزار واحدی رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
هوای 2 شهر خوزستان در وضع قرمز و 4 شهر در وضع نارنجی آلودگی هوا قرار گرفت.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های انگلیسی می گویند تاد بولی، مالک چلسی، روز یکشنبه در دیدار مقابل نیوکسل در ورزشگاه حضور نخواهد داشت تا با خشم و شعارهای تند هواداران مواجه نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
میانگین شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 9 صبح امروز جمعه پنجم خرداد در چهار ایستگاه پایش، وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان امروز پنجم خرداد براساس داده های 4 ایستگاه پایش فعال با میانگین 143 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در حال حاضر هیچ شهرستانی در کشور در وضعیت قرمز نیست و یک شهر در وضعیت نارنجی، 68 شهر در وضعیت زرد و 379 شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
هوای 6 شهر خوزستان در وضعیت قرمز و نارنجی آلودگی هوا قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۲    
بر اساس داده های سامانه پایش کیفی هوا شاخص روزانه آلودگی هوا در شهرهای آبیک و الوند به ترتیب به 166 و 153 پی پی ام رسیده است و بنابراین هوای این 2 شهر صنعتی استان قزوین در وضعیت قرمز قرار گرفته و برای همه گروه ها ناسالم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
هوای اهواز با 161 AQI در وضعیت قرمزآلودگی هوا قرار گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز نیست، یک شهر در وضعیت نارنجی، 68 شهر در وضعیت زرد و 379 شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هوای امروز چهار شهر خوزستان در وضعیت قرمز و نارنجی آلودگی هوا قرار گرفت.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
براساس آخرین نقشه رنگبندی شهرستان های کشور از 31 اردیبهشت، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز همانند هفته های گذشته صفر شهر بوده است
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تعداد شهرهای با وضعیت قرمز همانند هفته گذشته صفر بوده اما تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از هفت مورد به یک شهر کاهش یافت.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین به روزرسانی ها، همانند هفته گذشته هیچ شهری در وضعیت قرمز قرار ندارد اما تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از 7 به یک شهر کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تعداد شهرهای با وضعیت قرمز همانند هفته گذشته صفر بوده اما تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از هفت مورد به یک شهر کاهش یافت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد: در حال حاضر هیچ شهری در وضعیت قرمز کرونایی نیست و فقط یک شهر در وضعیت نارنجی قرار دارد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، بر اساس آخرین به روز رسانی ها، تعداد شهر های با وضعیت قرمز همانند هفته گذشته 0 شهر بوده، اما تعداد شهر های با وضعیت نارنجی از 7 به 1 شهر کاهش یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص 79 شرایط زرد و قابل قبول را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
هوای امروز هفت شهر خوزستان در وضعیت قرمز و نارنجی آلودگی هوا قرار گرفت .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت امروز جمعه 29 اردیبهشت ماه 1402 با شاخص 91 شرایط زرد و قابل قبول را نشان می دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۷    
مدیرکل آبفای خراسان رضوی گفت: 33 شهرستان در شرایط ویژه تنش آبی هستند که 16 شهرستان در شرایط قرمز قرار دارند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از نظر میزان ناباروری در وضعیت قرمز قرار دارد تا جایی که رتبه های دوم یا سوم ناباروری را به خود اختصاص داده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همچنین در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز کرونا نیست، هفت شهر نیز در وضعیت نارنجی، 106 شهر در وضعیت زرد و 335 شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۷    
در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز کرونا نیست، هفت شهر نیز در وضعیت نارنجی، 106 شهر در وضعیت زرد و 335 شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.