شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۵:۵۹Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت قرمز»

دنیای بانک   ۱ ساعت پیش    
روزنامه همشهری گزارش داد: بانک های دولتی سپه، ملی، پست بانک ، توسعه تعاون، صنعت و معدن و کشاورزی به همراه بانک های غیردولتی سامان، آینده، صادرات، دی، پارسیان، تجارت، گردشگری، ایران زمین، سرمایه، اقتصادنوین، شهر و مؤسسه اعتباری ملل از حیث شاخص سلامت بانکی و ثبات مالی در وضعیت قرمز قرار دارند. ...
شمار شهر های زرد هم از 114 به 217 شهرستان افزایش یافته و به همین تناسب از شمار شهر های آبی به شدت کاسته شده و از 325 به 181 شهرستان رسیده است. تغییراتی که حکایت از گسترش خطر کرونا در کشورمان، آن هم با سرعت بسیار زیاد دارد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اعلام رنگ بندی شهر های کشور، وضعیت محدودیت و تعطیلی فعالیت رشته های ورزشی به گونه ای است که شدیدترین محدودیت ها در 7 شهر با وضعیت قرمز اعمال می شود و در 43 شهر از جمله تهران، شاهد ممنوعیت فعالیت مشاغل ورزشی گروه 3 هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۲    
بر اساس آخرین نقشه کرونایی کشور، شهرستان فردوس در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۷۰ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 30 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به 132 هزار و 333 نفر رسید.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
طبق رنگ بندی کرونایی جدید کشور از 8 بهمن 1400 کاشان (اصفهان)، فردوس (خراسان جنوبی)، قم (قم)، ابرکوه، اردکان، خاتم، مهریز (یزد) در وضعیت قرمز قرار گرفتند و وضعیت تهران هم نارنجی است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از قرار گرفتن 4 شهرستان استان یزد در وضعیت قرمز کرونایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از قرار گرفتن پنج شهرستان استان یزد در وضعیت قرمز کرونایی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
براساس آخرین آمار رنگ بندی کرونایی، شهرهای کاشان، فردوس، قم، ابرکوه، اردکان، خاتم و مهریز در وضعیت قرمز قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارگردان فیلم کوتاه با ابراز امیدواری از اینکه محفل کوچک هنر و تجربه تعطیل نشود، گفت: عنوان مجموعه فیلم های کوتاه وضعیت قرمز بسیار به جا و متناسب با وضعیت فیلمسازان این عرصه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۱    
شیوع کرونا در استان اصفهان بر اساس اعلام وزارت بهداشت روند رو به افزایشی دارد به گونه ای که کاشان در وضعیت قرمز کرونا ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نقشه کرونایی کشور، شهرستان فردوس در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – شیوع کرونا در استان اصفهان بر اساس اعلام وزارت بهداشت روند رو به افزایشی دارد به گونه ای که کاشان در وضعیت قرمز کرونا ثبت شده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، با افزایش مبتلایان به سویه اومیکرون، تعداد شهرهای قرمز کرونا در 24 ساعت از یک شهر به هفت شهر افزایش یافت و هم اکنون شهرهای قم، کاشان، فردوس، ابرکوه، اردکان، خاتم و مهریز در وضعیت قرمز قرار دارند.در همین حال وزیر بهداشت گفت: عملا وارد پیک ششم شده ایم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام آخرین رنگ بندی کرونایی در کشور از امروز جمعه هشتم بهمن ماه 1400، هفت شهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۰    
سخنگوی کرونای شهرستان های کاشان و آران و بیدگل از بازگشت مجدد وضعیت قرمز به شهرستان کاشان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - براساس اعلام آخرین رنگ بندی کرونایی در کشور از امروز جمعه هشتم بهمن ماه 1400، هفت شهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت.
در آخرین رنگ بندی کرونایی کشور کاشان، فردوس، قم، ابرکوه، اردکان، خاتم، مهریز در وضعیت قرمز؛ تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و 39 شهرستان دیگر در وضعیت نارنجی و 217 شهر در وضعیت زرد قرار گرفتند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۲:۰۶   + ۹۴ سایت دیگر  
اپلیکیشن ماسک آخرین وضعیت نقشه کرونایی در ایران را به روزرسانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات منتشر شده در سامانه ماسک، استان قم بار دیگر از نظر رنگ بندی کرونایی در وضعیت قرمز قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان انتقال خون سیستان وبلوچستان گفت: ذخایر خون در استان کاهش یافته و لازم است مردم برای اهدای خون اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ذخیره خونِ سیستان و بلوچستان در وضعیت قرمز قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت: نماز جمعه فردا در پایگاه های اردکان، عقدا و احمدآباد به دلیل وضعیت قرمز کرونایی در این شهرستان برگزار نمی شود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فیض الله برزگر گفت: براساس آماری که در سامانه ماسک ارائه شده است، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان شیروان نارنجی و در سایر شهرستان ها وضعیت قرمز را دارد و این می تواند زنگ خطری برای راه اندازی پیک ششم کرونا در خراسان شمالی باشد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۶:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس علی اکبر عزیزی، عصر چهارشنبه در جلسه فوق العاده ستاد استانی کرونا اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس کرونا در استان یزد و با توجه به رنگ بندی های اعلام شده، در حال حاضر شهرستان اردکان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
روز گذشته کیفیت هوای شهر تهران در 14 ایستگاه در وضعیت قرمز یعنی ناسالم برای تمام گروه ها قرار گرفت. ظهر دیروز ایسنا گزارش داد در حالی کیفیت هوای پایتخت روی عدد 137 و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است که کیفیت هوا در 14 ایستگاه در شرایط قرمز و ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان اردکان از استان یزد نخستین شهری است که پس از انتشار سویه امیکرون در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت. امروز اولین شهری که بیشترین تزریق واکسن رو داشته در وضعیت قرمز کرونا در آمده است!
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز اردکان به عنوان نخستین شهرستان کشور در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت، میبد، ابرکوه، مروست، خاتم و مهریز در وضعیت نارنجی و پنج شهرستان دیگر در وضعیت زرد قرار دارد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: به دنبال تعطیلی مدارس پنج شهرستان استان یزد به دلیل گسترش سویه جدید کرونا، مدارس نواحی یک و 2 شهرستان یزد هم از امروز به مدت یک هفته تعطیل اعلام شد. ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: با توجه به گسترش سویه اُمیکرون و تغییر رنگ بندی کرونایی برخی مناطق، از فردا(پنجشنبه) تا پایان هفته آینده تمامی کلاس های درس پنج شهرستان تعطیل شد و آموزش ها از طریق فضای مجازی به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به قرمز شدن شهر اردکان به عنوان تنها شهر وضعیت قرمز کرونایی در ایران، گفت: علت قرمز شدن شرایط کرونایی در این شهر وجود تعداد زیادی کارگران غیر بومی و اتباع هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۴    
نماینده مردم اردکان در مجلس ضمن اظهار نگرانی و تاسف از قرمز شدن شرایط حوزه انتخابیه خود به دلیل شیوع سویه جدید اومیکرون گفت: از مردم اردکان می خواهم مانند همیشه در این شرایط هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و مسئولان نیز اقدامات لازم را انجام دهند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
فرماندار تهران و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا از احتمال بازگشت محدودیت های کرونایی با توجه به روند افزایشی مبتلایان به سویه اومیکرون خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خسروی با بیان اینکه ذخایر خون در استان کاهش یافته است، گفت: مردم برای اهدای خون اقدام کنند چرا که کمبود خون تهدیدی برای سلامت بیماران نیازمند است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
شهرستان اردکان از استان یزد نخستین شهری است که پس از انتشار سویه امیکرون در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان اردکان در استان یزد با گسترش سویه اُمیکرون به عنوان اولین شهر در نقشه کرونایی کشور پس از 47 روز، در وضعیت قرمز قرار گرفت.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۸    
وضعیت باشگاه پرسپولیس کاملا بهم ریخته و بازیکنان این تیم امروز به دلیل عدم دریافت مطالبات خود، اعتصاب کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که کیفیت هم اکنون هوای پایتخت 137 و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، کیفیت هوا در 14 ایستگاه در شرایط قرمز و ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۸    
کاهش شدید بارندگی و خشکسالی که سال گذشته و تا پایان پاییز امسال ادامه داشت سبب نگرانی خیلی ها شد. تا جایی که حرف از بی سابقه بودن بی بارانی ها در چند دهه اخیر به میان آمد و هشدارها هر روز بیشتر می شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز اعلام کرد: کیفیت هوای بیشتر شهرستان های این استان به علت پایداری جوی در وضعیت قرمز و اضطرار قرار گرفته است.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: با گذشت سه روز از 29 دی ماه روز هوای پاک، بار دیگر هوای شهرهای مختلف استان با افزایش غلظت آلودگی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و ناسالم قرار گرفت. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۸۹ سایت دیگر  
فارس: جانشین پلیس راهور ناجا از اعمال محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی با توجه به وضعیت تزریق واکسن و تست کرونا خبر داد. سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سوال که وضعیت تردد به شهرهای کرونایی با توجه به قرار گرفتن 9 شهر در وضعیت قرمز و نارنجی چه می شود ...
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز پنجم بهمن با قرار گرفتن روی شاخص 134 برای گروه های حساس همچنان در شرایط ناسالم ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
به دنبال روند صعودی کرونای امیکرون و آغاز خیز ششم کووید 19 در کشور، شهرستان اردکان یزد، نخستین شهری است که در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
میانگین غلظت آلاینده های هوای تهران هم اکنون بر روی عدد 138 قرار دارد و کیفیت هوا برای گروه های حساس جامعه ناسالم است.
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پس از چند هفته که نقشه کرونایی کشور فقط زرد و آبی شده بود، در روزهای اخیر شاهد وجود نقاط نارنجی و قرمز شده ایم.
پرسش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
درحال حاضر یک شهرستان در وضعیت نارنجی، 44 شهرستان در وضعیت زرد و 403 شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند و در نقشه کرونایی کشور هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز قرار ندارد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم سلمانی اظهار داشت: هفته گذشته تقریباً تمام شهرستانهای استان یزد در وضعیت آبی قرار گرفتند اما از ابتدای هفته جاری، وضعیت شهرستان های استان متغیر شد. ...
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۲   + ۱۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: شهرستان اردکان از استان یزد نخستین شهری است که پس از انتشار سویه امیکرون در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت. علاوه بر آن، شهرستان های کاشان (اصفهان)، فردوس (خراسان جنوبی)، تربت حیدریه (خراسان رضوی)، بستک (هرمزگان)، ابرکوه، خاتم، مهریز، میبد (یزد) در وضعیت نارنجی قرار گرفتند. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۲    
شهرستان اردکان از استان یزد نخستین شهری است که پس از انتشار سویه امیکرون در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.