جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۶:۱۰Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای تهران»

ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز -جمعه- از لحاظ غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 81 در شرایط قابل قبول و سالم است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
امروز، پنج شنبه (هفتم مرداد) دمای هوای تهران در کمترین و بیشترین حالت خود بین 36 و 27 درجه سانتیگراد، در روز جمعه (هشتم مرداد) بین 36 و 28 درجه سانتیگراد و در روز شنبه (نهم مرداد) بین 37 و 29 درجه سانتیگراد متغیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران گفت: از امروز تا شنبه روند کاهش نسبی دما در نواحی شمالی 4 تا 8 درجه و در نیمه جنوبی 3 تا 5 درجه سلسیوس مورد انتظار است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۰    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف و غالبا آفتابی و در برخی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 84 در وضعیت سالم قرار دارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص 81 در وضعیت قابل قبول قرار دارد اما طبق پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوا، احتمال بازگشت آلودگی و قرارگیری تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس، وجود دارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۴    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 82 در وضعیت سالم قرار دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 82 در وضعیت سالم قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بر اساس داده های ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در شهر تهران از29 تیر تا 3 مرداد کیفیت هوای پایتخت سه روز در شرایط قابل قبول و سه روز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از کاهش نسبیِ دما از پایان هفته در استان خبر داد و گفت: 7 تا 9 مردادماه، دما در اغلب نقاط استان تهران 4 تا 6 درجه کاهش می یابد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۱    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف و آفتابی پیش بینی می شود. فردا چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400 آسمان تهران آفتابی و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت سبز خواهد بود. ...
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت برای صدو دومین روز از ابتدای سال تاکنون در شرایط سالم قرار گرفته است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه کارشناس هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت:امروز صبح شاهد طوفان شن و خاک در زابل بودیم سرعت لحظه ای وزش باد به 82 کیلومتر رسید و دید را در زابل به 500 متر کاست، اگرچه که در روز قبل هشدار افزایش فعالیت بادهای 120 روزه در منطقه شمال سیستان وبلوچستان ...
کیفیت هوای پایتخت برای صدو دومین روز از ابتدای سال تاکنون در شرایط سالم قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۴    
میانگین غلظت آلاینده های هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد 95 قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز -پنجم مرداد - از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 86 در شرایط قابل قبول است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
محسن روشنی، در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر در خصوص علل کاهش کیفیت هوای تهران در نیمه نخست سال و افزایش تعداد روزهای ناسالم هوا نسبت به سال های گذشته گفت: در شرایطی قرار داریم که هم دمای هوا بالاست و هم با کاهش بارندگی مواجه بوده ایم، و این شرایط برای تولید آلاینده ازن و ذرات معلق فراهم است ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت امروز (پنجشنبه 7مرداد) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با شاخص لحظه ای 103 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت و افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج را از منزل کاهش دهند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۴    
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 88 در وضعیت سالم قرار دارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 88 در وضعیت سالم قرار دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با افزایش غلظت آلاینده های هوا، از کیفیت هوای تهران کاسته شده و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت. کیفیت هوای تهران برای صد و یکمین روز طی 24 ساعت گذشته در شرایط سالم قرار گرفت و میانگین غلظت آلاینده های هوا بر روی عدد 86 ثبت شد ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که کیفیت هوای تهران در نخستین ماه تابستان امسال 14 روز در شرایط آلوده بود و در این میان آلاینده ازن 10 روز هوای تهران را در شرایط ناسالم قرار داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 95 در وضعیت سالم قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرارو بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف و آفتابی پیش بینی می شود. فردا دوشنبه 4 مرداد ماه 1400 هوای تهران آفتابی خواهد بود و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز -یکشنبه- از لحاظ غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 92 در شرایط قابل قبول و سالم است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
هوای تهران هم اکنون با شاخص 92 واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۰    
هوای تهران هم اکنون با شاخص 92 واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۷    
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از موتورسیکلت های کاربراتوری و خودروهای دیزلی فرسوده به عنوان دو منبع مهم انتشار آلاینده ها در هوای تهران یاد کرد و گفت: 25 درصد خودروهای دیزلی فرسوده در معاینه فنی رد می شوند.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۲    
هوای تهران هم اکنون با شاخص 92 واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد. به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، هوای تهران در ساعت 9 صبح امروز (شنبه دوم مرداد ماه) با شاخص 92 واحد در وضعیت قابل قبول قرار گرفت. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
برای کاهش آلودگی در تهران کنترل منابع آلاینده در شهر کفایت نمی کند و به کاهش منابع خارج از تهران نیز نیاز است که البته این مساله فراتر از توانایی شهرداری است و باید سازمان حفاظت محیط زیست و استانداری در این زمینه همکاری کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 87 در وضعیت سالم قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۳    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف و آفتابی پیش بینی می شود. فردا یکشنبه 3 مرداد ماه 1400 آسمان تهران آفتابی خواهد بود و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت سبز خواهد بود. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 87 در وضعیت سالم قرار دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
هوای تهران هم اکنون در شرایط قابل قبول قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۰    
هوای تهران هم اکنون با شاخص 92 واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، کیفیت هوای تهران باز هم با افزایش غلظت آلاینده ازن در بعد از ظهر روز گذشته کاهش یافته است. میانگین غلظت آلاینده های هوا طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 111 قرار داشته و شرایط را برای تنفس گروههای حساس جامعه مشکل کرده است. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان را طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و ماندگاری هوای گرم پیش بینی کرد. به نقل از اداره کل هواشناسی استان تهران ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مطهره شفیعی در یادداشتی روزنامه ی آرمان نوشت: دیروز هوای تهران بارانی بود و بوی نم یادآور بسیاری از خاطرات شد، اما در چهره ها نگرانی مردم بیش از همه مشهود بود ...
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 80 در وضعیت سالم قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که کیفیت هوای تهران در نخستین ماه تابستان امسال 14 روز در شرایط آلوده بود و در این میان آلاینده ازن 10 روز هوای تهران را در شرایط ناسالم قرار داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 85 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوایی پایتخت را طی سه روز آتی پیش بینی کرد و گفت: فردا (2 مرداد) دمای هوای تهران بین 40 تا 29 درجه سانتیگراد و پس فردا (3 مرداد) بین 39 تا 28 درجه سانتیگراد متغیر اسن و همانند دو روز گذشته صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز-جمعه- از لحاظ غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 76 در شرایط قابل قبول و سالم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: تا اواسط هفته پیش رو دمای پایتخت افزایش می یابد و پس از آن شاهد آغاز روند کاهشی دما خواهیم بود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۶    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف و آفتابی پیش بینی می شود. فردا جمعه 1 مرداد ماه 1400 آسمان تهران آفتابی خواهد بود و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت سبز خواهد بود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاهش تندی باد تا اواخر وقت همراه با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت نامطلوب در برخی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تداوم روند افزایش دمای هوا در استان تهران تا شنبه (2 تیر ماه) و افزایش غلظت آلاینده ازن و به تبع آن کاهش کیفیت هوای پایتخت طی امروز (31 تیر ماه) مورد انتظار است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
کاهش تندی باد تا اواخر وقت همراه با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت نامطلوب در برخی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۰    
هوای تهران هم اکنون با شاخص 63 واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.