پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۵۶Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش دمای هوا»

کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سهراب نجار در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر ضرورت مصرف بهینه گاز در روزهای سرد سال توضیح داد: از آغاز فصل پاییز تا کنون به دلیل کاهش دمای هوا شاهد افزایش میزان مصرف گاز در استان هستیم. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، محمدرضا جولایی امروز (شنبه) در گفتگو با ایرنا با اشاره به کاهش دمای هوا در اغلب استان های کشور، گفت: موج جدید سرما در کشور باعث افزایش مصرف گاز بخش خانگی شده است. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۳:۴۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا – بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (عکس: وحید خادمی)
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (فیلم: وحید خادمی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۹    
بجنورد- ایرنا- بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (فیلم: وحید خادمی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۸    
بجنورد - ایرنا - بارش باران پاییزی روز جمعه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای پاییزی در بجنورد شد. (عکس: وحید خادمی)
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ مططفی هادی زاده به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شب گذشته سرعت تندباد در یکه سعود شهرستان راز و جرگلان 61 کیلومتر بر ساعت و در بجنورد مرکز استان هم 32 کیلومتر بر ساعت ثبت شده است. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۲:۰۲    
کارشناس هواشناسی گفت: روز جمعه در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور کاهش 6 تا 8 درجه ای دما پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز جمعه در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور کاهش 6 تا 8درجه ای دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش باران و برف تا اواخر وقت امروز در سطح استان تداوم داشته و طی امشب تنها در مناطقی از استان به ویژه در جنوب استان، به صورت خفیف انتظار می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از صبح پنجشنبه ضمن کاهش دمای هوا در بیشتر مناطق استان شاهد وزش باد و بارش به صورت برف به ویژه در جاده های مواصلاتی استان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : هوای این استان در اواخر هفته با کاهش چشمگیر دمای هوا روبه رو می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
موسی احمدلو با اشاره به کاهش دمای هوا و افزایش26 درصدی مصرف گاز در استان از مشترکین زنجانی خواست: همچون همیشه با صرفه جویی در مصرف گاز و رعایت دمای رفاه 18 تا 21 درجه سانتیگراد؛ موجبات پایداری شبکه گاز استان و البته کشور را فراهم کنند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: کاهش دمای هوا سبب افزایش مصرف گاز خانگی در استان شد این شرکت برای جلوگیری از قطعی گاز، استفاده از آن را در صنایع بزرگ محدود کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۲    
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: کاهش دمای هوا سبب افزایش مصرف گاز خانگی در استان شد این شرکت برای جلوگیری از قطعی گاز، استفاده از آن را در صنایع بزرگ محدود کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از کاهش دمای هوا در استان خبر داد و گفت: از امروز تا سه شنبه خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن تشریح وضعیت هوای استان های کشور طی روزهای آتی، گفت: طی 3 روز آینده در غالب شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۱    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از کاهش دمای هوا در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی با عبور سامانه بارشی از امشب کاهش دمای هوا در این استان محسوس و قابل ملاحظه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: پدیده غالب در استان اردبیل طی امروز وزش باد است اما از اواخر وقت با افزایش فشار هوا و تغییر جریانات باد، به تدریج آسمان استان ابری شده و دمای هوا کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - کارشناس اداره کل هواشناسی کرمان از کاهش دمای هوا در این استان از چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۹    
نتایج مطالعات انجام شده نشان می دهد که کاهش دمای هوا در فصل های سرد خطر ابتلا به سکته قلبی را افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با کاهش دمای هوا در چند روز اخیر مصرف گاز طبیعی در این استان نسبت به مدت مشابه پارسال با حدود 26 درصد افزایش از مرز 9 میلیون و 500 هزار مترمکعب فراتر رفته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، داده های منابع خبری نشان می دهد کاهش دمای هوا به همراه اختلال در عرضه سوخت از عوامل اصلی ایجاد بحران گازی به شمار می آید و سبب شده است بهای شاخص گاز در اکثر نقاط جهان به ویژه اروپا و آسیا بیش از سه برابر شود. ضرورت استفاده از انرژی های [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش دمای هوا از روز سه شنبه تا پایان هفته به دنبال خرج سامانه بارشی از استان خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :باز پاییز و حکایت آلودگی هوا روبه تکرار است. هوای تهران درحالی طی چند روز گذشته آلوده گزارش شده که هنوز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها به طور کامل انجام نشده و تردد خودرو ها در خیابان ها و معابر شهری به نسبت بازگشایی ها در سال های قبل کمتر است. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۶    
این روزها و با کاهش دمای هوا میزان مصرف گاز به شدت افزایش یافته است و این مسئله موجب کمبود و قطعی گاز خواهد شد. با توجه به اینکه قطعی گاز در بُعد خانگی میسر نیست در نتیجه این قطعی به صنایع تحمیل خواهد شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد: شاخص کیفیت هوای شهر تهران همزمان با کاهش دمای هوا از پیش از ظهر دیروز حاکم شدن وضعیت قرمز در تهران را گزارش داد و هوا برای همه گروه های جامعه ناسالم شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: در پی هشدار هواشناسی نسبت به کاهش دمای هوا و بارش برف، اعضای مدیریت بحران در شهرستان های استان به حالت آماده باش درآمدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۶۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور با اعلام اینکه بارش باران در نقاط مختلف کشور ادامه دارد از کاهش دمای هوا تا 12 درجه سانتیگراد خبر داد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز(25 آبان ماه) درشمال آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل شمالی، خراسان شمالی و خراسان رضوی همچنین در شرق کرمانشاه، همدان ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نیمه شمالی کشور دما بین6 تا 12 درجه کاهش می یابد. صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی، با بیان این که امشب تداوم آلودگی هوا را در شهر های صنعتی و پرجمعیت نظیر تهران ،کرج، اراک ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی با پیش بینی شدت برودت و کاهش دمای هوا در این استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مسؤولان گیلان پیش بینی کرده اند که طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری هوا به شدت سرد شده و لازم است اقدامات پیشگیرانه جهت افزایش آمادگی ها از سر گرفته شود.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از اواخر وقت دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید در برخی نقاط کردستان، کرمانشاه و ایلام بارش پراکنده رخ خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: مصرف گاز استان با کاهش دمای هوا در شبانه روز گذشته از 25 میلیون مترمکعب فراتر رفت و برای چندمین بار طی ماه جاری رکورد روزانه را شکست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با اشاره به اینکه از هفته گذشته با کاهش دمای هوا، داستان تکراری قطع گاز صنایع در روزهای سرد سال آغاز شده است، گفت: از شنبه هفته گذشته، همزمان با کاهش دمای هوا قطع گاز واحدهای سیمانی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۶۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی جدید روز سه شنبه 26 آبان ماه به کشور وارد می شود و طی سه شنبه (25 آبان ماه) و کاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به افزایش 76 میلیون مترمکعبی گاز در استان طی شبانه روز گذشته، گفت: با توجه به کاهش دمای هوا و افزایش مصرف بخش خانگی محدودیت تحویل سوخت به صنایع به صورت کم در سطح استان ابلاغ شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: از امشب تا اواسط هفته شرایط جوی پایدار بوده و پدیده غالب در استان از روز دوشنبه افزایش متناوب ابر پیش بینی و در 48 ساعت آینده دما در استان کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مصرف گاز در این استان به علت کاهش دمای هوا و سرما در 24 ساعت گذشته به هشت میلیون و 669 هزارو 373 مترمکعب رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مصرف گاز در این استان به علت کاهش دمای هوا و سرما در 24 ساعت گذشته حدود یک میلیون و 920 هزار مترمکعب نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۶    
همزمان با اعلام ممنوعیت و صدور اطلاعیه هشدار نسبت به ورود به حریم رودخانه ها، کانال ها و تأسیسات آبی گیلان به علت بارش شدید باران، هواشناسی از کاهش دمای هوای استان در ساعات آینده تا 16 درجه خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۵    
با کاهش دمای هوا و پایداری های جوی، هوای تهران در روز 19 آبان به آلوده ترین حالت خود در پاییز 1400 رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
با کاهش دمای هوا و پایداری های جوی، هوای تهران در 19 آبان 1400 به آلوده ترین حالت خود در پاییز 1400 رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها با کاهش دمای هوا تا 12 درجه زیر صفر در استان زنجان میزان مصرف گاز نیز روند صعودی به خود گرفته و از مرز 11میلیون مترمکعب در روز گذشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
با کاهش دمای هوا و پایداری های جوی، از کیفیت هوای تهران کاسته شده و هوا برای گروههای حساس جامعه آلوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: با خروج سامانه بارشی کاهش دمای هوا طی روزهای آینده بر استان حاکم خواهد شد به طوری که حداقل دمای هوا در اکثر نقاط استان تا چهار روز آینده زیر صفر خواهد بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا شیخی روز یکشنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: همزمان با کاهش دمای هوا در اغلب نقاط استان و پایداری سرما، مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری افزایش پیدا کرده و نیاز است در مصرف بهینه این نعمت خدادادی دقت کنند. وی با بیان اینکه گاز بهای مشترکان زیر 200 مترمکعب رایگان است، [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دمای هوا در استان همدان تا پایان هفته روند کاهشی دارد و در بیشتر نقاط استان به 4 تا 5 درجه سانتیگراد زیر صفر هم می رسد.