سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۵:۲۲Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلخال»

مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: شهرستان خلخال با تولید5/2 میلیون شاخه گل رز هلندی رتبه اول را در استان اردبیل دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره سلامت محیط کار دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون 12 باشگاه ورزشی فاقد مجوز در این شهرستان پلمب و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۸    
جلسه آموزشی شیوه نامه های بهداشتی با شرکت مربیان و موسسین باشگاه های دولتی و خصوصی در خلخال برگزار شد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۲:۰۸    
روستای برندق خلخال در میان دره ای سرسبز که توسط کوه های آق داغ که دومین قله مرتفع اردبیل است، محصور شده است. به گزارش دیدشهر ؛ روستای برندق در بخش خورش رستم شهرستان خلخال استان اردبیل واقع شده است. در این باره بیشتر بدانید: برندق؛ روستایی محصور شده در دل کوه ها ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فریدون بابایی روز یکشنبه در جلسه ستاد قرارگاه فرماندهی مقابله با کرونا افزود: مشکل امروزی ما در بحث پیشگیری از گسترش کرونا در جامعه تعطیلی و توقف فعالیت های اقتصادی کسبه و یا باز بودن بازار این شهرستان نیست. ...
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خلخال گفت : اعتبارات لازم برای تکمیل زیرساخت های دو پروژه گردشگری "بام خلخال" و "قصر چوبی ازناو" برای اجرا به ادارات مرتبط ابلاغ شده است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۲    
امام جمعه شهرستان خلخال از واحدهای مختلف شعبه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات ارائه شده قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا - بخشدار بخش خورش رستم خلخال گفت: 270 دانش آموز شامل 12 درصد از مجموع دانش آموزان این منطقه فاقد امکانات ادامه تحصیل در فضای مجازی هستند.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۳    
نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای حل مشکلات و موانع فعالان گردشگری استان آماده حمایت از این افراد در فراکسیون گردشگری مجلس هستیم.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلخالیم، فریدون بابایی اوشانق فرماندار شهرستان خلخال در نامه ای مکتوب خطاب به کلیه اصناف و بازاریان خلخال، درجهت رعایت کامل و جدی پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از تعطیلی احتمالی بازار، درخواست همکاری کرد. بازاری/ کسبه محترم جناب آقای/سرکار خانم با سلام و احترام ...
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت : تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی و عمل به دستورات ستاد کرونا توسط عموم می توان شرایط کرونایی را کنترل کرد. دکتر مهرتک در گفتگوی اختصاصی با خلخالیم افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ شهردار شهر کلور مرکز بخش شاهرود خلخال گفت: نخستین محل دفن سرپوشیده زباله استان اردبیل در شاهرود راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه شهر کلور مرکز بخش شاهرود خلخال گفت: مقابله با هجمه های ضدفرهنگی دشمنان نیازمند همتی حسینی است.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف خلخال گفت : تا به امروز تصمیمی برای تعطیلی بازار در نیمه دوم اسفند ماه گرفته نشده و هرگونه گمانه زنی در باره این موضوع شایعه است حجت مددی در گفتگوی اختصاصی با خلخالیم افزود: تلاش می کنیم با رعایت دستور العمل ستاد فرماندهی کرونا ...
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار خلخال گفت:پردیس سینمایی شهر خلخال مراحل قانونی انتخاب پیمانکار را سپری میکند و هنوز پیمانکاری برای عملیات احداث پردیس سینمایی اعلام آمادگی نکرده است و ما به جهت رعایت قانون، روند درج آگهی در سامانه ستاد را ادامه خواهیم داد و امیدواریم به زودی پیمانکار ذیصلاح جهت شروع کار انتخاب شود. ...
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
"نمایش سورملینا " به مدت 5 روز با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال برای عموم به نمایش گذاشته شد نمایش سورملینا کاری از گروه تئاتر باران خلخال ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۶    
امام جمعه خلخال گفت: دستگیری از نیامندان واقعی در ایام پایانی سال فراموش نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: انفاق و کمک به نیازمندان از تاکیدات مهم دین اسلام و سفارش ائمه اطهار (ع) است که در شرایط اقتصادی فعلی جامعه مومنان باید بیش از هر زمان دیگر به آن توجه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: تردد هرگونه خودروهای سنگین از قبیل کامیون و تریلر در محور ارتباطی پوشیده از برف اسالم - خلخال از سمت گیلان تا روز نهم اسفندماه ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۶    
رییس اداره راهدار شهرستان خلخال گفت: با توجه به بارش برف و لغزندگی جاده های شهرستان خلخال، مردم از یفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۳    
اردبیل - ایرنا- آیین های بزرگداشت میلاد حضرت علی (ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی روز پنجشنبه در مناطق مختلف استان اردبیل از جمله شهرستان خلخال برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- آیین های بزرگداشت میلاد حضرت علی (ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی روز پنجشنبه در مناطق مختلف استان اردبیل از جمله شهرستان خلخال برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: جاده ارتباطی اسالم - خلخال که به دستور پلیس راه گیلان در طول شب گذشته مسدود شده بود امروز پنجشنبه با هماهنگی مرکز مدیریت راه های کشور و با تلاش راهداران برفروبی و بازگشایی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان در این رابطه از باز بودن کلیه محورهای استان خبر داد و تصریح کرد: به جز محور پونل – خلخال که در این ایام سال مسدود است، کلیه مسیرها باز بوده و تردد با زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی در جریان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری خلخال گفت: با تلاش بی وقفه راهداران شهرستان های خلخال و تالش، محور خلخال به اسالم بازگشایی شد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه تا کنون 171 کیلومتر از راههای استان برف روبی شده اند، گفت: تاکنون 153 هزار و 785 مترمکعب از راههای استان برف روبی شده اند. ...
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرونا و تعطیلی بسیاری از کسب و کارها در اسفند ماه سال گذشته، اصناف خلخال را دچار سردرگمی و بلا تکلیفی کرده و بی اطلاعی از تعطیلی و یا عدم تعطیلی بازار عید امسال، علت اصلی این بلا تکلیفی است ...
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت و معدن تجارت خلخال گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد تنظیم بازار مشکلی در زمینه کالاهای اساسی شب عید در خلخال وجود ندارد و شهروندان نگرانی نداشته باشند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ معاون امور عمرانی فرماندار خلخال گفت: هرگونه تبلیغ در خصوص حضور گردشگران نوروزی برای استفاده از جاذبه های طبیعی و گردشگری در گستره فضای مجازی و رسانه ای این شهرستان ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- جمعی از ساکنان استان اردبیل با راه اندازی کارزاری در فضای مجازی خواستار پیگیری مسئولان امر و سرعت بخشی به تکمیل طرح ملی راه سازی درام- کلور در شهرستان خلخال شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: در روزهای اخیر شاهد افزایش تعداد بستری ها در مراکز درمانی هستیم و این روند ناشی از بی توجهی بازار و عادی انگاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار تالش با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف، تردد وسایل نقلیه بدون زنجیر چرخ را در محورهای کوهستانی و ییلاقی نظیر مسیر اسالم به خلخال ممنوع اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خلخال گفت: بازار خلخال با هدف رصد بیماری و پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا رصد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۲۴    
بخشدار مرکزی خلخال از حضور تیم های بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در روستاهای این بخش خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال از ارائه 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی کم بهره به مجریان طرح های گردشگری این شهرستان در حمایت از طرح های سرمایه گذاری اقتصادی در بخش گردشگری در سال جاری خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ آیین سنتی و ریشه دار خدرنبی در خلخال که حکایت از نزدیک شدن بهار در این منطقه را دارد، امسال به علت شیوع ویروس کرونا در این شهرستان برگزار نشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۵    
نماینده خلخال گفت: افزایش قیمت مصرف آب برای ایجاد درآمد بیشتر دولت، وجهه عمومی مجلس را در افکار عمومی تخریب می کند و نمایندگان را موافق گرانی در جامعه نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ شهردار خلخال گفت: با اجرا و تکمیل پروژه زیباسازی ارتفاعات مشرف به این شهر و ایجاد راه دسترسی به کوه گونی دسترسی به این منطقه زیبا در بلندای این کوه تسهیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال از ثبت 2 اثر ملی ومذهبی این شهرستان در جمع آثار ملی کشور خبرداد.
آیین شروع احداث دو مدرسه سه کلاسه در روستاهای خمس و گلوجه شهرستان خلخال برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: برغم محدودیت های اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا امسال برنامه های ویژه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان برگزار شد.
آیین خشت گذاری مدرسه یلوجه خلخال به عنوان اولین پروژه طرح آجر به آجر با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۹    
چهل و یکمین جلسه کمیته ای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خلخال برگزار شد.
اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اردبیل با حضور در شهرستان خلخال، ضمن دیدار با امام جمعه و مدیران مدارس علمیه خواهران و برادران این شهرستان، در نشستی با علما و روحانیون و طلاب این شهرستان نیز دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره تعاون روستایی خلخال گفت: میوه موردنیاز و مصرفی شب عید مردم در این شهرستان پیش بینی شده و در آستانه نوروز از مرکز استان به خلخال حمل و توزیع خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: آمار مراجعین سرپایی مبتلا به کرونا در شهرستان های اردبیل، مشگین شهر، خلخال و پارس آباد رو به افزایش بوده و در روزهای آینده بستری می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: ضعف عملکرد اداره صمت و اتاق اصناف در نظارت بر بازار و ساماندهی صنوف و نیز افزایش روزافزون واحدهای صنفی و نانوایی های فاقد پروانه کسب در این شهرستان مشکل ساز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره امور عشایری خلخال گفت: نیازهای جمعیت عشایری این شهرستان در بحث آرد خام مصرفی و خوراک دام در فصل زمستان امسال تامین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۹    
فرماندار شهرستان خلخال گفت: در حال حاضر با وجود قوانین زیست محیطی و گرید و رتبه کاری مجموعه تولیدی آذرکولش قطعا واحد قابل فعالیت نخواهد بود.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال از ارائه تسهیلات بانکی کم بهره برای حمایت از طرح های سرمایه گذاری در بخش گردشگری شهرستان خلخال خبر داد. ...