جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۱۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلخال»

خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماز عید فطر خلخال، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در فضای باز مقابل مصلای آیت الله خامنه ای برگزار شد. به گزارش خلخالیم نماز عید فطر امسال به امامت حجت الاسلام کریم اسدی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۷    
اردبیل - ایرنا- نماز عید فطر با رعایت پروتکل های بهداشتی در جای جای استان اردبیل از جمله خلخال برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_امام جمعه شهر کلور مرکز بخش شاهرود خلخال گفت:حضور اگاهانه و شرکت در انتخابات ریاست جمهوری تلاش برای تقویت بنیه انقلاب و نظام اسلامی ایران است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: امر به معروف و نهی از منکر مهم ترین عبادت در پیشگاه خداوند عالم است و بزرگترین معروف یک مسلمان ایرانی کمک به تعالی حکومت و نظام اسلامی و بدترین گناه و منکر نیز حرکت در مسیر تضعیف انقلاب اسلامی است.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه ستاد استانی مدیریت کرونا، نماز عیدسعیدفطر در شهرستان های قرمز و نارنجی در فضای روباز برگزار می شود. متن اطلاعیه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا - استان اردبیل: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- نظری خانقاه، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: مهاجرت از مناطق محروم استان اردبیل روز به روز در حال افزایش است که باید برای رفع این مشکلات هر چه سریع تر تصمیمات عملی اتخاذ شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر خلخال گفت: تاکنون 17 خانه هلال در مناطق شهری وروستایی این شهرستان ایجاد و راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلخال از شناسایی و دستگیری عامل فروش پرندگان وحشی زنده در فضای مجازی این شهرستان خبر داد.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش ویدئویی از آغاز عملیات سرشاخه کاری درختان گردو در شهرستان خلخال به همت جهاد کشاورزی این شهرستان گزارش به نقل از صدا و سیما به گزارش خلخالیم، در سرشاخه کاری گردو، تنه یا شاخه هایی از درختان گردویی که میوه مناسبی ندارند یا در مقابل سرما مقاوم نیستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۶:۳۵    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خلخال از اعزام گروه های جهادی پزشکان داوطلب عضو جمعیت هلال احمر خلخال به روستاهای محروم خبرداد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۰    
در جلسه حقی مقدم رئیس گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل وررش وجوانان استان ازباشگاههای ورزشی خلخال ، به باشگاه های ورزشی متخلف اخطاره داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی خلخال گفت: کاهش قابل توجه میزان بارندگی در نخستین ماه از فصل بهار و خشکسالی، امسال بر روند تولیدات کشاورزی این شهرستان تاثیر گذاشته و کاهش 50 درصدی تولید محصولات زراعی در این منطقه پیش بینی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: بازگشت به شعارهای اصیل انقلاب و نقش محوری مردم در امور حکمرانی و نگاه به ارزش های دینی، ضرورتی مهم و اجتناب ناپذیر برای برنامه ریزی های آینده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح سرشاخه کاری درختان گردو با هدف بهبود عملکرد و افزایش کیفیت محصول و بهره وری در باغ های گردو خلخال اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- فرماندار خلخال گفت: پاسگاه انتظامی چند منظوره مستقر در منطقه گردشگری ازناو در ابتدای جاده ارتباطی خلخال به شاهرود،پونل و اسالم تبدیل به پلیس راه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- بیش از یک هزار بسته معیشیتی توسط بسیج خلخال و 300 بسته نیز توسط موسسه خیریه ندای ماندگار اردبیل در بین نیازمندان این دو شهرستان توزیع شد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خلیل نیکشاد در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: عملیات سر شاخه زنی در سطح چهار هزار و 200 هکتار از باغات گردوی استان اردبیل آغاز شده است که بیش از 50 درصد این عملیات در جنوب استان اردبیل و در شهرهای خلخال و کوثر به انجام می رسد تا به مانند سنوات گذشته مشکلات [...]
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۴۳    
روستای تاریخی گیلوان یکی از روستاهای پر رمز و راز شهرستان خلخال در مجاورت گیلان است. انتهای پیام/ منبع
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- فرماندار خلخال گفت: دستگاه های اجرایی ضعیف و ناتوان از اعتبارات استانی محروم شده و سهم آنها در اختیار ادارات توانمند و پرکار قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
روستای تاریخی گیلوان یکی از روستاهای پر رمز و راز شهرستان خلخال در مجاورت گیلان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل -ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) خلخال با بیان اینکه بیشترین میزان زکات جمع آوری شده به رفع محرومیت صرف می شود گفت: پارسال 76 درصد زکات جمع آوری شده برای کمک به 400 خانوار نیازمند و 24 درصد نیز برای عمران و آبادانی روستاهای زکات دهنده هزینه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۶    
ایسنا/اردبیل نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: تا پایان امسال عملیات انتقال آب به شهر خلخال از طریق سد بفراجرد به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رئیس دادگستری خلخال گفت: در پنج سال گذشته با برگزاری جشن های گلریزان و جمع آوری کمک های مردمی زمینه آزادی 84 زندانی مالی و جرائم غیر عمد از زندان این شهرستان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸    
فرماندار شهرستان خلخال گفت: در روزهای منتهی به عید فطر محدودیت های کرونایی در تمامی محورهای شهرستان خلخال اجراء می شود.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خلخال از تعریض جاده منطقه گردشگری ازناو خلخال خبر داد. به گزارش خلخالیم معروف خسروی در مصاحبه کوتاه با خلخالیم گفت: عملیات تعریض جاده منطقه گردشگری ازناو خلخال ...
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خلخال گفت: در ایام منتهی به عید فطر، طبق مصوبه قرارگاه زیستی مقابله با کرونای استان، راه های اصلی و فرعی ورودی به خلخال به صورت فیزیکی مسدود خواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به بررسی وضعیت کنونی کشور از حیث جایگاه شاخص های اقتصادی و اجتماعی و همچنین تاثیر انتخابات بر این مهم پرداخت.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان خلخال گفت: 6 زندانی جرائم غیر عمد و مالی در خلخال برای آزادی چشم به راه کمک خیرین هستند. به گزارش خلخالیم، علی نباتی در جلسه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در خلخال افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست خلخال گفت: اجرای طرح مدیریت جامع و معرفی اثر ملی غار یخگان خلخال با انجام نخستین اقدامات پیش بینی شده آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه مجمع تشخیص مصلحت نظام به مصوبه مجلس درباره بحث مناطق آزاد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به اخطار نماینده خلخال درخصوص فایل صوتی اظهارات ظریف گفت: کسی که در مبانی استراتژیک نظام شبهه دارد، چگونه می تواند رئیس گروه مذاکره کننده باشد و از منافع ملی ما دفاع کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نظری خانقاه، نماینده مردم شهرستان های کوثر و خلخال در مجلس گفت: دو هزار و 130 میلیارد ریال اعتبار از طریق فاینانس بانکی برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد گیوی اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۷    
رئیس دادگستری شهرستان خلخال گفت: جشن گلریزان امسال در بستر فضای مجازی از سوی روابط عمومی دادگستری شهرستان خلخال برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_ رئیس حوزه قضایی بخش خورش رستم به مرکزیت شهر هشجین خلخال گفت: مردم این منطقه در جشن گلریزان امسال برای آزادی زندانیان مالی و غیر عمد 2.5 میلیارد ریال کمک کردند.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار ایجاد خانه بازنشستگان فرهنگی خلخال تامین شده و این مرکز رفاهی ، تفریحی و ورزشی بزودی راه اندازی شده و در اختیار پیشکسوتان فرهنگی منطقه قرار می گیرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فریدون بابایی فرماندارخلخال در نشست با باشگاه داران شهرستان خلخال برای پویایی ورزش و ایجاد نشاط در بین ورزشکاران مطابق با شرایط کرونایی جامعه در تلاش هستیم. ...
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه خلخال گفت: دستیابی به اهداف توسعه گردشگری این شهرستان نیازمند توجه جدی مسئولان دست اندرکار استان به ایجاد زیرساخت های گردشگری و استفاده کامل از ظرفیت های خدادادی این منطقه است. ...
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای پروژه خط انتقال آب سد نساز واقع در بخش خورش رستم خلخال آب این سد خاکی پس از 10 سال انتظار مورد استفاده کشاوزان این منطقه قرار می گیرد. ...
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
میوه توت اولین میوه بهاری شهرستان خلخال است که در روستای نمهیل بخش خورش رستم در حال برداشت است. نمهیل یکی از روستاهای گرمسیری استان اردبیل از توابع بخش خورش رستم است که اولین میوه های بهاری در کل استان اردبیل در این روستا برداشت می شود. گزارش تصویری: مرتضی مطهری کلور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح آبرسانی شرب این شهر در مرحله بهره برداری آزمایشی بوده و بزودی شهروندان خلخالی از آب شرب کافی،تصفیه شده،سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خلخال گفت: مجوز احداث 15 واحد بوم گردی در شهرستان خلخال صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نظری، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص 12 میلیارد تومان از طریق صندوق توسعه ملی برای اجرای پروژه کلور- درام در دستور کار قرار گرفته است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۲    
نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در راستای اجرای این طرح، امسال 40 دستگاه کنتور هوشمند و حجمی روی چاه های این شهرستان نصب خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از اختصاص 4 میلیارد تومان اعتبار برای سه پروژه بازآفرینی شهرستان خلخال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
خلخال - نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش و پیگیری راه و شهرسازی استان اردبیل و همراهی بنیاد مسکن ساخت 140 واحد مسکن اقدام ملی در شهرستان خلخال آغاز شده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۱    
به مناسبت گرامی داشت مقام معلم مزار مطهر شهدا در شهرستان خلخال عطر افشانی و گلباران شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_ برداشت محصول توت از باغ ها و توتستان های مناطق نیمه گرمسیری شهرستان خلخال آغاز شده و پیش بینی می شود امسال 150 تن محصول در این شهرستان تولید شود..
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_نماینده مردم شهرستان های خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ 2 هزار و 130 میلیارد ریال از طریق فاینانس بانکی برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد گیوی اختصاص یافته و 120 میلیارد ریال نیز برای اولین بار برای طرح شبکه آبیاری گیوی در قانون بودجه امسال مصوب شد.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان خلخال با اشاره به وجود 6 زندانی جرائم غیرعمد در خلخال،از آمادگی برای برگزاری جشن گلریزان ، بصورت مجازی در خلخال خبر داد. علی نباتی ،روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار خلخالیم ، ضمن اشاره به این نکته که ...