دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۱۲:۲۱Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهضت ملی مسکن»

بلاغ مازندران   ۸ دقیقه پیش    
یکی از مهم ترین موانع در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن عدم همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات است که با انعقاد تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی با 5 بانک دولتی بخشی از این موانع برداشته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۸ دقیقه پیش    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: این ادار ه در حال حاضر ساخت چهار هزار و 172 واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر این استان در حال انجام دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
معاون مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان گفت: ساخت 12 هزار واحد از 51 هزار واحد نهضت ملی مسکن در چهارمحال و بختیاری با پیشرفت فیزیکی 40 درصد ادامه دارد.
استاندار خوزستان گفت: فرمانداران باید نهضت ملی مسکن را اولویت نخست کاری خود قرار دهند و تمامی جلسات مربوطه را به طور منظم و مستمر تشکیل دهند.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ساخت چهار هزار و 172 واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر این استان توسط این اداره کل در حال انجام است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین وعده های دولت سیزدهم ساخت 4 میلیون واحد مسکونی طی 6 سال است که برای انجام این پروژه بزرگ و پرداخت تسهیلات آن باید 26 بانک و موسسه اعتباری در کشور تامین اعتبار می کردند.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
کندی روند الحاق زمین به شهرها موجب بلاتکلیفی برخی از متقاضیان نهضت ملی مسکن شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی کهگیلویه و بویر احمد گفت: ضعف خدمات زیرساختی و شبکه های آب و برق روند ساخت طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه را کند کرده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در از طرح های نهضت ملی مسکن در شهر صدرا شیراز با تقدیر از مدیر کل و مسوولان بنیاد مسکن استان برای پیشبرد این طرح اظهار داشت: نهضت ملی مسکن، زمینه ساز رخدادهای خوبی برای تامین مسکن در جامعه است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فرماندار مراوه تپه گفت: در دهه فجر افتتاح 255 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در مراوه تپه به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: تا 10 روز آینده میزان عقد قراردادها در زمینه نهضت ملی مسکن به 71 درصد می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز گفت: برای رسیدن به هدف طرح نهضت ملی مسکن در فارس فاصله وجود دارد؛ دستگاه های دولتی برای اختصاص زمین مزاحمت ایجاد نکنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: بانک مسکن استان قزوین متعهد شده بود تا 28 هزار و 719 میلیارد ریال صرف نهضت ملی مسکن کند که تاکنون 7394 میلیارد ریال پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: مردم 17 شهر استان از طرح نهضت ملی مسکن استقبال نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهر سازی استان قزوین: روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان خوب است و سرعت کار منوط به پرداخت منظم آورده متقاضیان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۰    
در راستای طرح نهضت ملی مسکن نقشه های تفکیکی الحاقی 62 هکتار از اراضی شهر جاجرم تایید شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان تاکنون قرارداد خودمالکی طرح نهضت ملی مسکن برای حدود 900 واحد منعقد شده است.
بلوردی عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در بازدیدی که به همراه مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان و معاون فرماندارجیرفت از پروژه های نهضت ملی مسکن درشهرستان جیرفت داشت ، پیشرفت این پروژه ها را خوب ارزیابی کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در دهه مبارک فجر مراحل اخذ پروانه تاسیس 18 شهرک جدید دولتی در استانهای البرز، فارس، مازندران، یزد، همدان، کرمان، گیلان، کردستان و اردبیل توسط شورای عالی معماری و شهرسازی به سرانجام می رسد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۱    
در جلسه کمیسیون ماده 5 استان کرمان اراضی طرح نهضت ملی مسکن سه شهر کرمان، ریگان و ارزوئیه بررسی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در ستاد خبری دهه فجر گلستان از آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پنج پروژه حوزه شهرسازی با اعتباری بیش از 49 میلیارد تومان خبر داد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : خانه دار شدن، همواره یکی از دغدغه های افراد به خصوص قشر جوان جامعه بوده است. دولت نیز به سهم خود کوشیده تا بتواند راهکاری برای تامین این نیاز فراهم آورد و در این زمینه، طرح هایی چون مسکن مهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: هیچگونه اهمال و کوتاهی مدیران و افراد موثر در زنجیره اجرای طرح نهضت ملی مسکن پذیرفتنی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی فارس با اشاره به نام نویسی 22 هزار و 345 متقاضی مسکن در طرح نهضت ملی مسکن شیراز گفت: از این تعداد تاکنون ثبت نام 10 هزار و 957 نفر نهایی شده است.
عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن گفت: تا امروز برای 2 هزار و 580 واحد نهضت ملی مسکن جنوب استان کرمان قرارداد ساخت منعقد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل راه و شهرسازی فارس آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در این استان را تشریح و تاکید کرد که همه تلاش ها معطوف به عملی کردن وعده دولت در این بخش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۱    
مدیرعامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج کشور با اشاره به عزم جدی همه ارکان نظام مبنی بر رفع دغدغه مسکن مردم عزیز، گفت: این موسسه همه ظرفیت های خود را در راستای پیشرفت و آبادانی و محرومیت زدایی به خصوص کمک به دولت در ساخت طرح نهضت ملی مسکن به کار بسته است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه احداث 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در تفاهمی 5 جانبه بین وزارت راه و شهرسازی، قوه قضاییه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بانک پارسیان و بانک کارآفرین به امضا رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران بابیان این که مسکن، موضوعی است که اولویت اول رییس جمهور و یکی از مطالبات اصلی مردم است، گفت: همه مدیران باید در این مورد بصورت جهادی در میدان باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی خراسان شمالی گفت: در راستای طرح نهضت ملی مسکن، نقشه های تفکیکی الحاقی 62 هکتار از اراضی شهر جاجرم در جلسه کمیسیون ماده 5 این شهرستان تایید شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی و عملیاتی شدن 106 هزار واحد مسکونی نهضت ملی در شهرهای تحت مسئولیت این بنیاد خبر داد. خبرگزاری میزان _ حمیدرضا سهرابی روند احداث واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن را در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد اعلام کرد و گفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل راه و شهرسازی فارس از آغاز عملیات اجرایی یک هزار و 500 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در آستانه دهه فجر در نی ریز خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۰    
زنجان در اجرای نهضت ملی مسکن در سطح کشور جزو استان های پیش رو است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور زیربنائی و طرح های ویژه گفت: احداث واحدهای یک طبقه حیاط دار برای متقاضیان تحت پوشش نهادهای حمایتی در کاهش هزینه مسکن تاثیرگذار خواهد بود. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور زیربنائی و طرح های ویژه گفت: با اجرای تمهیدات ویژه ای توسط وزارت راه و شهرسازی، در روزهای آتی متقاضیان مسکن تحت پوشش نهادهای حمایتی ( بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) )که به دلیل نقص مدارک رد صلاحیت شده بودند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک سپه و وزارت راه و شهرسازی به منظور ارائه تسهیلات بانکی جهت تسریع در اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک سپه و وزارت راه و شهرسازی به منظور ارائه تسهیلات بانکی جهت تسریع در اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه شوراها و شهرداری ها باید جایگاه و نقش خود را در طرح های ملی بیابند خواستار استفاده از فرصت نهضت ملی مسکن برای اصلاح حاشیه شهرها شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: امسال بنا به برنامه ریزی هایی که انجام شده امید است که 1086 واحد از پروژه های نهضت ملی مسکن طی دهه فجر در استان افتتاح شود.
آنا / ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک سپه و وزارت راه و شهرسازی به منظور ارائه تسهیلات بانکی جهت تسریع در اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه پنج جانبه احداث 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن بین وزارت راه و شهرسازی، قوه قضائیه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بانک کارآفرین و بانک پارسیان امضا شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مهرستان گفت: در حال حاضر 488 واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان با متوسط پیشرفت فیزیکی حدود 50 درصد در حال ساخت است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تاکنون کل مبلغی که متقاضیان نهضت ملی مسکن برای اجرای پروژه باید واریز کنند مشخص نشده، اما متوسط این آورده در مرحله اول 40 میلیون تومان تخمین زده شده است. ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نهضت ملی مسکن در نقاط کشور کلید خورده و 15 انبوه ساز قرار است 8500 واحد مسکونی را در فاز 7 شهر پرند در قالب این نهضت بسازند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست با مسئولان بنیاد مسکن بر توجه به روستا به عنوان یکی از مسائل برنامه هفتم تاکید کرد. محمدباقر قالیباف روز پنجشنبه ششم بهمن ماه با رئیس بنیاد مسکن ...
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_تفاهم نامه5 جانبه احداث 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن بین وزارت راه و شهرسازی، قوه قضاییه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بانک کارآفرین وبانک پارسیان امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دبیر شورای هماهنگی بانک های مازندران، گفت: بانک های استان آمادگی کامل در اجرای پرداخت تسهیلات مسکن ملی را داشته و از متقاضیانی که به شعب معرفی شده اند درخواست می شود تا در اسرع وقت برای تکمیل پرونده و انعقاد قرارداد به شعب مربوطه مراجعه نمایند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- نهضت ملی مسکن یکی از سیاست های کلان دولت سیزدهم در حوزه مسکن است و بر اساس این سیاست، احداث چهار میلیون واحد مسکونی در چهار سال در برنامه دولت قرار گرفته است.