جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۲:۲۴Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهضت ملی مسکن»

ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از تصویب الحاق 286 هکتار زمین به محدوده دیواندره برای واگذاری به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه بیش از 154 هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن استان حائز شرایط فعال هستند گفت: تا کنون تخصیص پروژه برای بیش 36 هزار متقاضی انجام شده است.
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی گفت: در دولت سیزدهم 56 هزار هکتار زمین برای ساخت مسکن در کشور تأمین شده است که بخشی از آن مربوط به نهضت ملی مسکن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دامغان- رییس اداره ثبت اسناد و املاک دامغان گفت: برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان یک هزار و 400 فقره سند تک برگی صادر شد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تاکنون برای 335 هزار واحد مسکونی، قرارداد تسهیلات نهضت ملی مسکن منعقد شده که از 170 همت تاکنون 80 همت آن پرداخت شده است.
گزارش جدید از پرداخت تسهیلات مسکن توسط 26 بانک دولتی و خصوصی نشان میدهد که عملکرد برخی بانک ها در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن و مسکن روستایی و ودیعه مسکن صفر بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
یزد- مدیرعامل ستاد اجرایی فرمان امام استان یزد بیان کرد: 95 درصد کار پروژه 192 واحدی طرح نهضت ملی مسکن تکمیل و تا پایان سال به متقاضیان تحویل داده می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی به تازگی صندوق ملی مسکن را به عنوان منبع مالی جدیدی برای پروژه نهضت ملی مسکن معرفی کرده است. این در حالی ست که پروژه مسکن سازی دولت پیشرفت ملموسی ندارد. بیت الله ستاریان، کارشناس بازار مسکن معتقد است که ساخت مسکن وظیفه دولت نیست و این نهاد از انجام وظایف اصلی خود نیز ناتوان است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت : در طرح نهضت ملی مسکن این استان 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات منعقد شده که تاکنون 41 هزار میلیارد ریال معادل 61 درصد به متقاضیان پرداخت شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: مقدمات و تمهیدات لازم برای تامین آب شرب مورد نیاز واحدهای نهضت ملی مسکن در شهرستان های خلخال، پارس آباد و مشگین شهر اندیشیده شده و عملیات آبرسانی، مطابق برنامه زمان بندی احداث واحدها انجام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در سال جاری تامین آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب 402 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در فولادشهر اصفهان انجام شد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۱    
ارسلان مالکی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص ساخت مسکن برای فرهنگیان در برنامه نهضت ملی مسکن گفت: مطالبه دولت و وزرای راه و شهرسازی و آموزش و پرورش انجام یک کار شاخص برای تأمین مسکن فرهنگیان بود که این موضوع در این تفاهمنامه مورد توجه قرار گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 22 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن این استان در حال ساخت است.
صمت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۷    
مسکن ملی با ادامه این رویه و چنین رویکرد نامشخصی، موفق به جلب رضایت متقاضیان نمی شود و دستاورد مثبتی نیز نخواهد داشت. طبق آخرین مشاهدات و آمارها، 40 تا 50 درصد مردم در حال واگذاری واحدهای نهضت ملی مسکن هستند و عطای آن را به لقایش بخشیده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از آغاز کاشت 2 هزار اصله نهال درخت همزمان با روزهای پایانی اسفندماه در سایت آرمانشهر به عنوان نخستین سایت نهضت ملی مسکن این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۴    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد تاخیر در تحویل نهضت ملی مسکن پرند، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری گفت: روند پرداخت تسهیلات ساخت در برخی شهر ها کند بوده که همین امر زمینه ساز کاهش سرعت اجرای پروژه نهضت ملی مسکن شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه جامعه ایران آنلاین ، واحدهای مسکونی برای معلمان با تأمین زمین از طرف آموزش و پرورش، پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن و با سه روش، ساخته می شود. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۷    
در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در حوزه استحفاظی این اداره کل 5 هزار و 686 نفر ثبت نامی از بین خانواده های دارای سه و چهار فرزند زیر 20 سال داشتیم که تاکنون 2 هزار و 468 نفر تایید شده اند؛ 74 درصد اراضی یعنی به میزان 1823 برای این تعداد واجد شرایط تامین شده و مابقی آن نیز در شرف تامین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۴۷    
عضو هیات مدیره انجمن صنفی ساختمانی گفت: دریافت گواهی استاندارد در سازه های پروژه های نهضت ملی مسکن با توجه به اهمیت بتن باید الزامی شود.
در پی انتشار خبری با عنوان "وضعیت اسف بار نهضت ملی مسکن پاکدشت" ، در روز دوشنبه هفته جاری مورخ 7 اسفندماه 1402 طبق ماده 23 قانون مطبوعات توضیحات ذیل برای انتشار در خبرگزاری موصوف ارسال و منتشر شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۷    
در جلسه ای به ریاست مسئول اداره برنامه ریزی و اقتصاد مسکن عملکرد شهرستان های استان در حوزه نهضت ملی مسکن مورد پایش قرار گرفت.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در این جلسه که به میزبانی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تشکیل شد، جبار علی ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بر تعامل بیشتر بانکهای عامل برای پذیرش و پرداخت تسهیلات مسکن روستایی و همچنین تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن در روستاها وشهرهای استان تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حفاظت از طبیعت مهمترین علت کند بودن طرح نهضت ملی مسکن در شهر یاسوج است.
بر اساس اعلام شرکت عمران شهرهای جدید از وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید از میان متقاضیان واجد شرایط تعداد 151 هزار و 724 نفر در مرحله تأیید نهایی هستند و مقرر است تا قرارداد مشارکت مدنی 63 هزار و 237 واحد و همچنین قرارداد اجرایی با پیمانکار برای 125 هزار و 700 واحد تا پایان امسال نیز به امضا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مالکی گفت: سرمایه تمامی بانک های که در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن کوتاهی کرده و همکاری لازم را انجام نمی دهند کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷    
اراک - ایرنا - داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب گفت: دولت سیزدهم در اجرای طرح نهضت ملی مسکن جامعه هدف را خانه دار نمی کند، بلکه زمینه برای سوداگران زمین و مسکن فراهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: تامین منابع مالی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن از طریق تسهیلات و آورده متقاضیان است ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن با بیان این خبر گفت: از آغاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون قرارداد ساخت 331 هزار و 669 واحد مسکونی به مبلغ بیش از 141 همت را منعقد کرده است که از این مبلغ ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان داراب با بیان اینکه در طول 6 ماه گذشته پیشرفت چشمگیری در مسکن ملی داشته ایم گفت: رتبه شهرستان داراب در نهضت مسکن ملی از 29 به رتبه 3 ارتقا یافته و در صورت تامین زمین، میزان ساخت مسکن افزایش بیشتری خواهد داشت.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:طرح ساخت مسکن اقتصادی طی ماه های اخیر با موجی از واکنش های مختلف از سوی مردم، مسئولان و کارشناسان حوزه مسکن مواجه شده است. دولت از همان ابتدا موضع خود را در قبال این پروژه مشخص و مخالفت خود را با بیان برخی دلایل اعلام کرد ...
صمت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه نشست خبری معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی که در روز سه شنبه یکم اسفند امسال در ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، موضوعاتی نظیر سامانه خودنویس ، طرح نهضت ملی مسکن و همچنین پروژه مسکن اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دفتر پایش طرح های نهضت ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است، از تمام متقاضیانی که برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند تنها با 29.4 درصد قرارداد امضا شده است. به این ترتیب بخش بزرگی از تقاضای تسهیلات ودیعه مسکن، بی جواب مانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تعداد متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن روستایی در استان، هزار و 700 نفر بوده و ساماندهی آن ها همزمان با ثبت نام در حال انجام است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی، تا پایان امسال یک میلیون متقاضی نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها زمین رایگان جهت ساخت مسکن دریافت می کنند. به گزارش صبح ساحل، نوسازی بافت فرسوده نیز بخشی از برنامه نهضت ملی مسکن است که در این برنامه، مسکن به صورت خودمالکی ساخته می شود ...
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام متقاضیان مسکن در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن در سه شهر این استان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
درحالی یکی از پروژه های نهضت ملی مسکن پاکدشت پس از حدود 29 ماه از واریز آورده متقاضیان، هنوز روی خاک است که آورده متقاضیان از حساب آنها برداشت شده است.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۴۷ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی، تا پایان امسال یک میلیون متقاضی نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها زمین رایگان جهت ساخت مسکن دریافت می کنند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۵:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، دفتر پایش طرح های نهضت ملی مسکن در تازه ترین آمار، روند پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن را اعلام کرده است. بر اساس آمار ارائه شده، تاکنون یک میلیون و 462 هزار و 160 متقاضی در سراسر کشور برای تسهیلات ودیعه برای اجاره مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد در سامانه tem.mrud ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی مسکن با تاکید بر نقش کلیدی مهندسان در ارتقای کیفیت ساختمان ها، گفت: سرمایه گذاران فاقد دانش مهندسی حق مداخله در ساخت مسکن را ندارند. به گزارش تسنیم، حسن تیزمغز اظهار کرد: ساختمان سازی یک امر تخصصی است و کار ساخت باید توسط مهندسان متخصص اجرایی شود
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهین شهر و میمه گفت: الحاق یک هزار و 300 هکتار شامل 800 هکتار از زمین های ملی در غرب شاهین شهر و 500 هکتار زمین متعلق به بنیاد مستضعفان برای توسعه طرح نهضت ملی مسکن در این منطقه مورد موافقت قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۲۸    
همدان- ایرنا- عملیات اجرایی ساخت 672 واحد مسکونی ویژه کارکنان پدافند هوایی خُنداب در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر ملایر آغاز شد.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون بنیاد مسکن با بیان اینکه تاکنون 109 هزار قطعه زمین شهری به متقاضیان نهضت ملی مسکن در قالب تک نفره و گروهی، تخصیص یافته است احداث واحدهای مسکونی شهری توسط بنیاد را با احتساب نهضت ملی مسکن و واحدهای اقشار کم درآمد، 203 هزار واحد عنوان کرد.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه 666 هزار و 279 واحد نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها از ابتدای اجرای طرح تاکنون اجرایی شد از تکمیل و تحویل 230 هزار و 722 واحد از واحدهای اجرا شده به مردم خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در راستای تکمیل پروژه های نهضت ملی مسکن استفاده از منابع صندوق ملی مسکن قطعی شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از تشکیل قرارگاه تامین و ساخت مسکن تا اردیبهشت ماه سال 1403 خبر داد و اعلام کرد: با توجه به تدوین طرح اقدام جهادی نهضت ملی مسکن برای فرهنگیان سراسر کشور از سوی هلدینگ ساختمانی معلم ...