یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۰:۰۸Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار سیستان و بلوچستان»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نقش آفرینی سمن ها و تشکل ها در این استان باید فرامرزی باشد از این رو وظیفه مسوولان و دستگاه های اجرایی مختلف در جهت توانمندسازی هرچه بیشتر آن هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شرایط این استان با سایر استان های کشور متمایز است و مشکلات استان باید با نسخه جداگانه و مختص خود استان، حل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در موضوع ویروس کرونا پیش نگری مقدم بر پیشگیری و آن نیز مقدم بر درمان است زیرا اگر موج این ویروس به استان برسد شرایط بهداشت و درمان خوب نخواهد بود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد صدیق دهواری، شهروند بلوچ سراوانی، نویسنده و مسئول سابق میراث فرهنگی سراوان، درباره ی اتفاقات اخیر سراوان به استاندار سیستان و بلوچستان نامه ای سرگشاده نوشت. متن کامل این نامه که برای انتشار در اختیار انصاف نیوز قرار گرفته است در پی می آید: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان برخلاف خواسته های دشمنان و معاندان نظام هم اینک در شرایط امنیتی بسیار خوبی به سر می برد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۵    
استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص تعداد کشته های حوادث شهرستان سراوان توضیحاتی را ارائه داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رسانه های معاند حوادث سراوان را طوری نشان دادند که انگار قتل عام اتفاق افتاده است ، گفت: در کمال تاسف در حادثه سراوان سه نفر کشته شدند که دو نفر از آنها در پاکستان و یک نفر در ایران بود.
به گزارش روابط عمومی استانداری به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام علیرضا بی نیاز روز پنجشنبه در نشست سران طوایف و معتمدان با حضو ر استاندار سیستان و بلوچستان در مورد حوادث اخیر اظهارداشت: امنیت از نگاه قرآنی و اسلامی یکی از مسائل اساسی و زیربنایی هر جامعه ای است. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایلنا: معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه سیستان و بلوچستان از نظر امنیتی در حالت پایدار است و شهرهای استان در آرامش کامل قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: وقتی آتش روشن شود خشک و تر، راست و چپ، سنی و شیعه، بلوچ و فارس، اصلاح طلب و اصولگرا و مردم و مسوولان را باهم می سوزاند در این بین دشمن به سبب بی تفاوتی بعضی از ما آتش را شعله ورتر می کند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: بعد از اتفاق حمله به پاسگاه مرزی شمسر و کشته شدن دو سوخت بر بر اثر تیراندازی، اعتراضاتی در فرمانداری سراوان و برخی قسمت های دیگر در سطح استان سیستان و بلوچستان به وقوع پیوست که بیشتر این اعتراضات بر اثر فضاسازی شبکه های مجازی و موج سواری بر ماجرای کشته شدن سوخت بران در مرز اتفاق ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه در مقابل اغتشاشگران کوتاه نمی آییم، گفت: اگر مظلومی توسط ماموری کشته شود حتما دادسرای نظام برخورد می کند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برخی از افراد در تلاش هستند تا امنیت سیستان و بلوچستان به خطر بیفتد و برای این هدف دست به هر اقدامی می زنند. احمدعلی موهبتی 7 اسفندماه در نشست با سران طوایف سیستان و بلوچستان با اشاره به اتفاقات چهارم و پنجم اسفند سراوان با بیان اینکه برخی از افراد در تلاش ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زاهدان، مراسم تجلیل و تقدیر از دستگاههای برتر در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز صبح روز سه شنبه مورخ 1399/11/5 با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان،کارشناسان اقامه نماز، معاونین استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه سراوان گفت: براساس آخرین تماس با استاندار سیستان و بلوچستان وضعیت در این منطقه آرام است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۱    
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان و نماینده سراوان در مجلس به ارائه توضیحانی درباره یک درگیری در مرز سراوان که روز گذشته در منطقه شمسر رخ داد، پرداختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بخش های مختلف دولتی، حاکمیتی، لشکری و کشوری باید در تمام امور هماهنگ عمل کنند زیرا تعارض های ناسالم مانع رشد و بالندگی کشور است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
درگیری در مرز سراوان دو کشته و چند زخمی برجای گذاشت.معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان وقوع تیراندازی روز دوشنبه در مرز سراوان را تأیید کرد و گفت ...
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان به بیان جزییات ماجرای درگیری و اعتراض های دوشنبه و سه شنبه چهارم و پنجم اسفندماه 99 در سراوان پرداخت.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حادثه سراوان با تیراندازی ماموران پاکستانی رخ داد، اما تحریک و فضاسازی گروهک تروریستی جیش الظلم و تحرکات قاچاقچیان سوخت سبب ادامه اعتراض ها در این شهر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امنیتی-انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ماجرای اتفاقات امروز سراوان را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان به بیان جزییات ماجرای درگیری و اعتراض های دوشنبه و سه شنبه چهارم و پنجم اسفندماه 99 در سراوان پرداخت.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ضمن اعلام آخرین جزئیات از حوادث سروان از مردم درخواست کرد؛ مراقبت کنند و به ویژه جوان ها تحریک نشوند تا آبی به آسیاب دشمن ریخته نشود. ...
معاون امنیتی- انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ماجرای اتفاقات امروز سراوان را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دیروز و امروز تحرکاتی در مرز سراوان سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد که به کشته و زخمی شدن چند سوخت بر منجر شد، اما اصل ماجرا چیست؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد انتخابات استان گفت تدابیرلازم در خصوص زیرساخت های ارتباطی اندیدشیده می شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ ابوذر کوثری صبح امروز در نخستین نشست ستاد انتخابات استان که به ریاست احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در سالن اجتماعات استانداری و با حضور فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امنیت انتخابات سال آینده در این استان با استفاده از ظرفیت نیروهای بسیجی و مردمی تامین خواهد شد تا کمترین مشکلات را در هنگام برگزاری انتخابات داشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور پرشور اقشار مختلف مردم در انتخابات باعث شکست توطئه های دشمنان و عقب نشینی آنان از مواضع پلیدشان علیه انقلاب اسلامی می شود.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۹    
توسعه پایدار زمانی اتفاق می افتد که تمام ابعاد توسعه دیده شده و مورد توجه قرار گیرند، استاندار سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت: این همان رویه ای است که طی چند سال گذشته در چابهار مورد توجه و مطالعه قرار گرفته و با توسعه محدوده منطقه آزاد و الحاق شهر به منطقه آزاد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه تبیین جایگاه قانونی مرکز سرمایه گذاری استان گفت: تا رسیدن به نتیجه قطعی، سرمایه گذاران مورد حمایت قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نقش آفرینی و اهتمام در حوزه سرمایه گذاری برای بخش خصوصی توسعه را در این استان محقق می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۲    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ورزشکاران و مسئولان با حضورشان در سیستان و بلوچستان می توانند سفیرانی برای مردمان این خطه باشند که از مرزبان های غیور در کل کشور هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره مسابقات قویترین مردان ایران، قهرمانی باشگاه های کشور در ایرانشهر حضور یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه موج جدید کرونا در راه است گفت: مردم پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند و در صورتی که ترددها، مسافرت ها و کنترل های بهداشتی با دقت رعایت نشود احتمال شیوع گسترده این ویروس جهش یافته و خطرناک در استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هنر و ورزش زبان مشترک انسان هاست افزود: هنر و ورزش در تعالی ارزش های والای انسانی و فرهنگ سازی تاثیر بسزایی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان در نشست کارگروه استانی منطقه پنج کشور در چابهار گفت: انتقال آب از دریای عمان به استان های شرقی کشور موجب توسعه و رونق می شود
ایسنا: استاندار سیستان وبلوچستان گفت: هم اینک حجم طلای موجود در معادن این استان 38 تن است که در آستانه قرن جدید به 100 تن خواهد رسید. به نقل از روابط عمومی استانداری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدرسه 6 کلاسه روستای کچ چابهار با حضور استاندار سیستان وبلوچستان، مدیرعامل منطقه آزادچابهار و قشرهای مختلف مردم و مسوولان این شهرستان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انتقال آب از دریای عمان به استان های شرقی کشور موجب توسعه و رونق می شود و می تواند نقش مهمی در رضایتمندی مردم و رفع تشنگی آنها و در نهایت افزایش تولید و اشتغال، جان گرفتن کشاورزی و صنایع شود.
بازدید احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از پروژه در حال احداث فاز اول دهکده ورزشی المپیک پیل بند واقع در پیکره سوم جنوبی منطقه آزاد تجاری و صنعتی چابهار
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- استاندار سیستان وبلوچستان گفت: طرح جامع منطقه آزادچابهار در 14 هزار هکتار مساحت قبلی تکمیل شده و با توجه به الحاق شهر، بنادر شهیدبهشتی و کلانتری و بیش از 30 روستای همجوار در مساحت 82 هزار هکتار در حال تکمیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۳    
ایسنا/سیستان و بلوچستان خانه امید روستایی کمب بخش مرکزی شهرستان چابهار با حضور احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشورافتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- چابهار- خانه امید روستای کمب چابهار با زیربنای 100 مترمربع و اعتبار 580 میلیون تومان با مشارکت بنیادمجتهدی و منطقه آزادچابهار با حضور مرتضی بانک دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، عبدالرحیم کردی مدیرعامل منطقه آزاد، استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار این شهرستان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان افزود: برای توسعه بندر چابهار یک میلیارد دلار هزینه شده و 16 کارگاه عمرانی در حال کار است و 6 کارگاه دیگر هم اضافه خواهد شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از غرفه ذوب آهن در نمایشگاه ماینینگ گفت: ذوب آهن اصفهان به عنوان مادر صنعت فولاد کشور از صنعت ساختمان تا صنایع تولیدی نقش بی بدیلی داشته است که همگان به آن واقف هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شهرستان دشتیاری در آستانه جهش برای توسعه قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان طرح هادی و بهسازی بازار نوبندیان در شهرستان دشتیاری با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.