یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۱۰Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار سیستان و بلوچستان»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان فضای مناسبی برای توسعه صنایع کوچک دارد که نیاز به سرمایه گذاری آنچنانی نیست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید حمید سجادی در حکمی استاندار سیستان و بلوچستان را به عنوان رییس ستاد ساماندهی امور جوانان این استان منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی جهت ترغیب مردم برای استقبال از واکسیناسیون بسیار حائز اهمیت است گفت: هر چقدر دایره این واکسیناسیون گسترده تر شود در موج ششم کرونا آسیب کمتری خواهیم دید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - استاندار سیستان و بلوچستان عنوان کرد با تلاش کادر درمان امسال با شرایط پایدارتری سال تحصیلی جدید آغاز می شود و این امیدواری وجود دارد که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و پوشش حداکثری واکسیناسیون، دانش آموزان در مدارس حاضر شوند و آموزش حضوری ادامه یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمامی کارخانه های آرد استان طی سال های اخیر احیا و مجدد فعال شدند که در نتیجه آن امروز بخشی از مشکلات حوزه آرد استان رفع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۳۶    
استاندارسیستان وبلوچستان گفت: اتمام طرح های نیمه تمام اولویت اول دولت سیزدهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۶    
مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان در سفر یک روزه از ظرفیتهای مرزوپروژه های نیمه کاره شمال استان در شهرستان نیمروز بازدید کرد .
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱    
نماز جمعه شهر زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی در مصلی المهدی عجل الله برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۵    
حسین مدرس خیابانی در سفر امروز خود به سیستان از منطقه رامشار و شهرک صنعتی هامون نیز بازدید داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پیوست های سلامت با محوریت موضوع مهار کرونا در برنامه ریزی ها و اقدامات تمامی دستگاه ها مدنظر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: به طور قطع توسعه و پیشرفت استان در تمامی جهات جز با تأمین امنیت مطلوب و شکل گیری امنیتی پایدار میسر نخواهد بود و از طرفی توسعه یافتگی در تمامی زمینه ها خود باعث افزایش هرچه بیشتر امنیت در سطح استان خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر با بیان اینکه هشت سال جنگ تحمیلی یادآور حماسه، وحدت، انسجام و همدلی مردم ایران است گفت: هفته دفاع مقدس بازتاب جهان بینی برتر ملت بزرگ ایران اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان_ ایرنا_ استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رفع موانع جذب نیروی انسانی و اعتبارات مدرسه سازی باید از مهمترین اولویت های آموزش و پرورش استان باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط سیستان و بلوچستان با حضور استاندار سیستان و بلوچستان گشایش یافت.
اقتصاد آنلاین / بانک ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان ، با ارسال لوح سپاسی خطاب به مدیرعامل بانک ملت، از اقدامات این بانک در زمینه ایفای مسئولیت های اجتماعی قدردانی کرد.
استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: مجموعه دستگاه های اجرایی و خدماتی و کارخانجات و بنگاه های اقتصادی بزرگ استان نیازمندیهای خود را با اولویت محصولات داخلی از محل تولید داخل استان تامین کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ما به عنوان مسوولان اجرایی با مفاسد در همه ی حوزه های اجرایی برخورد و مقابله می کنیم زیرا اگر در حوزه اقدامات توسعه و عمران با این فساد برخورد نشود برآیند اقداماتمان خنثی و دستاوردی نخواهیم داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۲    
استاندار سیستان و بلوچستان صبح امروز و همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بزرگترین آفت سیستم مدیریت کشور عدم تصمیم گیری قاطع است؛ با توجه به وجود تحریم ها بعضاً نیاز است مدیران ما مسیر میانبر انتخاب کنند که در این مسیر باید حمایت شوند.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: به منظور پیشگیری از شیوع موج جدید بیماری کرونا انتظار داریم؛ همزمان با تامین واکسن توسط دولت، دستگاه های متولی در استان نیز به سرعت میزان واکسیناسیون روزانه را به دو برابر افزایش دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان و استاندار این استان با صدور پیامی مشترک فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کماکان با حفظ اقتدار و حمایت از نیروهای مسلح و نیروهای بسیج مردمی همچون گذشته اجازه نمی دهیم که دشمنان گوشه چشمی به نظام داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم سراوان در مجلس: مهمترین ظرفیت سیستان و بلوچستان نیروی انسانی توانمند است که به تعبیری می توان از آن به عنوان گنج پنهان یاد کرد که تاکنون از استفاده مناسب این ظرفیت غفلت شده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بر سر انتخاب استاندار سیستان وبلوچستان هم انتقادات زیادی صورت گرفت. حالا وزیر کشور گفته است: با توجه به شرایط استان ها، گزینه های استانداری را با نمایندگان مجلس و معتمدین منطقه بررسی می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انتقال آب از دریای عمان مهم ترین و کارآمدترین تمهید برای بهره برداری از منابع آبی جدید در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 12 میلیون و 911 هزار تن کالا به ارزش پنج میلیارد و 700 میلیون دلار در سه سال گذشته از مرزهای این استان صادر شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با اهدای لوح سپاس از همراهی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در پیشبرد برنامه های کاری دولت قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۵    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر در تامین و پشتیبانی واکسن مشکل نداریم اما باید در دو حوزه افزایش رعایت دستورالعمل ها و فرهنگ سازی برای مشارکت مردم در انجام واکسیناسیون تلاش کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مردم، دستگاه ها و بخش های مختلف استان دارای مشکلات و مسائل بسیاری هستند که باید برای تسریع در رفع آنها، مشکلات با اولویت بندی مطرح و تا رفع آن پیگیری جدی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک در تامین و پشتیبانی واکسن کرونا مشکلی نداریم اما باید در 2 حوزه افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فرهنگ سازی برای مشارکت مردم در انجام واکسیناسیون تلاش کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پارک های محله ای در مناطق حاشیه ای چند شهر سیستان و بلوچستان تجهیز می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۰    
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در مراسم تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان گفت: توقع ما از استاندار ویژه سیستان و بلوچستان بالا است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - مدرس خیابانی، استاندار سیستان وبلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان جزو 5 استان برتر اطلس تابش کشور است که می توان از این ظرفیت کم نظیر برای ایجاد نیروگاه های خورشیدی به خوبی بهره برد.
به گزارش روابط عمونی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی عصر روز “جمعه” به همراه معاونین استانداری، فرماندار زاهدان، سرپرست شهرداری زاهدان و تنی چند از مدیران ارشد استان از مناطق مختلف شهر زاهدان بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات موجود را مورد بررسی قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه سوق گفت: اگر دریافت حقوق نجومی استاندار سیستان و بلوچستان واقعیت دارد انتصاب وی به عنوان سکاندار استان محروم با آرمان های دولت سیزدهم همخوانی ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مدیون مردم استان هستیم گفت: همه باید خدمتگزار مردم این منطقه باشند و با کمک و یاری یکدیگر این نقطه از ایران اسلامی را بسازیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین تکریم خدمات و تلاش های احمدعلی موهبتی و معارفه حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان، با حضور وزیر کشور در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.
ده توصیه آیت الله محامی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان در مراسم تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان به استاندار جدید
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان وبلوچستان که با حضور وزیر کشور و جمعی از مسوولان و علمای شیعه و سنی برگزار شد اظهار داشت ...
سردار محمد کرمی روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: این مسوولیت ها امانت الهی است و باید مواظب بود در این امانت الهی کوتاهی نشود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۸    
ایرنا- زاهدان- آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان، علما، مدیران دستگاههای اجرایی و بزرگان و سران طوایف در تالار فردوسی زاهدان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمامی ظرفیت های استان مورد رصد قرار گرفته و برنامه دارم در این استان جهاد سازندگی بی امان و تمام عیار با تکیه بر ظرفیت مردم برای توسعه منطقه ایجاد کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان گفت: مبارزه قاطع با فساد، رانت، مافیا و بروکراسی اداری و تلاش در جهت اجرای عدالت در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و آموزشی از نکات مهمی است که استاندار جدید باید به آن پایبند باشد.
احمد وحیدی روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان وبلوچستان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان سرزمین اسطوره هایی است که در عمق تاریخ ما جا دارد و همواره قسمت برجسته ای از ایران هستند و از این سرزمین بزرگانی برخواستند که در تاریخ طنین افکن شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کل ظرفیت های استان مورد رصد قرار گرفته و ما برنامه داریم در این استان جهاد سازندگی بی امان و تمام عیار با تکیه بر ظرفیت مردم برای توسعه این استان ایجاد کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۶    
مراسم تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان با حضور مسوولان کشوری در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام محامی در دیدار وزیر کشور و هیئت همراه، قوت در مدیریت و قوت نفس را دو ویژگی لازم برای استاندار سیستان وبلوچستان عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دقایقی قبل مراسم تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان با حضور وزیر کشور در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان آغاز شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور به منظور معارفه استاندار سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.