چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۸:۵۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار سیستان و بلوچستان»

باشگاه خبرنگاران   ۳۲ دقیقه پیش    
نشست هم اندیشی دستیار مردمی سازی استاندار سیستان و بلوچستان با جمعی از شوراها، جوانان، نخبگان و معتمدین شهرستان ایرانشهربرگزارشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۹    
زابل - ایرنا - رضا جعفری، دستیار ویژه استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسعود داوری در نشست شورای اداری سیستان به عنوان دستیار مردمی سازی فرماندار ویژه زابل منصوب شد و وظیفه ذاتی تمام دستیاران فرمانداران خدمت گذاری به مردم، احصا مسائل و مشکلات و واگذاری پروژه ها به گروه های مردمی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
زابل- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان زابل با بیان اینکه هیچ مسوولی در سیستان، حق حمایت و یا تخریب نامزدهای انتخابات را ندارد، گفت: آرای مردم را حق الناس می دانیم و بدون شک، آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران نابود نخواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دشمن با تمام توان خود انتخابات را هدف قرار داده، گفت: عامل عزت و اقتدار کشور و اصلاح فرآیندها شرکت در انتخابات و تشکیل یک مجلس قوی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان از نظر منابع ثروتمند و دارای ظرفیت های بی شماری است که دانشگاه باید با ایجاد بستر علمی و پژوهشی این ظرفیت ها را به مرحله شکوفایی برساند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: علمای شیعه و سنی این استان مصمم هستند که انتخابات در این استان پرشور برگزار شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه چابهار گفت: سامانه آشکارساز ( ایکس ری کامیونی) در گمرک این شهرستان افتتاح شد که این کار ارزشمند سبب سرعت بخشی در امور صادرات، واردات و در نهایت توسعه ترانزیت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: محل جانمایی دفن پسماند شهرهای ایرانشهر، اسفندک، ریگ ملک و میرجاوه باید با ضوابط و ملاحظات زیست محیطی متناسب باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۴    
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دانشگاه محور توسعه و پیشرفت است، گفت: ارتباط دانشگاه با پارک علم و فناوری باید تنگاتنگ باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه استاندار سیستان وبلوچستان در امر مردمی سازی دولت گفت: شناسایی و برطرف کردن مشکلات و مسائل خرد مردم در استان جزو اولویت های اصلی ستاد حکمرانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ادامه دهنده حرکت پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بر مبنای توحید است، اگر جامعه توحیدی باشد مشکلات هم وجود نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه چابهار گفت: سامانه آشکارساز ( ایکس ری کامیونی) در گمرک این شهرستان افتتاح شد که این اقدام باعث سرعت بخشی امور صادرات، واردات و در نهایت توسعه ترانزیت خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۷    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دشمن با اشغال و تسلط بر ذهن های مردم جنگ شناختی راه انداخته است؛ و ابزار آنها هم مختلف است و حتی از مقاله های علمی برای القای هدف های خود بر مردم استفاده می کند؛ وظیفه علمای شیعه و اهل سنی در کنار هم بودن و ایجاد انسجام و وحدت و در برابر دشمن و ایستادگی کردن است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
زابل- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: نیمی از واجدان شرایط رای در سیستان بانوان هستند که این ظرفیت باید به بهترین نحو در تحقق فرمان مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری در انتخابات پیشرو به میدان آیند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به فعالیت های خوب عمرانی انجام شده در سالیان اخیر و ارتقاء شاخص های عمرانی و زیر ساختی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۶    
استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه احداث بزرگراه زاهدان_ خاش بازدید و بر تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و تامین اعتبار لازم در این زمینه تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۲    
استاندار سیستان و بلوچستان از طرح توسعه بیمارستان یک صد تختخوابی حضرت امام خمینی (ره) شهرستان خاش بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در زمینه تأمین اعتبارات عمرانی استان با هیچ گونه مشکلی روبرو نیستیم، بنابراین باید به سرعت پروژه های زیرساختی استان توسعه پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۹    
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران و مسوولان باید اشرافیت کامل بر مشکلات و توانمندی های این استان داشته باشند، تا بتوانند برای توسعه، رشد و آبادانی منطقه برنامه ریزی و تدبیر کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندارسیستان و بلوچستان : احداث اسکله معدنی از برنامه های دولت سیزدهم در استان است.
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان و رییس ستاد انتخابات استان در نشست هماهنگی، آموزشی و توجیهی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه سیستان با بیان اینکه حافظ آرای مردم و حامی همه نامزدهای انتخاباتی هستیم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۴۴    
چابهار -ایرنا - معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با اشاره به برقرسانی به بیش از 99 درصد از روستاهای کشور، گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی در شهرستان چابهار در حوزه برق رسانی ستودنی و قابل تقدیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کاندیدا های تایید صلاحیت شده جزو نخبگان و فرهیختگان استان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: احداث اسکله مواد معدنی از برنامه های دولت سیزدهم در سیستان و بلوچستان است تا از این طریق فقط محصولات معدنی صادر و وارد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۱    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 6 شبکه تلویزیونی ویژه تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی برای 6 حوزه انتخابیه این استان راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه موظف به حفاظت از آرای مردم به عنوان حق الناس هستیم، گفت: نظارت و اجرای دقیق و با برنامه انتخابات از مهمترین وظایف شورای نگهبان هست بر همین اساس مسوولیت این نهاد مسوولیتی بسیار سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه رقابت های انتخاباتی در این استان توام با رفاقت است، گفت: در سیستان و بلوچستان جنس متفاوتی از انتخابات را تجربه می کنیم، هر طایفه، روستا و منطقه یک ستاد انتخابات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تلاش های فراوانی صورت گرفته و به لطف پروردگار همه چیز برای برگزاری یک انتخابات سالم در استان آماده است.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۲    
پروژه فیبرنوری منازل به زابل رسید معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: عملیات اجرایی طرح ملی فیبر نوری مشترکان خانگی برای دومین بار در این شهرستان آغاز شد و زابل پیشتاز این طرح در شمال استان قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امروز انقلاب اسلامی با مجاهدت های شهدای والامقام و جانبازان سرافراز با قدرت به پیش می رود و در همه حوزه های علم و فناوری، پزشکی، نانو صنعتی و در بخش های مختلف پیشرفت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه مهمترین ثروت این استان جوانان خلاق آن هستند، گفت: جوان سرشار از نوآوری و خلاقیت است بنابراین باید از این ظرفیت با برنامه ریزی به نحو مطلوب بهره برداری کنیم.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای سیستان و بلوچستان، مهندس محرابیان با حضور در منطقه دشتک و محل اجرای طرح تامین آب اضطراری شهرهای زاهدان و زابل به همراه کرمی استاندار سیستان و بلوچستان و سایر مدیران ارشد استان از نزدیک طرح پست 230 کیلوولت دشتک که با تلاش جهادی کارکنان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در استان این ظرفیت وجود دارد که سال آینده جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی ایران را در سطح بین المللی برگزار کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: روایتگری درست از چهره واقعی این استان ضرورت دارد چراکه در دهه 80 یکسری اتفاقات رخ داد که سبب عقب ماندگی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۲    
نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی مشترک فرارسیدن سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار و سایر اعیاد شعبانیه را تبریک گفتند: امروز امنیت و آرامش ملت عزیز ایران با مجاهدت های پاسداران و نیروهای جان بر کف نظامی و امنیتی و تلاش های شبانه روزی این دلاورمردان رقم خورده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی مشترک فرارسیدن سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار و سایر اعیاد شعبانیه را تبریک ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گردشگری و صنایع دستی جزو ظرفیت های بالقوه و مهم استان محسوب می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
امروز برخی رسانه ها به نقل از استانداری سیستان و بلوچستان مدعی شدند افراد مسلح 9 تبعهٔ پاکستانی را در منطقهٔ سراوان کشتند.معاون استاندار سیستان و بلوچستان در گفت و گو با فارس گفته هیچ مصاحبه ای با رسانه ها نداشته و متن قدیمی مصاحبه ماه گذشتهٔ او به اشتباه در فضای مجازی دست به دست می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
زابل- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل با اشاره به حضور حماسی مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این حضور حماسی نوید دهنده مشارکت بالا در انتخابات است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفته هیچ مصاحبه ای با رسانه ها نداشته و متن قدیمی مصاحبه ماه گذشتهٔ او به اشتباه در فضای مجازی دست به دست می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۸۲ سایت دیگر  
معاون امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی سیستان و بلوچستان، قطعا برخورد قاطعی با عوامل ناامنی در استان خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گفته مجروحان این حادثه؛ 3 فرد مسلح پس از حضور در محل سکونت آنها اقدام به تیراندازی به سمت این اتباع خارجی کرده و با کشتن 9 نفر و زخمی کردن 3 نفر دیگر از محل فراری شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعاتی پیش خبری در کانال خبرگزاری تسنیم از قول معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان مبنی بر کشته شدن 9 تبعه پاکستانی در سراوان منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه چادرملو در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی زاهدان دیدن کردند و از پیشرفت طرح کارخانه تایر سازی چادرملو در شهرستان زابل ابراز رضایت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار با صدور پیامی مشترک ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مردم همیشه در صحنه این استان را برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فراخواندند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- هشت طرح اداره فنی و زیربنایی بخش کشاورزی زاهدان صبح امروز شنبه گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور استاندار سیستان و بلوچستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه شاهد توطئه های دشمن علیه جمهوری اسلامی بوده اند که دشمن با روش های مختلف و با جنگ ترکیبی به میدان آمد و تمام ترفندهای شیطانی را در حوزه نظامی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به کار گرفت تا از ادامه انقلاب اسلامی جلوگیری کند.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش یزدفردا به نقل از روابط عمومی چادرملو در این بازدید محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان و همراهان در جریان طرح های سرمایه گذاری چادرملو به ویژه در این استان قرار گرفت و خواستار تسریع در اجرای طرح کارخانه تایر سازی چادرملو در شهرستان زابل گردید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پیشگیری نسبت به درمان اولویت دارد، گفت: اختصاص اورژانس هوایی به این استان یکی از ضروریات مهم در بخش بهداشت و درمان است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایشگاه تخصصی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته با حضور استاندار سیستان و بلوچستان درمحل دائمی نمایشگاه های زاهدان افتتاح شد