دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۱May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار سیستان و بلوچستان»

ایثار   ۳ ساعت پیش    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شهدا رفتند تا ما سربلند باشیم، مشکلات و درخواست های خانواده های معزز شهدا به صورت ویژه رسیدگی و مرتفع شود.
گروه استان ها استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حفظ جایگاه سیستان در جایگاه حفظ امنیت ملی است و تاکیدات رهبر معظم انقلاب در توجه ویژه به منطقه سیستان، مبین این جایگاه است.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نرخ صادرات بازارچه های مرزی استان از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 79 برابر شده که این مصداق تحول و پیشرفت استان است.
گروه استان ها- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نرخ صادرات بازارچه های مرزی استان از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 79 برابر شده که این مصداق تحول و پیشرفت استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان - معاون استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ساماندهی مرزهای صادراتی و مبادلات مرزی از اولویت های دولت است، گفت: همه مرزنشینان استان باید در منفعت مرز به طور مساوی سهیم باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان دارای بالاترین سهمیه آبرسانی در کشور است که در طرح جهاد آبرسانی به بیش از 2 هزار و 700 روستا آبرسانی می شود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: علت اصلی تصادفات در استان جاده های دو طرفه است در همین راستا محور گُشت به سراوان با آسفالت و بهسازی جاده قدیمی تک بانده خواهد شد و به زودی زیر بار ترافیکی می رود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 125 روستای سراوان در قالب طرح جهاد آبرسانی از آب شرب بهره مند خواهند شد که 35 روستای آن تجهیز کارگاه شده است.
استاندار سیستان و بلوچستان روز یکشنبه در جریان سفر به سراوان از روند حفاری چاه ژرف چهارم واقع در منطقه گُشت در شهرستان سروان بازدید کرد .
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مشکلات با کار اداری و پشت میزی، حل نمی شود، گفت: خدمات کمیته امداد با جهاد تبیین بازگو شود
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عزم جدی نظام رضایت و خدمات به مردم است و برای رفع مشکلات شهروندان مدیران باید پاسخگو باشند.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای این استان بسیار حایز اهمیت است و باید همه دست اندرکاران حوزه اشتغال این مهم را در اولویت قرار دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در این استان ذخیره سازی کالاهای اساسی به میزان کافی انجام شده و در توزیع برخی از اقلم به ویژه مرغ و برنج هیچگونه مشکلی نداریم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - استاندار سیستان و بلوچستان گفت مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان مهمترین اولویت کاری در استان است و همه ظرفیت های موجود برای توسعه زیرساخت های آموزش و پرورش بسیج شده اند. ...
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ضرورت تحقق شعار سال؛ 3 هزار متر مربع فضای تولید دانش بنیان به پارک علم و فناوری اضافه خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ما باید زیر ساخت لازم را برای توسعه فضاهای آموزشی و اجرای عدالت آموزشی در استان فراهم کنیم چراکه علت اصلی بازماندگی از تحصیل در استان کمبود فضای آموزشی است.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی عصر جمعه در "پنجمین نشست توسعه شهری زاهدان" اظهارداشت: 8 اکیپ عمران در شهرداری زاهدان شروع به کار کردند. وی ادامه داد: عملیات اجرای ترمیم نوار حفاری با اولویت محورهای ضروری، آغاز شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استان سیستان و بلوچستان داری فرهنگی غنی است و باید تصویر واقعی آن با تولیدات رسانه ای به مردم دیگر نقاط مخابره شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هدف طرح مردمی سازی یارانه ها واقعی کردن قیمت ها است نه اینکه اجناس را گران کنیم.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در جشنواره ورنا- برنا گفت: از طرح های پژوهشی و ایده های خلاقانه سازمان های مردم نهاد در حوزه جوانان حمایت همه جانبه خواهیم کرد
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح این مرکز گفت: مرکز جامع سلامت مدحوک ظرف مدت سه سال با همت خیرین و مشارکت مردم احداث شده و با اعتبارات بخش دولتی تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۷    
حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان به همراه هیات همراه از روند ساخت کمربندی غربی شهر زاهدان بازدید کرد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید تولیدات شرکت های دانش بنیان به دستگاه های اجرایی راه پیدا کرده و ارتباط بین آنها تقویت شود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد مطلوب، سبب پیشتازی احداث پروژه راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان نسبت به سایر پروژه های زیربنایی این استان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- پل "نهراب" منطقه سیستان پس از سال ها انتظار توسط استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
حسین مدرس خیابانی؛ استاندار سیستان و بلوچستان صبح پنجشنبه در حاشیه سفر به زابل از روند ساخت پل شیله بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: آنچه که برای ما در ساخت پروژه ها اهمیت دارد مساله ایجاد شغل برای جوانان است که در این راستا 130 نفر در پروژه ساخت بزرگراه زابل به زاهدان اشتغال پیدا کردند.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ کارخانه بافت بلوچ در سال 62 افتتاح شد و در حال حاضر340 نفر در این شرکت مشغول بکار بوده و روزانه12 تن انواع نخ پنبه ای، پلی استر و ویسکوز با ظرافت های مختلف تولید و با کیفیت بسیار بالا به بازار عرضه می کنند. ...
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گروه های جهادی و بسیج سازندگی همواره به پروژه های ما روح تازه ای می دهند چرا که طبق فرمایش مقام معظم رهبری هرجا که از روحیه و کار جهادی غفلت کردیم دچار عقب ماندگی شدیم بنابراین کار جهادی رمز موفقیت و عبور ما از بحران ها است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت در روستای تنگه سرحه یکی دیگر از پروژه های افتتاح شده به مناسبت هفته سلامت در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر است که پنج هزار نفر از اهالی این منطقه تحت پوشش این مرکز قرار می گیرند لذا می تواند نقش مهمی در توسعه سلامت داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دسترسی عادلانه مردم جنوب استان به خدمات درمانی مصداق توسعه فضاهای بهداشتی است که در این راستا با پیگیری های انجام شده امروز/چهارشنبه/ شاهد بهره برداری از پروژه های درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر هستیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز چهارشنبه در آیین افتتاح بیمارستان روانپزشکی ایرانشهر اظهارداشت: این بیمارستان با مساحت 3700 متر مربع یک میلیون و 393 هزار و 155 نفر را تحت پوشش خود قرار داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در طرح انتقال آب از دریای عمان برنامه این است که بیش از 200 میلیون مترمکعب سالانه به این استان انتقال داده شود اما هم اینک مجوز 100 میلیون متر مکعب گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - استاندار سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج سازندگی گفت: کار جهادی یعنی برای خودمان بست متصور نشویم و به سراغ کارهای نشدنی برویم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در حوزه مرز با وجود مشکلاتی که داشتیم با پیگیری های انجام شده با کشور پاکستان توافق کردیم تا پایان سالجاری 6 بازارچه فعال مشترک با پاکستان را داشته باشیم.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان در نشست صمیمی با فرزندان معظم شاهد و ایثارگر شاغل در استانداری با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: شما فرزندان شهید آیینه تمام نمای شهدا هستید و شک نکنید که دعای پدرانتان بدرقه راهتان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۰    
استاندار سیستان و بلوچستان : ایران یکی از کشورهای پیشتاز دنیا در حوزه سلامت است به طوری که در گذشته پزشکان ما از پاکستان و هند به استان می آمدند اما امروز ما پزشکان متخصص زیادی داریم که در همین استان حضور دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خون تشیع و تسنن برای حفاظت از این مرز بوم همواره در هم آمیخته و این را می توان در تعدد شهدای اهل سنت استان دید.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: تقویت زیرساخت ها، تکمیل پروژه های بهداشتی و درمانی، تکمیل کادر درمان پزشک متخصص و ماندگاری پزشکان غیربومی تامین دارو و تجهیزات پزشکی و ارتقای آگاهی و فرهنگ سازی در حوزه سلامت مهمترین اولویت ها برای تحول در حوزه سلامت و درمان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در همه برهه های انقلاب روحانیت در صف اول جهاد بوده و می توان این قشر را منشا انقلاب دانست گفت: برای زنده نگهداشتن یاد شهدا از فضاهای مجازی و حقیقی به ویژه درب مساجد به عنوان کانون انقلاب استفاده شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۰    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از2 هزار و 700 روستا طرح جهاد آبرسانی؛ عملیات آبرسانی 500 روستا تا پایان خرداد ماه سال جاری آغاز می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امروز شهرداری بیش از هر چیز دیگری نیاز به دفتر جذب سرمایه گذاری دارد تا بتواند مواد مورد نیاز خود را در پروژه های عمرانی خودش تامین کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۷    
استاندار سیستان و بلوچستان طی احکامی سرپرست سه فرمانداری و نماینده ویژه در امور گروه های جهادی و خیرین را منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۲    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دسترسی عادلانه شهروندان به مراکز بهداشتی و درمانی اهمیت زیادی دارد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از 2700 روستا طرح جهاد آبرسانی عملیات آبرسانی 500 روستا تا پایان خردادماه سالجاری آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: زاهدان بدون مشارکت و سرمایه گذاری مردم رونق نمی گیرد زیرا دولت به تنهایی نمی تواند این استان را بسازد و باید کار جهادی با همکاری مردم صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این استان در حوزه سلامت پیشرفت زیادی کرده است گفت: دسترسی عادلانه شهروندان به مراکز بهداشتی و درمانی اهمیت فراوانی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سیستان و بلوچستان طی احکامی سرپرست سه فرمانداری و نماینده ویژه در امور گروه های جهادی و خیرین را منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۰:۲۵    
مدرس خیابانی استاندارسیستان و بلوچستان درسفر به منطقه سیستان درخصوص ادامه خشکسالیها ومشکل تامین آب این منطقه گفت : با بدعهدی کشور افغانستان، بدنبال راههای جایگزین هستیم .