جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۳۷Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودباوری»

ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۵    
آمادگی جسمانی عامل ایجاد روحیه خودباوری و نظم و انظباط است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت: خودباوری در تولید پوشاک داخلی با نماد مشخص ایرانی دیده نمی شود و این معضل به بازارهای فروش بازمی گردد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۱۳    
نشست هم اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با موضوع جلوه های خلاقیت، خودباوری و خودکارآمدی از منظر شهید دکتر مصطفی چمران برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۳    
نشست هم اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با موضوع جلوه های خلاقیت، خودباوری و خودکارآمدی از منظر شهید دکتر مصطفی چمران برگزار شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان آتش نشانی تهران در راستای ارتقای سطح ایمنی شهری اقدام به برگزاری همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری می نماید که از برگزاری اولین دوره این رویداد مهم حوزه ایمنی، قریب 7 سال می گذرد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر قیامتی دبیر علمی همایش هزاره شیخ جام در رادیو فرهنگ پاسداشت مفاخر را پاسداشت فرهنگ و زبان فارسی به ویژه در زمان کنونی دانست و گفت: این همایش می تواند ما را با ریشه های فرهنگی مان پیوند دهد و خودباوری و عزت نفس را در نسل جوان ما ایجاد کند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
القای یأس و ناامیدی، همواره یکی از سناریوهای مهم دشمنان، در مبارزه با انقلاب اسلامی و با هدف از بین بردن روحیه خودباوری و اعتماد به نفس ملت ایران بوده است؛ علم به این واقعیت، باید ما را به گوش سپردن به فرامین و رهنمودهای امامین انقلاب سوق دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حسنی، با اشاره به اینکه امروزه مساجد پیشران مبارزه با جریان ظلم و استبداد هستند، اظهار کرد: آینده جهان و منجی جهان بعدی ایمان خواهد بود و یکی از مصادیق اصلی ایمان ما بحث خودباوری و خودشناسی و در یک کلام عزتمندی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قهرمان وزن 57 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی گفت: ترس مهم ترین عامل شکست است. با تمرکز و خودباوری توانستم در جام تختی قهرمان شوم و در مرحله نهایی انتخابی نیز فارغ از هر نتیجه، کشتی خود را خواهم گرفت و با ذهنیت برنده در پیکارهای پیش رو حضور خواهم یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۷:۴۶    
سبزوار- ایرنا- تولید موتورهای الکتریکی مورد نیاز صنایع مختلف به دست توانای مهندسان ایرانی در شهرستان جوین خراسان رضوی که در شرایط سخت تحریم صورت گرفته، یکی از نمادهای خودباوری و شکوفایی در عرصه صنعت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به نقش روحانیت در امیدآفرینی، گفت: روحانیون در تزریق خودباوری و خواتکایی نیز نقش آفرین هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان اینکه دشمن می خواهد خودباوری را از ملت ما بگیرد، گفت: آنها می خواهند هویت را که ما به واسطه انقلاب به آن دست پیدا کردیم از بین ببرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار اعضای تیم ملی وزنه برداری، قهرمانان جهانی و المپیک گلایه ها، انتظارات و مشکلات آنان را شنید و گفت: اهتزاز پرچم ایران در میادین جهانی موجب تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس جوانان می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: موضوعاتی نظیر خودباوری در عرصه ذهن دغدغه ای در حوزه پدافند غیرعامل است و باید طور برنامه ریزی کنیم که دانشجوی ایرانی آرزوی خروج از کشور را نداشته باشد.
روزنامه گل   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اگر ملی پوشان به خودباوری لازم برسند، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی حرف های زیادی برای گفتن دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
فارس: رئیسی پس از بازدید از بخش های مختلف شرکت هِسا اظهار داشت: این شرکت مجموعه ای از دانایی ها را به توانایی تبدیل کرده و انتظار ما از این شرکت ساخت هواپیمای مسافربری با رعایت استانداردهای لازم بین المللی است. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۳    
اسلامشهر (پانا) - مشاور آموزش و پرورش اسلامشهر گفت جهت حل مشکلات دانش آموزان در واحدهای آموزشی، تبادل نظر با کادر آموزشی، اداری و خانواده دانش آموز صورت می گیرد و دانش آموزان با برخورداری از تجربیات مشاوران، خودباروری را تقویت خواهند کرد. ...
پژوهشگر ترکمن اهل سنت بجنورد: خودباوری از اصلی ترین آموزه هایی بود که امام خمینی به مسلمانان آموخت ستاربردی ساعدی گفت: خودباوری برای کسب پیروزی و موفقیت در برابر دشمنان از اصلی ترین آموزه هایی بود که امام خمینی به مسلمانان آموخت.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۱    
محمود الله مرادی گفت: عموم مردم ایران معتقد و پایبند به اصول حجاب و عفاف هستند و آن چند درصدی همه که رعایت نمی کنند باید ارشاد فرهنگی شوند.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر مشکل اصلی بازیکنان این رده سنی را نداشتن خودباوری دانست و گفت: بازیکنان باید توانایی تصمیم گیری در شرایط حساس را داشته باشند، اما یقین دارم که آینده درخشانی پیش روی بازیکنان تیم ایران قرار دارد. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گفت : برای حمایت از محصولات و کالاهای ایرانی باید باورها ، اعتقادات و خودباوری در بین عموم مردم جامعه نهادینه و فرهنگ سازی شود.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۱:۲۵    
سمینار من شاهکار با هدف ارتقاء روحیه خودباوری بانوان و داشتن یک خانواده شاد، با هماهنگی دفتر امور زنان و خانواده استانداری، برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۰    
سمینار من شاهکار با هدف ارتقاء روحیه خودباوری بانوان و داشتن یک خانواده شاد، با هماهنگی دفتر امور زنان و خانواده استانداری، برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
امام خمینی (ره) با آن نگاهی که بر جامعه حاکم کردند، در عمل ثابت کردند ارتجاع به هیچ وجه در اسلام واقعی نیست. اسلام واقعی، اسلام پیشرفت، مبارزه با ظلم، رفتن به سمت مرزهای دانش، تلاشگر در عرصه عدالت اجتماعی، مدافع منافع ملی ایران و ملت های مسلمان است.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در ادامه بازدیدهای مستمر خود از بخش های مختلف شرکت، از کارگاه تولیدات نسوز این مجتمع عظیم صنعتی بازدید نمود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب گفت: دانشجویان باید در تعلیم و کسب دانش به تزکیه نفس و خودباوری بیشتر توجه کنند و لازمه این امر پیوند دانشجو با فرمان های الهی است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۵    
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت دولت سیزدهم در مهار کرونا گفت: صفر شدن آمار فوتی کرونا نشان از عزم وزارت بهداشت و خودباوری ملت ایران است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۴    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس عنوان کرد که نمایشگاه عصر امید حس خودباوری، اعتماد به نفس علمی و صنعتی دانشجویان را تقویت کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۴    
پیشرفت و خودباوری امروز نیروی هوایی ثمره اعتماد امام خمینی(ره) به جوانان توانمند این نیرو است
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۲۲:۰۴    
حوزه/ نایب رئیس مجمع طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: استقلال و خودباوری ایران اسلامی ناشی از نگاه امام خمینی (ره) است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیر مرکز حوزه های علمیه استان بوشهرگفت:ایجاد خودباوری در بین مردم بویژه جوانان یکی از ویژگی امام بود که همیشه نقش مردم را بزرگ می داشت و مردم هم پای انقلاب ایستادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا : رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی گفت: امام خمینی به عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی و طراح مبانی و مدل جدید حکومت اسلامی، انقلابی فرهنگی، مبتنی بر شالوده های معنوی و مذهبی را رهبری کرد که ثمره آن، خودباوری ملت ایران بود.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشمند گفت: امام خمینی (ره) به عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران نقطه عطفی در تحول خواسته مردمی برای بهبود وضعیت و بازگشت به روحیه خود باوری ایجاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: استقلال و خودباوری کشور و انقلاب اسلامی از ثمرات تفکر و مکتب امام راحل است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) اگرچه در سال 1357 به پیروزی رسید ولی کارشناسان امر بر این باور هستند که این نهضت چند دهه پس از پیروزی همچنان موازنه سیاسی در منطقه خاورمیانه و جهان را تحت تاثیر قرار داده و به تقویت خودباوری و شکل گیری محور مقاومت منجر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: روزی دنیا مسئله فلسطین را خاتمه یافته تلقی می کرد و کسی باور نداشت که مردم فلسطین از انتفاضه سنگ به موشک برسند، این نورانیت و حقانیت مسیر و راه امام خمینی بود که خودباوری را در بین مسلمانان پدید آورد.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نویسنده ایرانی و مجری صدا و سیما، راه رسیدن به اوج شکوفایی دختران نجیب ایران اسلامی را، پرورش عزت نفس و خودباوری در وجودشان دانست و گفت: دختران نیمی از دنیا هستند و نیم دیگر رو می سازند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرزگفت: امام خمینی (ره) برای تشکیل جمهوری اسلامی به خدا محوری و خودباوری با پشتوانه مردمی اعتقاد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی رازوجرگلان خراسان شمالی گفت: امام خمینی(ره) روحیه خودباوری را در جامعه اسلامی احیا کرد به گونه ای موجب اقتدار ایران اسلامی و شکسته شدن ابهت کشورهای غربی شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۲    
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: لازمه ایجاد خودباوری در جامعه، همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه است که در 12 سال اخیر ارتباطات خوبی شکل گرفته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی هدایتگری اعتاب مقدسه به سوی حقیقت را سدی در راه پیشبرد نقشه های نظام سلطه دانست و ایجاد جدایی میان مردم و اعتاب مقدسه را توطئه جدید صهیونیسم و استکبار جهانی معرفی کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
تشکل های ورزشی و تقویت بخش خصوصی یکی از خلا های ورزش استان اصفهان به شمار می آید، ظرفیت بسیار مهمی که با حمایت و خودباوری می تواند ظرفیت های زیاد ورزش کشور را در عرصه های بین المللی به نمایش بگذارد. تهران – اقتصاد برتر – 10 خرداد 1401 ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رستمی گفت: دشمنان نظام با توطئه های مختلفی همچون ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه، تحریم ها، فشارهای اقتصادی، اختلاف افکنی، قومیت گرایی، برجسته نمودن نقاط ضعف و ... در صدد تضعیف انقلاب هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۱    
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: بنیانگذار انقلابی اسلامی نهضتی بنا کرد که از ابتدا پرفروغ و بدون رکود بوده و با زنده کردن امید در دل مردم، جوانان را به خودباوری و غایت اعتماد به نفس رسانده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه تهران به راهبردهای مناسب برای کاهش مصرف سیگار در دانشگاه اشاره کرد و گفت: مهمترین گام برای کاهش مصرف دخانیات، خودباوری است که می تواند منجر به خودکنترلی شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - امام خمینی (ره) نقش بی بدیلی در خودباوری مردم ایران، بیداری مسلمانان و ظلم ستیزی جهانیان علیه استکبار داشت که به اعتقاد شماری از کارشناسان گلستانی بیداری اسلامی جهان اسلام و رواج استکبار ستیزی در گوشه و کنار دنیا از جمله ثمرات گسترش اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۲    
به گزارش ایرنا در این بیانیه با امضای آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که نسخه ای از آن عصر سه شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: چهاردهم خردادماه یادآور سالروز عروج ملکوتی امام راحل عظیم الشأن حضرت امام خمینی (قده) است ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۳:۳۷    
وزیر آموزش وپرورش گفت طبق جدول بندی و برنامه ریزی های انجام شده تصمیم گرفته شد تا سال بعد باتوجه به اینکه آموزش ها ترکیبی (حضوری و مجازی) ست، قسمتی از مطالب درسی تاجای ممکن است و طبق آنچه در الگوی برنامه ریزی درسی وجود دارد، در کتب درسی وارد شود ...