جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۰۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودباوری»

به گزارش پایگاه خبری صدای نهاوند،حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: امروز در جنگ ترکیبی، رسانه ای، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و همه جانبه دشمنان بر ضد نظام اسلامی هستیم که باید حضور فعال داشته باشیم و با هجمه های دشمنان مقابله کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه زنجان گفت: بدخواهان و معاندان نظام به دنبال تضعیف روحیه خودباوری و ناامیدی به ویژه در نسل جوان بوده و این موضوع را طی سال های اخیر بیش از پیش مشاهده می کنیم.
رسا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: امروز قدرت دفاعی ایران باعث وحشت استکبار بویژه رژیم غاصب اسرائیل شده است که این را باید نتیجه خودباوری جوانان این مملکت دانست.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۲    
صحبت های مربی تیم ملی جوانان کشتی آزاد بهتری: بعد از جام تختی کشتی گیران ما به خودباوری رسیدند/چند سالی است که تعدد کشتیگیر مازندرانی زیاد شده است
امیرسرتیپ صباحی فرد: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: رشد و کارآمدی مجموعه پدافند هوایی ارتش برگرفته از سه عنصر خودباوری، تکیه بر توان داخلی و الگوسازی از نخبگان علوم فنی و پدافندی است . ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۱    
حجت الاسلام عطاریه گفت :دشمن از طریق استضعاف ،و ایجاد رعب در تلاش است روحیه خودباوری رااز جوانان ما بگیرد.
عطنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عطنا - رییس دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر نیاز دانشگاهیان به شناخت افکار و آرمانٰ های امام خمینی (ره) و تلاش برای تحقق آنها، گفت: توصیه های امام برکات زیادی برای بخش علمی کشور داشته و همین ایجاد خودباوری در دانشگاه ها اکنون ما را نسبت به علوم دنیا در جنبه های مختلف بی نیاز کرده است. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۲۴    
پس از سال ها به یاد سخنی از رهبر معظم انقلاب افتادم که درباره خودباوری بود. ایشان در سال 1384 و در دیدار بسیجیان گفته بودند...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی توئیتی را در سالروز ارتحال امام خمینی(ره)منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
از نظر امام خمینی (ره) لازمه دفاع از استقلال، دفاع از فرهنگ و هویت است که فقط با نوعی تحول فکری و بر اساس خودباوری و اعتقاد به توانایی فرهنگ و هویت خودی شکل می گیرد و تقویت می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون پس از شکست برابر الدحیل قطر صحبت هایی را در جمع خبرنگاران ارائه داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۵    
در کرسی ترویجی روایت خودباوری و خودباختگی در اندیشه امام خمینی(ره) تأکید شد: از نظر امام، مردم قهرمانان روایت انقلاب هستند؛ ایشان گفته است که همه باید بدانیم آنچه بر سر مسلمین آمده از غفلت است، زیرا حتی علما تصور می کردند سیاست از دین جداست و علما نباید در سیاست دخالت کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خمین گفت: انقلاب اسلامی نوری در دل های مردم دنیا ایجاد کرد که ملت های جهان از درون خود به این خودباوری برسند و حکومت های استکباری را سرنگون کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۱    
سرهنگ پاسدار علیزاده با بیان اینکه امام خمینی (ره) روحیه خودباوری را در ملت بزرگ ایران زنده کرد، گفت: امام خمینی (ره) عملی کردن شعار ما می توانیم را به ملت ایران یاد داد.
میگنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۰۶    
خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از ویژگی های روانی است که شخص در آن به دلیل تجربه های قبلی، به توانایی ها و استعدادهای خود در موفقیت انجام کارها به طور موفقیت آمیز اعتماد و باور دارد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۰۹    
استاد دانشگاه اصفهان با اشاره به بیانات امروز رهبر انقلاب گفت: امام عظیم الشان انقلاب اسلامی باایمان و امید و خودباوری معنویت را زنده کرد و مردم ملت های مختلف سراسر دنیا با گرایش به ایشان امت اسلامی را به وجود آوردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک- جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: امام خمینی(ره) خودباوری را برای مردم نهادینه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه فرهنگی و هنری انتشارات بین المللی الهدی، احیای روحیه غرور و خودباوری در ایرانیان و مسلمانان را از ویژگی های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برشمرد و تاکید کرد: پیش از نهضت امام راحل ممکن بود افرادی به ایرانی و مسلمان بودن خود افتخار نکنند، اما امروز در معادلات خاورمیانه ایران اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و سالگرد قیام 15 خرداد نوشته است: امام خمینی (ره) با حرف و عملش به یارانش عزت نفس و خودباوری می داد. همین عنصر خودباوری نیروهایی تربیت کرد که یکی از آن ها شهید قاسم سلیمانی است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۳    
کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه مکتب امام روح اعتمادبه نفس و خوداتکائی را به ملت تزریق کرد، گفت: مکتب اعتماد مبتنی بر عقلانیت و معنویت و عدالت بود، عمل به این مکتب سبب شد عزتمندانه در جنگ تحمیلی در برابر دشمنان ایستادگی و در مقابل تحریم های ابرقدرت ها مقاومت کنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی گفت: امام به سه اصل خدا، مردم و خودباوری معتقد بود و بیان می کرد اگر کسی برای خدا حرکت کند ماندگار خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: امام (ره) دارای تفکر راهبردی بود و با روحیه خودکفایی، استقلال و خودباوری که ایشان به کالبد جامعه دمید، کشور به فناوری های جدید دست پیدا کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حسن مسلمی نائینی گفت: امام خمینی(ره) دائماً می فرمودند که خودباوری را فراموش نکنید. مخصوصا در حوزه های علمی، یکی از لوازم موفقیت دانشگاهیان این است که به خودشان متکی شوند و معتقد باشند که می توانند اهداف را محقق کرده و قله های علمی را فتح کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۰    
برزیگر گفت: با تقویت ایمان و خودباوری و با اتکاء به فرهنگ اصیل اسلامی می توانیم در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان گفت: امام روح ما نمی توانیم را از مردم گرفت و به آنها خودباوری، ایمان و اعتقاد راسخ داد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خط فکری امام راحل خط دشمن شناسی و دشمن ستیزی، خط مقاومت و ایستادگی در راه حق و خط حرکت در مسیر خدابود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار علاماتی گفت: در هشت سال دفاع مقدس همه کسانی که دل در گرو اسلام و میهن و شرافتمندی و عزت داشتند به ندای امام خود لبیک گفتند و عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شدند و شعار خودباوری را تجسم بخشیدند.
معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش مطرح کرد؛ امیرسرتیپ خوش قلب با بیان اینکه باور 373 نماد خودباوری، اعتماد به نفس و شکوفایی استعدادهای فرزندان ایران زمین است، گفت: دشمنان با خبرسازی های جعلی و تبلیغات روانی منفی به دنبال تحت فشار قرار دادن افکار عمومی در تمامی عرصه ها هستند. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۷    
به مناسبت دهه کرامت نشست مربی مسئول کانون سریک با موضوع خودباوری با شرکت دخترانی از روستا در محل کانون پرورش فکری سیریک برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس، کشور را در همه ابعاد توانمند و خودکفا کرده و به جوانان این سرزمین خودباوری و اعتماد به نفس می آموزد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ عسگری گفت: امام خمینی (ره) امید را در دل مردم زنده کرد و جوانان این مرز و بوم را به خودباوری و غایت اعتماد به نفس رساند تا با سرعت و جسارت بتوانند اهداف انقلاب را با سرعت پیش ببرند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
این روزا همه از دختران توقع دارن مستقل و قوی باشن، ولی حواسشون نیست قبل از استقلال و قدرت، دختر باید عزت نفس داشته باشه. عزت نفس مهارتیه که با چند راهکار میشه تقویتش کرد و رشدش داد.
توافق نامه چهارجانبه مشترک در حوزه روند اجرایی طرح بورسیه صنعتی مستعدین برتر و نخبگان استان بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد ملی نخبگان، اداره کل تامین اجتماعی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به امضاء رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر همایش امام خمینی(ره)، احیاگر هویت و تمدن اصیل ایرانی گفت: هویت زیر بنای تمدن است و امام (ره) احیا گر هویت ملی و اسلامی بودند، هیچ کس به اندازه ایشان به هویت اصیل ایرانی و ایجاد خودباوری در ایرانیان اهمیت نمی داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۲    
کارشناس مسایل سیاسی گفت: خودباوری و مهمترین نصرت و پیروزی برای آحاد مردم و ملتهای آزاده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس شورای اسلامی از تصویب و نام گذاری بیستم اسفندماه، زادروز شهید سلیمانی به نام روز قهرمان ملی در تقویم رسمی کشور خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۲    
ملارد (پانا)- مشاور آموزشگاه دخترانه احرار ملارد، راه شکل گیری خودباوری در دانش آموزان را شناخت دقیق نقاط قوت، ضعف و احساسات دانست. هر انسانی در طی زندگی خود باید دوره نوجوانی را پشت سر بگذارد و بتواند از آن استفاده مفیدی داشته باشد ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۲    
دلیل اصلی آن دلسوز نبودن افرادی است که برنامه تولید می کنند و آشنایی کامل با ذائقه مخاطب ندارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک کشور پیشرفته بالا بودن فرهنگ در هر زمینه ای است و یکی از تاثیرگذارترین اشخاص در جامعه برای بالا بردن فرهنگ جامعه ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا، تسری الگوی مپنا به عنوان یکی از افتخارآمیزترین بنگاه های صنعتی ایران و مروج تفکر خودباوری به دیگر صنایع را موجب موفقیت صنعتی کشور عنوان کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۲    
در راستای حفظ و ارتقاء سلامت ایثارگران و ایجاد خودباوری و عزت و منزلت در بین جامعه هدف و غنی سازی اوقات فراغت و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سوم خرداد، همایش گوهگشت با حضور رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
در همین راستا متخصصان مرکز هوایی گروه مپنا توانسته اند در ارتباطات خود با بهترین تولیدکنندگان خارجی قطعات هواپیما، مهارت ها و دانش مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری هواپیما را به دست بیاورند و حتی به دانش فنی تولید از صفر تا صد برخی از این قطعات برسند ...
ربیع   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، خرداد متعلق به امام (ره) و نقطه عطف انقلاب اسلامی است. در روزهایی که تا سالروز رحلت آن عزیز بزرگوار و چانزده خرداد مانده است نکاتی از دیدگاههای امام خمینی (ره) را مرور می کنیم. یکی از این نکاه که اهمیت بسیار دارد خودباوری است که از اماممان آموختیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی گفت: خودباوری و فداکاری رمز موفقیت ما در فتح خرمشهر بود.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، سردار رحیم نوعی اقدم عصر پنجشنبه در اجلاسیه شهدای والامقام مشگین شهر در مصلای این شهر اظهار کرد: اگر فتح خرمشهر، آبادان و سلحشوری های دیگر رزمندگان اسلام رقم خورده در سایه اخلاص، ایمان و خودباوری بوده و به هیچ وجه نباید این سه عنصر اصلی را در [...]
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رزمندگان لشکر عملیاتی17 علی بن ابی طالب (ع) از نمایشگاه توانمندی های هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵    
بالا بردن نشاط، امیدواری و حس خودباوری در جامعه از اهم وظایف روابط عمومی ها است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مه ولات (پانا) - همایش بزرگ دهه نودی ها در سوم خرداد مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر در پارک باغ گل شهر فیض آباد بر سر مزار شهید گمنام برگزار شد. علیرضا رشید رئیس اداره آموزش و پرورش مه ولات در گفت وگو با پانا بیان کرد: سوم خرداد ماه یادآور رشادت ها ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۴    
قاضی زاده هاشمی با اشاره به آزادسازی خرمشهر به عنوان نماد خودباوری و اعتماد به نفس ملت ایران گفت: آزادسازی خرمشهر ، نماد تکیه مردم به خداوند و اعتماد مردم به قوت و قدرت داخلی و درونی خود است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان فولاد مبارکه را نماد اقتدار و بالندگی، پیشرفت و تعالی، افتخار و خودباوری و توسعه ملی و مایه افتخار ایران و ایرانیان دانست و گفت: طی ادوار مختلف همواره شاهد افتخارآفرینی ها و رشد و توسعه فولاد مبارکه بوده ایم ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۲    
فرشید طالبی در گفت وگو با میزان، درباره عدم صعود تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز به لیگ برتر اظهار داشت: وقتی از یک دوره مسابقات لیگ صحبت می کنید یک روند متداوم وجود دارد و مانند قطاری که در حال گذر است باید تمامی اعضا و عوامل تیم این روند را طی کنند ...