چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۰۹Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتاد»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده کنگره 60 در استان اصفهان با اشاره به درمان حدود 10 هزار معتاد در اصفهان، گفت: حدود 200 تا 300 نفر از بانوان مصرف کننده در حال ترک هستند و حدود 200 نفر نیز به درمان قطعی رسیده اند.
صدای زرند   ۳ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز شهرستان زرند طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به مدت 2 روز در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.
نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی علفزار در قالب پانصد و شصت و نهمین نشست باشگاه فیلم تهران در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند_رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه 60 درصد معتادان شاغل هستند، گفت: حل آسیب های اجتماعی نیازمند کار تحولی و جهادی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سعادت و خوشبختی من بعد از ازدواج با جوانی که مدعی بود عاشقانه مرا دوست دارد و نمی گذارد غمی در چهره ام نمایان شود فقط 7 ماه طول کشید چرا که بعد از آن چنان مرا به طرز وحشتناکی غافلگیر کرد که ... ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند استان کرمان گفت: در راستای مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری زرند، تعداد 21 نفر معتاد متجاهر از سطح این شهرستان جمع آوری و جهت درمان به مراکز ترک اعتیاد اعزام شدند. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
صدف استهبدی در بخشی از گفتگویی درباره نحوه بازیگر شدنش گفت: از رشته دندانپزشکی انصراف دادم و کارگردانی تئاتر خواندم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۲    
صدف استهبدی گفت: از رشته دندانپزشکی انصراف دادم و کارگردانی تئاتر خواندم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از جمع آوری 350 کارتن خواب و معتاد متجاهر طی یک ماه گذشته از سطح شهر اصفهان خبرداد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل موتلفه گفت: بچه های شاه را یک به یک ببنیم یکی معتاد است، یکی خودکشی کرد، همین رضا پهلوی از بچگی مشکل روانی داشت و الان هم به قیافه او نگاه می کنیم این مسئله کاملا مشهود است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مردی که به کشتن دوست معتادش متهم شده ادعاهای عجیبی را در دادگاه مطرح کرده است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
متهمان در بازجویی ها به قتل زن جوان اعتراف کردند و قرار است به زودی پای میز محاکمه بروند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۳    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با اجرای طرح ذوالفقار 5 در شاهین شهر 34 معتاد متجاهر، خرده فروش و سارق جمع آوری و دستگیر شدند.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۳    
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، اعتیاد یک بیماری اجتماعی است که عوارض جسمی و روانی بسیاری دارد و تا زمانی که به علل گرایش بیمار توجه نشود درمان جسمی و روانی، فقط برای مدتی نتیجه بخش خواهد بود و فرد معتاد دوباره گرفتار مواد اعتیاد آور می گردد ...
صدای جویا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از جمع آوری و دستگیری 34 معتاد متجاهر خرده فروش و سارق و همچنین کشف یک قبضه کلت کمری در اجرای مرحله پنجم طرح عملیاتی ذوالفقار در شهرهای شاهین شهر و گرگاب خبر داد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سابق انتظامی تهران: شنیدیم رهبر انقلاب از منطقه شوش و مولوی گله ای کردند از بهمن 1397 که کار را شروع کردیم پارک و کوچه و خیابانی نبود که مملو از معتاد نباشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گچساران از دستگیری 350 قاچاقچی، معتاد و شرور در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه فرد معتاد مجرم نیست گفت: شرایط اشتغال افراد رها شده از اعتیاد در استان بوشهر فراهم شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۱    
فراهم کردن یک شغل دائمی و به دست آوردن استقلال اقتصادی یکی از مهم ترین اقدامات پس از ترک است، تا وقتی که معتاد بهبودیافته سبک زندگی سالم را به دست نیاورده باشد از نظر روانی آمادگی زیادی برای لغزش دارد، این در حالی است که معمولا مصرف مواد می تواند زمینه ای برای سوءسابقه هم باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۵    
به منظور اجرای مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم، بانوان معتاد متجاهر از سطح شهرستان زرند جمع آوری می شوند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ علی قاسم پور اظهار کرد : در پاسخ به مطالبات مردمی مبنی بر برخورد با واحدهای ضایعاتی خریدار اموال مسروقه و پیشگیری از تردد افراد معتاد متجاهر در منطقه حصارک کرج، طرح بازدید از واحد های ضایعاتی خیابان شهید ایرانی در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کاراکترهای زیادی هستند که بازیگران با گریم های متفاوت در آن ایفای نقش می کنند. مانند بازیگر زن در نقش یک مرد و یا برعکس ویا حتی بازیگر مردی که با گریم در نقش یک پیرزن بازی می کند و بسیاری دیگر از نقش های گوناگون در سینما که نیاز به یک گریم خاص و یا سبک خاصی از رفتار که کار را برای بازیگر دشوار می ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز از اجرای برنامه های پیشگیرانه برای 958 نفر از مددجویان، متهمان جرایم 6 تا 8 تعزیری و معتادان بهبود یافته خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 400 کیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه در آزادراه تهران - کرج کشف شد این محموله با احتساب مصرف 2 نفر معتاد به شیشه می توان گفت بیش از 800 هزار نفر از مصرف مخدر شیشه در امان ماندند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
برخی از خانم بازیگر های ایرانی در فیلم ها و یا سریال های خود نقش معتادان را ایفا کردند که همان باعث معروفیت دو چندان آنان شد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تصویری جالب از صدف اسپهبدی بازیگر مطرح فیلم علفزار که در نقش یک معتاد ظاهر شد، با چهره ای بسیار جذاب منتشر شد. به گزارش وقت صبح به نقل از تیتر کوتاه، صدف اسپهبدی بازیگر خوش چهره و جوان ایرانی که در فیلم علفزار در نقش یک معتاد با یک چهره عجیب ظاهر شده بود ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان "نهاوند" از دستگیری 15 معتاد و خرده فروش مواد مخدر در 24 ساعت گذشته توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه پایتخت 21 هزار معتاد متجاهر دارد و در قبال آن ها وظیفه شرعی و انسانی داریم، گفت: در زمینه حل مشکلات تهران سعی کردیم متوقف نشویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار هشترود گفت: 3 میلیارد و 310 میلیون تومان تسهیلات برای 43 معتاد بهبود یافته در این شهرستان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گفت: مراکز ماده 15 قانون مبارزه با موادمخدر یا همان کمپ های ترک اعتیاد امسال به چهار هزار و 919 معتاد خدمات نگهداری و درمان ارایه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان و معتادان متجاهر در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کرمان گفت: در اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز، ماموران انتظامی، 163 معتاد متجاهر را پس از جمع آوری، برای درمان به مراکز بازپروری تحویل دادند.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز شهرستان زرند طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه شرق در شماره امروزش گزارشی از منطقه خُلازیر تهیه کرده که این بخش از آن گزارش اشاره به گرانی مواد مخدر دارد و خواندنی ست
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
صدف اسپهبدی بازیگر نقش فریبا در فیلم علفزار است که در نقش یک دختر معتاد به خوبی ظاهر شده است. او این نقش را به شکلی متفاوت ایفا کرد و به همین دلیل برنده ی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن در چهلمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر شد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
دختر جوان به دنبال عشقی پوشالی وارد خانه شیطانی پسری خلافکار شد و زندگی اش دگرگون شد.
معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور درخصوص نگهداری ترنس های معتاد متجاهر اظهار کرد: تاکنون درباره نحوه پذیرش و نوع رفتار با این افراد دچار چالش بوده ایم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از اجرای طرح عاصفات و جمع آوری 23 معتاد متجاهر در شهر و معرفی به کمپ ماده 16 خبر داد.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۵:۵۴    
پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری دو معتاد خبر داد که اقدام به قتل یک پیرمرد 77 ساله و سرقت اموال او کرد بودند. جسد این پیرمرد عصر 28 مهر ماه امسال در جاده ای فرعی منتهی به یکی از ورودی های نجف آباد پیدا شده بود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
متهم در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم قتل پسر بچه 5 ساله اعتراف و عنوان کرد به دلیل توهم ناشی از مصرف شیشه دست به این جنایت هولناک زده است.
سلامت نیوز / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری 2 معتادی که اقدام به قتل یک پیرمرد 77 ساله و سرقت اموال او کرده و متواری شده بودند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از جمع آوری معتادان متجاهر در شهرکرد خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم گفت: با اجرای طرح بهزیستی رباط کریم 230 معتاد متجاهر جمع آوری و به مرکز ماده 16 منتقل شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مرد جوان برای دفاع از پدر و مادرش، ناخواسته برادر معتادش را به کام مرگ کشاند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۷    
پسر معتاد وقتی برای گرفتن پول مواد به روی پدر و مادرش چاقو کشید، به دست برادرش به قتل رسید. ساعت 21 شامگاه یک شنبه دوم بهمن، قاضی محمد جواد شفیعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری 160 خزانه از قتل مرد جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره بهزیستی سیرجان از شناسایی و انتقال کودک چهار ساله ایرانی اهل این شهرستان به مرکز مداخله فوریت های اجتماعی خبر داد و گفت: این کودک توسط مادری معتاد برای تکدی گری به سایر افراد معتاد واگذار می شد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جنایت در خیابان کارگر/ دختر و پسر فراری مرد میانسال را کشتند مرد میانسال توسط دختر و پسر فراری در خانه اش در خیابان کارگر به قتل رسید. قتل حشمت اله بهرامی مدیر سابق کارخانه شیر پگاه به ضرب گلوله فرمانده انتظامی خرم آباد، گفت: مدیر سابق کارخانه شیر پگاه لرستان به ضرب گلوله کشته شد. ...
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مرد جوانی که پسر خوانده اش را به طرز هولناکی در شهرری به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از جمع آوری و دستگیری 16 معتاد متجاهر، خرده فروش و سارق در اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار و پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان خبر داد.