شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۰:۰۵Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت اجتماعی»

خبر فوری   ۱ ساعت پیش    
در طرح ارتقای امنیت اجتماعی پلیس در کرمان 3باند سرقت به عنف متلاشی و 18 سارق دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۰    
طرح امنیت اجتماعی پلیس، در غرب تهران اجرا با متخلفان و اراذل و اوباش برخورد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی شهرستان کرمان در حوزه برخورد با خرده فروشان مواد مخدر 179 منزل خرده فروش با هماهنگی دستگاه قضایی مورد بازرسی قرار گرفت و حدود 470 کیلو انواع مواد مخدر از این افراد کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی پلیس در کرمان، سه باند سرقت به عنف شناسایی و 18 سارق دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح اخیر ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کرمان از انهدام سه باند زورگیری و سرقت با کشف بیش از 350 فقره سرقت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی اندیمشک از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک از دستگیری 19 نفر از فروشندگان مواد مخدر و پلمب 11 واحد تجاری در طرح ضربتی مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آزار جنسی و تجاوز و قتل، بخش کوچکی از پرونده قطور فساد اخلاقی افسران پلیس لندن را تشکیل می دهد که مدت هاست اعتماد زنان انگلیس را نسبت به نهاد حافظ امنیت اجتماعی دراین کشور سلب کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۵    
طرح ارتقا امنیت اجتماعی پلیس قم با کشف بیش از 20 میلیارد تومان انواع کالای سرقتی و قاچاق و همچنین دستگیری حدود 500 متهم به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زابل از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف 5 قبضه سلاح جنگی و شکاری با 135 فشنگ غیر مجاز دراین شهرستان خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر،سردار"یحیی الهی" در تشریح این خبر اظهار داشت: به منظور ارتقاء ضریب امنیت شهروندان در سطح استان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با حضور کلیه عوامل انتظامی، پلیس های تخصصی و شهرستان های تابعه به منظور جمع آوری سلاح و مهمات در نقاط آلوده و جرم خیز لرستان طی 24 ساعت گذشته به اجراء گذاشته شد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر ، گروه استان ها- اسرا درویشی؛ مسکن، نه تنها از مهمترین و اساسی ترین نیازها برای تأمین امنیت اجتماعی و روانی شهروندان، ثبات اقتصادی و بهتر زیستن خانواده تلقی می شود بلکه حتی در روند زندگی ...
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز شهرستان زرند طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: در پی اجرای طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح این استان 23 قبضه سلاح شکاری و جنگی و 55 عدد فشنگ غیرمجازکشف شد. ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، سردار یحیی الهی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به منظور ارتقای ضریب امنیت شهروندان در سطح استان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی با حضور همه عوامل انتظامی ...
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خانه خشتی، سردار عبدالرضا ناظری روز سه شنبه در بازدید از دستاوردهای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اظهار کرد: در این طرح که طی دو هفته اخیر اجرا شده چندین باند سارقین به عنف، سارقان منزل، سارقان سیم برق و کابل و غیره منهدم شدند و اموال زیادی از جمله طلاجات، اشیای قیمتی، وسایل [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری 12 نفر از اراذل اوباش در راستای طرح پاکسازی و ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی خرمشهر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بن گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با حضور کارکنان انتظامی و پلیس راه در پیست اسکی بارده اجرا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بن از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پیست اسکی بارده خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، سرهنگ بهمن ساکی رئیس کلانتری 118 ستارخان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ماموران کلانتری 118 ستارخان در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که مرد جوانی را هنگام زورگیری گردنبند طلا از یک زن مشاهده کردند و بلافلاصله وارد عمل شدند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 71 فقره سرقت و دستگیری 29 نفر سارق طی 10 روز گذشته در شهرستان دشتستان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سردار حیدر سوسنی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و رضایتمندی عمومی در سطح شهرستان دشتستان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرک سلمان فارسی خبر داد و گفت: مردم این منطقه برای اجرای این طرح از پلیس تقدیر و تشکر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به تنوع در ماموریت های پلیس، گفت: خدمات رسانی به مردم اولویت کلانتری ها و پاسگاه ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۲    
فرمانده انتظامی خرمشهر گفت: همزمان با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی 9 هنجارشکن در این شهرستان دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: با اجرای طرح پاک سازی و ارتقا امنیت اجتماعی پاکدشت 16 نفر از مخلین نظم و آسایش عمومی دستگیر و 9 نفر روانه زندان شدند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/ فرمانده انتظامی استان از دستگیری چهار سارق و کشف 24 فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان ایلام خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری 169 فرد متخلف در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز دراین شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان خمین 2 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان و معتادان متجاهر در چندین مرحله در سطح استان خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ فرمانده انتظامی شهرستان سیروان از کشف سه قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری 4 متهم و کشف 4 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز در عملیات ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان میانه خبر داد. ...
آنا / گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از جمع آوری تعداد 1508 معتاد متجاهر از ابتدای سال 1401 تا کنون در شرق استان تهران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط ماموران انتظامی شهرستان زاهدان در 72 ساعت گذشته و دستگیری 15 سارق حرفه ای در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۶    
سرهنگ براتی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ذوالفقار و دستگیری 5 سارق، 7 خرده فروش مواد مخدر و 10 متهم تحت تعقیب در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گنبد کاووس گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف، طرح نظارت و کنترل اصناف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی اجراء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف جمع آوری سلاح غیرمجاز و کشف 23 قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری خبر داد .
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، سردار "یحیی الهی" در تشریح این خبر اظهار داشت: به منظور ارتقاء ضریب امنیت شهروندان در سطح استان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با حضور کلیه عوامل انتظامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
19 فروشنده، شرور، سارق و معتاد پرخطر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در کاشان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان البرز از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 39 فروشنده مواد و معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 32 نفر سارق و کشف 40 فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان زابل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در قالب طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله محور، 28 مکان آلوده و پاتوق مصرف مواد مخدر در سطح استان شناسایی شد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رویش زاگرس – فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قالب “رعد” در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس سرهنگ ” حمید رضا بهاروند” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده انتظامی مشهد گفت: مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت تشدید مقابله با سرقت های شبانه در دستور کار سرکلانتری جنوب پلیس مشهد قرار گرفت.
لنگه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان "بندرلنگه" از دستگیری 21 سارق و کشف 3 قبضه اسلحه غیر مجاز در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مدت 10 روز دراین شهرستان خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۲    
پلیس فتا خراسان شمالی عنوان کرد : تعامل هدفمند پلیس فتا با سایر نهادها در زمینه های مختلف از جمله امنیت سایبری کودکان به ارتقای سطح امنیت اجتماعی و سالم سازی فضای مجازی منجر خواهد شد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در این دیدار با تبریک مجدد انتصاب سردار رادان به فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، برای وی در ایفای این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت کرد و اظهارداشت ...