جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۳۷Oct 2020 23

جدیدترین‌های «امنیت اجتماعی»

دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی شهادت محمد محمدی که در راه امر به معروف و نهی از منکر و دفاع از ارزش های اسلامی، سلامت و امنیت اجتماعی به فیض عظیم شهادت رسید را تبریک و تسلیت گفت.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با دعوت از مردم و مسئولان برای توسعه همکاری با یگان حفاظت شهرداری، گفت: امنیت اجتماعی و انضباط شهری مقوله ای است که توسعه و پایداری آن نیازمند عزم همگانی است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۳    
رباط کریم (پانا)- همزمان با هفته ناجا شهردار و اعضا شورا شهر رباط کریم از تلاش های شبانه روزی سرهنگ شیخ مراد مرادی تقدیر کردند. پارسا شهردار شهرستان رباط کریم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نیشابور خراسان رضوی از خودکشی سه جوان به دلیل اختلافات خانوادگی در این شهرستان خبر داد و گفت: دلیل این خودکشی ها به یکدیگر مرتبط نیست. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سردار حسین عبدی روز چهارشنبه در دیدار با مدیرعامل و بازرسان خانه مطبوعات و رسانه های استان آذربایجان شرقی اظهار کرد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۵    
عین الله طالبی نیروی انتظامی را به عنوان یک نماد امنیتی و اجتماعی نام برد و به وظیفه مهم نیروی انتظامی که ایجاد نظم و امنیت اشاره کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۱    
سرپرست فرمانداری سوادکوه نیروی انتظامی را به عنوان یک نماد امنیتی و اجتماعی نام برد و به وظیفه مهم نیروی انتظامی که ایجاد نظم و امنیت اشاره کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۷    
سرهنگ شهبازبیگی ، پلیس و سپاه را دو بازوی قدرتمند نظام عنوان کرد و گفت: همکاری و تعامل این دو نهاد ارزشمند امنیت اجتماعی را افزایش می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ دولتشاهی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبرداد و گفت: این طرح با رویکرد مبارزه با آسیب های اجتماعی برگزار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین فرمانده انتظامی بوئین زهرا از دستگیری 13 نفر فروشنده مواد مخدر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا - فرمانده انتظامی شاهرود گفت: در راستای ارتقای امنیت و آسایش بیشتر مردم یک هزار و 600 طرح انتظامی، نیمه نخست امسال در زمینه پیشگیری از سرقت و افزایش امنیت اجتماعی دراین شهرستان اجرا شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۳    
شهردار تهران گفت: بوستان زندگی با هدف ارتقای کیفیت زندگی و امنیت اجتماعی ساکنان شریف محله ی هرندی افتتاح شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۵    
قاسم پور گفت: امروز عزت، اقتدار و امنیت ما به طوری است که نه تنها برای شهروندان داخل کشور می توانیم ایجاد کنیم بلکه این امنیت را به کشورهای دیگر صادر می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: 513 کیلوگرم انواع مواد مخدر در قالب اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این استان کشف و ضبط شد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
" احمد ترحمی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی صادر کرد و این هفته را به همه فرمانده هان و سربازان فداکار و متعهد نیروی انتظامی و پاسداران امنیت اجتماعی تبریک گفت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری روز دوشنبه در بازدید از نمایشگاه مواد مخدر کشف شده در ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی که به مناسبت هفته ناجا ترتیب داده شده بود، افزود: نیروی انتظامی در بحث امنیت اجتماعی به ویژه مقابله با اعتیاد زحمات زیادی می کشد و شبانه روز در راستای خدمت به مردم و جامعه تلاش می کند ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان بوشهر، تأمین امنیت، نظم و اجرای قانون و عدالت از مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است بنابراین در کشور ما، بخش عمده این وظیفه، بر عهده نیروی انتظامی است. با نگرش کلی بر وظایف نیروی انتظامی، می توان از گستردگی فعالیت های آن آگاه شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۲    
مدیر آموزش و پرورش ماهشهر گفت: نیروی انتظامی نماد اقتدار و حافظ امنیت اجتماعی و جامعه است و تعلیم و تربیت در جامعه امن و ایمن به وجود خواهد آمد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدرضا رادان افزود: نیروی انتظامی در خط مقدم تأمین نظم و امنیت اجتماعی در کشوراست که بیشترین میزان تعامل و ارتباط با اقشار مختلف اجتماعی را دارد و بیش از هر سازمان و نهادی نیازمند همراه سازی و جلب مشارکت عمومی در [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمدسلیمی زاد از توقیف 2 خودروی باربر شوتی، در اجرای طرح امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - امنیت با سلامت اجتماعی به عنوان یکی از ابعاد در کنار سلامت جسمی، روانی و معنوی رابطه تنگاتنگی و نقش و اهمیت گسترده ای دارد که به اعتقاد شماری از شهروندان اصفهانی نیروی انتظامی و پلیس از جمله نهاد متولی برقراری تامین امنیت اجتماعی در تحقق همه جانبه این مهم بیش از پیش تلاش وافر دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
متن فرمانده ناحیه خمیر به شرح ذیل است :سلام و تحیت خداوند تبارک و تعالی بر شما ابر مردان و جان بر کفان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران. نیروی انتظامی، مظهر اقتدار نظام و موجب برقراری امنیت اجتماعی است. ...
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رفسنجان در بیانیه ای تاکید کرد: پایدار سازی امنیت اجتماعی و جلب رضایتمندی مردمی محصول مجاهدت های نیروی انتظامی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه در یک اقتصاد بی ثبات، مردم نسبت به آینده خود نگران هستند، اظهار کرد: متأسفانه آمارها نشان دهنده افزایش سرقت و قتل است و اگر وضعیت امنیت اجتماعی با همین روند ادامه داشته باشد و فساد و فحشا نیز افزایش پیدا کند، امنیت کشور دچار مخاطره می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۳۰    
ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رفسنجان در بیانیه ای تاکید کرد: پایدار سازی امنیت اجتماعی و جلب رضایتمندی مردمی محصول مجاهدت های نیروی انتظامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: نیروی انتظامی ضمن حراست از مرزهای کشور، با رشادت برای امنیت اجتماعی تلاش می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸    
فرمانده سپاه نقده گفت: نیروی انتظامی در حفظ امنیت اجتماعی استان نقش اساسی و مهمی دارد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از رشت ، ارسلان زارع استاندار گیلان امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و مرزبانی گیلان در رشت با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به نقش بی بدیل پلیس در حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی اشاره و اظهار داشت: جلب اعتماد عمومی ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری هشت سارق در نتیجه اجرای مقتدرانه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- فرمانده انتظامی رشت با اشاره به افزایش شاخص های امنیت اجتماعی در این شهرستان، گفت: رشت جز سه کلانشهر برتر کشور در حوزه تأمین نظم و امنیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۰    
طرح ارتقای امنیت اجتماعی در بندر امام خمینی (ره) اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری هشت سارق در نتیجه اجرای مقتدرانه طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-فرمانده مرزبانی استان کردستان گفت: برقراری نظم و امنیت اجتماعی کنونی با حضور کارکنان ناجا در نقاط صفر مرزی تا شهرها و روستاهای بزرگ و کوچک ایران اسلامی و کردستان میسر شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۰    
فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی پیام مشترکی صادر کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه بندرعباس با اشاره به این که دشمن با تمام توان خود در حوزه آسیب به امنیت اجتماعی موضع گرفته است گفت: اقدامات خوب و جهادی نیروی انتظامی، روحیه و امید را در سایر حوزه ها و در بین مردم تقویت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱    
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان عملکرد مجموعه نیروی انتظامی این استان را در تأمین امنیت اجتماعی و اقتصادی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سمنان امن ترین استان کشور است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بانه گفت: سه خانه مسافر متخلف در این شهرستان به دلیل شکایت واصله از سوی مردم پلمب شد. سعدالله رحیمی خواه اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۹    
فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به نقش رابطه محوری میان امنیت اجتماعی و مشارکت مردمی در ایجاد امنیت پایدار و ارتقاء تعهد و اعتماد اجتماعی گفت: نگاه انقلابی و مدیریت جهادی پلیس، توسعه بخش امنیت اجتماعی در جامعه اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - امام جمعه دیر با تاکید بر لزوم توجه به امنیت اجتماعی، گفت: تقویت امنیت نیازمند مشارکت مردم است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۸    
آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه: پلیس ما مردمی است و مقابل قاچاقچیان و اشرار مقتدرانه می ایستد و با برهم زنندگان امنیت اجتماعی برخورد می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی بسیج، به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی در پیامی این هفته را به فرمانده ناجا و تمام کارکنان خدوم آن تبریک گفت. در این پیام آمده است: باسمه تعالی سردار سرتیپ پاسدار برادر حسین اشتری ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: نیروی انتظامی اصلی ترین متولی تولید و حفظ امنیت اجتماعی و پلیس خادم صدیق، مخلص و ولایی مردم و نظام اسلامی است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت و افزود: نیروی انتظامی یکی از بازوان تامین امنیت اجتماعی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیت الله رییسی، رییس قوه قضاییه، صبح امروز طی سخنانی در صبحگاه مشترک ستاد فرماندهی ناجا، با بیان اینکه نیروی انتظامی ما باید نیرویی مهربان ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۹    
یکی از معضلات اصلی بانوان در جامعه حضور معتادان متجاهر در خیابان ها، بلوارها و حتی بزرگراه هاست.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امنیت از عنصر اساسی حیات انسان است. در واقع یکی از مؤلفه های کلیدی برای داشتن جامعه ای امن و تربیت نسلی پویا احساس رضایت و اطمینان خاطر در شهروندان است. در نبود امنیت، زنان در معرض خطرهای بیشتری در مقایسه با مردان قرار می گیرند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: پلیس ما مردمی است و مقابل قاچاقچیان و اشرار مقتدرانه می ایستد و با برهم زنندگان امنیت اجتماعی برخورد می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیت الله رییسی، رییس قوه قضاییه، صبح امروز طی سخنانی در صبحگاه مشترک ستاد فرماندهی ناجا، با بیان اینکه نیروی انتظامی ما باید نیرویی مهربان ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۶    
سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 10 درباره اقداماتی که برای امنیت اجتماعی در این راستا در منطقه اجرا شده است.