چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۴:۲۴Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خراسان»

حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۵    
جلسه شعرخوانی و نقد ادبی آثار شاعران حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۵    
جلسات شعرخوانی و نقد ادبی آثار شاعران حوزه علمیه خراسان دوباره آغاز شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۵    
اولین مرحله شناسایی استعدادهای برتر تبلیغی حوزه علمیه خراسان آغاز شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۵    
اصول و انواع خطوط خوشنویسی در قرآن کریم در نشست مجازی حوزه علمیه خراسان بررسی شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۵    
مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان خدمات مشاوره حقوقی را به طلاب و خانواده های آنان ارائه می دهد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی - دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان آرامش افغانستان را در گرو حکومت فراگیر با مشارکت همه اقوام شیعه و سنی در تعیین سرنوشت و تصمیم گیری ها دانست
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بازدید مسئولان خواهر مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان از فعالیت های مدیر و برنامه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تبلیغی و صیانتی مدرسه علمیه ریحانة الرسول تربت حیدریه
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۴۵    
هیئت اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در جلسه ای مجازی با مسئولین واحد ادیان دانشکده الهیات دانشگاه سیستان و بلوچستان به گفتگو پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۲    
مدیر دفتر حراست و تحقیقات حوزه علمیه خراسان گفت: نقد و بررسی عالمانه، تربیت نیروی فعال و متبحر در تقابل با شبه معنویت های انحرافی، یک ضرورت و در دستور کار این دفتر است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۵    
جشنواره تخفیف ویژه فروش کتاب در انتشارات حوزه علمیه خراسان تا دوم آبان ادامه دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱    
حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: استفاده از ظرفیت اقتصادی شرقِ جغرافیایی و پیمان های منطقه ای نظیر پیمان شانگهای که با پذیرفته شدن ایران به عنوان عضو دائم زیرساخت اصلی آن فراهم شده، ازجمله گام های عملی در راستای خنثی سازی تحریم ها است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۵    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی محبت اهل بیت (ع) را یکی از مشترکات مسلمانان دانست و گفت: محبت اهل بیت (ع) یکی از مشترکات و محورهای وحدت جامعه اسلامی است و نمادهای این امر در کتاب های اهل سنت بسیار است.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به قدمت و جایگاه تأثیر گذار حوزه علمیه مشهد در جوار مرقد شریف عالم آل محمد (ص) بر لزوم احیای این جایگاه تأکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاونان آموزش، پژوهش و تبلیغ و مسئول دفتر نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان منصوب شدند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۵    
گروه جهادی مدرسه علمیه حضرت مهدی(عج) شعبه یک، تحت نظر قرارگاه سردار شهید سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان فعالیت های گسترده ای در ایام پایانی ماه صفر به ثبت رساندند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
چهل و هشتمین نشست تخصصی هیئت اندیشه ورز هنر و رسانه در راستای تبیین هنر دینی و ارتباط آن با اخلاق با عنوان هنر و روحیه اخلاقی در سامانه اسکای روم برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵    
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: امام جماعت به عنوان متولی امور مسجد، جزو کسانی است که می تواند به هدایت جریان انقلاب و دیانت در کشور بپردازد که باید در این زمینه به لحاظ دانشی، بینشی و ارزشی مهارت های لازم را کسب کند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به فعالیت های خوب انجام شده در 5 سال گذشته، حرکت تحولی جدید این حوزه را در راستای اجرای گام دوم انقلاب بر اساس دومین برنامه 5 ساله این حوزه، تبیین کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۵    
معاونان آموزش، پژوهش و تبلیغ و مسئول دفتر نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان منصوب شدند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی ضمن تبریک انتصاب جناب آقای نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی، نسبت به تعامل و همراهی این حوزه با مجموعه نهادهای استان، اعلام آمادگی کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵    
مسئول دفتر دانش آموختگان حوزه علمیه خراسان عنوان کرد: این حوزه آمادگی تأمین نیروهای متخصص و کارآمد و برگزاری دوره های مهارت افزایی برای تمامی سطوح سازمان عقیدتی سیاسی ناجا را در خراسان بزرگ دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۳    
حوزه/ معاون فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان گفت: اگر امروز در فضای آرام و بدون دغدغه در حال زندگی و تحصیل هستیم، به برکت خون شهدا است که باید قدردان آن ها باشیم و برای حفظ آرمان های آنان تلاش کنیم.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵    
ممتازین و اساتید طرح قرآنی تنزیل از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان تجلیل شدند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دوره آموزشی مثلث هدایت( قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه) به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و مرکز رسیدگی به امور مساجد این استان با مشارکت بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه خراسان در حال برگزاری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان در دیدار با مدیر عامل و مدیران مؤسسه فرهنگی هنری شهرآرا، بر تقدس شهر مشهد به دلیل وجود بارگاه امام هشتم تأکید کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۱    
مشهد/ به همت بنیاد حامیان مکتب الصادق(ع) مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی 400 بسته لوازم تحریر بین نیازمندان استان توزیع شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۵    
معاون فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان در ادامه برنامه های این معاونت با حجت الاسلام و المسلمین محمود صادقی، ایثارگر دفاع مقدس، دیدار و گفت وگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۹    
حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، با بیان اینکه اخراج کامل آمریکا از منطقه باید تبدیل به مطالبه همگانی شود، گفت: اوضاع فلاکت بار افغانستان تنها یکی از نتایج حضور آمریکا در منطقه است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سلسله دروس خارج نظام های اسلامی در حوزه های علمیه قم، اصفهان و مشهد از سوی مدارس و مراکز حوزه علمیه قم، مدرسه سطح چهار حوزه علمیه خراسان و دفتر امور فضلای حوزه علمیه اصفهان در جهت پاسخگویی به این نیازهای نظام برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۰    
مدرس سطح عالی حوزه علمیه خراسان گفت: مرحوم علامه حسن زاده آملی، فردی بود که در مسیر سلوک توحیدی گام برداشت و با مجاهدت های خود در زندگی نیز به اوج قله دست پیدا کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ از مهم ترین رسالت های دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، احیاء و صیانت از موقوفات قدیم و جذب موقوفات جدید می باشد که برای تحقق این رسالت مهم، مجمع خیّرین و حامیان وقف حوزه علمیه خراسان شکل گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۴۴    
مشهد- ایرنا- یکی از استادان حوزه علمیه خراسان رضوی گفت: سلوک آیت الله حسن زاده آملی سلوکی توحیدی بود که این مسیر باید به عنوان شاخصه اساسی در زندگی انسان مطرح باشد و انسان همیشه زندگی خود را بر این اساس پایه گذاری کند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۴    
مشهد-استاد حوزه علمیه خراسان گفت: وقتی رفتار ما از اخلاق پیامبر (ص) الگو گرفته باشد در جامعه نمود می یابد و دیگران را جذب خواهد کرد ؛ در واقع رفتار ما خود تبلیغی برای دین اسلام خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۱۷    
مدرس خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان گفت: یکی از امتیازات بزرگ علامه حسن زاده آملی اهتمام بسیار زیاد ایشان به بحث معرفت نفس است که در حال حاضر هیچ کس را نمی توان یافت که تا این اندازه به این مباحث اهتمام ویژه ای داشته باشد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۵    
دبیر هیئت اندیشه ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: این هیئت در ساحت نظریه پردازی به دنبال نقد صحیح و دقیق نظریات غربی و در عرصه عملی در پی تدوین پروژه های راهبردی و سیاستی است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۵    
مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان گفت: طلاب و خانواده های آنان در سال تحصیلی جدید، به صورت رایگان از محصولات مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان بهره مند می شوند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۵    
پایان نامه سطح3 حوزه علمیه خراسان با عنوان شهادت معصومان بر اعمال انسان بر اساس کتاب و سنت توسط مدیریت مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه، در مرکز مدیریت دفاع شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی از پایان پذیرش اثر در شانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی حوزه علمیه خراسان با دریافت بیش از 3 هزار و 500 اثر خبر داد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۶    
خراسان شمالی – حجت الاسلام حیدری از برگزاری کارگاه تخصصی مهارت پایان نامه نویسی ویژه طلاب سطوح 3 و 4 حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۵    
مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، اقدام به برگزاری شناسایی استعدادهای برتر خواهران حوزه علمیه خراسان رضوی، کرده است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۵    
توصیه اساتید حوزه علمیه خراسان به مبلغان
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۷    
پایگاه خبری جماران: چهل روز پیش استاد علامه مرحوم محمد رضا حکیمی روی در نقاب خاک کشید و روحش به جوار رحمت الهی پرواز کرد. وی محققی ژرف اندیش و نویسنده ای متعهد بود که عمری را در راه بیدارگری و احیای عدالت و اقامه قسط گذاشت و زندگانی بسیار زاهدانه ای داشت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۰    
حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه نعمت ولایت امتداد و ثمره عملی توحید است، گفت: برای جریان یافتن عینی و حقیقی حکومت الهی، اصل ولایت نه انقطاع یافته و نه در جنبه های مدیریت اجتماعی و سیاسی محدود می شود که تحقق این اصل در عصر ظهور نیز به صورت ولایت فقیه است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۵    
جلسه دفاع پایان نامه سطح 3 حوزه علمیه خراسان با عنوان بررسی فقهی استعمال عطر در عبادات از منظر مذاهب اسلامی ، توسط مدیریت مدارج علمی معاونت آموزش برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۵    
سلسله نشست هایی با موضوع تفسیر قرآن کریم با محوریت آیات جهاد و شهادت به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان در حال برگزاری است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۶    
استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان گفت: امروزه وجه تاریخی اربعین در سایه وجه اجتماعی زیارت اربعین قرار گرفته که این امر، طبیعی به نظر می رسد و باعث می شود که ما از سایر وجود این زیارت و این جرکت عظیم غافل شویم.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از مشهد، یادواره شهدای روحانی استان های خراسان، روز سه شنبه 6 مهرماه 1400 از ساعت 9 صبح برگزار می شود. در این مراسم، آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه عالی نواب به ایراد سخن خواهد پرداخت. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی ارتحال عالم ربانی و متفکر برجسته، علامه حسن زاده آملی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیران هیئت های اندیشه ورز معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، ظرفیت های موجود این حوزه را در راستای پاسخگویی به نیازهای نظام بررسی کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۳    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی ، مهم ترین دلیل ثبات و ماندگاری انقلاب اسلامی را اقتدا به نهضت عاشورا دانست وگفت: برای پاسداری از ارزش های ناب اسلامی و ترویج دین مبین اسلام باید با تمام توان و تا مرحله بذل جان پیش رفت.