پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۲۹May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم اسلامی»

رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۶    
مسؤلان دارالقرآن عتبه حسینی ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با ریاست این مجموعه علمی فرهنگی دیدار و گفت و گو کردند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان وی، ضمن ابراز اندوه و تسلیت خویش از این حادثه جانکاه، در بیان خصلت های وی به دفاع از مظلومان وایستادگی در برابر ظالمان اشاره کرد که در یاد و خاطر همگان ماندگار خواهد بود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به تلاش بسیار شهید رئیسی و حضور جهادی در عرصه خدمت به مردم، او را مستحق دریافت مقام شهادت دانست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه رضوی یکی از دانشگاه های ایران، در حوزه آموزش علوم اسلامی و علوم انسانی است که در حرم علی بن موسی الرضا(ع) قرار دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در بخش نشست های علمی پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا علیه السلام حضور علمی فعالی را در بین افراد شرکت کننده از مجامع علمی مختلف جهان به نمایش گذاشتند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۳    
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: فضای مجازی با جهان بینی معطوف به سکولار خود که آن را ترویج می کند، جوامع بشری را دچار بحران هویت و نسبی گرایی کرده است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: کنگره جهانی امام رضا(ع) فرصتی برای تظلم خواهی است و از این تریبون می توان برای آگاه سازی مردم نسبت به جنایت های وحشیانه صهیونیست ها و ضرورت برپایی عدالت در جهان استفاده کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش دانشگاه علوم اسلامی رضوی در یادداشتی به مناسبت برگزاری پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا(ع)، معرفی ایشان به عنوان کانون انسجام بخش و متحدکننده انسان معاصر در سرتاسر گیتی و در طول تاریخ بشری، در مواجهه با تکثراتِ بی پایان و تشتت آمیز معاصر را یکی از کارکردهای این همایش دانست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی سجادی زاده، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، درباره برکات زیارت امام رئوف (ع) و سرّ اقبال به این کار، سخن گفته ایم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۲    
جمعی از مسؤلان جامعه المصطفی لبنان ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی تفاهم نامه ای پیرامون همکاری های علمی با این نهاد علمی و فرهنگی امضا کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش دانشگاه علوم اسلامی رضوی در ضمن بیان توجه شهید صدر به وضعیت انسان معاصر از دغدغه وی در حل مسئله و بیان راه حل مسائل با تکیه بر سنت اسلامی سخن گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۸    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، پیش نشست همایش بین المللی 75 سال اشغالگری در فلسطین 10 اردیبهشت ماه با همکاری نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خراسان رضوی، خانه های فرهنگ ایران در کویته و لاهور پاکستان و هرات افغانستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
چهل و یکمین پیش نشست همایش بین المللی 75 سال اشغالگری در فلسطین ، به میزبانی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و همکاری جامعه المصطفی العالمیه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به کلام امام صادق علیه السلام به تبیین چهار ویژگی کمال ایمان در انسان پرداخت.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۲    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز معلم گفت: خداوند متعال در سوره مبارکه الرحمن خود را بعنوان معلم بشر معرفی می کند و این اوج آن رافت مقامی است که می تواند معلم داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاد عالی حوزه در نشست علمی واکاوی فقهی، حقوقی اعدام های تعزیری درجرائم مواد مخدر در دانشگاه علوم اسلامی رضوی به وجوب حفظ حکومت اسلامی در صدر واجبات اشاره کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با تبیین حدیثی پیرامون تفاون انسان عاقل و جاهل، عمل و کار و تلاش را نشانه عقل و لازمه موفقیت دانست.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسؤل امور بین الملل دانشگاه علوم اسلامی رضوی ضمن اشاره به سابقه حضور تبلیغی طلاب این نهاد علمی فرهنگی در عرصه بین الملل از سهم بالای دانشگاه نسبت به تربیت طلاب و مبلغان زبان دان در حوزه خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: امام صادق (ع) و امام کاظم (ع) عدالت را به معنای جامعه بدون فقر دانسته و وظیفه حکومت را تحقق عدالت عنوان کرده اند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کربلاء للدراسات والبحوث ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی و دیدار با ریاست محترم مجموعه، تفاهم نامه علمی پژوهشی را با این نهاد علمی فرهنگی امضا کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۰:۲۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در همایش ظرفیت های اندیشه شهید صدر در تحول علوم انسانی به بیان چگونگی تحول در علوم اقتصادی از این طریق پرداخت.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با تبیین کلام امام رضا(ع)، لازمه رسیدن به حقیقت ایمان را وجود سه خصلت در انسان دانست.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دانشگاه علوم اسلامی رضوی، در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از طریق آزمون اختصاصی دانشجو می پذیرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در نشست علمی قرآن وحقوق بشر از سلب حق انتخاب و تعیین سرنوشت فلسطینی ها از سوی اسرائیل با حمایت غرب سخن گفت.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۳    
همایش ظرفیت های اندیشۀ شهید صدر در تحول علوم انسانی از سوی جمعی از انجمن های علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، با حمایت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، برداشت قوم برگزیده خدا از سوی یهودیان را جاه طلبانه و ناشی از هوای نفس بیمار دانست.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به تقابل نگاه قرآن به انسان و فرهنگ غربی بر اساس نگرش اومانیستی، جنگ غزه را عرصه ظهور آن دانست که واجدین صفات رذیله و منقطع از توحید در مقابل فطرت های پاک مقاومت دست به جنایت می زنند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در هفتاد و پنجمین کرسی علمی ترویجی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با محوریت پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا(ع) با شعار اندیشه های تمدنی امام رضا(ع)؛ عدالت برای همه، ظلم به هیچ کس ، به بررسی موضوع کرامت ذاتی انسان مبنای عدالت در اندیشه رضوی پرداخته می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: مبانی حقوق بشری قرآن کامل تر، دقیق تر و متفاوت از مبانی غربی منشور جهانی حقوق بشر است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان و اساتید دو دانشگاه علوم اسلامی رضوی و امام رضا(ع) امسال نیز همچون سال های گذشته در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس شرکت کردند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی از وارونه جلوه دادن قضایای تجاوز اسرائیل تا بایکوت روز قدس از سوی رسانه های غربی، افزایش حمایت فلسطینی ها از مقاومت و لزوم دفاع از آرمان فلسطین سخن گفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۹:۴۷    
از جمله شاخص ترین حوزه های اقامه عزا در سطح شهر، دانشگاه هایی هستند که به عنوان کانون های حضور جوانان نخبه و چهره های شاخص علمی، پذیرای برپایی اماکن ویژه عزاداری برای مناسبت های مذهبی شده اند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در یادداشتی به مناسبت تعیین عنوان سال از سوی امام خامنه ای (حفظه الله) به تبیین مانع زدایی از مشارکت مردم و بررسی آن از دریچه اقتصاد سیاسی پرداخت.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش دانشگاه علوم اسلامی رضوی در یادداشتی به مناسبت تعیین عنوان سال از سوی امام خامنه ای(حفظه الله) به بررسی نقش نظام های ارزشی در جهت گیری دستگاه های اقتصادی پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد و دارایی با حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با رئیس دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم موت کورت دانشگاه علوم اسلامی رضوی با درخششی تحسین برانگیز در مسابقات بین المللی کشور روسیه با کسب موفقیت و صعود به مرحله بعد، در بین 21 تیم از سراسر جهان قرار گرفت.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۷    
تشبیه زنان به کشتزار در قرآن که دستاویز نادانی دشمن قرار گرفته است در یک نشست علمی از سوی پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در پیامی ضمن تبریک حضور مردم در صحنه انتخابات، بر لزوم مسؤلیت پذیری و تلاش مسؤلان در برابر وظیفه شناسی مردم تاکید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۲    
دوازدهمین پیش نشست تخصصی همایش مسجد و نظم اجتماعی در ایران با عنوان رابطه مسجد و نظم اجتماعی در ایران یکشنبه 13 اسفند 1402 ساعت 12:30 با حضور محمدرضا قائمی نیک (عضو هیأت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی) و غلامرضا حسنی (عضو هیأت علمی دانشگاه فردوسی) در تالار گفت وگوی دانشکده ادبیات و علوم انسانی ...
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۲    
نشست ششم از مجموعه نشست های هم عزم با موضوع گفتمان سازی پیشرفت، از معنا تا فرآیند با حضور محمدرضا قائمی نیک، عضو هیات علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، سعید خورشیدی، پژوهشگر تاریخ شفاهی، سیدمهدی سیدمحسنی، معاونت علمی موسسه مطالعات تاریخ شفاهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، به صورت مجازی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۸    
طلبه و دانشجوی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در یادداشتی به تبیین ضرورت مشارکت مردم در انتخابات پرداخت.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۳    
معاون آموزش دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به آیات سوره مبارکه یوسف به تبیین دو شاخصه مهم در انتخاب کاندیدای اصلح پرداخت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۲    
شهید رضا صباغی تنها طلبه شهید اهل شهرستان بجنورد در دانشگاه علوم اسلامی رضوی بود. نام این شهید حالا آغازگر پویشی برای وقف مشارکتی شده است؛ پویش مشارکت خانواده شهدا در وقف مشارکتی رواق زیرسطحی حرم مطهر رضوی.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تجمع علمای مسلمین لبنان ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با رئیس دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۲    
خراسان رضوی - در دیدار سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد با رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی، زمینه های همکاری علمی و استفاده از ظرفیت های مشترک بررسی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی و استادان دانشگاه علوم اسلامی رضوی با صدور بیانیه بر لزوم مشارکت بالا و برگزاری انتخابات پرشور با توجه به تاکید مقام معظم رهبری، اشاره داشته و نسبت به فعالیت همه جانبه و مسئولانه به منظور تبیین اهمیت مشارکت حداکثری همراه با اصلح گزینی اعلام آمادگی کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه علوم قرآنی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اثر علمی بررسی و تحیل روایات تفسیری امام رضا (ع) مقام نخست چهارمین جشنواره کتاب قرآنی سال را به دست آورد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید محلاتی با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی شهید محلاتی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۰    
همزمان با یکم اسفند سالروز شهادت شهید محلاتی مراسم بزرگداشتی با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی شهید محلاتی در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار شد. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد