یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۷:۴۶Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم اسلامی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسن جهانگیری به بیان معارف ماه رمضان در روایات پرداخت و از آن به عنوان فرصت و هنگامه صبر و مواسات نام برد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ در مراسمی با حضور تولیت آستان قدس رضوی، حجت الاسلام محسن جهانگیری به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵    
بیست و ششمین شماره از دوفصلنامه آموزه های فقه مدنی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی به زیور طبع آراسته شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - آیت الله علم الهدی از لزوم تربیت و پرورش طلابی که از آموزش های آکادمیک نیز بهره مند هستند سخن گفت و بر به روز بودن در زمینه دیگر علوم تأکید کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - نشست علمی گروه فقه دانشگاه علوم اسلامی رضوی با موضوع کارکرد فقه در اجتماع با حضور و ارائه آیت الله علیدوست برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۵    
سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی پس از انقلاب، پیشرفت علمی را به عنوان یک راهبرد، ابزار و راهکار اصلی در جهت پیشرفت حرکت خود قرار داد و برای رسیدن به هدف نهایی خود که همانا رسیدن به تمدن نوین اسلامی است تا جایی که توانسته استفاده کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علوم اسلامی رضوی، از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی 1403- 1402 دانشجو می پذیرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دانشگاه علوم اسلامی رضوی، از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی 1403- 1402 دانشجو می پذیرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - دیدارهایی برای معرفی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و همکاری های دوجانبه در زمینه های علمی و فرهنگی با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه بین الملل برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون پژوهش دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: حفظ وحدت بین مسلمانان و مقابله با توطئه ها و نفوذ دشمن مسئله مهم و قابل توجه جهان اسلام است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی دکتر سهیلا پیروزفر به عنوان سرپرست پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی منصوب شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون پژوهشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: در حوزه اندیشه دفاعی مقام معظم رهبری کارهای درخشانی در سطح کشور انجام شده اما در عرصه مباحث فقهی و قرآنی این اندیشه های دفاعی کمتر مورد توجه قرار گرفته شده است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی، با مسؤولان و اعضای هیئت علمی دانشگاه دیدار و گفت وگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۱۸    
حوزه/ عضو هیأت علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: اگر بخواهید نکات الگویی از سیره امام جواد(ع) دریافت کنید، یکی از مهمترین آن تاکید بر تبیین، به عنوان یک عامل مهم در مواجهه با موضوعات تازه وارد شده به بدنه اجتماع است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۶    
استاد دانشگاه علوم اسلامی تأکید کرد:شناسایی افرادی که عمداً می خواھند، بین مسلمانان تفرقه بیاندازند، بسیار مهم است و باید علیه آنها اقدامات لازم انجام شود و علیه قدرت های دروغینی که هرج و مرج ایجاد می کنند، متحد شویم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
زمینه های همکاری این دو نهاد علمی فرهنگی در نشستی مشترک بین مسولان دانشگاه علوم اسلامی رضوی و جامعه المصطفی خراسان بررسی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی بیان کرد: امام باقر(ع) به عنوان عالمی که علم لدنی داشتند حلقه های درسی بزرگی در مدینه تشکیل می دادند و با این حلقه های علمی به گسترش علوم مختلف می پرداختند. این حلقه های علمی نقش زیادی در زمینه روشنگری درباره مکاتب مختلف داشته است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خراسان رضوی - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی، پیرامون زمینه های همکاری مشترک با مسولان این نهاد علمی فرهنگی گفت و گو کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
خراسان رضوی - دکتر پیروزفر به عنوان سرپرست پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی معارفه شد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۳:۳۰    
دکتر سهیلا پیروزفر به عنوان سرپرست پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی، جانشین دکتر انسیه خزعلی، معاون رییس جمهور شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با ابتکار دانشگاه رضوی، مراسمی برای تقدیر از واقفین این نهاد علمی برگزار و از این نیک اندیشان تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۵    
مدیر توسعه و ارتقاء شبکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: میزان مراجعات مردم به مراکز منتخب کرونا تحت پوشش این دانشگاه، با افزایشی دوبرابری از 25 مورد در آذر به 50 مورد در دی رسیده است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۰    
خراسان رضوی - دانشگاه علوم اسلامی رضوی با صدور بیانیه ای اقدام موهن نشریه فرانسوی در توهین به مقام عالیقدر مرجعیت دینی تشیع را محکوم کرد.
مشهد فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کتابخانه دانشگاه رضوی گفت: کتابخانه دانشگاه علوم اسلامی رضوی بیش از 9 هزار کتاب را در غالب طرح اهدای دانش و دانایی به نهادها و مدارس علمیه هدیه کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی مدیریت قوی را یکی از ابعاد جنگ دفاعی دانست و عملکرد مدیری که سبب ناامیدی مردم شود را رخنه ای برای نفوذ دشمن معرفی کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۷    
حوزه/ سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به آیه وَ اَعِدّوا لَهُم مَااستَطَعتُم مِن قُوَّة ، گفت: بحث از مقوله دفاع چیزی جدا و قبل از جنگ، مبارزه و درگیری است چراکه برای دفاع تمهیدات پیشین نیاز است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی از حاج قاسم به عنوان یک مکتبی که محور مقاومت و دارای اندیشه و ایده و آرمان در حفظ کیان اسلام بوده نام برد که وظیفه همه توسعه و ترویج این مکتب است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی ابراز عقیده کرد: بحث های مطالعات تاریخی در حوزه زیارت در مشهد معمولا کمتر مورد توجه قرار می گیرد، در صورتی که باید به تاریخ گذشته زیارت و مناسکی که در حوزه زیارت تا امروز شکل گرفته است توجه و در سیاستگذاری ها به آن ها رجوع کنیم.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین همایش بین المللی و پنجمین همایش استانی تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای در دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۷    
خراسان رضوی - کارگاه حقوق خانواده به همت گروه حقوق دانشگاه علوم اسلامی رضوی با همکاری مرکز وکلای خراسان رضوی و دانشگاه شهید بهشتی در دو روز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست و معاونان دانشگاه علوم اسلامی رضوی با مدیر حوزه علمیه خراسان دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به همت بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشجویان این نهاد علمی فرهنگی ضمن استشمام عطر شهید گمنام در فضای دانشگاه از حضور این یادگار دفاع مقدس استقبال کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۵    
خراسان رضوی-مسئله شناسی و مطالبه گری محور برنامه رواق گفت وگو در دانشگاه علوم اسلامی رضوی است که دومین جلسه آن برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی - در نشست هم اندیشی مشترک بین دانشگاه علوم اسلامی رضوی و موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، زمینه های همکاری و تعامل بین این دو نهاد رضوی بررسی و مطرح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور تولیت آستان قدس رضوی، روسای دانشگاه های مشهد، در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۵:۳۱    
سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: این دانشگاه یک نمونه کامل و اسوه عملی از وحدت حوزه و دانشگاه است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: دانشگاه علوم اسلامی رضوی بارزترین مصداق وحدت حوزه و دانشگاه است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - سومین نشست پژوهشی المزار با موضوع کندوکاو در نظام موضوعات زیارت پژوهی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی با حضور دکتر شهرستانی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۲۲    
خراسان رضوی - رساله دکتری با عنوان حشر کلی از نگاه قرآن، برهان و عرفان در رشته فلسفه و کلام دانشگاه علوم اسلامی رضوی دفاع شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه اهل بیت(ع) سبزوار در حاشیه حضور طلاب این مدرسه در دانشگاه رضوی و آشنایی با فعالیت ها و دستاورد های آن، اظهار کرد: دانشگاه علوم اسلامی رضوی مصداق واقعی وحدت حوزه و دانشگاه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به قوت دانشگاه در بحث پژوهش های بنیادی و حفظ کیفیت و کمیت این دستاورد از حرکت به سمت پژوهش های کاربردی در زمینه نیاز های آستان قدس رضوی خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - 24 تن از طلاب و دانشجویان برتر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری دانشگاه علوم اسلامی رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مصطفی فقیه اسفندیاری دانش آموخته مقطع دکترای رشته فلسفه و کلام اسلامی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و عضو هیئت علمی این دانشگاه است که به مناسبت نوزدهم آذرماه، سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) با او به گفت وگو نشستیم.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۲    
خراسان رضوی - از تیتر معلوم می شود که این صرفا یک خبر خشک و بی روح نیست بلکه حاشیه نگاری از مراسم گرم و زیبای روز دانشجو در دانشگاه علوم اسلامی رضوی است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - اصغریار از حضور فعال دانشگاه علوم اسلامی رضوی با آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه پژوهش با دو رویکرد حوزوی و دانشگاهی خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
خراسان رضوی - دکتر طالبی طی حکمی حجت الاسلام امامی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم اسلامی رضوی منصوب کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی - جلسه دفاع رساله دکتری حجت الاسلام محمد حسین پور امینی دانشجوی دکتری رشته حقوق بین الملل دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۳    
خراسان رضوی - در نشست علمی گروه حقوق دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مسائل چالشی حوزه جزای عمومی در موضوعات شروع به جرم، دفاع مشروع و اضطرار مطرح و بررسی شد.