پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۱۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم اسلامی»

قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
رئیس، اساتید، دانشجویان وکارکنان دانشگاه علوم اسلامی رضوی طی پیامی، اقدام سخیف و موهن رئیس جمهور فرانسه در اهانت به پیامبر مکرم اسلام(ص) را محکوم کردند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۴۳    
آموزه های فقه مدنی ، آموزه های حقوق کیفری ، آموزه های حدیثی و آموزه های فقه عبادی ؛ برخی از دو فصلنامه های دانشگاه علوم اسلامی رضوی است که به معرفی مقالات آن در این گزارش می پردازیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۱    
گروه استان ها-یکی از موقوفات بارز در مشهد مقدس که اینک به نام دانشگاه علوم اسلامی رضوی و در جوار مضجع شریف رضوی شناخته می شود در حوزه علم و فناوری فعال است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۱    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی دیدار و گفت وگو کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۸    
آیین تجلیل و تکریم از برگزیدگان آزمون ورودی سال تحصیلی1400-1399 دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۱    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: اگر فرهنگ یک جامعه ارتقا یابد جرم و جنایت نیز کاهش می یابد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۷    
مدرسه ای با تاریخی پر فراز و نشیب که در خدمت ترویج علوم دینی بوده و امروز در کنار حرم مطهر امام رضا(ع) با نام دانشگاه علوم اسلامی رضوی به تربیت طلاب می پردازد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استادیار دانشگاه علوم اسلامی رضوی با بیان اینکه موحدبودن صرفا زبانی نیست و باید در اعمال و زندگی اجتماعی ما متجلی باشد، گفت: کسی که شعار می دهد چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام و نه غزه و نه لبنان یقینا در مسیر توحیدمداری، دچار خدشه شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۶    
استادیار دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: مادامی که شخصی مانند مامون قدرت طلب بوده وبه جای کسب رضایت الهی، دنبال هوی و هوس خود باشد در معرض سقوط هم هست. یک قدرت طلب بی ایمان درواقع همان فرعون است با قدرت و امکانات متفاوت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۷    
استادیار دانشگاه علوم اسلامی رضوی توجه به احساس و کم توجهی به مطالعه را دلیل غریب ماندن سیره امام رضا(ع) بیان کرد و گفت: امام رضا(ع) می فرمایند که وقتی ناراحتید هیچ کاری نکنید و هیچ تصمیمی نگیرید. عمل به این حدیث از تشکیل هزاران پرونده در دادگاه ها جلوگیری می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۱    
مدیر گروه تاریخ دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: تیراندازی ها به حدی بود که بستگان امام حدود70 تیر از تابوت آن حضرت جدا کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر گروه علمی فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه علوم اسلامی رضوی معتقد است امام رضا (ع) در سبک زندگی رضوی نقطه آغازینِ توجه مردم را به اصل زندگی معطوف کردند که در کنار مادیات، معنویات را وارد زندگی ساختند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
امشب ساعت 22 در برنامه سوفیای رادیو گفت وگو سبک زندگی معنوی از منظر امام رضا (ع) با حضور کارشناسان بررسی می شود. به گزارش شیعه پرس، برنامه سوفیا رادیو گفت وگو، 22 مهرماه با حضور منصور پهلوان، عضو هیئت علمی دانشکده الهیات دانشگاه تهران، حجت الاسلام مصطفی اسفندیاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی اختصاصی این دانشگاه را اعلام کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۷    
همزمان با فرارسیدن چهلمین سالروز حماسه دفاع مقدس، مراسم رونمایی از 6 عنوان کتاب خاطرات شهدای دانشگاه علوم اسلامی رضوی در در این دانشگاه برگزار شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، امروز 31 شهریورماه هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس شش جلد از کتب خاطرات شهدای دانشگاه علوم اسلامی رضوی با عنوان چشم هایش را می شناختم خاطرات شهید سید حسین عظیمی؛ دیدن روی ماه خاطرات شهید علی عباس حسین پور؛ یکی از آن پنج نفر خاطرات شهید محمدرضا اویسی ثانی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۶    
عضو بسیج دانشجویی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، 6 جلد از کتاب های خاطره شهدای این دانشگاه با عنوان چشم هایش را می شناختم امروز، 31 شهریور، رونمایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۵    
خادم شهدای بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی از رونمایی 6 جلد از کتاب های چاپ شده خاطرات شهدای این دانشگاه در منزل خانواده این شهدای والا مقام هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به همت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با مشارکت مؤسسه طیبات(قم)، دوره آموزش کاربردی فقه معاملات بورس به صورت برخط برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با هدف برگزاری دوره های آموزشی هنر و تحقیقات میان رشته ای در این حوزه تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی فی مابین دانشگاه علوم اسلامی رضوی و موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی منعقد گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس فرهنگی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: تنها برخی از دانشجویان ارشد و دکتری در خوابگاه های دانشگاه علوم اسلامی رضوی پذیرش می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛ آیین بزرگداشت دکتر طوبی کرمانی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۱    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در جمع خبرنگاران تأکید کرد: فعالیت هایمان باید در شأن انتساب به امام رضا(ع) باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۰    
ایسنا/خراسان رضوی رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: دانشگاه علوم اسلامی رضوی در درجه اول باید نیازهای فکری و علمی آستان قدس را برآورده و نیروهایی را تربیت کند که در حوزه صلاحیت دانشگاه قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۸    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی از تشکیل مرکز مطالعات اسلامی پیشرفته مبتنی بر علوم حوزوی با هدف تربیت مجتهدان آگاه به زمان و توانمند در راستای تأمین نیازهای جامعه خبر داد و گفت: به زودی این هسته حوزوی با موافقت تولیت آستان قدس رضوی تشکیل می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی از تشکیل مرکز مطالعات اسلامی پیشرفته مبتنی بر علوم حوزوی باهدف تربیت مجتهدان آگاه به زمان و توانمند در راستای تأمین نیازهای جامعه خبر داد و گفت: به زودی این هسته حوزوی با موافقت تولیت آستان قدس رضوی تشکیل می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرسی علمی- ترویجی با موضوع عزت نفس به مثابه قاعده ای فقهی به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی در این دانشگاه برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۷    
دهمین جلسه کرسی ترویجی با موضوع عزت نفس به مثابه قاعده فقهی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزارشد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استادیار گروه علوم قرآنی و حدیث دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: امام سجاد(ع) یک تنه در مقابل توطئه دشمنان اسلام از جمله تحریف نهضت عاشورای حسینی(ع) ایستاد و با سلاح دعا با حکومت ستمگر امویان مبارزه کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی، نخستین دوره آموزش محتوا و مهارت های منبر به همراه کارگاه آموزشی ویژه طلاب مدارس علمیه مشهد مقدس برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت دکتر طوبی کرمانی سرپرست واحد خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی را تسلیت گفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۰    
مسئول پذیرش و گزینش دانشگاه علوم اسلامی رضوی شرایط حضور داوطلبان و فرآیند برگزاری آزمون ورودی این دانشگاه را در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تشریح کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۶    
جمعی از خادمیاران رضوی با خانواده شهید محمدرضا اویسی ثانی یکی از دانشجویان شهید دانشگاه علوم اسلامی رضوی دیدار و از مقام شامخ شهدای دفاع مقدس تجلیل کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی روز جمعه در مشهد و 20 مرکز در کشور برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- آزمون اختصاصی ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی همزمان با سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی آزمون دانشگاه علوم اسلامی رضوی، صبح جمعه، بیست ویکم شهریور ماه با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۷    
نشست علمی وقف ترمیمی به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی و با مشارکت دادگستری استان خراسان رضوی در این دانشگاه برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۶    
طی اطلاعیه ای از سوی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، زمان آغاز ترم جدید این دانشگاه به استثناء دانشجویان جدیدالورود اعلام شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۵    
در مردادماه سال جاری در جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی و برخی از استادان و کارشناسان مرتبط با حقوق جزا و جرم شناسی و... و. مفاهیمی همچون: عدالت ترمیمی، وقف ترمیمی و شهرترمیمی در محل این دانشگاه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان مسابقات من حسینی ام را با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مرکز رسیدگی به امور مساجد و مرکز خدمات حوزه خراسان برگزار می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۲    
با هدف برگزاری دوره های آموزشی در حوزه دین و رسانه و تهیه برنامه های تلویزیونی معارفی، تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه علوم اسلامی رضوی و مرکز صداوسیمای خراسان رضوی امضاء شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۰    
مسئول گزینش دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: مجوز برگزاری آزمون ها در کشور بسیار دیر صادر شد و زمان لازم برای تکثیر و ارسال سوالات به استان های کشور و برگزاری آزمون ورودی به دانشگاه از ما سلب شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حسب دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس، کلیه آزمون های ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سه مقطع تحصیلی لغو شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۶    
دانشگاه علوم اسلامی رضوی در اطلاعیه ای از لغو آزمون ورودی این دانشگاه خبر داد و اعلام کرد که این آزمون در هر سه مقطع در 21 شهریور برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: دوره های فوق برنامه برای محصلان، دانشجویان و طلاب دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شده تا بتوانند در آینده، به مردم بهتر خدمت کریمانه ارائه کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بیش از 700 هزار خانوار در کشور که با طرحهای اشتغالزایی و توانمندسازی طی دو دهه گذشته خودکفا شده اند، از پوشش این نهاد خارج شدند. ...
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نخستین شماره فصلنامه آموزه های فقه عبادی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی منتشر شد. عناوین مقالات این شماره بدین قرار است: معیار جهر و اخفات قرائت نماز از دیدگاه فقیهان شیعه ، بررسی فقهی تعطیل کردن طواف برای اقامه نماز جماعت در مطاف ، جایگاه و نقش ولایت فقیه در برپایی نماز جمعه ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
همایش خدمت کریمانه به صورت مجازی در قالب دومین جلسه از سلسله نشست های شهید صدر به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم اسلامی رضوی و انجمن مالی اسلامی ایران با هدف توسعه و تحکیم همکاری های علمی، آموزشی و تحقیقاتی و ایجاد ارتباط مؤثر و فعال در حوزه "مالی اسلامی" تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: بی شک همدلی مؤمنانه در مناسبت های مذهبی همچون دهه ولایت و ماه های محرم و صفر، زمینه ساز تقویت امید در جامعه است.