جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبلغان»

موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان ازتولید 100هزار دقیقه فایل صوتی و تصویری توسط مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۰    
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت و تجربیات حجت الاسلام طاهری در حوزه علمیه، گفت: از امروز مسئولیت معاونت تبلیغ شهرستان همدان بر عهده حجت الاسلام عبادی از طلاب و مبلغان موفق استان قرار خواهد گرفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵    
زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان با امام جمعه و مبلغان شهرستان زهک دیدار کرد و به تشریح برنامه ها و فعالیت های مرکز خدمات پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عزت زمانی در آیین رونمایی رمان سیاگالش بر ضرورت نوشتن روایت تبلیغ توسط طلاب و مبلغان دینی تاکید کرد. شرفی خبوشان نیز گفت که آیات خدا در تاروپود رمان سیاگالش تنیده شده است.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۹    
نایب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به دستاورد های ماه مبارک رمضان در تقویت و توسعه تقوای فردی و اجتماعی، از مبلغان و روحانیون خواست که در معرفی اسلام به عنوان دین اجتماعی با ترغیب مردم به دستگیری از فقرا و مواسات بکوشند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از جذب و پذیرش پژوهشگر- مبلغ با هدف تربیت مبلغان توانمند و آشنا با اندیشه ی امامین انقلاب از میان طلاب سراسر کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به دستاوردهای ماه مبارک رمضان در تقویت و توسعه تقوای فردی و اجتماعی، از مبلغان و روحانیون خواست که در معرفی اسلام به عنوان دین اجتماعی با ترغیب مردم به دستگیری از فقرا و مواسات بکوشند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر خدمات تبلیغی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به حضور مبلغان جهادی در قالب روحانی بالینی برای کمک به بیماران کرونایی در بیمارستان ها خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره موسسه خیریه دیابت اصفهان گفت: دانش آموزان، امامان جماعت و مسئولان مبلغان خوبی برای پیشگیری از دیابت خواهند بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۷    
حوزه/ حجت الاسلام مشرفی با بیان اینکه جوانان مسلمانان در کشورهای مختلف و بلاد اسلامی و حتی آزادی خواهان غیر مسلمان باید آگاه و هو شیار شوند و این وظیفه ما مبلغان دینی شیعه و سنی است، گفت: این رسالتی است که بر دوش مبلغان دینی گذاشته شده است و وظیفه ماست که تبیین کنیم.
سرخط   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از پل دختر حجت الاسلام سید محسن موسوی درنشست هم اندیشی روحانیت و مبلغان شهرستان پل دختر درگرامی داشت روز قدس در حوزه علمیه امام رضا (ع) اظهارکرد: نصرت اسلام ،آزادی قبله اول مسلمانان و شکست رژیم غاصب صهیونیست براساس وعده الهی محقق خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون راهبری استان ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امروز بنیادهای حکومت غاصب اسرائیل از هر زمان دیگر سست تر شده و باید مبلغان و مداحان جنایت های این رژیم را برای مردم تبیین کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲    
اتحادیه جهانی علمای مسلمان از مبلغان و خطیبان مساجد خواست که خطبه های نماز جمعه امروز به عنوان آخرین جمعه ماه رمضان را به حمایت از قدس شریف و مسجدالاقصی اختصاص دهند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۸    
حوزه/ دفتر تبلیغات اسلامی اقدام به تولید مرجع تخصصی یادگیری و تأمین محتوای فرهنگی تبلیغی در قالب اپلیکشن قابل نصب در گوشی های هوشمند نموده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکریان امیری با اشاره به اهمیت روز قدس و جایگاه آن در بین امت های اسلامی، گفت: مبلغین و ائمه جماعات و جمعه باید از ظرفیت مساجد و شب های قدر و محافل دینی و مذهبی نسبت به اهمیت این روز برنامه ریزی داشته باشند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول کمیته رمضان معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با تشریح فعالیت های این کمیته از آموزش و تعیین ماموریت روزانه برای مبلغان فضای مجازی در این کمیته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
با تاکیدات مقام معظم رهبری بر فعالیت تخصصی در حوزه تبلیغ و فرهنگ، سامانه تبلیغ تخصصی (رشد) با هدف ارتقاء سطح فعالیت های تبلیغ تخصصی و تسهیل فعالیت های مبلغان تخصصی ایجاد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۹    
حجت الاسلام نجمی پور آشنایی جوانان با نهج البلاغه را موجب کاهش آسیب های اجتماعی دانست و با بیان اینکه نهج البلاغه امروز در کتابخانه ها خاک می خورد، گفت: باید مبلغان منبرهای خود را بر مبنای نهج البلاغه بگذارند و در کتب درسی از خطبه های حضرت بهره گرفت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۵    
مازندران - معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از فعالیت 38 مبلغ در طرح ضیافت الهی استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۶    
حوزه/ باید مردم را امیدوار کرد. درست است که ما در ایران با مشکلات عدیده ای مواجهیم؛ اما اگر رئیس جمهور کارآمد، فعال، مؤمن و متدین انقلابی سر کار بیاید، می تواند آثار و برکات خوبی برای جامعه به ارمغان بیاورد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تاکید بر همکاری و هم افزایی نهادهای دولتی در فعالیت های فرهنگی، گفت: مسئولین جامعه مسیر تبلیغ دینی را برای مبلغان هموار کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یکی از مبلغان مذهبی حوزه و دانشگاه با تشریح فضایل شب قدر در ابعاد گوناگون به پیوند این شب با بحث مهم ولایت پرداخت. به گزارش جام جم، علیرضا پناهیان پیرامون فضایل شب قدر بیان داشت: در آیات و روایات مختلف از جمله سوره مبارکه قدر به اهمیت این شب پر فضیلت پرداخته شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول فرهنگی آستان امامزاده حسین بن موسی گفت: کاروان جهادی با نام میقات الرضا تشکیل شده است. در این کاروان قاریان بین المللی از مشهد و آستان قدس، گروه پزشکی ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲    
شفقنا- تفاهم نامه همکاری میان مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی امضا شد. به گزارش شفقنا، این تفاهم نامه به منظور ارتقاء و افزایش تعاملات و همکاری های علمی فرهنگی، تبلیغی به ویژه فعالیت های قرآنی و ترویج فرهنگ وقف ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام نظیری با اشاره به فعالیت بیش از2 هزار مبلغ در سطح استان همدان گفت: این مبلغان با حضور در مناطق مختلف به صورت مقطعی به تبلیغ برنامه های دینی می پردازند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۳    
حوزه/ در گردهمایی مبلغان طرح امین و هجرت تهران راهکارهای جذب هدفمند داوطلبان ورود به حوزه علمیه بررسی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۳    
رئیس ادارۀ آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق از برگزاری دوره تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه مبلغین شهرایرانشهر در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۳    
اطلاعیه ثبت نام مبلغان دانش آموزی در آزمون اختصاصی آموزش و پرورش اعلام شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان صحنه گفت: وظیفه ما پاسداران به عنوان حافظان انقلاب و روحانیت به عنوان مبلغان دین روشنگری و نیروهای انقلابی پای کار نظام ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۶    
مبلغان حوزه علمیه خواهران استان یزد طرح مجازی 30 پله تا خدا را با تولید و تهیه بسته تفسیر و تدبر قرآنی با عنوان روزهای عاشقی ویژه دانش آموزان دختر استان ، در دست اجرا دارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمدرضا کائینی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در چرایی پخش سخنان محمد جواد ظریف از "ایران اینترنشنال"، دو مفروض وجود دارد. اول: مبلغان انتخاباتی او، با یا بی اطلاع اش، به این نتیجه رسیده باشند که فرآیند تبلیغاتی خود را، از شبکه سعودی ها کلید بزنند! مقومات این فرض ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۰    
حوزه / رئیس ستاد عتبات عالیات استان قزوین خواستار حمایت بیشتر حوزه های علمیه، روحانیت و مبلغان در زمینهٔ فرهنگ سازی افزایش مشارکت مردم در بازسازی عتبات تاکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۹    
حوزه / استاد مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین با بیان اینکه توجیه مردم، مسئولان و تولید کنندگان در رابطه با وظایف آنها نسبت تحقق شعار سال از اولویت های روحانیون و مبلغان باشد، گفت: روحانیت باید میزان تحقق شعار سال و اقدامات مسئولان در این حوزه را از دولت، مجلس و حتی از استانداران مطالبه کند .
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه پیامبر(ص) عالی ترین الگو و اسوه است، گفت: اخلاق پیامبر برای مبلغان دین الگو است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۰    
لرستان - حجت الاسلام سرلک با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: فعالیت های دینی تعطیل بردار نسیت و در شرایط کنونی باید از بستر فضای مجازی در عرصه تبلیغ بهره مند شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین ادیب یزدی گفت: گردهم آیی ائمه جماعات مساجد و مبلغان تهران از روز چهارشنبه، 8 اردیبهشت به مدت 12 شب در حسینیه صاحب الزمانی ها برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: توانمندسازی مبلغان و فعالان فرهنگی اولویت نخست تبلیغات اسلامی است که از سال گذشته با طرح روحانیون مستقر در شهرها و روستاها آغاز کردیم و 100 مبلغ در این طرح های توانمندسازی شرکت کردند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
آیین آغاز به کار طرح تبلیغی-جهادی انصارالحجّة ، اعزام خودرویی مبلغان به مناطق و خیابان های سطح شهر برای دومین سال متوالی ،این کار سال گذشته با شیوع بیماری منحوس کرونا راه اندازی شد، در این اقدام ارزشمند طلاب با حضور سیار در میان محلات و مردم به برگزاری مراسمات فرهنگی و سخنرانی می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد گفت: مبلغان باید از ماه رمضان به بهترین نحو بهره بررند و بر اساس نیاز روز جامعه کار کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۱    
معاون آموزش حوزه های علمیه با بیان اینکه رحمت و مهربانی پیامبر مهمترین عامل جذب مردم بوده است، گفت: مبلغان باید از روش های تبلیغ پیامبران مانند نرمی و مهربانی، مواجهه درست با بدزبانی دیگران و ... الگو بگیرند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه از فعالیت 665 نفر از مبلغان متخصص اوقاف در طرح شمیم افق خبرداد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه دین در دنیای مدرن رادیو گفت وگو در خصوص دین و رسانه با دکتر علیرضا کاوند معاون پژوهش و فناوری دانشکده علوم و معارف قرآنی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۸    
یاسوج/ سرگروه های تبلیغی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل مرکز خدمات استان دیدار کردند و به بیان مشکلات خود پرداختند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اسناندار ایلام اظهار کرد:فرهنگ سازی مهم ترین مقوله در زمینه فراگیر شدن فریضه زکات است که در این راستا علاوه بر رسانه ها، شوراهای شهر، دهیاران روستاها و مبلغان مذهبی در هر شهرستان نیز در ترویج این فریضه می تواند نقش خود را بخوبی ایفا کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شکریان گفت: مبلغان باید از ظرفیت ماه مبارک رمضان و فضای مجازی برای تبلیغ و تبیین معارف قرآن کریم، اسلام ناب و اهل بیت (ع) بهره برداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- دومین نشست مبلغان و مداحان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز با موضوع ادعیه و مناجات برگزار شد.
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ابتهاج و رضایت از وضع موجود مانع از واقع بینی می شود، بر ضرورت تربیت مبلغان فعال در عرصه بین الملل تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا - معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نمی خواهیم در کنار مجموعه های دیگر از مبلغان حمایت کنیم، بلکه طبق دستور رهبر معظم انقلاب باید نقش جریان سازی و شبکه سازی را بر عهده داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس اداره تولید و تأمین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه گفت: با توجه به شیوع کرونا مبلغین در فضای مجازی فعال شدند ویکی از کارهای ویژه ما تعامل میان فعالان فضای مجازی است، برای ورود طلاب به فضای مجازی آموزش های مختلف ارائه می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۴    
حوزه/ حجت الاسلام محمد شیخ الاسلامی گفت: ما منطق من حرف بزنم و دیگران گوش دهند را گذرانده ایم و وارد منطق شهروندی شده ایم؛ لذا با این هویت برنامه های فضای مجازی را در دفتر تبلیغات اسلامی چیده ایم که مدل شهر مجازی است.