سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۵:۵۱Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعالیت تبلیغی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دامغان- دبیر ستاد کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش ، با بیان اینکه 25 هزار طلبه در مدارس کشور فعالیت دارند،گفت:نظرسنجی از رضایت مندی از اجرای طرح امین در مدرسه ها در حال اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل از اعزام 200 نفر از مبلغان در دهه کرامت خبر داد و گفت: دختران به عنوان مادران فردای جامعه باید با زیبایی آموزه های دینی آشنا شوند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : شعبه 29 دادگاه انقلاب اسلامی تهران هر یک از این دو وکیل دادگستری را به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و نشر اکاذیب به یک سال حبس تعزیری محکوم کرده است. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سید محمد موسویان دادستان اصفهان 8 آبان ماه 1401 اعلام کرد که توماج صالحی -خواننده رپ- به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام، همکاری با دولت های متخاصم و تشکیل گروه غیرقانونی به قصد برهم زدن امنیت کشور دستگیر شد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اتهامات توماج صالحی فعالیت تبلیغی علیه نظام، همکاری با دولت های متخاصم و تشکیل گروه غیرقانونی عنوان شده که در دعوت و تشویق به اغتشاش و آشوب های اخیر در استان اصفهان نقش کلیدی داشته است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از صدور کیفرخواست برای نیلوفر حامدی و الهه محمدی به اتهام همکاری با دولت متخاصم امریکا، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام و ارسال پرونده آنها به شعبه 15 دادگاه انقلاب خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ارسال پرونده نیلوفر حامدی و الهه محمدی به دادگاه انقلاب: مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه از صدور کیفرخواست برای نیلوفر حامدی و الهه محمدی به اتهام همکاری با دولت متخاصم آمریکا ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اتهام این دونفر همکاری با دولت متخاصم امریکا، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده به شعبه 15 دادگاه انقلاب تهران ارسال شده است. پرونده در اختیار وکلا برای مطالعه و آمادگی برای دفاع قرار گرفته است. متهمان 28 فروردین 1402 با خانواده های خود دیدار داشته اند ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ستایشی درباره وضعیت پرونده نیلوفر حامدی و الهه محمدی گفت: کیفرخواست قانونی صادر شد و اتهام این دونفر همکاری با دولت متخاصم امریکا و اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
کیفرخواست متهمان (نیلوفر حامدی و الهه محمدی) 28 فروردین به متهمین و وکلای آن ها ابلاغ و به منظور رسیدگی به شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی ارسال شد. اتهام این افراد همکاری با دولت متخاصم آمریکا، اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام است. پرونده در حال حاضر در اختیار وکلای متهمین است ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از صدور کیفرخواست برای نیلوفر حامدی و الهه محمدی به اتهام همکاری با دولت متخاصم امریکا، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام و ارسال پرونده آنها به شعبه 15 دادگاه انقلاب خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از صدور کیفرخواست برای نیلوفر حامدی و الهه محمدی به اتهام همکاری با دولت متخاصم امریکا، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام و ارسال پرونده آنها به شعبه 15 دادگاه انقلاب خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموخته و مبلغ بین الملل دانشگاه رضوی ضمن حضور در کشور زامبیا به نشر علوم و معارف اهل بیت (ع) و تبلیغ دین پرداخت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خانی، با بیان اینکه تحقق شعار سال نیازمند حضور مردم در فعالیت های اقتصادی است، گفت: روحانیت با حضور در بین مردم باید در زمینه اهمیت و نقش مردم برای تحقق شعار سال فعالیت تبلیغی و بصیرت افزایی داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عباس زاده گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان 50 مبلغ بومی و غیر بومی استان در بقاع متبرکه استان لرستان فعالیت تبلیغی دارند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر بندرلنگه از فعالیت تبلیغی و فرهنگی طلاب این مدرسه در ایام نوروز و ماه رمضان خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایسنا، از پرونده های قضایی سال گذشته مربوط به فائزه هاشمی رفسنجانی دختر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود. او پنجم مهرماه 1401 بازداشت و به زندان اوین منتقل شد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی روحانیون 50 سال فعالیت تبلیغی و فرهنگی کرده و فوت کرده اند اما خانواده آنها هنوز مستأجرند و خدمات حداقلی دریافت می کنند. هر چند همین نیز جای شکر دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۱    
حوزه/ مؤسسه فرهنگی هنری مطالعات راهبردی نگاهی نو، قریب به 15 سال است که در ایام نوروز در اماکن و سایت های باستانی کشور اقدام به فعالیت های تبلیغی و فرهنگی کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ستایشی سخنگوی قضا گفت: برای آذر منصوری و صادق زیباکلام قرار ناحیه جلب دادرسی صادر و به دادگاه کیفری 2 ارسال شده است. اتهام این دو نفر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی است. برای این دو نفر نسبت به فعالیت تبلیغی علیه نظام، قرار منع تعقیب صورت گرفته است. توضیحات ستایشی را ببینید.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه: آقای کیانیان مع الاسف مرتکب نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی شده است. پرونده وی در شعبه بازپرسی ناحیه دادسرای عمومی انقلاب تهران و در مرحله تحقیقات مقدماتی است و به محض حصول نتیجه، اعلام خواهد شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جماران: سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در خصوص پرونده صادق زیباکلام، رضا کیانیان و آذر منصوری گفت: پرونده کیانیان به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار غیر و تشویش اذهان عمومی، در مرحله تحقیقات مقدماتی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 520 مبلغ بومی در ایام شعبان در نقاط مختلف استان فعالیت تبلیغی دارند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۱    
داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در مصاحبه با صدا و سیمای استان اردبیل گفت: با توجه به فعالیت تبلیغی دشمن، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید با رویکردهای جدید تداوم یابد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان از فعالیت تبلیغی 950 مبلغ در دهه مهدویت در مناطق مختلف این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
950 مُبلغ در دهه مهدویت به مناطق مختلف شهری و روستایی لرستان اعزام می شوند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وکیل مدافع توماج صالحی گفت که پرونده موکلش را بطور کامل خوانده و آماده برگزاری دادگاه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
هشتمین رئیس جمهور ایران، از جمله نوجوانان حامی انقلاب بود که با شرکت در تظاهرات و فعالیت تبلیغی علیه رژیم پهلوی، به صف انقلابیون پیوست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۱    
جواد فروغی معتقد است: فعالیت تبلیغی یک قاری در سطح بین الملل تلفیق علم و هنر است. اگر قاریان صرفاً به تلاوت بپردازند به تکرار کارهای دیگران اهتمام داشته اند، حال آن که با توجه به شرایط حاکم بر دنیا که رسانه امپراطوری آن را عهده دار است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر با بیان اینکه 44 عنوان برنامه در دهه فجر از سوی این اداره در دهه فجر انجام می شود از فعالیت تبلیغی 130 روحانی و مبلغ در این ایام خبر داد و گفت: این مبلغان مباحث تبلیغ و جهاد تبیین را بیان می کنند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۰۰    
کتاب تاریخ روابط ایران و امریکا: جاستین و شارلوت پرکینز, مبلغان پروتستان در سال 1833 در حالی که شارلوت باردار بود وارد ایران شدند. آن ها مدرسه پسرانه ای در ارومیه بنا نهادند و نخستین ترجمه سریانی از عهد جدید را که همچنان بخش اعظمی از آشوری های پروتستان از آن استفاده می کنند، منتشر کردند ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مبلغان موسسه دارالزهرا (س) تحت اشراف دفتر مرحوم آیت الله صافی گلپایگانی به ترویج دین در مساجد محل اعتکاف می پردازند. به گزارش شفقنا، با فرا رسیدن ایام البیض ماه رجب و برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در مساجد و حضور جوانان و نوجوانان پسر و دختر در این جمع عبادی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو از یک سو با تولید سریال های مبتذل و غیر اخلاقی ذائقه سازی می کند و از سوی دیگر تبدیل به میدانی برای حضور سلبریتی های ضد نظام شده است و فراتر از این ها خود به عنوان کنشگری تمام عیار علیه نظام فعالیت تبلیغی می کند و بر آتش آشوب های خیابانی می دمد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نازیلا معروفیان در صفحه توییترش نوشته است: براساس رای شعبه 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی افشاری، با اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از طریق انتشار مصاحبه با پدر مهسا امینی به دو سال حبس تعزیری، 15 میلیون تومان جریمه و 5 سال ممنوع الخروج از کشور محکوم شدم.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مژگان ایلانلو کارگردان مستند ساز و فعال اجتماعی امروز از سوی دادگاه انقلاب به 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد. بر اساس رای صادر شده از سوی قاضی افشاری، رییس شعبه 26 دادگاه انقلاب مژگان ایلانلو کارگردان مستند ساز به جرم اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور به مدت 6 سال ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ستایشی درباره آخرین وضعیت پرونده فائزه هاشمی گفت: مشارالیه در دو پرونده محکومیت دارد. یکی از آن پرونده ها اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و پرونده دیگر توهین به مقدسات است. متهم در پرونده نخست به 15 ماه حبس تعزیری و در پرونده دوم به 37 ماه حبس تعزیری محکوم شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
میزان نوشت:ستایشی درباره آخرین وضعیت پرونده فائزه هاشمی گفت: مشارالیه در دو پرونده محکومیت دارد. یکی از آن پرونده ها اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و پرونده دیگر توهین به مقدسات است. متهم در پرونده نخست به 15 ماه حبس تعزیری و در پرونده دوم به 37 ماه حبس تعزیری محکوم شده است ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت پرونده فائزه هاشمی توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
کاوه، وکیل روحی گفت: . هیچ دلیل و مدرکی مبنی بر توجه اتهام اغوا و تحریک مردم به جنگ و کشتار با یکدیگر و فعالیت تبلیغی علیه نظام وجود ندارد و در خصوص اتهام ارتداد از طریق آتش زدن قرآن نیز صحیح نیست .
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مژگان ایلانلو کارگردان مستند ساز و فعال اجتماعی امروز از سوی دادگاه انقلاب به 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
علیرضا خوشبخت، روزنامه نگار و فعال سیاسی که پیش از این و در تاریخ 31 شهریورماه به همراه همسرش بازداشت و پس از گذراندن 94 روز به قید وثیقه آزاد شده بود از سوی شعبه 29 دادگاه انقلاب تهران به 5 سال حبس تعزیری قابل اجرا محکوم شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اتهامات اجتماع و تبانی و فعالیت تبلیغی به موکلم تفهیم و آخرین دفاع اخذ و ایشان با وثیقه و قرار نظارت قضایی منع فعالیت رسانه ای مرتبط با جرایم ارتکابی در فضای مجازی آزاد شد . ما به این قرار نظارت غیر قانونی اعتراض کردیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان در گزارشی درباره ادعای صدور احکام طویل المدت برای متهمان حوادث اخیر توضیحاتی ارائه کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۲:۱۲    
حوزه/ وقتی همسرت درگیر کار تبلیغی است، خواه ناخواه خودت نیز وارد این کار می شوی و همچون او انجام بسیاری از کارها به دغدغه ات تبدیل می شود. خانم بنی نعمه هم از این قاعده مستثنی نبوده و به واسطه فعالیت تبلیغی همسرش، وارد عرصه فعالیت در مسجد می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
احکام بدوی شش سال زندان و دو سال تبعید رضا شهابی و حسن سعیدی، دو عضو زندانی سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس رانی تهران، در دادگاه تجدیدنظر تایید شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۹۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا،علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران 12 تیرماه از صدور کیفرخواست پرونده فائزه هاشمی به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و توهین به مقدسات خبر داد و اعلام کرد: پس از طی روال قانونی ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، دادگاه رسیدگی به جرایم فائزه هاشمی تشکیل شد و وی به 5 سال حبس محکوم شده است. پیش از این حکم نهایی دادگاه بدوی در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی اعلام شده بود. ...