دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۷:۵۱Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرامش بهاری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
دریای خزر امروز با موج کوتاه همراه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در بهار با افزایش دما و گرم شدن هوا، روزانه مهمانان دریای خزر بیشتر می شوند تا از آرامش و زیبایی آن نهایت لذت را ببرند و هر کدام به نوعی از این منظری ناب استفاده می کنند، با قدم زدن، شنا کردن، تماشای غروب آفتاب، شن بازی و حتی قایق سواری و تفریحات ساحلی... ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۱    
کارشناس فرهنگی و قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرانزلی گفت: مه یاس نجفی سه ساله از تهران که به عنوان مسافر نوروزی بندرانزلی در غرفه نقاشی بکش جایزه بگیر طرح آرامش بهاری شرکت کرده بود، امروز پس از دریافت جوایز قرعه کشی نقاشی های منتخب، مبلغ هدیه خود را به آستان مقدس بی بی حوریه اهدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی با اشاره به خروج تدریجی سامانه بارشی، شرایط جوی مازندران از امروز چهارشنبه تا اواسط هفته آینده را صاف و آفتابی همراه با روند تدریجی افزایش دما پیش بینی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: 37 بقعه در سراسر استان مجری طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی بودند و 35 هزار نفر در زائر سراهای این بقاع متبرکه اسکان داده شدند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد در تشریح گزارش طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی در جمع خبرنگاران ، بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد را محفل نورانی گردشگران نوروزی عنوان کرد .
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۷    
اعضای ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر برنامه های این ستاد در ماه مبارک رمضان و ایام نوروز را به صورت کمی و کیفی تشریح کردند یکی از موارد جالب توجه در این آمار ثبت بیش از 14 میلیون نفر بار زیارت در طرح آرامش بهاری بود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی امسال در 61 بقعه متبرکه همدان اجرا شد که 170 هزار نفر از خدمات این طرح بهره مند شدند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۲    
بادروح گفت: در ایام تعطیلات نوروزی و در قالب طرح آرامش بهاری، 2 هزار و 950 نفر از غرفه های برپا شده این طرح در امامزادگان ابراهیم و قاسم(ع) آستارا بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- معاون امورفرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان همدان گفت: از 27 اسفند سال گذشته تا 14 فروردین 170 هزار نفر از خدمات طرح آرامش بهاری در بِقاع متبرکه استان استفاده کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۰    
طرح آرامش بهاری 1403 با غرفه های متنوع فرهنگی، قرآنی و اجتماعی در بقعه متبرکه امامزادگان یاسر و ناصر(ع) شهرستان طرقبه شاندیز به مدت 15 روز درحالی اجرا شد که در طول این ایام بیش از 130 هزار زائر داخلی و خارجی به این بقعه متبرکه مشرف شدند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار به اجرای طرح آرامش بهاری از 28 اسفندماه تا 15 فروردین ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: حدود 2 هزار و 300 مسافر از امام زاده ها و بقاع متبرکه این شهرستان بازدید به عمل آوردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: یک میلیون و 517 هزار زائر و مسافر نوروزی از خدمات معنوی و رفاهی طرح آرامش بهاری در جوار 41 امامزاده و بقاع متبرکه استان بهره شدند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری با اشاره به برگزاری طرح آرامش بهاری و ضیافت بهاری در بقاع متبرکه شاخص استان، گفت: در ایام نوروز، بالغ بر 140 هزار زائر از بقاع متبرکه استان بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۶    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از اجرای طرح آرامش بهاری در آستان مبارک 41 امامزاده و بقعه متبرکه استان هرمزگان در نوروز 1403 و همچنین افزایش تعداد مسافران و زائران نسبت با سال گذشته خبر داد و افزود تعداد یک میلیون و پنج هزار نفر زائر و مسافر نوروزی از خدمات معنوی و رفاهی این طرح در جوار ...
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف هرمزگان از اجرای طرح آرامش بهاری در 41 بقعه متبرکه خبر داد و گفت: بیش از یک میلیون مسافر نورزی و زائر از خدمات معنوی و رفاهی این طرح بهره مند شدند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – محمود زاده از اجرای همزمان طرح مشترک آرامش بهاری وطرح ضیافت الهی در 60 بقعه متبرکه شهرستان کاشان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۳    
104 هزار زائر نوروزی سبزوار از طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۴    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 104 هزار و 50 زائر نوروزی از طرح آرامش بهاری امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان در بازه زمانی 28 اسفند پارسال تا 14 فروردین امسال بهره مند شدند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۱:۰۳    
مراسم سومین شب قدر همزمان با طرح آرامش بهاری وضیافت الهی با قرائت ادعیه و توسل به قرآن توسط حجت الاسلام و المسلمین امیری،مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان در امامزادگان شهرکرد برگزار شد./ عکاس: علی ترکی
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از 25 اسفندماه تا 13 فروردین ماه در قالب طرح آرامش بهاری 59 هزار نفر در بقاع متبرکه اسکان یافتند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز گفت: از 25 اسفندماه سال گذشته تا امروز بیش از یک میلیون زائر در بقاع متبرکه استان حضور یافتند و از خدمات طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی بهره مند شدند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
دریای خزر امروز با موج کوتاه همراه است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به همزمانی برگزاری طرح های آرامش بهاری و ضیافت الهی، گفت: بیش از 20 هزار زائر در ایام نوروز سال 1403 از اماکن مذهبی کردستان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور: دو هزار بقعه متبرکه در ماه مبارک رمضان و در ایام نوروز دو طرح ضیافت الهی و آرامش بهاری را اجرا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: تا سیزدهم فروردین امسال 200 هزار زائر در طرح آرامش بهاری شرکت کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۳    
معاون فرهنگی اوقاف و امورخیریه لرستان گفت: 200 هزار زائر نوروز امسال در طرح آرامش بهاری شرکت کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۱۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: بقاع متبرکه در ایام نوروز و همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری میزبان بیش از 10 میلیون زائر بودند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۴    
حجت الاسلام بخشی پور گفت: از 25 اسفندماه تاکنون در راستای اجرای طرح ضیافت الهی و آرامش بهاری تعداد زائران بقاع متبرکه خراسان جنوبی به 317 هزار و 89 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۷:۳۳    
رودخانه روستای گلحیدر شهرستان نهاوند و طبیعت بهاری سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز از برگزاری ویژه برنامه لیالی قدر در 40 بقعه متبرکه این استان در راستای اجرای طرح های ضیافت الهی و آرامش بهاری خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام پرویز بخشی پور صبح شنبه به خبرنگاران درباره اسکان مسافران نوروزی در طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه اظهار کرد: در روز اول طرح 25 فروردین تعداد زائران بقاع 3 هزار و 595 نفر و تعداد اسکان یافتگان 538 نفر بوده است. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۴    
در ایام نوروز امامزادگان شهرستان شیروان بیش از سایر فصل ها میزبان مسافران، گردشگران و زائران هستند، امامزادگان فضایی وصف نشدنی همراه با حال معنوی آرامش بهاری را تقدیم مسافران نوروزی می کنند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل تدینی ” در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این تعداد زائر با حضور در بقاع متبرکه و امام زادگان مجری طرح ضیافت الهی و آرامش بهاری از برنامه های مختلف این طرح بهره مند شدند. ...
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۳    
رشت – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: از ابتدای اجرای طرح ضیافت الهی و آرامش بهاری تا پایان روز هشتم نوروز یک میلیون و 310 هزار نفر از برنامه های این طرح بهره مند شدند. این پست 46 بار بازدید شده
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام آزادی گفت: در نیمه اول طرح آرامش بهاری بیش از 600 هزار زائر در بقاع متبرکه هرمزگان از این طرح بهره مند شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: از بیست و هشتم اسفند ماه سال 1402 تاکنون در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه(س) خواهر امام رضا(ع) میزبان سی هزار نفر زائر و گردشگر مذهبی بوده است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه از حضور 6 میلیون 800 هزار زائر طی نوروز 1403 در بقاع متبرکه خبر داد و گفت: در کل کشور 425 امامزاده امکان استقرار زائر را دارند که بر اساس آماری که از استانهای مختلف کشور ارائه شده از 28 اسفند تا پایان پنجم فروردین حدود 200 هزار نفر شب در زائرسراها اسکان ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گناباد از اجرای طرح ضیافت الهی، آرامش بهاری در مرقد علامه مجاهد شیخ محمدتقی بهلول گنابادی خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف شهرستان ابهر گفت: طرح آرامش بهاری از 28 اسفند سال 1402 آغاز شده و تا 15 فروردین سال جاری در شهرستان ابهر ادامه پیدا می کند و در قالب این طرح برنامه های متنوع فرهنگی و قرآن خوانی برای روزه داران تدارک دیده شده است.
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر ، فرمانداری لنگرود مطلبی را در خصوص بازدید فرماندار به عنوان رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان لنگرود از محل استقرار و مراکز خدمات رسانی برای مسافران نوروزی شهرستان منتشر کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از درخشش آستان مقدس امامزاده سید محمد (علیه السلام) مراغه در طرح آرامش بهاری خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۲    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: طرح آرامش بهاری امسال در قریب به 70 بقعه متبرکه سراسر استان کرمان در حال اجرا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
از آغاز اجرای طرح آرامش بهاری تا 6 فروردین ماه بیش از 3 هزار نفر به زیارت امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان خلیل آباد مشرف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: طرح آرامش بهاری با هدف خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی و نیز ضیافت الهی در 15 بقعه متبرکه غرب استان خراسان رضوی در حال اجراست.
شباویز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۲    
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد و هیأت همراه در طرح نوروزی آرامش بهاری از برنامه های در حال اجرای حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه سلام الله علیها بازدید بعمل آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان می گوید: 12 بقعه متبرکه و امامزاده شاخص در استان میزبان طرح نوروزی آرامش بهاری و ضیافت الهی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی گفت: در مجموع در طرح آرامش بهاری تا کنون زائران بقاع متبرکه خراسان جنوبی 205 هزار و 607 نفر و اسکان یافتگان در بقاع به 32 هزار و 658 نفر بوده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران ، طرح های نوروزی و آرامش بهاری در مهدیشهر در حال اجراست.