پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اوقاف»

ایکنا   ۷ ساعت پیش    
فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء سی ام قرآن کریم با صدای نفر اول مسابقات بین المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۶۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه با تشریح جزئیات برگزاری نماز عید سعید فطر در بقاع متبرکه کشور گفت: نماز عید فطر در بقاع متبرکه ای که در مناطق زرد و آبی قرار دارند در شبستان ها و در مناطق قرمز و نارنجی فقط در فضاهای باز و صحن ها برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: قاریان جمهوری اسلامی ایران بیش از 200 رتبه بین المللی در حوزه قرآنی را کسب کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۸    
معاون امور حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف با تاکید براینکه بایدنگاهی اقتصادی به حوزه وقف داشته باشیم،گفت:با راه اندازی صندوق های وقفی به عنوان یک نهاد جدید می توان ، خدمات زیادی به جامعه داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون استفتاء صحت وقف پول و استفاده از منافع آن در جهت نیت واقف می تواند تحول و انقلابی را در حوزه وقف های جدید و تشویق قاطبه مردم به انجام کارهای خیر در بستر وقف ایجاد کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف استان قم گفت: اجرای امینانه نیت واقفان اصلی اساسی در سازمان اوقاف محسوب می شود و هیچ کس حتی رهبر معظم انقلاب دخل و تصرفی در این زمینه ندارند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ “علی قره باغی” روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این تعداد بسته معیشتی توسط گروه های جهادی، خیرین، نواحی سپاه و نهادهایی نظیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، آستان قدس رضوی و سازمان اوقاف و امور خیریه تهیه و توزیع شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: موقوفه باغ مهدی خان از جمله پروژه های در دستور کار ساخت و ساز این اداره است که اکنون مجوز این پروژه از سوی سازمان اوقاف صادر و در مرحله اجرایی قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۱    
معاون مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با بیان اشکالات سایت ثبت نام در دوره گذشته و فعالیت یک تیم تخصصی بر روی آن، به بازطراحی آن اشاره کرد و گفت: بیش از 100 مرحله تست آزمایشی انجام شد و در حال حاضر اگر شخصی بخواهد در سایت ثبت نام کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف وامور خیریه با اشاره به آغاز طرح توانمندسازی و اشتغال آفرینی این سازمان در سطح کشور، از اجرای سه گام آموزش، توانمندسازی و بازاریابی فروش محصولات بمنظور تحقق شعار سال و نقش آفرینی بیشتر در ارتقاء ظرفیت موقوفات و بقاع متبرکه در اشتغال زایی خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته هجدهم اردیبهشت 1400 نشست قرآنیان منادیان نور امید با موضوع گفتمان امید و باور به توان مردم وتواصی به حق و صبر، با حضور رؤسای سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف وامور خیریه و 40 تن از اساتید و پیشکسوتان قرآنی کشور در مجتمع فرهنگی شهدای هفتم تیر سرچشمه برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف در نشست قرآنیان منادیان نور و امید، مهم ترین و اصلی ترین هدف دشمن از اقدامات در جبهه های مختلف را ناامیدی مردم از آینده برشمرد و گفت: در عرصه انتخابات مدیریت جهادی را اعمال کنید، ببینید چه اتفاقی می افتد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: نشان دادن اقدامات سازمان اوقاف به مردم باعث می شود تا بیشتر اموال خود را وقف کنند چراکه می بینند کمک های آن ها امانت داری می شود و به دست نیازمندان حقیقی می رسد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء بیست و چهارم قرآن کریم با صدای نفر اول مسابقات بین المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۵    
معاون آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به ارائه نتایج پایش دستگاه های عضو ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم، گفت: دستگاه ها فعالیت هایی داشته اند، اما اکثر اقدامات ابلاغی انجام نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقدامات عملیاتی در طرح جامع "شمیم خدمت" شامل نیاز سنجی شغلی، مشاوره شغلی، ارزیابی طرح های اقتصادی خانگی و بازار یابی فروش و راهبری شغلی است.
بازی سازان برای شرکت و ارسال اثر به هفتمین جشنواره فرهنگی هنری وقف؛ چشمه همیشه جاری تا 23 اردیبهشت ماه فرصت دارند. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام عادل: در بقاع متبرکه 22 استان، جلسه تخصصی تفسیر قرآن بدون حضور جمعیت با اعزام مفسرین مجمع عالی مفسرین حوزه علمیه در حال برگزاری است که از صداوسیمای مراکز استان ها پخش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه موقوفات نشانه ای از تمدن کشور است، گفت: بخش قابل توجهی از توسعه علمی کشور مدیون وقف بوده زیرا بسیاری از کتابخانه های جامع کشور موقوفه هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش دستورالعمل نحوه و فرآیند تأسیس دبیرستان های علوم و معارف اسلامی را جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء بیست و یکم قرآن کریم با صدای نفر اول مسابقات بین المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه ضروری است دست هیئت امنا برای فعالیت بازتر باشد، گفت: باید توسعه امامزادگان همواره مورد توجه باشد و هدف اصلی هم همین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یزد ثبت نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه از فردا در یزد آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تحول سازمان اوقاف کشور گفت: شهرستان زرندیه پایلوت احیاء زمین های موقوفه ای در راستای تولید و اشتغال انتخاب شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه به تشریح برگزاری مراسم لیالی قدر در بقاع متبرکه سراسر کشور پرداخت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس پژوهشکده زیست و فناوری رویان اصفهان گفت: هزینه های پرورش دام افزایش یافته است و نمی توان با توجه به وضعیت منابع آبی در استان نسبت به توسعه مزارع خوراک دام اقدام کرد. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: وجود امامزاده سید عباس بجنورد بعنوان یک توقفگاه مذهبی ؛ توریستی و گردشگری می تواند راه توسعه این استان را هموارتر کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به تشریح تٲثیرات پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون استفتاء صحت وقف پول و استفاده از منافع آن در جهت نیت واقف پرداخت و گفت: تٲیید وقف پول از سوی رهبر انقلاب سرفصل مهمی برای وقف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در نظر داریم از ظرفیت های مجموعه پژوهشگاه زیست و فناوری رویان برای توسعه فعالیت در مزارع موقوفه کشور استفاده کنیم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۷    
به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، حجت الاسلام محمد نوروزپور مدیرکل اماکن مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه درمورد بهترین اعمال در ماه مبارک رمضان با برنامه صبح و گفت وگو مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۷    
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از ضبط 300 تلاوت جدید برای پخش از رسانه ملی به ویژه در موعد اذان گاهی با دو رویکرد بهره مندی از چهره های جدید و تلاوت های معنی محور با همکاری شورای عالی قرآن و سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای به استفتاء رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه پیرامون صحت وقف پول و استفاده از منافع آن در جهت نیت واقف پاسخ دادند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
برنامه قلمرو فرهنگ امروز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه با موضوع بررسی نقش نیکوکاران در مدرسه سازی از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه قلمرو فرهنگ امروز با حضور حجت الاسلام شرفخانی، رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و در گفت و گوی تلفنی با دانش داد الهی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در احکامی جداگانه، مدیرکل دفتر ریاست، مدیرکل بهره وری و مشاور رئیس سازمان را منصوب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء سیزدهم قرآن کریم با صدای نفر اول مسابقات بین المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه برنامه ریزی جهت برگزاری مرحله اول رزمایش مواسات و همدلی در سال جاری با حضور مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی، جانشین فرماندهی سپاه جوادالائمه (ع) و دستگاه های اجرایی همچون بسیج سازندگی، آستان قدس رضوی و سازمان اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: برای تسریع در شروع عملیات اجرایی طرح توسعه امامزاده سید عباس(ع) باید طرح نهایی حداکثر تا یک هفته آینده با اعمال نظرات و پیشنهادات دستگاه های تخصصی برای ارسال به سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ارائه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان آغاز نام نویسی مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف در این استان 13 اردیبهشت ماه امسال بوده و به مدت یک ماه نیز ادامه دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: راه اندازی کارگاه بزرگ صنایع دستی استان اصفهان در حمام تاریخی خوانسار بهره برداری می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء یازدهم قرآن کریم با صدای نفر اول مسابقات بین المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۶    
ایکنا در هفت این هفته به شیوه نامه چهل وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه، آغاز فرایند سی وششمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم ،نشست های علمی متعدد ماه مبارک رمضان، تولید محتواهای قرآنی و رمضانی خبرگزاری ایکنا ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء دهم قرآن کریم با صدای نفر اول مسابقات بین المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه از فعالیت این نهاددر زمینه آموزش های تبلیغی در فضای مجازی خبرداد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حجت الاسلام محمد نوروزپور مدیرکل اماکن مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه درمورد بهترین اعمال در ماه مبارک رمضان با برنامه صبح و گفتگو مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هشتمین روز از ماه مبارک رمضان، فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء هشتم قرآن کریم با صدای حامد ولی زاده، نفر اول مسابقات بین المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حجت الاسلام محمد نوروزپور مدیرکل اماکن مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه در برنامه صبح و گفتگو درمورد فواید روزه در ماه مبارک رمضان گفت: یکی از مهم ترین فواید روزه، حفظ صحت و سلامتی بدن است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی راه ارتقای اعتماد مردم به وقف و اوقاف را عملکرد شفاف این سازمان دانست وگفت: سازمان اوقاف باید به مردم گزارش دهد که درآمدش چقدر بوده و چقدر و کجا خرج کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام خاموشی در پیامی درگذشت سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام نوروز پور مدیر اماکن مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف گفت: راز و نیاز کردن با خداوند در همه ایام و روزها و ساعات شدنی است ولی ماه رمضان امتیازی ویژه دارد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مردم نیوز : رضا معممی مقدم مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف درباره اقدامات، عملکرد و فعالیت های این اداره کل در سال 99 اظهار کرد: مجموع موقوفات کشور 207 هزار و 327 و تعداد نیات 306 هزار و 920 است ...