سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۰۷Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اوقاف»

رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۵    
اولین دوره از 4 دوره عمومی تربیت مبلغ در فضای مجازی ویژه مبلغین اعزامی و بومی سازمان اوقاف و امور خیریه در بستر پیام رسان ایتا به صورت آفلاین برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۶    
بیست و پنجمین جلسه ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن چهارم آبان ماه با حضور اعضای این ستاد در سازمان اوقاف برگزار می شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
آسیا نیوز / یزد ؛ حجت الاسلام حسین زارع زاده ، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر اجرای دقیق نیت واقفان تاکید بسیار زیادی دارند و سازمان اوقاف و امور خیریه موظف است موقوفاتی را که به عنوان امانت در اختیار دارد طبق نیات واقفین نیک اندیش عمل کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۰    
مهدی قره شیخلو، رئیس مرکز قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه کشور هفته گذشته در برنامه مصباح شبکه قرآن و معارف سیما حاضر شد و گزارشی از پایش دستگاه های عضو ستاد ملی راهبری حفظ قرآن را ارائه کرد که در ادامه این بخش را مشاهده می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف با تاکید بر لزوم احیای وقف گفت: باید با ابزارهای جدید در راه توسعه موقوفات قدم برداریم تا باعث شویم که بهره وری موقوفات افزایش یابد و اجرای نیت واقفین نیز بهتر انجام شود.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در جریان بازدید از نمایشگاه "دستاوردهای نهاد وقف" که در محل سازمان اوقاف و امور خیریه برپا شده بود، راه اندازی صندوق سرمایه گذاری وقف را بعنوان راهکاری برای ورود سرمایه های غیر مولد به چرخه اقتصاد عنوان کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی 1400 در راستای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش و با هدف تکریم و تجلیل از کادر بهداشت و درمان برگزار خواهد شد. بر این اساس تلاشگران کادر بهداشت و درمان کشور و خانواده شهدای سلامت در [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا از نمایشگاه ملی وقف، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه پس از مراسم افتتاحیه با حضور در نمایشگاه ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، سیدحیدر مرتضوی مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه همیشه سعی کرده تا در بهبود خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان پیشرو باشد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، نشست صمیمی مجمع خیرین سلامت با رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه (امروز 20 مهر) در ساختمان شهید سلیمانی این سازمان برگزار شد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سورنا ستاری روز چهارشنبه در همایش ملی یاوران وقف و افتتاح نمایشگاه وقف سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: پیش از این توسعه یافتن در کشور حاصل سازندگی کارخانجات بود اما امروز توسعه مفهوم های دیگری هم دارد امروز مهم روش هاست که باید روی آن کار کرد. وی ادامه داد: توسعه یک [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از سارمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه امروز چهارشنبه (21 مهر) در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف با بیان اینکه موقوفات زیرساخت سازمان اوقاف هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۵    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: تنها مسیر برای حل مشکلات وقف در استان قزوین تفاهم و توافق است که باید در دستور کار دستگاه های متولی به ویژه سازمان اوقاف و اشخاص ذی نفع قرار بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی، نظارت و تحول سازمانی سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: این سازمان با موقوفاتی که در اختیار دارد، ظرفیت ها و کارکرد های متعددی برای سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان دارد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: در نیمه نخست امسال بیش از 23 هزار موقوفه در کشور شناسه ثبت اسناد دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف امروز (چهارشنبه) در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۶    
گروه استان ها- معاون امور مجلس و استان ها سازمان اوقاف گفت: در حوزه اقتصادی یا بهره وری اقتصادی شاهد سرمایه گذاری در بخش های دانش بنیان و فناوری های نو هستیم و شرکت های مختلفی توسط اداره اوقاف احیاء شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نوری زاد با تاکید بر ضرورت هدایت نیات واقفان به سمت نیازهاری روز جامعه از جمله حوزه علم و دانش گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در رفع آسیب های اجتماعی، فقر و فساد و ترک اعتیاد می تواند نقش مهمی را ایفا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۰    
نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف که به مناسبت دهه وقف و به منظور حرکت به سمت فعالیت های دانش بنیان در سازمان اوقاف و امور خیریه دایر شده بود، پس از یک هفته فعالیت، به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار با قائم مقام وزیر اوقاف و امور دینی عمان گفت: ما پیشرفت های علمی را طبق نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی برای کل مسلمانان می دانیم و وظیفه خودمان می دانیم تا به کل عالم اسلام و مسلمین جهان خدمت رسانی کنیم.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۰    
اصفهان _ حجت الاسلام نوری زاد با اشاره به ظرفیت های استان اصفهان در حوزه وقف، گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور همواره حامی شرکت های دانش بنیان و نخبگان علمی بوده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵    
حجت الاسلام خاموشی گفت: اخیرا مطالبات زیادی برای نیات جدید در عرصه وقف انجام شده است که توسعه علم و بومی سازی علم از جمله آنها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نشست خبری معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اصحاب رسانه برگزار شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه از توزیع بیش از 2 میلیون بسته معیشتی توسط سازمان اوقاف در کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: رایزنی شده تا شناسنامه ملی وقف را برای موقوفات صادر کنند که تا پایان سال جاری برای 197 هزار موقوفه استان اصفهان شناسه صادر می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۲    
مدیرکل اوقاف کرمانشاه با تأکید بر حمایت این سازمان از اقدامات علمی جوانان، گفت: سازمان اوقاف رویکرد جدیدی را در پیش گرفته و در حمایت از شرکت های دانش بنیان و اقدامات علمی جوانان ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: این سازمان یک بنگاه اقتصادی صرف نیست، بلکه سازمانی بالنده است که می تواند در حوزه های فرهنگی و دینی و رفع آسیب های اجتماعی نقش مهمی ایفا کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۷    
حوزه/ حجت الاسلام نوری زاد با اشاره به اینکه در حال حاضر 205 هزار موقوفه با بیش از یک ونیم میلیون رقبه در کشور داریم، گفت: البته موقوفات زیادی در دست احصاء بوده، در همین راستا 830 نیت در امور وقف وجود دارد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفتگویی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای وقف گفت: سازمان اوقاف وامور خیریه در رویکرد جدیدش در حمایت از شرکت های دانش بنیان که بعد از حضور دکترخاموشی خیلی پررنگ شده و میتوانیم بگوییم تغییر مسیر داده و سیاست جدیدی را ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به طرح پیشنهادی به وزارت بهداشت برای استفاده از بقاع متبرکه برای تزریق واکسن، گفت: هنوز الزامی وجود ندارد که مردم برای زیارت اماکن متبرکه کارت واکسن داشته باشند، اما با واکسینه شدن کل جامعه ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰    
ایرسا_ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: سازمان اوقاف در رویکرد جدیدش از حالت سنتی و لایه های قدیمی خارج و به حمایت از شرکت های دانش بنیان روی آورده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حجت الاسلام محمد نوروزپور مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه با برنامه صبح و گفتگو به مناسبت هفته وحدت مصاحبه تلفنی کرد. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ گفت: یک مادر و دختر ساوجبلاغی هر کدام با اجرای یک وقف به عنوان واقفان برتر کشوری توسط رییس سازمان اوقاف و امور خیریه و معاون رییس جمهور تجلیل شدند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون دانشجویی و فرهنگی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: فعالیت های سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه دانش بنیان ها باعث امیدآفرینی و همچنین باعث می شود تا سرمایه اجتماعی این سازمان افزایش پیدا کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۹    
تهران (پانا) - مدیر مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه عدم وجود انس با قرآن، ضعف جامعه است، به پرورش علاقه مندان در زمینه تربیت قاریان توانمند قرآنی و ساخت محتوای مفید و مناسب برای آموزش مفاهیم قرآنی در جامعه تاکید کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت با بیان اینکه فعالیت های دانش بنیان فرصت های جدیدی را پیش روی جوانان می گذارد، گفت: فعالیت های سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه دانش بنیان ها باعث امیدآفرینی می شود و همچنین باعث می شود تا سرمایه اجتماعی این سازمان افزایش پیدا کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف گفت: زمینه همکاری ما با آموزش و پرورش در بخش هایی چون آموزش، ویژه دانش آموزان مستعد قرآنی، سنجش توانایی و دانش و مهارت نیروهای قرآنی آموزش و پرورش در طرح ساماندهی داوران، و تفاهم نامه در زمینه مسابقات قرآن دانش آموزی می تواند انجام شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حجت الاسلام محمد نوروزپور مدیرکل بقاع متبرکه و امکان مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه با برنامه صبح و گفتگو در مورد هفته وحدت مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در حسینیه اعظم زنجان ضبط شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۲:۲۱    
نقش سازمان اوقاف و برخی مقامات سابق قضائی در پرونده چیست؟
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 31 نفر از استان اصفهان در مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه با یکدیگر رقابت می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل امور امنا و متولیان موقوفات سازمان اوقاف کشور با اشاره به ضرورت تعیین امین برای موقوفات، گفت: راهبرد سازمان اوقاف حمایت از امنای موقوفات است؛ چراکه به کارگیری امین موقوفات موجب احیای وقف می شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رمضانی با اشاره به تعیین امین برای موقوفات، گفت: راهبرد سازمان اوقاف حمایت از امنای موقوفات است که به کارگیری امین موقوفات موجب احیای وقف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۳    
گروه استان ها- معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه برای گرفتن مطالبات خود در هیچ شهری مردم را تحت فشار قرار نداده و از آنها مطالبه خارج از عرفی نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مرحله کشوری مسابقات نیمه نهایی قرآن کریم سازمان اوقاف با حضور 17 شرکت کننده مازندرانی به میزبانی آمل برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام فرهادی نژاد از برگزاری مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم خوزستان امروز خبر داد و گفت: تلاوت ها پس از ضبط به مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه ارسال شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۲    
مدیر کل مجامع و شرکت های وابسته سازمان اوقاف و امور خیریه از حمایت های این سازمان از طرح های فناورانه و دانش بنیان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از سنددار شدن 23 هزار رقبه ملکی در 6 ماه نخست سال 1400 خبر داد و گفت: رسیدگی به وضعیت اسناد موقوفه و حفظ آنها یکی از دغدغه های سازمان اوقاف و امور خیریه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۴    
مراسم "رونمایی از نظام هویت هوشمند موقوفات کشور" با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.