دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۳۱Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اوقاف»

بلاغ مازندران   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت: امنای موقوفات باید به کل قوانین وقف آشنا باشند و برای افزایش بهره وری وقف با اجرای پروژه های عمرانی برنامه ریزی کنند.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نتایج مرحله کتبی سومین دوره طرح سنجش، آموزش و سطح بندی داوران مسابقات قرآن کریم که 30 آبان ماه در رشته های تجوید، وقف و ابتدا، صحت حفظ، صوت و لحن به صورت مجازی برگزار شده بود توسط مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رمضانی کاهش تصدی گری را راهبرد و مشی اصلی سازمان اوقاف و امورخیریه دانست و گفت: تلاش داریم با توانمند سازی امین موقوفات در سطح استان ها و واگذاری اداره موقوفات به امنا زمینه احیای موقوفات فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با تاکید بر آشنایی هیئت امنای موقوفات با قوانین وقف، گفت: تمامی اسناد ثبتی اوقاف باید تاپایان سال جاری حدنگاری شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نتایج مرحله کتبی سومین دوره طرح سطح بندی داوران مسابقات قرآن از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نتایج مرحله کتبی سومین دوره طرح سطح بندی داوران مسابقات قرآن از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه وبویراحمد، اعلام آمادگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور را برای سرمایه گذاری در صنعت دام این استان به عنوان یک فرصت طلایی برای تحول دامداری و به تبع آن ایجاد فرصت های جدید شغلی در منطقه بیان کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس نتایج مرحله مقدماتی بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که 26 آبان ماه، به صورت برخط برگزار شده بود از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۹    
در جریان بازدید وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آستان امامزادگان فضل و یحیی (ع) محلات بر تأمین اعتبار مورد نیاز برای بازسازی گنبد این امامزادگان با مشارکت وزارت میراث فرهنگی و سازمان اوقاف تأکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۵    
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در مورد حضور برخی صاحبان رتبه برتر مسابقات سراسری و بین المللی قرآن ادوار قبل، در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن گفت: این قانون از چند سال پیش در آیین نامه گنجانده شده و امسال مصداق پیدا کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نوبت اجرای راهیافتگان به مرحله نهایی بخش نغمات دینی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: امامزادگان و بقاع متبرکه به عنوان پایگاه های اجتماعی و فرهنگی کشور و به دلیل جایگاهی که در بین مردم دارند بسیار تأثیرگذار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نوروزپور خبر داد: براساس برنامه دو سال گذشته سازمان اوقاف برای برپایی مراسم های مذهبی در بقاع متبرکه با همکاری هیات های شاخص استانی این امر در جشن میلاد حضرت زینب(س) نیز با حضور 855 هیات اتفاق خواهد افتاد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۸    
مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، نتایج مرحله مقدماتی بخش معارفی چهل وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را اعلام کرد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۵    
تعداد بازدید: 34 معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران و هیات همراه روز گذشته  با رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در استان هرمزگان دیدار کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
25 نفر در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه به مرحله کشوری رقابت ها راه یافتند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۷:۲۵    
حجت الاسلام والمسلمین خاموشی از دو پروژه سرمایه گذاری در منطقه چارک و سرخنگی در هرمزگان بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۲    
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در مورد زمان اعلام نتایج بخش معارفی مسابقات سراسری قرآن گفت: از ابتدا اعلام شده بود که نتایج این آزمون در دهه اول آذرماه اعلام می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف آذربایجان غربی گفت: در اطلاعیه مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف اسامی برگزیدگان رشته های مختلف این دوره از مسابقات معرفی و از استان آذربایجان غربی پنج نفر به دوره نهایی راه یافتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
انتظار می رفت موضوع تعویق مسابقات قرآن تونس با پیگیری بیشتر سازمان اوقاف و امور خیریه زودتر مشخص و اعلام می شد. ضمن اینکه توجه، تکریم و حمایت نمایندگان جمهوری اسلامی ایران واطلاع رسانی دقیق، در بالابردن روحیه آنها و آمادگی هرچه بیشترشان مؤثر است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران-مدیرکل اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف و امور خیریه از اعزام 500 نفر از کارکنان درمان و بهداشت کشور به کربلای معلی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور در مراسم قرعه کشی مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن از حضور بیش از 80 کشور در مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۱    
اهواز - ایرنا - رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در خوزستان فرصتی مناسب برای تعمیق فرهنگ و معارف قرآنی در کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۱    
نتایج داوری مرحله مقدماتی چهل وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دو بخش بخش آقایان و بانوان از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد و نام هیچیک از هشت نماینده چهارمحال وبختیاری در فهرست راه یافتگان به مرحله فینال بخش آوایی قرار ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵    
مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اسامی نفرات راه یافته به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش آوایی بانوان را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از گروه های ملی همسرایی و همخوانی کشور دعوت کرده است تا آثار فاخری را در موضوعات مشخص با ضوابط معین برای اجرا در صحن مسابقات بین المللی قرآن تهیه و تولید کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام کرمی از تغییر رویکرد سازمان اوقاف از اجاره داری به محوریت تولید، فناوری و ارتقای بهره وری موقوفات خبر داد و گفت: در همین راستا 100 هکتار از اراضی کشاورزی موقوفه استان زنجان زیر کشت گیاه گلرنگ می رود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برنامه های آموزشی این مرکز تا پایان سال را معرفی کرد، از جمله این برنامه ها می توان به طرح حفظ ترتیبی قرآن و برگزاری دوره های آموزشی برای داوران و شرکت کنندگان در مسابقات سراسری قرآن اشاره کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: امسال 50 هزار نفر شرکت کننده در مراحل استانی و مقدماتی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۰    
قزوین - ایرنا- رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به شرکت 50 هزار نفر در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآنی، گفت: در نهایت بیش از 500 نفر از شرکت کنندگان به مرحله نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۹    
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت: 239 نفر در مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات نغمات دینی قرآن کریم کشور در پنج رشته به رقابت می پردازند و در پایان پنج نفر برتر هر رشته تجلیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از راهیابی 239 شرکت کننده به مرحله نهایی مسابقات ملی نغمات دینی خبر داد و گفت: از این تعداد 85 نفر خانم هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر خومه زار شهرستان نورآباد ممسنی فارس با تأکید بر اینکه خومه زار وقف نیست، تصریح کرد: سازمان اوقاف همراه با سازمان اسناد هر کارشناسی که خواستند می توانند بیاورند و در صورتی که در وقف نامه مشخص باشد که زمین های مورد اختلاف، وقفی است ما قبول می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای طرح شمیم خدمت در بیش از 500 امامزاده و بقعه متبرکه کشور خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: مرحله مقدماتی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش معارفی در رشته های تفسیر ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: وقف، نذر و اهدای کتاب در بین مردم باید فرهنگ سازی و تبدیل به ارزش شود. ارتباط و همکاری با سازمان اوقاف و خیریه می تواند به گسترش این فرهنگ حسنه در بین مردم کمک کند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک شورای تحول و تعالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با حضور ریاست سازمان ، مدیران کل و روسای واحدهای ثبتی و اوقاف هر دو مجموعه با هدف مستند سازی املاک و اراضی موقوفات برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با تأکید بر نقش جامعه قرآنی در رخدادهای مهم، گفت: جامعه قرآنی باید مانند گذشته حضور مؤثر در محلات داشته باشند و اگر تصمیم بر این شد که در اتفاقات مختلف پیام رسان های مجازی قطع شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان تنها راه نابودی غرب و استکبار را سلاح وحدت آفرین قرآن و ولایت فقیه دانست و گفت: سازمان اوقاف با تمام امکانات خود به صورت همه جانبه در مبارزه با استکبار در جریان فتنه های اخیر وارد میدان می شود.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در بازدید از مرکز نوآوری سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد در معاونت قصد داریم تغییر نگرش جدی از سمت و سوی عرضه محوری محصولات دانش بنیان به سمت تقاضامحوری و ایجاد بازار تضمین شده برای شرکت های دانش بنیان ایجاد کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رشت- رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه هدف دشمنان تضعیف بنیان قرآن و اسلام است، گفت: بعد از فتنه ها، آموزه های دینی محکم تر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف و امور خیریه از اعزام 1500 پاکبان به برکت سنت حسنه وقف به مشهد مقدس خبر داد و گفت: این گروه ها برپایه عواید انفاق واقفانی به مشهد می آیند که شاید صدها سال قبل، منبع خرد و کوچکی را وقف تأمین هزینه های تشرف زائران به مشهد کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴    
محفل قرآنی و نشست دانش آموزان قرآنی شهرری با معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امورخیریه این شهرستان، عصر امروز، 21 آبان ماه در سالن اجتماعات بقعه مقدس حضرت شیخ صدوق برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - دانش آموزان اصفهانی در شصتمین دوره رقابت های جایزه بنیاد فرهنگی البرز درخشیدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، دانش آموزان سمپاد اصفهانی در شصتمین دوره جایزه بنیاد فرهنگی البرز در بخش دانش آموزی که با حضور وزیر آموزش و پرورش ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت با انتشار فراخوان های اعلام جزئیات و ثبت نام مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی، نهمین دوره مسابقات قرآن ویژه طلاب اهل سنت، خبر از عملیاتی شدن فرم های الکترونیکی داوری این دوره از مسابقات سازمان اوقاف و ... همراه بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کرمی به رویکرد سازمان اوقاف در حفظ ، نگهداری و ارتقاء و توسعه موقوفات با استفاده از دانش روز و توان متخصصین توانمند اشاره کرد و گفت: این اقدامات با هدف افزایش درآمد به منظور اجرای هر چه بهتر و بیشتر نیات واقفین خیراندیش انجام می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه لیست نوبت پخش تلاوت راه یافتگان به مرحله مقدماتی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که طی مراسم قرعه کشی در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد؛ اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا- معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: همه ما در شرایط فعلی وظایفی بر عهده داریم و باید با همگرایی، هم افزایی و امیدبخشی به جامعه، از ارزش ها و اسلام دفاع کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: همه ما در این شرایط وظایفی داریم و باید با همگرایی، هم افزایی و امیدبخشی به جامعه از ارزش ها و اسلام دفاع کنیم.