شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۳Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اوقاف»

ایلنا   ۴ ساعت پیش    
نماینده شهرستان ساری در مجلس با تاکید بر این که هیچ مجوزی برای آبگیری سد فینسک صادر نشده است، گفت: خوشبختانه از اردیبهشت 1401 که عملیات ساخت سد فینسک متوقف شده، این پروژه هنوز هیچ گونه پیشرفت فیزیکی نداشته است ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور پیامی حمله ی دلاورانه و غیورانه ی پهپادی و موشکی به اهداف رژیم اشغالگر قدس را که پاسخ جانانه ای به تجاوزات وجنایات آن رژیم در غزه و کنسولگری ایران در سوریه بود تبریک و تهنیت گفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: تلاش کرده ایم جریان توسعه نیات واقفان به سمت و سوی وقف های دانش بنیان و حل معضلات جامعه براساس تولیدات عملی سوق پیدا کند که مردم نیز از این امر استقبال کرده اند.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: نمایندگان مجلس که داعیه شفافیت دارند و آرای خود را در سامانه شفافیت داوطلبانه منتشر می کنند، از انتشار آرای خود به طرح تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف امتناع می کنند و پاسخی هم درباره چرایی آن نمی دهند. مشخص نیست دلیل این اقدام از سوی نمایندگان داعیه دار شفافیت چیست و از کجا ناشی می شود؟
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۴    
تهران- ایرنا- رییس سازمان اوقاف و امور خیریه تقوای اقتصادی را اولویت فعالیت های سازمان اوقاف عنوان کرد و گفت: تقوا قدرت اعطایی خداوند به بندگان مومن است و حرکت در این مسیر بسیار مهم و ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه تقوا، قدرت اعطایی خداوند به بنده مومن است، گفت: در حوزه سازمان اوقاف تقوای اقتصادی بسیار مهم است و باید بسیار بالا باشد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۰    
حالا اما با گذشت بیش از 9 ماه از تصویب این طرح در مجلس، نه شورای نگهبان نظر خود درباره این طرح را اعلام کرده و نه مجلس اقدامی داشته است؛ لااقل در رسانه ها.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خاموشی گفت: در حوزه سازمان اوقاف تقوای اقتصادی بسیار مهم است و باید بسیار بالا باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۲    
طرح قرار دوازدهم سازمان اوقاف و امور خیریه در ورامین. با توزیع بسته های معیشتی میان نیازمندان اجرا می شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۷    
دبیر جامعه قرآنی عصر استان همدان با بیان اینکه استفاده از ظرفیت مردم در اجرای برنامه های قرآنی بسیار مؤثر است، بیان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی اصلی برنامه های قرآنی، هرسال فقط یک بار مسابقات قرآنی را برگزار کرده و سایر فعالیت های خود را در این زمینه کاهش داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۶    
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف گفت: 1570 نفر از مبلغان این سازمان طی نوروز و رمضان امسال به بقاع متبرکه و دیگر اماکن گردشگری و تفریحی در سراسر کشور اعزام شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با انتشار بیانیه ای از مردم شریف ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۷    
حوزه/ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ما در سازمان اوقاف خود را مخاطب اصلی شعار سال می دانیم و معتقدیم باید سهمی در بهینه سازی اقتصاد جمهوری اسلامی ایفا کنیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه و نماینده این سازمان در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد رشد 10 درصدی اسکان بودیم.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: بی شک حمله ددمنشانه صهیونیست ها که مغایر با قوانین بین المللی و تعدی به حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است، بی پاسخ نخواهد ماند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۰    
تهران- ایرنا- حضور 99 قاری و حافظ قرآن کریم از 44 کشور جهان در تهران و برگزاری مسابقات قرآن کریم با محوریت سازمان اوقاف و امور خیریه نقطه عطف رویدادهای فرهنگی پایان سال 1402 بود، سالی که توجه به اقشار نیازمند و کم برخوردار ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۵    
حوزه/ حجت الاسلام عادل گفت: اگر می خواهیم قرآن در جامعه نهادینه شود، باید مسابقات سطوح عالی هم برگزار شود چون خانواده ها را نسبت به حفظ، ترتیل و معارف کلام وحی تشویق می کند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه یکی از فرمان ها که باید به آن دقت کنیم فرمان امامت است، گفت: اگر در شب قدر با امام زمان(عج) نسبت برقرار کردیم (خیر من الف شهر) محقق می شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۴    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین خاموشی گفت: حوزه باید به استقبال رشته های جدید مورد نیاز برود و بیش از گذشته به میان رشته ای ها هم توجه شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۷    
حوزه/ حجت الاسلام غلامرضا عادل، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه همزمان با چهاردهمین روز از سی ویکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۷    
حوزه/ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه همزمان با چهاردهمین روز از سی ویکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور: دو هزار بقعه متبرکه در ماه مبارک رمضان و در ایام نوروز دو طرح ضیافت الهی و آرامش بهاری را اجرا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف گفت: یک هزار و 570 مبلغ این سازمان به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام نوروز به بقاع متبرکه و اماکن گردشگری و تفریحی در سراسر کشور اعزام و دراین اماکن فعالیت دارند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه ای حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی را به سفارت ایران در دمشق، محکوم کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۱۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: بقاع متبرکه در ایام نوروز و همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری میزبان بیش از 10 میلیون زائر بودند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف با اشاره به اعزام 1570 مبلغ در نوروز و رمضان امسال به بقاع متبرکه و دیگر اماکن گردشگری و تفریحی در سراسر کشور از اعزام یکصد استاد تفسیر به امامزادگان و بقاع متبرکه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نوری رئیس سازمان اوقاف خوی گفت: 2600 پرس غذای گرم در شب های قدر توسط خیرین با همکاری اداره اوقاف طبخ و توزیع می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۲    
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: 5 هزار مکان اسکان در بقاع متبرکه وجود دارد که ظرفیت آنها در مجموع 400 هزار نفر شب خواب می شود، همچون سال های قبل در صورت نیاز می توانیم مردم را اسکان اضطراری بدهیم. این اسکان اضطراری را تا یک میلیون نفر شب خواب در بقاع متبرکه در سال های قبل تجربه کردیم.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ازقزوین، سمیه اسمعیلی گفت: با توجه به حضور گسترده خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم انقلابی قزوین جهت شرکت در برنامه احیای شب های قدر ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: از 28 اسفند سال گذشته تاکنون 6 میلیون 800 هزار زائر نوروزی در امامزاده های سراسر کشور حضور یافتند و از این مکان ها بازدید کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۳:۰۱    
رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طی سه سال گذشته تعداد چهار هزار و 282 زندانی جرایم غیر عمد از سوی این مرکز آزاد شده و به آغوش خانواده خود بازگشته اند، گفت: مرکز امور خیریه با پرداخت بیش از 62 میلیارد تومان اسباب آزادی این زندانیان را فراهم کرده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۷    
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: حضرم حضرت زینب (س) بنت موسی بن جعفر (ع) یک قطب فرهنگی نه تنها در استان و شهر اصفهان، بلکه در کل کشور محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اوقاف گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار با جامعه قرآنی فرمودند، ما باید در تلاوت آیات الهی خدا را محور کارهایمان قرار دهیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی - اجتماعی و سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام این خبر که به فکر راه اندازی برنامه کاربردی هستیم تا بتوانیم موضوعات مختلف در امامزاده ها را پیگیری کنیم، گفت: برنامه های امامزاده ها بسیار متنوع است ...
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۲    
دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برای احداث و راه اندازی داروخانه 13 آبان در شهرستان شهرری تفاهم نامه امضا کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
امروز تفاهم نامه هایی بین سازمان اوقاف و امور خیریه با دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری تهران و بنیاد تعاون ارتش به منظور احداث داروخانه، پارک علم و فناوری و ساخت مسکن منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه مردم و مسافران نوروزی می توانند لحظه تحویل سال نو را در بقاع متبرکه سپری کنند، گفت: پیش بینی می کنیم امسال بیش از 2 میلیون نفر لحظه تحویل سال نو خود را در بقاع متبرکه سپری کنند.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: اوقاف 27 پروژه مراکز درمانی در سراسر کشور در حال احداث دارد
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با اشاره به همزمانی ماه مبارک رمضان و عید نوروز در خصوص برنامه های این سازمان، گفت: در نظر داریم تا در بقاع متبرکه طرح ضیافت الهی و آرامش بهاری را اجرا کنیم ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی در دو هزار و 200 بقعه متبرکه گفت: در بیش از هزار بقعه مراسم لحظه تحویل سال برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۱    
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در مجموع 5489 باب اتاق، زائرسرا و سوئیت آمادگی اسکان مسافران در ایام نوروز را دارد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه درباره دستاوردهای سازمان اوقاف در سال 1402، صبح امروز در این سازمان برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرهنگی حیات ، نشست خبری سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه درباره دستاوردهای سازمان اوقاف در سال 1402، صبح امروز در این سازمان برگزار شد ...
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۳    
نشست خبری حجت الاسلام غلامرضا عادل، سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه صبح شنبه 26 اسفندماه با حضور اصحاب رسانه در محل این سازمان برگزار شد. حیات
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : هزار امامزاده و بقعه متبرکه شاخص، میزبان زائران در مراسم ویژه ماه رمضان و لحظه تحویل سال خواهند بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اوقاف گفت: روزانه برنامه های قرآنی نظیر جزء خوانی، ترتیل و تفسیر در امامزاده ها برپا می شود و سفره های افطاری ساده را خواهیم داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه استعداد های قرآنی باید شناسایی شوند، گفت: تلاش کنید من رشدیافته را برای خود هدف گیری کنید و در محضر قرآن روزبروز متخلق تر باشید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۵    
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه استعدادهای قرآنی باید شناسایی شوند، گفت: تلاش کنید من رشدیافته را برای خود هدف گیری کنید و در محضر قرآن روزبروز متخلق تر باشید.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: بسیاری از کشورها در این مسابقات شرکت کردند و برخی هم حضور نداشتند باید اینها که نیامدند را بیاورید و آنها که در این مسابقات حضور داشتند را تقویت کنید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۴    
شهرری - ایرنا - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه بقاع متبرکه ظرفیت بی بدیلی برای نشر فرهنگ اسلامی دارند گفت: متولیان برای بهره برداری از این فضای مناسب برنامه ریزی کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اماکن مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف گفت: در یک روزه، فقط شکم گرسنه است و کارهایی آن را باطل می کند ولی روزه خاص کل اعضا و جوارح انسان را روزه نگه می دارد.