سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۱۶Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اوقاف»

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، در گفت وگو با ایکنا، اظهار کرد: با توجه به رسالتی که سازمان اوقاف نسبت به تبلیغ، ترویج و نهادینه کردن سنت حسنه وقف دارد، برنامه هایی جهت ایجاد وقف های جدید، در دستور کار خود قرار داده است.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
پوستر هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری وقف چشمه همیشه جاری که با هدف حمایت از هنرمندان، گسترش فرهنگ وقف و تولید آثار فاخر برگزار می شود،رونمایی شد.
روزنامه سپهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری هفتمین جشنواره وقف، چشمه همیشه جاری در همدان خبر داد. حجت الاسلام رضا حاجی زین العابدینی از برگزاری هفتمین جشنواره فرهنگی- هنری وقف ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۰    
مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در پاسخ به اعتراض یکی از قاریان شرکت کننده در مسابقات سراسری قرآن در مرحله استانی رقابت های استان سمنان، موارد مطرح شده از سوی وی را وارد ندانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف گفت: تاکنون 7 مرحله کمک های مومنانه بالغ بر یک میلیون و 205 هزار سبد غذایی به ارزش 313 میلیارد تومان توسط سازمان اوقاف توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی در اعلام اینکه ادعاهای سازمان اوقاف بر اراضی و اسناد، جمع آوری و هر جا که سند ارائه نداد، سازمان ثبت، سند اراضی را به نام منابع ملی صادر کند، خلاف نظر امامین انقلاب است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه ابلاغ شده 2500 بسته معیشتی بین نیازمندان استان اردبیل توزیع می شود.
خبرنما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۷    
پیشرفت های علمی و نظامی ایران چشم صهیونیست ها را کور کرده است به گزارش خبرنما ،نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی شهادت محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را به مقام معظم رهبری ، خانواده وزارت دفاع و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت گفت و [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: دیوان عدالت اداری چند سال گذشته در قالب هیات عمومی دیوان، مستند به استفتائات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تکلیف اختلاف موقوفات و انفال را مشخص کرده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اگر بخواهیم منصف باشیم باید بگوییم که درست چند روز قبل از اینکه خبر توزیع داروی امام کاظم (ع) از طرف زیرمجموعه های استانی سازمان اوقاف به گوش برسد ایرج حریرچی، معاون وزارت بهداشت در یک گفت وگوی مفصل تاکید کرد که هیچ دارویی نداریم که منصوب به امامان باشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون اقتصادی و بهره وری سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مشکل زمین های موقوفه شهر جدید مجلسی و ورنامخواست با همکاری وزارت راه و شهرسازی برطرف می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: 750 واحد مسکونی در یکی از زمین های موقوفه شهرستان نجف آباد در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - معاون بهره وری اقتصادی سازمان اوقاف گفت: مشارکت در طرح اقدام مسکن ملی در سازمان اوقاف و در این زمینه بهره برداری از 750 واحد در نجف آباد در دستورکار است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: انتخاب امین رقبات و موقوفات استان، گام بلندی در راستای ساماندهی هر چه بیشتر و بهره گیری از این ظرفیت های معنوی و اقتصادی است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۲    
چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به همت سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش آقایان طی روزهای گذشته در استودیوهای مرکز استانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ضبط شد تا در هفته دوم آذر ماه سال جاری از شبکه قرآن و معارف سیما پخش و ارزیابی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ابراز اطمینان کرد که سربازان گمنام امام زمان (عج) صهیونیست ها و عوامل این عملیات ناجوانمردانه تروریستی را به سزای عملشان خواهند رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس اداره ترویج وقف سازمان اوقاف و امور خیریه از ثبت 600 مورد وقف جدید در استان های کشور خبر داد.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیما: معاون بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه کشور با اشاره به اینکه سازمان اوقاف از 400 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن، تعهد ساخت 50 هزار واحد را در کشور دارد گفت:سهم استان اصفهان 750 واحد مسکونی است که در شهرستان نجف آباد ساخته خواهد شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی از اعتراض مردم روستای آق مشهد ساری با مدیرکل اوقاف استان بار دیگر پرونده آق مشهد را بر سر زبان ها انداخت. پرونده ای که در آن مبارزه برای حفظ 5600 هکتار از زمین های جنگل تاریخی هیرکانی برای نسل های بعد ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، در توئیتی با اشاره به انتشار نامه منتسب به سازمان اوقاف ضمن تشکیک نسبت به اصالت نامه، اعطای هرگونه مجوز و تأییده داروی منسوب به امام کاظم(ع) را کذب خواند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رهبری صراحتا وقف جنگلها و مراتع را غیرقانونی و غیر شرعی اعلام کرده اند اما مشخص نیست چرا سازمان اوقاف هیچ توجهی ندارد!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال اجرای تدابیر جدید رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، 18 امین برای موقوفات استان کرمان منصوب شدند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف از برگزاری هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در هشت بخش مختلف فرهنگی و هنری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل اسناد و ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه به تشریح برخی اسناد تاریخی در خصوص تایید وقفیت و تعیین حدود و تولیت موقوفه آق مشهد ساری پرداخت و گفت: این موقوفه در قرن های گذشته به دفعات مکرر مورد تایید علما و حاکمین وقت رسیده است و جای تردیدی در وقفیت آن باقی نمیگذارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از یک مرحله ای باقی ماندن مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد و گفت: شرایط مسابقات امسال اجازه اضافه کردن مرحله دیگری را نمی دهد و لذا اجرای مرحله فینال غیرممکن است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدی با اشاره به مورد ارادت بودن آستان خواهر امام در شهر رشت و گیلان، گفت: سازمان اوقاف به اجرای طرح جامع خواهر امام رشت ورود داشته باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو کارشناس حوزه تعلیم و تربیت و مبلغ دینی حوزه کودک و نوجوان را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از توزیع بیش از 15 هزار بسته معیشتی در استان در قالب طرح سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه هفته بسیج تا سالروز شهادت شهید سلیمانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه ابلاغ شده 15 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: با تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا و با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا تا صدور مجوز بازگشایی از سوی این ستاد، تربت خانه های بقاع متبرکه سراسر کشور تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت فنی بر موقوفات و اماکن مذهبی سازمان اوقاف از انعقاد تفاهم نامه بین سازمان اوقاف و وزارت میراث فرهنگی خبر داد و گفت: ایجاد فرصت شغلی و رونق اقتصادی، در حفظ و پایداری موقوفات موثر خواهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور ثبتی و حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: موقوفه "شهاب آباد" شهر درچه با برگزاری جلسه ای با مسئولان ثبت و با اجازه سازمان اوقاف و امور خیریه تعیین تکلیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاونت حقوقی ریاست جمهوری باید برای تهیه چنین لایحه ای که به ضرر وقف است، از سازمان اوقاف دعوت می کرد و این کار به صورت کارشناسی و به صورت دقیق انجام می شد که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدشهاب الدین حسینی، روز شنبه در بازدید از بیمارستان امام سجاد(ع) تبریز با بیان اینکه خدمت در عرصه بهداشت و درمان جامعه به ویژه در شرایط کنونی جهاد بوده و افتخار بزرگی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه از بازبودن صحن امامزاده ها در تعطیلات کرونا خبر داد.
مشاور معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آمادگی این وزارت خانه در اجرای تفاهم نامه با سازمان اوقاف و امور خیریه در حوزه اقدام ملی مسکن خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی سازمان جنگل ها و معاون حقوقی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور پس از ماه ها سکوت اعلام کردند که اختلافات در 2 پرونده کوه دماوند و جنگل آق مشهد همچنان باقی است و این تنها دستگاه قضایی است که می تواند با صدور رأی نهایی مبنی بر وقف بودن یا نبودن جنگل آقمشهد و کوه دماوند این اختلاف را برطرف ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اختلاف سازمان جنگل ها و سازمان اوقاف در 2پرونده آقمشهد و دماوند تنها با رأی قضایی پایان می یابد. این جمله ای است که معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف در حضور معاون حقوقی سازمان جنگل ها در برنامه روی خط خبر رادیو سلامت اعلام کرد و بدین ترتیب تنها دستگاه قضایی است که می تواند با رأی نهایی خود ...
بقاع نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان اوقاف و امور خیریه هفته بسیج را گرامی می دارد و بر لزوم ترویج و تبلیغ فرهنگ بسیجی توسط سازمان ها و نهادهای مختلف کشور تاکید می کند. سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی ضمن گرامی داشت هفته بسیج تاکید کرد ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماهنگ "جدایی" از مجموعه "وقف دل" با مشارکت موسسه فرهنگی عقیق و سازمان اوقاف و امور خیریه تولید شده است. این نماهنگ با صدای حاج مهدی رسولی و شعری از امیر سلیمانی تولید شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۷    
در ادامه پیگیری های قانونی سازمان اوقاف به منظور حفظ و حراست از موقوفات، رئیس دیوان عالی کشور به همراه جمعی از مسئولان ستادی و استانی این سازمان صبح 29 آبان از موقوفه آق مشهد در استان مازندران بازدید کردند و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ معاون بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: این سازمان، مبلغ 200 میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان گلستان در جهت افزایش بهره وری موقوفات انجام داده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: سازمان اوقاف با خدمت به محرومین یاد و نام شهید سلیمانی را گرامی می دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سی و چهارمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان تهران با حضور مسئولان ذی ربط در سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اجتماعی سازمان اوقاف گفت:کرونا سبک زندگی شهروندان را به صورت گسترده ای تحت تأثیر قرار داده است و مشخص نیست این همه گیری تا چه زمانی ادامه داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۹    
گرگان - ایرنا - معاون بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به سرمایه گذاری هزار و 500 میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان در حوزه وقف گفت که فعالیت این شرکت ها با جذب سرمایه های جدید رو به افزایش است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۳    
حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: تعداد 15 پروژه اوقاف با اعتبار نزدیک به 12 میلیارد تومان هزینه امروز با حضور مسئولان و معاون سازمان اوقاف به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - قاریان خوزستانی با درخشش درچهل وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه که 22 آبان 1399 برای نخستین بار به علت خطر ناشی از ویروس کرونا به صورت ویدیوکنفرانس و غیرحضوری برگزار شد صاحب مقام برتر شدند.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ حجت الاسلام محمود نصراصفهانی درباره برگزاری جلسه ای با معاون املاک وزارت مسکن و شهرسازی در باره تعیین تکلیف وضعیت املاک شهر ورنامخواست افزود: این جلسه بدنبال پیگیری اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان، سازمان اوقاف و امور خیریه و دستور وزیر مسکن و شهرسازی برگزار شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایکنا؛ به نقل از رادیو گفت وگو، برنامه صبح و گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محمد نوروزپور، مدیر کل بقاطع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه درباره ارزش های نذر و نذر کردن گفت وگو کرد. ...