سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۳:۱۲Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واقفان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۷    
شهرکرد -ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه بروجن از ثبت یک وقف دیگر این شهرستان خبر داد و گفت:: واقفان خیر اندیش وراث مرحوم "حاج نجف رییسی" قطعه زمین معروف به باغ سرچشمه در روستای کنرک سفلی بروجن را وقف کردند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۳    
حجت الاسلام والمسلمین امیری با اشاره به اهمیت نهادینه شدن فرهنگ وقف علمی در جامعه، گفت: حمایت واقفان و خیران از نخبگان، زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال 2 میلیارد و 615 میلیون ریال تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی استان از محل درآمد موقوفات خریداری شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نشان جهانی خادم المصطفی (ص) امروز طی مراسمی به خیرین و واقفان علمی کشور که با نشان جهانی مصطفی(ص) همراهی دارند، اعطا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رشت- رئیس اداره اوقاف رشت گفت: سه هزار بسته معیشتی در قالب اجرای هفتمین مرحله کمک مومنانه در میان آسیب دیدگان ناشی از کرونا از محل نیات واقفان توزیع شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، حسن برزگر رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل در گفت و گویی اظهار کرد: در راستای اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش و با کمک خیرین مراکز خیریه و معلولان بابل حمایت مالی شدند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۹    
رضایی پور از پیشرفت 60 درصدی پروژه مجتمع تجاری خدماتی شهرستان الشتر، گفت: طرح ایجاد بهره وری و درآمد پایدار برای موقوفات در راستای اجرای نیات واقفان انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: همزمان با ایام دهه مبارک فجر 12 مورد وقف جدید به ارزش 10 میلیارد ریال از سوی واقفان خیراندیش به تعداد موقوفات استان اضافه شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ساری- معاون فرهنگی واجتماعی اوقاف مازندران از واقفان خیراندیش خواست تا در ایجاد وقف های جدید ضمن توجه به نیازهای روز جامعه به اعیاد ومناسبت های مذهبی توجه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۲    
اداره اوقاف و امور خیریه قائم شهر از محل درآمد موقوفات سه هزار و 850 بسته معیشتی بین نیازمندان اهدا کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۲    
گفت: یکی از واقفان نیک اندیش شهرستان کاشان منزل مسکونی خود را همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وقف کرد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: یکی از واقفان نیک اندیش شهرستان کاشان منزل مسکونی خود را همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وقف کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۱:۵۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران ضمن تأکید بر ضرورت ایجاد وقفیات جدید و متناسب با نیازهای روز جامعه، گفت: هنوز وقفیاتی در حوزه مقابله با بیماری کرونا ثبت نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرمانده قرار گاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: واقفان با ورود به حوزه فناوری راهیان نور باعث معرفی هر چه بهتر شهدا به نسل جوان شده و بدین وسیله در مقابل فناوری دشمن و تهاجم فرهنگی دشمن ایستادگی کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۷    
گوهری راد گفت: سرانه فضای آموزشی در گرگان پایین تر از میانگین استانی است و باید واقفان در این عرصه گام بردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از آزادسازی 41 زندانی جرایم غیرعمد با کمک واقفان و خیران از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسجد حضرت ابراهیم خلیل(ع) که پیش از کرونا در راستای تقویت اعتقادات دینی جوانان فعالیت های مؤثری داشت، با شیوع کرونا و تعطیلی برخی مناسک جمعی دینی به ارائه خدمات برای نیازمندان پرداخته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از فعال شدن دبیرخانه نخستین کنگره واقفان استان با محوریت بزرگترین واقف استان "بی بی ماه بیگم صمصام بختیاری" خبر داد و گفت: نخستین کنگره واقفان شاخص استان سال آینده برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 70 میلیارد ریال از عواید موقوفات زنجان طبق نیت واقفین هزینه شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عرب گفت: 130 روضه خانگی در قالب سوگواره یاس نبوی در شهرستان شهرضا در راستای اجرای امینانه نیت واقفان در زمان شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
3 درصد نیت واقفان زنجانی برای عزاداری ایام فاطمیه است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- معاون فرهنگی اوقاف استان قم گفت: با بیان اینکه هیچ وقفی به نام حضرت زهرا(س) در شهر قم وجود ندارد، گفت: بر این اساس تصمیم گرفته شد پویش وقف فاطمی با هدف ترویج سنت حسنه وقف به نیت بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره(س) راه اندازی شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره اوقاف کاشان ضمن تأکید بر لزوم وقف واقفان در حوزه بهداشت و درمان و کمک به ایتام گفت: کاشان به موقوفات عزاداری ویژه حضرت زهرا(س) نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی سند سیاست های کلان این آستان را مشتمل بر اسناد راهبردی و سیاست های بخشی در ستاد مرکزی، حرم مطهر، سازمان علمی و فرهنگی، بنیاد کرامت رضوی و بنیاد بهره وری موقوفات جهت اجرا ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان نیات واقفان کتاب را ترویج فرهنگ کتابخوانی و خرید کتاب برای مساجد و بقاع متبرکه اعلام کرد و گفت: کمتر از 2 درصد موقوفات زنجان مربوط به حوزه کتاب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۱    
بجنورد-ایرنا- معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: مشاوره های کارشناسان در این اداره کل بر 80 درصد نیات واقفان استان در راستای اجرای وقف بر اساس نیاز روز جامعه تاثیرگذار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه یزد گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 14 میلیارد تومان از محل نیات واقفان و همکاری خیران در هفت مرحله رزمایش مومنانه به اقشار آسیب پذیر استان کمک شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
واقفان خیراندیش چهارمحال و بختیاری در پنجمین مرحله از کمک های مؤمنانه بیش از 5000 بسته معیشتی را به نیازمندان استان اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۷:۴۵    
سنندج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به اینکه از میان 770 نیت در سطح کشور حدود 25 تا 30 نیت در این استان وجود دارد، گفت: رسانه موثرترین ابزار برای ترویج فرهنگ وقف و همچنین تغییر و تنوع نیات واقفان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با تاکید بر حمایت این سازمان از طرحهای دانش بنیان گفت: واقفان را به سمت پشتیبانی از نخبگان و شرکت های دانش بنیان برای اجرای پروژه های نوین مورد نیاز کشور هدایت می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان فارس از توزیع بیش از 58 هزار بسته معیشتی از محل نیات واقفان بین نیازمندان فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۹:۳۳    
مشهد-ایرنا- طرح توسعه موقوفه دارالشفا امام صادق (ع) روز پنجشنبه با هدف عمل به نیات واقفان در مشهد افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: ضروری است واقفان نسبت به اشتغال معلولان این استان توجه داشته باشند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به تفاهم نامه با اداره کل اوقاف و امور خیریه گفت: با توجه به مشکلات جامعه بهزیستی نیت واقفان به سمت جامعه هدف بهزیستی معطوف شود و واقفان نگاه ویژه ای به بهزیستی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: اوقاف اصفهان در نظر دارد برای اولویت بندی نیات واقفان از نظریات کارشناسان سازمان بهزیستی استفاده کند.
بقاع نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه ولادت حضرت زینب(س) جشن پیوند آسمانی در محل امامزاده سید ابراهیم (ع) شهرستان مرند برگزار شد. رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند در گفت و گو باخبرنگار بقاع خبر گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن تاکید بر لزوم ترغیب واقفان به وقف امور زیربنایی کشور گفت: کشور به عواید رقبات وقفی نیازمند بوده و لازم تا رقبات شناسنامه دار شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام نوری زاده با اشاره به کمبود های کشور در زمینه های پزشکی، هسته ای و قرآنی، گفت: واقفان و خیران اهداف و نیات خود را در این زمینه ها قرار دهند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۵    
رییس پارک علم و فناوری خراسان گفت: خیرین و نیکوکاران به وقف در زمینه علم و فناوری و رشد علوم دانش بنیان که زمینه تکمیل زنجیره تولید ، توسعه و رشد اقتصادی و تحقق جهش تولید می شود، توجه داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: طی یکسال گذشته، قریب 1800 میلیارد تومان پروژه در قالب 150 پروژه مشارکتی با حضور سرمایه گذاران در سراسر کشور تعریف و شروع به کار کرده که هدف اصلی آن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۵    
واقفان نیک اندیش اصفهانی قطعه زمینی را در شهرستان اصفهان وقف امور خیریه کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
حسین عباسی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: یکی از طرح های مهم مبارزه با بیماری کرونا طرح شهید حاج قاسم سلیمانی است که با مشارکت سپاه، دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر در خوی اجرا می شود. وی بیان کرد: از زمان آغاز شیوع بیماری کرونا خیرین و واقفان این شهرستان بیش از 100 [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی - اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: بخشی از تجهیزات پزشکی مورد نیاز کادر درمان برای مقابله با کرونا با هزینه یک میلیارد و 750 میلیون ریال از محل نیت واقفان خیراندیش استان تامین شد و در اختیار مراکز درمانی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۷    
گروه استان ها دفاتر مشاوره وقف در حرم رضوی برای راهنمایی افرادی که علاقه مند هستند نام خود را در شمار واقفان حضرت رضا(ع) به ثبت برسانند، راه اندازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در آئین ثبت چهار وقف جدید در شهرستان نور گفت: گذرگاه دنیا به عقبا آنچه که ماندگار است و جاویدان وقف و واقفان هستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه، با اشاره به تصویب و ابلاغ سند راهبردی کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآن در نظام سلامت گفت: این سند در کلیات مطلوب است اما انتظارات را در نظام دهی به پژوهش های میان رشته ای برآورده نکرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: اگر واقفان در تنظیم وقف نامه نیات خود را به صورت کلی بیان کنند که با تصمیم گیری و اختیار متولی، درآمد موقوفه براساس نیاز زمان استفاده شود، در هر بحرانی می توان از موقوفات استفاده کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۲۶    
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون از محل اجرای نیت واقفان خیراندیش 53 هزار و 690 بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۷    
ایسنا/همدان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد گفت: اسدآباد از جمله شهرستان هایی است که از موقوفات در زمینه مسکن زوج های جوان محروم بوده و نیاز است واقفان با وقف های هوشمند و مشارکتی نسبت به این امر مهم خداپسندانه نیز براساس نیاز جامعه امروز توجه ویژه داشته باشند.