دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۳۹Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واقفان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نخستین مجموعه کتاب های صوتی به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در آئین بزرگداشت خادمان و واقفان کتاب و کتابخوانی با حضور تولیت آستان قدس رضوی در حرم مطهر امام رضا(ع) رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- آئین تجلیل از خادمان و واقفان کتاب و کتاب خوانی با حضور تولیت آستان قدس رضوی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۲    
یکی از نیازهای روز برای وقف در استان، حوزه کتاب و کتابخوانی است که باید واقفان بدان توجه بیشتری داشته باشند تا بتوان زمینه استفاده همگان را از یک محتوای مفید فراهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۹    
اردبیل - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل بر ضرورت ترویج فرهنگ وقف در حوزه کتاب و کتابخوانی تاکید کرد و گفت: واقفان کتاب، مروجان دانایی و بصیرت در جامعه هستند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۷:۳۵    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری گفت: اگر آورده خیران و واقفان قرآنی صرف ایجاد یک مجموعه درآمدزا شود، می توان یک درآمد پایدار را برای حوزه فعالیت های قرآنی استان ایجاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۲۱:۱۵    
نمایندهٔ قزوین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: واقفان و خیران با راه اندازی طرح های اقتصادی و کسب و کار بر اساس نیازهای منطقه ورود کنند تا مردم شیرینی وقف را بچشند، این شیوه می تواند به محرومیت زدایی و کمک به محرومین کمک کند و در این زمینه مؤثر باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اوقاف موظف است تا درآمدهای موقوفه های استان را براساس نیت واقفان هزینه کند از خیران نیک اندیش خواست تا دارایی های مورد نظر خود را برای اموری مانند اشتغال و ازدواج جوانان وقف کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ظرفیت های سازمان اوقاف و نهاد وقف در حوزه درمان خیلی زیاد است به طوری که با اجرای نیات واقفان در یک سال و نیم اخیر برای 102 هزار و 300 نفر، 214 میلیارد تومان کمک هزینه درمانی پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اوقاف ناحیه یک مشهد گفت: بیش از یک میلیون لیوان یک بار مصرف برای سقاخانه و 640 لیتر گلاب ناب محمدی از محل اجرای نیت واقفان نیک اندیش به حرم مطهر رضوی اهدا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار آیت الله اشرفی شاهرودی گفت: سه گذاره حفظ موقوفات، افزایش منافع آن و نیات واقفین برای اوقاف دارای اهمیت است؛ ما در اوقاف برای جلوگیری از مصرف زیاد پول، 50 درصد منافع موقوفه را صرف خود موقوفه کردیم چرا که ما معتقدیم باید به موقوفه رسیدگی شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ نظر به برگزاری همایش ملی تجلیل از پیشکسوتان و فعالان عرصه نهج البلاغه از سری برنامه های کاشان پایتخت نهج البلاغه ایران در بخش های مولفان، شارحان، حافظان، فعالان فضای مجازی، هنرمندان، خیران و واقفان نهج البلاغه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۲۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - رییس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: واقفان در جامعه ما به حوزه درمان و بهداشت توجه زیادی داشته اند و برآورد می شود که حدود 25 درصد از مراکز درمانی و بهداشتی کشور وقفی باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مجتبی عبداللهی شامگاه چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی با هدف تکریم و تجلیل از کادر درمانی کرونا در عرصه سلامت در قالب اجرا شد. وی افزود: این 300 نفر از اعضای کادر درمانی بیمارستان های استان [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه باید بنیاد دعبل به یک بنیاد بزرگ، قدرتمند و بین المللی تبدیل شود، گفت: باید دعبل به محل اتکاء مؤسسات دینی تبدیل شود. از همه خیرین و واقفان می خواهم نگاه ویژه تری به این بنیاد داشته باشند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دیر گفت: یک قطعه زمین باکاربری مذهبی به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان وقف شد. به گزارش فکرشهر از ایرنا، احمد کشاورز افزود: واقفان خیراندیش "محمد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه تغییر و تحولات امروز جامعه نیازهای مردم و زمینه های وقف را متنوع کرده است، گفت: فرهنگ سازی وقف برای توسعه فضای سبز محلات محروم و کم برخودار قم می تواند در دستور کار شهرداری و واقفان باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بانو عزت ملک ملک ، دختر مرحوم حاج حسین آقاملک ، از واقفان بزرگ پایتخت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس با ارزشمند دانستن نتیجه کار واقفان گفت: مجموعه هایی نظیر بیمارستان موقوفه نمازی نشانه بلوغ در سنت حسنه وقف است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا معممی مقدم با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی با هدف تکریم و تجلیل از کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی فعال در عرصه سلامت در قالب چهار دوره سه روزه در مجتمع آموزشی [...]
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت 11 وقف جدید در استان خبر داد و گفت: موضوعاتی مثل اشتغال، مسکن و ازدواج از نیازهای امروز جامعه است که باید مورد توجه خیران و واقفان قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی برای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش و با هدف تکریم و تجلیل از کادر بهداشت و درمان به نام کاروان شهید دکتر یحیوی در خراسان شمالی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان از توزیع 6 هزار پرس غذای گرم از محل اجرای نیات واقفان سنندجی در هفته وحدت خبر داد و گفت: در راستای اطعام مردم سنندج به مدت 3 روز در سطح شهر موکب راه اندازی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهبندان گفت: اکنون در حوزه قرآنی با کمبود وقف مواجهیم و از واقفان می خواهیم برای پیشبرد بهتر آموزش ها قرآنی بیشتر از ظرفیت وقف بهره ببرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران _ایرنا _ مدیرکل مجامع و شرکت های وابسته سازمان اوقاف و امور خیریه از جهش سازمان اوقاف از نظام اجاره داری صرف به انواع مشارکت های عمومی و خصوصی خبر داد و گفت: حفظ عین موقوفات و اجرای نیات واقفان زمانی میسر می شود که بتوانیم کسب منفعت از موقوفات را افزایش دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: موقوفات استان دارای 700 نیت متفاوت در حوزه های مختلف است که نیات مذهبی و خیریه بیشترین سهم اجرای امینانه نیات موقوفات را به خود اختصاص داده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی 1400 در راستای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش و با هدف تکریم و تجلیل از کادر بهداشت و درمان برگزار خواهد شد. بر این اساس تلاشگران کادر بهداشت و درمان کشور و خانواده شهدای سلامت در [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف شهرستان سروستان گفت: حفظ موقوفات، ارتقای بهره وری موقوفات و اجرای صحیح نیت واقفان سه وظیفه مهم اوقاف و امور خیریه است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۹    
یکی از واقفان شهرستان ورزنه گفت: سلامتی ام را مدیون وقف زمین کشاورزی برای اطعام ایتام با نیت حضرت رقیه(س) هستم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نوری زاد با تاکید بر ضرورت هدایت نیات واقفان به سمت نیازهاری روز جامعه از جمله حوزه علم و دانش گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در رفع آسیب های اجتماعی، فقر و فساد و ترک اعتیاد می تواند نقش مهمی را ایفا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: امروز واقفان بسیار آگاه تر از گذشته سعی می کنند وقف خود را در راستای کمک به شرکت های دانش بنیان و فناوری های نوین هدایت کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شاید در میان انواع کمک های همگانی از سوی افراد و شخصیت ها در جهان، جایی مانند دانشگاه ها و مراکز علمی در جذب کمک های مردمی موفق نباشند. اهمیت موقوفات در دنیای علم و دانش را با یک مثال برای کسانی که قصد کمک دارند شفاف می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۶    
مجموعه وقف علم و فناوری به دنبال ایجاد راه های مناسب برای گسترش همکاری با نیکوکاران و واقفان است تا به بهترین شکل بتوان از ظرفیت های موجود در این بستر برای توسعه حوزه علم و فناوری استفاده کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۰    
مدیر کل پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی از تسهیل و تسریع در ارائه خدمات برای واقفان و حذف هرگونه استعلام کتبی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۵    
حوزه / معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: با برطرف شدن موانع کرونایی، از این به بعد با حضور مردم شاهد برگزاری نماز جماعت، مراسم مذهبی و محافل قرآنی در امامزادگان خواهیم بود و خیرات آن هم به واقفان خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: زوج خیر مراغه ای در همایش ملی یاوران وقف به عنوان واقفان برتر کشوری انتخاب و تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که یک مادر و دختر ساوجبلاغی هر کدام با اجرای یک وقف به عنوان واقفان برتر کشوری توسط رییس سازمان اوقاف و امور خیریه و معاون رییس جمهور تجلیل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئی کل دادگستری استان قزوین گفت: ضمن حمایت جدی از واقفان و خیرین با کسانی که به حوزه وقف تجاوز و دست اندازی کنند با قاطعیت برخورد می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: بهترین نیتّی که افراد خیر و واقفان می توانند داشته باشند ترویج علم و فناوری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: سنت حسنه وقف موجب رفع مشکلات نیازمندان، ماندگاری اموال و نزول برکت معنوی برای واقفان می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
موسوی با اشاره به اهمیت وقف در حوزه سلامت با هدف تجهیز بیمارستان ها، گفت: ورود موقوفات به این بخش بسیار کمک کننده است، نیت هایی که در بیمارستان ها قابل اجرا است، خیروبرکات زیادی برای واقفان خواهد داشت .
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۷    
استاندار کرمان بیان کرد: باید از موقوفات استفاده بهینه شود و اگر موقوفات با توجه به تنوع نیت واقفان مولد شوند در موضوعاتی مثل، رفع محرومیت ها، ترویج مسائل فرهنگی، ایجاد اشتغال، کمک به بیماران گرفتار، کمک به محرومین و غیره می توانند تأثیرگذار باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از خادمین و هیئت امنای نمونه واقفان خیراندیش استان تهران در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷    
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: دارایی که برای رضای الهی وقف شود از باقیات و صالحات است. امروز جهاد اقتصادی بسیار اهمیت دارد که واقفان می توانند در آن فعالیت داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه وقف، همایش یاوران وقف به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و در استان مازندران با حضور واقفان خیراندیش در محل اداره کل استان برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۱    
قم حجت الاسلام صبوری فیروزآبادی گفت: امروزه موقوفاتی که از حضرت علی(ع) به یادگار مانده موجود است و مردم از آن بهره مند هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از خیران فارس با حضور امام جمعه شیراز و مدیرکل بهزیستی فارس و جمعی از مسئولین برگزار شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دانش آموز مازندرانی با وقف 80 جلد کتاب کمک آموزشی کنکور در جویبار به جمع واقفان پیوست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گناوه- به مناسبت دهه وقف از واقفان خیراندیش شهرستان گناوه به همت اوقاف و امور خیریه این شهرستان تجلیل شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۹    
حجت الاسلام علیزاده گفت: اوقاف گیلان با کمک خیرین و واقفان 35 میلیارد تومان برای تهیه اقلام بهداشتی، بسته های معیشتی و کمک به نیازمندان در زمان شیوع کرونا هزینه کرده است.