سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۲۲:۱۲Oct 2020 27

جدیدترین‌های «موکب»

سازمان انتقال خون ایران   ۷ ساعت پیش    
به مناسبت شهادت هشتمین امام شعییان، اعضای موکب امام رضا(ع) میهمان مرکز اهدای خون اردبیل شدند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان اردبیل: اعضای موکب امام رضا(ع) همه ساله در مسیر پیاده روی عظیم اربعین حسینی (ع)مستقر می شدند که شرایط بوجود آمده از کرونا، باعث عدم عزیمت آنها شد ...
حجت الاسلام والمسلمین اباذری، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت: زائران، خدمت گزاران و موکب داران عراقی، از نبودن زائرین ایرانی در مراسم اربعین امسال ابراز همدردی کردند. ...
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش    
تازه ترین ها : گروه سلامت خبرگزاری فارس – نعیمه جاویدی: بین بساط ملال انگیز کرونا دو گروه فعال از موکب های بنام و خدمت گزار زائران اباعبدالله الحسین(ع) در ایام اربعین که دوست دارند کمتر نامی از آن ها برده شود، سفره خیر و برکت جالبی برای کمک به نیازمندان پهن کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان، به فعالیت موکب داران زنجانی در قالب پویش مهر اشاره کرد و گفت: این فعالیت ها در طرح هایی با عنوان مرکب های مهربانی، سلامت و عشق طی دو ماه گذشته انجام شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۵    
به همت بسیجیان ناحیه مسلم بن عقیل (ع)، موکب پیامبر مهربانی اقدام به برپایی موکب و ارائه خدمات بهداشتی درمانی نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
آتش در مجتمع مسکونی زبانه کشیده بود؛ اما پیرمرد نترسید و جان 50 نفر از همسایه ها را نجات داد ؛ اما دست آخر به دلیل اینکه نماینده ساختمان بود در دادگاه به 10 درصد پرداخت دیه (216 میلیون تومان) محکوم شد و بعلت عدم پرداخت دیه به زندان رفت؛ اما حالا موکب داران اربعین پس از 18 ماه زندان ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۶    
به همت بسیجیان ناحیه مسلم بن عقیل (ع)، موکب پیامبر مهربانی اقدام به برپایی موکب و ارائه خدمات بهداشتی درمانی نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
آتش در مجتمع مسکونی زبانه کشیده بود؛ اما پیرمرد نترسیده بود. در راه پله داغ، همه همسایه ها را خبر کرده بود از اینجا بیاید؛ اینجا راه فراراست . جان 50 نفر از همسایه ها را نجات داده بود؛ دست آخر به دلیل اینکه نماینده ساختمان بوده در دادگاه به 10 درصد پرداخت دیه محکوم شد ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
موکب های حسینی در سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) در حال خدمات رسانی به زائران ایشان هستند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
موکب های زیادی از سوی آستان های مقدس حسینی، علوی و عباسی، حشدالشعبی، عصائب الحق و سایر گروه های مردمی در مسیر بغداد به زائران برای خدمت رسانی به زائران حرمین عسکریین(ع) راه اندازی شده است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۲    
بهمن زادگان گفت: اعضای کانون فرهنگی و هنری سلاله پاکان ، با برپایی موکب الحسین (ع) به عزاداری و سوگواری در رثای امام حسن عسکری (س) پرداختند.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خبر روز/ بسیاری از عاشقان اهل بیت (ع) از شهرهای دور و نزدیک با پای پیاده یا حتی سواره به سامرا و حرم شریفین عسکریین(ع) مشرف شدند و در مسیر موکب ها پذیرایی از زوار به ارائه خدمات می پردازند. . پریسا طاهریمدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی 7 ساله در هیئت [...]
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از عاشقان اهل بیت (ع) از شهرهای دور و نزدیک با پای پیاده یا حتی سواره به سامرا و حرم شریفین عسکریین(ع) مشرف شدند و در مسیر موکب ها پذیرایی از زوار به ارائه خدمات می پردازند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اعضای گروه جهادی تبلیغ عشایری و موکب قشقایی ها با خانواده مرحوم خادم الحسین حاج محمد حسن علیایی دیدار کردند .
شبکه قرآن و معارف سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
امروز یک شنبه 4 آبان 1399 در ایام محرم و صفر رسانه ملی تلاش کرد با توجه به شیوع کرونا حسینیه ای به وسعت ایران برپا کند و حالا برخی معتقدند از این الگو می توان برای سایر مناسبات مذهبی هم استفاده کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدملی گفت: در جریان کرونا هم از ابتدای اسفند سال گذشته تاکنون بیش از 280 موکب با راه اندازی 167 کارگاه تولید ماسک، دستکش و البسه پزشکی به کمک مردم و کادر درمانی شتافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۵    
بیش از 280 موکب اربعین حسینی (ع) خوزستان در امر مقابله با کرونا مشغول به فعالیت هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۷    
پس از یک دهه فعالیت موکب زینبیون قزوین در سوریه پرچم حرم حضرت زینب به خادمان این موکب اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۲    
حجت الاسلام افشار گفت: از سوی مسولین اردوگاه دیربعلبه و حسیبا پرچم متبرک بارگاه حضرت زینب(س) وحضرت رقیه(س) به این موکب جهادی اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۱    
حسینیه همدلی در سمنان همچنان برقرار است. جمعی از بانوان همدانی در راستای رزمایش کمک مؤمنانه با همکاری موکب لبیک یا حسین (ع) و بسیج ادارات استان سمنان، نیازمندی های خانواده های محروم را تهیه و آماده سازی می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت: موکب های مازندران با جمع آوری حدود 12 میلیارد تومان در بحث کمک های مومنانه، امسال 2میلیارد و 400 میلیون تومان برای ساخت صحن حضرت زینب(س) جمع آوری کردند.
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت: زائران ، خدمتگزاران و موکب داران عراقی ،از نبودن زائرین ایرانی درمراسم اربعین امسال ابراز همدردی کردند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۷    
لشگری گفت: راه اندازی موکب مجازی کتابخوانان تاکستانی حال و هوای اربعین را در فضای مجازی زنده کرد و موجب شد تا فعالیت های فرهنگی این ایام در قالب یک بسته کامل فرهنگی به مخاطبین ارائه شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۲    
حجت الاسلام افشار گفت: موکب جهادی زینبیون قزوین که مزین به اسم شهید شیری می باشد در کشور سوریه حضور یافته و بین شهروندان محروم شهرهای حلب و زینبیه و حمص در اقدامی جهادی طعام گرم توزیع نمایند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۲    
موکب جهادی زینبیون قزوین در کشور سوریه حضور یافته و بین شهروندان محروم شهرهای حلب و زینبیه و حمص در اقدامی جهادی طعام گرم توزیع می نماید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۰    
موکب مردمی جوانان بروجرد همچنان یاری رسان نیازمندان است و در دستگیری از نیازمندان پیشگام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
500 بسته کمک مومانه از سوی موکب امیرالمومنین بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در شهرستان فسا توزیع شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت بازار کار وضعیت مناسبی نیست. یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که متقاضیان خدمات به ارائه دهندگان آن متصل نمی شوند. اما بیشتر از اینکه اقدامات جزیره ای در این زمینه مفید باشد، لازم است اقدام یکپارچه ای صورت گیرد. این کار را باید نهادی بکند که اطلاعات دقیق در زمینه بازار کار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۱    
مدیراجرایی موکب شهید بهشتی استان زنجان گفت: 170 بسته غذایی توسط این موکب در بین محرومان توزیع شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۵    
حجت الاسلام افشار گفت: موکب جهادی زینبیون شهید زکریا شیری پس از حضور در منزل شهید مدافع حرم عازم کشور سوریه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۰    
آستارا - ایرنا - هزار و 100 وعده غذای گرم به همت خیران، گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی و اعضای موکب شباب القاسم تالش در میان اهالی روستاهای سیل زده این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر با اشاره به کمک رسانی موکب داران استان بوشهر گفت: تاکنون موکب داران استان بوشهر 12 میلیارد تومان در رسیدگی به آسیب دیدگان در عرصه کرونا کمک کرده اند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا به همت اعضای سازمان "حسین کیست" موکب اربعین در شهر زنگبار برپا شد و اعضای این سازمان بین المللی بین رهگذران آب، چای و میان وعده توزیع کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی از توزیع 10 هزار بسته بهداشتی و پنج هزار بسته غذایی بین نیازمندان توسط موکب ها در سال جاری خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
برای انجام کار خیر، حتماً لازم نیست سرمایه دارباشی یا اعداد و ارقام و تعداد صفرهای حساب بانکی ات سر به فلک بزند.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵    
در اربعین حسینی امسال مراکز ثابت و سیار انتقال خون فارس ، میزبان 324 اهدا کننده خون بود. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان فارس ، هفتدهم مهر ماه سال جاری مصادف با اربعین حسینی پایگاه های ثابت و سیار انتقال خون فارس ، میزبان 324 اهدا کننده خون بودند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵    
طبق رسم همیشگی در بزرگداشت مراسم عزای سید و سالار شهیدان، ارائه خدمات و عزاداری در ده روز اول محرم الحرام، به اهالی کربلای معلّی و موکب ها و هیئت های آن اختصاص دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۸    
به همت جوانان موکب کریم اهل بیت (ع) از گردان امام حسین علیه السلام شهرستان اشتهارد 2500 پرس غذای گرم تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۴    
باقری با اشاره به اینکه همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع)، موکب سیدالشهدا (ع) کانون مصلی در خاوران راه اندازی شد، گفت: در این روز یک هزار بسته پذیرایی بین سوگواران امام رضا (ع) توسط موکب توزیع شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
با حضورنمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولین استانی و خیرین استان آشپزخانه بزرگ و مدرن موکب حضرت ابوالفضل العباس(ع) امامزاده سیدصدرالدین کلنگ زنی شد.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه شهرستان نکا به همت خیرین، گروه های جهادی بسیج، موکب النصارالحسین(ع) و آبشار عاطفه های نکا بیش از سه هزار سبد کالا، دو کمک جهیزیه عروس و هدایای نقدی در مجموع به ارزش یک میلیارد تومان میان نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۲    
به همت بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج کمیل، موکب عزاداری و ایستگاه صلواتی در شب 28 ماه صفر برپا شد. به گزارش بسیج پرس از سپاه تهران بزرگ، به همت گردان 113 امام حسین(ع) وابسته به ناحیه مقاومت بسیج کمیل ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۳    
700 بسته اقلام غذایی به ارزش 150 میلیون تومان به همت موکب احباب الرضا(ع) شهرستان ورامین بین نیازمندان توزیع شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، 700 بسته اقلام غذایی به ارزش 150 میلیون ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۳    
جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج امام حسن علیه السلام شهر جونقان با همکاری شبکه بهداشت در غالب موکب اربعین مواد شوینده و ضد عفونی کننده بین مردم شهر و عزاداران توزیع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نیکجو با اشاره به توزیع پنج هزار بسته پذیرایی بین سوگواران امام رضا (ع) با برپایی موکب کانون فرهنگی هنری منتظران نور جهرم، گفت: این برنامه به همت خیرین و با محوریت مسجد جامع جهرم برگزار شد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مرحله سوم گام دوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کاشان با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان و تنی چند از مسوولان شهرستان در قرارگاه جهادی و خدمات اجتماعی حضرت علی اکبر (ع) ، در سطح شهرستان کاشان آغاز شد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) خادمین موکب نرجس خاتون(س) به یاد شهدای سراب، حدود هزارو500پرس غذای گرم دربین نیازمندان پخت و توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۱    
اعضای موکب های اردبیل مقداری از خون خود را به نیازمندان به خون اهدا کردند.