یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۴:۱۰Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته اسکان»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه موافقت عراق برای پذیرش موکب کافی نیست، گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز حضور موکب ایرانی در عراق را صادر نکرده است، بنابراین هیچ موکب ایرانی به عراق اعزام نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مسوول کمیته اسکان و تغذیه و جذب مشارکت های ستاد اربعین در شلمچه گفت: مرزهای مشترک ایران و عراق تا پس از اربعین حسینی بسته است و زایران اربعین به مرزشلمچه مراجعه نکنند.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۵    
تهران-دبیر کمیته اسکان ، تغذیه و مشارکت های مردمی ستاد مرکزی اربعین گفت : پانصد موکب سلامت در انتظار موافقت عراق برای حضور در مراسم اربعین امسال هستند اما هنوز خبری نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین گفت: با توجه به نپذیرفتن زائر خارجی از سوی عراق در ایام اربعین، هیج موکبی در مرزها راه اندازی نمی شود و فعالیت موکب ها امسال متفاوت از گذشته و در قالب سه پویش خواهد بود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات آبادان گفت: هموطنان به دلیل بسته بودن مرز مسافری، از حرکت و عزیمت به سمت مرزها از جمله مرز شلمچه برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی،به جد خودداری کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین از آغاز به کار موکب های اربعین به منظور تهیه بسته های لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حسین ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین در گفت وگویی رادیویی با بیان اینکه پس از برپایی اربعین سال گذشته، برنامه ریزی به منظور برگزاری اربعین 99 آغاز شد، اظهار داشت: برای برگزاری اربعین باید تقریباً یک سال برنامه ریزی کرد و کمیته های مرکزی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس کمیته اسکان ، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین حسینی خوزستان از کاروان ها و هیات های عزادار حسینی سراسر کشور خواست اربعین امسال به هیچ عنوان به سمت مرزهای شلمچه و چذابه حرکت نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با اشاره به استقبال مردم از راه اندازی موکب اربعینی، از ثبت درخواست یک هزار موکب جدید خبر داد و گفت: وضعیت حماسه اربعین هنوز مشخص نیست و منتظر تصمیم عراق به عنوان میزبان زائران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با اشاره به فعالیت موکب های اربعینی، گفت: موکب فاطمه الزهرا (س) با توجه به ارائه خدمات متنوع در ایام پیاده روی اربعین و همچنین بحران های کشور یکی از برترین موکب ها به شمار می رود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۲    
اولین جلسه کمیته اسکان و مهمانان کنگره ملی 3000 شهید استان زنجان تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با اشاره به فعالیت بیش از 170 هزار نفر از خادمان موکب های اربعین در سراسر کشور به منظور مبارزه با کرونا از تولید و توزیع 14 میلیون ماسک و 2 میلیون دستکش بین مردم و کادر درمانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین در جریان بازدید از فعالیت برخی موکب های استان تهران، از تولید بیش از 10 میلیون ماسک توسط 77 موکب اربعینی استان تهران خبر داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسوول کمیته اسکان و تغذیه و مشارکت های مردمی ستاد اربعین استان قم فعالیت های موکب داران قم در ایام مبارزه با کرونا را تشریح کرد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : ایسنا/همدان مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملایر از تجهیز 77 اتاق و فضا برای پذیرایی از مسافران در ایام نوروز در مدارس شهرستان ملایر خبر داد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۱    
کمیته اسکان و رفاه ستاد خدمات سفر آذربایجان غربی برای پیش بینی و تنطیم برنامه های سفرهای نوروز 98، فعالیت خود را آغاز کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی کشتی در این استان، از آمادگی کمیته اسکان و پذیرایی ستاد برگزاری این رویداد بین المللی به منظور میزبانی هرچه بهتر از میهمانان داخلی و خارجی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به تشکیل کمیته اسکان ستاد برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان در بجنورد، این رویداد را فرصتی برای معرفی ظرفیت های استان به مهمانان داخلی و خارجی دانست.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۸    
رییس کمیته اسکان و استقبال کنگره ملی شهدای استان هرمزگان گفت: کنگره1500 شهید باید درخور و شان شهدای استان برگزار شود.
مراسم تقدیر از خادمان موکب های بنیاد مستضعفان در راهپیمایی اربعین 98 با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، استانداران سه استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان و همچنین رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین در محل ستاد بنیاد مستضعفان برگزار شد.
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین گفت: بنیاد در کیفی سازی تکریم زوار اربعین امسال نقش بسزایی داشت و بر اساس آمار ها حدود 20 درصد از خدمت رسانی به زوار توسط بنیاد مستضعفان ارائه شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: در دهه پایانی ماه صفر از 27 مهر تا ششم ابان ماه، تعداد 4 میلیون و 291 هزار و 208 نفر شب در مشهد اقامت داشته اند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت اسکان و پذیرایی زائران پیاده در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس با حضور مسئولان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی، رئیس کمیته اسکان ستاد خدمات سفر و مدیران بخش خصوصی گردشگری این استان مورد بررسی قرار گرفت .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه اربعین با بیان این که موکب های عراقی در روز اربعین (27 مهرماه) جمع آوری می شود، گفت: خدمات دهی موکب های ایرانی در شهرهای زیارتی عراق و مرزهای دو کشور تا دوم آبان ماه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۴    
رئیس کمیته اسکان و پذیرایی ستاد اربعین استان مرکزی از توزیع 8 میلیون پرس غذا به همت موکب داران استان مرکزی در عراق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اسکان روزانه 120 هزار نفر از زائران اربعین در صحن حضرت زهرا (س) حرم علوی گفت: در کربلا نیز ظرفیت اسکان در صحن عقیله به 45 هزار نفر افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه 11 میلیون بطری آب آشامیدنی برای بازگشت زائران اربعین در مرزها ذخیره شده است، گفت: برای روزهای پیک اربعین 30 تریلی آب و غذا و 2 تریلی یخ به عراق ارسال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با اشاره به برپایی یک هزار و 591 موکب در ایران گفت: در عراق822 موکب برپا شده که تاکنون ظرفیتی بالغ بر 6 میلیون زائر را اسکان داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تعذیه ستاد اربعین حسینی استان بوشهر با اشاره به استقرار 68 موکب استان بوشهر برای ارائه خدمات به زائران گفت: این موکب ها روزانه بیش از 98 هزار پرس غذا بین زائران توزیع می کنند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین از افرادی که علاقه مند به سهیم شدن در ثواب خدمت به زائران اربعین هستند خواست که به پویش سهم من از اربعین بپیوندند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان، تغذیه و مشارکت های مردمی ستاد اربعین استان کهگیلویه و بویراحمد از تدارک و راه اندازی 47 موکب در مسیر زائران اربعین حسینی و خارج از کشور خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه اربعین، کمبود امکانات اقامتی در مرزهای ایران و عراق را رد کرد و گفت: دو هزار و 507 موکب از طرف ایران برای اسکان و تغذیه زائران اربعین پروانه گرفته اند که برای اسکان یک میلیون و 800 هزار نفر ظرفیت دارند.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین: ازدحام زائران، خدمات دهی موکب ها را در مرز با مشکل مواجه کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تعذیه ستاد اربعین حسینی استان بوشهر با اشاره به استقرار 68 موکب استان بوشهر در ایام اربعین حسینی برای ارائه خدمات به زائران گفت: تاکنون خادمان این موکب ها 412 هزار پرس غذا بین زائران اربعین حسینی توزیع کرده اند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیرکل حراست استانداری تهران از برقراری امنیت کامل در شهر نجف اشرف خبر داد. محمدرضا هاشمی نیا گفت: اقدامات ستاد اربعین استان تهران از روز ششم صفر آغاز شد و همزمان موضوع اسکان و پذیرایی زایرین پیگیری شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین استان قزوین گفت: اربعین فرصتی برای وحدت جهان تشیع است و نور حماسه حسینی با توطئه ها هرگز خاموش نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان با اشاره به اعلام آمادگی مردم خوزستان برای پذیرایی زائران اربعین در منازل شخصی گفت: 700 موکب در شهرهای شلمچه و چذابه خدمت رسانی می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ری- رئیس کمیته اسکان تغذیه وکمک های مردمی راهپیمایی اربعین با اعلام آمادگی از میزبانی زائرین اربعین گفت: امسال تعداد اسکان زائران از800هزار نفر در سال گذشته به2میلیون و100هزار نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رییس کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین کل کشور با بیان اینکه امسال به کمیت و کیفیت موکب های اربعین توجه ویژه ای شده است، گفت: 2 هزار و 800 موکب ایرانی به زائران پیاده روی اربعین در عراق خدمات می دهند.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۵    
در مراسم اجتماع موکب داران اربعین حسینی در سال جاری که به میزبانی شهر ایمان و علم و ایثار – شهر حماسه آفرین نجف آباد – با حضور آقای پلارک رئیس کمیته اسکان و راهپیمایی اربعین امام حسین(ع) و مسئولین گرامی موکب های مسیر راهپیمایان اربعین حسینی برگزار گردید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه با اشاره به افزایش ظرفیت صحن عقیله بنی هاشم(س) در ایام اربعین گفت: امسال در این صحن اسکان 30 هزار زائر اربعین پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال از ایران بیش از 3 هزار موکب دایر شده که پیش بینی می شود روزانه 3 میلیون 300 هزار نفر پذیرایی شوند؛ از طرف مردم و دولت عراق هم بیش از 15 هزار موکب خدمت رسانی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس کمیته اسکان ، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین خوزستان گفت:همه متقاضیان برپایی موکب اربعین در مرزهای چذابه ، شلمچه و مسیرهای ورودی زائران به استان خوزستان می توانند تقاضای خود را برای برپایی موکب در سامانه https://mokeb.org ثبت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین با اشاره به فعالیت بیش از 2 هزار و 500 موکب به زائران اربعین و زمان آغاز انتقال تجهیزات موکب ها گفت: 60 درصد موکب ها در داخل کشور و به ویژه مرزها مستقر می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان و مشارکت های مردمی ستاد اربعین همدان: زائران این استان، 15 ایستگاه صلواتی در عراق راه اندازی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین استان سمنان بابیان اینکه 34 موکب استان به زائران اربعین ارائه خدمت می کند، گفت: این استان متعهد به اسکان 48 هزار زائر در شبانه روز شده است.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین استان سمنان بابیان اینکه 34 موکب استان به زائران اربعین ارائه خدمت خواهند کرد، گفت: این استان متعهد به اسکان 48 هزار زائر در شبانه روز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین از تمهید بیش از 2000 موکب برای خدمت رسانی به زائران اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس کمیته اسکان ، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین حسینی خوزستان گفت: مواکب مردمی در 2 پایانه بین المللی چذابه و شلمچه از دهم صفر به مدت 20 روز میزبان کاروان های اربعین حسینی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۸:۱۴    
یزد- ایرنا - رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین استان یزد گفت: یک میلیون زائر اربعین حسینی(ع) در موکب های این استان اسکان داده شده و پذیرایی شدند.