جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۶:۴۹Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز اقامتی»

قدس آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا سفرهای نوروزی مشروط به استفاده از تورهای گردشگری و رزرو مراکز اقامتی گردشگری با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۶    
دکتر پوررضا دبیرکمیته پیشگیری از بیماریهای واگیر بهزیستی استان باتفاق شاهنظری معاون بهزیستی شهرستان رشت ، میر اکبری نماینده حراست اداره کل بهزیستی از مرکز توانبخشی - مراقبتی بیماران روانی مزمن آسایش شهرستان رشت در راستای نظارت بر پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی کنترل و پیشگیری از کووید -19 در ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۳    
رییس مرکز بهداشت ثامن مشهد از اجرای طرح غربالگری مسافران و زائران در مراکز اقامتی زیر پوشش این مرکز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی ساختمان کشور گفت: در آستانه نوروز 1400 ضمن بررسی و ارزیابی سطح ایمنی ساختمان هتل ها و مراکز اقامتی مختلف کشور به صورت رایگان، خدماتی جهت ارتقای ایمنی آنها ارایه می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: اقامتگاه های گردشگری این استان براساس تصمیم ستاد اجرایی خدمات سفر و با توجه به محدودیت های کرونایی امکان پذیرش و رزرو فقط 18 هزار مسافر نوروزی را دارند. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه سفر به کاشان گفت: با توجه به جلسات مکرر در ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، این ستاد در نظر دارد تا سفرهای نوروزی را در سه محور شامل تورهای گردشگری مدیریت شده از مبدا تا مقصد با وسیله نقلیه عمومی و نظارت کامل ...
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مراکز اقامتی ترک اعتیاد بهزیستی شهرستانهای استان تهران با نظارت کارشناسان پیشگیری بهزیستی رتبه بندی می شوند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر مونسان شامگاه دوشنبه در حاشیه آیین بهره برداری از کاروانسرای دودهک دلیجان در جمع خبرنگاران افزود: گردشگری اکوتوریسم به مجموعه گردشگری فرهنگی و تاریخی افزوده شده تا از تمام جاذبه های گردشگری استفاده شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
می دانید همین حالا در ایران بیش از 660 خیر برای آنکه کودکان بی سرپرست در شیرخوارگاه ها و مراکز اقامتی بهزیستی نباشند و طعم داشتن خانواده را بچشند مراکز شبه خانواده راه انداخته اند و پدرخوانده یا مادرخوانده هزاران کودک بی سرپرست شدند؟ عباس عسگری یکی از همان پدرخوانده های دهه شصتی است با 40 بچه قد و ...
دیدشهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتلداران و مراکز اقامتی استان اردبیل گفت: هتل ها و مراکز اقامتی اردبیل با تمهیدات اتخاذشده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مهیای استقبال از میهمانان نوروزی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیر پشتیبانی طرح شهیدحاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی سعی کردیم شرایط مناسبی را برای هموطنان فراهم کنیم، گفت: در میان برخی از خانواده ها، ممکن است فضای فیزیکی یا عواطف و فرهنگ، اجرای پروتکل ها و قرنطینه را با سختی مواجه کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر پشتیبانی طرح شهیدحاج قاسم سلیمانی که در دوران کرونا راه اندازی شده است، می گوید در این طرح تلاش شده شرایط مناسبی برای هموطنان فراهم شود؛ چراکه در میان برخی از خانواده ها، ممکن است فضای فیزیکی یا عواطف و فرهنگ، اجرای پروتکل ها و قرنطینه را با سختی مواجه کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست معاونت امور توانبخشی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: سالمندان در اولویت تزریق واکسن کرونا در مراکز اقامتی بهزیستی استان هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان - خاکسار، معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: تمامی مراکز اقامتی مجاز در استان همدان برای فعالیت در ایام نوروز موظف به دریافت کدشناسه هستند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، نشست حمیدرضا خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قرچک و بهرامی رئیس اداره بهزیستی شهرستان با مدیران مراکز اقامتی ترک اعتیاد، DIC و متادون درمانی تحت نظارت بهزیستی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: تمامی هتل ها و مراکز اقامتی استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مهیای پذیرای از گردشگران در نوروز 1400 می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با نزدیک شدن تعطیلات نوروز، سامانه ثبت تور راه اندازی شد. مقامات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می گویند ستاد ملی کرونا را برای انجام سفرهای نوروزی در قالب تورهای مسافرتی و با رزرو مراکز اقامتی دارای مجوز متقاعد کرده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
محمد نوروزی رئیس بهزیستی شهرستان رشت از تعطیلی موقت یکی از مراکز اقامتی میان مدت شهرستان رشت خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: تمامی مراکز اقامتی و پذیرایی استان در ایام نوروز دایر بوده و پذیرای مسافران خواهند بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۹    
جلسه بررسی و رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی بهزیستی شهرستان آمل ویژه مراکز اقامتی میان مدت با حضور کبری اسفندیاریان رئیس بهزیستی آمل، اشرف شیران مسئول واحد پیشگیری، عبدا... طاهرنژاد مسئول مراکز و مدیران مراکز اقامتی میان مدت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد گفت: تاکنون 95 درصد مراکز اقامتی استان یزد به سامانه جانا و ماسک متصل شده و این جلوداری یزد را به عنوان مقصد ایمن گردشگری معرفی کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری، بخشداران، شهرداران و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مراکز اقامتی بهزیستی شهرستان قدس برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- ولی تیموری در وبینار با 31 استان کشور که با هدف تبیین وضعیت سفر های نوروزی و نیز حضور در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران برگزار شده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
یک ماه تا تعطیلات دومین نوروز کرونایی مانده است و هنوز مشخص نیست که آیا امسال مراکز اقامتی فرهنگیان پذیرای فرهنگیان خواهد بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ای باحضور ناصر زمانی رئیس بهزیستی شهرستان نظرآباد، معاون پیشگیری و همچنین مدیران مراکز اقامتی بهبود وبازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد در محل دفتر ریاست این اداره برگزار گردید.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می گوید: حذف گذرنامه برای سفر بین ایران و ترکیه در حد یک پیشنهاد از طرف ترکیه است که باید آن را با دستگاه های امنیتی و وزارت خارجه مطرح کرد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان با اشاره به ممنوعیت برپایی چادر در ایام نوروز در کرمان گفت: مسافران فقط اجازه دارند در مراکز اقامتی دارای مجوز اقامت و قبل از اقدام به سفر باید محل اقامت خود را رزرو کنند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا برای انجام سفرهای نوروز 1400در قالب تورهای مسافرتی و نیز با رزرو مراکز اقامتی دارای مجوز متقاعد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که وزیر بهداشت درباره موج چهارم کرونا در اسفند ماه هشدار داده است، اما انگار قرار نیست برای این شرایط ویژه تدابیر ویژه ای اندیشیده شود. ستاد ملی مقابله با کرونا برای سفر های نوروز 1400در قالب تور های مسافرتی و با رزرو مراکز اقامتی دارای مجوز ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری گفت: اگرچه ستاد کرونا محدودیت هایی را برای تردد بین شهرها در تعطیلات نوروزی تصویب کرده است، اما در هر صورت مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری دارای مجوز کشور باز خواهند بود و مجاز به ارائه خدمات در ایام نوروز هستند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۷۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا برای انجام سفرهای نوروز 1400در قالب تورهای مسافرتی و نیز با رزرو مراکز اقامتی دارای مجوز متقاعد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز اقامتی بیشتر از دیگر صنوف است و تخلف بهداشتی در این مراکز بسیار نادر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جامعه هتل داران و مراکز اقامتی استان اردبیل گفت: در آستانه عید نوروز و با هدف فعالیت شایسته هتل ها در ارائه خدمات به مسافران و گردشگران، صدور گواهی سلامت برای فعالان این عرصه در دستور کار است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۸    
جلیل جباری گفت: در راستای شیوع کرونا و ایجاد محدودیت ها برای سفر از ابتدای سال جاری تاکنون شاهد کاهش 95 درصدی اقامت در مراکز اقامتی استان بودیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۰:۰۶    
نشست رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک با مدیران مراکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد با هدف بررسی مسائل و مشکلات برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۰:۰۳    
دادستان قرچک از مراکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی شهرستان قرچک دیدن کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۳    
نشست هم اندیشی مدیرکل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری با مسئولین کمپ های ترک اعتیاد استان با حضور دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان، معاون امور پیشگیری، حراست و کارشناسان حوزه برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی شهرستان ری گفت: از ابتدای سال تاکنون 160 کودک در مراکز نگهداری بهزیستی پذیرش شده و 91 کودک از این مراکز به خانواده های متقاضی فرزندخواندگی تحویل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از کاهش 95 درصدی اقامت در مراکز اقامتی استان از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر و با هدف آگاهی بخشی بیماران مراکز اقامتی میان مدت، کارگاه آموزشی در خصوص بهبود نامه اعتیاد با حضور بیماران و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با تدریس محبوبه زرین قلم برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۱    
جلسه کارگروه تخصصی ساماندهی معتادین متجاهر و بی خانمان با حضور موسوی مدیر بهزیستی شهرستان ساری ، کریمی معاون اجتماعی ، قلی پور کارشناس مسئول پیشگیری ، کارشناسان دفتر درمان اعتیاد ، کارشناسان اورژانس اجتماعی 123 ، مسئولین مراکز اقامتی و بهبودی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل تشکل مراکز اقامتی (کمپ) شهر تهران با اشاره به فیلم منتشر شده از یکی از کمپ های ترک اعتیاد استان فارس، گفت: به هر شکل باید با مراکز ترک اعتیاد غیرمجاز که روش های غیرحرفه ای و غیرانسانی دارند برخورد شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان از اجرای طرح بازدید از مراکز اقامتی و سیاحتی در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: با بهره برداری از طرح های اقامتی و گردشگری استان تا پایان دولت یک هزار و 712 تخت به تعداد تخت های اقامتی آذربایجان غربی افزوده می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بنا به تصمیم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، کمپ های ماده 16 در پنج شهرستان بزرگ استان خراسان رضوی در حال راه اندازی است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان مقدس عبدالعظیم (ع) گفت: مراکز اقامتی ارزان قیمت برای اقامت زائران امامزاده عبدالعظیم (ع) احداث شود.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۸۷ سایت دیگر  
دغدغه بیشتر مربوط به سفرهایی است که مستقل و بدون برنامه ریزی انجام می شود که برقراری این نوع سفرها به ارائه رزرو محل اقامت مشروط شده است، در این صورت می توان این سفرها را مدیریت کرد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۹    
چهار مرکز اقامتی میان مدت تحت نظارت بهزیستی شهرستان بهارستان در طرح رتبه بندی این مراکز، رتبه های خود را دریافت کردند.