شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۱۰Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز اقامتی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس: نشست راه اندازی سامانه نظارت بر خط مراکز اقامتی میان مدت اعتیاد با حضور مدیرکل بهزیستی فارس،حراست،معاون پیشگیری و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۲    
یکی از جذاب ترین بخش های سفر به آنتالیا هتل ها و مراکز اقامتی فوق العاده این شهر هستند که سفر به آنتالیا را به تجربه ای بسیار لذت بخش تر برای گردشگران تبدیل می کنند. امکانات تفریحی و رفاهی برخی از این هتل ها به اندازه ای است که گاهی مسافران این شهر اصلا هتل خود را ترک نمی کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۴    
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: برای افزایش محدودیت های اجتماعی مقابله با کرونا پذیرش میهمان ، مسافر و گردشگر در مراکز اقامتی دولتی مسافر این شهرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۹    
به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی مسابقات ورزشی در مراکز اقامتی میان مدت شهرستان پاکدشت برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۵    
گروه استان ها- درحالی شاهد نادیده گرفتن دستورالعمل ها و قانون در تورهای گردشگری غیرمجاز هستیم که براساس اعلام مسئولان میراث فرهنگی استان مرکزی مراکز اقامتی استان به تورهای غیرمجاز خدمات نمی دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام گفت: بر اساس ماده 16 ایجاد مرکز اقامتی اجباری در استان بمنظور نگهداری معتادن متجاهر نیز در حال پیگیری است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۰    
رئیس بهزیستی شهرستان قدس بر رعایت موازین و دستورالعمل های بهداشتی در مراکز اقامتی شهرستان تاکید داشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۹    
بازدیدهای آنلاین مراکز اقامتی بهزیستی شهرستان قدس توسط رئیس اداره، معاون پیشگیری، مسئول حراست، مسئول بازرسی و کارشناس ناظر این حوزه همچنان ادامه دارد.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: تمام سالمندان حاضر در مراکز اقامتی شبانه روزی و درمان بستر، در برابر کرونا واکسینه شده اند و امیدواریم که دوز دوم واکسن به زودی تزریق شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۴    
شاهرود_مسئول اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان سمنان از تهیه مراکز رفاهی، اقامتی و تفریحی ویژه بسیجیان استان در استان های مازندران، قم و مشهد خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ نشست تخصصی دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی استان مازندران با جمعی از مدیران مراکز اقامتی میان مدت تحت نظارت بهزیستی شهرستان ساری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۴    
برنامه های آموزشی متنوعی در مراکز اقامتی ترک اعتیاد قرچک به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۸:۵۳    
سرمایه گذاری در حوزه اقامتی اشباع شده است. چنان که در شرایط فعلی، با توجه به شیوع کرونا و کاهش مسافران، مراکز اقامتی با 50 درصد یا کمتر از 50 درصد ظرفیت در حال فعالیتند. بنابراین، سرمایه گذاری در این حوزه جذابیت خاصی ندارد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین و به نقل از ایرنا سیدمالک حسینی درباره فعالیت همراه سراها در تهران اظهارداشت: یکی از مشکلاتی که با توجه به تمرکز بعضی از بیمارستان ها و مراکز درمانی تخصصی در تهران، به ویژه طی 2دهه اخیر بیشتر با آن مواجه هستیم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۹    
به مناسبت هفته جهانی مبارزه به مواد مخدر جلسه با حضورمدیر کل بهزیستی استان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و ریس پلیس مبارزه با مواد مخدر،معاون پیشگیری بهزیستی استان ،رئیس بهزیستی شهرستان، کارشناسان حوزه مربوطه و مسولین مراکز اقامتی میان مدت برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۳    
مورخ سیزدهم تیرماه رئیس بهزیستی شهرستان نظرآباد بهمراه حجة الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهرستان ،معاونت پیشگیری و کارشناس مربوطه از مراکز اقامتی درمان و بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد مخدر فردای درخشان البرز و پیام راه نور تحت نظارت بهزیستی نظرآباد بازدید بعمل آوردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۱    
به مناسبت هفته جهانی مبارزه با موادمخدر، مسابقات ورزشی در رشته های پینگ پنگ و فوتبال دستی بین مددجویان اقامتی برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین گفت: استفاده از جارچی به هرعنوان توسط اقامتگاه های گردشگری سرعین ممنوع بوده و با مراکز متخلف در این حوزه برخورد جدی می شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۸    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان به همراه رئیس اداره بهزیستی از مراکز اقامتی میان مدت بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر بهزیستی شهر تهران گفت: 2 هزار و 974 معتاد از ابتدای امسال تا پایان خرداد از مراکز اقامتی ترک اعتیاد این شهر خدمات دریافت کردند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی گیلان، از پرداخت وام های 100 میلیون تومانی به بهبود یافتگان اعتیاد خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ؛ به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر مراسم قدردانی و صیانت از 10 بهبود یافته اقامتی اعتیاد در رشت برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین گفت: استفاده از جارچی به هرعنوان توسط اقامتگاه های گردشگری سرعین ممنوع بوده و با مراکز متخلف در این حوزه برخورد جدی می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر مراکز اقامتی بهزیستی شهرستان قدس اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی نمودند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۸    
جلسه تشریح اقدامات لازم در خصوص هفته مبارزه با مواد مخدر با حضور احمد محمد زاده رئیس بهزیستی شهرستان فردیس، معاونت پیشگیری و جمعی از مسئولین مراکز اقامتی تحت نظارت، در سالن جلسات بهزیستی شهرستان فردیس برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: سال گذشته 1804 بیمار در مراکز اقامتی بهزیستی به صورت تمایلی و 693 معتاد متجاهر به صورت اجباری پذیرش شدند، همچنین 236 نفر توسط شلتر آقایان و بانوان، 333 بیمار توسط موبایل ون،397 نفر توسط تیم سیار خدمات دریافت کردند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپید، مهدی شادنوش در گفت وگو با ایسنا درباره وضعیت کمپ های ترک اعتیاد در کشور گفت: کمپ های ترک اعتیاد یا به عبارت بهتر مراکز اقامتی درمان اختلال مصرف مواد به دو گروه اجباری و دواطلبانه تقسیم می شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۸    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 139 معتاد متجاهر در مراکز مجری تبصره 2 ماده 16 استان برای انجام مراحل درمان و بازتوانی پذیرش شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۱    
با حضور مدیر کل، معاون توسعه ی پیشگیری و کارشناسان درمان اعتیاد اداره کل جلسه توجیهی آموزشی ویژه روانشناسان و مدیران داخلی مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین و مراکز جامع و درمان در سالن جلسه اداره کل بهزیستی برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: 693 معتاد متجاهر در سال 99 در مراکز اقامتی این استان پذیرش شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۱:۱۴    
روز سه شنبه مورخ یکم تیرماه جلسه رسیدگی به وضعیت مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی افراد اختلال با مصرف مواد با حضور ناصر زمانی رئیس بهزیستی شهرستان نظرآباد، معاونت حوزه پیشگیری و کارشناس مربوطه و مسئولین و مدیران داخلی مراکز اقامتی تحت نظارت اداره بهزیستی این شهرستان در محل دفتر ریاست برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نصر گفت:تمامی مراکز اقامتی قم با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی آماده پذیرایی از مسافران و زائران هستند.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۹    
معاون گردشگری قم گفت: تمامی مراکز اقامتی قم با رعایت کامل شیوه نامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا، آماده پذیرایی از مسافران و زائران هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۷    
ظهر روز بیست و ششم خرداد ماه نشست هم اندیشی کانون مراکز اقامتی میان مدت تحت نظارت بهزیستی استان با حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی استان گیلان و مشارکت فعال اعضای هیئت مدیره کانون در دفتر مدیر کل برگزار گردید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۸    
رکنا-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از تخفیف 20 درصدی مراکز اقامتی استان برای مسافران صنعتگر و هنرمند به مناسبت هفته صنایع دستی خبر داد
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهدپایگاه خبری رویدادایران-به گفته ی معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی، در این برنامه، یک گروه تخصصی نمایش درمانی، در حال برگزاری دوره های آموزشی مقدماتی هنردرمانی برای مربیان هنر و مسؤولان فنی 150 مرکز شبانه روزی و روزانه نگهداری و توانبخشی معلولین تحت پوشش خراسان رضوی هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرستاد انتخابات استان یزد از پیش بینی شعب سیار برای اخذ رای از بیماران، کادر بهداشت و درمان و افراد حاضر در مراکز اقامتی و پادگان ها خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای آگاهی بخشی و آموزش مهارتهای ابتدایی برای داشتن شرایط بهتر، کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با موضوع چرا پاک نمی مانیم در مراکز اقامتی میان مدت برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۸    
کمپ های ترک اعتیاد، مراکز اقامتی هستند که مددجویان جهت ترک اعتیاد در دوره های تقریبی یک ماهه یا بیشتر در آن بستری می گردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۴۸    
بازدید مشترک کارشناسان بازرسی و پیشگیری از مرکز اقامتی میان مدت تحت نظارت بهزیستی شهرستان پردیس انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۱۲    
جلسه هم اندیشی مراکز اقامتی بهزیستی شهرستان قدس با حضور رییس اداره، مسئول پیشگیری، کارشناس ناظر مراکز اقامتی و مسئولین مراکز اقامتی شهرستان قدس در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازدید تیم نظارتی بهزیستی استان تهران از مرکز اقامتی نور شقایق بهزیستی شهرستان پاکدشت به منظور نظارت بر روند فعالیت و ارائه خدمات به گروه هدف صورت گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین با توجه به ممنوعیت سفر و وضعیت نارنجی شهرستان قزوین از تعطیلی مراکز اقامتی استان قزوین و عدم پذیرش مهمان در تعطیلات نیمه خرداد ماه خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پیشگیری بهزیستی شهرستان قدس به همراه مسئول حراست و کارشناس حوزه از مراکز اقامتی این شهرستان بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ای با حضور مسئول و کارشناسان حوزه پیشگیری و همچنین موسسین مراکز اقامتی میان مدت به منظور تشریح دستورالعمل ها، ابلاغ شهریه سال جدید و شرایط درجه بندی مراکز تشکیل شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدی گفت: از این پس صدور و تمدید پروانه بهره برداری مربوط به تمامی مراکز اقامتی و پذیرایی که قبلا به صورت دستی انجام می شد از طریق سامانه جانا امکان پذیر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، تیم های بازرسی قوه قضاییه در سومین روز بازدید از مراکز بهزیستی استان، از مرکز خیریه توانبخشی معلولین ذهنی بالای 14 حضرت بقیه الله اعظم، خانه کودک و نوجوان حضرت فاطمه (س) ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۵    
گزارش تثویری از نشست مدیریت بهزیستی شیراز ، نماینده دادستان و کارشناسان دفتر اعتیاد بهزیستی استان با مدیران مسئول مراکز اقامتی میان مدت در بهزیستی شیراز پیرامون بررسی و حل و فصل مسائل موجود
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
، بوم گردی به صنعت سبز در کشور مشهور است، گردشگران و افرادی که از سر و صدای زندگی ماشینی و شهرنشینی کلافه بودند، برای دست یابی به آرامش و تجدید روحیه به روستاهای تاریخی و گردشگری سراسر کشور مراجعه می کردند و بهترین محل برای اقامت این افراد نیز همین مراکز اقامتی بوم گردی بود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۶    
شهردار باغبادران از رونمایی سامانه ثبت اطلاعات مراکز اقامتی، خدماتی و افراد فعال حوزه گردشگری باغبادران خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون گردشگری اعلام کرد: تبلیغ و اجرای تور با وعده واکسن کرونا فاقد وجاهت قانونی بوده و مطابق مقررات با آن برخورد خواهد شد. به گزارش ایسنا، به دنبال تبلیغ تور واکسن کرونا در فضای مجازی، ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی ...