چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۲:۰۷Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز اقامتی»

خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتل داران و مراکز اقامتی استان اردبیل از تخفیف 50 درصدی مراکز اقامتی و آب درمانی های استان اردبیل برای خبرنگاران سراسر کشور تا پایان سال 1401 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۸    
مدیریت بهزیستی شهرستان بیرجند در نظر دارد در راستای بهبود وارتقای درمان اعتیاد درسطح شهرستان مسئولیت ومدیریت مراکز اقامتی بهبود وبازتوانی اختلال مصرف مواد (کمپ) و واحد مدیریت مورد در شهرستان بیرجند را به متقاضیان حقیقی وحقوقی واجدالشرایط بخش خصوصی واگذار نماید ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جعفر بذری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: بمناسبت ایام گرامیداشت روز خبرنگار تمامی هتلهای سرعین تخفیفات 50 درصدی را به اصحاب رسانه استان و کشور ارائه خواهند کرد ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : سامانه ای طراحی شده است که تمامی واحد های اقامتی ظرفیت خالی خود در این سامانه ثبت می کنند و زائرانی که به دنبال مکان اقامت باشند از طریق این سامانه ظرفیت های خالی اقامت را شناسایی و از مراکز اقامتی مورد نظر استفاده خواهند کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گویلیان، جلب رضایتمندی گردشگران را اولویت اصلی مراکز اقامتی استان کردستان عنوان کرد و گفت: باید تلاش کنیم زمینه خدمات دهی مطلوب به گردشگران بیش از پیش در استان فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: 30 هزار و 873 مسافر از ابتدای آغاز فصل تابستان و بازگشایی ستاد اسکان تابستانی، در مراکز اقامتی فرهنگیان این استان پذیرش و اسکان داده شده اند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۲    
معاون گردشگری قم گفت: کارگاه آموزشی خودمراقبتی ویژه کارکنان مراکز اقامتی در دوران همه گیری پیک جدید کرونا با همکاری مرکز بهداشت قم برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۱    
فاز چهارم واکسیناسیون مراکز راهی به سوی نور 2 و بهبودی حامیان سلامت شهرستان پردیس انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۹    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس مجمع مراکز اقامتی در خراسان شمالی گفت: مراکز اقامتی در این استان دوباره به کما می روند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی اطفاء حریق ویژه مراکز اقامتی میان مدت درمان وابستگی به مواد و مراکز کاهش اسیب با همکاری سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی قم برگزار گردید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: سازمان امور مالیاتی از محاسبه نرخ مالیات صفر درآمد بیمارستان ها، هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی تا 5 سال از زمان صدور پروانه بر اساس قانون مالیات های مستقیم خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی از محاسبه نرخ مالیات صفر درآمد بیمارستان ها، هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی تا 5 سال از زمان صدور پروانه بر اساس قانون مالیات های مستقیم خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۷۲ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی از محاسبه نرخ مالیات صفر درآمد بیمارستان ها، هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی تا 5 سال از زمان صدور پروانه بر اساس قانون مالیات های مستقیم خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت : نذورات و خیرات گسترده مردم و گروه های جهادی در مراکز اقامتی سطح تهران توزیع می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان – ایرنا - معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: مراکز اقامتی، مهمانسراها و سالن های ورزشی دانشگاه به منظور کمک به روند امدادرسانی سیل برای اسکان موقت سیل زدگان تجهیز شد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۴    
هتل های خیابان امام رضا 3 مشهد به خاطر نزدیکی به حرم و دسترسی به بازارها و مراکز خرید همواره مورد توجه مسافران و گردشگران است. این خیابان به خیابان امام رضا وصل می شود که در انتهای مسیر به حرم امام می رسد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سنندج- معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی کردستان، از اسکان 885 هزار و 206 نفر گردشگر و مسافر در مراکز اقامتی رسمی و دارای مجوز استان طی چهار ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تاسیسات گردشگری، بوم گردی ها و متخصصان مرمت برای کمک به مردم سیل زده اعلام آمادگی کردند تا یزدی هایی که خانه شان تخریب شده را اسکان دهند یا به کمکشان برای مرمت خانه ها در بافت تاریخی بروند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، شهرام علی محمدی روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: این خانه مسافرها ظرفیت خوبی برای اقامت گردشگران دارند و ساماندهی آن ها می تواند ضریب اشغال مراکز اقامتی استان را بالا ببرد. ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
برگزاری یک مراسم در هتل المپیک سبب شد تا تیم های حاضر در این هتل به مراکز اقامتی دیگر بروند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت فرمانداری ها و دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران و شهرداری های تابعه برای مقابله با خطرات احتمالی سیل به حالت آماده باش قرار بگیرند.
دنیای سفر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حجم زیاد زائران و مسافران در مشهد باعث ازدحام و تکمیل شدن ظرفیت مراکز مهمان پذیر و به خصوص مراکز اقامتی ارزان قیمت و غیررسمی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت فرمانداری ها و دستگاههای عضو ستاد مدیریت بحران و شهرداری های تابعه برای مقابله با خطرات احتمالی سیل به حالت آماده باش قرار بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سپیدان - سرپرست فرمانداری سپیدان خبر از تعطیلی تمامی مراکز گردشگری و اقامتی شهرستان سپیدان با توجه به اعلام احتمال بارش های شدید در استان فارس خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۳    
استاندار البرز با بیان اینکه زیرساخت های گردشگری طالقان از جمله مراکز اقامتی و تفرجگاهی باید توسعه یابد گفت: این شهرستان به جمعیت پویا و فعال نیاز دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۳    
با حضور سرپرست و معاونین تخصصی اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت از کارفرمای مراکز اقامتی ماده 15 و 16 تقدیر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۸    
مسابقات ورزشی بین مراکز اقامتی میان مدت به مناسبت پاسداشت هفته بهزیستی و ایجاد نشاط و انگیزه در مراکز اقامتی میان مدت شهرستان بهارستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۴    
به مناسبت هفته بهزیستی برنامه هایی چون سخنرانی، مداحی و اقامه نمازجماعت در مراکز اقامتی شهرستان پیشوا برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۹    
به مناسبت هفته بهزیستی، یک دوره آموزش مددکاری اعتیاد برای مددکاران مراکز اقامتی و بهبودی ماده 15، ماده 16، جامع درمان و باز توانی معتادین برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی روز چهارشنبه در مراسم کلنگ زنی پروژه هتل بوتیک اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری و مراکز اقامتی استان، پروژه هتل بوتیک میلاد کوثر به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اجرا می شود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت : تخلفات مراکز اقامتی درمان اعتیاد مورد بررسی قرار گرفته و با برخورد جدی برای تعطیلی آنها اقدام شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فقر مراکز اقامتی به ویژه برای اقشار متوسط جامعه امروز به یکی از مهم ترین موانع توسعه صنعت توریسم در کشور بدل شده و این معضل در برخی شهرهای استان سمنان نیز به وضوح قابل لمس است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حمایت وزارت گردشگری از هتلدارانی که تنها 3 درصد مسافران را تحت پوشش دارند، باعث چشم پوشی از ظرفیت عظیم خانه مسافرها شده است. طبق گزارش های وزارت گردشگری 37درصد مسافران در مراکز اقامتی موقتی مانند کمپ ها، کانکس ها و چادر سفر خود را طی می کنند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس دفتر اعتیاد معاونت پیشگیری بهزیستی استان تهران می گوید؛ در تهران 151 مرکز فعال اقامتی، بهبودی و بازتوانی وجود دارد که مجموع منابع کتابخانه ای آن ها به 10 هزار جلد می رسد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۰    
عصر امروز و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ستاد اسکان فرهنگیان استان تشکیل جلسه داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، علیرضا صیادی در ستاد اسکان فرهنگیان بیان کرد: تکریم حداکثری میهمانان فرهنگی در مراکز اقامتی در دستور کار باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار فارس از آمادگی تمامی دستگاه های عضو ستاد سفر استان در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران در ایام مبارک دهه امامت و ولایت خبر داد و گفت: درصد اشغال مراکز اقامتی رسمی به طور متوسط در ایام تعطیلات پیش رو تا 60 درصد پیش بینی می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از ورود بیش از هفت میلیون و 100 هزار نفر گردشگر طی نیمه اول تیرماه و تعطیلات منتهی به عید قربان خبر داد و گفت: طی این مدت، 53 درصد تخت های مراکز اقامتی استان توسط مسافران و گردشگران اشغال شد.
به گفته سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران حدود 8 میلیون نفرشب اقامت در استان به ثبت رسیده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
طی بازدیدی با حضور میثم اکبری مسئول حراست، الهه عامری مسئول مدیریت عملکرد و کارشناسان حوزه پیشگیری از مراکز اقامتی میان مدت بازدید و عملکرد این مراکز مورد بررسی قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۶    
معاونت پیشگیری بهزیستی استان، رئیس اداره بهزیستی شهرستان همدان، کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و کارشناس پیشگیری شهرستان همدان از تعدادی از مراکز اقامتی میان مدت بازدید بعمل آورده و مواردی را نیز به مراکز متذکر شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۳    
توزیع درسنامه پیشگیری از اعتیاد توسط مراکز اقامتی شهرستان قدس در خصوص آگاه سازی نسل جوان و نوجوان در سطح شهرستان قدس انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی با اشاره به افزایش میزان سفر در تعطیلات پیش رو به شهرهای شمالی گفت: رزرو مراکز اقامتی گیلان، مازندان، سرعین و اورامانت به 100 درصد رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان بر لزوم ساماندهی مراکز اقامتی گیلان برای پیشگیری از وقوع جرایم، ناهنجاری های اجتماعی و تخلفات صنفی تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - تبریز - سیما نیک رفتار : معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از تصویب احداث هتل 5 ستاره فیروزه خاوران توسط بخش خصوصی در نخستین جلسه کمیسیون ماده 5 استان در سال جاری خبر داد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سفر زمینی ارزان به ترکمنستان، تاجیکستان و ازبکستان به زودی برای ایرانیان ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۹:۴۲    
بی توجهی به آموزش و تخصصی کردن کار نیروهای خدمات در مراکز اقامتی موجب شده همان تعداد اندک مسافری که گلستان را برای اقامت چند روزه انتخاب می کنند با رضایت کامل از استان ما خارج نشوند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۵    
سرپرست بهزیستی هرمزگان با حضور در مرکز اقامتی درمان وبازتوانی اعتیاد میان مدت صدف در شهرستان بندرلنگه ، چالش ها و مسائل موجود در این مرکز را مورد ارزیابی قرار داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۸:۲۶    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با حضور رئیس و مسئول امور توسعه پیشگیری بهزیستی اسلامشهر و معاون سیاسی انتظامی و مشاور فرماندار و کارشناسان فرمانداری جلسه ای در محل فرمانداری شهرستان اسلامشهر تشکیل شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ عبدالعلی شعبانی، فرمانده انتظامی شهرستان شفت از شناسایی و دستگیری متصدی مراکز اقامتی متخلف امامزاده ابراهیم این شهرستان و عامل انتشار تصاویر ناهنجاری های اجتماعی در فضای مجازی خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۴    
تهران پایتخت ایران بوده و برای سفر به آن بهانه های متفاوتی وجود دارد! این شهر بزرگ و عظیم برای انواع سفرها مانند سفر کاری، تفریحی، درمانی و... مناسب بوده و تنها چیزی که سبب به یادماندنی شدن سفر شما می شود رفاه و آسایش است. این رفاه شامل حمل و نقل عمومی وسیع و گسترده، مراکز اقامتی لوکس و متنوع و.. ...