پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۲۰Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضریب اشغال»

مدیرکل راه آهن فارس گفت: در نوروز امسال بیش از 24 هزار نفر مسافر به وسیله ناوگان ریلی فارس جابه جا شدند که این میزان نشان دهنده ضریب اشغال 100 درصدی قطارهای فارس در ایام نوروز 1403 است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با اشاره به مشکل ایجاد شده برای سیستم خنک کننده بیمارستان تامین اجتماعی دزفول گفت: حل مشکل سیستم خنک کننده این بیمارستان توسط کارشناسان در حال انجام است.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در بازه زمانی 15 روزه تعطیلات نوروز امسال، 90 درصد هتل های فعال مجموعه ایرانگردی و جهانگردی، ضریب اشغال 70 درصد را ثبت کرده اند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از روابط عمومی شرکت ایرانگردی و جهانگردی، فریبا عباسی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-فاطمه باباخانی : نوروز 1403 سال چندان مساعدی برای بوم گردی ها نبود، یاور عبیری رئیس جامعه اقامتگاه های بوم گردی ایران در گفت وگو با دنیای اقتصاد اعلام کرد که ضریب اشغال بوم گردی ها در سراسر کشور به 47 درصد رسید ...
کرمان نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۲    
نه پیشرفت کردیم و نه حتی ثابت ماندیم، اقامت نوروزی در بوم گردی ها از 70 درصد به 48درصد ریزش داشت. ضریب اشغال هتل ها و مهمان سراها نیز به نقل از رئیس جامعه حرفه ای هتل داران حداقل 10 درصد کمتر از نوروز سال 1402 بوده است.
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سینماپرس: مدیرعامل سینما شهر اعلام کرد تهران، خراسان رضوی و اصفهان سه استان پرفروش سینمای ایران و پردیس کوروش ، پردیس ایران مال و پردیس هنر شهرآفتاب سه سینمای پرفروش در سال گذشته بودند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا-مدیرکل راه آهن استان فارس گفت: در نوروز امسال بیش از 24 هزار نفر مسافر با ناوگان ریلی فارس جابه جا شدندکه نشان دهنده ضریب اشغال 100 درصدی قطارهای فارس در ایام نوروز 1403 است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل: مراکز اقامتی شهرستان اردبیل در روزهای نخست سال با ضریب اشغال بالای 70 درصد روبه رو بوده اند. حوزه گردشگری یکی از مسائل مهم در توسعه اقتصادی مرکز استان است و در همین راستا برنامه توسعه مراکز اقامتی و تأسیسات گردشگری شهرستان اردبیل را در دستور کار داریم و حمایت های لازم از سرمایه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در نوروز 1403 در حالی با افزایش 26 درصدی استفاده از خودروی شخصی مواجه شدیم که میزان تردد با وسایل حمل ونقل عمومی جاده ای با افت 25 درصدی و حمل ونقل ریلی با کاهش 12درصدی مواجه بوده است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی با اشاره به اینکه میانگین ضریب اشغال واحدهای اقامتی طی شبانه روز گذشته در استان 45 درصد و در مشهد 48 درصد بوده است، گفت: این آمار نشان می دهد در استان و مشهد هنوز ظرفیت برای پذیرش زائر و مسافر وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ضریب اشغال تخت های واحد های اقامتی آذربایجان غربی در تعطیلات نوروز به 45درصدرسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت:با بیان اینکه ضریب اشغال تخت های واحد های اقامتی استان در تعطیلات نوروز 45درصدی است گفت: آمار اقامت گردشگران در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان گفت: میانگین ضریب اشغال زیرساخت های گردشگری استان در سال 1402 بیش از 60 درصد بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: میانگین ضریب اشغال تمام واحدهای اقامتی از 15 اسفند ماه 1402 تاکنون در مشهد 39 درصد بوده است که این آمار نشان می دهد کماکان ظرفیت پذیرش زائر و مسافر را در مشهد داریم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اعلام کرد: در زمان حاضر میانگین ضریب اشغال هتل ها و اماکن اقامتی این استان 70 درصد است که با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه بیشتر از پیش بینی هاست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد گفت: ضریب اشغال پارکینگ های هسته مرکزی شهر مشهد همزمان با آغاز سال 1403 به 100 درصد رسیده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد از تعریف و پیگیری 7 راهبرد برای ایام نوروز در استان یزد خبر داد و گفت: با تعریف راهبرد نوروز بدون فوتی و سامان اقدامات لازم در این راستا، شاهد روند کاهشی تصادفات و فوتی ها در استان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شاهرود گفت: تعطیلات نوروز 1403 ضریب اشغال مسافر در اقامتگاه های رسمی از جمله هتل ها، مهمانپذیرها و بومگردی ها به طور میانگین 66 درصد بود.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از ورود 3 میلیون و 230 هزار و 346 مسافر و گردشگر به استان خبر داد و گفت: 251 گردشگر خارجی با ملیت آذربایجان، روسیه، فرانسه، ترکیه، افغانستان، ترکمنستان، مصری، چینی و عراقی به گیلان سفر کرده اند. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان اینکه استان یزد ظرفیت اسکان روزانه 150 هزار نفر را دارد گفت: در حال حاضر ضریب اشغال بوم گردی های استان یزد 65 درصد و ضریب اشغال هتل های استان بالای 90 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از ورود 3 میلیون و 230 هزار و 346 مسافر و گردشگر به استان خبر داد و گفت: 251 گردشگر خارجی با ملیت آذربایجان، روسیه، فرانسه، ترکیه، افغانستان، ترکمنستان، مصری، چینی و عراقی به گیلان سفر کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: در یک ماه اخیر، 98 درصد ظرفیت قطار سنندج- تهران تکمیل شد، در حالیکه ضریب اشغال صندلی تا قبل از آن 85 درصد بود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با توجه به حجم بالای مسافر در استان های شمالی امیدواریم که با ارائه خدمات مطلوب در ایام نوروز بتوانیم در انجام وظایف خود سربلند شویم .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ضریب اشغال مراکز اقامتی خراسان رضوی در حال حاضر حدود 50 درصد است و در چند روز آینده به 80 تا 90 درصد خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد: در سالجاری ضریب اشغال تخت های بیمارستانی این استان در شهرهای مختلف به 70 درصد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: دیالیز درمان نیست و پیوند کلیه را باید به سمت سنین 40 تا 50 سالگی سوق دهیم که در سال 1402 در حوزه دیالیز اتفاقات خوبی افتاد و ضریب اشغال تخت دیالیز در استان به حدود 3.3 رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مصطفی فاطمی در گفت وگو با ایران اکونومیست درباره پیش بینی سفرهای نوروزی و مقاصد پیشنهادی و جایگزین، اظهار کرد: بر اساس ضریب اشغال شدۀ تخت های اقامتگاه ها و جست وجوهایی که در اینترنت انجام شده است، پیش بینی می شود استان های هرمزگان و مازندران مانند سال گذشته پُرمسافر و پرازدحام باشند ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد سه هزار بومگردی باقیمانده هم هنوز به ضریب اشغال 50 درصدی نرسیده اند
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۰    
بیشترین تعداد اقامتگاه های بوم گردی در استان کرمان است. بیش از 350 اقامتگاه که سال ها قبل رسانه های کرمان نسبت به آن تذکر داده و از عباراتی چون رشد قارچ گونه اقامتگاه ها برای آن استفاده کرده بودند ...
معاون مسافری راه آهن افزایش ضریب اشغال، برنامه ریزی صحیح و بازنگری در مسیرهای ریلی را موجب شکسته شدن رکورد مسافری دانست.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ماده 12 قانون رفع موانع تولید، تسهیلات تبصره 18 و ظرفیت بند الف ماده 57 قانون برنامه ششم توسعه و ... همه منابعی بوده اند که بایستی طبق قانون به حوزه ریلی واگذار میشد تا این حوزه بتواند متناسب با نیازهای کشور در این سالها رشد کند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ساری- سیدرضا کاظمی نیا مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: ضریب اشغال تخت را در سال 1400 از 63 درصد به 79.4 درصد در سال 1402 رساندیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۱:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مصطفی فاطمی، مدیرکل توسعه گردشگری داخلی و دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با رصد آخرین وضعیت سفرها در استان ها در تعطیلات 22 بهمن، به ایسنا گفت: بررسی ها حاکی از این است که بیشتر استان ها با حجم قابل توجه مسافر مواجه هستند. در استان های غربی ضریب اشغال اقامتگاه های رسمی روی 70 درصد است ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی گفت: پیش بینی می کنیم ضریب اشغال هتل های مشهد در تعطیلات پیش رو به 80 درصد برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دریافتی همکاران پرستار بر اساس مبتنی بر عملکرد است میانگین دریافتی کارانه پرستاران حدود سه میلیون تومان و این مبلغ تابع سطح مراقبتی و ضریب اشغال تخت در بیمارستان است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران را فرصت طلایی برای معرفی استان عنوان کرد و گفت: باید به بهترین نحو این فرصت را مدیریت کرد تا بازخورد خوبی در نمایشگاه حاصل شود.
جلسه ساماندهی ضریب اشغال صندلی و نحوه ارائه سرویس دربستی با حضور مدیران شرکت های حمل و نقل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برگزار شد.
معاون مسافری راه آهن افزایش بهره وری و ضریب اشغال قطارها را از دلایل شکسته شدن رکورد مسافری دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۶    
ایسنا/همدان مدیر بیمارستان قائم (عج) اسدآباد از افزایش ضریب 10 درصدی اشغال تخت های بیمارستانی این بیمارستان در 9 ماه سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس ارزیابی کرد و گفت: اگر ما در استان فارس میراث بان بناها و آثار تاریخی جهانی هستیم اما این تنها برای جذب گردشگر کافی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نایب رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه از کاهش ضریب اشغال تخت هتل های کرمانشاه با آغاز فصل سرد سال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بیمارستان مهاباد گفت: در حال حاضر 300 تخت فعال در بیمارستان این شهرستان با متوسط ضریب اشغال 63.9 درصد وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان ضمن اشاره به افزایش 18 درصدی ضریب اشغال تخت های بیمارستانی گفت: بیمارستان شهید بهشتی اردستان از کمبود پزشک متخصص رنج می برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آزادگان گفت: با افزایش ضریب اشغال تخت، بخش های غیرفعال بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) بیرم پس از ماه ها تعطیلی، فعال شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۰۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بامداد سه شنبه هشدار داد که ضریب اشغال تخت در بیمارستان های جنوب نوار غزه 260 درصد است که به معنی فاجعه تمام عیار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ضریب اشغال تخت های گردشگری شهرستان سامان در پائیز 35 درصد است.
مشاور گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: متوسط ضریب اشغال هتل های استان کرمان به 45 درصد هم نمی رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان همدان با بیان اینکه ضریب اشغال تخت بیمارستان غرضی ملایر از ابتدای سال 86 درصد بوده است، گفت: این مرکز درمانی، بیشترین آمار ضریب اشغال تخت در بین بیمارستان های استان را داراست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی موسسه سینماشهر، آمار فروش، تعداد مخاطب و ضریب اشغال 40 سینمای برتر کشور اعلام شد. این سینماها حدود 60 درصد از فروش کل سینماهای کشور را شامل می شوند و 38 هزار و 967 صندلی از 117 هزار و 577 صندلی سینما، در این سالن ها متمرکز شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس بیمارستان تخصصی شمال آمل از افزایش بیش از دو برابری تعداد مراجعه کنندگان و هم چنین ضریب اشغال تخت های درمانی این بیمارستان درچهار ماهه اخیر خبر داد.