چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۶:۵۳Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضریب اشغال»

دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از نوسازی دو مرکز جامع خدمات سلامت شفت و احمدسرگوراب با استفاده از ظرفیت قانونی مولدسازی املاک خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز به منظور بررسی میدانی و رفع نقایص موجود در نظام سلامت، در مراکز بهداشتی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : تعطیلات عید فطر در مناطق غربی ، شمال غربی، شمال و جنوب ایران ظرفیت اشغال اقامتگاه های بوم گردی به 100 درصد رسید. این گفته یاور عبیری رئیس جامعه انجمن های حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی ایران در گفت وگو با دنیای اقتصاد است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۵    
مدیر بیمارستان قلب الزهرا شیراز گفت: 75 درصد ضریب اشغال تخت این بیمارستان به بیماران قلبی و عروقی اختصاص دارد و همه خدمات از تشخیص بیماری تا عمل های جراحی در این بیمارستان انجام می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
با آغاز طرح توسعه بیمارستان، آمار مراجعه به اورژانس که حدود 40 تا 50 نفر در روز بود، الان به حدود 120 مراجعه در روز رسیده است. این موضوع سبب افزایش ضریب اشغال تخت تا دو برابر آمار گذشته شده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان درباره تغییر وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی ابراز امیدواری کرد و گفت: با تصویب و ابلاغ مقررات، بلافاصله توسط دانشگاه اجرایی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: ضریب اشغال مراکز اقامتی مشهد از 2 روز قبل از عید فطر افزایش یافت و مجموع اقامت در ایام تعطیل 721 هزار و 499 نفر شب اقامت در مراکز اقامتی مشهد به ثبت رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی فارس از ضریب اشغال نزدیک به 100درصدی تاسیسات گردشگری این استان و آمادگی برای میزبانی بالغ بر 100 کلاس درس و کمپ های اسکان شهرداری از مسافران و گردشگران در اردیبهشت خبر داد.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اعلام پرمسافرترین و پرترددترین استان ها و آمار اقامت و حوادث، پرونده سفرهای نوروز 1402 را بست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم گفت: تاسیسات و مراکز اقامتی و گردشگری استان طی تعطیلات نوروزی با ضریب اشغال 50 درصدی روبرو شد در حالی که در شب تحویل سال مراکز اقامتی ما صدرصد اشغال بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲    
رئیس جامعه هتل داران کیش گفت: نوروز امسال ضریب اشغال اتاق هتل های این جزیره به 96 درصد رسید و خوشبختانه مسافران از کیفت خدمات رضایت داشتند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نشست جمع بندی فعالیت های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در محل سالن فجر وزارت میراث فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتلداران ایران از عدم استقبال مسافران نوروزی از هتل ها خبر داد و گفت: در هفته دوم عید با کاهش 35 درصدی ضریب اشغال هتل ها رو به رو بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۷    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه به ضریب اشغال 100 درصدی مراکز اقامتی منطقه اورامانات اشاره کرد و گفت: در مجموع اسکان مسافران و گردشگران در استان بین 90 تا 92 درصد سطح مراکز اسکان بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۸    
شب گذشته ضریب اشغال واحدهای اقامتی در بخش رسمی 85 درصد، اسکان موقت 75 درصد و اسکان اضطراری 35 درصد بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
شب گذشته ضریب اشغال واحدهای اقامتی در بخش رسمی 85 درصد، اسکان موقت 75 درصد و اسکان اضطراری 35 درصد بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مشگین شهر-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: ضریب اشغال مراکز اقامتی بالای هفتاد درصد بوده که این امر نشان دهنده استقبال گسترده گردشگران از سفر به اردبیل است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۴    
مشهد- باوجود سیل حضور میلیونی زائران به مشهد مقدس اما برخلاف پیش بینی ها ظرفیت هتل های این شهر هنوز تکمیل نشده و احتمال کاهش ضریب اشغال تخت ها نیز وجود دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور: ضریب اشغال استان های هرمزگان، مازندران، گیلان، اصفهان، بوشهر، خوزستان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، قم، لرستان و چهارمحال و بختیاری درهفته نخست نوروز بالای 90 درصد است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۰    
درحالی که مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی از رزرو 95 درصد مراکز اقامت رسمی خوزستان خبر داده بود اما رئیس جامعه هتلداران استان خوزستان با تکذیب این خبر از خالی بودن بیش از 50 درصد تخت ها خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت: از ابتدای سال تاکنون 926 هزار مسافر در راه آهن شمال شرق 2 جابه جا شده اند. محسن اعتماد با بیان اینکه استقبال مردم استان از قطار، مسوولیت ما را سنگین تر می کند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی از ضریب اشغال مراکز اقامتی رسمی کشور در نوروز 1402 و شهرهای مکمل خبر داد.
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: وضعیت رزروها نشانگر این است که پهنه سفر تغییر کرده و امسال تمام کشور درگیر سفر است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
یک مدیر فرهنگی می گوید که متوسط قیمت هرصندلی سینما امروز بین 65 تا 80 میلیون تومان است اما با ضریب اشغال بسیار پایین صندلی سینما متأسفانه سود سینما بسیار کم است و تنها چیزی که آن را نجات می دهد فیلم خوب است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
سیدمصطفی فاطمی دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر درباره شهرهای مکمل و جایگزین برای نوروز 1402 و ضریب اشغال اقامتگاه ها در شهرها و استان های مختلف کشور، گفت: شهرهایی که شلوغ می شوند و تعداد بالای مسافر را در آنجا داریم بیشتر نیمه جنوبی کشور است ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: پروژه بازسازی بخش جراحی عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز به منظور افزایش 2 برابری ظرفیت پذیرش به پایان رسید. ...
با ضریب اشغال 190 درصدی جابجایی مسافر در قطارهای حومه ای اداره کل راه آهن شمال شرق2 رکوردی دیگر برای این اداره کل رقم خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۹    
گرگان- مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت: اقبال مردم سبب شده تا ضریب اشغال قطار حومه ای گلستان در اسفندماه امسال از 100 درصد بالاتر رفته و به 170، 180 و 190 درصد هم برسد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۱    
از یک سو اظهارنظر درباره صنعت هوایی امری تخصصی است و می توان گفت متخصصان و صاحب نظران این حوزه در کشور ما انگشت شمارند و از سوی دیگر، که وجه بسیار مهمی است، این اظهارنظرها در تکمیل اعداد و ارقام دقیق درباره تعداد ناوگان فعال و زمینگیر، ضریب اشغال صندلی ها، ضریب امنیت، تعداد پروازها و.. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: استان البرز 2089 تخت فعال بیمارستانی دارد که ضریب اشغال این تخت ها 72 درصد است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بارش برف زمستانی سبب شد تا نخستین سانس در برج میلاد که مختص نمایش "گل های باوارده" بود، با نیمی از ضریب اشغال صندلی های سالن مرکز همایش ها آغاز شود. البته که رفته رفته بر تعداد جمعیت افزوده شد و تا انتهای فیلم، حدود 80 درصد صندلی ها پر بود. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد خزاعی در جریان بازدید از بازار بین المللی فیلم فجر گفت: ضریب اشغال در سالن سینما نسبت به دوره های گذشته افزایش داشته است. البته در دوره های گذشته خیلی راجع به سالن سینما تحقیق نمی شد که چقدر جمعیت درآنها حضور دارند اما آمار امسال منتشر خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ضریب اشغال تخت های بیمارستانی در این استان با راه اندازی بیمارستان رازی به 2 درصد افزایش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نایب رئیس اتحادیه هتلداران استان کرمانشاه از کاهش ضریب اشغال تخت هتل های کرمانشاه به حدود 20 درصد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست بیمارستان ولایت شهرستان دامغان ضریب اشغال تخت های بیمارستانی در این بیمارستان را 42درصد اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی ایران گفت: از ابتدای دی ماه با توجه به برودت هوا و سرما شاهد بارش برف، مشکلات جاده ای، قطعی و کاهش فشار گاز بودیم که ضریب اشغال اقامتگاه های بوم گردی استان را به صفر رساند.
به گزارش خبرنگار اقتصاد خبرگزاری فارس، مقصود اسدی سامانی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال 1400 شرکت های هواپیمایی 170 هزار و 125 پرواز داخلی انجام دادند که 277 هزار و 710 ساعت پرواز بود ...
برترین ها / تیک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشهد گفت: 100 واحد اقامتی در مشهد که به دلیل کاهش مصرف گاز از هفته گذشته تعطیل شده بودند با موافقت میراث فرهنگی مشهد تعطیلی خود را تمدید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه حرفه ای هتلداران ایران از تخفیف 20 تا 50 درصدی هتل ها به مسافران خبر داد و گفت: درحال حاضر کیش با بیش از 85 درصد بالاترین ضریب اشغال را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتلداران کشور با بیان اینکه اکنون میانگین ضریب اشغال هتل های کشور کمتر از 15 درصد است، گفت: دولت باید با توجه به شرایط به وجود آمده برای گردشگری تصمیم گیری می کرد، اما اقدامی نشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه حرفه ای هتلداران ایران مطرح کرد: وقایع ماه های گذشته رکود عجیبی در صنعت گردشگری به وجود آورد که به اعتقاد ما تاثیرات منفی آن از کرونا هم بیشتر است. در حال حاضر میانگین ضریب اشغال هتل های کشور زیر 15 درصد است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۱:۰۳    
دنیای اقتصاد : آمارها علاوه بر آنکه نمایی از وضعیت کنونی را نشان می دهد، راهنمایی برای اقدامات آتی نیز به شمار می رود. در کنار اینها می شود با آمار مقایسه را انجام داد و با این مقایسه، تاثیر عوامل مختلف بر پدید آمدن یک وضعیت را سنجید ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۶    
سینماپرس: در حالی که ابعاد اشکالات اکران روز به روز گسترده تر می شود و میزان مخاطبان سینما به پایین ترین حد خود رسیده به نحوی که هاشم میرزاخانی، مدیرعامل موسسه سینماشهر به تازگی در گفت و گویی تاکید کرده است: ضریب اشغال سینمایی ایران در هشت ماه گذشته 5٫22 درصد بوده است ...
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۷:۴۰    
با نزدیک شدن به پایان سه ماهه سوم سال 1401، مدیرعامل موسسه تصویرشهر در خبری که در سایت سازمان سینمایی منتشر شده با فاجعه بار دانستن اکران امسال گفت: ضریب اشغال سینمایی ایران در 8 ماه گذشته 5٫22 درصد بوده است، این آمار یک فاجعه به حساب می آید، یعنی از هر 100 صندلی در سانس های سینمایی ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سینماهای کشور طی 2 هفته اخیر، با رشد نسبی مخاطب مواجه شده اند. اتفاقی که با توجه به وضعیت پایدار آن، می توان گذر سینما از رکود 3 ماهه را نوید داد و با یک برنامه ریزی، منتظر روزهایی بهتر در فصل زمستان بود. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتل داران خاطر نشان کرد: جریانات و رخداد های اخیر در کشور باعث شد که بیش از 85 درصد از گردشگران خارجی از کشور های اروپایی، آمریکایی و آسیایی سفر خود را به ایران کنسل کردند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که نفس ها در فروش فیلم های سینمایی به شماره افتاده و به روایت آمارها ضریب اشغال صندلی های سینمایی 2.5 درصد برآورد شده است، غفلت از یک موضوع مهم بیش از بقیه رخ نمایی می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۷    
مدیریت سینمایی کشور این روزها درحالی درصدد افزایش ضریب اشغال صندلی سینماها است که این مهم از مسیر تقویت ناوگان اکران می گذرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم گفت: در شهر قم تأمین تخت همیشه گران بوده و عرضه و تقاضا به تعادل نرسیده است و ضریب اشغال در چهار ماه گذشته در حدود 80 الی 90 بوده و حتی در بعضی از ماه ها به 120 نیز رسیده و تخت های اضافی نیز مورداستفاده قرارگرفته است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وان روزهای پرجنب وجوشی را سپری می کند؛ جایی که ایرانی ها هرازگاهی برای خرید در تعطیلات به آن سفر می کنند. در تابستان ضریب اشغال هتل های این شهر به 100درصد رسید، اما از مهرماه با آغاز تحولات در ایران و به دلیل محدودیت اینترنت، ضربه ای به صاحبان هتل های وان وارد شد ...
همگردی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا/ براساس اخبار بدست آمده، ضریب اشغال مراکز اقامتی آذربایجان شرقی طی شش ماه نخست سال جاری 100 درصد بود. علیرضا بایرام زاده (معاون گردشگری استان آذربایجان شرقی) با اشاره به برنامه ریزی هایی که در استان برای جذب گردشگر در دوران پساکرونا صورت گرفته درخصوص آمار میزان گردشگران استان طی شش ماه ...