دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۲۳Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کم فروشی»

خبرگزاری فارس   ۴۵ دقیقه پیش    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس با بیان اینکه بخش عمده تخلفات صنفی در نانوانی ها بوده است، گفت: از 162 فقره پرونده تشکیل شده در دی ماه گذشته حداقل 40 پرونده متعلق به نانوایی ها در خصوص کم فروشی و گران فروشی بوده است.
رشت 20   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش رشت20 و به نقل از ایسنا، مهدی نقدی با بیان اینکه در دو ماه اخیر 145 صاحب واحد صنفی به پرداخت بیش از 51 میلیارد و 300 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند، افزود: این تعداد پرونده تخلف در بازرسی از 20 هزار و 633 مورد بازرسی تشکیل و بررسی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت تولیدی تن ماهی به علت کم فروشی بیش از یک میلیارد ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک شرکت تولیدی تن ماهی در مازندران به دلیل کم فروشی بیش از یک میلیارد ریال جریمه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به دستور فرماندار رشت، تیم های ویژه بازرسی در راستای کنترل قیمت ارزاق عمومی و کالاها و مقابله با کم فروشی بر واحدهای توزیع و بازار به صورت مستمر نظارت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک باب مغازه نانوایی در شهرستان بهبهان به دلیل کم فروشی جریمه شد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اسفنانی با اشاره به گران فروشی در مرغ های بسته بندی، از وزن های نا متعارف که تشخیص قیمت را سخت می کند، گفت.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۲    
سبزعلیپور کارشناس اقتصادی : تورم 46 درصد را نوعی رفع تکلیف دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- متخلفان اقتصادی در قزوین بیش از 693 میلیارد ریال جریمه شدند که تخلفاتی نظیر گران فروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت کالا بیشترین پرونده ها را به خود اختصاص دادند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آنچه در این دو بازی دیدیم لذت فوتبال بود، رد و بدل شد 7 گل، هیجان تا آخرین لحظه، پا پس نکشیدن تیم های برنده و بازنده و کم فروشی نکردن بازیکنان که انگار مدتها بود همه هنرشان را در اینستاگرام به نمایش می گذاشتند.
تیتر20   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۵    
فخریان : تولید کننده اگر می خواست برای 10 درصد از فروش خود به همه مردم کشور دروغ بگوید و تبانی کند تا سود بیشتری کسب کند و یا گران فروشی و کم فروشی کند که اصلا تولید کننده نمی شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۲    
تخفیف هایی که فروشگاه های زنجیره ای ارایه می دهند موجب شده تا اخیرا این فروشگاه ها به کم فروشی و گران فروشی متهم شوند؛ اتهاماتی که با توجه به شرایط کنونی بی اساس به نظر می رسد؟ اما واقعیت ماجرا چیست؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا- فرماندارتفتان سیستان و بلوچستان گفت: بازدیدهای روزانه از خباری های این شهرستان به منظور نظارت بر عرضه نان، رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از کم فروشی انجام می شود.
هرمز آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی قشم از تشکیل پرونده گرانفروشی برای شرکت مشعل گاز در این شهرستان خبر داد. وحید ترکاشوند در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قشم، اداره تعزیرات حکومتی با هر گونه گران فروشی و کم فروشی به صورت جدی برخورد می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۸    
رئیس اتاق اصناف لرستان بیان کرد: تعدادی از فروشگاه های زنجیره ای با همکاری شرکت های تولیدی و بسته بندی، قیمت کالا را بیش از قیمت مصوب روی کالاها درج کرده و وزن محصول را نیز کاهش می دهند و پس ازآن قیمت فروش در فروشگاه را پایین می آورند که به مثابه گران فروشی و کم فروشی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری با اشاره به بازرسی از فروشگاه های زنجیره ای سطح شهرری، گفت: فروشگاه های زنجیره ای روی محصولات خود عنوان تخفیف را درج می کنند اما طی تبانی با شرکت های تولیدی و بسته بندی اقدام به گران فروشی و کم فروشی می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجم مصرف منصفانه ، سیاستی است که قرار بود به حفظ حقوق مشترکان اینترنت منجر شود اما حالا، ابهام هایی در مورد شیوه اجرای این مصوبه وجود دارد و برخی آن را بهانه ای برای کم فروشی شرکت ها می دانند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۱۵    
کاهش وزن، افت کیفیت یا فروش اجباری برخی کالاهای کم مصرف به همراه مواد غذایی کمیاب و پرتقاضا به سکه رایج بازار خرده فروشی تبدیل شده است موضوعی که تشکل های صنفی در مقابل آن سکوت کرده اند اما دستگاه های نظارتی از برخورد با متخلفان خبر می دهند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرتهران نسبت به خرید مرغ و ماهی طعم دار هشدار داد و تاکید کرد: طی گشت های تعزیراتی از فروشگاه ها، این مواد صددرصد غیر خوراکی تشخیص داده شده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سید جواد احمدی خضربیگی در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: بطور متوسط در هر ماه بیش از یک هزار و 300 پرونده تخلف کم فروشی در سراسر کشورتشکیل و جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
از منظر قرآن، کم فروشی وگران فروشی عمل ظالمانه اقتصادی است که با سلب امنیت و اعتماد اجتماعی، جامعه را تا مرز سقوط پیش برده و زمینه خشم خدا را فراهم می کند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: طبق بررسی ما بسیاری از تخفیف های فروشگاه های زنجیره ای غیرواقعی و در اصل گرانفروشی و کم فروشی است. ▫️گفته می شود برخی از این فروشگاه ها ضمن تبانی با کارخانه های تولیدکننده هم نرخ کالا را در کارخانه بالاتر از نرخ واقعی ثبت می کنند تا در فروشگاه مدعی ارائه ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کم فروشی، مساله ای که این روزها بیش از هر زمان دیگری با آن مواجه هستیم و به دغدغه ای جدی به ویژه برای اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه تبدیل شده است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۵۸    
فروشگاه های زنجیره ای این روزها رقیب جدید سوپرمارکت های محلی شده اند، به طوری که به شکل قارچ گونه در هر محله ای از تهران سرباز کرده اند. به گزارش روزانه نیوز به نقل از پرسون این روزها به قدری فروشگاه های زنجیره ای در محلات تهران فعال شده اند که در یک دوئل اقتصادی سوپرمارکت های محلی را از گردونه ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۴۰    
سعید درخشانی رئیس اتحادیه سوپرمارکت و مواد پروتئینی تهران مدعی است که برخی سوپر مارکت ها متعلق به افراد خارجی است و آن ها پول فروش محصولات خود در ایران را به ارز تبدیل می کنند و از کشور خارج می کنند. همچنین معتقد است که سوپرمارکت ها هم کم فروشی می کنند هم گران فروشی!
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به تشدید بازرسی و نظارت از نانوایی ها گفت: کم فروشی بیشترین تخلف شناسایی شده در بین صنف نانوایی ها در سطح استان است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا انوری گفت: مسئولیت مهندسی همواره تناسبی با تعرفه های خدمات مهندسی نداشته ولی این امر نیز موجب نگردیده است که مهندسان در کار خود کم فروشی کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان کرج، گفت: با توجه به تورم اقتصادی که در کشور هست و مشکلات و فشارهای مالی ایجاد شده همکاران نانوا مجبور شدند به کوچک کردن نان روی آوردند؛ البته طی بازرسی های انجام شده با گران فروشی مواجه نشده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۱    
نان بی کیفیت حاصل کمبود نظارت بر کار نانوایی هایی است که چانه هایشان را کوچک می گیرند و گاهی هم آرد سهمیه خود را بصورت عرضه خارج از شبکه به فروش می رسانند
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۳:۵۰    
تهران- نوده فراهانی، رییس اتاق اصناف تهران گفت: برخی سودجویان نسبت به کم فروشی و یا گران فروشی آرد و نان در تهران اقدام می کنند که در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش با آنان به صورت جدی برخورد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل استاندارد کرمانشاه گفت: بیش از یک هزار و 350 آزمون کمی از نازل های سوخت مایع (بنزین، گازوییل، نفت سفید) متعلق به 110 جایگاه فعال استان از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفته که هیچ گونه کم فروشی در این جایگاه ها مشاهده نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
110 واحد خبازی مازندران به دلیل کم فروشی و فروش آرد خارج از شبکه تعطیل شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی روح الله ایزدخواه، نماینده تهران در مجلس: کل زمین کشاورزی کارخانه نیشکر هفت تپه در زمان واگذاری آن به مالکان خصوصی فعلی، 1200 میلیارد تومان ارزش داشته ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد از آخرین وضعیت استاندارد و خطرهای احتمالی در جایگاه های سوخت استان خبر داد و گفت: در جایگاه سوخت مایع استان کم فروشی نداریم.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی توسط یک شخص که در آن جایگاه داران سوخت را به کم فروشی و تقلب در فروش بنزین متهم نمود، خبرنگار اقتصادی رکنا بر آن شد تا از متولیان امر و دست اندرکاران این صنف صحت و سقم ماجرا را جویا شده و دلایل رد این اتهام را به صورت تخصصی بررسی کنیم.
این فرد استدلال خود را بر عملکرد سه پره ای بنا کرده که در پمپ های بنزین تعبیه شده است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون تعزیرات حکومتی قم با اشاره به تعطیلی یک شعبه از فروشگاه های زنجیره ای گفت: فروشگاه ها نسبت به تعدیل قیمت ها اقدام کنند چرا که با تخلفات گران فروشی و کم فروشی برخورد خواهیم کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۶:۵۱    
بی ثباتی و عدم نظارت دقیق بر وضعیت بازار باعث شده است تا برخی شرکت ها ضمن کاهش وزن محصولات خود قیمت کالا ها را نیز چندین برابر افزایش داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مسائلی که در سال های اخیر درباره عرضه و فروش بنزین مطرح بود، کم فروشی بنزین است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص وضعیت بازار ارز، قیمت نفت، شاخص بورس، تشکیل دادگاه های تخصصی و رد امکان کم فروشی در جایگاه های سوخت در خبرگزاری میزان منتشر شده است. رضایت معاون وزیر راه از عملکرد بسیار خوب دادگاه های تخصصی زمین و مسکن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
کانون سراسری انجمن های صنفی جایگاهداران در خصوص حواشی پیش آمده درباره کم فروشی بنزین در جایگاه های سوخت توضیحاتی داد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۴    
قیمت پراید 131 و پراید 151 هر کدام یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان شد. به گزارش کاماپرس، در روزهای اخیر بازار خودرو روزهای بی فروغ و کم فروشی را تجربه می کند ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان - کرامت ویس کرمی در گفت وگو با شبکه خبر با اشاره به ویدیو پخش شده در فضای مجازی مبنی بر کاهش سوخت تحویلی ضمن رد این ادعا اظهار کرد:مکانیزم عرضه سوخت به باک خودرو منتهی به 3 متر شلنگ در سکوی سوخت گیری نیست، پرداخت هزینه سوخت بر اساس میتر ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ادعای مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر کم فروشی بنزین را تکذیب کرد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سپاه عاشورا، این میزان شکر با هماهنگی دادستانی در یک انبار خارج از شبکه توزیع کشف شده است.سازمان اطلاعات سپاه عاشورا از مردم استان خواست هرگونه احتکار و کم فروشی و موارد مشکوک را با شماره 114 به سامانه خبری اطلاعات سپاه گزارش دهند تا با سودجویان و فرصت طلبان [...]
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آقابابایی رییس صمت ایوان گفت: با هرگونه گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و مصادیق آن از سوی واحدهای صنفی متخلف در شهرستان برخورد می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
همایون صالحی در گفت وگو با میزان، با اشاره به انتشار ویدیویی در فضای مجازی در خصوصی کم فروشی در جایگاه های سوخت اظهار کرد: پمپ هایی که در داخل مخازن جایگاه های سوخت قرار گرفته ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالی این روزها در یک فیلم فردی مدعی کم فروشی یا همان دزدی بنزین در جایگاه های سوخت می شود که بازرسی های دوره ای سازمان ملی استاندارد و همچنین مکانیسم کار نازل های بنزین، همگی ادعای کم فروشی را رد می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل استاندارد فارس، با اشاره به پخش یک کلیپ در فضای مجازی مبنی بر کم فروشی پمپ های بنزین گفت: با توجه به بازرسی های دوره ای و سرزده از جایگاه های سوخت، امکان کم فروشی بنزین تقریبا وجود ندارد.