چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۱:۵۳Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل استاندارد»

بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون پنج مورد مجوز برای محصولات سالم در مجموعه بخش کشاورزی این استان صادر شده است.
استانداری گلستان   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل استاندارد گلستان از آزمون 4 هزار و 361 وسیله توزین و سنجش در گلستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان، سید مهدی حسینی اظهار داشت: کارشناسان استاندارد در سال 1401 با مراجعه به 4 هزار واحد صنفی در شهرستان های مختلف استان گلستان ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۱    
معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد ایران گفت: تدوین استاندارد در این سازمان در سال جاری براساس بیانیه گام دوم انقلاب در دوره تحولی سازمان ملی استاندارد انجام می گیرد. ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تمشیت اداره کل استاندارد استان اردبیل از ترویج فرهنگ استفاده از کالای استاندارد با استفاده از ظرفیت مردان نقره ای در شهرستان سرعین در ایام عید خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد استان تهران گفت:طرح نظارت بر خدمات ارائه شده به شهروندان در پایانه های مسافربری برون شهری استان تهران، از سوی بازرسان استاندارد همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد خراسان جنوبی گفت: سال گذشته 2 هزار و 538 بازرسی از سطح بازار انجام شد که در این بازرسی ها 94 محصول غیراستاندارد در استان شناسایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۷    
رئیس اندازه شناسی اداره کل استاندارد قزوین گفت: شهر بازی برج خلیج فارس به صورت غیرقانونی فک پلمب و در حال بهره برداری است و دارای تاییدیه استاندارد نیست.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۴    
تمشیت اداره کل استاندارد استان اردبیل هدف از اجرای طرح عیدانه را تشدید ارزیابی و بررسی کیفیت کالا و خدمات در زمینه های مختلف عنوان کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از اداره کل استاندارد استان تهران، "محمدحسین طاهری" به اجرای طرح عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران با هدف صیانت از حقوق مصرف کننده اشاره کرد و افزود: قنادی های مذکور به دلیل عدم کسر وزن جعبه شیرینی و در نهایت عدم خالص فروشی، مرتکب تخلف کم فروشی شده اند. ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۷    
در روزهای آغازین سال جدید و در راستای اجرای طرح عیدانه، تمشیت اداره کل استاندارد اردبیل از فروشگاه زنجیره ای وال مارکت بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست اداره کل استاندارد استان بوشهر از افزایش نظارت استاندارد بوشهر بر تجهیزات تفریحی و پارک های بازی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد استان سمنان گفت: بازرسان این اداره کل به صورت روزانه از مراکز عرضه و خدمات با هدف ارزیابی کیفیت خدمات نظارت ویژه دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست اداره کل استاندارد بوشهر گفت: فعالیت بازرسان استاندارد در استان بوشهر افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد استان تهران گفت: قنادی ها، آجیل فروشی ها و رستوران های استان، در راستای طرح عیدانه، برای نظارت بر خدمات ارائه شده به شهروندان، از نیمه اسفندماه، به مدت یک ماه در حال بازرسی اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد خوزستان گفت: اجرای طرح عیدانه اداره استاندارد تا 15 فروردین ماه سال 1402 در حوزه های مختلف ادامه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از اداره کل استاندارد استان تهران، محمدحسین طاهری تصریح کرد: در این بازرسی ها، کارشناسان استاندارد کلیه فرآیند شستشوی فرش را از مرحله ورود فرش به محوطه شستشو تا پایان شستشو و خشک کردن مورد ارزیابی قرار می دهند ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۱    
تمشیت اداره کل استاندارد استان اردبیل با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیرکل اداری و مالی استانداری ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۷    
اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی بر کیفیت مواد غذایی و خدمات ارائه شده در مراکز گردشگرپذیر استان نظارت می کند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۲    
حسنعلی حسین پور تمشیت امور استاندارد استان اردبیل را برعهده گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد گلستان از اجرای طرح عیدانه با هدف تشدید نظارت و بازرسی ها بر کیفیت خدمات و کالاها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اندازه سنجی، مقیاس و مقادیر اوزان اداره کل استاندارد استان کرمانشاه، گفت: در راستای کم فروشی محصولات با جدیت تمام به مقابله با متخلفان می پردازیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
طرح عیدانه از 15 اسفند ماه سال جاری شروع و تا 15 فروردین سال 1402 ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۰    
سرپرست اداره کل استاندارد خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بازار را باید برای کالای غیر استاندارد ناامن کرد، یادآور شد: از ابتدای امسال یک واحد تولید همبرگر در استان پلمپ و پرونده یک واحد تولیدی لوله پلی ایتلن غیر استاندارد به دادستانی ارسال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
طرح عیدانه نظارت اداره کل استاندارد استان اصفهان بر عرضه کالا ها تا 15 فروردین 1402 اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۶    
سرپرست اداره کل استاندارد خراسان جنوبی گفت: برای ساخت 26 آزمایشگاه استاندارد در استان، بخشی از منابع تأمین شده و بخشی دیگری نیز می بایست تأمین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد استان تهران گفت: کارشناسان استاندارد در طرح عیدانه، خدمات ارائه شده به شهروندان را در فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار استان نظارت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری پنج هزار بازدید توسط کارشناسان این اداره کل انجام شده که در این بازدیدها 85 قلم کالای غیراستاندارد شناسایی شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از اداره کل استاندارد استان تهران، محمدحسین طاهری افزود: در این طرح وضعیت ساختمانی بخش های مختلف فروشگاه ها و کیفیت و چگونگی انبارش و بهداشت بخش های مختلف آن مورد ارزیابی قرار می گیرند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۸    
فکرشهر: سرپرست اداره کل استاندارد استان بوشهر گفت: تاکنون 80 بازرسی از واحدهای تولیدی این استان انجام شده که 34 مورد از آنها کم فروشی داشتند. به گزارش فکرشهر به نقل از ایسنا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان آذربایجان غربی از آغاز طرح عیدانه اداره کل استاندارد در استان خبر داد و گفت: اهداف اصلی طرح عیدانه صیانت از امینی، سلامت و حقوق عامی مردم است که در این خصوص با دستگاه های اجرایی مکاتبه انجام شده که همکاری لازم در این مورد انجام دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمد حسین طاهری اظهار کرد: در بسیاری از مناسبت ها نظیر ایام عید نوروز، تجهیزات تفریحی شهربازی در بوستان ها و تفرجگاه های سطح استان مستقر شده و مورد استفاده شهروندان قرار می گیرند، که به علت عدم رعایت الزامات استاندارد و ایمنی، بسیار خطرناک و حادثه ساز هستند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۰۹    
فکرشهر: سرپرست اداره کل استاندارد استان بوشهر گفت: با اجرای طرح عیدانه نظارت های استاندارد در استان بوشهر افزایش می یابد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۵    
نصر: مدیر عامل شرکت یزدان خودرو این واحد صنعتی را پیشتاز تولید قطعات با کیفیت جلوبندی خودروهای سواری در کشور خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست اداره کل استاندارد استان بوشهر گفت: با اجرای طرح عیدانه نظارت های استاندارد در استان بوشهر افزایش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد استان تهران با اشاره به اجرای طرح عیدانه از سوی سازمان ملی استاندارد ایران هشدار داد: شهربازی های سیار که عموما در ایام تعطیلات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، غیراستاندارد و ناایمن اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۰    
سرپرست اداره کل استاندارد بوشهر از اجرای طرح ویژه نظارت عیدانه استاندارد در استان برای بررسی کیفیت خدمات مردم تا 15 فروردین سال 1402 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸    
سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: طرح عیدانه استاندارد ویژه نظارت بر بازار نوروزی از 15 اسفند در استان در حال اجرا است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: طرح عیدانه استاندارد ویژه نظارت بر بازار نوروزی از 15 اسفند در استان در حال اجرا است.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان البرز از قطع انگشت دو کودک روی پله برقی کرج خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۲۵    
سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی از صدور نشان بین المللی حلال در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: تاکنون در استان 28 نشان حلال صادر شده و آذربایجان غربی به رتبه دوم کشوری رسیده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: با هدف فراهم کردن بستر های لازم برای آرامش خاطر و اطمینان ذی نفعان و استفاده کنندگان از کالا ها و خدمات در ایام نوروز و با هدف صیانت از ایمنی سلامت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اجرای طرح عیدانه اداره کل استاندارد در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
مرصاد نیوز: مدیر اداره کل استاندارد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال ده هزار وسیله مصرفی مورد ارزیابی و کیفیت سنجی قرار گرفته، افزود: همچنین 14 هزار بازرسی و ماموریت ویژه در سال 1401 در حوزه کنترل کیفیت و برنامه ریزی انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 30 مجتمع شهربازی در استان داریم که قسمت عمده وسایل این شهربازی ها استاندارد هستند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرپرست اداره کل استاندارد استان بوشهر گفت: با فعالیت 47 واحد آزمایشگاه فعال گواهی استاندارد 90 درصد کالاها در این استان صادر می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد خوزستان با اشاره به سنجش مستمر میزان رعایت استاندارد محصولات غذایی بسته بندی شده در استان گفت: واحدهای صنفی و تولیدی نباید وزن جعبه مواد غذایی را برای فروش محاسبه کنند. ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۲    
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد؛ گروه بازرسی متشکل از کارشناسان اداره کل استاندارد، کارشناس شرکت پخش فرآورده های نفتی و با حضور گروه خبری صدا و سیمای مرکز استان، در محل جایگاه های عرضه سوخت مایع از نحوه توزیع کمی سوخت مایع کنترل و بازرسی انجام شد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۲    
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد؛ شورای اقامه نماز این اداره کل در ارزیابی عمکرد فعالیت های نماز دستگاه های اجرایی استان بر اساس مستندات ارسالی در سال 1400، رتبه شایسته تقدیر ویژه را کسب کرد.
گیلانستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد گیلان گفت: همزمان با سراسر کشور طرح عیدانه نظارت بر عرضه کالاهای استاندارد، از 15 اسفندماه سال جاری تا 15 فروردین 1402 در گیلان اجرایی می شود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: عیدانه ویژه استاندارد برای خدمات رسانی موثر به شهروندان استان تهران، از 15 اسفندماه آغاز شده است و به مدت یک ماه ادامه دارد که جمع آوری کالاهای غیراستاندارد از سطح بازار یکی از اهداف آن است. ...