دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۱۲Oct 2020 26

جدیدترین‌های «اداره کل استاندارد»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوزان و مقیاس های اداره کل استاندارد گلستان از اجباری شدن استاندارد آسانسور های هیدرولیک خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوزان و مقیاس های اداره کل استاندارد گلستان از استاندارد سازی 50 جایگاهCNG در استان گلستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اندازه شناسی، اوزان و مقیاس های استاندارد گلستان از بازرسی ادواری از 723 جایگاه فعال عرضه سوخت مایع در 6 ماهه نخست سال 99 در سطح استان گلستان خبر داد. ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۵    
به مناسبت هفته استاندارد از 19 الی 25 مهرماه کارکنان اداره کل استاندارد با مراجعه به مرکز انتقال خون بوشهر خون اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان بوشهر کارکنان اداره کل استاندارد بوشهر به مناسبت هفته استاندارد در امر خداپسندانه اهدای خون شرکت کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی گفت: امسال 9 هزار و 372 فقره آزمون و بازرسی دوره ای از سوی کارشناسان اداره کل استاندارد استان روی نازل های موجود در جایگاه های عرضه سوخت مایع بنزین و گازوئیل انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد راه اندازی کلینیک استاندارد و گروه پژوهشی صنایع ساختمان اداره کل استاندارد استان یزد از سوی هیات امناء پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد ایران مورد موافقت قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به مناسبت بزرگداشت هفته استاندارد، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری رییس کل دادگستری استان مازندران و دیگرمسئولان قضایی استان ضمن حضور در اداره کل استاندارد استان، از بخش های مختلف آزمایشگاهی کنترل کیفی این اداره کل بازدید کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: 255 واحد تولید کننده مصالح ساختمانی استان هم اکنون زیرنظارت و پوشش اداره کل استاندارد کرمانشاه قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۱    
بازرسان اداره کل استاندارد استان امسال بیش از چهار هزار حوزه باسکول واحد های صنفی را بازرسی کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل استاندارد البرز از صدور پنج پروانه کاربرد حد مجاز آلاینده ها برای پنج محصول کشاورزی در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بازرسان اداره اندازه شناسی و اوزان مقیاس های اداره کل استاندارد استان در نیمه نخست امسال 5 واحد تولیدی وتوزیعی را به مراجع قضایی معرفی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۷    
رصد کالا های موجود در بازار از نظر نشان استاندارد و سلامت از جمله اقدامات اداره کل استاندارد در طول سال است که از زمان شیوع کرونا، این ماموریت با شدت بیشتر در حال اجراست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در پنجمین روز از هفته استاندارد، تفاهم نامه همکاری توسط مسئولین اداره کل استاندارد یزد ودانشگاه میبد به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل استاندارد هرمزگان از مهرماه پارسال تا مهرماه امسال بیش از 126 میلیارد تومان درآمد حاصل از خدمات استاندارد سازی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل استاندارد گیلان با تاکید بر ضرورت رعایت استانداردهای لازم توسط تولید کنندگان به پوشش حدود 681 واحد تولیدی استان از سوی اداره کل استاندارد اشاره کرد و گفت: جهش تولید بدون کیفیت محصولات و رعایت استاندارد ها امکانپذیر نیست.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۳    
اداره کل استاندارد گلستان در 6 ماهه نخست سال 99، 398 بازرسی فنی از واحدهای تولیدی و خدماتی گلستان انجام داد. رئیس اداره امور آزمایشگاه های استاندارد گلستان در این خصوص گفت: بازرسی فنی از واحدهای تولیدی و خدماتی تحت پوشش و کنترل کالاهای تولید شده در واحدهای تولیدی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷    
شیراز- مدیرکل استاندارد فارس با اشاره به شعار امسال روز استاندارد که حفاظت از زمین است گفت : توجه به استاندارد به عنوان یک زبان جهانی راهگشای توسعه پایدار است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۷    
مدیریت و مجموعه اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان با حضور در سازمان انتقال خون زاهدان، خون اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵    
دفتر استاندارد سازی دانشگاه سیستان و بلوچستان امروز در راستای امضای تفاهم نامه با همکاری اداره کل استاندارد راه اندازی شد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: یکی از رسالت های مهم اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد نظارت بر کالاهای مصرفی عرضه شده در بازار است که در این راستا تیم های بازرسی فعالانه برای حفظ حقوق مردم تلاش می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۹    
ایسنا/خراسان شمالی معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد خراسان شمالی گفت: وضعیت بازرسی ادواری آسانسورهای بخش خصوصی در این استان خوب نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۱    
کیفیت کالاهای تولیدی سیستان و بلوچستان زیر ذره بین اداره کل استاندارد استان قرار دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۹    
مدیرکل استاندارد سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته استاندارد، اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان با پارک و علم فناوری تفاهم نامه منعقد کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۳۰    
دنیای اقتصاد : با نظارت مستمر و تلاش های پرسنل مجتمع صنعتی آرتاویل تایر (گلدستون) در سال های 98 و 99 این مجموعه توانست به عنوان واحد برگزیده استانی در ایجاد و ارتقای کیفیت انتخاب شود. این مهم با حمایت های مدیریت در ایجاد فضای کاملا علمی و تخصصی در آموزش نیروهای متخصص و جوان محقق شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با دومین روز از هفته استاندارد، تفاهم نامه همکاری توسط مدیران اداره کل استاندارد یزد و انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان شن و ماسه و بتن آماده استان به امضاء رسید.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نظارت بر بازار اداره کل استاندارد گلستان از انجام 6 هزار و 500 بازرسی از واحدهای صنفی استان گلستان در 6 ماهه نخست سال 99 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان، رضا نوروزی گفت: نظارت بر مراکز عرضه و فروشگاه ها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 62 فقره کالای غیراستاندارد طی نیمه نخست امسال در جریان بازرسی کارشناسان اداره کل استاندارد قزوین از واحدهای صنفی استان شناسایی و از سطح بازار و مغازه ها جمع آوری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - استانداریزد نسبت به تامین ساختمان برای ایجاد شعبه پژوهشکده صنایع ساختمان برای اداره کل استاندارد استان از طریق بناهای مازاد، قول مساعد داد و گفت: راه اندازی این پژوهشکده با توجه به اینکه یزد در برخی از زمینه های صنایع ساختمانی از قطب های مهم کشور محسوب می شود، ضروری است.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: 17 شرکت دانش بنیان دارای تایید صلاحیت از معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری با اداره کل استاندار استان ایلام همکاری دارند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
صارمی گفت: در دومین فصل سال جاری، توسط اداره کل استاندارد استان قزوین 283 فقره گواهینامه وارداتی و 23 مورد گواهی حذف بازرسی کالا در مبداء، صادر گردیده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد گلستان از صدور 38 پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده های واحدهای تولیدی استان، در طی 6 ماهه نخست سال 99 خبر داد. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با بیان اینکه یکسری از صادرکننده ها تقلب و یا کوتاهی هایی در صادرات می کردند که موجب می شد تا تانکرهایشان در گمرک و همچنین پرونده هایشان در اداره کل استاندارد بماند ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی استاندارد گلستان از بررسی 115 اظهارنامه صادراتی و وارداتی طی 6 ماهه نخست سال 99 در گلستان خبر داد. ...
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد: از ابتدای سال جاری تا کنون 800 مورد بازرسی و آزمون از نازل جایگاه های عرضه سوخت مایع در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۰    
تعدادی از کارشناسان اداره کل استاندارد استان امروز در بازدید از کارگاه تولید بتن روستای فاطیمه در شهر ایلام، کیفیت تولیدات آن را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل استاندارد ایلام با اشاره به اینکه 225 واحد تولیدی تحت پوشش و نظارت این اداره کل قرار دارد، گفت: تاکنون 25 پروانه استاندارد ساخت واحدهای شن و ماسه در این استان صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد همدان از انجام بازنگری 106 استاندارد ملی توسط اداره کل استاندارد استان در سال جاری خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سیروس صارمی، مدیرکل استاندارد استان قزوین گفت: در دومین فصل سال جاری، توسط اداره کل استاندارد استان قزوین 283 فقره گواهینامه وارداتی صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از آموزش 7 هزار و 500 نفر ساعت در این اداره کل خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۴:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری روز سه شنبه با اشاره به اینکه فرآیند آزمون دوره ای صحت عملکرد نازل های جایگاه های سی ان جی مستقر در سطح استان تهران، با ابلاغ از سوی مرکز اندازه شناسی سازمان ملی استاندارد ایران، از مهرماه امسال آغاز شد، گفت: برای سومین سال متوالی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: اداره کل استاندارد اردبیل موفق به کسب رتبه اول در شاخص های عمومی جشنواره شهید رجایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - البرز - زن و مردی که در مراجعه به واحدهای صنفی کرج با معرفی خود به عنوان بازرس اداره کل استاندارد البرز برای بازرسی و تعیین صحت اندازه گیری ترازوها از کسبه اخاذی می کردند به دام افتادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۶    
کارشناس غذای حلال، ارگانیک و سالم اداره کل استاندارد استان یزد: دو نشان برای انار، یک نشان برای پیاز، یک نشان برای قارچ و یک نشان هم برای هویج در حال صدور است.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد: در راستای تاکیدات ریاست محترم جمهوری مبنی بر ارتباط زنده مدیران دستگاههای اجرایی با مردم از طریق سامانه سامد و به جهت تکریم شهروندان و حقوق شهروندی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره اجرای استاندارد اداره کل استاندارد کردستان از صدور دومین پروانه استاندارد حلال در استان خبرداد و گفت: این پروانه برای واحد تولیدی صادرات محور قارچ اورامان استان صادر شده است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل استاندارد برای دومین سال متوالی دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۵    
رضا شریعتی / نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری که صبح روز شنبه در محل سالن همایشات اداره کل استاندارد مازندران برگزار شد، از لزوم پاسخگو بودن نمایندگان مجلس شورای اسلامی سخن گفت و تاکید کرد که مهم ترین وظیفه نمایندگان، حوزه قانون گذاری و نظارت است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای امسال ، تاکنون 335 اظهارنامه صادراتی و وارداتی توسط اداره امور صادرات و واردات اداره کل استاندارد استان یزد، به ثبت رسیده است.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مراسم تقدیر از برگزیدگان خدمت جشنواره شهید رجایی با حضور کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونان استاندار، مدیران کل و دیگر مسئولان استان در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد ...