سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۳:۴۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری»

مازنی نیوز   ۱ ساعت پیش    
سالن همایش کتابخانه مملو از جمعیت بود. طبق معمول صندلی های ردیف جلو را مسئولین و مدیران شهری و استانی پر کرده بودند. از فرماندار و مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران گرفته تا مدیر اداره ارشاد شهرستان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و غیره . صندلی های عقب تر نیز به بقیه [...]
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سومین نشست شورای هماهنگی مدیران آموزش و پرورش استان در محل اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه تشکیل شد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه،در سومین نشست هماهنگی مدیران آموزش و پرورش استان با بررسی موضوعات مرتبط با حوزه آموزش و پرورش، نوسازی مدارس ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، معصومه آقایی روز دوشنبه در نشست با مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز افزود: بحران کاهش جمعیت در کشور که از اوایل دهه 70 به صورت بی صدا آغاز شده، تاثیرات مخربی بر حوزه های مختلف از جمله پیری جمعیت و نبود نیروهای انسانی در 30 سال آینده خواهد داشت. ...
معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تأکید کرد احیای هر چه بیشتر گونه سینمای کودک و نوجوان در گرو تقویت برگزاری جشنواره فیلم کودک است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۲    
کاشف اسرار -مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان ساختمان نیمه کاره کانون در جوار پارک آفتاب شهر خمام را حیثیت کانون دانست و متذکر شد : بحث ساختمان کانون مذکور را به جد پیگیری کرده ایم و برای بازسازی این ساختمان 3 میلیارد و 400 میلیون در نظر گرفته شده است. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۵    
خراسان شمالی- کارشناس مسئول فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: یکی از مهم ترین اهداف در جشنواره قصه گویی ایجاد جریان فرهنگی است که می توان در آن استعدادهای قصه گویی استان را کشف و هدایت کرد و آموزش داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۶    
شهردار خمام در واکنش به گلایه مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان مبنی بر ساخته شدن مغازه در ورودی ساختمان این کانون، عنوان کرد: بعد از 15 سال تعلل و بی تفاوتی، کودکان شهر خمام از مرحله نوجوانی عبور کرده و به مرحله جوانی یا میانسالی رسیده اند. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۱    
با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان آموزش وپرورش، مدیر دفتر مرکزی حراست و معاونان کانون به مناسبت هفته دفاع مقدس از رزمندگان و فرزندان شهدای کانون قدردانی شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مراسم قدردانی از رزمندگان و فرزندان شهدای کانون گفت: ما امروز در یک جنگ ترکیبی هستیم و این وظیفه ماست تا مفاهیم دفاع مقدس را هنرمندانه به نسل جدید منتقل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات ویژه برنامه های هفته ملی کودک با حضور حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، چهارشنبه 12 مهر تبیین می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۷    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسم قدردانی از رزمندگان و فرزندان شهدای کانون حضور یافت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۰    
در نشست سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان با شهردار گرگان بر همکاری و مشارکت دوجانبه فعالیت های حوزه کودک و نوجوان تاکید شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۳    
مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری هم زمان با هفته دفاع مقدس با برگزاری برنامه های متنوع یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۷    
هم زمان با هفته دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه رزمی فرهنگی مسلم بن عقیل در اردبیل، مربیان مراکز کانون در این شهر با اجرای فعالیت های مختلف در غرفه فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، میزبان بازدیدکنندگان از نمایشگاه بودند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز دهم مهرماه مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از محل آماده سازی اولین رویداد بازی و سرگرمی خراسان شمالی در هفته کودک و نوجوان که به همت این اداره کل و ستاد اقامه نماز استان و تعدادی از ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۶    
محمد جواد محمدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان با سرهنگ محمدنجفی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان دیدار کردند. در این جلسه برنامه های هفته ملی کودک، برگزاری کارگاه های آموزشی، پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۴    
نقد و بررسی کتاب فرزانه ایران نژاد مربی مسئول فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیرجان که خاطرات منصور محمودآبادی کم سال ترین آزاده دفاع مقدس است ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۴    
همزمان با هفته وحدت، تعدادی از مسئولان استانی از ایستگاه نقاشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۰    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قصه گویی و شعار" با قصه لبخند بسازیم" ، بخش علمی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی را برگزار می نماید.
جلسه هم افزایی و هماهنگی مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور نمایندگان دستگاه های فرهنگی مدعو در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۵    
سی و هشتمین جلسه انجمن داستان نویسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با رویکرد نقد آثار اعضا برگزار شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان غازیان شهرستان بندر انزلی با تاکید بر اینکه در پرورش استعدادها انتظار نداشته باشیم کودک یک شبه ره صد ساله را طی کند، گفت: والدین باید با تشویق و تکرار توانایی کودک را تقویت کرده و آن را به منصه ظهور برسانند.
مدیرکل کانون پرورش فکری استان گیلان حوزه کودک و نوجوان را نیازمند مردان میدان، روحیه جهادی و توجه همیشگی دانست.
مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کهگیلویه و بوریراحمد با برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی هنری و ادبی هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۲۵    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، به همراه مدیر مجموعه ی پردیس سینمایی اکومال به منظور بررسی بازدید مدارس از پویانمایی بچه زرنگ از این مجموعه بازدید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۲    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان عضویت رایگان در کانون ، اعزام کاروان پیک امید به مناطق محروم ، بازدید کودکان و نوجوانان از مرکز نجوم رشت، کاشت نهال، جشن کودک و تجلیل از نویسندگان حوزه کودک و نوجوان از جمله مهم ترین برنامه های این هفته است.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
شهردار خمام در واکنش به گلایه مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان مبنی بر ساخته شدن مغازه در ورودی ساختمان این کانون، عنوان کرد: بعد از 15 سال تعلل و بی تفاوتی، کودکان شهر خمام از مرحله نوجوانی عبور کرده و به مرحله جوانی یا میانسالی رسیده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۳۹    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان: 250 ویژه برنامه هفته ملی کودک در گیلان اجرا می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بردسکن و دبیر برگزاری برنامه های هفته ملی کودک از برگزاری بیش از 30 برنامه در این شهرستان خبر داد.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، در حکمی محمدحسن استرحام را به سمت مشاور مدیر کل کانون فارس منصوب کرد.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: اعزام کاروان پیک امید به مناطق محروم روستایی گیلان یکی از بارزترین برنامه های تعریف شده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با اشاره به شعار هفته ملی کودک کودکی بهتر، زندگی بهتر ، گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه در پیش بینی و اجرای برنامه ها، شورای سیاست گذاری این شعار را برای گرامی داشت این هفته درنظر گرفته است.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، در حکمی مجید خطبایی را به سرپرستی معاونت فرهنگی کانون فارس منصوب کرد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۹    
ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: در هفته ملی کودک امسال 250 ویژه برنامه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان برگزار می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین نشست خبری مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، انجمن ورزش های الکترونیک و مجموعه هوش سفید برگزار شد.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: هدف کانون این است تا در کنار ساخت فیلم، زنجیره اثرگذاری از محصولات فرهنگی وارد بازار شود تا شاهد شکل گیری یک جریان فکری و فرهنگی خوب در حوزه کودک و نوجوان باشیم.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۴    
مدیرکل کانون پرورش فکری استان گیلان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، درخصوص ساختمان کانون پرورش فکری شهرستان خمام اظهار کرد: این ساختمان را حیثیت کانون می دانم و بحث آن را به جد پیگیری کرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۵    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از اجرای 250 برنامه توسط کانون در هفته ملی کودک خبر داد و گفت: انیمیشن بچه زرنگ در سینما سپیدرود رشت با هدف تقویت حس شجاعت و قهرمان پروری در کودکان اکران خواهد شد.
ایستگاه نقاشی با محوریت سردار دلها در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان رضوانشهر برپا گردید.
مدیر کل کانون پرورش فکری با بیان اینکه کانون در هفته ملی کودک برنامه های متنوعی را تدارک کرده که تحقق بهتر آن در گروه همکاری دیگر سازمان ها و نهادها است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
پوستر و فراخوان بیست وپنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری با حضور فعالان عرصه کودک و نوجوان و قصه گویی، نویسندگان و مدیران ارشد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اصحاب رسانه به صورت رسمی رونمایی شد.
مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان اردبیل به مناسبت چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس و گرامیداشت یاد ونام شهدای والامقام، به اجرای فعالیت های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: در هفته ملی کودک امسال 250 ویژه برنامه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از اجرای 250 برنامه شاد و متنوع در مراکز این کانون در استان همزمان با هفته ملی کودک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان کار اصلی و ویژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تقویت روحیه کتابخوانی است، گفت: از 18 تیرماه سه میلیون کتاب در سراسر کشور بین کودکان و نوجوانان توزیع شد که سهم استان گیلان 13 هزار جلد بود.
نخستین گردهمایی رابطان بیست وپنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی در سالن کنفرانس مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
در راستای همکاری ها و برگزاری برنامه های مشترک عبدالحی میرزاعلی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان با الهه غیناقی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دیدار و گفتگو کرد.
شورای فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی برای دهمین بار در سال 1402 تشکیل جلسه داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۴    
میرعظیمی در مورد ساختمان کانون شهرستان خمام نیز اظهار کرد: ساختمان کانون را حیثیت کانون میدانم و بحث ساختمان کانون در خمام را به جد پیگیری کرده ایم. ...