چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۲:۴۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری»

در مطالعاتی که تأثیرات دین را بر رشد و ارتقای کودکان بررسی کرده است، مشخص شده است کودکانی که والدین مذهبی داشته و خود نیز در فعالیت های مذهبی شرکت دارند بهتر از دیگر کودکان رفتار می کنند و خود را با شرایط تطبیق می دهند بر همین اساس کانون پرورش فکری استان زنجان اقدام به تاسیس هیئت مذهبی کودکان و ...
علیرضا نوری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: با توجه به افزایش بیماری کرونا در سطح استان زنجان، کانون پرورش فکری به صورت آماده باش است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: فراخوان بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی از 25 فروردین آغاز می شود. مدیر کل کانون پرورش فکری استان گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را در محور های ملی، بین المللی، برترین قصه گوی کشور، قصه زندگی من و بخش پادکست تا 15 خرداد امسال به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۰    
در راستای اجرای پروژه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی شیوه های حفاظت از منابع آب (داناب) و به منظور ایجاد و گسترش همکاری های فرهنگی، هنری، ادبی، آموزشی، تفاهم نامه ای مابین شرکت آب منطقه ای کردستان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به امضا رسید.
عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین عنوان برتر بخش مجریان نونهال خردسال را در جشنواره ملی سعدی( رقابت مجریان و سخنوران صحنه ایران) به دست آورد.
معاون توسعه مدیریت و منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از همسان سازی حقوق و مزایای کارکنان قراردادی کانون با همکاران رسمی خبر داد.
43 عنوان کارگاه ها تخصصی برخط فصل بهار در کانون پرورش فکری مازندران آغاز به کار کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۵    
کارگاه های تخصصی برخط فرهنگی، هنری، ادبی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان فعالیت خود را آغاز کردند.
نمایش گنجشکک اشی مشی به نویسندگی داوود کیانیان و طراحی و کارگردانی حسن دادشکر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران اینترنتی می شود.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری استان اردبیل از آغاز فعالیت 66 کارگاه تخصصی برخط (آنلاین) فرهنگی هنری بهار1400، ویژه کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت: این کارگاه ها نسبت به فصل گذشته نزدیک به 73 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس قصه و قصه گویی را یکی از برنامه های اصلی کانون پرورش فکری از گذشته تابه حال توصیف کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰    
هجری معتقد است، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بایستی به یک نهاد و سازمان مستقل تبدیل شود تا بدون تأثیرپذیری از اولویت های وزارت آموزش و پرورش بتواند به هدف اصلی خود یعنی پرورش خلاقیت مخاطبان جامه عمل بپوشاند.
بنا به گفته مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه؛ در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی مختلفی با موضوع ماه میهمانی خدا و با عنوان بهار مناجات در مراکز مختلف کانون پرورش فکری استان و در قالب کارگاه های مجازی در سامانه www.kermanshah.kpf.ir اجرا خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۲    
کامرانی گفت: مرحله پایانی بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، همزمان با شب یلدا و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
دبیر پنجمین مسابقه فیلم نامه و نمایش نامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری از ارسال نزدیک به 1 هزار و 200 اثر به دبیرخانه ی این رویداد هنری خبر داد.
رمان اقلیم هشتم به نویسندگی محسن هجری برای سومین بار از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- تغییر مدیریت کانون پرورش فکری چند ماه پایانی دولت دوازدهم با واکنش هایی همراه شده و آن را نتیجه بخش ندانسته و تاکید دارند، با توجه به سال ها فعالیت کانون و تاثیر آن در پرورش کودکان و نوجوانان، نباید این موسسه دستخوش موج های گذرا شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها اخباری مبنی بر تغییرات مدیریتی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۰    
اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با هنرنمایی در آیین رونمایی از گلاب استان در معرفی این محصول مشارکت کردند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- ترم بهار کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان از عصر امروز یکشنبه با حضور 600 عضو کودک و نوجوان آغاز شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۳۰    
اولین جلسه شورای فرهنگی، هنری و ادبی سال 1400 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی صبح روز یک شنبه 22 فروردین 1400 با دو دستور جلسه در کتابخانه مجتمع شهید رسول فرخی ارومیه برگزار شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: محمدرضا زمردیان معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از این نهاد رفت. در حالی که چندی پیش فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد که از اسفندماه به او گفته اند از مدیرعاملی کانون خداحافظی کند ولی دیگر خبری نشده است ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از مهر ، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، ترم بهار کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز 21 فروردین 1400 با حضور بیش از 72 هزار عضو کودک و نوجوان آغاز می شود ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۵    
آیین تکریم و معارفه حراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۵    
در پنجمین جلسه کمیته ی تدارکات و پشتیبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان نیازهای عمرانی و تجهیزاتی مراکز کانون بررسی شد.
نسخه دوم مجموعه چهل قصه با روایت گری هنرمندان سرشناس و قصه گویان کانون، با نماد کلاغ قصه گو از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۵    
جلسه معارفه مسئول حراست با حضور مدیرکل کانون هرمزگان، مدیرکل حراست استان، کارشناس مسئول هماهنگی امور استان های دفتر مرکزی حراست کانون پرورش فکری کشور، کارشناسان، کارکنان و مسئولین مراکز بندرعباس و کانون زبان برگزار شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
انجمن نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به مناسبت شصتمین سفر موفقیت آمیز انسان به مدار زمین ویژه برنامه هایی را اجرا می کند.
سیدمحمد سادات رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های سهیلا شیخی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به جهت برگزاری مراسمات باشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی در سال گذشته تقدیر به عمل آورد.
کتاب داستان کوچه را ما جارو می کنیم به نویسندگی علی الله سلیمی و تصویرگری هاله قربانی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۵    
مهلت ثبت نام کارگاه های برخط فرهنگی، هنری، ادبی بهار 1400 مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران تمدید شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مرحله استانی بیست وسومین جشنواره قصه گویی در کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد از 25 فروردین ماه آغاز می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۵:۰۰    
نخستین جلسه ی انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری سمنان در سال 1400 با نقد آثار اعضا و بررسی زبان شعر، برگزار شد.
هورگان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی سعیدرضا کامرانی را به عنوان مدیرکل کانون استان فارس منصوب کرد.
ترم بهار کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، از روز 21 فروردین 1400 با حضور اعضای کودک و نوجوان آغاز شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۰    
کارگاه های برخط فصل بهار کانون پرورش فکری در رشته های متنوع فرهنگی، ادبی و هنری از 21 فروردین ماه 1400 به صورت مجازی و با حضورکودکان و نوجوانان علاقه مند آغاز شد.
اولین شعبه مرکز سرگرمی های فن آورانه و بازی های خلاقانه شناختی متشکل از مجموعه بازی های شناختی با سطح تکنولوژی بالا و جذاب، در مرکز شماره 2 کانون پرورش فکری شهر کرمانشاه مستقر و پس از پایان محدودیت های ناشی از بیماری کروناویروس نیز افتتاح می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۵    
کارگاه های مجازی و برخط(آنلاین) کانون پرورش فکری گلستان در فصل بهار، از روز شنبه 21 فروردین 1400 آغاز به کار کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۵    
در نخستین جلسه شورای فرهنگی کانون پرورش فکری مازندران، برنامه های سال 1400مورد هم اندیشی و برنامه ریزی قرار گرفت.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رییس بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی در احکامی جداگانه، مسئولان سه کمیته فنی، علمی و بخش 90 ثانیه جشنواره را معرفی کرد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
چهار تماشاخانه سیار جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی آیینی با حضور مدیرعامل، معاونان و مسوولان این مجموعه روز 16 فروردین 1400 رونمایی شد. فاضل نظری در این آیین در سخنانی گفت: تماشاخانه های سیار کانون در واقع سفر سینما ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰    
ترم بهار کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین هم زمان با سراسر کشور، از روز 21 فروردین 1400 آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فراخوان بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) منتشر شد. ...
مدیرکل کانون پرورش فکری کانون استان اردبیل در نخستین جلسه شورای فرهنگی در سال جاری، عنوان کرد: بخش استانی بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت مجازی و با شعار آینده ساختنی است ؛ از 25 فروردین ماه 1400 آغاز می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵    
نخستین نشست راهبردی مرحله استانی بیست و سومین جشنواره قصه گویی در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از شروع بکار 31 کارگاه تخصصی آنلاین فرهنگی هنری ویژه کودکان و نوجوانان در این استان خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی از آغاز فعالیت کارگاه های برخط تخصصی دوره بهار از امروز 21 فروردین 1400 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پرناز گودرزی عضو کانون پرورش فکری کرمانشاه در نخستین جشنواره ملی نقاشی آب موفق به کسب رتبه اول شد.