جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۰:۰۲Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری»

حضور سعید شهابی نیا رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و عضو شورای اسلامی شهر همدان در دفتر مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۸    
سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک از افتتاح کانون پرورش فکری نوجوانان در شهر آبیک به مناسبت هفته دولت خبر داد.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از انتشار فراخوان بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار قصه، صدای زندگی است خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۲    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: تعداد اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دو هزار و 551 نفر بوده و 180 هزار و 814 جلد کتاب نیز در مراکز ثابت و سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان وجود دارد.
مراسم قرایت زیارت عاشورا، صبح روز پنج شنبه بیستم مردادماه با حضور کارکنان، در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل برگزار شد. گفتنی است این مراسم به صورت هفتگی تا پایان ماه صفر در این مکان برگزار خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: درنشست مشترک مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان استان قم با مدیرگردشگری سازمان فرهنگی شهرداری قم، قصه گویی ومعرفی شخصیت های برجسته قمی ازمهمترین اقدامات کانون پرورش فکری کودکان عنوان شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان با اشاره به وجود چهار کتابخانه سیار روستایی این کانون در استان گفت: کانون در نظر دارد در راستای بهره مندی کودکان مناطق روستایی از فعالیت های فرهنگی و هنری تعداد این مراکز را افزایش دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۶    
گوهری با اشاره به فعالیت 21 مرکز کانون پرورش فکری ثابت و چهار مرکز سیار در استان گفت: دو هزار و 551 نفر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان هستند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان: آشنایی کودکان و نوجوانان با فلسفه ی نماز آنان را به تفکر وامی دارد که حاصل آن عشق به نماز، تعهد به آن و جاری شدن این فرهنگ در همه ی امور زندگی شان است
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۵    
به مناسبت 21 مرداد، روز ملی دریای خزر، اعضای کانون پرورش فکری چالوس، این روز را گرامی داشتند.
در دیدار مدیر کل کانون خراسان جنوبی با امام جمعه شهرستان فردوس بر ارتباط بین مربیان با کودکان ونوجوانان با هدف ترغیب به حضور در مراکز کانون و تربیت حس دینی در کودکان تاکید شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل کانون پرورش فکری آذربایجان غربی با حضور در دفاتر خبرگزاری های تسنیم، قارتال نیوز و باشگاه خبرنگاران جوان، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۵    
سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان از برگزاری جشنواره بین المللی قصه گویی در شهریورماه امسال در سنندج خبر داد.
کودکان ونوجوانان عضو مرکز فرهنگی و هنری شماره سه بیرجند در سال روز شهادت چهارمین امام خود عزاداری کردند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۸    
عصر روز چهارشنبه 19 مردادماه 1401 ایستگاه نقاشی اداره کل کانون پرورش فکری در اجتماع بزرگ رهروان زینبی با حضور کودکان ونوجوانان در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار شد.
وزیر اقتصاد و دارایی به همراه استاندار گلستان، معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری گلستان، امام جمعه بندرگز، فرماندار این شهرستان، فرمانده سپاه و هیات همراه آنان در مرکز فرهنگی هنری کانون بندرگز حضور یافتند.
گردهمایی در راستای بینش و معرفت حسینی در خانواده و جامعه، با مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) در اداره کل کانون پرورش فکری استان هرمزگان برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۳۱    
مراکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان خراسان رضوی به مناسبت دهه اول محرم محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان علیه السلام و یاران باوفایشان، با حضور اعضا، فعالیت های فرهنگی و هنری متنوعی برگزار کردند.
هم زمان با چهارم مردادماه روز ملی اردبیل ، ویژه برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در مراکز کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان استان اردبیل به اجرا گذاشته شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۰    
مراسم عزاداری سوم امام حسین(ع) و یاران وفادارش روز 19 مرداد 1401 در مجتمع شهید ملک شامران برگزار شد.
هم زمان با چهارم مردادماه روز ملی اردبیل ، ویژه برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در مراکز کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان استان اردبیل به اجرا گذاشته شد.
همکاران و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حال اجرای ویژه برنامه های عزاداری در سوگ امام حسین(ع) و یاران ایشان هستند
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
همکاران و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حال اجرای ویژه برنامه های عزاداری در سوگ امام حسین(ع) و یاران ایشان هستند
اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین مهلت شرکت درسیزدهمین سوگواره سراسری عاشورایی را تمدید کرد.
مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین به مناسبت ایام عزاداری حضرت امام حسین(ع) چند ویژه برنامه اجرا کردند.
به مناسبت ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی فعالیت های فرهنگی هنری و ادبی در مراکز کانون پرورش فکری استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان از اعلام فراخوان مسابقه نقاشی با موضوع نماز را ویژه اعضا، فرزندان مربیان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد.
آیین های سوگواری سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع) و شهدای کربلا در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزارشد و مربیان این مجموعه ضمن تبیین دلایل شکل گیری واقعه کربلا برای آینده سازان، ظلم ستیزی و ولایت پذیری را از شاخصه های این قیام الهام بخش عنوان کردند.
هیئت های مذهبی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس در شهرهای جهرم، فسا و بیرم در تاسوعا و عاشورای حسینی عزاداری کردند.
اولین نشست تخصصی بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی برای مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان به صورت مجازی برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، محمد غفاری سرپرست کانون قم از برپایی موکب قاسم بن الحسن همزمان با شب هفتم محرم با اجرای برنامه های فرهنگی وهنری متنوع خبر داد. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۲:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، انیمیشن 9 دقیقه ای سمپاش در سال 1401 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهیه شده است. این پویانمایی با تکنیک سه بعدی(3D) برای گروه سنی هفت سال به بالا کارگردانی شده است. ...
.با فرارسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) اعضای کانون استان همدان با برگزاری جلسات عزاداری یاد و نام شهیدان دشت کربلا را گرامی داشتند.
حامد علامتی مدیرعامل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نخستین روزهای کاری خود در این مسئولیت به دیدار خانواده شهید مدافع حرم هاشم دهقانی نیا رفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین با بیان اینکه کودکان و نوجوانان مهمترین سرمایه اجتماعی جامعه هستند و باید برای آنها نشاط لازم را ایجاد کنیم،گفت: رسانه ها در ایجاد شادی و نشاط بین جامعه نقش مهم و بسزایی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۳    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین از خبرگزاری فارس بازدید کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین به مناسبت روز خبرنگار در دفتر استانی خبرگزاری فارس و ایرنا حضور پیدا کرد.
فراخوان بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار قصه، صدای زندگی است در بخش های رقابتی، غیررقابتی و علمی منتشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک و چهار دزفول به مناسبت ماه محرم، فراخوان مسابقه عکاسی" در شهر من عاشورا" را منتشر کرد.
فراخوان بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار قصه، صدای زندگی است در بخش های رقابتی، غیررقابتی و علمی منتشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱    
همزمان با دهه اول ماه محرم، مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان به اجرای برنامه های مختلف به همین مناسبت پرداختند.
ابراهیم زره ساز، مدیر کل کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی، چهارشنبه 19 مرداد از طریق سامانه ی سامد پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان در خصوص فعالیت های کانون خواهد بود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱    
به مناسبت ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی، برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی در مراکز گچساران کانون پرورش فکری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
سعیدرضا کامرانی، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در پیامی، روز خبرنگار را به فعالان حوزه رسانه تبریک گفت.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از حمایت برخی از دستگاه های اداری و فرهنگی استان از این جشنواره خبر داد.
همزمان با دهه اول ماه محرم، تعزیه ی روایت قافله ی عشق با همکاری کانون پرورش فکری بندرگز و حضور اعضای کانون در محل یادمان شهدای گمنام این شهرستان در حال برگزاری می باشد.