چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۹:۲۸Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری»

برنامه هایفرهنگی،هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان به مناسبت روز جهانی معلولان از تاریخ 13 لغایت 20 آذر 1399 به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
سنندج - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: هم اکنون بیش از 100 کودک با نیازهای ویژه از خدمات این کانون متناسب با نیاز خود بهره مند هستند.
فیلم تئاترهای ابریشم و کوکوی گردن دراز با مشارکت و نقش آفرینی نوجوانان و جوانان دارای نیازهای ویژه به مناسبت روز جهانی معلولان برای علاقه مندان اکران می شوند ...
مدیرکل کانون پرورش فکری استان اردبیل در آستانه 13 آذرماه روز جهانی معلولان ، خاطرنشان کرد: درصد قابل توجهی از کودکان و نوجوانان هر جامعه ای را افرادی تشکیل می دهند که با مشکلاتی در حوزه شناختی ...
هرمزبان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – برنامه های روز جهانی معلولان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان با عنوان بر بال فرشتگان و با شعار با توانایی های متفاوت آینده را خواهیم ساخت به صورت مجازی برگزار می شود. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- توانایی ذاتی انسان فراتر از معلولیت است به ویژه برای یک مربی کانون پرورش فکری کودک ونوجوان هرمزگان که سال ها بدون هیچ نقصی زندگی کرده اما امروز به رغم معلولیت شدید همچنان به لبخند و نگاه مهربان کودکان کانون زیبایی های دنیا برایش لذت بخش می شود.
دومین نشست آموزش مجازی انجمن سرود نوجوان( آوای دنا ) کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد با موضوع " مبانی سلفژ و نت خوانی " برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در سه حوزه فرهنگی، هنری و ادبی فعالیت دارد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: با شیوع ویروس کرونا و محدودیت برگزاری کلاس حضوری ...
انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در"پاتوق قصه گویی طهران" به گفتگو با صاحبنظران و قصه گویان مطرح کشور می نشیند.
16 عنوان برنامه فرهنگی، ادبی و هنری با محوریت کتاب و کتابخوانی در کانون استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت مجازی در گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی عرصه کودک ونوجوان در سراسر استان برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان، ویژه برنامه بر بال فرشتگان را در گرامی داشت روز جهانی معلولان(کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه) به صورت مجازی برگزار می کند. ...
مدیرعامل مجتمع مس آذربایجان و فرماندار ورزقان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان بازدید کردند
شهرآٰرا نیوز   ۷ ساعت پیش    
زهرا خبیری 14 سال دارد. او عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دانش آموز دبیرستان آرمیتا مصلی نژاد است. با این نوجوان هنرمند که در سال های 97 علاوه بر موفّقیّت و درخشیدن در سایر رشته های هنری مثل خوش نویسی، قصّه گویی، پژوهش و مقاله نویسی و داستان ...
بازی داستان دست ها عنوان سرگرمی است که ویژه ناشنویان طراحی شده و در سومین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان ایده ی برتر معرفی شد.
تکمیل دو مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان های سرپلذهاب و ثلاث باباجانی به علت کمبود اعتبار در حال حاضر متوقف شده است.
فریده ترابی میلانی روان شناس و مدرس دانشگاه، میهمان گفت وگوی زنده صفحه رسمی کانون پرورش فکری در اینستاگرام با موضوع سهم کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه از امکانات فرهنگی و هنری می شود.
خبرگزاری ایسنا: برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور به مناسبت روز جهانی معلولان با عنوان بر بال فرشتگان در فضای مجازی برگزار می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان فراخوان مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی روشنای آینده را در آستانه روزجهانی معلولان منتشر کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: 2 طرح این کانون شامل مرکز آفرینش هنری و خانه بازی و اسباب بازی تا پایان امسال در بجنورد تکمیل و بهره برداری می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۴    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز فراخوان دومین مهرواره عکس قهرمان خانه ما را با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۱:۴۴    
دومین نشست آموزشی تخصصی مربیان هنری مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری استان سمنان با آموزش تکنیک منوپرینت به صورت مجازی، برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۶    
با مشارکت اداره کل کانون پرورش فکری لرستان، دومین جشنواره استانی تلاوت های مجلسی دراستان برگزارشد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۰    
واحد آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به مناسبت هفته پژوهش فراخوان مهرواره استانی من یک پژوهشگر هستم را منتشر کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۰    
کارشناس آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز از تدارک فعالیت های متنوع ویژه هفته پژوهش در این استان خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۰    
جلسات پاییزی انجمن نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران با محوریت طراحی شخصیت عروسکی به صورت برخط برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۵    
وبینار توجیهی سامانه فعالیت های برخط(آنلاین) مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان با حضور مدیرکل، معاون، کارشناسان و مربیان مراکز کانون گلستان در تاریخ 10آذر99 برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۵    
مربیان و اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان نودونهمین سال گرد شهادت میرزاکوچک خان جنگلی را در بستر فضای مجازی گرامی داشتند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۵    
واحد سیار شهری کانون پرورش فکری قم، هم زمان با روز جهانی معلولان و نیازهای ویژه در 13 آذرماه که با شعار "بر بال فرشتگان" به سراغ اعضای فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان می رود.
مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان از برگزاری بیش از 50 برنامه متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در قالب مجازی برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویزه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: ویژه برنامه های روز جهانی معلولان با شعار با توانایی های متفاوت، آینده را خواهیم ساخت با عنوان بر بال فرشتگان از 13 تا 20آذر ماه برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰    
در این مسابقه بچه های نوخوان، نونهال و نونگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان همزمان با بیست و هشتمین هفته کتاب و کتاب خوانی یک فریم از قصه های خرگوش پیر و فیل ها ، قصه دو گنجشک و گربه فریب کار از داستان های کلیله و دمنه را نقاشی و تصویرسازی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۰    
اروجی از برگزاری ویژه برنامه هفته گرامیداشت معلولان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین به صورت مجازی خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۰    
ایجاد دفاتر کانون زبان در مراکز کانون پرورش فکری امکان دسترسی آسان و استفاده از خدمات این دفاتر را برای زبان آموزان فراهم می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین از اجرای ویژه برنامه های متنوع مجازی به مناسبت هفته گرامی داشت معلولان خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۱    
سومین جلسه مربیان و رابطین ادبی کانون پرورش فکری گلستان با موضوع بررسی طرح های ادبی خلاق در کارگاه های مجازی و چگونگی ارتباط مجازی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۲    
سعیدرضا کامرانی، سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس در ارتباط تلفنی پاسخ گوی شهروندان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۳    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: به منظور ترویج و احیای فرهنگ و قصه های بومی،24 قصه بومی محلی به گویش های مختلف ضبط شده است که پس از بازآفرینی به صورت کتاب در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می گیرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۹    
چهار مجموعه شعر از کارشناسان فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی به چاپ رسید.
اعضای هنرمند کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، سه عنوان از ده عنوان برتر سومین دوره ی مسابقه نقاشی آب مساوی است با زندگی را در کشور کسب کردند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ برگزیدگان مهرواره معرفی کتاب دانایی مانایی کانون پرورش فکری شهرستان جاسک اعلام گردید. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ واحد کارشناس فرهنگی کانون با هدف جمع آوری لالایی های مناطق مختلف استان هرمزگان، اقدام به برگزاری مهرواره لالایی های روستا نمود. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی همزمان با برنامه های بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی، اقدام به انتشار فراخوان هنری و ادبی با هدف شناخت شخصیت وی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن روز جهانی معلولان، ویژه برنامه های مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی اعلام شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۱    
مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه اعلام کرد با وجود تعطیلی مراکز کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، اما تمامی کلاس های برخط و همچنین، انجمن های مجازی استان در حال برگزاری است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۳۶    
دهمین نشست انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان با موضوع نقد و بررسی عکس برگزار شد
فعالیت های فرهنگی مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان به صورت برخط در سامانه ی kpf.ir آغاز شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۸    
مربیان و اعضای نوجوان انجمن قصه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان با چگونگی روایت افسانه های قدیمی و نقش گویش در قصه، آشنا شدند.