جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۰:۵۰Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قصه گویی»

انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ویژه برنامه ی روایت مهربانی ، راوی قصه هایی از پیامبر مهربانی ها می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگر گفت: از بین 80 اثر وارد شده به اولین جشنواره نقالی سیمرغ مازندران، 26 اثر نقالی و قصه گویی کودکان مازندران به مرحله پایانی داوری جشنواره نقالی راه یافت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۵    
آیین اختتامیه جشنواره قصه گویی دفاع مقدس و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره امروز با حضور سرهنگ امیرعباس آسمند مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و کبری اخلاقی نیا مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در یاسوج برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۲    
آیین اختتامیه جشنواره قصه گویی با موضوع دفاع مقدس و اربعین حسینی در یاسوج برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۱۰    
مربیان و اعضای نوجوان انجمن قصه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان با رادیو اینترنتی آشنا شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۷    
شورای میان ادیانی لیک کانتی در ایلینوی آمریکا امیدوار است در برنامه قصه گویی مقدس خود که از طریق اپلیکیشن زوم پخش می شود به پرسش هایی درباره ادیان مختلف پاسخ دهد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۵    
قصه های اعضای انجمن قصه گویی کانون کرمان برنامه های مفشو ، رادیوها روشن ، زندگی زیباست و ستاره ها صدا و سیما را زینت می بخشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی علوم تربیتی و زبان و ادبیات فارسی معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) وبینار علمی آموزشی با عنوان قصه گویی برای کودکان را برگزار می کند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایمان علی کورانی سارا قصیر هنرمند جوان لبنانی است؛ شاگرد اول کلاس در دانشگاه و رتبه یک آزمون ارشد تئاتر شده بود؛ وی برنده جایزه اول بخش بین الملل بیست و دومین جشنواره قصه گویی تهران نیز شد ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۵    
نتایج دومین فراخوان قصه گویی کانون پرورش فکری گلستان از سوی انجمن قصه گویی نوجوان اعلام شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی از برگزاری هفت کارگاه مجازی توسط انجمن قصه گویی استان در طی مهر سال جاری خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
چاپ هشتم کتاب شب به خیر کوچولو تألیف مهشید تهرانی و مرجان کشاورزی آزاد، با تصویرگری محمدحسین صلواتیان در انتشارات سروش منتشر شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بسیاری از پدران و مادران و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها هستند که ارزش قصه گویی برای کودکان را می دانند ...
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۶    
در کتابخانه مرحوم ذاکری (ره) فعالیت هایی چون قصه گویی برای کودکان همراه با کاردستی و نقاشی، نشست کتابخوان بانوان برای زنان خانه دار، نمایشگاه کتاب، حافظ خوانی، شعرخوانی و معرفی کتاب انجام می گیرید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۷    
آسیه رحمتی مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با قصه بابا سمیع برگزیده بخش بزرگسالان جشنواره قصه گویی دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۲    
انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان استان قزوین، دومین کارگاه آموزشی مجازی خود را با موضوع (قصه از دیروز تا امروز ) برگزار کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۷    
در مراسمی که با همکاری شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد از برگزیدگان سومین پویش استانی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی همچنین برندگان مسابقه هفته ملی کودک و دست اندرکاران ویژه برنامه به وقت کودکی تقدیر شد.
در مراسمی که با همکاری شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد از برگزیدگان سومین پویش استانی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی تقدیر شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مرحله کشوری جشنواره باران وحی به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی کمیته امداد استان تهران در بخش هنری و رشته قصه گویی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نجلا سریالی مناسبتی است، اما قصه گویی خاص آن باعث شده تا در هر بازه زمانی تماشایی باشد. کنداکتور مناسبتی سیما باید این ویژگی را در دستور کار خود قرار دهد تا همچنان بتواند مخاطبان را حفظ کند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۵    
جشنواره قصه گویی " دفاع مقدس " با موضوع دفاع مقدس ، اربعین حسینی و مدافعین سلامت در کهگیلویه و بویراحمد برگزیدگان خود را شناخت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۹    
اولین وبینار انجمن قصه گویی استان کردستان چهارشنبه 23 مهر ماه با حضور جبار شافعی زاده از نویسندگان کودک و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه تلویزیونی "بچه محل" عمو پورنگ در حالی از فردا به آنتن شبکه دو سیما برمی گردد که روحانی محله با نقشِ معلم قصه گویی فرهنگسرا، وارد سریال می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی کشور در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور گفت: آقای روحانی بهتر است به جای قصه گویی به دنبال انجام وظایف اصلی خود باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۶    
با گرم شدن بازار سریال های نمایش خانگی و جذابیت های مرسوم این رسانه به دلیل محدودیت های پایین در قصه گویی و گریم و پوشش بازیگران،بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که رسانه ملی از این پس کار سختی در جذب مخاطب دارد.خبرگزاری برنا در گفت و گو با خانواده رسانه ملی موضوع را بررسی می کند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۴    
قصه گویی فعالیتی ارزشمند است که روح کودک را غنی می کند. در فرهنگ ایرانی داستان های جذاب و مهیج بسیاری وجود دارند که آینه تمام نمای تاریخ اند علاوه بر اینکه فرصتی برای آموزش غیر مستقیم نیز فراهم کرده اند ...
کودکان مدارس شهرستان کردکوی، با حضور در کانون پرورش فکری با روش های قصه گویی خلاق آشنا شده و در کارگاه بازی های خلاق و معرفی کتاب شرکت کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان همدان به اطلاع می رساند، این مرکز در نظر دارد با هدف شناسایی و کشف استعدادهای برتر و همچنین افزایش روحیه اعتماد به نفس در فرزندان مسابقه ای را با عنوان نسل جدید ویژه فرزندان طلاب و روحانیون استان برگزار کند. موضوعات مسابقه: ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۸    
آموزش مجازی "چگونه پادکست قصه گوئی بسازیم؟ " با تدریس علیرضا آقائی و با مشارکت اعضاانجمن قصه هرمزگان (مربیان، اعضانوجوان، والدین، کارشناسان) از سراسر استان هرمزگان برگزار گردید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۸    
9کارگاه تخصصی برخط(آنلاین)، حال خوش زندگی، قصه گویی و جشنواره، هنرهای دستی، نقاشی، سرود، شعر و داستان نویسی، تا25 مهر آماده ثبت نام کودکان ونوجوانان لرستانی از طریق سایت kpf.ir هستند.
علی رضا آقایی، مدرس دهمین کارگاه مجازی انجمن قصه گویی کانون البرز بر لزوم کارگردانی و طراحی خوب قصه ها به منظور ماندگار کردن آن ها درذهن مخاطب تاکیدکرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقام نماز استان خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی با حضور در اختتامیه مهرواره قصه های آسمانی و راویان نونهال نینواقصه های قرآنی در کانون پرورش فکری استان یادآور شدند یکی از موثرترین پیام رسانهای عاشورای حسینی کودکان و نوجوانان بودن و نقش آفرینی داشتن قصه ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۹    
انجمن قصه گویی کانون کرمان با اجرای قصه در برنامه های صدا و سیمای استان کرمان هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵    
شعرهای کودکانه، قصه های کودکانه و کتاب های داستان مناسب در رشد و پرورش کودکان سودمند و ثمربخش اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
کارگاه آموزش قصه گویی برای برگزیدگان اولین مسابقه قصه گویی مجازی لاهیجان "فرزندان ایرانیم" چهاردهم مهرماه برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی از تمدید مهلت ارسال آثار به فراخوان قصه گویی با موضوع دفاع مقدس تا 5 آبان 1399 خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۳    
مهدی غبرایی گفت: میا کوتو از سنت قصه گویی در آفریقا و از سوی دیگر از هزار و یکشب بهره فراوان گرفته و از شگرد داستان در داستان و همچنین تعریف داستان برای رهایی از مرگ جا به جا استفاده کرده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۹    
انجمن قصه گویی کانون خراسان جنوبی همزمان با روز جهانی کودک با حضور سیده ملیحه قریشی زادگان قصه گوی برگزیده جشنواره های بین المللی قصه گویی کانون تشکیل جلسه داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - اکران فیلم سینمایی آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی حسن کلامی از چهارشنبه 26 شهریور در سینما های سراسر کشور آغاز شد. اثری با مضمون دفاع مقدس که به دلیل قصه گویی درست و همچنین استفاده از بازیگران یکدست مورد اقبال اهالی رسانه و مخاطبان قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - کتابخانه سیار اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر کرمانشاه به مناسبت هفته ملی کودک به روستاهای بخش میان دربند سفر کرد. اهدا کتاب، بازی و قصه گویی از جمله برنامه های این مربیان برای کودکان این روستاها بود. (عکاس: بهمن زارعی)
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، مربیان فرهنگی مرکز فرهنگی هنری بندرگز در هفته ملی کودک برای کودکان و نوجوانان شهر بندرگز و نوکنده به اجرای فعالیت های قصه گویی و شعرخوانی پرداخته و لحظاتی خاطره انگیزه را برای آنها ایجاد نمودند. ...
دنیا یارمحمدی، مربی فرهنگی مرکز هشتگرد به مناسبت هفته ی ملی کودک، به صورت زنده از طریق صفحه رسمی انجمن قصه گویی کانون البرز برای کودکان ونوجوانان قصه گویی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۴۴    
در سومین روز از هفته ملی کودک وبینار تخصصی قصه گویی، سرگرمی، کودک با حضور سارا امیدوار مدرس قصه گویی برگزار شد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۹    
چهارمین روز از هفته ملی کودک با نشست تخصصی انجمن قصه گویی و برگزاری برنامه های مختلفی از سوی مراکز فرهنگی هنری سراسر لرستان ، همراه بود.
انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با دومین ویژه برنامه خیمه قصه ها، ده شب ده قصه راوی داستان های محرم می شود.
پیک امید کانون ایلام با فعالیت های متنوع اهدای کتاب،بازی و سرگرمی،مسابقه، قصه گویی و شعر خوانی در قالب یکی از ویژه برنامه های هفته ملی کودک در روستاهای وضعیت عادی شهرستان ملکشاهی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزش قصه گویی ویژه مربیان داوطلب سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۷    
مربیان و اعضای نوجوان انجمن قصه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان به بررسی روایت قصه با ابزار پرداختند.