سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۰:۵۸Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قصه گویی»

اولین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کردستان در سال جدید با حضور مدیر کل و دیگر اعضای شورای فرهنگی و نماینده انجمن قصه گویی استان کردستان با موضوع بیست و سومین جشنواره قصه گویی در مجتمع فرهنگی هنری سنندج برگزار گردید.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز ضمن دعوت شهروندان به شرکت در بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی گفت این جشنواره امسال به صورت مجازی برگزار می شود.
نخستین جلسه ی شورای فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان با موضوع تبیین راهبردهای اجرایی جشنواره ی بیست وسوم قصه گویی برگزار شد.
نصیر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خدیجه معصومی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پویش شامل معرفی کتاب و قصه گویی با موضوع ماه مبارک رمضان و خاطره گویی از اولین روزه در قالب فیلم حداکثر 3 دقیقه ای است. وی اضافه کرد: حجم فایل ارسالی در این پویش کمتر از 40 مگابایت بوده و باید به صورت افقی تهیه [...]
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۰    
قاسم سلیمانی، مدیر کل کانون البرز و رییس شورای فرهنگی، قصه گویی را ابزاری بی نظیر برای انتقال مفاهیم مختلف خواند .
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۵۵    
با حضوراعضا، مربیان، کارشناسان و علاقه مندان به هنر قصه گویی، دومین نشست توجیهی شیوه نامه بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در کانون پرورش فکری لرستان در دو گروه انجمن بزرگسالان و انجمن نوجوانان به طور مجزا برگزارشد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قصه ظهر جمعه از برنامه های شاخص رادیو ایران است که سال هاست ظهرهای جمعه با هدف روایت قصه ها و افسانه های ایرانی پخش می شود. در تولید این برنامه توقفی صورت گرفته بود و اکنون فصل جدید این برنامه در گروه فرهنگ و ادب تولید و پخش آن از 20 فروردین ماه آغاز شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان همدان از آغاز بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار آینده ساختنی خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
سید محمد قلمکاریان در دومین جلسه شورای فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری استان اصفهان از برگزاری دو کارگاه آموزشی برخط "پادکست" و "شیوه پردازش قصه" ویژه علافه مندان به هنر قصه گویی در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه قصه گویی مجازی ویژه کودکان من و یک زمین دوست داشتنی به مناسبت هفته زمین پاک برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۰    
کارگاه آموزشی انجمن قصه گویی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با موضوع ابزار در قصه گویی برگزار شد.
انجمن قصه گویی استان همدان در راستای جشنواره بین المللی قصه گویی و با هدف تشویق و ترغیب مربیان و قصه گویان جهت شرکت در این جشنواره، جلسات نقد و بررسی قصه ها را در قالب پویش من قصه گو هستم برگزار می کند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۵    
با حضور اعضای دبیرخانه ی قصه گویی، ستاد استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در آذربایجان غربی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
اولین جلسه استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی، در روز شنبه 28 فروردین 1400 با حضور مدیرکل، کارشناسان ستادی و مربیان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در مرکز شماره 2 کانون پرورش فکری کرمانشاه برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۴    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: اولین جشنواره مجازی قصه گویی، قصه خوانی داستان ها و معارف قصص قرآنی ویژه شهرستان بیله سوار همزمان با ماه مبارک رمضان ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان برگزار می شود.
دومین جلسه ی دبیرخانه ی استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور اعضای دبیرخانه برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۵    
بخش های جشنواره بین المللی قصه گویی با تشکیل بیست وسومین دبیرخانه استانی در استان کرمان تشریح شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
نشست تخصصی انجمن قصه گویی کانون ایلام با حضور مهتاب شهیدی از قصه گویان توانمند کشوری و برگزیده بخش ملی و بین المللی قصه گویی با موضوع ابزار و نقش آن در روند قصه برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان و رییس بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش استان هرمزگان در احکامی جداگانه، مسئولان کمیته های مختلف جشنواره را معرفی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰    
نخستین نشست مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان به صورت مجازی و با موضوع بررسی شیوه نامه بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون امسال با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و ازخودگذشتگی برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۰    
وبینار برخط مربیان کانون پرورش فکری استان اصفهان در راستای بررسی شیوه نامه اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی و ایجاد زمینه برای مشارکت پرشور علاقه مندان به هنر قصه گویی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۸    
ایسنا/هرمزگان نخستین جلسه بیست و سومین جشنواره قصه گویی در سالن کنفرانس مجتمع آفرینش اداره کل کانون هرمزگان با حضور اعضای شورای فرهنگی و مسئولان کمیته های جشنواره برگزار شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی در گفتگو با واحد خبر صدا و سیمای استان از آغاز فرآیند ثبت نام مجازی در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۰    
بیست وهشتمین نشست تخصصی انجمن قصه گویی استان همدان با حضور 78 نفر از مربیان فرهنگی، هنری و ادبی یکشنبه 22 فروردین ماه در فضای اسکای روم برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۵    
اولین جلسه ی دبیرخانه ی استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور اعضای دبیرخانه برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۵    
فراخوان بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) منتشر شد.
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دبیرخانه استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور مدیر کل کانون فارس، مسوول حراست،کارشناس مسوول فرهنگی و کارشناسان روابط عمومی و فناوری اطلاعات کانون فارس، در شیراز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۲    
کامرانی گفت: مرحله پایانی بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، همزمان با شب یلدا و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی تا آذرماه 1400 در محور های ملی، بین المللی، برترین قصه گوی کشور، قصه زندگی من و بخش پادکست آغاز شد.
اولین وبینار تخصصی مربی مسئولان، مربیان فرهنگی، هنری و ادبی، سیار و پستی با محوریت توجه و بررسی شیوه نامه بیست وسومین جشنواره قصه گویی، کار گاه های برخط استانی و فعالیت های مراکزبرگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۰    
در بخش قصه های 90 ثانیه ای بیست و سومین جشنواره قصه گویی کانون،من و کرونا که روایت ایثار و از خودگذشتگی کادر درمان، روایت زندگی در روزهای قرنطینه و روایت مهربانی و همدلی با دیگران و.. ...
چهل قصه شامل 4 دی وی دی و عروسک کلاغ قصه گو است که به عنوان یک بسته آموزش قصه گویی از سوی کانون عرضه شده است.
سید محمد قلمکاریان مدیر کل کانون استان اصفهان از جدیت و همکاری همه جانبه کارکنان و مربیان بر اجرای دقیق شیوه نامه ها و ایجاد زمینه جهت مشارکت پرشور علاقه مندان در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نسخه دوم مجموعه چهل قصه با روایت گری هنرمندان سرشناس و قصه گویان کانون، با نماد کلاغ قصه گو از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۰    
با انتشار فراخوان بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) نخستین جلسه برنامه ریزی این رویداد فرهنگی در کانون خراسان جنوبی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مرحله استانی بیست وسومین جشنواره قصه گویی در کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد از 25 فروردین ماه آغاز می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۵    
بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) امسال به صورت مجازی برگزار می شود
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۵    
نخستین جلسه بیست و سومین جشنواره قصه گویی در محل اداره کل کانون خراسان رضوی با حضور مدیرکل کانون استان و اعضای شورای فرهنگی برگزار شد.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رییس بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی در احکامی جداگانه، مسئولان سه کمیته فنی، علمی و بخش 90 ثانیه جشنواره را معرفی کرد.
نخستین نشست برنامه ریزی مرحله استانی بیست و سومین جشنواره قصه گویی با حضور مدیرکل و اعضای شورای فرهنگی درکانون پرورش فکری لرستان برگزار شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کانون استان اردبیل در نخستین جلسه شورای فرهنگی در سال جاری، عنوان کرد: بخش استانی بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت مجازی و با شعار آینده ساختنی است ؛ از 25 فروردین ماه 1400 آغاز می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵    
نخستین نشست راهبردی مرحله استانی بیست و سومین جشنواره قصه گویی در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین برگزار شد.
فراخوان بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) منتشر شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۹    
خانم ها و آقایان، خوب گوش کنید؛ خواهش می کنم موضوع را سرسری نگیرید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۰۵    
در آئین اختتامیه نخستین جشنواره قصه گویی با محوریت مرکز جامع آموزش شهروندی شهرداری، مربی مرکز فرهنگی هنری شماره 3 و عضو مرکز فرهنگی هنری شماره 4 کانون پرورش فکری همدان برگزیده شدند.