پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۲۴Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره بین المللی قصه گویی»

تیزر بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با شعار آینده ساختنی است کاری از مربی توانمند هنری و مدرس کارگاه برخط انیمیشن استان آقای سعید شادفر
جلسه هم اندیشی استان بوشهر در خصوص برگزاری بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در تاریخ 31 فروردین ماه برگزار شد .
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۱    
تیزر فراخوان بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی دعوت از قصه گویان و هنرمندان عرصه ی نقالی، شمایل گردانی و پرده خوانی کاری از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان با اجرای محمد سپهوند کوچکترین عضو انجمن قصه گویی لرستان
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان از اعلام فراخوان بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان خبر داد و گفت: علاقه مندان برای حضور در هر یک از بخش های جشنواره می توانند آثار خود را تا 15 خردادماه امسال در سایت جشنواره بارگذاری کنند.
دوشنبه 30 فروردین با حضور مدیرکل و کارشناسان کانون خراسان رضوی، جلسه مجازی با مربیان و مسئولین مراکز استان برگزار شد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۶    
هشتمین نشست "پاتوق قصه گویی طهران" در دو محور چگونگی پرداخت قصه و بررسی شیوه نامه بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت مجازی برگزار شد.
پادکست قصه گویی بخش جدیدی در جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در دوره بیست وسوم این رویداد برگزار خواهد شد.
اولین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کردستان در سال جدید با حضور مدیر کل و دیگر اعضای شورای فرهنگی و نماینده انجمن قصه گویی استان کردستان با موضوع بیست و سومین جشنواره قصه گویی در مجتمع فرهنگی هنری سنندج برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز از مردم این استان به خصوص کودکان و نوجوانان خواست تا در بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی مشارکتی فعال داشته باشند.
مدیرکل کانون استان از آغاز مراحل استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در آذربایجان شرقی خبر داد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۵۵    
با حضوراعضا، مربیان، کارشناسان و علاقه مندان به هنر قصه گویی، دومین نشست توجیهی شیوه نامه بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در کانون پرورش فکری لرستان در دو گروه انجمن بزرگسالان و انجمن نوجوانان به طور مجزا برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان همدان از آغاز بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار آینده ساختنی خبر داد.
انجمن قصه گویی استان همدان در راستای جشنواره بین المللی قصه گویی و با هدف تشویق و ترغیب مربیان و قصه گویان جهت شرکت در این جشنواره، جلسات نقد و بررسی قصه ها را در قالب پویش من قصه گو هستم برگزار می کند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۵    
با حضور اعضای دبیرخانه ی قصه گویی، ستاد استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در آذربایجان غربی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
اولین جلسه استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی، در روز شنبه 28 فروردین 1400 با حضور مدیرکل، کارشناسان ستادی و مربیان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در مرکز شماره 2 کانون پرورش فکری کرمانشاه برگزار شد.
دومین جلسه ی دبیرخانه ی استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور اعضای دبیرخانه برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۵    
بخش های جشنواره بین المللی قصه گویی با تشکیل بیست وسومین دبیرخانه استانی در استان کرمان تشریح شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان و رییس بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش استان هرمزگان در احکامی جداگانه، مسئولان کمیته های مختلف جشنواره را معرفی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰    
نخستین نشست مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون گلستان به صورت مجازی و با موضوع بررسی شیوه نامه بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون امسال با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و ازخودگذشتگی برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۰    
وبینار برخط مربیان کانون پرورش فکری استان اصفهان در راستای بررسی شیوه نامه اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی و ایجاد زمینه برای مشارکت پرشور علاقه مندان به هنر قصه گویی برگزار شد.
وبینار توجیهی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور مربیان و کودکان استان برگزار شد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی در گفتگو با واحد خبر صدا و سیمای استان از آغاز فرآیند ثبت نام مجازی در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۵    
اولین جلسه ی دبیرخانه ی استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور اعضای دبیرخانه برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۵    
فراخوان بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) منتشر شد.
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دبیرخانه استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور مدیر کل کانون فارس، مسوول حراست،کارشناس مسوول فرهنگی و کارشناسان روابط عمومی و فناوری اطلاعات کانون فارس، در شیراز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۲    
کامرانی گفت: مرحله پایانی بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، همزمان با شب یلدا و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی تا آذرماه 1400 در محور های ملی، بین المللی، برترین قصه گوی کشور، قصه زندگی من و بخش پادکست آغاز شد.
سید محمد قلمکاریان مدیر کل کانون استان اصفهان از جدیت و همکاری همه جانبه کارکنان و مربیان بر اجرای دقیق شیوه نامه ها و ایجاد زمینه جهت مشارکت پرشور علاقه مندان در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۰    
با انتشار فراخوان بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) نخستین جلسه برنامه ریزی این رویداد فرهنگی در کانون خراسان جنوبی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۵    
بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) امسال به صورت مجازی برگزار می شود
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رییس بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی در احکامی جداگانه، مسئولان سه کمیته فنی، علمی و بخش 90 ثانیه جشنواره را معرفی کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کانون استان اردبیل در نخستین جلسه شورای فرهنگی در سال جاری، عنوان کرد: بخش استانی بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت مجازی و با شعار آینده ساختنی است ؛ از 25 فروردین ماه 1400 آغاز می شود.
فراخوان بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با شعار آینده ساختنی است و با محورهای موضوعی امیدها و آرزوها، شادی ها و غم ها و ایثار و از خودگذشتگی (جهاد و مقاومت در عرصه های مختلف زندگی) منتشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵    
نخستین جلسه شورای فرهنگی هنری و ادبی کانون پرورش فکری گلستان در سال 1400 با موضوع بررسی شیوه نامه ی اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی برگزار شد.
پوستر بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با طرحی از قصه معروف پیرمرد و ترب منتشر شد.
رییس بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی با اعلام خبر برگزاری این جشنواره از فروردین 1400 گفت: در جشنواره بیست وسوم با توجه به جمع بندی پیشنهادها، نظرها و درخواست هایی که از سوی قصه گویان، مدرسان و علاقه مندان به این جشنواره از دوره بیست ودوم به دبیرخانه رسیده بود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۴    
اقتصاد ایران: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رییس بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی در احکام جداگانه ای مدیران جشنواره قصه گویی را منصوب کرد.
خبرگزاری صبا: دبیر هنری، مدیر اجرایی و مسئولان کمیته های بین الملل، استان ها، قصه گوی برتر، پادکست و روابط عمومی و تبلیغات جشنواره قصه گویی کانون منصوب شدند. ...
ورامین دشت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۳۱    
به گزارش خبرگزاری فارس، بیست ودومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شنبه 30 آذر در حالی به کار خود پایان داد که مجموعه ای از محبوب ترین قصه گویان و هنرمندان دوست داشتنی و کاراکترهایی که برای خیلی از ما خاطره ساز بوده اند ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۹    
تازه ترین نشست مجازی انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری گلستان، با حضور مریم شفیع زاده ، قصه گو، مدرس و برگزیده جشنواره بین المللی قصه گویی برگزار شد.
خبرگزاری صبا: در برنامه پاتوق قصه گویی با داوران جشنواره قصه گویی و قصه گویان برگزیده جشنواره های قصه گویی با رویکردی آموزشی گفتگو می شود. به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی، امسال با رویکرد ها و موضوعات جدید برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: مقدمات برگزاری مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی فراهم شده و در آذرماه امسال شاهد این رویداد فرهنگی خواهیم بود.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس جشنواره بین المللی قصه گویی با اعلام برگزاری مجازی این جشنواره، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور و پیش بینی های احتمالی در رابطه با تداوم این شرایط در فصل پاییز، شورای سیاست گذاری جشنواره بین المللی قصه گویی تصمیم گرفت تا با تغییرهایی در فرم و محتوای این جشنواره ...
انجمن مجازی قصه گویی کانون استان کرمانشاه با حضور مریم شفیع زاده ، مدرس قصه گویی و برگزیده جشنواره بین المللی قصه گویی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله استانی بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری به دلیل شیوع بیماری کرونا به طور مجازی در این استان برگزار می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به صورت مجازی با توجه به شیوع ویروس کرونا و موانع برگزاری مراسم های جمعی، بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صورت مجازی برگزار می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۵    
معاون فرهنگی کانون و رییس جشنواره بین المللی قصه گویی گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت مجازی برگزار می شود.