جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۷:۱۷Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کودک و نوجوان»

شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۱    
مراسم شعرخوانی شاعران کودک و نوجوان با موضوع درخت و با عنوان شعر سبزشاخه ها در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۵    
در نظام سرمایه گذار و نئولیبرال نه میلیون بازدید و لایک و بیش از 115 هزار کامنت برای انتشار تیزر موسیقی مبتدل چندان هم دور از ذهن نیست و در این نظام که توسعه یافتگی درآمد اصل است، قشری که بیشتر از همه آسیب می بیند قشر کودک و نوجوان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سند صیانت کودک و نوجوان در فضای مجازی در سال 95 در کمیسیون عالی محتوای مرکز ملی فضای مجازی تدوین شده و بعد از آن با شرایط روز مورد بازنگری قرار گرفته است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
امیرمحمد متقیان، بازیگر حوزه کودک و نوجوان که سال هاست در کنار عمو پورنگ فعالیت می کند، با انتشار تصویری از خود در صفحه شخصی اش نوشت
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها : ساسی مانکن، بعد از آن آهنگ های جنجالی اش که حتی ویدئوهایی از پخش آن آهنگ های بی محتوا از بلندگوی مدرسه و خواندنشان توسط کودکان در فضای مجازی منتشر شد، باز هم حاشیه ساز شد. اما این بار شرایط بسیار متفاوت است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: سینمای کودک و نوجوان، در شرایط پاندمی کرونا بیش از سینمای بزرگسال آسیب دید. هم در ساخت تولیدات جدید برای کودک و نوجوان هم در اکران فیلم در سینما و شرایط امروز کرونا.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۶    
از امروز 1300 کودک و نوجوان روستایی در21 روستای شهر صفی آباد می توانند از خدمات فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری استفاده کنند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۶    
از امروز 1300 کودک و نوجوان روستایی در21 روستای شهر صفی آباد می توانند از خدمات فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری استفاده کنند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۴    
مدیر اجرایی نشر پەپوولە با اشاره به آغاز به کار این موسسه انتشاراتی در سنندج، گفت: نشر په پووله اولین ناشر تخصصی حوزه ادبیات کودک و نوجوان به زبان کُردی در غرب کشور است که در سال جاری مجوز انتشار گرفت.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۳    
سپند امیرسلیمانی ، بازیگر سینما و تلویزیون ، تصویری از خود در حال گریم شدن برای کار در حوزه کودک و نوجوان را منتشر کرد.
فراخوان پنجمین مسابقه ی فیلم نامه و نمایش نامه کودک و نوجوان به مناسبت 50 سالگی فعالیت های سینمایی و تئاتر کانون از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۰    
خرید کتاب های تالیفی حوزه کودک و نوجوان تا سقف 700 نسخه و کتاب های ترجمه شده این حوزه تا 300 نسخه، لزوم تحویل یک نسخه از کتاب به هیات انتخاب خرید کتاب برای بررسی آثار و توجه به کیفیت ظاهری و محتوای مثبت و ارزشمند از جمله مباحثی بود که در نشست برنامه های هیات خرید کتاب کودک و نوجوان مطرح شد.
598   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
موضوع صیانت از حقوق کودک و نوجوان در فضای مجازی، مسئله ای مهم و در خور توجه است که متاسفانه این حقوق در حال حاضر به خوبی ادا نمی شود و آسیب های متعددی کودکان و نوجوانان فعال در فضای مجازی را مورد تهدید قرار میدهد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۱    
انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با حضور اسماعیل اله دادی ، شاعر کودک و نوجوان در روز سه شنبه 12 اسفند 1399 برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۵    
شهردار تربت حیدریه گفت: سینما کودک و نوجوان با ظرفیت 100 نفر در این شهرستان راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
احمد اکبرپور با اشاره به حضور قابل قبول سنت های ایرانی در ادبیات کودک و نوجوان از لزوم ورود چهارشنبه سوری به گفتمان ادبیات می گوید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۴    
صادقی گفت: در برنامه کوهنوردی کانون فرهنگی و هنری امام صادق (ع) ویژه گروه کودک و نوجوان یک کار فرهنگی نیز توسط بچه های مسجد انجام شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، جشنواره کارمانیا را برای دارندگان حساب های کودک و نوجوان و اعضای باشگاه کودک و نوجوان در استان کرمان برگزار می کند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، جشنواره شهر آب را برای دارندگان حساب های کودک و نوجوان و اعضای باشگاه کودک و نوجوان در استان آذربایجان غربی برگزار می کند.
فیلم های سینمایی عملیات مهدکودک ، کلاه قرمزی و سروناز ، عینک پردردسر ، فیلشاه ، مدرسه موش ها و مجموعه انیمیشنی شکرستان در صفحه ویژه کودک و نوجوان وب سایت شبکه آی فیلم قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سید محمود رضوی مشاور رسانه ای قالیباف در واکنش به نماهنگ جدید ساسی مانکن طی توییتی نوشت: به عنوان پدر 3فرزند نگرانم نه تنها من به عنوان یک مذهبی، بلکه همه پدر و مادرها نگران آینده فرزندان خود هستیم، کارشناسان هم نگرانند ...
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
برترین ها: مدیر شبکه کودک تلویزیون درباره ویدیو جدید ساسی در اینستاگرام خود نوشت: در همه دنیا اگر کسی کودکان را به تماشای پورنوگرافی تشویق کند با واکنش مردم و دولت مواجه می شود
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۷    
اقتصاد ایران: مجموعه هفت جلدی کتاب های خرسی به نویسندگی نیک بِلند با ترجمه معصومه نفیسی توسط دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق منتشر شد.
دو باشگاه جدید در راستای فعالیت جام باشگاه های کتاب و کتاب خوانی کودک و نوجوان لاهیجان راه اندازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مجموعه هفت جلدی کتاب های خرسی به نویسندگی نیک بِلند با ترجمه معصومه نفیسی توسط دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق منتشر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۳    
به گزارش یزدان کرمان آیین افتتاح خانه کودک و نوجوان کوثر یک وابسته به انجمن زنان نیکوکار سیرجان با حضور مسئولان محلی برگزار شد
سینما سینما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد سرشار مدیر شبکه کودک در کانال تلگرامی خود نوشت :در همه دنیا، ارایه هرزه نگاری (پورنوگرافی) به کودکان ممنوع است و اگر کسی کودکان را به تماشای پورنوگرافی تشویق کند، با واکنش منفی مردم و دولت مواجه می شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش یزدان کرمان آیین افتتاح خانه کودک ونوجوان کوثر یک وابسته به انجمن زنان نیکوکار سیرجان برگزار شد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۴۷    
برگزیدگان بخش ادبی مهرواره ستاره های بی نشان در حالی اعلام شد که کودکان و نوجوانان با شعرها و داستان های خود از مدافعان سلامت و کادر درمان قدردانی کردند. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۲۲    
همایش مجازی تا بهار دلنشین ویژه اعضای مکاتبه ای مرکز آفرینش های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان به همت مهرناز نصیری و نسرین قربانی کارشناسان این مرکز و با دعوت از فرزانه رحمانی کارشناس ادبیات کودک و نوجوان مدیریت آفرینش های ادبی کانون کشور ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۷    
رئیس انجمن بازی های بومی و محلی در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان، خواستار گسترش هم کاری این دو مجموعه در حوزه ی کودک و نوجوان شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: طرح زمستانه کتاب 99، با مشارکت 98 کتابفروشی همزمان با سایر نقاط کشور در استان اصفهان آغاز شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان علاقه مندان و خریداران کتاب تا 16 اسفند با مراجعه به کتابفروشی های عضو طرح، کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را با یارانه 25 درصدی تهیه کنند. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا : آب بندان های بابل تا کنون 8 قربانی کودک و نوجوان داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۷    
شبکه های کودک و نوجوان کشور در حالی با کمترین هزینه ها اداره می شوند که شبکه های آن طرف پا دلارهای سعودی، به روزترین برنامه ها را در اختیار فارسی زبان قرار می دهد، این تلاش دو چندان مسئولان را برای مقابله با نفوذ فرهنگی و اجتماعی می طلبد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گیتی خامنه مجری تلویزیون و برنامه کودک و نوجوان به پویش کتابخوانی ملی پیوست و مطالعه کتاب هایی چون رابعه و بیمارخاموش را برای علاقمندان به مطالعات روانشناسی پیشنهاد کرد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زهرا کاظمی گفت: ترویج فعالیت بدنی، روش سودمندی جهت پیشگیری از بیماری های مزمن و ارتقاء سلامت جامعه است. والدین برای تشویق فرزندان به ورزش کردن باید خود آغاز کننده ورزش باشند تا تحرک در نسل کودک و نوجوان افزایش یابد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی امیر مشهدی عباس را به عنوان دبیر پنجمین مسابقه فیلم نامه و نمایش نامه کودک و نوجوان منصوب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
غلامرضا بکتاش با تاکید بر این که وقتی به یک فرهنگ نپردازیم، فراموش می شود، با بررسی ضرورت پرداختن به سنت های ایرانی در شعر کودک و نوجوان از این که ما حتی حاجی فیروز و عمو نوروزمان را هم از دست داده ایم و فضای مجازی روزبه روز همه این ها را قورت می دهد، می گوید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نامزدهای نهایی بخش رمان بزرگسال، رمان کودک و نوجوان و بخش جنبی فصل اول سومین دوره جایزه گمانه زن نوفه معرفی شدند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۱    
نمایش شاد و موزیکال جنگل پر ماجرا ویژه کودک و نوجوان به نویسندگی و کارگردانی مهرداد قرآن کیش در فرهنگ سرای فردوس روی صحنه می رود.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
آیین اختتامیه پویش ادبی کاروان آفتاب صبح امروز 10 اسفندماه در گالری اتفاق حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین خانه بازی تخصصی کودک و نوجوان کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در بجنورد راه اندازی می شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی ، جشنواره آبیدر را برای دارندگان حساب های کودک و نوجوان و اعضای باشگاه کودک و نوجوان در استان کردستان برگزار می کند. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نقدینه - باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی ، جشنواره کتاب بان را با همکاری کتابخانه های عمومی استان فارس ، برای اعضای باشگاه کودک و نوجوان در این استان برگزار می کند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند اظهارکرد: دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی با هماهنگی پژوهشگران و مدرسان برجسته حوزه کودک و نوجوان کتابهای مناسب برای گروه سنی مختلف را از بین کتاب های برگزیده جشنواره های مختلف کشوری و همچنین کتاب های مناسب منتشر شده در سال های اخیر ، انتخاب کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳    
مهلت شرکت در مسابقه مهدوی خانه های انقلاب که به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در حال برگزاری است، تمدید شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی بین ادارات کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به آغاز طرح زمستانه ی کتاب 99 در کرمان، گفت که سقف مجاز خرید در این طرح، برای هر خریدار دو میلیون ریال است و خریداران می توانند از 9 تا 16 اسفند با مراجعه به کتابفروشی های عضو طرح ، کتاب های عمومی ...
مدیرکل کانون پرورش فکری استان تهران گفت: بیست ششمین همایش سالانه آهنگ بهاران با مشارکت مجازی اعضای مکاتبه ای و حضور ده نفر از کودکان و نوجوانان برگزیدۀ ادبی برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۲    
مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در دومین جشنواره کشوری شعر و داستان کودک و نوجوان شهر من موفق به کسب مقام دوم این رویداد فرهنگی- هنری شد