چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۱۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کودک و نوجوان»

حوزه   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ روانشناس بالینی مسائل کودک و نوجوان گفت: برای تربیت کودکان و انتظار رفتار سالم از آنان در بزرگسالی، باید با کودکان خود تعامل مثبت داشته باشیم.
پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسن راستگو از مربیان و کارشناسان مسائل کودک و نوجوان امروز در مشهد تشییع و در آرامگاه خواجه ربیع به خاک سپرده شد.
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، فعالان حوزه کتاب و برگزیدگان چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان شهرستان آستانه اشرفیه مورد تقدیر قرار گرفتند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، تشکیل باشگاه نویسندگان کودک و نوجوان و کتابخانه های گنجینه را از جمله برنامه های جنبی طرح سمنان پایتخت کتاب بیان کرد.
استاد مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی از تداوم طراحی و تولید اسباب بازی و بازی های دینی در مرکز تربیت مربی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خبر داد.
رسا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - پیکر حجت الاسلام راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان بعد از تشییع در آرامگاه مشاهیر منطقه خواجه ربیع مشهد به خاک سپرده شد.
در پی درگذشت کامبوزیا پرتوی سازمان سینمایی حوزه هنری با انتشار پیامی درگذشت این کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، در این پیام آمده است: انا لله وانا الیه راجعون ...
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام محمدحسن راستگو، روحانی ایرانی و از مجریان و مربیان مذهبی در حوزه مسائل کودک و نوجوان علاوه بر اجرای برنامه های داخلی، در خارج از کشور نیز فعالانه ظاهر شد و مرکز اسلامی برلین از جمله مراکزی بود که این روحانی توانمند با حضور در آن به اجرای برنامه برای کودکان و نوجوانان پرداخت.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بخشی از مستند بزرگداشت کامبوزیا پرتوی - ساخته مجید توکلی - برای جشنواره کودک و نوجوان را ببینید. این کارگردان و فیلم نامه نویس درباره نحوه مواجهه اش با مرگ و زندگی می گوید.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- جبار باغچه بان یکی از تأثیرگذارترین شخصیت ها در حوزه کودک و نوجوان به شمار می رفت که خدمات بی بدیلی در مسیر توسعه و پیشرفت آموزش و پرورش انجام داد. او نخستین کودکستان و مدرسه ناشنوایان را در ایران تاسیس کرد و جز نخستین مولفان و ناشران کتاب کودک در ایران بود.
با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از تسهیل گران باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان مدرسه قلم 1 خورموج تقدیر به عمل آمد.
خبرگزاری ایسنا: پوران درخشنده در حالیکه از درگذشت کامبوزیا پرتوی بشدت اندوهگین بود، گفت: باورم نمی شود او رفته باشد چراکه پر از عشق به زندگی بود. این فیلمساز در گفتگو با ما از آخرین دیدار خود با پرتوی سخن گفت و ادامه داد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسن راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان با حضور مردم و مسئولان مشهد در منطقه خواجه ربیع این شهر تشییع و در قطعه مشاهیر آرامگاه این منطقه به خاک سپرده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مولفان آثار کودک و نوجوان اردبیل روز سه شنبه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل مورد تجلیل قرارگرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- کتابخانه بانو و کودک و نوجوان شهرستان اوز پروژه سلام کتاب 11 را آغاز کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پیکر مرحوم حجت الاسلام "محمدحسن راستگو" روحانی شناخته شده، خوشنام و کارشناس پیشکسوت امور تربیتی کودکان و نوجوانان روز سه شنبه با حضور مردم و جمعی از مسوولان در منطقه خواجه ربیع کلانشهر مشهد تشییع و در قطعه مشاهیر آرامگاه خواجه ربیع این شهر به خاک سپرده شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در پی درگذشت کامبوزیا پرتوی، کانون فیلم نامه نویسان سینمای ایران در پیام تسلیتی از فقدان این فیلم نامه نویس نوشت و ما هم مرور کردیم بخشی از آخرین مصاحبه اش را که به بهانه جشنواره فیلم کودک و نوجوان چندی قبل با ماداشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
هیئت مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان آیین نامه برگزاری برنامه هایی با عنوان جهان داستان... را تصویب کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: کامبوزیا پرتوی در بزرگداشتی که در جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان برگزار شد از آرزوهای خود برای کودکان و سینمای کودک گفت. کامبوزیا پرتوی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران صبح امروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. ...
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۶۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کامبوزیا پرتوی، به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده است. این فیلمساز که ابتدای سال جاری دچار سکته مغزی شد، این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده و تحت درمان است. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم تقدیر از نویسندگان کتاب کودک و نوجوان استان اردبیل، بر لزوم پرداختن به پیشینه، مدنیت و فرهنگ این منطقه در آثار مکتوب تأکید شد.
برترین ها / پانا   ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مصطفی رحماندوست در یادداشتی ضمن بیان ماجرای آشنایی خود با حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو و ذکر خاطراتی از او، درگذشت این مجری و مربی مذهبی در حوزه مسائل کودک و نوجوان را تسلیت گفت. ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵    
داستان کوتاه کودک و نوجوان .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم کارشناس مباحث تربیتی در حوزه کودک و نوجوان گفت: والدین و مربیان باید در زمینه تربیت جنسی صحیح سطح آگاهی شان را بالا ببرند و با شناخت عوامل آسیب زا در این راستا گام بردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین راستگو از مبلغان صاحب سبک در حوزه کودکان و نوجوانان را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۲    
دبیر سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان از برگزاری آنلاین سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان خبر داد و گفت: موضوع این دوره جشنواره استفاده صحیح از تمامی المان های ایرانی اسلامی بدون هیچگونه محدودیتی است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۴:۵۳    
شفاپور گفت: طراحان از المان های اساطیری در این دوره استفاده می کنند چراکه زمان برگزاری جشنواره با اولین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مصادف شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۲:۳۸    
اقتصاد ایران: سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو ملقب به عمو راستگو، کارشناس حوزه تعلیم و تربیت، یادداشتی را منتشر کرد.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
افشین علا در سروده جدید خود شعری درباره حجت الاسلام محمدحسن راستگو با عنوان همنشین کودکان منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان؛ افشین علا، شاعر پیشکسوت کشورمان در سروده جدید خود شعری درباره حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو، از مبلغان دینی در حوزه کودک و نوجوان منتشر کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طبق آموزه های قرآن و اهل بیت (ع) والدین کودک و نوجوان باید درعین حال که فرزند خود را به راست گویی تشویق می کنند، شرایط دروغ گفتن را هم برای او ایجاد نکنند.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
برادر مرحوم حجت الاسلام محمد حسن راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان گفت: به خاطر محدودیتهای ایجاد شده ناشی از کرونا، مراسم مربوط به این مرحوم در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) انجام نمی شود و فقط در خواجه ربیع مشهد انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- برادر مرحوم حجت الاسلام محمد حسن راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان گفت: به خاطر محدودیتهای ایجاد شده ناشی از کرونا، مراسم مربوط به این مرحوم در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) انجام نمی شود و فقط در خواجه ربیع مشهد انجام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- کتاب اسکندر و شاخ هایش به قلم نسرین قربانی و از سوی دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری استان سمنان توسط انتشارات سوره مهر کودک و نوجوان (مهرک) منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو، از مجریان و مربیان مذهبی در حوزه مسائل کودک و نوجوان را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو، روحانی قصه گو در برنامه های کودک و نوجوان صدا و سیما در دهه 60 که در میان کودکان و نوجوانان به عمو راستگو شهرت داشت، روز گذشته درگذشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با تاکید بر احیای المان های اساطیری از طریق لباس در رویداد سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان گفت: تصویر سردار حاج قاسم سلیمانی روی لباس می تواند الگویی برای نوجوانان باشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان - بیش از 1400 سال از ظهور دین مبین اسلام می گذرد و گسترش و اشاعه این دین راهنما و راهگشا از راه های متنوع و متفاوتی در جریان است و مسیر متعالی خود را بعد از گذشت سال ها همچنان در جهت انسان سازی و اشاعه حریت و آزادگی به درستی طی کرده است. ...
برترین ها / فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مراسم تشییع و تدفین حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمدحسن راستگو از مبلغان دینی در حوزه کودک و نوجوان امروز و فردا برگزار می شود. بنا بر این گزارش، امروز در قم و در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) نماز بر پیکر ایشان اقامه خواهد شد و سپس برای تدفین به مشهد مقدس ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقناقم- رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: سه کتاب پرسمان کارآمدی نظام ، پرسمان حیاء و مسائل جنسی و پرسمان تربیت اعتقادی کودک و نوجوان در مرحله ویراستاری و صفحه آرایی است که تا پایان سال 1399 به چاپ خواهد رسید. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۰    
فعال عرصه تبلیغ کودک و نوجوان تأکید کرد که حجت الاسلام والمسلمین راستگو تنها کسی است که با تربیت شاگردان کارآمد، از خود ارث عملی به جا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پیکر مرحوم حجت الاسلام محمد حسن راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان صبح سه شنبه در مشهد تشییع خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۹    
ادب و هنر/ عباسعلی سپاهی یونسی: رامین جهان پور را سال هاست می شناسم و واسطه این شناخت بخشی از فعالیت اوست که مربوط به ادبیات کودک و نوجوان در دو قالب مطبوعات و کتاب است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از برگزاری سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان خبر داد و گفت: تأکید بر استفاده از المان های اساطیری به شکل مدرن و طراحی حرفه ای لباس کودک و نوجوان محورهای اصلی این دوره از جشنواره است.
نمایش های صحنه ای و ناگهان باران ، نامه هایی به دخترم سهراب و در بخش غیررقابتی کودک و نوجوان هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت نیز نمایش "اشک عروسک" به بخش برگزیدگان راه یافتند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۹    
به گزارش مشرق، محمدسرشار مدیر شبکه پویا ضمن تسلیت برای درگذشت حجت الاسلام محمدحسن راستگو در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ایشان نخستین تجربه جدی حضور روحانیان در تلویزیون و برنامه سازی برای کودکان را شکل دادند و الهام بخش جوانان بسیاری شدند که سالها بعد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو کارشناس حوزه تعلیم و تربیت و مبلغ دینی حوزه کودک و نوجوان را تسلیت گفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین راستگو از مجریان و مربیان مذهبی در حوزه مسائل کودک و نوجوان را تسلیت گفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتب منتشره نویسندگان و مترجمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، در چهارمین روز از هفته کتاب و کتاب خوانی طی آیینی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان در یادداشتی آورده است: عمو راستگو باطن دین را با ظاهر کلمات با بیانی جذاب و طنز، متناسب با فهم مخاطبان کودک و نوجوان خود یاد می داد.
برترین ها / فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جماران: حجت الاسلام محمدحسن راستگو از مبلغان و اساتید برجسته در حوزه کودک و نوجوان به دیار باقی شتافت.