یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۰:۳۲Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله کاشانی»

شبستان   ۶ ساعت پیش    
کانون فرهنگی هنری آیت الله کاشانی مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر فرخشهر با برنامه ریزی کلاس های متنوع در طرح اوقات فراغت، تابستانی داغ را برای کودکان، نوجوانان و جوانان در نظر گرفته است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۲    
کتاب تاریخ روابط ایران و آمریکا: آن بهار همه جا می شد نغمه پیروزی را شنید. شیرین و عریان و ساده. در دوردست ترین و برآشفته ترین گوشه های ایران، ایلات چادرنشین بی سواد، ترانه ستایش نخست وزیر جدید را بر لب داشتند ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن گرامیداشت روز دختر با همت کانون خدمت رضوی منطقه 12 در تقارن سالروز فتح غرورآفرین خرمشهر با ایام میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) در مسجد آیت الله کاشانی محله پامنار برگزار گردید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد از انجام سومین عمل موفق پیوند کبد غرب کشور در شهرکرد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: بیشترین گره ترافیکی خیابان کاشانی در چهارراه دولت، چهارراه هواپیمایی و سپس خیابان آیت الله طالقانی به خیابان آیت الله کاشانی شهرکرد است، لذا باید بر اساس اولویت، اجرای پروژه روگذر و زیرگذر را برای رفع مشکلات ترافیکی در دستور کار قرار دهیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۵    
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه تجهیز درمانگاه های شهرها و روستاهای سطح استان از مطالبات بحق مردم است، گفت: تکمیل بیمارستان آیت الله کاشانی در مرکز این استان نیز گام مهمی برای تحقق اهداف علوم پزشکی و مردم چهارمحال وبختیاری است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۰    
رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری گفت: چهارمین اهدای عضو سال 1402 در استان انجام شد، در پی تأیید مرگ مغزی جوانی 28 ساله از شهرستان لردگان، عمل جداسازی اعضای قابل پیوند این جوان شامل کبد و کلیه ها با رضایت خانواده وی در بیمارستان آیت الله کاشانی انجام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت: حاج مهدی عراقی که نتایج تلخ رقابت مجمع مسلمانان مجاهد با فداییان اسلام بر سر تقرب جستن به آیت الله کاشانی را از یاد نبرده بود، برای پیشگیری از تکرار چنین رقابتی در میان مریدان آیت الله خمینی، پیشنهاد همکاری مشترک سه گروه مذکور را با حاج صادق امانی مطرح می کند ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برای آگاهی بیشتر از علائم هپاتیت در زنان به سراغ آزمایشگاه دکتر مهدوی آیت الله کاشانی رفتیم. از شما دعوت میکنیم ویدئو زیر را تماشا کنید.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد با اشاره به اینکه مطابق با طرح جدید ترافیکی چهارراه شهید حاج حسن دانش، گردش به چپ از خیابان آیت الله کاشانی به سمت میدان قرآن از امروز ممنوع است، گفت: با اجرای این طرح زمان تلف شده رانندگان در این چهارراه کاهش پیدا می کند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۹    
رئیس کمیسیون شهرسازی، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرکرد گفت: عملیات اجرایی احداث تقاطع غیرهمسطح چهارراه آیت الله طالقانی به بلوار آیت الله کاشانی به زودی آغاز خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۷    
رییس کمیسیون شهرسازی، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرکرد گفت: ساخت تقاطع غیرهمسطح چهارراه آیت الله طالقانی به بلوار آیت الله کاشانی این شهر اولویت نخست در اجرای تقاطع های غیرهمسطح مرکز چهارمحال و بختیاری است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان آیت الله کاشانی(ره) شهرکرد از موفق بودن عمل جراحی پیوند کبد در استان چهارمحال و بختیاری خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و امور زیربنایی شورای اسلامی شهرکرد گفت: شهرداری مرکز چهارمحال وبختیاری باید هر چه سریع تر عملیات اجرایی احداث تقاطع های غیرهمسطح در تقاطع چهارراه آیت الله طالقانی و آیت الله کاشانی را آغاز کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فوق تخصص جراحی پیوند کبد و کلیه چهارمحال و بختیاری گفت: برای دومین بار، عمل جراحی پیوند کبد در غرب کشور در بیمارستان آیت الله کاشانی (ره) شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری با موفقیت انجام شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جشن روز معلم در دبستان پسرانه آیت الله کاشانی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_مدیر ترافیک و حمل و نقل شهرداری شهرکرد گفت: طرح تقاطع غیرهمسطح خیابان آیت الله طالقانی به آیت الله کاشانی در شورای ترافیک شهرستان و استان تصویب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۵    
آتش سوزی یک کارگاه تولیدی کفش در بلوار آیت الله کاشانی قم روز دوشنبه توسط آتش نشانان مهار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: آتش سوزی یک کارگاه تولیدی کفش در بلوار آیت الله کاشانی قم روز دوشنبه توسط آتش نشانان مهار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
آتش سوزی یک کارگاه تولیدی کفش در بلوار آیت الله کاشانی قم روز دوشنبه توسط آتش نشانان مهار شد.
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر به دنبال یک آزمایشگاه مجهز و دقیق در محدوده غرب تهران هستید، در این مقاله با ما همراه شوید تا خدمات آزمایشگاه مهدوی واقع در خیابان آیت الله کاشانی را به شما معرفی کنیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
مجری خط 6 متروی تهران گفت: 3 ایستگاه شهرزیبا، شهران و کوهسار اواخر مرداد و یا اوایل شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
اعضای شورا تصویب کردند که نام ایستگاه مترو خط چهار و منطقه پنج واقع در تقاطع خیابان آیت الله کاشانی و بزرگراه علامه جعفری به نام علامه محمدتقی جعفری تغییر کند.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری یزد گفت: طرح جدیدی برای کاهش بار ترافیکی خیابان کاشانی وجود دارد و سال جدید فاز نخست آن اجرا می شود. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - علیرضا ابویی با بیان اینکه به منظور تسهیل تردد شهروندان برنامه هایی در دستور کار شهرداری است ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۲    
فاش نیوز - بعد از اکتشاف نفت در ایران شاهان قاجار با قراردادی ظالمانه و قیمتی نازل آن را به انگلستان واگذارکردند. رضا خان میرپنج که توسط انگلیسی ها برسرکار آمد،با قراردادهای ظالمانه تری اختیار کامل بهره برداری ازنفت را در دست انگلیسی ها قرارداد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فوق تخصص جراحی پیوند کبد و کلیه چهارمحال و بختیاری گفت: در اولین روز های بهار 1402، برای نخستین بار عمل جراحی پیوند کبد در غرب کشور در بیمارستان آیت الله کاشانی (ره) شهرکرد با موفقیت انجام شد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۱    
به مناسبت نوروز 1402، دو گالری شهری با موضوع شهرهای خواهرخوانده یزد در خیابان آیت الله کاشانی (ره) و خیابان فرخی یزد ایجاد شد و تصاویر و توضیحات مرتبط با این موضوع در اختیار شهروندان یزد و مسافران نوروزی قرار گرفته است. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در آخرین روز کاری سال 1401 از شعبه های میدان مرکزی میوه و تره بار، ایران خودرو، آیت الله کاشانی و فاطمی بازدید کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نهضت ملی شدن صنعت نفت ایران با رهبری دکتر مصدق و آیت الله کاشانی از نقاط برجسته تلاش های استقلال طلبانه مردم ایران برای رهایی از سلطه قدرت های خارجی و به خصوص انگلیس بر منابع ثروت کشور ایران است ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۷    
ملی شدن صنعت نفت نقطه عطفی در تاریخ مبارزات مردم ایران برای نجات سرمایه های ملی و قطع دست غارتگران از منابع نفت ایران بود اما دیری نپایید که این دستاورد مهم با خوش خیالی مصدق در اعتماد به آمریکا و فاصله گرفتنش از آیت الله کاشانی و بدنه اجتماعی نهضت در چشم برهم زدنی مضمحل شد.
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
رسانه KHAMENEI.IR به مناسبت 29 اسفندماه، روایت حضرت آیت الله خامنه ای از ماجرای ملی شدن صنعت نفت ایران در 29 اسفند 1329 را در قالب داستان مصور صنعت ملّی نفت منتشر میکند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
صنعت نفت ایران در سال 1329 با محوریت آیت الله کاشانی و دکتر مصدق و خواست مردم از استعمار انگلیس خارج و ملی می شود و پس از آن نخست وزیریِ دولت ملی بنام مصدق رقم می خورد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله کاشانی به همان لهجه ی خودشان خطاب به امام فرمودند می دانید که من اهل تملق نیستم. به جدم قسم شما خیرالموجودین و امید ملت هستید. شما را در بین مراجع از همه بهتر می دانم و این اعتقاد من است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله کاشانی را به جرأت می توان رهبر بلامنازع ملت ایران در نهضت ملی شدن صنعت نفت دانست؛ دکتر مصدق زمانی توانست در حوزه سیاسی موضوع ملی شدن نفت را پیگیری کند که از پشتیبانی آیت الله کاشانی و البته مردمی که تحت نفوذ و هدایت آیت الله به میدان مبارزه آمده بودند، برخوردار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۶    
برنامه پنجره رادیو معارف، سه شنبه 23 اسفند، به بررسی فعالیت های عالم مجاهد آیت الله سید ابوالقاسم کاشانی می پردازد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جشن نیکوکاری در آموزشگاه دخترانه آیت الله کاشانی داران برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۸    
اصفهان (پانا) - جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان فریدن و به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه آیت الله کاشانی داران برگزار شد. دانش آموز خبرنگاران: فاطمه بدیع الزمانی، مبینا شکوهی
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی شهرداری شهرکرد با اشاره به لزوم حمایت از هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی چهارمحال وبختیاری به ویژه شهرکرد، گفت: شهرداری در این راستا توسعه بازارچه صنایع دستی میدان قدس و ادامه بازارچه تا بلوار آیت الله کاشانی را در دستور کار قرار داده است.
برنامه های متنوع فرهنگی با هدف گرامیداشت روز پاسدار و جانباز به همت کتابخانه های عمومی حاج ملاهادی سبزواری سبزوار، مرحوم دوزنده عبدل آباد مه لات، شیخ آقاهادی کدکنی تربت حیدریه، شهید علیپور یونسی بجستان و آیت الله کاشانی شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی در یک واحد تجاری در میدان آیت الله کاشانی کرمانشاه چهار مصدوم برجای گذاشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
باران مدرس : هفته گذشته معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از تخریب بخش مغز و اعصاب بیمارستان آیت الله کاشانی به علت عمر بالای ساختمان خبر داد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان با بیان اینکه 2 نفر از مصدومان دچار سوختگی شده و به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان منتقل شدند، اضافه کرد: یک نفر از مصدومان نیست دچار تروما شده بود که به بیمارستان آیت الله کاشانی منتقل شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شعبان بی مخ یکی از افراد مطرح در سقوط دولت مصدق بود که فیلم دیده نشده ای از آن در فضای مجازی پربیننده شد.
برنامه های متنوع فرهنگی کتاب محور در راستای گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه های عمومی شهید رجایی بجستان، علامه محمدتقی جعفری کلات، آیت الله کاشانی تربت حیدریه و ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان و نیشابور خراسان رضوی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی شهرکرد، از افتتاح بخش لیزیک مرکز با حضور جمعی از مسئولان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۶    
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بخش مغز و اعصاب بیمارستان آیت الله کاشانی به علت عمربالای ساختمان تخلیه و چند روز پیش تخریب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مسئول تیم فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: اعضای بدن پرستار 33 ساله اهل دستنا، برای پیوند به بیماران نیازمندِ عضو در مرکز آموزشی و درمانی آیت الله کاشانی شهرکرد جداسازی شد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۵۵ سایت دیگر  
نیاوران، دیباجی، آیت اله کاشانی و شهرک غرب از لحاظ اسکان و استقرار مشترکان بدمصرف آب، در رده های اول تا چهارم نواحی تهران قرار دارند.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار به همراه جمعی از مسئولان شهرستان صبح امروز، جمعه از حوزه های برگزاری نوبت اول کنکور سراسری رشته های ریاضی و فیزیک و علوم انسانی 1402 در هنرستان آیت الله خامنه ای، آیت الله کاشانی و مدرسه پروین اعتصامی بازدید کرد. لازم به ذکر است 678 [...]
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۰    
آیت الله کاشانی در سال 1333 و پس از تصویب لایحه قرارداد کنسرسیوم نفت در مجلس هجدهم در قالب پاسخ به چند سوال، به سوالات مذکور جواب می دهد.