یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۱۰May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از تلاش آتش نشانان دو ایستگاه برای اطفای آتش در یک منزل مسکونی واقع در بلوار جانباز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: تصادف پراید با کامیون در روستای کلمنجان شرق اصفهان یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۲    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از تلاش آتش نشانان سه ایستگاه برای اطفای حریق یک واحد مسکونی در بلوار دلاوران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی میکسر (حمل بتن) در عظیمیه کرج یک فوتی بر جا گذاشت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ظهر امروز در حادثه برخورد کامیون و پراید در روستای کلمنجان و یک زن 50ساله جان باخت و یک نفر نیز مجروح شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادف پراید و کامیون با دو فوتی و مصدوم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از برخورد کامیون و پراید در روستای کلمنجان و یک فوتی و یک مجروح در این حادثه خبر داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: طی 192 عملیات انجام شده در طول یک ماه، 49 نفر نجات یافتند. حسین عاشوری از اجرای 192 عملیات مختلف توسط عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس در اردیبهشت 1403 خبر داد و اظهار کرد: در طول این مدت 51 مورد حریق، 80 مورد عملیات نجات ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، از بررسی گزارش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران و نیز بررسی گزارش حسابرس رسمی شورا در خصوص عملکرد مالی سازمان آتش نشانی و شرکت برج میلاد برای سال های مالی 1400 و 1401 در جلسه آتی شورا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد از اعزام 10 آتش نشان به تهران، جهت کسب آموزش های تخصصی اطفا حریق خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه از سقوط یک دستگاه سواری سمند به داخل دریاچه سد علویان خبر داد و گفت: وقوع این حادثه در ساعت 10 و 12 دقیقه به آتش نشانی اطلاع داده شد و گروه غواصی بلافاصله به محل اعزام شدند که بر اثر این حادثه یک نفر غرق شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایلام گفت: راه اندازی وسایل سرمایشی از جمله کولرهای آبی به علت رعایت نشدن نکات ایمنی در هنگام نصب، سرویس، تعمیر و راه اندازی غیر اصولی باعث بروز حوادثی نظیر برق گرفتگی می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد: حریق یک ساختمان اداری در خیابان سمیه سبب بروز دود غلیظ در این محل شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق یک ساختمان اداری در خیابان سمیه خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: حریق در یک ساختمان 6 طبقه اداری در خیابان ایرانشهر تقاطع سمیه رخ داده بود که 4 ایستگاه آتش نشانی همراه با تجهیزات و نربان بلند هیدرولیکی به محل اعزام شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد: حریق یک ساختمان اداری در خیابان سمیه سبب بروز دود غلیظ در این محل شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: استخر ذخیره آب جان یک نفر را گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش سوزی در یک مجتمع تجاری شامگاه جمعه در منطقه کیانپارس اهواز بعد از 2 ساعت عملیات مهار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از انجام بیش از 30 مورد عملیات امداد و نجات از سوی آتش نشانی در آبگرفتگی روز گذشته ارومیه خبر داد.
هاژه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: تصادف بین خودرو پژو و تیبا در محور مهاباد- سردشت 9 مجروح برجای گذاشت. سردار فداکار در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: با شدت گرفتن باران عصر روز گذشته و ایجاد آبگرفتگی، یک هزار و 500 نفر درخواست امدادرسانی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: دودگرفتگی و حریق یک منزل مسکونی در قزوین با تلاش آتش نشانان مهار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۷    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از مهار حریق در یک منزل مسکونی واقع در خیابان فکوری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پاک سرشت رئیس سازمان آتش نشانی یزد، از موفقیت آتش نشانان در جلوگیری از انفجار مهیب در یزد خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از سوختگی دو نفر از همشهریان در انفجار منزل مسکونی واقع در خیابان معراج خبر داد.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز از نخستین ساعات پس از اعلام خبر ناگوار شهادت رئیس جمهور محترم، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش، ساختمان های اداری و اماکن عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج سیاهپوش شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان گفت: در پی آتش سوزی یک دستگاه خودرو در یکی از جایگاه های سوخت این شهر، خساراتی به بخشی از تجهیزات این جایگاه وارد شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: همزمان با برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهدای وطن، سازمان آتش نشانی تبریز در راستای تامین ایمنی برگزاری مراسم و شهروندان عزادار، ضمن آماده باش جامع و استقرار ناوگان خودرویی به فعالیت ایمنی خود ادامه می دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد از آماده باش کامل این سازمان برای مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید ایران خبر داد و این اقدامات را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: 2 نفر در انفجار منزل مسکونی در اصفهان دچار سوختگی شدند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تنکابن از وقوع یک فقره آتش سوزی در یک مرکز پذیرایی (رستوران) در این شهر خبر داد.
پایگاه خبری نورا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طی اردیبهشت ماه آتش نشانان به ماموریت 254 مورد حریق و 692 مورد حادثه اعزام شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گفت: حریق سنگین فروشگاه و انبار لوازم ساختمانی در خیابان کوهساری کرمانشاه مهار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ساری- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت:جسد جوان غرق شده در رودخانه تجن ساری با تلاش چهار روزه ماموران این سازمان پیدا شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین از تلاش آتش نشانان قزوینی در جلوگیری از سقوط تجهیزات حفاظتی ساختمانی در حال ساخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد گفت: کارگر جوان خرم آبادی بر اثر سقوط از چاله آسانسور جان خود را از دست داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت:جسد جوان غرق شده در رودخانه تجن ساری با تلاش چهار روزه ماموران این سازمان پیدا شد.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طی اردیبهشت ماه آتش نشانان به ماموریت 254 مورد حریق و 692 مورد حادثه اعزام شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی زرند از 2 عملیات اطفای حریق، طی یک ساعت در سطح شهر زرند خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۱    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از اطفای حریق در یک منزل مسکونی واقع در خیابان سرافرازان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین از گرفتار شدن دست یک مرد جوان در چرخ گوشت صنعتی و در نهایت نجات این فرد توسط آتش نشانان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از نشت گاز و انفجار یک منزل مسکونی و در پی آن مصدومیت شدید دو مردخبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از عملیات نجات کودک توسط آتش نشانان خبر داد. به گزارش صبح ساحل، محمدامین لیاقت رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس تشریح کرد: ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات جان 106 شهروند از حریق و حوادث طی هفته گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
️سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: اتصال برق حریق یک مغازه کبابی را به دنبال داشت که آتش نشانان آن را مهار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: علیرغم ازدحام جمعیت در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید و همراهانشان در پایتخت امروز هیچ حادثه ای نداشتیم.
بامنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دکتر قدرت اله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره اظهار کرد: بعد از حادثه بسیار تلخی که منجر به شهادت “آیت اله سید ابراهیم رئیسی” رییس جمهور و همراهان وی شد امشب و فردا هموطنان تهرانی پیکر این شهدا را بدرقه خواهند کرد ...
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از نجات 275 نفر از شهروندان در حوادث مختلف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: تصادف اتوبوس مسافربری در جاده مهاباد – میاندوآب سه کشته و دو مجروح بر جای گذاشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شهید آیت الله ابراهیم رئیسی با خوش رویی و بدون غرور و تکبر و بی آلایش به مردم خدمت می کرد.