جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۰۷Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲۴ دقیقه پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان از مصدومیت یک نفر بر اثر حریق منزل مسکونی در این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از اطفای دو مورد حریق در منزل با تلاش آتش نشانان خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران _ ایرنا _ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: 2 کارگر ساختمانی بر اثر سقوط از ارتفاع در میدان دریاچه تهران جان باختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ دو کارگر در پی سقوط کابین حامل آنان در یک برج در حال ساخت، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آغاز واکسیناسیون آتش نشانان اهوازی علیه بیماری کرونا ویروس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
گناوه- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت: پنج شناور در خور گناوه در یک آتش سوزی گسترده دچار حریق شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۵    
رکنا: رییس سازمان آتش نشانی خرم آباد از ساخت و افتتاح اولین مرکز آموزشی و ورزشی در این سازمان خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت: مهار آتش سوزی 5 فروند لنج باری در خور این بندر رو به پایان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای ششم شهر مشهد ضمن گلایه از انتصاب های کلایی در آخرین ساعات تکیه بر صندلی شهرداری مشهد، گفت: صحیح نیست که در دقیقه 90 ناگهان ببینیم مدیرکل حراست شهرداری مشهد، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از وقوع انفجار توام با آتش سوزی در یک مغازه رنگ و ابزارفروشی در بلوار توس و مرگ دلخراش صاحب فروشگاه خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی یاسوج از فوت ناشی از غرق شدگی یک جوان حدود 17 ساله در محدوده پل تلگاه شهرستان بویراحمد در رودخانه بشار یاسوج غرق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل سازمان آتش نشانی یاسوج از فوت ناشی از غرق شدگی یک جوان حدود 17 ساله در محدوده پل تلگاه شهرستان بویراحمد در رودخانه بشار یاسوج غرق خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: بیشترین آمار حوادث تیر 1400، مربوط به محبوس شدن افراد در آسانسور با 111 مورد بود و در عملیات های امداد و نجات گرفتن حیوانات موذی با 20 مورد در رتبه بعدی قرار دارد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۱    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی گفت: در مأموریت ها آتش نشانان زن با آقایان اعزام می شوند البته تا زمان کسب تجربه لازم فرمانده عملیات با آقایان خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع یک مورد حریق در کابین آسانسور منزل مسکونی در خیابان مهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی یزد گفت: حریق در انبار علوفه یک واحد دامداری واقع در حوالی فهرج با تلاش شش ساعته آتش نشانان مهار شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه حوادث اول فارس ، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی جهرم گفت: انفجار یک منزل مسکونی ناشی از نشت گاز واقع در بلوار رهبری موجب ریزش دیوارها و سقف آن شد . مصلی نژاد افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه اقدام به ایمن سازی محل و جستجو برای یافتن افراد از زیر آوار کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۶:۵۸    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرانزلی از ابتلای هشت نفر از آتش نشانان این شهر به بیماری کووید_19 خبر داد و گفت: در حال حاضر این سازمان برای انجام ماموریت های خود به شدت نیازمند نیروی انسانی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۴۵    
زن و شوهر یاسوجی که برای باز کردن چاه فاضلاب خانگی سنگ آهک درون چاه ریخته بودند بر اثر انفجار گاز چاه بشدت مصدوم شدند. به گزارش ایران، هاشم یوسفی ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر یاسوج گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۴۵    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 200 عملیات مربوط به نجات افراد محبوس شده در داخل آسانسورها گزارش شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۲    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان گفت: قطعی برق طی روزهای اخیر علاوه بر محبوس شدن شهروندان در آسانسور حوادث دیگری را نیز در پی داشته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: آتش سوزی در بیمارستان امید اصفهان، یکشنبه شب با تلاش نیروهای آتش نشانی بدون خسارت جانی مهار و خاموش شد. سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از ریزش دیوار و زیر آوار ماندن و مصدومیت یک نفر بر اثر گودبرداری غیراصولی در این شهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۰    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز 15 عملیات اطفای حریق و امدادی در 24 ساعت گذشته با کمک آتش نشانان را تشریح کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آنگونه که پیروز حناچی، شهردار تهران به تازگی اعلام کرده، حدود یک هزار ساختمان بلند مرتبه در تهران وجود دارد که حدود 50 درصد آن مربوط به یک دهه اخیر است و بسیاری از آنها بدون توجه به مقررات ملی ساخته شده و باید در سازمان آتش نشانی این مسائل به صورت جدی تعقیب شود ...
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۱:۱۱    
از حریق منزل مسکونی و خودرو تا رها سازی دست کودک 2ساله به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد در پی تماس شهروندان با سامانه 125 ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیات حادثه آتش سوزی در یک ساختمان 6 طبقه تجاری در محله میدان توحید را تشریح کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شامگاه دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 17:11 امروز آتش سوزی یک مجتمع 6 طبقه تجاری اداری در میدان توحید به سامانه 125 اعلام و بی درنگ نیروهای 4 ایستگاه به همراه نردبان بلند به محل حادثه اعزام شدند. وی اظهار داشت: حریق در طبقه منفی یک [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی شیراز با بیان اینکه نصب یک هزار و 550 شیر هیدرانت در سطح این کلانشهر در مرحله اجرایی است، گفت: در حال حاضر شیراز از لحاظ جانمایی و تعداد شیر های هیدرانت فعال در وضعیت بسیار مطلوبی قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان کاشان گفت: کارشناسان بخش پیشگیری سازمان از 39 مرکز عمومی -خدماتی تحت نظر اداره بهزیستی شامل مراکز توانبخشی، ترک اعتیاد و مشاوره بازدید و بررسی لازم را به عمل آوردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیات حادثه آتش سوزی در یک ساختمان 6 طبقه تجاری در محله میدان توحید را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی شهرداری نیشابور گفت: یک جوان 16 ساله روز دوشنبه در سد بار این شهرستان غرق شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: تصادف شدید یک دستگاه خودرو سواری در حاشیه جاده شیراز به سروستان منجر به مصدومیت سه سرنشین این خودرو شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، پیروز حناچی، روز دوشنبه در آیین بهره برداری از پروژه های سازمان آتش نشانی، رونمایی از تجهیزات و ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند و ماشین آلات فوریتی سامانه 137 سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی تهران گفت: تعداد مطلوب ایستگاه های تهران 145 ایستگاه است و امیدواریم تا پایان سال 1402 به این تعداد برسیم. در حال حاضر 136 ایستگاه تا پایان امسال به سرانجام می رسد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت :تصادف خودرو سواری پژو 207 با شتر در چهچکور یک مصدوم بر جای گذاشت .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت:بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو سواری پراید در جاده ساحلی گناوه به بوشهر 2 تن کشته و سه نفر مصدوم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر یاسوج از مصدومیت زن و شوهر در پی انفجار چاه فاضلاب خانگی در یکشنبه شب خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کاشان – ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آران و بیدگل گفت: ماموران این سازمان با بیش از 2 ساعت تلاش بی وقفه، آتش سوزی گسترده در انبار ضایعات این شهرستان را مهار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر از غرق شدن جوان 15 ساله ای در سد کلان شهرستان ملایر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع حریق در بیمارستان امید اصفهان خبر داد و گفت: این حریق قبل از سرایت به داخل بیمارستان و با کمترین خسارت ممکن خاموش شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به این مطلب که تا امروز در ایستگاه ستارخان پروسه جذب زنان آتش نشان آغاز شده است گفت: آتش نشانی در استخدام زنان نگاه تبعیض آمیز ندارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تزریق دوز دوم واکسن کویید_ 19 به آتش نشانان شهر اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
قم-ایرنا- سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از سقوط 2 تیر برق بر روی خودروهای پارک شده در شهرک انصار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند گفت: با تلاش 4 تیم آتش نشانی برای اطفا حریق طبقه اول از یک آپارتمان چهار طبقه در بیرجند، فردی آسیب ندید.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از مرگ زن 50 ساله در منزل مسکونی اش خبر داد و گفت: هنوز علت مرگ این فرد مشخص نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: آتش نشانان این سازمان با کشیدن آژیر خطر در معابر و خیابان ها، وضعیت بحرانی شیوع کرونا را به شهروندان هشدار داده و آنان را به ماندن در خانه توصیه می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد می گوید: همچنان شیرهای هیدرانت در این شهر به سرقت می رود.