سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۶:۵۷May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی»

ایمنا   ۴۴ دقیقه پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از آغاز طرح شنبه های ایمنی در محله های سطح شهر خبر داد و گفت: در طرح شنبه های ایمنی با نصب بنرهای حاوی نکات ایمنی و توزیع بروشور با موضوعات پیشگیرانه، شهروندان از حوادث آگاه می شوند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، از اطفاء حریق یک آپارتمان 4 طبقه در این کلانشهر خبر داد.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: انفجار پاور بانک تلفن همراه بر اثر گرمای زیاد باعث آتش سوزی خودرو سواری پژو 405 شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان آتش نشانی سمنان از زنده گیری یک حلقه مار در یک مجتمع اداری این شهر خبر داد و گفت: این حیوان در بیابان های اطراف شهر سمنان رهاسازی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، تفاهم نامه همکاری به نمایندگی محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهر تهران ، عباس زارع مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران وعلیرضا کریمیان مدیر کل آموزش وپرورش شهر تهران روز دوشنبه 8 خرداد ماه 1402 منعقد شد.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
جمعه 5 خرداد ماه جسد یک مرد 70 ساله در سرویس بهداشتی خانه به دنبال آتش سوزی خانه ای در آبادان کشف شد. و در بررسی جسد متوجه شدند این مرد با ضربات چاقو کشته شده و عاملان جنایت سعی داشتند با آتش زدن خانه، قتل را پنهان کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از خسارت بیش از 100 میلیارد تومان در آتش سوزی انبار موتور سیکلت در میدان رازی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از اطفای آتش سوزی در یک ساختمان در محله مرتضی گرد خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
حادثه 24 - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی یک ساختمان تجاری و مسکونی در محله مرتضی گرد در جنوب پایتخت خبر داد. سید جلال ملکی روز دوشنبه گفت: ساعت 9 ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۱    
از آنجا که فرهنگ ایمنی مجموعه ای از دانش است که منجر به ایجاد ایمنی در جامعه می شود و آموزش صحیح می تواند سطح دانش افراد را در این زمینه افزایش دهد و با توجه به اینکه ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۷    
پسر جوان وقتی دید پدرش خانه شان را به نام نامادری اش زده است به کمک عروس خانواده سناریوی قتل پدر و آتش افروزی خانه شان را به اجرا گذاشت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مانور و تمرین عملیاتی آتش نشانان منطقه سه عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با مشارکت سازمان قطار شهری اصفهان و حومه در ایستگاه متروی در حال احداث شهید خرازی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه آموزشی بین سازمان آتش نشانی و آموزش وپرورش شهر تهران و اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان تهران منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۲    
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از ورود یک جغد به منزل مسکونی در ناحیه منفصل شهری ناصرآباد قزوین خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
ساعت 8 شامگاه جمعه 5 خرداد ماه سال جاری حادثه آتش سوزی یک خانه به مأموران پلیس و سازمان آتش نشانی آبادان مخابره شد و خیلی زود تیم های امدادی برای مهار آتش سوزی به خیابان بهار 42 کوی قدس آبادان اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از حریق دو دستگاه خودروی پژو حامل مشک سوخت قاچاق گازوئیل در یک مجتمع مسکونی در بلوار رسالت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رباط کریم- رئیس سازمان آتش نشانی رباط کریم از وقوع حریق در کابین یک آسانسور غیراستاندارد در شهرک آبشناسان خبر داد و گفت: مادر و دو فرزند محبوس شده، نجات یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد گفت: عدم توجه به هشدارهای ایمنی و ارتقاء سطح ایمنی واحدهای تجاری بازار آیت الله بروجردی باعث وقوع حریق در این بازار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: با پایان یافتن فصل بارش ها و افزایش گرمای هوا، علف ها کاملاً خشک شده و بسیار مستعد آتش سوزی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حادثه سقوط درخت روی خودرو در خیابان مسجد سید خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی دزفول گفت: جسد جوان افغان غرق شده در کانال شاه ولی دزفول کشف و توسط آتش نشانان از آب بیرون آورده شد. روح الله بهشتی فرد یکشنبه افزود: ساعت 14:30 دقیقه امروز پس از تماس شهروندی با سامانه 125 این سازمان، گزارش غرق شدن یک جوان افغانستانی در کانال شاه ولی دزفول اطلاع رسانی شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان گفت: آتش نشانان طی اردیبهشت با انجام 398 عملیات، 145 نفر از شهروندان را از حوادث نجات دادند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد بحران منطقه و دبیر کمیته ایمنی از بررسی موضوع ایمن سازی ساختمان های متعلق به شهرداری برگزار شد و نحوه همکاری سازمان آتش نشانی و مدیریت شهری در زمینه تجهیز ساختمان ها به سیستم اعلام و اطفاء حریق و همچنین اتصال به سیستم مانیتورینگ مرکزی سازمان آتش نشانی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مانور نجات و امداد از سوی نجات گران و اکیپ های نجات کوهستان سازمان آتش نشانی شهرداری با همکاری سازمان قطارشهری اصفهان و حومه در ایستگاه در حال احداث شهید خرازی خط دوی متروی این کلانشهر برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مانور امداد و نجات در اعماق زمین امروز یکشنبه هفتم خردادماه اصفهان توسط نجات گران و اکیپ های نجات سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان و با همکاری سازمان قطارشهری در ایستگاه در حال ساخت شهید خرازی خط دو مترو برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمینی شهر از جمع آوری پنج هزار ته سیگار از ایستگاه شماره سه واقع در منظریه خمینی شهر تا کوه چشمه لادر در قالب پویش نه به ته سیگار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۰۱    
افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آتش سوزی در انبار ضایعات در کاروانسرای حاج رضا جنب کلانتری 12 بازار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قرچک- احمد موغاری به عنوان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک منصوب شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا_ سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: انفجار گاز در یک منزل مسکونی – تجاری باعث مصدومیت 2 شهروند شد. به گزارش شفقنا، مسعود آرام عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: انفجار گاز یک واحد مسکونی – تجاری در معمره صنگور ساعت 16 ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهار کرد: روز پنجشنبه 4خرداد ماه سال جاری راس ساعت 19:06 دقیقه حریق منزل ویلایی در خیابان جهان بین مهار شد. وی تاکید کرد: راس ساعت 18 ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از محبوس شدن 35 نفر در پاساژی در چهارباغ عباسی خبر داد. فرهاد کاوه آهنگران گفت: این حادثه ساعت 23 جمعه شب به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی اصفهان گزارش شده است. وی افزود: علت وقوع این اتفاق خرابی لولای درب کرکره بوده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع یک مورد حریق در شعب یکی از بانک های اصفهان خبر داد. سرآتشیار فرهاد کاوه آهنگران اظهار داشت: این حادثه در ساعت 16 و 27 دقیقه چهارشنبه 3 خرداد گزارش شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ِآتشنشانی کرج گفت: حریق سردخانه میوه در جاده ماهدشت با پشتیبانی سازمان آتش نشانی کرج اطفاء شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۶    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از برگزاری مانور عملیات شیلنگ کشی در ساختمان های بلند در محل برج تجارت قزوین خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: بروز آتش سوزی در یک منزل مسکونی این شهر منجر به گرفتاری یک مادر و 2 فرزندش شده بود که سحرگاه امروز با تلاش ماموران آتش نشانی، حادثه دیدگان نجات یافتند.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از محبوس شدن 35 نفر در پاساژی در چهارباغ عباسی اصفهان بدلیل خرابی لولای درِ کرکره ای آن خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در خیابان سعدی خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_ در پی وقوع طوفان شدید در قم، یک جرثقیل در خیابان بلوار امین قم بر روی یک خودروی عبوری سقوط کرد، و راننده آن نیز دچار مصدومیت شد. به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم، به دنبال طوفان و تندباد شدید که عصر امروز شهر قم را درنوردید ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان آخرین جزئیات گیر افتادن چرخ اتوبوس در چاله ایجاد شده چهارراه نظر را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج از وقوع آتش سوزی در کارگاه چوب بری در منطقه مادوان این شهر خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت پروژه مشترک طراحی و راه اندازی نسل جدید واحد سیار معاینه فنی با استفاده از ظرفیت تخصصی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به زودی انجام می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی قزوین گفت: واژگونی اتوبوس اسکانیا در اتوبان تهران به قزوین 2 فوتی و 29 مصدوم برجای گذاشت.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین از احتمال طوفان تا دقایقی دیگر هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
افسرکشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: واژگونی خودرو سواری سمند واقع در میدان مینودر به سمت عوارضی تهران یک مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فردیس- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از اطفای 100 مورد حریق و انجام 149 عملیات نجات در این شهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین از تصادف خودروی سواری با کامیون در آزادراه قزوین-زنجان و فوت 2 نفر و مصدومیت 2 نفر دیگر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج ازحریق کارگاه مبل سازی به متراژ حدودا 650 متر در حصار خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: در دو ماهه اول سال جاری تعداد 540عملیات توسط آتش نشانی قزوین انجام شده است.