پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۱۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متولیان»

برترین ها   ۷ ساعت پیش    
یورو نیوز: شرایط ویژه برپایی مراسم حج در زمان همه گیری بیماری کووید19 متولیان این مراسم را بر آن داشته تا از روبات ها برای توزیع آب مقدس زمزم میان زائران استفاده کنند. ...
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: غیر از اینکه فرآیند ها باید اصلاح شود و متولیان مشخص شوند و دولت الکترونیک مستقر شود، ما به یک نظام جامع شفافیت نیاز داریم.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: غیر از اینکه فرآیندها باید اصلاح شود و متولیان مشخص شوند و دولت الکترونیک مستقر شود، ما به یک نظام جامع شفافیت نیاز داریم.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه با امضاهای طلایی که توزیع رانت می کند مقابله می کنیم، گفت: با اصلاح فرایند ها، مشخص شدن متولیان و وجود داشبورد یا پنجره واحدی برای ارایه خدمات و مستقر شدن دولت الکترونیک می توان به این هدف دست یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد کانال های مجازی در روز آخر تبلیغات ریاست جمهوری، به طور ویژه به انعکاس سخنان متولیان و آمادگی نهادهای مسئول در امر انتخابات روز 28 خرداد پرداخته اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کانون کارگردانان و انجمن تهیه کننده-کارگردانان در نامه ای مشترک به رییس جمهور خواستار واکسیناسیون عوامل پروژه های سینما، نمایش خانگی و تلویزیون شدند و این در حالی است که اداره کل هنرهای نمایشی به عنوان متولی تئاتر کشور، هیچ گونه درخواستی در این زمینه نداشته است.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۴    
حسن رمضان زاده نامزد ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه در دوره گذشته جای شهردار و شورا عوض شده بود، مبارزه با رانت خواری و پیمانکارپروری را از اولویت کار خود در شورا دانست؛ گفت: شهروندان ساروی نیاز به شورای میدانی دارند و باید متولیان خود را در کوچه پس کوچه ها مشاهده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تماشاخانه استاد مشایخی با واکنش به بیانیه کانون کارگردانان خانه تئاتر، متولیان این کانون را در وضعیت تئاتر ایران سهیم دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۶    
برخی مصوبات دولت به دلیل اجرای نشدن درست و صحیح از سوی متولیان و یا به دلیل اجرای سلیقه ای موجب شده است تا نه تنها موجب رونق تولید نشده، بلکه ترمزی برای ادامه تولید و زمین گیر شدن سرمایه گذار و تولید کننده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده کهگیلویه و بهمئی در مجلس گفت: جنگل های زاگرس از روز دوشنبه دچار حریق شده است؛ علت اصلی آتش سوزی مشخص نیست و کارشناسان باید بررسی کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی تداوم اهمال کاری متولیان امر، این روزها مرغ در سبد قاچاقچیان قرار گرفته و سفره مردم خالی تر از همیشه شده است، داستانی تکراری که گویا عزمی برای پایان دادن به آن وجود ندارد.
بازدیدها: 21 به گزارش ایلنا، در این بیانیه آمده است: پرستاران شاغل در بیمارستان های تامین اجتماعی، دانشگاه شاهد، دانشگاه آزاد و دانشگاه های علوم پزشکی کشور، بدین وسیله مراتب اعتراضی خود را از متولیان برگزاری همایش انتخاباتی ابراهیم رئیسی که در سالن اجتماعات بیمارستان فرهیختگان، برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بیان اینکه تحول در نظام وکالت و تغییر جدی این نظام ضرورت است، گفت: نهاد و نظام وکالت نیازمند در انداختن طرحی نو است و مرکز با جدیت این طرح را پیش می برد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک کارگردان تئاتر پیشرفت فرهنگ و هنر را مبتنی بر مدیریت مسئولان و متولیان عنوان کرد و گفت: دغدغه فرهنگی و هنری مدیران و مسئولان از عوامل مؤثر بر بهبود شرایط تئاتر به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۱    
یکی از شهروندن بیرجندی گفت: سامان دهی و نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی خانگی باید به دغدغه متولیان امر تبدیل شود چون نبود قانون مشخص برای برخورد با آن ها باعث افزایش فروش های اینترنتی بی ضابطه شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۱    
یک صد و نود و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم در سال هزار و چهارصد با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و توصیه و تأکید متولیان بهداشتی کشور مبنی بر عدم برگزاری جلسات حضوری، به صورت غیرحضوری برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک می گوید برای حل مشکلات این تیم با سازمان لیگ فوتبال رایزنی کرده است اما متولیان ورزش استان باید بیشتر تلاش کنند. به گزارش ایسنا، سعید عباسی مدیر عامل باشگاه آلومینیوم اراک، درباره شرایط کنونی این تیم اظهار کرد: خدا را شکر شرایط حال حاضر تیم بسیار خوب است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک می گوید برای حل مشکلات این تیم با سازمان لیگ فوتبال رایزنی کرده است اما متولیان ورزش استان باید بیشتر تلاش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۲    
مسئول یکی از چاه های آب روستای بجد بیرجند گفت: امسال علاوه بر خشکسالی ها، خاموشی برق هم میزان تولید بخش کشاورزی را به شدت تهدید می کند و لازم است متولیان امر چاره ای اساسی در این خصوص بیندیشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۰    
تهران- ایرناپلاس- غیبت موضوع فرهنگ در مناظره های انتخاباتی، به چنان وضعیتی رسید که صدای متولیان این بخش را در آورد که چرا به این موضوع که از زیربنایی ترین مسائل جامعه است و بسیاری از مشکلاتی که امروز با آن مواجه ایم، ریشه های فرهنگی دارد، نگاه گذرایی هم صورت نگرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: متولیان دستگاه های اجرایی به ویژه فرهنگی و مذهبی باید به آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) به عنوان قطب معنوی بیش از گذشته توجه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت اموز زائران استانداری خراسان رضوی گفت: اولویت متولیان امر در مشهد و حرم رضوی در دهه کرامت این است که مشهد و حرم مطهر را به سراسر ایران و جهان ببرند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد و گفت: دستگا های اجرایی و نظارتی با شور و تمام ظرفیت به دنبال تحقق کامل مُرّ قانون در انتخابات پیش رو باشند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه عالی الزهرا(س)گرگان گفت: تکریم و تعظیم ایام دهه کرامت، زمینه ساز شرایط مناسبی است تا متولیان فرهنگی در جهت تقویت عقاید دینی جوانان و تعمیق باورهای دینی جامعه بهره لازم را ببرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به جمع آوری محل های توزیع آب زمزم به دلیل شیوع کرونا، متولیان مسجدالحرام اقدام به شیوه جدیدی برای توزیع بطری های آب زمزم بین زوار خانه خدا کردند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۹    
متولیان وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی و کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از تجربه و الگوهای موفق مدیریتی بیمارستانی کشور استفاده کرده و سعی در پیاده سازی این تجربه ها در تمامی بیمارستان های کشور نمایند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۱:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد که بر اساس آمارهای اعلام شده تا کنون بیش از 86درصد رانندگان حمل ونقل عمومی بین شهری تسهیلات کرونایی مصوب را دریافت کرده اند و دیگر رانندگان نیز باید آن را دریافت کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معتمدیان گفت: تقسیم کاری بین اعضای شورای تامین استان صورت گرفته و همچنین اجماع کاملی بین متولیان امنیت استان برقرار است، در این راستا 19 هزار نفر از نیروهای انتظامی هم مسئولیت امنیت انتخابات را در استان برعهده دارند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه در دیدار با یک سرمایه گذار خارجی در ارومیه افزود: امسال در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها” تمام دستگاه های اجرایی و متولیان سرمایه گذاری در استان باید تمامی موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاری در استان را رفع کنند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۳    
نشست کمیته تخصصی اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی آموزش و پرورش استان بوشهر با محوریت اجرای طرح ها و برنامه ها در سال تحصیلی آینده برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی و نقد دانشنامه علوم قرآن 23 خردادماه با حضور متولیان این اثر و ناقدان برگزار شد، حجت الاسلام بهجت پور، عضو شورای علمی نویسندگان در این نشست از چاپ این مجموعه در بیش از 30 جلد خبر داد و حجت الاسلام طارمی هم نقد دایرة المعارف لایدن را از نقاط قوت این دانشنامه برشمرد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، یک سال از نخستین هشدارها و اعتراض ها نسبت به برنامه هایی که برای زمینِ خالی قرارگرفته در عرصه غربی برج طغرل و حریم قبرستان ابن بابویه مطرح می شد می گذرد، از زمانی که حصارِ دور زمینِ آن نتوانست لایه های تاریخی بیرون آمده از کناره های دیوار را پنهان کند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شماری از شهروندان "قصرقند" ضمن ابراز گلایه از کیفیت نان، خواستار نظارت بیشتر از سوی متولیان امر بر روند فعالیت نانوایی ها در پخت نان با کیفیت شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: یک نماینده مجلس گفت: متاسفانه قیمت مسکن به دلیل بی مسئولیتی متولیان امر کاملا رها شده و هیچ تدبیری برای آن طی 8 سال اخیر انجام نشده است. با توجه به اینکه مسکن یکی از نیازهای اساسی و مهم هر خانواده بوده ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان می گوید: چرخش سیاست های بین المللی و عدم ثبات رفتاری قدرت های جهانی به ویژه در دهه اخیر یک بایسته اساسی را اثبات کرده و آن لزوم وجود ثبات سیاست گذاری های داخلی به عنوان عامل خنثی کننده تحرکات خصمانه و منفعت طلبانه بین المللی است ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- کمبود تخم مرغ در ماههای آتی جدی است. در حالیکه جوحه ریزی به نصف کاهش یافته متولیان این صنعت هشدار داده اند در دو تا سه ماه آینده هم با کمبود تخم مرغ و هم گرانی این کالا مواجه خواهیم شد ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، شهاب شهرزاد در برنامه ارغنون رادیو گفتگو با اشاره به اینکه رقابت به معنای گرایش به ابتذال نیست، گفت: آهنگ و ملودی بسیاری از قطعات خوانندگان لس آنجلسی در ایران و توسط فعالان موسیقی داخلی تولید می شود ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با گذشت بیش از 30 سال از ایجاد نخستین مناطق آزاد تجاری_صنعتی در کیش، قشم و چابهار در سال 1369 و بعدها افزایش تعداد این مناطق به 7 منطقه، می گذرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که سد کنجانچم در شهرستان مهران هنوز تکمیل نشده و چندین میلیارد دیگر برای اتمام آن لازم است متولیان امر برای آن مراسم برگزار کرده و آن را توسط روحانی به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سومین و آخرین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 1400 با حضور هفت کاندیدای احراز صلاحیت شده توسط شورای نگهبان، عصر شنبه و در یک روز کاری، مقابل دوربین های زنده تلویزیونی انجام شد؛ بر این اساس در شرایطی که برخی منتقدان در مناظره دوم ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی، مدیر کل در جریان سفر به شهرستان الیگودرز، با حضور در منزل استاد بهرام سرلک، هنرمند پیشکسوت موسیقی بختیاری، با ایشان دیدار و گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۹    
مسکو - ایرنا - علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جمهوری اسلامی ایران هفته گذشته در راس هیاتی میهمان روسها بود، سفری که به گفته متولیان فرهنگی دو کشور سرآغازی بر تقویت روابط فرهنگی دو کشور شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت و لزوم مشارکت حداکثری عصر دیروز به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در تالار حکمت، مناظره انتخاباتی نمایندگان ستادهای مرکزی کاندیدای ریاست جمهوری در استان فارس با حضور دانشجویان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نبود پزشکی قانونی در برخی از شهرستان های ایلام مشکلات و دردسرهای زیادی را برای مردم به وجود آورده و سبب سرگردانی و تحمیل هزینه های زیادی شده که لازم است متولیان امر رسیدگی فوری به آن را در دستور کار قرار دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ساماندهی بازارچه اودلاجان در بافت تاریخی تهران، 12 سال قبل و به دنبال طرحِ تخریبی که رییس پلیس وقت تهران، برای 20 هکتار از این بافت اجرایی کرد،به ذهن متولیان میراثی رسید ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یکی از عبارات پرتکرار هنرمندان صنایع دستی در سال های اخیر، افسوس فرصت های از دست رفته برای این حوزه است. فرصت هایی که یا متولیان آن را جدی نگرفتند یا اهمیت آن در اولویت های مدیریتی نبود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نکاحی گفت: طرح جامع مشهد و حریم پیشگامی به حریم شهر شاندیز تجاوز کرده است و این نشان می دهد که متولیان برنامه ریزی در حوزه آمایش سرزمین در توزیع کاربردی در شهر مشهد دچار نقصان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۶    
کودکان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستندشناسایی عوامل محرومیت آنها از تحصیل از جمله کار ، لزوم توجه جدی برنامه ریزان و متولیان امر را می طلبد
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: تعیین چارچوب مشخصی برای کارشناس پهنه و فراهم نمودن زمینه برای فعالیت و ارائه گزارش آنان خدمتی اساسی به بخش کشاورزی و متولیان آن است.