جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۱۹Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متولیان»

آسیانیوز / یزد ؛ سید جواد هاشمی بازیگر و مجری شهیر کشورمان با حضور در غرفه کمیته اطلاع رسانی اولین جشنواره ی ملی جشنواره ملی مجریان، گویندگان و سخنوران سرسخن با بیان اینکه این جشنواره برای اولین بار در سطح کشور در یزد برگزار می شود گفت ...
اروم نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
متولیان مسجدالنبی (ص) در حالی که بیش از 2 ماه تا آغاز ماه مبارک رمضان باقی مانده است، درحال برنامه ریزی به منظور پذیرش زائران و پهن کردن سفره های افطاری در مسجدالنبی همزمان با ماه مبارک رمضان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
متولیان جدید تأکید دارند به ترویج اندیشه انقلابی و دینی از طریق پرده سینما بپردازند و در این راه رسانه های مرتبط با هم متحد شده اند؛ طبیعتا این کار شدنی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در صورت توافق کشاورزان شرق و غرب استان، در زمانبندی تخصیص آب، بشرط حفظ خط قرمز شرب، آب برای کشت کشاورزان باز می شود. سید رضا مرتضوی در جلسه سازگاری با کم آبی استان اصفهان اظهار داشت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۲    
اما به راستی برای 60 نفر، از نوزاد گرفته تا نوجوان و جوان و سال خورده که روزانه زیر چرخ های خودرو ها جان می دهند یا بقایای جنازه شان از لابه لای ارابه های تکه پاره و له شده وسایل نقلیه بیرون کشیده می شود، کدام جلسه اضطراری در رأس دولت، وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی و متولیان دیگر تشکیل می شود؟!
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
آیا متولیان بار دیگر سیاست را بر علم ترجیح می دهند؟ البته شاید خیلی ها در جریانات سیاسی، سیاست را عین علم می دانند. با این حساب باید دید سکان مدیریت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با دستان چه کسانی و به چه کسی سپرده می شود و این سؤالات به زودی با انتخاب رئیس دانشگاه پاسخ داده خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۴    
حوزه/ عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروز ما نیازمند یک جبهه قوی فرهنگی در مقابل دشمنان هستیم که سخت افزار آن مجموعه های دست اندرکاران حکومتی، دولتی و غیردولتی ازجمله شهرداری به لحاظ یکی از متولیان اصلی در جهت تلاش در ساخت فرهنگ سراهای جدید در مجاورت و یا همسایگی مساجد است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، این روزها و با انتشار خبری مبنی بر آتش زدن لاشه یک قلاده خرس قهوه ای کوه نیر قلب دوستداران محیط زیست به درد آمد؛ موضوعی که موجب شد تا به ابعادی از این موضوع و مخاطراتی که محیط زیست و حیات وحش کوه نیر را تهدید می کند بپردازیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۸    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل با اشاره به وجود پرونده های متعدد حقوقی و کیفری در محاکم در ارتباط با خریدهای اینترنتی، بر هوشیاری شهروندان و اطلاع رسانی های مناسب متولیان برای ارتقاء آگاهی های عمومی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: با کمک متولیان ورزش شهروندی پایتخت پس از 2 سال وقفه حال دل شهروندان و همشهریانمان را خوب و نشاط را به مردم باز می گردانیم.
سینما خانه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فازمه السادات متولیان مجری برنامه عصرگاهی عصر شیرین معتقد است که این برنامه با هدف تقویت خودباوری در بین بانوان و رشد هویت آن ها، به مسائلی چون، تعامل، گفتگو و مهرورزی در کانون خانواده، مدیریت مالی و... می پردازد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل، با اشاره به وجود پرونده های متعدد حقوقی و کیفری در محاکم در ارتباط با خریدهای اینترنتی بر اطلاع رسانی های مناسب متولیان برای ارتقای آگاهی های عمومی تاکید کرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پزشکی با تاکید بر این که متولیان باید سیاست های خود را نسبت به تعیین تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی تغییر دهند؛ گفت: اعلام تعرفه غیرواقعی و ناعادلانه ظلمی مضاعف به جامعه پزشکی و مردمی است که با وجود همه مشکلات و کاستی ها پای کشور و انقلاب ایستادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: همه مدیران دستگاه های اجرایی به ویژه متولیان امر برای رسیدن به هدف گذاری رشد اقتصادی استان باید متمرکز، یک دل و در یک مسیر حرکت کنند و این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد گفت: در حقیقت پشت پرده آسیب های اجتماعی، نبود برنامه ریزی صحیح برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است چرا که افراد در این رده سنی نیازمند نشاط ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۷    
مشهد- ایرنا- متولیان حوزه سلامت برای رویارویی احتمالی با موج ششم کرونا و پیشگیری از تکرار روزهای دردناکی که در قالب موج پنجم کرونا در مناطق مختلف کشور از جمله مشهد و خراسان رضوی تجربه شد در ماههای اخیر دغدغه های زیادی داشته و تدابیر و برنامه ریزی های مختلفی را صورت داده اند.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: عوامل جشنواره فجر در گافی عجیب سیناپس فیلم ها را منتشر کردند و بعد خیلی بی سروصدا پاک کردند. بدین ترتیب داستان کل فیلم های جشنواره فجر لو رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
آیین تجلیل از فعالین پویش ایران مهربان با حضور متولیان این طرح در شیراز برگزار شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۰    
مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد یکی از حوزه های مهم و موثری است که یک یا دو دستگاه، متولی آن نیست و همه دستگاه های اجرایی خدماتی و متولیان امر هر کدام به نوبه خود باید در این راستا گام بردارند تا این معضل بزرگ همیشگی جامعه کاهش یابد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 15 سال است که احداث راه آهن سریع السیر تهران-قم-اصفهان به عنوان اولین راه آهن سریع السیر کشور به طول انجامیده است. پروژه ای که این روزها با ورود علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس هشتم تا دهم به آن، با حاشیه های متعددی مواجه شده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
متخصص بیماری های عفونی گفت: نگاهی به عملکرد اومیکرون نشان دهنده این است که با چه خطری مواجه هستیم؛ لذا بهتر است که مسئولان نظام آموزشی در آموزش حضوری دست به عصا راه بروند؛ چون با ساده انگاری شمار مبتلایان به اومیکرون در یک ماه آتی در کشور میلیونی خواهد شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
علوی با درخواست از متولیان استان برای تعیین تکلیف هر چه سریعتر تالاب عینک رشت، بیان کرد: در صورت تعیین تکلیف این تالاب، تعریف منافع و رعایت همه جانبه موازین، عقب ماندگی تالاب عینک پایان خواهد یافت. بنابراین ساماندهی این موضوع نیازمند ریسک مدیریتی و تصمیمات جسورانه است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
مومنی در ادامه عنوان کرد: اگر چه قانون بستری است که تمام اقدامات در این فضا انجام می شود اما قانون ما روزآمدی ندارد و اگر در زمان خود بهترین قانون بوده در شرایط فعلی نیاز به روزآمد شدن دارد تا هم تسهیل کننده برای دست اندرکاران و هم بازدارنده برای متخلفان و مجرمان باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: قوانین مقابله و پیشگیری از اعتیاد باید به روز شود تا هم تسهیل کننده برای متولیان و هم بازدارنده برای خلافکاران شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ذبیخ الله خداییان سخنگوی دستگاه قضا گفت: ما در سازمان بازرسی در رابطه با باز نشدن کیسه های هوا از دو شرکت خودروسازی سوالاتی را پرسیدیم و آنها هم توضیحاتی ارائه دادند مبنی بر اینکه اگر خودرویی از پشت به خودروی دیگر بزند ممکن است کیسه هوا باز نشود. به هر حال باید متولیان به وظایف خود عمل کنند.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۲    
دبیر سابق انجمن گلخانه داران شرق استان کرمان گفت: ریجکت شدن محصولات کشاورزی موجب نابود شدن اقتصاد استان و همچنین اقتصاد ملی می شود ضمن این که بسیاری از کشاورزان هم در این رابطه آسیب های اقتصادی زیادی متحمل خواهند شد که در نتیجه بی تدبیری مسئولان مربوطه است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ضرورت آشنایی شهروندان با قوانین املاک، تاکید کرد: در صورتیکه متولیان شهرسازی بر اجرای طرح جامع شهری مصمم باشند، تخلفات کاهش می یابد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۰۱    
به گزارش ریواس جنوب، حجت الاسلام علی وحدانی فر در نقد برخی از مدیران گفت: کسی که مسئولیت می گیرد باید شبانه روز پاسخگو باشد و اینکه به بهانه های مختلف کار را تعطیل کنند و یا تلفن خود را جواب ندهند قابل پذیرش نیست و مدیر باید 24 ساعت تلفن خود را جواب بدهد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۸    
متولی حقیقی گفت: حکومت پهلوی به دنبال حذف اماکن گورهای دسته جمعی اجساد شهدای واقعه گوهر شاد بود که این موضوع بعد از انقلاب دستگاه های متولی باید از پژوهشگران و تاریخ نویسان برای پیدا شدن محل دفن شهدا کمک بگیرند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۵    
موسوی پیشنهاد کرد وزارت فرهنگ و ارشاد و اوقاف، برگزاری مسابقات بین المللی قاریان مساجد جهان اسلام را در دستور کار خود قرار دهند و گفت: با برگزاری این مسابقات ستاد کانون های مساجد هم می تواند برگزیدگان مدهامتان را به این مسابقات بین المللی اعزام کند.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱    
متولیان امر مشکلاتی مانند رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور را یکی از دلایل افزایش قیمت کالاها در کشور کرده و می گویند این توقف ها موجب افزایش هزینه تمام شده کالاها می شود.
در بودجه 1401 در مجموع بیش از 20 هزار میلیارد تومان به متولیان فرهنگی پرداخت می شود که با توجه به بودجه 841 هزار میلیاردی دولت سهمی کمی بیشتر از 2 درصد را برای فرهنگ تخصیص داده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه دومین جایزه کتاب سال استان فارس همراه با تجلیل از متولیان روستاهای دوستدار کتاب و مروجین حوزه کتاب در شیراز برگزار شد.
دنیای سفر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۲    
متولیان #گردشگری چنانچه عزم راسخی برای رونق گردشگری دریایی دارند باید از این صنعت در راستای توسعه اقتصادی همگام با طبیعت این مناطق بهره بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس انجمن اقتصاددانان ایران با تأکید بر اینکه متولیان با شفاف سازی اداری و وضع آیین نامه های قانونمند در جهت توسعه بازار رمزارز در کشور تلاش کنند گفت: در حوزه رمز ریال سوالات و ابهامات بسیاری وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی استان کردستان گفت: نگاه حمایتی و حفظ کرامت در برخورد با معتادان ضروری است و باید مورد توجه متولیان امر قرار گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مسیرهای ورود به بازارهای جدید صادراتی شناسایی شد. بر این اساس پیش بینی می شود تا پایان سال صادرات غیرنفتی از مرز 45 میلیارد دلار عبور کند. در حال حاضر به ادعای متولیان تجارت کشور، میزان صادرات غیرنفتی ایران از مرز 40 میلیارد دلار گذشته است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: خرید و فروش گوسفند و گوشت در مراکز بین راهی غیرمجاز است و بارها دامپزشکی و متولیان بهداشت نسبت به این موضوع هشدار داده اند چرا که سلامت گوشت مورد تائید نیست و اینکه ناظر بهداشتی در محل حضور ندارد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ورایتی نوشت، شبکه ای بی سی چندی پیش خبر داد مراسم اسکار پس از چند سال مجری دار می شود و حالا گزارش ها از احتمال حضور چند مجری در این رویداد مهم سینمایی حکایت دارد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه باید ویژگی های شخصیتی حضرت زهرا (س) شناسایی و در جامعه گسترش داده شود، گفت: متولیان امر ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) را بررسی و شاخص ها و الگو هایی که می تواند برای تمام افراد الگو باشد را معرفی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۵    
خیران و مسولان برای کمک به دومین مرکز نگهداری معلولان استان فارس در فراشبند فراخوانده شدند، متولیان این مرکز با مشکلات تامین دارو، درمان و نگهداری معلولان زیر 14 سال دست و پنجه نرم می کنند
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- فرماندار گناباد ساماندهی و مدیریت و حکمرانی جامع را از ضرورتها و حلقه مفقوده فضای مجازی ذکر کرد و توجه بیشتر مسوولان ذیربط و متولیان فرهنگی را به این موضوع خواستار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۰    
دار مشکلات صادرات فرش ایرانی را باید متولیان امر حل کنند؛ بطوریکه با تغییر و تسهیل شرایط، روند تازه ای را برای بازیابی و احیاء جایگاه فرش ایرانی در بازار جهانی فرش فراهم کنند. این مسئله نیز زمانی میسر می گردد که زمینه های صادرات، بکارگیری افراد خبره، خدمات پس از فروش، معافیت از ارزآوری و.. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره پیشتازی آموزش و پرورش خوزستان در حوزه قرآن، عترت و نماز؛ بیان کرد: احیای سبک زندگی اسلامی تنها با تکیه بر رویکر ترویج فرهنگ نماز در مدارس محقق می شود . ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۷    
سالهاست زمین های رها شده در محدوده شهری، یکی از معضلاتی است که چهره کلانشهر ارومیه را مخدوش کرده؛ موضوعی که همواره مورد اعتراض شهروندان بوده و مشکلات عدیده ای برای آنان پدید آورده و نیازمند رسیدگی متولیان امر می باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اظهارنظر سازمان غذا و دارو مبنی بر بررسی مجدد محموله گندم وارداتی از روسیه و سپس بی پاسخ گذاشتن سوالات رسانه ها می تواند عملکرد سازمان ملی استاندارد به عنوان یکی از متولیان سلامت در کشور را زیر سوال ببرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه سیستان به عنوان تنگه اُحد جمهوری اسلامی ایران در حال نابودی است از عدم توجه متولیان دیپلماسی به رهاسازی حقابه رودخانه هیرمند و حقابه زیست محیطی تالاب هامون انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدتی است که جای پای غول بیابانی های آهنی در کوی و برزن شیراز پررنگ شده که سوانح زیادی را نیز در پی داشته، مساله ای که حتی باور آن برای متولیان امر نیز سخت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - متولیان حوزه سلامت می گویند، خطر شیوع اُمیکرون در اقصی نقاط کشور جدی است بطوریکه در صورت سهل انگاری، رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و از همه مهمتر تکمیل نکردن واکسیناسیون خطر بروز موج ششم جدی است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
روند ابتلاء به کرونا در لرستان همزمان با شیوع سویه اُمیکرون آن، متولیان امر را نگران کرده است به طوری که به گفته معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان، نشانه های جدی از موج ششم کرونا در این استان دیده می شود. ...